Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwanie kamerzysty - ile przed ślubem?
Autor Wiadomość
chudykrzysiu 

Wiek: 45
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Konstantynów
  Wysłany: Wto Paź 18, 2005 11:43 am   Poszukiwanie kamerzysty - ile przed ślubem?

Mam pytanie. Ile czasu przed ślubem należy rozpocząć poszukiwanie kamerzysty oraz fotografa (taki który by robił zdjęcia na weselu)?

Z jakim wyprzedzeniem Wy rozpoczeliście "casting" filomwców. Ja niedawno zakończyłem poszukiwanie orkiestry i jestem przerażony, bo większość zespołów (szczególnie tych fajnych) była już dawno zaklepana. Ja ślub mam w maju 2006 roku. Teraz zastanawiam się czy muszę na gwałt szukać kamerzysty, bo tendencja jest podobna jak przy zespołach (rezerwacje na rok z wyprzedzeniem), czy raczej jeśli chodzi o kamerzystów to już takich problemów nie ma? Osobiscie najchętniej zająłbym sie szukaniem kamerzysty po Nowym Roku, bo obecnie mamy z narzeczoną "zawodowe urwanie głowy", a te "castingi" to jednak są trochę absorbujące! Dlatego jeszcze raz pytam, czy mogę bez obaw wstrzymać sie z szukaniem kamerzysty i fotografa do Nowego Roku, czy też muszę już teraz mocno sie uwijać!

Z góry dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi!
_________________
Strzałeeeeeeeczka!!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 4:40 pm   

O rezerwacji fotografa przeczytasz tutaj :arrow: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2881. :)


O kamerzyście się nie wypowiem, bo go nie miałam.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 9:14 pm   

Mysle,ze powinniescie sie mimo wszystko zorientowac...My zamawialismy kamerzyste duzo wczesniej-nie pamietam dokladnie,ale gdzies kolo maja tego roku a slub w sierpniu 2006-i juz mial zajety caly wrzesien.Poszlismy sie tylko zorientowac,ale jakos tak wyszlo,ze zamowilismy.Fotografa-mniej wiecej z rocznym wyprzedzeniem.
_________________

 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 8:00 am   

Jakieś pół roku przed ślubem. Tak myślę. My popisaliśmy umowę pod koniec stycznia a ślub był w lipcu. Fakt, że nie szukaliśmy specjalnie tylko poszliśmy jak w dym do poleconego...bo uważaliśmy, że warto :D
_________________


:)
 
 
chudykrzysiu 

Wiek: 45
Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 9:56 am   

No to zrobiło mi się gorąco! Już czuję, że będzie tak jak z orkiestrą; dużo biegania, szukania i najlepsi będą już zajęci!!! :cry: Mam gorącą prośbę!!! Jeśli znacie kamerzystów i fotografów godnych polecenia, to proszę prześlijcie mi ich namiary na priv!!!
_________________
Strzałeeeeeeeczka!!!
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 10:26 am   

Ja polecam Ole i Adama kamerzystów profesjonalistów
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 10:36 am   

My zamawialiśmy właśnie panią Ole i pana Adama w sierpniu czyli rok wczesniej.
_________________
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 6:54 pm   

Ja również jestem na etapie poszukiwań kamerzysty i fotografa (fotograf na wesele i taki co robi zdjęcia w sutdiu). Bardzo proszę o namiary na priv ludzi godnych polecenia!!!
_________________
Pozdrawiam!
 
 
agga123 


Wiek: 44
Dołączyła: 10 Lis 2005
Posty: 49
Skąd: Szkocja
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 5:20 pm   

Mam wielka prosbe do Kasik i Calinki!!!!!!!!!
Czy moglybyscie mi przeslas jakies namiary na kamerzste,o tym co wczesniej pisalyscie: do Oli i Adama.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl