Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Alma_
Wto Sie 01, 2006 3:20 pm
Kogo wybieracie na świadków?
Autor Wiadomość
juta79 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Paź 2007
Posty: 394
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 2:17 pm   

smerfetka952 napisał/a:
My bardzo chcemy, żeby świadków było czterech. Moja przyjaciółka, brat mojego P. oraz jego siostra z narzeczonym. Mam jednak dylemat jak ich ustawić w kościele? Parami czy dwóch mężczyzn i dwie kobiety? I kto z nich miałby być tymi pierwszymi (podpisującymi dokumenty)?


Tez miałam 4 świadków, za nami stały dwie dziewczyny i dalej dwóch panów.
A dokumenty podpisywały dziewczyny :lol:
_________________

 
 
 
kasienka_78 


Dołączyła: 09 Sty 2010
Posty: 28
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 10:02 pm   

U nas będzie męska obstawa - nasi bracia :)
_________________


 
 
smerfetka 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 2:10 pm   

Świadkiem był przyjaciel mojego ukochanego a na świadkową wybrałam moją przyjaciółkę
 
 
mysza83 


Wiek: 41
Dołączyła: 18 Lut 2009
Posty: 512
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 1:19 pm   

U nas moja kochana i jedyna siostra, a u mojego przyszłego męża świadkuje jego najlepszy przyjaciel, sam jest jedynakiem.
_________________


 
 
katrina 


Wiek: 41
Dołączyła: 15 Gru 2009
Posty: 759
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 6:39 pm   

a u mnie świadkową będzie mężatka :smile: :smile: :smile: bardzo fajna i pojechana dziewczyna :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
a świadkiem będzie przyjaciel mojego S. :wink: :wink: :wink: :wink: :D
_________________
 
 
mira77 

Wiek: 47
Dołączyła: 02 Lis 2008
Posty: 27
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 8:44 pm   

U nas będzie dwóch przystojniaków;)) :D
_________________

 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 9:06 pm   

U nas zmiana planów.. najlepszy przyjaciel Przemka odmówił (tłumaczył się tym, że prawdopodobnie przyjdzie sam i to będzie źle wyglądało... :o ) i w takim razie świadkiem P. będzie jego brat. U mnie też sytuacja się zmieniła, świadkową miała być moja najbliższa koleżanka, ale pewne sprawy inaczej się potoczyły niż myślałam i będzie moja druga koleżanka.
_________________
 
 
wisieneczka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 28, 2010 11:01 pm   

U nas będzie dwóch panów :-) Od strony dziubasa będzie jego wujek który się strasznie bronił ale myślę, że jest zaszczycony i wzruszony faktem świadkowania - ma na swoim koncie 20 lat małżeństwa, :lol: natomiast ja planuję na świadka mojego brata ciotecznego, który jeszcze o tym nie wie:). Mam siostrę ale u nas w rodzinie nie musi świadkować rodzeństwo, więc przyjęłyśmy że będzie służyć pomocą w tym dniu i oczywiście zdejmie mi welon podczas oczepin. :)
_________________

 
 
 
kariczeq 


Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1076
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 8:38 am   

moim świadkiem miała być moja koleżanka, ale odmówiła i w zamian będzie moja kuzynka a ze strony S. będzie jego kolega ze studiów :)
_________________


udanego dnia Gość
 
 
squirrel 

Dołączyła: 31 Sie 2009
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 12:22 pm   

U nas z mojej strony bedzie ukochana siostrzyczka a ze strony Artura jego najlepszy przyjaciel :)
 
 
martka 


Wiek: 40
Dołączyła: 13 Sty 2009
Posty: 170
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 7:02 pm   

U nas świadkami byli nasi przyjaciele. Najlepszy wybór pod słońcem! :)
_________________
Nasz magiczny dzień: 17.04.2010r.
 
 
marciami 
Żona i mama :)


Wiek: 36
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 1117
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 6:33 pm   

a my mamy okropny dylemat ze swiadkami i nie wiem jak to się ułoży w tej kwestii :( :cry:
_________________

 
 
2emi2 

Dołączyła: 14 Paź 2009
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 6:54 pm   

U nas będzie moja przyjaciółka i jej narzeczony - przyjaciel mojego P. :)
 
 
joannakarolina 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Maj 2008
Posty: 401
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 8:31 pm   

U nas świadkami będą moja siostra i przyjaciel narzeczonego ;)
_________________
Pozdrawiam
Asia




===> 19.06.2010 r. ;)
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Maj 04, 2010 8:42 pm   

u nas na pewno moja psiapsiółka i chyba kuzyn mojego T. :)
_________________


 
 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 9:55 am   

U mnie przyjaciółka, u M. jego przyjaciel. Szczęśliwie nie odmówili :)
_________________

 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 12, 2010 12:51 pm   

U nas będzie moja sis i chyba brat pana młodego :D
 
 
amazonka 


Wiek: 38
Dołączyła: 01 Sty 2010
Posty: 79
Skąd: inąd ;-)
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 8:32 pm   

Dziewczyny pomóżcie!
Mój Łobuz właśnie sobie wymyślił, że on sobie weźmie za świadka dziewczynę, bo koniecznie chce, żeby "jego" świadek był stanu wolnego, a jego wszyscy bracia cioteczni są już żonaci. I kogo wybrał? Jakąś swoją strasznie daleką kuzynkę, której przez 7 lat związku ani razu nie spotkałam! I jak ta dziewczyna ma mi pomagać i pilnować mojego wyglądu, skoro nawet się nie znamy? :? Jak ja mam mu to wyperswadować? Nie liczę na to, że mój świadek (w takim wypadku muszę poprosić brata ciotecznego) zadbał o to, żebym nie miała rozmazanego tuszu czy rozerwanej sukienki. Eh..., ja to mam z nim życie...
 
 
chudzielec7 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2010
Posty: 41
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 9:02 pm   

amazonka Może porozmawiaj ze swoim narzeczonym jak Ty się na to zapatrujesz, może Cię zrozumie. Poza tym jeśli nie mieli ze sobą tak długo kontaktu to kuzynka może być bardzo zdziwiona propozycją i może odmówić. Może macie jakiś zaprzyjaźnionych przyjaciół, których moglibyście wybrać na świadków. Albo bliższe kuzynostwo. Masz rację mówiąc, że w takim dniu potrzeba kogoś zaufanego aby w każdej chwili mógł Ci pomóc i w ogóle. Będzie dobrze, myśl pozytywnie :razz:
_________________


 
 
Bian 


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Maj 2010
Posty: 938
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 9:47 pm   

Świadkowie nie muszą być przecież z rodziny :) Może lepiej poprosić przyjaciela/bliskiego kumpla i analogicznie przyjaciółkę/bliską koleżankę? Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, że musiałabym kogoś poprosić na świadka. Świadkowie są poza rodzicami najważniejszymi osobami po młodych na ślubie i weselu, powinny to być osoby zaufane. A daleka kuzynka, z którą się ma średni kontakt raczej mało będzie w stanie pomóc.

Amazonka przedstaw narzeczonemu swoje wątpliwości. Facet zwykle nie pomyśli o takich typowo babskich sprawach, więc trzeba mu je wyłożyć na tacy :) powodzenia
_________________

 
 
agulka1989 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Paź 2009
Posty: 2973
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 06, 2010 9:57 pm   

amazonka, ja postawiłabym sprawę jasno... Świadkowa to Twój wybór, bo tak jak piszesz to powinien być ktoś, kto będzie dbał o to, żebyś dobrze wyglądała, ktoś kto będzie Ci pomagał... Nie zgodziłabym się, żeby świadkową była kompletnie obca mi osoba...
Poza tym nigdzie nie jest powiedziane, że świadek musi być stanu wolnego.
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 6:09 pm   

Ale czy właściwie musi być para :?: Może amazonko Ty tez wybierz dziewczynę - będziecie mieli dwie świadkowe :) A jeśli tak nie, to faktycznie, niech nie bierze rodziny tylko kumpla :)
_________________

 
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 07, 2010 8:15 pm   

a u nas będzie mój brat cioteczny i siostra mojego P.-tu nie było najmniejszych wątpliwości. I moim zdaniem nie ma znaczenia, czy będzie to ktoś z rodziny, czy znajomych, czy 2 panie lub 2 panów, czy też para mieszana jak u nas:)!chociaż, przy sytuacji, gdzie za świadków są panowie, nie wyobrażam sobie, żeby mężczyzna miał mi odpinać welon!Słyszałam, że czasem w takich przypadkach oczepia osoba towarzysząca świadka!<podobno?!>
_________________
Kasiak
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 3:43 pm   

zastanawiamy się nad opcją 4 świadków (2kolegów+ brat moje przyszłego małża+ jego kuzyn)
ale w takiej opcji kto będzie odpinał welon??? ( ciekawe czy mogłaby z doskoku moja starsza siostra?)

a co myślicie o trzech parach?( 2 kumpli z dziewczynami i mojej siostrzenicy z bratem mojego T.? ) ale wtedy jest problem z dopasowaniem sukni świadkowych... :daz

najlepiej by było gdyby to była moja siostrzenica i jego brat... tylko, że ona ma 17lat a podpisac papiery w kościele muszą chyba minimum 2 osoby?
_________________

Ostatnio zmieniony przez instadri Nie Cze 13, 2010 3:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katarynka14 

Dołączyła: 08 Sty 2009
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 13, 2010 8:17 pm   

tak papiery w kościele podpisują 2 osoby, no i oczywiście muszą być pełonletnie
_________________
Kasiak
 
 
instadri 


Dołączyła: 19 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: BC
Wysłany: Pon Cze 14, 2010 11:19 am   

hmmm no właśnie, a może za nami by stali :moja siostrzenica 17letnia i jego brat, a papiery by podpisali jego brat i moja starsza siostra(mężatka) co Wy na to? :) )))) wiem, że trzeba księdza zapytac ale czy się nie wygłupię gdybym tą wersję zaproponowała 8)
_________________

 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 4:21 pm   

instadri napisał/a:
hmmm no właśnie, a może za nami by stali :moja siostrzenica 17letnia i jego brat, a papiery by podpisali jego brat i moja starsza siostra(mężatka) co Wy na to? :) )))) wiem, że trzeba księdza zapytac ale czy się nie wygłupię gdybym tą wersję zaproponowała 8)


Dziwnie trochę, może weź po prostu siostrę, która może podpisać?

Ja biorę jedną ze starszych sióstr. Miałam ciężki orzech do zgryzienia przy wyborze, ale jedna jest mężatka, druga nie-więc biorę tę niezamężną. K. na świadka wybrał brata.
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
Stokrotka812 

Wiek: 36
Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 4:37 pm   

Mój brat i przyjaciółka. Mój miś trochę żałuje, że nie wybraliśmy dwóch mężczyzn.
_________________
 
 
Tatarak 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Lut 2010
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 12:10 pm   

Będzie moja serdeczna przyjaciółka, mój brat oraz dwóch kuzynów mojego chłopa.
Papiery podpisze mój brat i któryś z kuzynów.

Cytat:
a co myślicie o trzech parach?( 2 kumpli z dziewczynami i mojej siostrzenicy z bratem mojego T.? ) ale wtedy jest problem z dopasowaniem sukni świadkowych...


Rany, na prawdę trzeba się męczyć takimi drobiazgami??!!! Co za różnica, w co się kto ubierze?
_________________
Ostatnio zmieniony przez Tatarak Sro Sie 04, 2010 12:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paulii 
bella coZa


Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 500
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sro Sie 04, 2010 6:48 pm   

Tatarak napisał/a:
Będzie moja serdeczna przyjaciółka, mój brat oraz dwóch kuzynów mojego chłopa.
Papiery podpisze mój brat i któryś z kuzynów.

Cytat:
a co myślicie o trzech parach?( 2 kumpli z dziewczynami i mojej siostrzenicy z bratem mojego T.? ) ale wtedy jest problem z dopasowaniem sukni świadkowych...


Rany, na prawdę trzeba się męczyć takimi drobiazgami??!!! Co za różnica, w co się kto ubierze?

Podzielam Twoje zdanie Tatarak:)
_________________


dziennikarsko http://www.forum.wesele-l...der=asc&start=0
 
 
LaGattaNegra 


Wiek: 39
Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 10:10 am   

Nie mam siostry więc biore moja najlepsza psiapsiółe a moj miś wezmie swojego brata
 
 
ola_82 


Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 158
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 10:04 pm   

ja chcę wziąć na świadkową moją przyjaciółkę a moja mama oczywiście oburzona, że nie biorę mojego brata:/ ale przecież to nie jest obowiązek że trzeba rodzeństwo brać prawda?:/ mam w miare dobry kontakt z bratem ale od zawsze chciałam żeby moim świadkiem była moja przyjaciółka, ehhh....z tymi rodzicami zawsze muszą się wtrącać i psuć nerwy ;-)
_________________
 
 
haohao 


Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: tm
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 1:26 pm   

ja poprosiłam najlepszą koleżankę (przyjaciółek nie ma..tak się ułożyło.. ;( )
ale nie wiem czy bedzie mogła..bo możliwe że wyjedzie za granicę.. ale to dowiem się na początku września..ślub pod koniec paź
a ja jestem w kropce..
nie mam nikogo jak coś na zastępstwo.. ;(
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 2:46 pm   

U mnie sytuacja sama się trochę wyjaśniła... Mój weźmie przyjaciela, u którego świadkował a ja przyjaciółkę. Rodzinka gdy się dowiedziała trochę była nie w sosie ale co tam. To mój ślub i nie wyobrażam sobie jak mój brat miałby mi pomóc podczas ślubu i wesela, to się tak na początku wszystko łatwo mówi ale przecież to są też obowiązki ;)
_________________
 
 
diamond 


Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2010
Posty: 1439
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 10:14 am   

a ja będę mieć mojego brata a narzeczony wybrał swoją super ciotkę i obydwoje są rozwodnikami i obydwoje są po 40 :) będzie śmiesznie haha
_________________

moje ślubne wspomnienia :) www.forum.wesele-lodz.pl/...p=622862#622862
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 12:17 pm   

ja już wybrałam :mrgreen: ... z mojej strony będzie mój najbliższy kuzyn, natomiast mój R. nadal się zastanawia między kuzynem a kumplem ze szkoły
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
kamilla1984 

Wiek: 39
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 294
Skąd: ciuchciolandia
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 1:32 pm   

ja bede miala brata a moj K chyba najlepszego kumpla z ktorym znjaja sie od podstawowki
_________________

 
 
 
martula_87 

Wiek: 36
Dołączyła: 06 Maj 2010
Posty: 833
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2010 7:40 pm   

U nas będzie napewno przyjaciel M.
Ja niestety świadkowej jeszcze nie wybrałam mam kilka dobrych koleżanek ale cały czas sie waham.
_________________

 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 11:38 am   

z mojej strony przyjaciółka.. a mój weźmie brata ;) (kobitka 2 lata starsza) :P
Zastanawiałam się nad siostrą ale mężatka i może będzie wtedy w ciąży ;p poza tym byłaby bardzo duża różnica wieku bo 9 lat świadkowa starsza od świadka :P
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 10:36 am   

A ja mam pytanie:
Czy swiadkowie musza byc panny i kawalerowie??
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 10:40 am   

anooleczka napisał/a:
A ja mam pytanie:
Czy swiadkowie musza byc panny i kawalerowie??


jeśli się kierujesz przesądami to tak :)
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 10:44 am   

:D
Generalnie przesadna nie jestem. Chodzi o to ze obie moje najlepsze przyjaciolki bede mezatkami, wtedy kiedy ja bede wychodzic za maz. Podobnie jest ze swiadkami B.- obaj sa juz zaobraczkowani :p

No to dalej sie bede zastanawiac :D
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 10:47 am   

anooleczka napisał/a:
:D
Generalnie przesadna nie jestem. Chodzi o to ze obie moje najlepsze przyjaciolki bede mezatkami, wtedy kiedy ja bede wychodzic za maz. Podobnie jest ze swiadkami B.- obaj sa juz zaobraczkowani :p


ja miałam pannę- ale tylko dlatego, że moja siostra dopiero co 18 lat skończyła :)

a nasz świadek od 3 lat ma żonę :)

także nie ma co się zastanawiać bierz bliskie Ci osoby :) bez kierowania się ich stanem cywilnym :)
_________________
 
 
anooleczka 
Szczęśliwa Żona


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 1040
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 11:04 am   

No tak ale w zasadzie mam wiekszy problem niz to czy to panna i kawaler.
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
szaraczarownica 
zgryźliwy tetryk


Wiek: 39
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1429
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 11:19 am   

sloneczkoo napisał/a:
poza tym byłaby bardzo duża różnica wieku bo 9 lat świadkowa starsza od świadka

A to są jakies wytyczne, że różnica wieku nie większa niż...?
Wydawało mi się, że świadkowie to osoby nam najbliższe, bez względu na wiek (oczywiście o ile mają 18 lat), płeć, stan cywilny itd.
_________________

 
 
promyczek_mm
[Usunięty]

Wysłany: Pią Paź 08, 2010 12:06 pm   

U nas na ślubie między świadkami była różnica 15 lat a do tego świadek był żonaty.
Generalnie na przesądy uwagi nie zwracaliśmy tylko braliśmy 2 osoby, które były nam najbliższe.
 
 
PaulinaS 

Dołączyła: 04 Paź 2010
Posty: 529
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2010 1:12 pm   

U nas będzie z mojej strony siostra (mężatka), a ze strony D jego szwagier (kawaler). A różnica wieku to 2 lata więc znikoma. Zawsze chciałam żeby moja siostra była świadkiem i nie ma dla mnie znaczenia, że nie jest już panienką...
_________________
 
 
MadMar 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Lis 2010
Posty: 1343
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 7:08 pm   

a czy Świadkami mogą być dwie kobiety? a co to za przesąd z pannami i kawalerami? że jakby byli świadkami to co? wybór świadka to nie taka prosta sprawa;/
_________________

 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Lis 17, 2010 9:54 pm   

U mojej siostry było dwóch mężczyzn więc myślę,że w takim razie dwie kobiety też mogą być :smile:
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 17, 2010 10:04 pm   

Według mnie płeć nie powinna mieć tu znaczenia, mają to być osoby bliskie, zaufane, na które zawsze można liczyć.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl