Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
TEQUILA BAND
Autor Wiadomość
emila 

Dołączyła: 21 Paź 2005
Posty: 5
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 3:57 pm   TEQUILA BAND

napiszcie mi proszę co sądzicie o zespole Tequila Band, może grał u kogoś z was
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Cze 24, 2008 11:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 10:33 pm   

Opinii nie mam niestety, ale może trochę przydatnych informacji:
www.udanewesele.pl napisał/a:
Członkowie zespołu Tequila to muzycy z około 30-letnim doświadczeniem w branży. W obecnym składzie zespół występuje od 1999 roku. Gramy przede wszystkim muzykę taneczną. Mamy szeroki repertuar o dużej różnorodności stylów muzycznych, a w nim przeboje od lat 60-tych do współczesnych oraz utwory o charakterze biesiadnym. Nie stronimy od standardów jazzowych. Obsługujemy wszelkie imprezy taneczne o charakterze rodzinnym, bale, studniówki oraz imprezy plenerowe. Zespół występuje wyłącznie na żywo, w klasycznym 4-osobowym składzie instrumentalistów i wokalistką. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Wszelkie materiały (mp3 oraz zdjęcia) na maila.

A jeśli ktoś dysponuje opinią to przyłączam się do prośby powyżej :D
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Sob Gru 24, 2005 11:35 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 6:39 pm   

ja dysponuje opinia ze sa drodzy.....
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 6:46 pm   

Pluszak, co to zanczy drodzy? Ile?

To może dla zainteresowanych dodam stronę (Pluszak, dzięki :) )

Link przeniesiony (dotyczył zespołu TEQUILA z Włocławka, a nie TEQUILA BAND) do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 03, 2007 9:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 11:33 am   

Drodzy? Ja się dowiadywałam o cenę wesela - zażyczyli sobie 1500zł. Wydaje mi się że to wcale nie tak dużo... Ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na inny zespół - trochę więcej zapłacimy ale T.B nas do siebie nie przekonała :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 11:37 am   

Senra, napisz prosze na jaki... wszelkie opinie na temat zespołów są teraz dla mnie na wage złota, muszę się w końcu na coś zdecydować :roll:

I co się Wam nie spodobało w TB?
_________________
chez alma |
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 11:46 am   

TB nam się nie spodobała po pierwsze bo kiepściutko śpiewają po angielsku a po drugie nie podobali nam się wizualnie - chcieliśmy mieć młody zespół :) Zdecydowaliśmy się na zespół MARGO - są co prawda z Warszawy ale bez żadnych oporów zgodzili się na przyjazd do Łodzi. Mnie w tym zespole urzekł głos wokalistki. I tak jak chcieliśmy - są młodzi. Ich stronka: tu był link
A TB: tu był link

Linki przeniesione do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 03, 2007 9:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 4:24 pm   

bo sa dwa zespoly tequila :) jeden tanszy drugi drogi :)
 
 
senra 


Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 9:21 pm   

No to ja pewnie słyszałam o tym tańszym. :oops:
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 11:12 pm   

pluszak napisał/a:
bo sa dwa zespoly tequila :) jeden tanszy drugi drogi :)

Pluszak, to o którym jest to, co pisałyśmy powyżej? I jaki jest ten drugi? Wiesz coś na ten temat?
_________________
chez alma |
 
 
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 1:25 pm   

TEQUILA - drogi ale fajny:
Cytat:

złonkowie zespołu Tequila to włocławscy muzycy z około 30-letnim doświadczeniem w branży. W obecnym składzie zespół występuje od 1999 roku. Gramy przede wszystkim muzykę taneczną. Mamy szeroki repertuar o dużej różnorodności stylów muzycznych, a w nim przeboje od lat 60-tych do współczesnych oraz utwory o charakterze biesiadnym. Nie stronimy od standardów jazzowych. Obsługujemy wszelkie imprezy taneczne o charakterze rodzinnym, bale, studniówki oraz imprezy plenerowe. Zespół występuje wyłącznie na żywo, w klasycznym 4-osobowym składzie śpiewających instrumentalistów i wokalistką.


TEQUILA BAND - tani ale taki sobie

Zamiast linków wstawiłam nazwy zespołów
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Wrz 03, 2007 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
agnienia 

Wiek: 39
Dołączyła: 03 Sty 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 07, 2007 8:25 am   

Ja słyszałam ich tylko w internecie...ale moim zdaniem wypadli fatalini..skoro w necie jako reklame puszczaja takie piosnki, to co będzie na żywo? Ale na żywo , przyznam nie słyszałam...ja bym sie nigdy nie zdecydowałą.. :o

Buzka!
 
 
 
wilka 

Dołączyła: 24 Lis 2006
Posty: 28
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 7:05 pm   

Jeśli ktoś ma namiary na ten zespół to bardzo proszę podajcie.
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 5:39 pm   

agnienia napisał/a:
Ja słyszałam ich tylko w internecie...ale moim zdaniem wypadli fatalini..skoro w necie jako reklame puszczaja takie piosnki, to co będzie na żywo? Ale na żywo , przyznam nie słyszałam...ja bym sie nigdy nie zdecydowałą.. :o

Ja słyszałam ich na żywo (kilka lat temu) - jedna z solistek ma bardzo dobry głos, reszta też śpiewa bez fałszów - plusem, że śpiewa cała czwórka, a nie jedna osoba jak jest to w wielu zespołach weselnych. Czyli fajnie wychodzą im np. piosenki Abby śpiewane na kilka głosów. Nieźle radzą sobie z angielskim.
Minusem dla niektórych może być to, że "nie wychodzą do gości" z harmoniami, tamburynami, itd i nie śpiewają przy stołach. Osobiście mi to absolutnie nie przeszkadza, ale różne są gusta.
Repertuar zróżnicowany.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Asiek Wto Sty 16, 2007 5:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl