Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
FORMAT (dawniej COMBO)
Autor Wiadomość
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 8:28 pm   FORMAT (dawniej COMBO)

prosze dajcie mi namiary na jakas dobra orkiestre, a moze slyszeliscie o kapeli COMBO?
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Czw Mar 29, 2012 2:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 3:18 pm   

Ja widziałem zespół Combo. Ten zespół o którym ja myśle to zespół z Łodzi, czterech panów. Wydaje mi się że wspomagają się trochę mini dyskami, ale resztę dogrywają samodzielnie, robią fajną biesiadę (akordeon, kontrabas!, i chyba gitara). Muzyka głównie lat 60 - 80 tych. Trochę mało nowosci. Ale generalnie, muzycznie naprawdę całkiem całkiem. Natomiast moim zdaniem robili trochę długie przerwy (ale pewnie można to dogadać). Ja dałbym im ocenę 3+ do 4-, ale większości gosci weselnych się podobali.
_________________
Pozdrawiam!
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sob Gru 03, 2005 9:09 pm   

Podnoszę temat, bo też szukam opinii o Combo.

Za wszystkie dziękuję :)

Dla innych zainteresowanych COMBO podaję kontakt z posiadanej wizytówki:


Post zmodyfikowany, nr telefonów przeniesiono do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 30, 2007 8:47 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 4:36 pm   

Siostra wlasnie byla u nich na przesluchaniu i wrazenia, ktore byla mi w stanie przekazac pedzac na aerobik :) sa nastepujace:

- nie jest to typowy zespol weselny
- graja muzyke na zywo
- raczej rockowe klimaty
- wszyscy sa muzykami
- wokalista z Los Patatos
- brak wokalistki ogranicza troche pole manewru jezeli chodzi o repertuar

i kilka slow od Szwagra-muzyka-amatora:

Koles zachowywal się jakby się spalil :) . Kapela zlozona z muzykow o roznych preferencjach, wszyscy graja w innych zespolach (plyty,
koncerty), wesela traktuja jako sposób zarobienia pieniedzy, a nie glowna dzialalnosc. Graja na zywo (wszystkie instrumenty), bez
zarzutu. Sprzet tez w porzadku. Ogolnie koles artysta, bardzo przezywal jak lecialy jakies kawalki. Brzmienie o niebo lepsze - w
koncu to na zywo, i naprawde wkladaja serducho w kawalki :) . Malo elastyczni jeśli chodzi o repertuar (nie maja wokalistki, nie
graja bardziej dyskotekowych kawalkow, tylko takie rzeczy, które da się zagrac na zywo, czyli od Beatlesow i Claptona po Briana
Adamsa, Urszule, itp.). Tez w zabawach tak koles jakos dal do zrozumienia, ze maja gotowy program, i raczej nie trzeba/można cos tam
ustalac.

zainteresowanym moge podeslac kilka utworkow w formacie mp3. prosby prosze slac na priva :)
wlasnie ich slucham i jestem na TAK!! na takiej muzyce sie w domu wychowalam. moja Rodzinka na pewno bedzie sie przy tym swietnie bawic. gusta muzyczne w Rodzinie M. sa podobne, wiec nie musze sie martwic o brak tanczacych par :)
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 5:50 pm   

Z tego, co pamiętam, to jest jeden z zespołów polecanych w Borynie przez właściciela.
_________________
chez alma |
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 8:21 pm   

To jest zepół który my wybraliśmy.

Czterech panów. Raczej wyjadacze muzyczni. Mają bardziej repertuar rockowy niż disco polo itp. Wszyscy grają " na żywo" (tzn. na pewno wspomagają się mini dyskami ,ale umieją grać na instrumentach :) ). Skład instrumantalny zespołu to perkusja, gitara basowa, klawisze i....hmmm nie wiem co czwarte :/ . Ich ogrmonym plusem jest biesiada jaką urządzają przy stołach używając 4 instrumentów: akordeon *2 , kontrabas, gitara. Na płycie którą oglądaliśmy i na weselu w solarisie, które przez okno :oops: podglądaliśmy ludzie bawili się rewelacyjnie. Jak ktoś będzie zaiteresowna to mogw wysłać na mail filmik promujący zespół.

[ Dodano: Wto Sie 01, 2006 7:11 pm ]
Szukałam w necie zdjęć zespołu i to co znalazłam:

Podczas imprezy urodzinowej OBI ( w niepełnym składzie) :




format 3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 845 raz(y) 38.43 KB

format 2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 700 raz(y) 38.45 KB

format 1.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 784 raz(y) 36.67 KB

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Kwi 03, 2009 2:15 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 7:36 pm   

byłam na spotkaniu. poznałam nareszcie pana Marka. rewelacja!! oboje z Michałem jesteśmy pod wrażeniem. to zdecydowanie zespół dla nas. ustaliliśmy przebieg imprezy (nie było żadnych problemów; grali już kiedyś w Synowieckiej), podpisaliśmy nową umowę (taką rozszerzoną o ZAiKS) i już nie możemy się doczekać samej imprezki :)

acha, i mają teraz na stanie również wokalistkę. może śpiewać jako część 4-osobowego składu, bądź za dodatkową opłatą - jako druga osoba śpiewająca.
_________________
Ostatnio zmieniony przez szczako Wto Wrz 05, 2006 7:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kiciucha 


Wiek: 40
Dołączyła: 22 Sie 2006
Posty: 913
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:03 am   

Byłam na weselu gdzie grał własnie ten zespół i ja osobiście bym ich nie wzięła..........czułam sie jak na dyskotece a nie jak na weselu...........kompletnie nie ten repertuar utworów ........ starsi goście zle sie czuli......
_________________


 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:05 am   

my nastawiliśmy się na młodych i wlaśnie dlatego dla nas są idealni.
a wczoraj dowiedzieliśmy się, że grają też walce i tanga dla starszej publiczności. zresztą myślę, że w repertuarze tnącym przez lata 60 - 90 polskiej i zagraniczej muzyki rozrywkowej każdy znajdzie coś dla siebie.
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:12 am   

Repertuatr można z każdym praktycznie zespołem ustalić indywidualnie - po warunkiem, że zespół ma w ofercie coś więcej niż disco-polo, co w tym przypadku nie jest chyba problemem ;)

szczako, jestem więcej niż pewna, że zabawa będzie rewelacyjna, a goście nie zejdą z parkietu do szóstej rano ;)
_________________
chez alma |
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:31 am   

Mnie np. Pan Marek powiedział, że mogą zagrać wszystko co chcemy :) Wystarczy, że z miesiąc wcześniej damy im to na płycie. Oni napiszą nuty i własny aranż.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 5:55 pm   

pinia_pinia mnie popędza, więc napiszę kilka słów o naszym zespole - FORMAT.

wszystko sobie przed imprezką omówiliśmy z Panem Markiem. przekazaliśmy płyty z pierwszym tańcem i tańcem dla rodziców, omówiliśmy oczepiny - krótkie, bez konkursów i zbędnych, w naszym mniemaniu atrakcji. ustakliliśmy przebieg imprezy (toasty - ojców i przyjaciół, przedstawianie gości, podziękowanie dla rodziców, ...).
niestety na kilka dni przed weselem Pan Marek zadzwonił, że nie będzie mógł uczestniczyć w naszej imprezie, ale zapewnił, że zastępujący go prowadzący - basista, który z nimi gra już wszystko wie i nie będzie żandych problemów. powiedział też, że mamy wokalistkę.
zadzwoniłam do "nowego pana" i faktycznie, nie było już nic do wyjaśniania.

zespół był na sali wystarczająco wcześniej, żeby rozstawić sprzęt na dole, podłączyć głośnik, który postawili na górze i zacząć grać, kiedy zjawili się goście.

cała impreza przebiegała bez zarzutu. wszystko było tak, jak się umówiliśmy. zespół grał kawałki dla młodzieży i dla starszych (dziadkowie i ciotki wybawili się za wszystkie czasy), a młodzież nie narzekała na "odgrzewane przeboje".
kiedy parkiet samoistnie pustoszał, robili sobie przerwę, ale nie było cicho, tylko leciała sobie miła muzyczka przy której sympatycznie się rozmawiało i jadło.
było "a tarez idziemy na jednego" i nikomu to nie przeszkadzało.
byliśmy w stałym kontakcie, jak się goście bawią, jak tam nasze nastroje, czy teraz gramy, czy jeszcze chwilkę siedzimy przy stołach ...
orkiestra intonowała "sto lat" i "gorzko".
w oczepinach uczestniczyki wszyscy goście, śpiewając piosenkę razem z orkiestrą. były krótkie i wesołe.

zespół rewelacyjnie spisał się w sali z dwoma poziomami.
zachwyceni jesteśmy my - państwo młodzi i goście, którzy podchodzili do nas podczas imprezy i pytali co to za fajny zespół. wspominali, że jeszcze nie bawili się na weselu z taką dobrą orkiestrą. dwie narzeczone, które planują ślub w przyszłym roku, wzięły od nas namiary.

mogę się dalej rozpływać w zachwytach, ale napiszę tylko, że FORMAT to REWELACJA!!
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 04, 2006 6:21 pm   

:rotfl: :rotfl: :rotfl: raduje się moje serce :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 
 
Mała_Mi 


Dołączyła: 12 Paź 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 10:31 pm   

Też się cieszę słysząc te opinie, bo my też wybraliśmy ten zespół.
Byliśmy u nich na próbie, dostaliśmy płytkę do posłuchania - panowie bardzo mili i chyba dość profesjonalnie podchodzą do rzeczy.
Fajnie że grają różną muzykę; trochę biesiady, trochę rocka - dla każdego coś miłego :)

Ciekawa jestem tylko co z oczepinami?
Panowie zapewnili że się znają i jak najbardzej mogą się tym zająć, ale generalnie nie znam się na tym za bardzo.. :oops: A chciałabym mieć fajne oczepiny.
Możecie coś powiedzieć na ten temat? Czy któraś z Was moze wie jak wyglądają w ich wykonaniu oczepiny?
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 21, 2006 11:21 am   

Jak tylko będziesz chciała :D Chcesz któtkie- masz krótkie, chcesz długie z dużą ilością zabaw- takie masz. Wszystko ustalisz indywidualnie, nic nie narzucają.
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 25, 2006 11:41 am   

a nie napisałam nic o oczepinach? :)
chcieliśmy krtótko i bez konkursów. była jedna pioseneczka z udziałem wszystkich gości. tekst piosenki wskazywał świadkom, że mają odpiąć welon i krawat. a goście śpiewali refren :D

potem było rzucanie welonem i krawatem, taniec "nowej młodej pary" i wykupienie krawata (bo bardzo dużo dla Michała znaczył ;) , ja welon dostałam za darmo).

ale, jak pisze pinia, wszystko jest do dogadania.
_________________
 
 
Esme 


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 27, 2007 2:45 pm   

Byliśmy na spotkaniu z panem Markiem, bardzo spodobał nam się repertuar, płytka, którą dostaliśmy też fajowa. Tym niemniej poczekamy aż zobaczymy ich na żywo :)
 
 
sebastian 

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 7:27 pm   

Grają na żywca, ale repertuar dosyć podstarzały. Według mnie nadają się na bardziej ambitne imprezy , niekoniecznie wesela. Po prostu starzy klezmerzy :)
 
 
sweestak 

Dołączyła: 16 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: toruń
Wysłany: Sro Kwi 16, 2008 12:27 am   

Słuchajcie może ktoś ma informacje ile tak w przybliżeniu kosztuje impreza weselna
(wesele+poprawiny) z zespołem Format (combo)?
_________________
Sweestak
 
 
zaleksandra 

Dołączyła: 01 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 4:09 pm   

Witajcie jestem zainteresowana jakimis opiniami na temat zespolu Format. wiem ze nie jest to typowo weselny zespol,ale powiedzcie czy potrafia rozkrecic zabawe? umieja sie dostosowac do gosci? czy u Was na weselu grali tylko panowie czy moze mieliscie tez wokalistke? a moze macie probke tego jak graja na weselu? bylabym bardzo wdzieczna:)
Ostatnio zmieniony przez zaleksandra Wto Gru 02, 2008 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mjmj2010 

Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 253
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:27 pm   

hej ja też jestem zainteresowana świeżymi opiniami o zespole Format , co sie zmieniło w zespole ? czy t o prawda że mają teraz również wokalistkę ?
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 10:35 pm   

Szukając zespołu niedawno spotkaliśmy się z przedstawicielem tego zespól i niestety muszę przyznać, że bardzo się zawiedliśmy :( Oglądając płytę z wesela gdzie grali muszę przyznać, że wykonania niezłe, oczepiny też ok (wiadomo ze jest to kwestia do dogadania), ale niestety sama osoba tego pana zrobiła na nas bardzo negatywne wrażenie :( Na pewno zespół gra na żywo, ale nie jest prawdą, jak twierdzi pan Marek, że są jedynym zespołem w regionie, który to czyni, a wszyscy pozostali "lecą" wszystko z playbacku... Ponadto wychwalanie się pod niebiosa, a oczernianie wszelkiej konkurencji nie jest wg mnie oznaką profesjonalizmu. Nie chcę generalnie robić antyreklamy, więc jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania to zapraszam na priv. Ponadto cena dość wygórowana, a zważywszy że zespół gra na wesele tylko 8 godz (zazwyczaj do 3 rano) a nie 10 lub więcej jak inne zespoły to powiem nawet, że bardzo wygórowana.
zaleksandra napisał/a:
czy u Was na weselu grali tylko panowie czy moze mieliscie tez wokalistke
w standardzie występują tylko Panowie, mogą występować z Wokalistką ale cena wówczas też rośnie...
_________________
 
 
buba1412 

Dołączyła: 19 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 30, 2009 10:07 am   format

Zgadzam się z bella, negatyw! Obciach lat 80 w pelnej krasie. Malo elastyczni nic nowosci ,kłotpoty z angielskim wykonaniem i niestete na okolo 15 przesluchanych utworow w kilku slychac falszowanie:((. Brak profesjonalngo podejscia do klienta-pan Marek nie mial nawet swojego miksu weselnego na plycie tylko jekies wesele na ktorym grali podarowal mu kamerzysta! No i na oczepinowe konkursy i zabawianie gosci tez nie liczcie zbytnio. Nam powiedzial ze oni tom sie raczej takimi sprawami nie zajmuja ale goscie jak najbardziej jakas kpina!!!! No i to przechwalanie sie ze tylko oni i jeszcze 2 albo 3 inne zespoly w Łodzi graja na zywo....mnie to w sumie rybka bo wiekszosc gosci i tak nie pozna czy jest podklad a wole dobra zabawe. Jak dla mnie nadaja sie piknik country bardziej niz na wesela. No i oczywiscie cena powala....
 
 
Zosia 

Dołączyła: 17 Sie 2008
Posty: 15
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 8:52 pm   

Na moim weselu kilka dni temu grał zespół Format, który serdecznie pozdrawiam. Czytając opinie w tym temacie muszę stwierdzić, że wiele się musiało zmienić od tego czasu. Przede wszystkim skład zespołu jest zupełnie nowy - sami młodzi, pełni werwy ludzie i w dodatku bardzo profesjonalni muzycy. Moi goście byli zachwyceni tym, jak zespół zachęca do zabawy, nawiązuje kontakt z publicznością i nie potrzebuje do tego jakichś specjalnych quizów, czy konkursów. Było na moim weselu kilku muzyków, którzy bardzo wysoko ocenili poziom zespołu. Jeżeli ktoś ma jakieś pytanka, zapraszam na priv.
_________________
inka85
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl