Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Studio przy ul. Św. Jana (Pabianice)
Autor Wiadomość
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 11:45 pm   Studio przy ul. Św. Jana (Pabianice)

Dzis definitywnie wybralismy fotografa.

Zdięcia bedziemy mieli robione w Pabianicach na ul. św. Jana. Fotograf polecony przez moja przyjaciółke. Duży wybór póz, formatów , albumów i aranżacji wnetrz. Kążde tło malowane recznie przez malarza:) Papier na zdiecia do wyboru, koloru
My bedziemy mieli czesc na metalicznym a czesc na matowym
Poza kosztuje od 65 do 85 zł (w żależności od papieru). W te cene wliczone sa cztery odbitki z wybranej przez nas pozy, każda kolejna odbitka kosztuje 5 zł. Negatyw zostaje u fotografa i przechowywany jest przez 3 lata.

Widziałam w albumach taka poze: Pan młody siedzi przy fortepianie i "gra" a panna młoda zalotnie "wygina" sie na tym fortepianie. Jestem zauroczona:) i juz sobie wyobrazam nas jako "muzyków" hi, hi
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Maj 05, 2009 1:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 08, 2004 11:52 pm   

Widziałam niedawno zdjęcia robione u fotografa w Pabianicach. Była wśród nich własnie poza opisana przez Ciebie. Zdjęcia były bardzo ładne.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 12:06 am   

Czy kolezanka, która Ci polecała tego fotografa jest z Pabianic i dlatego robiła tam zdjęcia, czy tez ten fotograf zaczyna być w Łodzi popularny?
Fotograf, u którego ja zamówiłam zdjęcia powiedział, że do września może sie coś zmienić: może będzie więcej póż, nowe tła itd. Wydaje mi sie, że jesli dawno oglądałaś zdjęcia kolezanki to chyba warto pojechac i zobaczyć - może teraz zachwycisz sie jeszcze bardziej.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 09, 2004 1:05 pm   

Asiu ja ogladałam wczoraj u fotografa te zdiecia:) Ale i tak mi pani powiedziałaze do wrzesnie to na 100%beda jakies nowosci:)

A kolezanka która mi poleciła fotografa mieszkła w Tuszynie, slub miała w Aleksandrowie i nie wiem skąd ten fotograf im sie wzioł. Choc własciwie to na trasie z Tuszyna do Aleksandrowa:)

Jeszce długo do mojego slubu a juz u fotografa było kilka par zapisanych na taen sam dzien, moze staje sie rzeczywiscie popularny? Ale skoro dobry to warto polecaC:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 28, 2011 6:31 pm   

czy to studio jeszcze istnieje?
 
 
dobrusia89 

Dołączyła: 27 Sie 2011
Posty: 3
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Sie 27, 2011 11:31 am   

niem napisał/a:
czy to studio jeszcze istnieje?


Witam!
Mieszkam w Pabianicach. NA ul. Św. Jana są 2 studia foto jeden przy drugim. 1 to Pelcowie a 2 to Garczyńska. Co mogę powiedzieć na temat obu? Wszystko fajnie, mają dobrze wyposażone studia, potrafią robić zdjęcia studyjne, ale w plenerze są kiepscy. Pelcowie są najstarszą firmą fotograficzną u nas w mieście. Miałam okazję obejrzeć 4 albumy z 4 różnych ślubów znajomych i się rozczarowałam. W każdym z albumów zmieniały się tylko twarze a pozy, tła były identyczne. Ogólnie jadą po opinii. A ceny mają zbyt wysokie. Niestety to samo tyczy się Garczyńskiej i innych. Jak ktoś lubi sztywne pozy, które będą się powtarzać w każdym ślubnym albumie to ok. Ale między innymi dlatego u nas w Pabianicach powstają młode studia fotograficzne, które mają świetny warsztat,głowy pełne pomysłów i potrafią rozmawiać z młodymi w każdej sytuacji. I w 100% robią lepsze zdjęcia niż Foto-Słoń, Pelcowie,Garczyńscy czy Foto Michael ( choć ten kiedyś dobrze zaczynał, ale teraz też leci po opinii). Wybór należy do Ciebie. Jak chcesz mogę Ci polecić kogoś kto nie robi utartych póz, zna się na rzeczy i nie zedrze z Ciebie ostatniej złotówki :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl