Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
SAN MARINO
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2004 8:35 pm   SAN MARINO

czy znany jest Wam zespół :

:arrow: San Marino

?? ????????????
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Lip 27, 2017 7:49 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2004 8:41 pm   

Czy San Marino to nie jest 4-5 mężczyzn + solistka?
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 09, 2004 8:45 pm   

ja wiem ze grają w 3lub 4 osoby i bez solistki
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 10, 2004 5:52 pm   

Asiek napisał/a:
Czy San Marino to nie jest 4-5 mężczyzn + solistka?


Asiek - to 'mój' zespół i występują tam trzej mężczyźni, bez solistki. :) Jak potrzebujesz więcej informacji, to mogę przesłać an priv-a, a w przyszłym tygodniu idziemy ich posłuchać na wesele, na którym będą grać więc będę miała więcej informacji.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 10:47 am   

just_Kate napisał/a:
Jak potrzebujesz więcej informacji, to mogę przesłać an priv-a.


ja z chęcią skorzystam z Twojej pomocy :D
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 4:42 pm   

Edytko - info przesłane, radzę wam umówić się z nimi, żeby puścili wam swoje płyty z różnych wesel. Robią wrażenie skromnych, miłych ludzi. Są rodziną, dwaj młodsi to zdaje się bracia. :D
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2004 9:44 pm   

dzięki just_Kate!!!!!!

napewno zgłosimy się do tego zespołu, bo są naprawdę dobrzy!!!!
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 10:25 pm   

Byliśmy posłuchać naszego zespołu na innym weselu w restauracji SYDON. Co do restauracji się nie wypowiadam, natomiast co do zespołu, to jesteśmy bardzo zadowoleni, chociaż nie udało nam się wejść do środka. Tak to jest, jak się bierze faceta ze sobą :( umówiliśmy się że damy sygnał komórką i poczekam aż skończą grać, ale mój P. się zniecierpliwił po 20 minutach i pojechaliśmy do domku. Na szczęście było wszystko słychać bardzo dobrze i już wiem, że oni nie tylko grają, ale również zabawiają gości - dobrze słyszałam :D A poza tym bardzo mi się podobało, i już nie będę się niczym martwić.

Także Edytka - polecam raz jeszcze!
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 10:35 pm   

just_Kate ja jestem nimi zachwycona, z resztą R. tak samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cieszę się, że wyżej opisałaś swoje odczucia!!!!

Tak jak sobie pisałyśmy - do niedzieli mieliśmy się zdecydować.
My juz w sobotę do nich dzwoniliśmy!!!!!!!!!!!

just_Kate jutro jedziemy podpisać umowę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo bardzo sie cieszumy!

No i gratuluję również Tobie, że wybrałaś taki świetny zespół!!!
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 10:47 pm   

Jestem naprawdę HAPPY :mrgreen: Zobaczysz, będzie super!!! I tak jak pisałam, możecie ich u nas podpatrzeć :D
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 10:55 pm   

z chęcią skorzystam, a raczej skorzystamy hihihihihihi


Umowę juz podpisałiśmy!
Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 8:50 pm   

Edyta napisał/a:
Umowę juz podpisałiśmy!
Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!


No to już największe zmartwienie za wami :wink: Jestem ciekawa, czy z tą ceną udało wam się wyjaśnić...
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 8:57 pm   

just_Kate napisał/a:
Jestem ciekawa, czy z tą ceną udało wam się wyjaśnić...


tak oczywiście :D

Twoja cena obejmuje rok 2004, a moja jest juz ustalona na rok 2005.
Więc po 100zł dopłaty od osoby na przyszły rok!


Pochwaliłam się, że od Ciebie dostałam namiary!!!!!
Nawet w kalendarzu sprawdzili czy to faktycznie Ty!!! :graba:
_________________

 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 9:07 pm   

Hihi, no to już mnie na pewno będą pamiętać :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 06, 2004 11:50 pm   San Marino

poratujcie mnie proszę namiarami na zespół San Marino
dzięki :)
 
 
aniaw 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 13
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 2:42 pm   

thiti napisał/a:
poratujcie mnie proszę namiarami na zespół San Marino
dzięki :)



dziewczyny napiszcie coś o tym zepole!!!

ja także o nich słyszałam!!!

z chęcią przekonam się o samych plusach tego zespołu

Just_Kate jak sie pojawisz, to opisz nam swoje wrażenie
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 20, 2004 2:53 pm   

SAN MARINO - wiele już o nich pisałam :)

A jeśli chodzi o wrażenia - polecam, polecam, polecam!!! :D

U nas grali fantastycznie, chłopaki mają super głosy, grali utwory i dla młodszych i dla starszych, również zabawiali gości. Nie mieliśmy z nimi żadnych problemów i byliśmy po weselu bardzo zadowoleni. Goście zresztą też. :D
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 11:51 am   San Marino

Zbieramy opinie o zespole San Marino :)

vaniliaxxx napisał/a:
Hej. Jeżeli chodzi o zespół San Marino to przede wszystkim grają w nim trzej panowie: para bliżniaków około 30-tki i ich wujek :) wujek gra na perkusji, jeden z braci gra na gitarze basowej a drugi na syntezatorze. Najwięcej śpiewają bliźniacy. Wujek z tegoco widziałam oczepia na weselu, i czasmi się tylko włącza jako chórek :) Jak dla mnie z tego co widziałam płytkę gdzie oni grali to śpiewają fenomenalnie!! Jeden z nich ma - jak chce- głos bardziej podobny do kobiety :) Drugi jest też pewego rodzaju wodzirejem na weselu.
Jeżeli -tak jak my chcemy- zazyczycie sobie, żeby ktośjeszcze grał na akordeonie to oni zabierają ze sobą jeszcze jednego faceta i to chyba kosztuje dodatkowo 110 czy 200 zł (nie pamiętam już tego ;/ ). A teraz jeżeli chodzi o koszty samej orkiestry. = 1800 zł. Powiedzieli, że nie piją alkoholu na weselu co wydaje mi sie, jest dużym plusem :)
Jeżeli chodzi o repertuar to raczej nie skupiają się na disco polo (chociaż śpiewają bardzo znane takie przeboje - ale przy których wszyscy się świetnie bawią). Jakbyśsie umówiła z nimi na oglądanie płytki to wsłuchaj się w piosenkę Lady in Red...a kolana Ci zmiękną :) Ogólnie rzecz biorąc starają się dobrać muzykę do osób bawiących się i są to zarówno starsze jak i zupełnie nowe przeboje. Szczerze mówiąc ani jedna piosenka w ich wykonaniu nie budziła zastrzezeń (przynajmniej osób które widziały ją - a było ich około 10) :) Szczerze mogę Ci ich polecić :)


Proszę o więcej. I o kontakt! :)
_________________
chez alma |
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 2:14 am   

Mam kolejne informacje o zespole San Marino :)
4 lutego byliśmy z Marcinem na weselu w Aleksandrowie, gdzie grał ten zespół (pojechaliśmy posłuchać ich na żywo).
Moje wrażenia:
:arrow: Panowie grają i śpiewają rewelacyjnie
:arrow: są przesympatyczni :D
:arrow: płyta dvd, którą mozna u nich obejrzeć nie jest stworzona na ich najlepszym weselu - oni są zawsze tacy dobrzy :D
:arrow: jak słuchałam niektórych piosenek w ich wykonaniu, to czasami patrzyłam czy to nie jest odtwarzane z płyty :P - NIE BYŁO :P
:arrow: mają bardzo mocne głosy, i w sumie potrafią chyba zaśpiewać każdą piosenkę (nie sprawdziłam tego :P - ale po tak różnorodnym repertuarze nie można się spodziewać niczego innego)
:arrow: a teraz takie moje subiektywne odczucia w drodze do domu... - siedziałam uśmiechnięta, milcząca i z głębokim poczuciem, że dobrze wybraliśmy ( no i mój tekst do Marcina.."Będziemy mieć cudowne wesele...:)" na co mój Marcin odpowiedział..."Wiem ..:)"
P.S. ... a tak swoją drogą to chyba dobrze, że zespół i muzyka, którą grają, potrafi tak uszczęśliwić człowieka...:)

Nie lubię prawić komuś komplementów, ale Ci Panowie na nie zasługują :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 7:25 pm   

Na spotkaniu, pan usadził na na swojej kanapie i pozowlił się nic zapytać, powiedzieć tylko kazał oglądać :shock: :znudzony: . Pózniej okazał się miły, ale na początku czuliśmy się jak na skazaniu jak kazał nam siedzieć. Zespół to starszy Pan + dwóch bliźniaków. Całkiem dobrze gości rozruszali i całkiem ładnie śpiweją. Ale minus- Panowie sa "przywiązani" do swoich instrumentów na podeście- niczego na żywo np. przy stołach nie zagarają :kwasny: Jak dla nas odpadli ponieważ mamy 2 poziomy na sali i orkiestra musi 2 razy wejść na górę z instrumentami. ALe ogólnie dobre wrażenie.
 
 
oliver 

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 1
Skąd: łodz
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 12:48 pm   

My ślub braliśmy we wrześniu 2005,zespoł San marino wzięty z łapanki i................REWELACJA!!!!!!!!!! .zero picia ,goście mają odpoczynek co godzinę przez 5 minut.Dogadać można się ze wszystkim,bawienie gości tylko ze sceny.

Polecam z czystym sumieniem.
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Wto Lip 31, 2007 12:42 pm   

3 facetów w kapeli - gitara, klawisze i bębny. Obejrzeliśmy kasetę z wesela (na marginesie: kompletny brak przygotowania na zaprezentowanie zespołu, brak płyty demo, mało profesjonalny sprzęt audio-video).
Zespół ma zbiór "ogranych" kawałków i nie wykracza poza nie, przynajmniej to usłyszeliśmy od rozmówcy. Nawet jako pierwszą piosenkę usłyszeliśmy, że dostaniemy listę kilkunastu piosenek do wyboru (?!) Być może wynika to z faktu, iż mają dodatkowe projekty i brakuje im czasu na naukę kolejnych utworów.
Grają nieźle, ale głównie starsze, oklepane już kawałki. Porządna, ale typowa weselna kapela. Jeśli ktoś takiej szuka - warto do nich zajrzeć. My zdecydowaliśmy się na konkurencję.
Pozdrawiam,
Wojtek

[Kasia] p.s. brak głosu kobiecego powodował, że pewnych kawałków, ze względów oczywistych, nie dało by się usłyszeć w wykonaniu tej kapeli - a to też, jak się okazuje minus.
_________________

Ostatnio zmieniony przez kasia_i_wojtek Sro Sie 01, 2007 1:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Magda i Łukasz 

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 04, 2007 6:31 pm   

Zespół San Marino tydzień temu grał u nas na weselu. Zarówno goście jak i my stwierdziliśmy, że lepszego zespołu nie ma :] . Wszyscy bawili się doskonale do ostatniego bloku muzycznego na poprawinach. Panowie są bardzo dobrze zorganizowani, potrafią współpracować z kucharkami, dzięki czemu nie musieliśmy zajadać barszczyku w czasie kankana :mrgreen: . Grają stare i nowsze utwory, jednym słowem coś dla każdego. Jeszcze jedna, dla nas ważna rzecz – grają rytmicznie, często i pomiędzy kolejnymi utworami nie robią zbyt dużych przerw. Jeśli chodzi o pierwszy taniec, to jest to kwestia do dogadania. Jeżeli zespół ma dany utwór w repertuarze, to grają. Jeśli nie, puszczają z płyty. Dla nas żaden problem. Profesjonaliści w każdym calu – nie piją w pracy. Nawet niektórzy goście zwrócili na to uwagę. Głosy świetne, angielski z resztą też. ?yczę każdemu takiego wesela jak nasze… Wierzcie nam, dobry zespół to 95% sukcesu. U nas było super!!! (Wiemy, jesteśmy mało skromni, ale po prostu dobrze wybraliśmy i bardzo się cieszymy :lol: ).
 
 
sebastian 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 6:18 pm   

Bardzo dobre wokale jak na poziom weselny.
Minus to brak akordeonu i trochę sztywne prowadzenie imprezy no i brak instrumentów solowych. Dosyć ambitny repertuar. Dobry sprzęcik nagłaśniający.
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 19, 2007 7:42 pm   

Jeżeli chodzi o akordeon to tak jak wcześniej pisałam Panowie zabierają za dodatkową opłatą jeszcze jednego Pana i ten gra na akordeonie (jednak nie gra tylko na nim, bo na weselu grał cały czas na klawiszach). Akordeonu uzywał wtedy kiedy musiał :) czyli podczas wyprowadzenia z domu, na wejściu na salę, i przy graniu przy stołach (co Panowie tez robią). Więc jakiekolwiek zarzuty pod ich adresem są chyba tylko niedomówieniem :) Również co do pierwszej piosenki - daliśmy im nieznaną przez nich piosenkę i się jej nauczyli :) Nie puszczali z płytki :) Chociaż nie miałabym im tego za złe :) Są rewelacyjni. Nawet nie licze ile już osób z naszego wesele prosiło mnie o kontakt do nich :) Moim zdaniem to najlepsza reklama.
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
MiM 


Dołączyła: 21 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 10:10 pm   

hi hi...to będzie mój zespół

MiM
_________________
 
 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Pon Mar 17, 2008 9:55 am   

Potwierdzam, san marino jest dobrym zespołem :) . Dwa lata temu grali u mojej siostry na weselu i wszyscy goście byli bardzo zadowoleni :) . W maju zagrają u nas i mam nadzieję, że będą tak samo dobrze prowadzić imprezę ja wtedy :) . Poza tym w porównaniu z innymi zespołami nie są drodzy, cena w granicach rozsądku :) . Polecam bardzo serdecznie :)
 
 
karina 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Mar 21, 2008 8:09 pm   

a słuchajcie wiecie może czy mają oni jakąs stronke w necie??
_________________
 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 25, 2008 8:41 am   

karina napisał/a:
a słuchajcie wiecie może czy mają oni jakąs stronke w necie??



O stronce nic nie wiem, ale jak chcesz to mogę podać Ci numery telefonów. Umówicie sie na spotkanie i wszystko sobie uzgodnicie :)
 
 
karina 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 7:04 pm   

heh chodzi o to że my juz sobie wybralismy tą orkiestre, termin mamy zklepany i wszystko tyle,że chciałam sobie jeszcze na nich spojrzeć tak z ciekawosci, :wink: jeszcze raz posłuchać :wink:
_________________
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 12:38 pm   

Dzięki pomocy cudownych koleżanek z forum wybraliśmy zespól, tj. wczoraj podpisaliśmy umowę z panami z San Marino. Zdecydowaliśmy się na wersję bez akordeonisty, uznaliśmy iż nie jest nam potrzebny - wszystko da się zrobić ze sceny. Panowie wydają się naprawdę profesjonalni (obiecali wspomniane już wcześniej "dogadywanie się z kuchnią"), płyta którą oglądaliśmy bardzo mnie przekonała. Co do zestawu piosenek, kierownik zespołu stwierdził, iż mają zestaw, który się po prostu sprawdza i myślę, że im pod tym względem zaufamy. W końcu oni to robią co tydzień, my po raz pierwszy, a to co się podoba nam, raczej nie musi podobać się gościom. Co do pierwszego tańca, usłyszeliśmy, że jeśli chcemy piosenkę, której nie ma w repertuarze, to nam ją puszczą z płyty. Na szczęście nasz pierwszy taniec jest baaaardzo ograną piosenką, ale marzenia nie muszą być przecież oryginalne :)

Jeśli chodzi o cenę orkiestry jest chyba raczej standardowa, a mam wrażenie, że tutaj płacimy za bardzo dobrą jakość. To tyle... jeszcze raz dziękuję za pomoc w znalezieniu zespołu... :)
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 6:44 pm   

namiary na zespóŁ San Marino są w tym wątku
Ostatnio zmieniony przez gosc Pią Maj 09, 2008 7:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 20, 2008 4:03 pm   

Wczoraj byłam na weselu, na którym grał San Marino i to jest dobry zespół. Co prawda mnie przeszkadzał brak wokalistki - no ale ja mam takie wymagania i trudno. Chłopaki grają fajnie, repertuar jest zróżnicowany, świetnie bawią publiczność (goście do 6 rano zapełniali gęsto parkiet), są sympatyczni. Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Inna sprawa, że goście byli bardzo zabawowi i nie trzeba było wiele, żeby ich rozruszać, bo od pierwszej piosenki tłum dosłownie szalał. W każdym razie na plus :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
kamykk 

Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 3:43 pm   

Czy mogę prosić nr telefonu do tego zespołu.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 28, 2008 11:25 am   

Namiary znajdują się w tym wątku: http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=7493
_________________

 
 
 
Tajgete 
żona swojego męża :)


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 833
Skąd: Kolumna
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 12:34 pm   

I już po... ;)

Na początek kilka faktów:
- zespół jest teraz czteroosobowy, ponieważ doszła do niego pani wokalistka; jest ona dodatkowo wodzirejką imprezy i to bardzo, bardzo dobrą wodzirejką
- zespół jest bardzo dobrze zorganizowany, robi krótkie przerwy, przez całe dwa dni nie wypili nawet kieliszka wódki
- repertuar jest niesamowity - nie ma disco polo, bawiliśmy się natomiast zarówno przy "Parostatku" Krawczyka jak i przebojach dyskotekowych, czy hitów z lat 80-tych i 90-tych.
- pierwsza piosenka puszczona została z płyty, ale tylko dlatego, że o to prosiliśmy (mieliśmy skróconą wersję) - gdybyśmy chcieli, mielibyśmy ją zagraną


Wspominam nasze wesele jako niezwykle udane i w dużej mierze jest to zasługa zespołu. Goście podchodzili i (niepytani) gratulowali nam wyboru orkiestry, ponieważ - cytuję - "pierwszy raz widzę, żeby zdarzały się chwile, że absolutnie nikt nie siedzi". Na szczególne słowa uznania zasługuje pani wodzirejka, która wymyślała przeróżne zabawy (m.in. polkę przy której należało tańczyć z kimś, kogo się nie zna itp.), podpowiadała nam dedykacje, o których my w zamieszaniu zapomnieliśmy i pomagała wybrnąć z różnych sytuacji (np. gość, który przy oczepinach zbyt nachalnie domagał się większej ilości wódki). Gdybym miała wybierać zespół raz jeszcze, wybrałabym ich bez najmniejszego zastanowienia... ;)
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 07, 2009 8:52 pm   

My też bierzemy pod uwagę SAN MARINO :)
Jak na razie to nasz no 1 :D Decyzje ostateczne zapadną w ciągu dwóch tygodni. :D
_________________
 
 
april82 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Mar 13, 2009 9:59 pm   

Ufff! Kamień z serca! Dziś wieczorem, w naszym imieniu, moi rodzice podpisali umowę z zespołem San Marino :) Cieszę się ogromnie, że się udało, bo jakaś para zastanawiała się wcześniej nad naszym terminem, ale w końcu zrezygnowali i miejsce się zwolniło!!! :smile:
Potwierdzam, że zespół ma w składzie 3 panów - gitara, klawisze, perkusja oraz 1 panią wokalistkę-wodzirejkę. Panowie też oczywiście śpiewają.
Wiem, że zespół ma przygotowaną nową płytę demo, którą niebawem zobaczę i wtedy może napiszę coś więcej.

Dziękuję wszystkim koleżankom z forum za pomoc w wyborze! :mrgreen: Pozdrawiam!
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 17, 2009 10:54 pm   

My również dołączyliśmy do grona fanów San Marino :lol: Dziś podpisaliśmy umowę na 17.07.2010 :D
_________________
 
 
april82 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 4:35 pm   

Tegoroczny sezon weselny rozpoczęty a o San Marino nic nie słychać... Zlitujcie się i napiszcie jak się zespół sprawuje, bo zaczynam się martwić, że tak mało grają :? Jeszcze wyjdą z wprawy :o
_________________
 
 
karina 

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2008
Posty: 13
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 9:25 pm   

april 82 - nic sie nie martw - panowie grają już od świąt wielkanocnych - akurat dzisiaj byliśmy na rozmowie z panem Marianem - dogadywaliśmy szczegóły - nasze wesele jest 19.09.09 - wyszłam spokojna i zadowolona :)
_________________
 
 
Hosiole 
żonka i mamusia


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lut 2009
Posty: 968
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 9:07 am   

Chwalcie się, u kogo w tym "sezonie weselnym" gra SAN MARINO :lol: :smile:
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 7:13 am   

Czy moge prosić o aktualne namiary na zespoół San Marino? bo dzwonie i dzwonie na ten numer podany w wątku i nic a dzwonie już z tydzień :/

Czy jest to zespół z Łodzi? czy robią próby czy puszczają taśmę z wesela ?

Pozdrawiam i proszę o pomoc :)
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 7:43 am   

mjmj2010 musisz próbować, bo numer jest na pewno prawidłowy, bo ja się dodzwoniłam w zeszłym tygodniu, z tym że niestety interesujący mnie termin już mają zajęty :(
ps. masz zablokowane prywatne wiadomości
_________________
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 8:25 am   

Dzięki Bella będę próbować :)

[ Dodano: Czw Paź 08, 2009 10:40 am ]
dodzwoniłam się .. termin zajęty :(
 
 
san marino 
Firma

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 7
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Gru 05, 2009 2:38 pm   

Witamy serdecznie :) . Milo nam poinformowac ze po niedzieli w temacie "Nasze Zespoly"w zakladce San Marino oczywiscie :lol: , pojawi sie adres naszej strony internetowej :) zapraszamy do odwiedzania i pozdrawiamy goraco :D !! !!!!!! Do zobaczenia!!!!!!
 
 
likala 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 2:04 pm   Re: SAN MARINO

Zbieram aktualne informację o zespole SAN MARINO !! ! Polecono mi ich i aż nie chce mi się wierzyć, że są aż tacy dobrzy :razz:
Jestem umówiona z nimi na przesłuchanie płyty z wesela, ale mimo wszystko chciałabym poznać Wasze opinie :wink:

pozdrawiam ;)
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 10:54 am   San Marino. Róża wśród chwastów!

Cóż mogę powiedzieć. Miałam ogromną przyjemność zaśpiewać na zastępstwie z zespołem San Marino i takiej klasy jeszcze w życiu nie widziałam i słyszałam. Genialny wokal Radka, wraz z jego ogromnym doświadczeniem akustyka, świetni instrumentaliści, a przede wszystkim ludzie z ogromną klasą i kulturą czynią z wesela prawdziwą ucztę melomana. Organizując wesele z tym zespołem możecie spać spokojnie.
_________________
 
 
likala 

Wiek: 39
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 25, 2010 12:24 pm   Re: San Marino. Róża wśród chwastów!

Maratha serdeczne dzięki za odpowiedź! Twoja wypowiedź jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że dobrze wybralismy:) Umowa podpisana! :) Startujemy 09.07.2011 !:) już nie mogę się doczekać :smile: :smile: :smile:
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 12:52 pm   Bardzo proszę

Cieszę się, że mogłam pomóc. Będziecie zadowoleni.
Pozdrawiam
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl