Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarna lista kamerzystów
Autor Wiadomość
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 9:50 am   

Temat o Magii Filmu odblokowałam.
Przypominam (tak na zaś) o prowadzeniu konretnej i kulturalnej dyskusji.
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 05, 2010 10:48 am   

WIDEOFILM, temat został w swoim czasie zamknięty przez Administratora Forum. Przerzuciłam tam post, bo tam było jego miejsce. Asiek odblokowała, więc jeśli ktoś chce, to proszę.
sunrise, przypominam, że na tym Forum obowiązuje zasada nie komentowania działalności konkurencyjnych firm.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sob Cze 05, 2010 10:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 12:30 pm   

Hej, nie wiem czy mój wpis będzie tak do końca na temat, ale chciałabym zapytać czy któraś z Was miała już do czynienia z firmą FOTO-MARWEX?? W swojej ofercie maja zarówno fotografa jak i kamerzystę. :razz:

Ostatnio dostałam maila od niejakiej kasia-nowak-23, z reklamą jej firmy FOTO-MARWEX. Szukając jakichś info na ich temat zawędrowałam aż na poznańskie forum weselne, a tam....hmmmm, raczej nie ma dobrych opinii na temat tej firmy :?

Mi osobiście podoba się ich oferta, ale.... to co wyczytałam na ich temat w tym wątku nie napawa mnie optymizmem :| Czy któraś z Was miała juz okazję współpracować z tą firmą i może podzielić się swoimi doświadczeniami? :wink:
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 1:19 pm   

ejo, Ta kasia nowak to spamuje po wszystkich forach, gdzie tylko jest to możliwe. Krowa co dużo ryczy mało mleka daje :)
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 1:52 pm   

No właśnie tego sie boje;/ A na tym poznańskim forum to tak wrzucali że az sie zdziwiłam, niestety jestem tu nowa więc nie mogę wkleić linku żebyście same sobie poczytały. Szkoda bo fotki maja fajne :zalamany: Puki co poprosiłam tą osobę o podesłanie mi próbki filmu, zobaczymy co dalej.
 
 
kanzasowy 

Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Paź 29, 2010 9:04 pm   

ejo napisał/a:
Hej, nie wiem czy mój wpis będzie tak do końca na temat, ale chciałabym zapytać czy któraś z Was miała już do czynienia z firmą FOTO-MARWEX?? W swojej ofercie maja zarówno fotografa jak i kamerzystę. :razz:

Ostatnio dostałam maila od niejakiej kasia-nowak-23, z reklamą jej firmy FOTO-MARWEX. Szukając jakichś info na ich temat zawędrowałam aż na poznańskie forum weselne, a tam....hmmmm, raczej nie ma dobrych opinii na temat tej firmy :?

Mi osobiście podoba się ich oferta, ale.... to co wyczytałam na ich temat w tym wątku nie napawa mnie optymizmem :| Czy któraś z Was miała juz okazję współpracować z tą firmą i może podzielić się swoimi doświadczeniami? :wink:

Ja powiem, tak, na forach często jadą po sobie sami fachowcy z konkurencji. Obejrzyj dokładnie cały film w/w firmy, jeśli Ci się spodoba to czemu nie? Ważne aby oglądac całe płytki anie fragmenty na stronach www itp.
 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 29, 2010 9:26 pm   

No właśnie, dostałam od nich próbkę na CD. Ale niestety było na niej tylko 5 "teledysków" ich autorstwa. Przejścia fajne itp. ale tak jak piszesz, trzeba zobaczyć całą płytę a nie tylko teledysk, na jego podstawie nic nie jestem w stanie wywnioskować :evil: Sądzę że osoba wysyłająca mi to CD tym bardziej powinna o tym wiedzieć, a skoro wysłała mi tylko próbki to chyba nie mają się czym za bardzo pochwalić więc chyba sobie ich odpuszczę :? Chyba lepiej poszukać jakiegoś "pewniaka" gdzieś z naszego województwa żeby w razie czego nie ganiać się po całej Polsce :wink:
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Lis 02, 2010 10:23 pm   

Kopiuję post użytkownika Japonczyk.com z innego tematu (pisownię zachowałam oryginalną)


japonczyk.com napisał/a:
denuszek kamerzysta z Pabianic to jest tragedia jesli nie wieżycie zapraszam do obejrzenia jego filmu

masakra

504-660-734 to moj nr

a film wysle na meila




Cytat:
:(


[ Dodano: Wto Lis 02, 2010 10:14 pm ]
zrobił nam wesele i już 5 razy poprawiał .....do dzis nie zrobił :( a slub mielismy 12.06.2010 :roll:
_________________
 
 
MK Studio 
Firma

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 1
Skąd: Radomsko
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 12:44 pm   

stalik napisał/a:
Nawiązując do tematu przestrzegam , przed firmą MK-Studio z Radomska , facet jest niezarejestrowany , na kasetę czeka się miesiącami , a kamerzysty poszukuję się później z policją , bierze zaliczkę , a później nie można się z nim skontaktować . ****** jakich mało , reklamuje się na stronie Radomsko24.


Witam serdecznie.

Nazywam się Magdalena Kowalczyk i mieszkam w Radomsku. Moja firma nazywa się MK Studio.. (bez myślnika), zajmuje się fotografią i projektowaniem stron, ale niedługo do mojej oferty dołączy również videofilmowanie. Jakież było moje zdziwienie kiedy wpisując słowa "mk studio radomsko" w wyszukiwarkę, aby sprawdzić pozycję strony w google, wyskoczyła czarna lista. Prosiłabym o podanie jakiś danych owego Pana, na stronie Radomska24 nie znalazłam żadnych namiarów na niego. Nazwa różni się myślnikiem, ale na pierwszy rzut oka może nasuwać mylne skojarzenia z moją firmą... Nie bardzo wiem co mam w tej sytuacji zrobić. Ja pierwszy raz słyszę o tej osobie, ale jeśli faktycznie działa ona pod podobną nazwą, to zastanawiam się czy nie będę zmuszona zmienić swojej.. bo w mowie mk-studio a mk studio brzmi niestety tak samo.

Pozdrawiam,
Magdalena Kowalczyk.
 
 
azetka1 

Dołączyła: 28 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: Pabianice
  Wysłany: Wto Lis 09, 2010 1:27 am   Państwo Adamkiewicze z Pabianic

Witamy serdecznie,

nie polecamy Państwa Adamkiewiczów z Pabianic.
( wyprosili nas z mieszkania, trzy razy stwierdzili, że nas nie stać na nich, pierwszy raz w życiu spotkaliśmy się z takim brakiem kultury)

Asia i Łukasz
_________________
zakochani
 
 
Justa7 

Dołączyła: 21 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: wrocław
Wysłany: Nie Lut 20, 2011 2:16 pm   studio MICH

ODRADZAM STANOWCZO STUDIO MICH ( PL. CZARMECKIEGO )Z PIOTRKOWA TRYBUNALSIEGO!!!! STUDIO MICH TO PRAWDZIWA PORAZKA. BRAK PROFEJONALIZMU, NIEW WYWIAZUJA SIE Z UMOWY I BRAK KAMERZYSTY KTORY POTRAFI KRECIC!! MAMY UWIECZNIONE KRECENIE SAMEJ PODŁOGI, KRECENIE Z MIEJSCA, CO BYLO NAJLEPSZA POZYCJA KAMERZYSTY, KRECENIE SAMYCH PLECOW CZY GOŚCI BEZ GŁOWY BO NP KTOS BYL ZBYT WYSOKI NO I NIE ZMIEŚCIŁ SIĘ W KADR;)NIE WYWIĄZUJĄ SIE Z UMOWY I JA DLA MNIE SA OSZUSTAMI!! ODRADZAM A JEŚLI KTOS MA JESZCZE JAIES PYTANIA TO PROSZE PISAC
Justyna
 
 
ajra 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 9:10 pm   

Pozwoliłam sobie na zabranie głosu w Waszych dyskusjach bo niestety też spotkałam się z brakiem umiejętności profesjonalizmu i w dodatku szczególnym **** ze strony firmy KIECHU-STUDIO z Łodzi co prawda moja sprawa dotyczy filmu komunijnego ale z takim chłamem to się nie spotkałam.Firma niestety była narzucona przez kościół i jako jedyna mogła filmować no i filmowała :mozaikę na podłodze ,kolumny ,kościół, księdza ,ciągle tych samych chłopców z pierwszej ławki i dziewczynkom buty.Z tego co się reklamują to robią też filmy ślubne i to za niemałe pieniądze i jeżeli to rąbią tak dobrze jak komunie to trzymajcie się młodzi od nich z bardzo daleka.Pan podobno jest jak powiedział po filmówce ale wątpię aby Łódzka filmówka wypuszczała takich "geniuszy" :?
 
 
moviestudio 
Firma

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 12:55 pm   

Po reklamacji typu: "za mało dziecka na filmie" następuje reklamacja "podłogi i sufitu" na forum :)
Fragment filmu znajduję się na naszej firmowej stronie tutaj:

www.kiechu.nazwa.pl/movie/?project=nowy-dzien

parafia pw Podwyższenia Świętego Krzyża w Łodzi
Technologia 3xDSLR z osprzętem + profesjonalny dźwięk
Koszt płyty: 45zł
Przykro mi, ale w tej cenie nie zrobię filmu indywidualnego DSLR tylko dla Pani.
Pozdrawiam, Jarek Kieszek
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lip 05, 2011 12:58 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
ajra 

Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 9:41 pm   

po pierwsze to argumenty mojej reklamacji były takie jak na forum poza tym ja nie kwestionuję sprzętu jaki pan posiada a brak nieumiejętności kadrowania,planu,i całego montażu, spaprał pan mi pamiątkę komunijną a traktowanie reklamującego klienta rozłączaniem się świadczy samo o panu.
Nie polecam pana firmy i ostrzegam przed "braniem kota" w worku bo pewnych ceremonij nie da się powtórzyć za żadne pieniądze świata i szkoda słów na pana chałturę, a 45 zł to nie dużo ale trzeba pomnożyć przez "nabitych w butelkę"a suma robi się pokaźna czyż nie tak panie kamerzysto?
 
 
antyaalex 

Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 1:23 pm   Witam

Mam pytanie takie.
Jak długo można montować 4 godzinny film z ślubu i wesela jeśli w umowie nie jest niestety podany termin oddania filmu? Pytanie kieruje głównie do firm zajmujących się wideofilmowaniem.
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 1:53 pm   

antyaalex, No widzisz, tylko czy te 4 godziny to ma być gotowiec, czy te 4 godziny to materiał roboczy /surowy/. Czas montażu zależy od wielu czynników, co tam ma być na tym filmie w efekcie końcowym. Bo jeżeli tzw 1do1 to taki film można złożyć powiedzmy w 2 dni, jeżeli mówimy o solidnej robocie, o ciekawych wstawkach jak teledyski, no to tu trzeba nastawić się na dłużej, Ile? No właśnie, to zależy od usługodaców, czy na jeden termin ma jedno zlecenie czy ma więcej.Czy ma sporo na półce w kolejce czy nie.Także jednoznacznej odpowiedzi na to nie ma.
Oczywiście niedobrze się stało w Twoim przypadku,że nie ma terminu wydania gotowego filmu.No ale tego już nie wrócimy.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
antyaalex 

Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 06, 2011 2:14 pm   No właśnie

Po 7 miesiącach otrzymaliśmy płytę do korekty, a obiecywane mieliśmy, że będzie dużo dużo wcześniej. Teraz już po prostu nawet nie chcemy jej oglądać, ale nie mamy wyjścia.
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 9:51 am   

moviestudio napisał/a:


www.kiechu.nazwa.pl/movie/?project=nowy-dzien



Bardzo fajny profesjonalny reportazowy material, dobrze zmontowany, zapytam tak z ciekawosci canonami robicie ?


Ajra niestety nie masz racji co do umiejetnosci kadrowania i montazu , mozesz miec racje do innej kwestii tak jak wspomnialas ilosci Twojego i innych dzieci na filmie, bo pewnie jest ich malo, jednak rodzicie czasami nie rozumieja jednaj rzeczy, ze np na takiej komunii jest wiele dzieci i kazde z nich trzeba zfilmowac . Dla przykladu np na komunni jest 50 dziciaczkow a film trwa np 50 to na jedno dziecko przypada 1 minuta, a co z innymi elementami komunni swietej takimi jak wejscie do kosciola i inne gdzie nie robi sie indywidualnych ujec czy zdjec, wtedy na jest jeszcze mniej czasu na poszczegolkne dziecko na filmie. Niestety do takich zbiorowych ceremonni najlepiej zatrudnic kogos indywidualnie i wtedy rzeczywiscie mamy pamiatke z danego dnia.

Nie zajmuje sie filmowaniem ale zdjeciami i wiem jak to wyglada z drugierj strony, ja jako fotograf mam duzo latwiej bo przy zdjecia mam wiecej czasu aby kazde dziecko bylo na nich indywidualnie, z filmowaniem jest zupelnie inaczej
Ostatnio zmieniony przez fotografialodz Czw Lip 07, 2011 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:34 am   

fotografialodz napisał/a:
Niestety do takich zbiorowych ceremonni najlepiej zatrudnic kogos indywidualnie i wtedy rzeczywiscie mamy pamiątke z danego dnia.

Ale kolego Wiesz dobrze, że to jest niemożliwe.Gdyby tak każdy z rodziców chciał zamówić kamerzystę do kościoła, co by to było? Ty byś nawet jednego dobrego zdjęcia w tym czasie nie robił.
A przy takich zbiorowych nagraniach zawsze się ktoś znajdzie, kto miesza i jątrzy, bo wszystkim równo się nie dogodzi.To jest właśnie ta czarna strona tych nagrań.
antyaalex, Bardzo ogólnie piszesz, jak się mówi ,,A'' to trzeba powiedieć i ,,B''.
Co tam nie gra, co jest nie tak, bo osądzać kogoś to nie problem.Podknięcia i błędy trzeba udowodnić. 7 miesięcy: to film powinien być zrobiony ekstra. Mimo to stanowczo za długo.
_________________
Trzymaj fason do końca
Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM Czw Lip 07, 2011 10:34 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fotografialodz 
Firma


Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 10:44 am   

nie no oczywiscie masz racje , ale jak ktos chce miec indywidualnie to moze, nigdy nie zdarzy sie tak ze kazdy bedziem mial indywidualnie.

chcialem przedstawic tylko sytuacje ktorej czasmi rodzice nie rozumieja przy takich zbiorowych ceremoniach
 
 
rafalolczyk.com 
Firma

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 75
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 1:18 pm   

moviestudio napisał/a:

www.kiechu.nazwa.pl/movie/?project=nowy-dzien


zapoznałem sie i mateiał faktycznie zrobiony jest dobrze i ciekawie.
jednal moim zdaniem nie jest to zbytnio "pamiątka z komunii" a fajnie przygotowany TRAILER takiej ceremonii - z ogólnym zapoznaniem się z "sytuacją".
rozumiem jednak, ze zrobienie pełnych materiałów dla 50 dzieciaków jest fizycznie nie do wykonania.
_________________
Rafał Olczyk
Fotografia Ślubna / Wedding Photography
 
 
 
sunrise 
Firma


Wiek: 48
Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 26
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 07, 2011 3:36 pm   

Niestety tak pożądana płytka GO[głębia ostrości] jaką daje full frame lub A-PSC z" kręcących" aparatów nie zawsze sprawdza się w konwencji filmu dokumentalnego jakim bez wątpienia jest reportaż z komunii.Teledysk, intro, autro , zajawka, itp... na pewno tak ale dokument rządzi się swoimi prawami i wykonywanie go DSLR często nie jest wygodne ani dla twórcy ani odbiorcy.

pozdrawiam
Darek Zastróżny
Ostatnio zmieniony przez sunrise Czw Lip 07, 2011 3:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kemot 

Wiek: 41
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 23, 2012 11:27 pm   Re: Czarna lista kamerzystów

Mam pytanie czy ktoś zna firmę antyfilmowanie z Piotrkowskiej?
 
 
kinix21 


Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sty 2011
Posty: 474
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 1:31 am   

kemot, kręcili moją studniówkę, tragedia. Ktoś ma niezłe układy, że co roku wybierają tę samą firmę. Drogo wyszło, a film baaardzo słabiutki. Mało kompetentni kamerzyści, którzy robiąc wywiad z uczniami machali mikrofonem na prawo i lewo ucinając wypowiedzi, lubiący w dodatku sobie chlapnąć, co w pracy dla mnie jest naganne i mało sympatyczny właściciel.
_________________
 
 
WIDEOFILM 
Firma


Wiek: 64
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 135
Skąd: LUBLIN
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Maj 24, 2012 8:53 am   

kinix21 napisał/a:
Ktoś ma niezłe układy, że co roku wybierają tę samą firmę.

Ameryki nie odkryłaś. Tak jest naogół wszędzie. Koneksje, układy, koligacje rodzinne itd- to zmora naszych obecnych czasów. Możesz robić dobrą robotę, a znajoni czy to dyrektorów szkół czy komitetu rodzicielskiego wejdą na zlecenie. Już sama nazwa firmy coś za siebie mówi.
_________________
Trzymaj fason do końca
 
 
aga20 

Dołączyła: 06 Lip 2006
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2012 10:32 pm   

Antyfilmowanie to nic innego jak dawna firma Magia Filmu.
 
 
jmedia 

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Pon Gru 16, 2013 8:19 am   

Było Magiafilmu , Antyfilmowanie a teraz House Film. Pozdrawiam kolejnych naciągniętych
klientów .
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Mar 27, 2015 11:05 am   

Podrzucam link do tematu ku przestrodze: Wojciech Kaczmarek - filmowanie lustrzankami
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pią Mar 27, 2015 11:06 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl