Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie najlepiej kupić alkohol?
Autor Wiadomość
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 12:04 pm   

A mozesz mi powiedziec jaka wodke i za ile udalo wam sie kupic? (moze byc na priv)
_________________
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 8:17 pm   

Ostatnio bylismy w selgrosie i tam tez ceny sa dosyc przystepne - taniej niz w naszej hurtowni w Andrespolu, a przede wszystkim wybor naprawde spory.
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 10:02 pm   

Ja wlasnie tez narazie sie rozgladam. Narazie bylam w Selgrosie (najtaniej), Makro (najdrozej) i Galerii Alkoholi na Puszkina na Widzewie(srednio). W sumie to narazie sie rozgladam..Mam nadzieje ze jeszcze ktos poleci jakies miejsce gdzie mozna tanio wodke kupic. Podobno wodka ma zdrozec i to sporawo..ale moze pani po prostu chciala zebym juz dokonala zakupu. Ale ja mam zamiar sie porozgladac. Co do wyboru wodki i cen na ktore patrzylam bralam pod uwage: Bolsa, Wodke Z Manufaktury, Sobieski, Polska, Smirnoff, Pan Tadeusz.
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 11:08 pm   

My wybralismy Pana Tadeusza i z naszych obserwacji wyszlo, ze nataniej jest w Selgrosie teraz (w promocji po 18,98 chyba :roll: ). Na drugim miejcu byla Galeria alkoholi (na Pilsudkiegu bodajze) - po 19,10. Ale tam maja z kolei taki myk, ze do 30 butelek 31-wsza gratis, wiec wychodzi jedna po 18,48 i tam wlasnie kupujemy :D
_________________
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 14, 2007 11:14 pm   

Też sie zastanawiamy gdzie najlepiej kupować alkohol na wesele :) Jeśli macie jakieś sprawdzone hurtownie to dajcie znać, póki co też bierzemy pod uwagę Selgros ;)
_________________
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 4:20 pm   

Aka...Galeria Alkholi jest na Pilsudskiego??I tam tak jest ze 31 butelja Pana Tadzia gratisowo?? Ja Bylam w hurtowni alkoholi POLONIS na Dabrowskiego i jesli chodzi o Cene Pana Tadeusza to jest ponad 20 zl i tez 31 butelka gratis. Ale czy Ty mowisz o tej samej Galerii Alkoholi co jest w Manufakturze no i w Galerii??Bo w sumie sklep nie lada wyglada...a ceny jak na wieksza ilosc zakupu wcale nie odstraszaja ;)

[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 4:22 pm ]
aaaa no i chcialam dodac ze promocja w Selgrosie na Pana Tadeusza trwa do 19stego listopada....wiec trzeba sie ewentualnie szybko zastanawiac.
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Czw Lis 15, 2007 7:51 pm   

My dzwonilismy tu:
Galerie Alkoholi
ul. Dąbrowskiego 249
(Kots mi mowil, ze to jest to samo co POLONIS, ale nie jestem tego pewna)
Kupujemy dosc duza ilosc alkoholu i dlatego mamy taka cene (moze to jakas hurtowa jest - nie wiem).
Na dodatek zadzwonilismy do ich sklepu firmowego w pabianicach i babka sie zgodzila, zebysmy mogli tam odebrac alkohol :)
_________________
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 8:58 am   

Polonis to jest na 100% to samo bo tez juz tam sie rozgladalam.
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Pią Lis 16, 2007 11:10 am   

my kupowalismy wodke w makro, a wino w Pinocie na Traugutta, tam maja swietny wybor no i mozna negocjowac w kwestii ceny :)
_________________
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:04 pm   

My kupiliśmy kilka dni temu w Makro wódkę weselną 2 różne wersje butelek tego samego gatunku. Jedną w cenie nieco ponad 21,00 PLN/500ml a drugą po 23,00 PLN/500ml. Wódka wypróbowana w sierpniu bieżącego roku na innym weselu; gładka w smaku (choć trzeba przyznać, że ja osobiście wódki w ogóle nie lubię i nie pijam) a ponadto w bardzo ładnych stylizowanych weselnych butelkach. Przynajmniej widać na jaką okazję został kupiony ten alkohol i odpada problem z dekoracją butelek.
Polecamy.
_________________
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 3:45 pm   

no ale jaka to wodka ;p
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
Roberts 

Dołączył: 11 Lis 2007
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 10:53 pm   

Jak sobie zamrozicie butelczyny w zamrażarce to każda będzie super no może ni eta za zlotych15 bo od tego to pewnie sie mozna...
Ja osobiście stawiam na wyb... dla mnie super bardzo łagodna jest
Dobre ceny faktycznie sa w Polnisie
Na retkińskiej jest sklep Polnis tam siedzą najbardziej władni ludzie w kwestii zbijania ceny wiec może tam sie uda załatwić więcej
_________________
Serdecznie Cię pozdrawiam i życzę miłego dnia Gość
 
 
Tenorka 

Dołączyła: 02 Lis 2007
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 21, 2007 10:13 pm   

oleczkaaa napisał/a:
no ale jaka to wodka ;p

Jako odpowiedź na Twoje pytanie odeślę Cię do punktu 7 warunków ogólnych Regulaminu Łódzkiego Forum Weselnego :P
_________________
 
 
asia84 
żonka

Dołączyła: 10 Lut 2007
Posty: 819
Skąd: Łodź
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 12:00 am   

aka napisał/a:
My dzwonilismy tu:
Galerie Alkoholi
ul. Dąbrowskiego 249
(Kots mi mowil, ze to jest to samo co POLONIS, ale nie jestem tego pewna)
Kupujemy dosc duza ilosc alkoholu i dlatego mamy taka cene (moze to jakas hurtowa jest - nie wiem).
Na dodatek zadzwonilismy do ich sklepu firmowego w pabianicach i babka sie zgodzila, zebysmy mogli tam odebrac alkohol :)


kiedyś było to samo, teraz już nie :) ale bliskie powiązania między właścicielami.
_________________


19 lipiec 2008 nasz dzień :)


Magia, która nas otacza sięga gwiazd...
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 8:39 pm   

Witam!
Czy wiecie może co z akcyzą na alkohol od 2008 roku? Nie wiemy czy kupować alkohol jeszcze w tym roku czy poczekać. Jedni mówią, że alkohol ma zdrożeć inni że ma być tańszy. Zgłupieliśmy.
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 26, 2007 10:13 pm   

Aniaa my też się zastanawiamy, więc dołączamy się do Twojego pytania :)
_________________
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 27, 2007 7:56 pm   

na stronie money.pl znalazŁam takie informacje:

"Wzrost akcyzy na papierosy, spadek maksymalnych stawek akcyzy na alkohol oraz zmiana sposobu opodatkowania energii elektrycznej - to zmiany w projekcie nowej ustawy akcyzowej, opracowane przez Ministerstwo Finansów.
...
Projekt przewiduje też obniżenie maksymalnej stawki akcyzy na alkohol. Od początku 2008 r. ma ona wynosić 4,55 tys. zł od 1 hektolitra alkoholu etylowego 100-proc. zawartego w gotowym wyrobie. Obecnie jest to 6,3 tys. zł od 1 hektolitra alkoholu etylowego 100-proc. zawartego w gotowym wyrobie. W przypadku wina maksymalna akcyzy ma wynosić 136 zł od 1 hektolitra. Obecnie jest to 300 zł od 1 hektolitra wina.

Jeśli chodzi o piwa, stawka akcyzy nie zmieni się i ma wynosić 6,86 zł od 1 hektolitra, za każdy stopień Plato gotowego wyrobu."


ale czy będzie tak faktycznie od 1 stycznia 2008 to raczej trudno powiedzieć
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2008 3:46 pm   

pytalismy o podwyzki cen w roznych sklepach, hurtowniach i teoretycznie nie maja podskoczyc nie wiadomo jak, przynajmniej tak nam mowiono. ale zdecydowalismy sie kupic alkohol zwlaszcza wodke juz teraz chociaz wesele dopiero we wrzesniu, zeby pozniej sie nie zdziwic no i zeby miec juz kolejna rzecz z glowy.

[ Dodano: Nie Sty 06, 2008 3:50 pm ]
My chyba kupimy w sieci sklepow Galerie Alkoholi, bo maja naprawde fajna oferte. Duzo lepsza niz jak jezdzilismy po hurtowniach, ale moze rzezcywiscie jakbysmy pojechali drugi raz to moze by zeszli z ceny.
 
 
Petitka 
nareszcie żona:)


Wiek: 39
Dołączyła: 05 Maj 2007
Posty: 1166
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 12:25 am   

My kupowalismy alkohol w Selgrosie i powiem Wam, ze niektore wodki kosztowaly nawet 3-4 zl taniej za butelke niz np w TESCO czy w innych marketach
_________________

24.05.2008 na zawsze... :wedding:
 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Pon Sty 07, 2008 12:01 pm   

Ja również słyszałam, że akcyza na alkohol ma zmalec. Oby, oby!!!
_________________
 
 
 
Zamilka 

Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 4:18 pm   

My nasza wódkę kupowaliśmy w Galerii Alkoholi przy Puszkina. Tak zaproponowali nam najatrakcyjnieszą cenę (byliśmy tez w Selgrosie, Makro i przy Retkińskiej).
_________________
 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 7:24 pm   

My kupowalismy w hurtowni POLNIS przy Dąbrowskiego.
 
 
szept 

Dołączyła: 20 Sie 2005
Posty: 230
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 31, 2008 10:17 pm   

My w makro,była wtedy jakaś fajna oferta cenowa i skorzystaliśmy.
_________________
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 01, 2008 9:58 am   

My alkoholo kupujemy w makro jest faktycznie jakas promocja za 6 butelek (pudełko) 5% rabatu. To zawsze coś.
 
 
Plebuska 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 39
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 9:42 pm   Alkohole zakup

Kupowalismy alkohole w Selgrosie, ale potrzebna tam jest karta wstepu, na firmę. Bylo tanio, a w tygodniu mozna jeszcze dostac rabacik, wiec nie jeździc tam w weekendy:) Jest jeszcze jakas hurtownia na Zjazdowej, pierwsze wieksze zabudowania po prawej Midex? Jakos tak, ale nie orientowalismy sie.
 
 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 11, 2008 10:13 pm   

wódke kupilismy w Makro a wino kupujemy od znajomego w sklepie winiarskim przy Wólczańskiej blisko Struga. Naprawde, taniej niz w necie i dobrze doradzaja :)
Ostatnio zmieniony przez MalaJu Pon Sie 11, 2008 10:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alabama 

Dołączyła: 28 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 24, 2008 10:36 pm   

My alkohol: wódke, wino, likiery kupowalismy w hurtowni alkoholi "Polpiw" na ul. Lodowej. Duzy wybor, ceny bardzo korzystne (warto pytac o promocje, bo jesli bieze sie wieksza ilosc to sa gratisy), mila obsluga. Warto jednak idac kupic alkohol w tego typu hurtowniach wiedziec juz na co mniej wiecej chcemy sie zdecydowac, bo w gablotach wystawione sa tylko przykladowe "wystawki" a nie caly asortyment.
 
 
Quattro 

Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Pon Wrz 29, 2008 9:51 pm   

A Ja moge zaproponowac Finlandie po 30zł (butelka 0,7L). :-)
 
 
Rudziutka 

Dołączyła: 18 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 15, 2009 12:22 pm   polecam krzywą

Ja polecam sklep przy krzywej 1 "Alkohole za grosze". Mają świetną cenę gorz... de lu.... po 17,5 za 0,5l i można do tego negocjować ceny z właścicielem jeśli bierzemy większe ilości. bardzo dobry kontakt i ceny lepsze niż w polnisie czy makro przynajmniej na to co mnie interesowało. Można też tam dzwonić [xxx].


edit: namiary podajemy na priv
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Mar 27, 2009 8:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 11:27 am   

Dzięki uprzejmości "znajomego znajomego" mamy możliwość zakupu alkoholu w Makro. Ale jak to jest z jego zakupem tam, jeśli przedsiębiorca nie posiada koncesji? Słyszałam, że w takiej sytuacji można tam kupić alkohol, ale po wyższej cenie niż w przypadku posiadania koncesji. Czy to prawda? Jeśli tak to czy orientujecie się może, o ile drożej wtedy jest? Według ulotki interesująca nas wódka ma kosztować chyba 18, 40 zł, cena jest atrakcyjna, ale domyślam się, że to cena dla kupujacych, którzy posiadają koncesję...
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 12:21 pm   

kupowalismy wodke w Makro bez koncesji i cena przy kasie byla taka sama jak na polce. koncesje trzeba miec, by to dalej odsprzedawac.
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 12:46 pm   

ava, tą cenę co masz podaną w ulotce jest bez koncesji i tyle będzie kosztować wódka tylko patrz na tą cene brutto.
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 1:36 pm   

Dzięki Dziewczyny za informacje :)

marysia napisał/a:
ava, tą cenę co masz podaną w ulotce jest bez koncesji i tyle będzie kosztować wódka tylko patrz na tą cene brutto.


Szczerze mówiąc nie widziałam nawet tej ulotki, S. ma ją w pracy, ale dzięki za zwrócenie mi na to uwagi :)

MalaJu wiem po co jest koncesja (a właściwie zezwolenie) :) Ale na stronie Makro też znalazłam coś o zakupie alkoholu na koncesję http://www.makro.pl/pl/fa...olu-na-koncesje i stąd moje watpliwości :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
pearlania 

Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 3:38 pm   

Jeżeli interesuje Cie wódka, która jest w gazetce to i tak warto się przejechać do makro. Wiem, ze to ceny dla kupujących posiadających koncesję ale w sklepie dla klientów nieposiadających koncesji cena też jest promocyjna. My tak kupowaliśmy wódkę Pałacową i cena z koncesja i bez różniła sie o jakieś 40 czy 50 groszy wiec nadal było dużo taniej niż w sklepie.
_________________
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Maj 19, 2009 3:50 pm   

pearlania napisał/a:
w gazetce (...) to ceny dla kupujących posiadających koncesję


No to już nie wiem, jak to jest z ceną w gazetce :roll:

My też myślimy o Pałacowej... :smile:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 7:43 am   

My postanowiliśmy kupić albo w makro albo w Selrosie bo ceny znacząco różnią się od tych sklepowych
_________________
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 7:54 am   

madzialenka napisał/a:
My postanowiliśmy kupić albo w makro albo w Selrosie bo ceny znacząco różnią się od tych sklepowych

Czasami takie myślenie może zgubić, bo nie zawsze tak jest...
Tzn. jest.. tylko, że w naszym przypadku cena w selgrosie czy makro różniła się znacząco, ale w drugą stronę...
Kupiliśmy Wyborową w Carrefour. Była tańsza o całe 3 zł niż w Selgrosie i Makro :wink:
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 8:31 am   

serio ?? :o ale jaja !! no to będę musiała połazikować
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 12:16 pm   

Moim zdaniem nie ma co się nastawiać, że kupimy wódkę w Makro czy Selgrosie, bo faktycznie nie zawsze jest to opłacalne... trzeba porównać oferty różnych hurtowni czy supermarketów (nie mówię, że wszystkich :smile: ), bo tam też można kupić niedrogo alkohol... np. wiem, że popularna ostatnio Żołądkowa de Lux w Biedronkce kosztuje 17,50 zł, a w Carrefourze widziałam ją za 19,10 zł :roll: Wiem też, że w Biedronce w dosyć atrakcyjnej cenie jest wino Carlo Rossi (chyba niecałe 17 zł)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sro Maj 20, 2009 12:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Maj 20, 2009 3:23 pm   

madzialenka, u nas w pabianicach na rogu zamkowej a kosciuszki jest monopolowy sobieski i tam maja promocje jak kupujesz wieksza ilosc alkoholu i jeszcze co 25 butelka jest za 1grosza tylko ze trzeba wejsc i pytac bo oferty sie zmieniaja ;)
_________________
 
 
madzialenka 

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 735
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 10:26 am   

No i byłam na rozpoznaniu w makro i selgrosie bez koncesji to nie am co się wybierać bo straszna drożyzna, w tym sobieskim monopolowym jeszcze nie byłam, ale byłam we wszystkich marketach najdrożej tesco ceny z kosmosu, najtaniej dwie nasze faworytki czyli wyborowa i de lux w carrefourze,piotrze i pwale i kauflandzie, w biedronce zapomniałam, że jest alko heh :smile: ale winka mam obcykane w Lidlu i w Biedronce właśnie ale o czystych zapomniałam, że tam są :razz: kupję sprawdzone winka i wcale niedrogie do 20 zł :) tylko nie wiem właśnie ile tych win bo moja część rodziny bardzo winkowata jest, ostatnio na imprezie w trójkę wytrąbiłyśmy 4 butelki ale się siedziało miło gadało i jadło i to sosyć długo, a wesele przecież jeszcze dłużej
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 10:58 am   

madzialenka napisał/a:
byłam we wszystkich marketach najdrożej tesco ceny z kosmosu, najtaniej dwie nasze faworytki czyli wyborowa i de lux w carrefourze,piotrze i pwale i kauflandzie, w biedronce zapomniałam


Jesli jednak decydujecie się na tę Żołądkową to wczoraj u mnie w Biedronce była w promocji, po 15,99 zł :)

madzialenka napisał/a:
w makro bez koncesji to nie am co się wybierać bo straszna drożyzna


No to mnie zmartwiłaś... jutro S. wybierał się właśnie tam na ostateczne zakupy... głupio jechać na marne... A nie pamiętasz może jaka jest różnica w cenie, gdy posiada się koncesję i gdy się jej nie ma? Pearlania pisała wyżej, że ta różnica w przypadku interesującej nas wódki wynosiła ok. 40-50 gr, tyle to ok, ale jak będzie np. 1,5 czy 2 zł to chyba z niej zrezygnujemy :(
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sob Maj 23, 2009 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 2:21 pm   

madzialenka napisał/a:
w makro i selgrosie bez koncesji to nie am co się wybierać bo straszna drożyzna


Rodzice P. kupowali w Makro Pana Tadeusza na wesele i trafili promocję - są bardzo zadowoleni :) Nie wiem ile dokładnie zapłacili za butelkę ale naprawdę nie drogo , więc Ava spróbuj - może się opłaci :)
Poza tym kupowanie w takich dużych sklepach sieciowych i hurtowniach zmniejsza znacznie ryzyko kupienia podróbki bo zamiawiają prosto od producenta:) Gorzej jest w tych mniejszych sklepach...
_________________

Ostatnio zmieniony przez elka85 Sob Maj 23, 2009 2:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Maj 23, 2009 3:43 pm   

elka85 napisał/a:
Ava spróbuj - może się opłaci :)


Dzięki, próba już chyba jest podejmowana, bo okazało się, że ten facet, który ma kartę do Makro jutro nie ma czasu, więc S. umówił się z nim na dziś na 17.00, więc jest już pewnie w drodze... mam nadzieję, że nie wróci z niczym :mrgreen:

elka85 napisał/a:
kupowanie w takich dużych sklepach sieciowych i hurtowniach zmniejsza znacznie ryzyko kupienia podróbki bo zamiawiają prosto od producenta:) Gorzej jest w tych mniejszych sklepach...


Mam nadzieję, że to prawda, bo jeszcze dziś mama S. martwiła się, żebyśmy tylko nie trafili na jakiś trefny towar :roll: Natomiast co do niezamierzonego zakupu podróbek, to znajomy radził nam, że aby tego uniknąć najlepiej jest kupować alkohol prosto z półki w sklepie, a nie bawić się w żadne zamawianie, bo wtedy jest największe ryzyko, że dostarczą "specjalny" towar, bo będzie on dla indywidualnego klienta... Natomiast w przypadku alkoholu dostarczanego do sklepów dostawcy raczej nie mogą pozwolić sobie na takie ryzyko :roll:

[ Dodano: Sob Maj 23, 2009 6:46 pm ]
Już po zakupach :) Tak jak podejrzewałam, cena w ulotce to była cena dla klientów posiadających koncesję, dla innych cena była 1,5 zł droższa :( Ale S. i jego tata postanowili zaszaleć i kupili w końcu ten alokohol, bo i tak było taniej niż w innych miejscach, gdzie S. orientował się o jej cenę :roll:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

Ostatnio zmieniony przez ava Sob Maj 23, 2009 3:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darling 


Wiek: 40
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Cze 04, 2009 1:08 pm   

Ja polecam hurtownię PROMIL na Wojska Polskiego. Ceny bardzo przystępne, a alkohol sami dowiozą do domu :)
_________________
 
 
Michasia 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 266
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 2:03 pm   

darling napisał/a:
Ja polecam hurtownię PROMIL na Wojska Polskiego. Ceny bardzo przystępne, a alkohol sami dowiozą do domu :)


Dzwoniłam do tej hurtowni i ceny takie jak w macro jesli chodzi o wybrana przez nas wódkę:)
_________________
,
 
 
Brinka 


Wiek: 42
Dołączyła: 30 Wrz 2009
Posty: 1360
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Cze 26, 2010 11:45 am   

Zrobiłam ostatnio małe rozeznanie i nasza wódka i winko najtańsze są w sklepie Galeria Alkoholi przy Dworcu Fabrycznym - tańsze niż w hurtowni...
_________________

Dużo słońca dla Ciebie Gość
 
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 8:16 pm   

Jeśli ktoś posiada kartę do Makro, Selgrosu, to polecam śledzenie gazetek promocyjnych, bo czasami naprawdę można trafić na super ceny. Po hurtowniach nie dzwoniłam więc nie wiem jak tam się ceny kształtują, ale mieszkam blisko Selgrosu, wyczaiłam promocję naszej wybranej wódki i tam ją dzisiaj kupiliśmy.
_________________

 
 
janek_w 

Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 10, 2010 11:04 am   

Czy komuś z was udało się kupić wódkę z opcją zwrotu?
Jak mi zostanie, to na prawdę nie będę miał co z tym zrobić :P
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 20, 2010 4:12 pm   

Z narzeczonym jesteśmy już po zakupie alkoholu (wódki Stock) w Makro trafiliśmy na promocje 1butelka = 18,99. Oraz alkoholu do drinków i tu moja uwaga...
Nie wszystko opłaca się z Makro... My sprawdzaliśmy ceny jeszcze w Selgrosie i Tesco.
Selgros ma wszystko drogo.. Natomiast Tesco na niektóre alkohole ma ceny tańsze niż w Makro.. My kupiliśmy tak pół na pół. Trochę w Makro, trochę w Tesco. Trzeba po prostu sprawdzać.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl