Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
CONTRA
Autor Wiadomość
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 3:36 am   CONTRA

Poszukuje opinii o zespole ContrA.

Dziękuję :)

Namiary przeniesiono do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Lut 08, 2008 7:53 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
narka20 


Dołączyła: 18 Lip 2008
Posty: 78
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 22, 2008 7:08 pm   

Hey!chciała bym uzyskać jakies informacje i wasze opinie na temat orkiestry contra! :)
_________________
AnEtKa :-) )





żona od 15.08.2009 :-)
 
 
monisiagoku 

Wiek: 38
Dołączyła: 30 Mar 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 16, 2010 11:55 pm   

grali u nas na weselu a zdecydowaliśmy się na nich ponieważ najpierw bawili nas na sylwetra.

zespoł 3 osobowy. koszt na 2009 był ok 3300pln.

Pani Bożenka jest niesamowitą osobą. słuzy radą podsuwa pomysły. jesli uwaza ze cos trzeba zrobić lub nie warto to zawsze pyta młodych o decyzję. nie robią nic wbrew woli mlodych.

pieknie spiewają, graja przy stołach, bawią. efekt był taki ze mieli grac do 5 rano i goscie zostali do konca. na poprawinach to samo.

na pierwszy taiec mielismy paule od dzis- powiem szczerze ze chyba lepiej niz w oryginale.

oczepiny były rewelacyjne. umowilismy sie ze jak ktos chce wiecej niż pol litra to ma sie rozebrac do naga a jak chce polowkę to wykonuje to co kaze pani Bozenka ;-) moje buty zabrało 2 panów i za to musieli zalozyc czapki ( jak nosiły kiedys niemowleta- białe z daszkiem wywinietym do góry i wizana pod brodą) do tego spodnice i ztanczyli jezioro łabedzie. ubaw niesamowity.

nastpnie buty męża zabrały 2 panie- jedna musiala obcalowac wszystkich panów na sali w ciagu 2 minut. kazali podnosci rece panom ktorzy jeszcze nie byli ucałowowani i co madrzejszy to podnosił po kilka razy reke ;-p . druga pani musiala zatanczyc na rurze a na głowie miala zalozone rózowe futrzane uszy.

za podwiązke kolega miał zadanie- taniec bioder- hawajskie kwaty na szyi i kolorowa peruka na głowie.

wszyscy byli tak ubawieni ze z konkursów zrezygnowalismy poza tym nie chcielismy juz przedłuzac bo po konkursach wszyscy zasypiaja.

jak wjechał na sale tort i zgaslo swiatło i zostały odpalone na nim swieczki ale typu petarda ;-p zagrali muzykę z mission impassible fajny efekt.

zdecydowanie polecam.

są tak dobrzy ze niestety ale trzeba ich zamowic min poltora roku wczesniej a moze nawet ok 2 lat. z tego co mi mowili to nigdzie sie nie ogłaszaja. mają klientów z poczty pantoflowej ;-) )

warto naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
monisiagoku
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Sty 19, 2010 12:12 pm   

mi się ten zespół w ogóle nie podoba.
piosenki, które śpiewają po polsku nie są aż tak wielką tragedią, jak te, które próbują śpiewać po angielsku. konkursy na oczepinach te same na każdym weselu (a byłam na kilku i tam właśnie śpiewał ten zespół). pani Bożena jako osoba jest bardzo sympatyczna, ale marna z niej piosenkarka. rozmawiałam też z jednym panem młodym, odnośnie tego ile oni kosztują i wcale nie są tacy tani.

ja ich nie polecam.
 
 
AgaMi28 

Wiek: 37
Dołączyła: 28 Maj 2014
Posty: 106
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 25, 2014 10:28 pm   contra

hej:) czy macie jakieś nowe informacje na temat tego zespołu? zastanawiamy się nad nim na wesele na 2015 rok,
_________________
AgaMI28 - zapraszam do siebie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl