Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"MADAME SYNOWIECKA"
Autor Wiadomość
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 06, 2005 9:22 pm   

Znalazłem jakieś namiary do Madame Synowieckiej. tel 617 01 15 ale na umowie mam telefon na Zgierską (657 08 58 ) tam chyba jest biuro. Jak rozmawiałem z właścicielem to sala nigdzie się nie reklamuje ani nie ogłasza. Na samej ulicy Woskowej brak jest nawet nazwy przy bramie. Może to ich tajna strategia. Podobno klientów znajdują głównie drogą word to mouth. Poza rzeczami, o których juz pisałem podobało nam się sama architektura tak wewnętrzna jak i zewnetrzna (może tyko trochę za duzo marmurów). Sala do tańczenia i schody mają wiele swiateł z możliwością róznej kombinacji ustawienia. Na zewnątrz na tarasie jest także sporo różnych światełek. Z sali na górze jest jeszcze wyjscie na ładny balkonik. Latem stał tam stolik i dodatkowo mogło posiedzieć tam kilka osób patrząc jak ludzie bawia się na dolnym tarasie.
Jeżeli chodzi o ilość miejsc to być może przy 100 gości zmieniają jakoś ustawienie stołów. Opieram sie tu na opinii znajomych którzy byli tam 2 razy. Przy 80 podbno jest OK. Cena 165 PLN od osoby to niby sporo ale zaledwie o 5 PLN drożej niż w Dworku u Zielinskich (których także braliśmy pod uwagę). Na życzenie młodych mogą być dodatkowo stoły: wiejski, drinkbar i morski
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 9:01 am   

xxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Pon Lut 05, 2007 11:12 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 8:13 pm   

Drogawo :?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Mario 

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 8:59 pm   

Alma,

Jak ja się dowiadywałm w sierpniu to były dwa pokoje do dyspozycji (jeden dla młodych i jeden 2 osobowy dla gości. zaciekawły mnie te okrągłe stoły. Ile osób znajduje się przy jednym?
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 4:13 pm   

Chyba sie tam przejadę
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 9:57 pm   

Pinia, polecam ;-)
Jest parę minusów, o których pisałam, ale ogólnie to naprawdę miłe miejsce, podoba mi sie zwłaszcza ogród.
A jakie są Twoje typy? I kiedy planujesz wesele?
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 1:10 pm   

Alma odpowiedż na twoje pytanie wysłam Prywatną Wiadomością żeby wątku nie skrzywiać. Pozdrawiam :)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 2:03 pm   

my wlasnie ta sale mamy zerezerwowana.
poniewaz oboje przebywamy za granica organizacja zajmuje sie moja niezastapiona Siostra-Swiadkowa. tym samym nie widzialam jej jeszcze na zywo, ale z tego, co wiem od Siostry i co przeczytalam tutaj - spelnia nasze wymagania. osobscie zobaczymy sale za miesiac, kiedy pojawimy sie w Lodzi na Swieta.

- zalezalo nam na sali w lagiewnikach, bo slub bedzie w kosciele wlasnie tam. Dworek Zielinskich, ktory tez byl brany pod uwage wypada bardzo blado przy Madame Synowieciej. oprocz zdjec na stronie mam jeszcze zestaw, ktory podeslala mi siostra (jezeli ktos jest zainteresowany moge podeslac na priva, bo troche tego jest).
- bedziemy mieli 80 gosci i chcielismy tradycyjne menu, wiec jak dla nas jest super
- sale tez chcielismy dwie
- ogrod jest duzym plusem
- jest pokoj dla nowozencow wliczony w cene (podobno daja jeszcze szampana :) )
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 1:29 pm   

No i byliśmy :) )))) i jest SUPER !! !!!

Wszystko co Alma pisała wyżej się zgadza. 150/osobę i inne rzeczy też się zgadzają. Ponieważ pozostał nam wybór jedynie między Yuca a Synowiecką wolimy to drugie mimo 2 poziomów.

Facet wyglądał na bardzo kompetentnego, a propo naszego ślubu w ogordzie powiedział że " dogadamy się " .
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 09, 2005 1:32 pm   

ja rowniez, bo tez moja sala :D

na zywo ide ja obejrzec 22 grudnia i juz sie nie moge doczekac.
_________________
 
 
Kasia 

Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 04, 2006 7:20 pm   

Witajcie, mogę napisać troszkę na temat tej sali, ale z innej perspektywy :) - zespołu. Faktycznie miejsce jest urocze, zwłaszcza ogród, wszystko urządzone na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne - dość istotna jest kwestia nagłośnienia na piętrze. ?adnym sposobem (bez użycia kolumny na górze) nie słychać zespołu. Graliśmy tam dwa razy - za drugim - nauczeni doświadczeniem - podłączyliśmy kolumnę właśnie na piętrze żeby goście będący na górze słyszeli co dzieje się w części tanecznej. Przyznam, że inaczej zespół kompletnie nie ma kontaktu z gośćmi, co jest zdecydowanym minusem. Także wszystkim Młodym Parom planującym wesele w Madame Synowieckiej radzę poprosić swój zespół o to samo. Jednakowo jeśli chodzi o współpracę "kuchni" z zespołem. Za pierwszym razem mieliśmy z tym ciągły kłopot mimo wielu próśb o informowanie nas przez kelnerów z przynajmniej 30 minutowym wyprzedzeniem o planowanym posiłku - akurat tam jest to istotne, bo naprawdę ciężko było bez kolumny na górze "ściągnąć" wszystkich gości na dół. Gdy w końcu nam się to udawało, goście rozbawieni po 10 minutach musieli wracać na górę, bo wniesiono posiłek... Myślę, że to może kwestia braku doświadczenia (to chyba nowa sala...?). Generalnie nie jestem zwolenniczką sal gdzie jedzenie i miejsce do tańca są oddzielnie, natomiast myślę, że przy odpowiedniej organizacji również można to jakoś rozwiązać. (przykładem było właśnie drugie nasze wesele w madame synowieckiej, gdzie "współpraca z kuchnią też ułożyła nam się zdecydowanie pomyślniej). Generalnie tak jak pisałam na początku - miejsce bardzo ładne i przy odpowiedniej organizacji - godne polecenia.
Acha, moja koleżanka miała tam swój ślub i miała zastrzeżenia do kelnerów, nie wiem niestety w jakiej kwestii,
Pozdrawiam.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Sty 04, 2006 7:36 pm   

xxxxxxxxx
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Pon Lut 05, 2007 11:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 12:24 pm   

Jak pisąłam wcześniej ja nie maiałam dużego wyboru sal z ładnym ogrodem w Łodzi i w sumie batali się toczy między Synowiecką i Yucą. Misiek się już zdecydowała na Synowiecką ale ja ciągle się biję z myślami dot tych 2 poziomów :/ Dzięki Kasia za wypowiedź kogoś z zespołów tam grających. Ja własnie myślałam o kolumnie na górze bo bez tego ani rusz. Szczerze mówiąc to mam watpliwości ale chyba klamka już zapdała.

Kasia powiedz mi jeszcze czy samczne jest jedzenie i czy wystarczająco dużo ??
 
 
Kasia 

Dołączyła: 04 Sty 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 12:47 pm   

Niestety w kwestii jedzenia niezbyt pomogę. Szczerze mówiąc jestem typowym "niejadkiem", tym bardziej będąc w pracy nie przykładam wagi do jedzenia... :) Coś zawsze zjadam oczywiście, ale szczerze mówiąc nie pamiętam już nawet w tej chwili jakie dania podawano... ;) Z tego co pamiętam tylko wydaje mi się, że gorące posiłki nie docierały do nas "gorące". Jedyna sala, gdzie jedzenie naprawdę utkwiło mi w pamięci pozytywnie to Solaris. Naprawdę godna polecenia obsługa (przemiłe kelnerki), świetna organizacja (i współpraca z zespołem), dużo GOR?CEGO jedzenia, żadnych kłopotów z doproszeniem się o herbatę, kawę. Naprawdę tam ta kwestia wygląda rewelacyjnie.
 
 
marionf 

Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 2
Skąd: Retkinia
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 12:38 pm   

Alma_ napisał/a:
Byłam dziś u Synowieckiej, więc opowiem Wam o moich wrażeniach.

Plusy:
- piękny dom przenzaczony w całości na wesele (nie ma mowy o innej imprezie "w sali obok")
- taras i ogród
- miły Pan, który wygląda na takiego, co to zajmie się wszystkim i wszystkiego doplinuje ;)
- okragłe stoły na życzenie (a my mamy takie życzenie!;))
- z tego, co mówł Pan wygląda, że jedzenia będzie aż za dużo (5 gorących posiłków, wszystko "do oporu")
- ładne wnętrza i nowe, czyste toalety
- przystępna cena (150/os., w tym: wspomniane 5 posiłków, zakąski zimne, napoje bezalkoholowe ciepłe i zimne, ciasta, wiejski stół, obsługa, itp.)
- zamknięty parking dla gości
- możliwość wniesienia własnego akoholu bez dodatkowych opłat
- dużo miejsca do tańca

Minusy:
- troche mało przestrzenie w sali jadalnej - dopóki nie zobaczę, że mieszczą się tam te okragłe stoły na 100 osób to NIE UWIERZ?!
- baaardzo tradycyjne menu (ale podobo nie ma problemu ze zmiana wedle życzenia, oczywiście bez "dań ekskluzywnych" - wtedy dopłata)
- sla taneczna na parterze, jadalna - na piętrze
- brak miejsc noclegowych
- tylko 2 toalety

To by było na razie tyle, może coś jeszcze sobie przypomnę. Narazie Synowiecka jest naszym "nr 1", ale jeszcze dużo przed nami ;)

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś opinie na temat tej sali, to bardzo chętnie poczytam!

Pozdrawiam :)


wszystko się zgadza poza miejscami noclegowymi. Dla młodych coś podobno jest :wink:
My już wpłaciliśmy zadatek na sierpień. Cena za osobę: 150 pln.
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 02, 2006 12:46 pm   

marionf napisał/a:
wszystko się zgadza poza miejscami noclegowymi. Dla młodych coś podobno jest :wink:
My już wpłaciliśmy zadatek na sierpień. Cena za osobę: 150 pln.


fajnie, to przed nami :) bede czekac na wrazenia.
zdania juz nie zmenimy, bo baardzo nam sie podoba i zaliczka juz wplacona, ale jeszcze nikt nie napisal jak to jest podczas imprezy.
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 10:58 am   

Zaliczka wpłacona - sla jest nasza :)

150 zł za osobę :
:arrow: 5 goracych posiłków bez ograniczeń
:arrow: 1,5 litra napojów na osobę
:arrow: bez żadnego alkoholu i tortu
:arrow: pokój dla młodych
:arrow: stół wiejski
:arrow: stół słodki
:arrow: organizacja ślubu w ogrodzie ( tutaj koszty sa do uzgodnienia)
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:02 am   

xxxxxxxxx
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Pon Lut 05, 2007 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:04 am   

własnie się zastanawiam czy wystarczy ?? ?

Aha jeszcze jedna ciekwaostka cena za osobę to 150 zł + wskaźnik inflacji :( -niestety nie dopytłam jaki wskaźnik bedzie pan brał pod uwage ( z 1,5 roku , za ostatni rok, czy na dany miesiąc) :/
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:10 am   

xxxxxxxxx
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Pon Lut 05, 2007 11:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:14 am   

No i dobrze niech taka pozostanie :)
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 11:26 am   

Piniu - gratulacje tez ode mnie.

fajnie, ze podalas te szczegoly :)
my mamy wplacona zaliczke, ale szczegoly bedziemy omawiac dopiero w lipcu jakos. i M. ma juz zapedy do negocjacji (on je po prostu uwielbia) :)

zobczymy jak to bedzie.

a napojow faktycznie troche malo ...
_________________
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 22, 2006 12:11 pm   

Alma_ napisał/a:
pinia_pinia napisał/a:
:arrow: 1,5 litra napojów na osobę
Ale to chyba trochę za mało :? Będziecie dokupować?


ja miałam 1,5 płynów na osobe i starczyło, aż za dużo było, ale był październik, chociaż było bardzo ciepło to ludzie az tyle nie pili.
Najlepiej kupić sobie taniej coś np. w Makro czy innej hurtowni i zostawić to na sali razem z alkoholami, zapas będzie, a jak się nie przyda, będziecie mieć co pić na dłuższy czas.
No chyba, ze restauracja zapewni wam większe ilości picia- ale zazwyczaj cena jest 2 razy większa
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 7:57 am   

na kogo padnie natego bęc... :wink:

klamka zapadła. padło na 'rezydencję madame synowieckiej' :D

zaraz w pracy dopiszę szczegóły decyzji ... :wink:

[ Dodano: Pon Mar 20, 2006 12:28 pm ]
no tak, decyzja faktycznie podjęta, umowa świeżo podpisana :) :)

oto, co nas przekonało:

+ jedno wesele, żadnych drugich wesel odbywających się jednocześnie
+ zamknięty teren bez nieproszonych gości ani gości 'hotelowych' itp
+ pokój dla nowożeńców na miejscu
+ posiłki nie-porcjowane, wydawane na paterach - aby każdy najadł się do syta
+ jedzenia ma nie zabraknąc pod żadnym pozorem
+ stół staropolski wliczony w cenę (mimo że tort nie jest wliczony to i tak zamówienie torta jest tańsze niż takiego stołu )
+ wystraczająco miejsca na samochody gości
+ schludnie i kameralnie
+ tańce na tarasie

mamy wrażenie że osiągniemy efekt typowej rodzinnej atmosfery



ach! cieszę się że jeden problem już za nami teraz czas na poszukiwania orkiestry.
_________________
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 8:54 pm   

Spalinka - mnie tez sie ta sala podobała. Tylko ze wesele w sierpniu a tam nie wolno wychodzic na zewnątrz więc zrezygnowalismy ........... :)

Jak to sie stało, że ten post tu sie umieścił. Pisąłam w innym wątku o sali SKARABEUSZ :zdziwko:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
Ostatnio zmieniony przez bajeczka Wto Mar 21, 2006 8:49 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 9:47 pm   

Jak to nie wolno wychodzić na zewnątrz?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 10:55 pm   

nic podobnego nie słyszałam o zakazie wychodzenia...wręcz nawet tańce zaleca sie porą letnią na tarasie.
żadne wychodzenie nie jest odradzane... mimo że sala klimatyzowana to można chodzić gdzie się chce. ztn ogró jest do dyspozycji gości :D
_________________
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 9:22 am   

jak mozna zabronic gosciowm wychodzic na zewnatrz, kiedy tam taki piekny ogrod jest ...?

nie slyszalam o czyms takim.
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 9:59 am   

szczako napisał/a:
jak mozna zabronic gosciowm wychodzic na zewnatrz, kiedy tam taki piekny ogrod jest ...?

nie slyszalam o czyms takim.


ja tez nie słyszałam a mam tam wesele ... więc prostuję te plotki! :D
_________________
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Mar 21, 2006 6:03 pm   

Jejku co moje oczy widzą za informacje :zdziwko: Pewnie że wolno wychodzić na zewnątrz :) Tylko Pan powiedział nam, że jak goście się rozchodzą to on gasi światło na tyłach ogrodu i w ten sposób dyskretnie "zgania" ich do środka :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 6:11 pm   

Też dziwne praktyki... :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 6:25 pm   

Kryszko ja wolę żeby ktoś czuwał na tym żeby goście się rozchodzili się zbytnio, bo ten ogród jest spory, więc ja nie mam nic przeciwko jego dyskretnej interwerncji.
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Kwi 07, 2006 10:05 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 5:57 pm   

Dziewczyny krążą plotki że Synowiecka jest wystawiona na sprzedaż :twisted: W najbliższym czasie jedziemy do faceta pogadać :twisted: Jak będę znała jakieś szczegóły to napiszę...


TO JEST PLOTKA - wyjaśnienie poniżej
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Kwi 07, 2006 4:27 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:53 am   

informacja o sprzedazy sali jest nieprawdziwa.
Pan z Madame Synowieckiej potwierdzil, ze sprzedaja, owszem, ale jakas kamiennice.

mysle, ze informacje o tym mozna usunac, bo moze niektorych o niepotrzebne stresy przyprawic.
_________________
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Kwi 07, 2006 10:03 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tata 

Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 1
Skąd: łódz
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:57 am   PLOTKA PLOTKA PLOTKA

OD KOGO MACIE TAKIE INFORMACJE !! !!!!JA DOPIERO CO BYLEM,BOMAMY U NIEJ WESELE NA CZERWCA OBŁ?DNIE NAS PINIU WYSTRASZYŁA?!!!! SYNOWIECKA NIE WYSTAWIAŁA NA SPRZEDAZ NICZEGO OPRÓCZ WLASNEJ KZMIENICY,A PAN NAS ZAPEWNIAL ZE TE INFORMACJE S? BŁ?DNE I MA SPRWDZI? CZY POSREDNCTWO BIUR NIE ZROBIŁO POMYŁKI!!!!!!JESTEM JU? SPOKOJNY MOZECIE NIE WIERZY? PLOTKOM,JAKBY CO TO DO NIEGO DZWONICIE.POZDRAWIAM
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 10:04 am   

Tato - tak na przyszłość - proszę nie pisz całego posta DU?YMI literami.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 07, 2006 2:57 pm   

Sama się zestresowałam jak to usłyszałam. Napisałam w poście,że to plotka i że sprawdzę te informacje. Dobrze że już sprawdziliscie, w końcu ja tez będę miec tam wesele :D
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 11:28 am   

no całe szczęście że plotki zostałe zdementowane :) :):):)
stresy tylko niepotrzebne ktoś wprowadza :D
_________________
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 4:24 pm   

Jeszcze wrócę do tematu- wybaczcie :oops:

Czy ktoś z Was wie cos na temat jedzenia na tej sali. Niestety nie prowadzą oni restauracji, żebym mogła cos u nich zjeść, a jest to dla mnie sprawa bardzo ważna.

Do końca tygodnia muszę dać odpowiedz czy decydujemy się na Madame Synowiecką, a nic nie znalazłam na temat tamtejszego jedzenia.

Poratujcie... :niepewny:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 4:27 pm   

ja tez o jedzonku nic nie moge powiedziec.
gdusia ma w Synowieckiej wesele w nastepna sobote, wiec wtedy na pewno uslyszymy wiele potrzebnych informacji i to z pierwszej reki, a poki co ... trzeba czekac :)
_________________
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 4:32 pm   

Niestety my musimy zdecydować do tej soboty.
Znając życie, pewnie zdecydujemy się na Synowiecką :) więc miło będzie posłuchać relacji z pierwszej ręki.
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 9:39 am   

Agati, ciekawa jestem jaka decyzja zapadla ...?

no i oczywiscie czekamy na wrazenia gdusi, ktora jest pierwsza osoba na Forum, ktora miala w Synowieckiej wesele. ja czekam z niecierpliowscia :tuptup:
_________________
 
 
Agati 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Kwi 2006
Posty: 278
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 1:23 pm   

Tak jak przypuszczałam. Po wielkich rodzinnych debatach stanęło na Madame Synowieckiej :D
Tak więc również z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek relacje z pierwszej ręki... :)

[ Dodano: Wto Cze 06, 2006 3:42 pm ]
Gdusia baaaardzoooo proszę o (chociaż) kilka zdań na temat wesela :)
Ciekawość, żyć mi nie daje :hyhy:
_________________



:serce: Ach... 16.06.2007. :serce:
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 20, 2006 8:52 pm   

Ja tez nie moge się doczekac relacji z wesela w Synowieckiej od forumki :roll:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 8:32 am   

napisalam do gdusi prywatna wiadomosc, ale od slubu byla na Forum bodajze raz i wiadomosci nie odebrala :(
a kto nastepny? ja?
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 9:17 am   

szczako może maila napisz
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 9:29 am   

chcialabym, ale nie podala.
wiec pozostaje nam czekac na slub marionf. bo to jakos w sierpniu. mam nadzieje, ze tym razem jakies sprawozdanie bedzie ...
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:15 am   

Szczako - nie widzisz e-maila gdusi? Ja widzę - ale nie w profilu, tylko pod postem. (Moderatorzy powinni widzieć e-maile wszystkich.)
Zresztą info o privie na pewno przychodzi jej na e-maila, więc skoro nie odpowiada może jest w podróży?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 11:18 am   

no faktycznie. widze. troche to zakrecone :)
nie patrzylam na posty, tylko wlasnie na profil.
czlowiek uczy sie codziennie ;)
_________________
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 12:21 pm   

z tych samych powodów pisałam do Gdusi na prv.
jednak tez bez odzewu:(
każda z nas chyba czeka na tę relację...

może się doczekamy ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl