Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Marcin Dąbrowski
Autor Wiadomość
Karolcia 


Wiek: 41
Dołączyła: 27 Wrz 2004
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 6:55 pm   Marcin Dąbrowski

Proszę o opinie !! !! Spodobały mi sie jego zdjęcia na stronie internetowej, ale chciałabym znac opinię innych, jeżeli miał z nim ktoś doczynienia !! !
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

**** Karolcia ****
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 9:18 pm   

Możesz podać linka do strony? :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 9:25 am   

Mnie też bardzo się jego zdjęcia ( szczególnie reportaż) podobają :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 2:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 9:33 am   

bardzo mi się podobają jego zdjęcia
rozważam zamówienie u niego tzw. sesji narzeczeńskiej :30:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
mineralna 

Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 10:08 am   

Uwazam, ze pan Marcin ma na stronie na prawde fajne zdjecia... lecz szkoda, ze od 1.5 roku ciagle te same... Poza tym - troche malo tych zdjec i chyba trzeba byloby poprosic go o pokazanie calego slubu - technika wykorzystania swiatla zastanego to coraz polpularniejsza sprawa i nie tylko on ja wykorzystuje, jednakze on tylko wzbrania sie przed uzywaniem lampy blyskowej lub tak wyraznie o tym pisze - wiec jestem ciekawa jak radzi sobie w ciemnych miejscach - chocby na salach weselnych czy tez ciemniejszych kosciolach.

Taka technika popularna jest na zachodzie, gdzie w kosciolach jest znacznie wiecej swiatla, a wesela odbywaja sie w dzien. Popros go wiec o pokazanie 100 czy ilus tam zdjec ze slubu ktore oddaje- na podstawie "pokazowki" to raczej nie wyrabialabym sobie zdania.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 10:41 am   

Kotku, a co to takiego ta sesja narzeczeńska :?:
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 10:44 am   

Nasze zdjęcia jako pary narzeczeńskiej czyli bez sukni ślubnej i garniaka. Taka pamiątka na całe życie z tego niepowtarzalnego okresu :wink: Przy okazji wybierzemy 1 ze zdjęć oprawimy i będziemy mieli prezent niespodziankę dla rodziców, wręczymy im to z podziękowaniami w trakcie wesela.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 10:47 am   

Aha :) Dzięki za wyjaśnienie :)
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 11:39 am   

Umówiłam nas na sesję fotograficznę w najbliższy poniedziałek. W tą niedzielę spotykamy się by się poznać i spokojnie wszystko obgadać, bardzo podoba mi się podejście do klienta jakie prezentuje pan Marcin :30: Ale z wychwalaniem poczekam do rezultatów sesji :30:


Musze się jeszcze zdecydować czy robić zdjęcia w ogrodzie botanicznym, palmiarni czy na Księżym Młynie :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 22, 2005 2:01 pm   

Może i ja się zdecyduję.... Z niecierpliwością czekam na rezultaty i Twoją opinię.

Mam nadzieję że wkleisz pare zdjątek :wink: ...
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 25, 2005 2:04 pm   

Kotku
jak bedziesz juz po zdjeciach to prosze podaj cene jego uslugi za taka sesje, a i fajnie byloby zobaczyc zdjecia :oops:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 12:08 pm   

jak pisąłam już daaawno temu (bo w kwietniu'05 - kiedy tomiałam śłub) ja własnie u Mrcina zamówiłam zdjęcia - moje opinie znajdziecie w różnych dyskusjach :)

w każdym razie polecam! bo robi kawał dobrej roboty!

Mineralna - co do jego techniki nie ma co się martwić- jesli kościół jeset zbyt ciemny to dopala lampą - u mnie na sczęście kościół był stosunkowo jasny co umożliwia robienie zdjęć przy świetle zastanym - i mają one niepowtarzalny i nieosiągalny przy użyciu lampy urok. Lampa spłaszcza obraz - nie mówiąc już o technicznych błędach w tego typu fotkach.

oczywiście Mrcin posiada lampę i na sali kidy już była noc robił zdjęcia z lampą i wychodzą mu równie dobrze ;) po prostu nie przepada za tą techniką i tyle (ja też)

na stronie nie ma dużo zdjęć - ale pewnie ciekawskim może wysłać jeszcze jakieś materiały

na plus jeszcze - robi przemyślanie skomponowane albumy - byłam bardzo mile zaskoczona. To się nazywa profesjonalizm.. i tyle :)
_________________
3m się Gość !
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 12:16 pm   

Ja mogę potwiedzić słowa Agni co do profesjonalnego podejścia Marcina do sesji, które robi. A jeśli chodzi o zdjęcia nowe to można ich oglądać do woli na spotkaniu z nim i w wersji elektronicznej i albumowej. A stronka cóż... może po prostu jest tak zapracowany, że nie ma czasu na jej ciągłą aktualizację.
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 2:29 pm   

?liczne zdjęcia są na jego stronie . Zgadzam się w całej rozciągłości :D . To miłe, że jest coraz wiecej fotografów, którzy potrafią uniknąć sztampy ślubnej.
A tak na marginesie, ta para ze strony miała wesele tam gdzie ja :mrgreen:
 
 
mineralna 

Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 10:16 am   

Agni, jesli kosciol jest ciemny to kazdy fotograf dopala lampa - sprawa jasna, jesli jest jasny - coraz wiecej fotografow wylacza lampe - sprawa jasna
ja tylko nie rozumiem, dlaczego pan Marcin pisze, ze robi zdjecia bez wykorzystania lampy blyskowej - a pozniej jej uzywa...
moze lepiej byloby gdyby napisal, ze stara sie uzywac jej jak najmniej :) - byloby to uczciwe wobec klienta
to tak jak dzis PiS mowi i 3 min mieszkan w 8 lat - czyli 2 razy wiecej niz budowano za Gierka :) - mowia po prostu rzeczy ktorych nie da sie zrealizowac

dziewczyny - obiecajcie ze pokazecie zdjecia Marcina - ma na pewno oko do zdjec - ale chcialabym zobaczyc wreszcie jakies inne
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 2:45 am   

ciekaw jestem jak te zdjecia wygladaja na papierze?bo na kompie to akurat mialem okazje ogladac bo jedni z moich klientow korzystali z uslug w/w
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 21, 2006 12:37 pm   

ponieważ dalej z marcinem mam kontakt więc dopisuje:

strona jest już uaktualniona i jest więcej zdjęć - (również nasze dwa :) )

filmowiec: kiedy ja u niego zamawiałam album to robił jeszcze w labie na zamówienie - i sam dopilnowywał żeby kolory byłu takie jak na kompie - jeśli coś w labie nie wyszło to dawał do poprawy.. ale to już przeszłość, bo obecnie sam drukuje - zakupił pofesjonalną 'maszynkę' żeby z labami już się nie męczyć..
_________________
3m się Gość !
 
 
Bartosz 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 83
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 10:08 am   

Dopiero niedawno zerknąłem na strone. Wygląda niesamowicie,ale najlepsza jest galeria.Przynajmniej nie miałem problemu by ja obsłuzyć jak na niektorych www :wink:
Jesli ten pan ma takie pomieszczenie firmy jak na tym zdjęciu na stronie to jestem pod wrażeniem...
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:11 pm   

No to odswieżam stary temat, bo:
Marcin Dąbrowski będzie naszym fotografem. Byliśmy u niego i już umowa podpisana. Obojgu nam się zdjęcia bardzo podobaly.
Pokazal nam też CUDNE zdjęcia z sesji nad morzem i teraz ciągle o tym myślę i mi ta sesja spokoju nie daje, bo też bym strasznie chciala taką mieć... ale to niestety droga impreza :(
_________________
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 8:25 am   

My też mamy Marcina i to jest wybór, którego jesteśmy pewni :) Dużo pieniążków to kosztuje, ale bardzo, bardzo się cieszymy, że udało nam się znaleźć w końcu takiego fotografa. Już teraz z niecierpliwością czekamy na nastrojowe, piękne zdjęcia...
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 9:11 pm   

Myślalam, że skoro temat taki zapomniany, to fotograf też nei cieszy sie powodzeniem na forum :wink:
My też się cieszymy, że go znależlismy. A o efektach napiszę w maju :)
_________________
 
 
Domatorka 

Wiek: 48
Dołączyła: 09 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 10:40 am   

Na pewno będziecie bardzo zadowolwni:) Marcin robił zdjęcia na naszym slubie w czerwcu tego roku i z czystym sumieniem możemy go polecić :) Wszyscy sa zachwyceni zdjęciami :smile:
 
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 7:06 pm   

Fajnie przeczytać taki komentarz. Pochwalisz się jakimś zdjęciem? :)
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 7:09 pm   

Wlasnie dziewczyny, moze wrzucicie jakies zdjecia?

My tez sie wlasnie nad P.Marcinem zastanawiamy.
 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 10:07 pm   

Najlepiej to się z nim spotkać. Pokazuje bardzo dużo zdjęć :)
Po ich obejrzeniu nie mieliśmy wątpliwości, że to będzie dobry wybór.
_________________
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 6:37 pm   

Marcin Dąbrowski będzie też naszym fotografem :) Znalazłam go w internecie i jego zdjęcia nas oczarowały, na spotkaniu z nim już byliśmy pewni, że to będzie dobry wybór i nikogo innego nie chcemy, więc od razu podpisaliśmy umowę :) Najbardziej podobało nam się wykonanie albumu i proponowana przez niego prezentacja na DVD :) Szkoda, że na efekty jego pracy będziemy musieli tak długo czekac :P
_________________

 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 10:19 pm   

A mnie te albumy najmniej zachwyciły. Chyba dlatego, że są takie tradycyjne i mało się różnią od tych, które mam ze swoimi zdjęciami.
_________________
 
 
elka85 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2008
Posty: 410
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Kwi 02, 2008 11:00 am   

No ja właśnie chciałam, żeby album był tradycyjny a coraz trudniej znalesc fotografa, który takie robi :( Wszystko kwestia gustu :D
_________________

 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2008 5:09 pm   

Aka, może pokażesz jakieś zdjęcia? :) Ciekawa jestem, a tych na stronie już się naoglądałam kilkadziesiąt razy :d
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sro Sie 13, 2008 12:32 am   

Właśnie zauważyłam, że zapomniałam jeszcze fotografowi nie wystawiłam opinii.
No więc ze zdjęć jestem baardzo zadowolona. Są cudne. Każde ujęcie jest przemyślane i ładnie wykadrowane. Wszystkie zdjęcia razem układają się w całość i świetnie dokumentują ten ważny dla nas dzień. Widać, że zostały starannie wyselekcjonowane. Z jednej strony to dobrze, a z drugiej czuję lekki niedosyt (mimo, że zdjęć jest dużo). Rozmawiałam już o tym z Marcinem i powiedział, że postara się jeszcze parę zdjęć dodać.
Równie zadowoleni jesteśmy z samej współpracy z Marcinem(bardzo dobry kontakt mailowy i luźna atmosfera podczas sesji). Podobało mi się również to, że był ubrany w garniak, dzięki czemu pasował do eleganckich gości.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na tradycyjny album u niego :) . Z efektu jesteśmy zadowoleni: ogromny plus za kolory.

Podsumowując - dokonaliśmy super wyboru [smilie=banana.gif]

anna1984 napisał/a:
Aka, może pokażesz jakieś zdjęcia? :) Ciekawa jestem, a tych na stronie już się naoglądałam kilkadziesiąt razy :d

Przykro mi, ale zdjęć nie chcę pokazywać publicznie. Zwłaszcza, że nie można usunąć ich potem, gdyż po dość krótkim czasie wygasa możliwość edycji posta.
_________________
 
 
anna1984 


Wiek: 40
Dołączyła: 04 Wrz 2006
Posty: 178
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:06 am   

Marcina polecamy gorąco. W tamtym tygodniu byliśmy u niego obejrzeć nasze zdjęcia w wersji cyfrowej i ja podczas prezentacji popłakałam się ze wzruszenia... Mamy piękną pamiątkę. Marcin jest absolutnym profesjonalistą i perfekcjonistą. Teraz już tylko czekamy na album.
A zdjęcia możecie obejrzeć w relacji z naszego ślubu i wesela.
_________________
Zakochana żona :D


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl