Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
wynajęcie sali (bez obsługi)
Autor Wiadomość
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 9:24 pm   wynajęcie sali (bez obsługi)

szukam sali na wesele w sierpniu ,ale samej sali na ok.80 osób .pomóżcie prosze .
sala w łodzi lub okolicach
Ostatnio zmieniony przez lukas Wto Sty 20, 2004 9:36 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 9:33 pm   

z kąd jesteś :?: przedstaw sie najpierw dopiero pomożemy :wink:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 9:40 pm   

nie ma sprawy Lukas pomozemy

ale moze przeczytasz to co juz dziewczyny proponowaly
poczytaj wszystkie posty w dziale sale weselne!!!!!!!!
tam od paru tygodniu ludzie pisali o roznych propozycjach
jak nie bedzie ci to odpowiadalo to bedziemy radzic cos dalej

jak cos to pytaj!!!!!!!!!
_________________

 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Wto Sty 20, 2004 11:58 pm   

co to znaczy "samej sali"?
_________________
 
 
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 12:00 am   

Edyta napisał/a:
nie ma sprawy Lukas pomozemy

ale moze przeczytasz to co juz dziewczyny proponowaly
poczytaj wszystkie posty w dziale sale weselne!!!!!!!!
tam od paru tygodniu ludzie pisali o roznych propozycjach
jak nie bedzie ci to odpowiadalo to bedziemy radzic cos dalej

jak cos to pytaj!!!!!!!!!


przeczytalem i sa tam prawie same hotele i domy weselne podczas gdy ja potrzebuje sama sale
 
 
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 12:03 am   

Sisi napisał/a:
co to znaczy "samej sali"?


tzn .ze organizuje wszystko sam (sama sala bez kucharek kelnerów itd)
 
 
@ice 
Administrator
Pan i Władca


Wiek: 45
Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 332
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 12:15 am   

Nie wiem jakie sa na to szanse bo wiekszosc szanujacych sie sal ma wszystko i raczej nie zgadza sie na obca obsluge .... ale moge sie mylic.
_________________

Admin czuwa, Admin radzi , Admin NIGDY Was nie zdradzi :)
Zanim zadasz pytanie skorzystaj z wyszukiwarki - to nic nie boli.
Lekcja używania opcji szukaj
 
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 12:20 am   

Lukas przejrzyj sobie posty na temat sal w ogródkach działkowych:
sale na działkach
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 1:21 am   

jezeli jest jakas sala na dzialkach warta zwrocenia uwagi to napisz .ja nie jestem do tego zbytnio przekonany ale kto wie.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 1:26 am   

Lukas właśnie tam są wypisane wszystkie plusy i minusy takiej sali na działkach. Po prostu kliknij w ten link i sam się przekonaj. :) Na pewno nie zaszkodzi pojechać i obejrzeć wszystko na własne oczy.

Ja niestety nie znam żadnej samej sali oprócz ogródków.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 10:47 am   

Ja byłam na weselu na Stokach/na działkach-koło krańcówki tramwaji/.
Sala dość duża, ale czy godna polecenia?????
Jak się ją przystroi balonami to jest ok.
Mniej więcej wszystkie sale na działkach są w podobnym stanie technicznym.
 
 
Asia 

Wiek: 41
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 551
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 3:36 pm   

lukas napisał/a:
Asia napisał/a:
Lukas przejrzyj sobie posty na temat sal w ogródkach działkowych:
sale na działkach

jezeli jest jakas sala na dzialkach warta zwrocenia uwagi to napisz .ja nie jestem do tego zbytnio przekonany ale kto wie.


Musisz rozważyć plusy i minusy, pojeździć i pooglądać.


lukas napisał/a:
szukam sali na wesele w sierpniu ,ale samej sali na ok.80 osób .pomóżcie prosze .
sala w łodzi lub okolicach


I jeszcze jedno - wątpię byś na sierpień coś znalazł. Przykładowo sala przy ulicy Przybyszewskiego - już w sierpniu ubiegłego roku na sierpień była wolna tylko jedna sobota.
_________________
Mój najpiekniejszy dzień - 25 września 2004 r.
 
 
Mi 


Wiek: 48
Dołączyła: 11 Gru 2003
Posty: 193
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 21, 2004 8:02 pm   

Lukas ja znam pewną salę, którą można wynająć "samą".
Namiary podaję ci na priv. :lol:
_________________
Szczęśliwy dzień: 26 czerwiec 2004r.
 
 
lukas 

Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 9
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Czw Sty 22, 2004 12:38 am   

Mi napisał/a:
Lukas ja znam pewną salę, którą można wynająć "samą".
Namiary podaję ci na priv. :lol:

niestety nie dostalem namiarów od ciebie moze na mail mi je wyslesz lukasz79@go2.pl
z gory dziekuje
jakby ktos mial jeszcze jakies info na ten temat to wielka prosba o przeslanie jakiegos namiaru
 
 
zmijka 

Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Lis 02, 2006 3:33 pm   Sale bez obsługi

Witam, szukam właśnie samej sali, bez obsługi, możecie coś polecić, albo chociaż wskazać właściwy wątek. Chcielibyśmy wynająć jakąś fajną salkę ale jak do tej pory znaleźliśmy albo jakieś działki albo jedynie Igraszkę, jest jakaś alternatywa?
 
 
madzia8181 


Wiek: 42
Dołączyła: 05 Paź 2006
Posty: 701
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 8:37 am   

Ja chyba cię zmartwie. Na poczatku naszych poszukiwan sali tez szukalam takiej gdyz mialam nagranego kucharza z obsluga i potrzebowalam tylko sali. Na dzialkach nie chcialam wesela a kazda sala w lodzi do jakiej sie udalam miala swojego kucharza, obslugę i albo bralo sie wszystko albo nic...
_________________
 
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 4:29 pm   

Proponuje pojechać na Gadkę Starą. To jestremiza ale w środu wyremontowana i na prawde śliczna.
Wyglada lepiej niez nie jadna restauracja. :D No i nie ma przypisanego kucharza.
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 20, 2006 12:00 am   

połączyłam temat z podobnym, już istniejącym.

zapraszam do lektury.
_________________
 
 
izuśka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 23, 2006 2:57 pm   sama sala

ja mam właśnie taka sale - bede miala swoja obsluge a sala ja na serio baaaardzo ładna. Sala nazwya sie Igraszka i jest na Kilińskiego - numer o ile pamietam 3. Sprobujcie tam:))
 
 
Ania2310 

Dołączyła: 05 Gru 2006
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 11, 2006 10:54 am   

Słuchajcie oglądłam w piątek sale w Bukowcu(okolice Andrespola). Bardzo piekna, teraz w remoncie, wypożyczacie salę na tydzień, kucharki mogą być swoje. Wybieram się tam przed sylwestrem jak już będzie wyremontowana i ubrana to cyknę parę fotek, ale byłam tam na weselu w lipcu i było super... są tam dwie sale, jedna na max 70 osób, druga większa na ok 120...polecam, ja mam tam chwilowo termin zaklepany, ale rozglądam się za czymś w Łodzi... żeby było bliżej..więc jak macie coś ciekawego to piszcie...Igraszka już nie wchodzi w grę, bo od 2008 roku nie wyporzyczają juz samej sali :(
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 6:57 pm   

Polecam sale Igraszka na Kilińskiego 3. Jest nowa, przestrzenna i do tego gustownie zaprojektowana, w typowym Łódkim klimacie industrialno-fabrycznym. Mnie się podoba :) , już ją zamówiłam na swoje wesele :)
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 7:09 pm   

ja też rozwarzałam taką ewentualność, wynajęcia sali bez ich obsługi ale w końcu zrezygnowałam, swtierdziłam że nie mam ochoty myśleć ile czego mam kupić żeby straczyło, ja wolę mieć wszytsko odgórnie zrobione i nie myśleć o tym :)

a co do Igraszki to fakt sala piękna i cena nawet do przełknięcia :)
jedno mi nie pasowało - brak konkretnego miejsca dla orkiestry
_________________
 
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 8:20 am   

lmyszka napisał/a:
a co do Igraszki to fakt sala piękna i cena nawet do przełknięcia :)
jedno mi nie pasowało - brak konkretnego miejsca dla orkiestry



Fakt, też to zauważyłam, ale na szczęście remontują teraz drugą salę - taneczną i tam pewne będzie takie miejsce na orkiestrę - może podest. 8)



edit: poprawiłam cytat - kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Mar 08, 2007 10:29 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 7:06 pm   

jak remontują to bomba :)
jak ja tam byłam w październiku to mówili że nie wiedzą czy zrobia to do przyszłego roku :)
szkoda że wtedy mi tego nie powiedzili
_________________
 
 
 
fiszka 

Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 9:31 pm   

Podajcie dokładny namiar na tą salę w Bukowcu okolice Andrespola. Sprawa b. pilna. Pozdrawiam
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 12:37 pm   

Witaj Fiszko,
salę w Bukowcu znam doskonale, bawiłam się na niej z 10 razy!!!! Prawie wszystkie moje kuzynki miały tam wesele. :) Jeśli odpowiadają Ci klimaty OSP to mogę ci ją z całego serca polecić.

Jeśli chodzi o dojazd to jest bardzo prosty, dokładnego adresu nie znam, ale jak Ci wytłumaczę to na pewno trafisz, gdyz znam tą drogę na pamieć, moja cicia mieszka w pobliżu.
Więc tak: Wyjeżdżasz z Łodzi jadąc przez Widzew ul. Rokicińską, jedziesz nią caaaały czas prosto (kierując się na Kurowice) przejeżdżając kolejno przez Andrzejów, Andrespol, Kraszew aż do Bukowca. W Bukowcu jest TYLKO jedno skrzyżowanie i tam skręcasz w lewo, to jest ul. Górna prawdopodobnie, jedziesz nią kilkaset metrów sala jest po prawo, łatwo rozpoznać bo to OSP przy samej ulicy.

Powodzenia i pozdrawiam :)
 
 
fiszka 

Dołączyła: 02 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 08, 2007 8:44 pm   

Bardzo serdecznie Ci dziękuje za tak dokładne namiary. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
 
 
Monia i Marcin 

Wiek: 41
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 19, 2007 6:41 pm   Szukamy samej sali...

Witamy serdecznie :)
Pewnie są gdzieś na tym forum adresy takich sal, ale jesteśmy nowi i nie bardzo umiemy posługiwać się Waszym forum.Szukamy samej sali bez kucharek i orkiestry na nasze wesele mniej więcej na 100 osób.Jeśli ktoś z Was zna takowe prosimy o adresy lub telefony.Przeglądając pokrótce tematy, większość opisywanych sal była FULL-SERWIS.Prosimy o pomoc.
Pozdrowionka.
_________________
Szukamy sali :)
 
 
Chogata 


Wiek: 44
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 8:57 am   

Witajcie,

jestem odrobinę zorientowana w sprawie gdyż sama szukałam tylko sali bez orkiestry i kucharki. I znalazłam jedną taką, Igraszka Tutaj był link do strony sali na Kilińskiego do końca tego toku pani wynajmuje samą salę, lecz zostały tylko terminy w listopadzie (przed lub po naszym weselu:) lub w grudniu. Przyszły rok to już niestety pozostaje możliwość wynajęcia sali z w/w dodatkami.

Orientowałam sie w innych miejscach i niestety nie chcą wypożyczać samych sal, nawet w tak niepopularnych miesiącach jak listopad. Ale próbujcie, dzwońcie, może gdzieś znajdziecie.

Pozostają jeszcze niektóre sale na działkach, ale mnie osobiście ich klimat średnio odpowiada szczególnie w listopadowe dni.

?yczę powodzenia i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Cze 20, 2007 11:49 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 9:21 am   

Tutaj był link do strony sali

To jest nasza sala tez chyba mozna sama sale
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Cze 20, 2007 11:49 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 11:47 am   

Chogata, gebka, proszę zapoznajcie się z pkt 7 regulaminu Forum Zabrania się umieszczania linków do stron www firm branżowych i innych serwisów o tematyce ślubnej oraz numerów telefonicznych do tych firm., jak chcecie podawac adresy stron i namiary, to prosze sie kontaktowac z zainteresowanym na privie :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Cze 20, 2007 11:48 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Monia i Marcin 

Wiek: 41
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 2:04 pm   

Chogata napisał/a:
Pozostają jeszcze niektóre sale na działkach, ale mnie osobiście ich klimat średnio odpowiada szczególnie w listopadowe dni.


Dokładnie :) Byliśmy dziś oglądać działkowe sale.Do bani sale są okropne śmierdzące i zaplecza takich sal zatrzymały się na czasach PRL-u

Oglądaliśmy też salę w Kalinie.Jest to sala OSP, naprawdę ładne jest prawie nowa bo oddana do użytku w 2006 (Remont) Niedaleko od łodzi , całkiem nowoczesne wykonanie sali, ma nawet coś ale klimatyzacja.Narazie jest to nasz Nr1

Dziękujemy wszystkim za informacje.

Ps. Pusiak Dziwne prawa panują na tym forum powiem szczerze - podawanie linków dla zainteresowanych to nie jest reklama tylko pomoc.Do tego służ forum Tak przynajmniej jest na większości innych.
Należymy jeszcze np: do forum o tematyce samochodowej i tam nikt nigdy nie zwrócił nikomu uwagi, jak podał link z adresem sklepu czy dobrego taniego mechanika.
Jeśli nawet zareklamowała by się właścicielka jakiejś sali, to co z tego.Jak nie będzie nam się podobać i tak nie weźmiemy.
Pozdrawiamy.
_________________
Szukamy sali :)
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 3:00 pm   

Monia i Marcin,
nie ja ustalałam reguły tego Forum, ja mam tylko pilnowac porządku :) Inaczej mówiąc ja tu tylko sprzątam :)
A poza tym My nie zabraniamy podawać tych linków, chcielibyśmy tylko, żeby zgodnie z regulaminem nie podawać ich na forum publicznym, na privy jak najbardziej można :)
A też przecież pomoże :) Ma to związek z tym, że bardzo czesto pojawiają się tu użytkownicy związani bezpośrednio z jakąs firmą (lub ich rodziny) i robią sobie reklmę w tysiącu postów (nie wspominając już o robieniu antyreklamy konkurencji), podczas gdy inni muszą za reklamę zapłacić... Więc w ten sposób próbujemy tego unikać, choć to i tak nie do końca zdaje egzamin :) Ale tu nie ma rozqwiązania doskonałego :)
Ot, i tyle...

Nie zabraniamy użytkownikom wyrażac swojej opinii na temat sal, zespołów, etc. Są one przydatne dla każdego, natomiast chyba do wydania osądu nie są potrzebne kompletne namiary, prawda :?:
_________________

 
 
 
Monia i Marcin 

Wiek: 41
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 20, 2007 5:44 pm   

Pusiak napisał/a:
Nie zabraniamy użytkownikom wyrażac swojej opinii na temat sal, zespołów, etc. Są one przydatne dla każdego, natomiast chyba do wydania osądu nie są potrzebne kompletne namiary, prawda :?:


Może to i prawda co Piszesz, ale jeśli ktoś będzie chciał zachwalać to i tak zaloguje się jako osoba która miała już wesele i będzie cukrować aż miło. Poza tym osoba taka równie dobrze może sobie robić reklamę podając informacje na priv, (te gorsze wiadomości o innych salach też) a więc podawanie linków ułatwia sprawę osobą przeglądającym takie forum. My musieliśmy się rejestrować na Waszym forum i zaśmiecamy je naszymi pytaniami. Ponieważ po uzyskaniu informacji jaka nas interesuję raczej nie będziemy już tutaj zaglądać.
Co do wydawania osądu myślę że właśnie konkretne namiary są potrzebne.:)
Naprawdę szkoda że macie takie zasady, jak już wcześniej pisaliśmy na innych forach idzie zupełnie sprawniej.

Widzieliśmy jeszcze kilka sal w okolicach Łodzi ale na razie sala w Kalince jest najlepsza.
Jeśli byli by chętni przeglądający temat mogę przesłać zdjęcia, zrobiłem kilka :) Niewiele ale zawsze coś.

Pozdrowienia for All
_________________
Szukamy sali :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 8:30 am   

1. Logując się wyraziliście zgodę na takie a nie inne reguły na Forum. Jak się nie podoba, od tego jest dział Sugestie i wnioski, temat zresztą był już wałkowany, można przeczytać wypowiedzi Adminów co i dlaczego.

2. Zamiast linka wystarczy podać nazwę sali i po problemie, nic nie będzie usunięte.

3. Temat powtórzony, więc połączyłam z już istniejącym. Na przyszłość proszę korzystać z wyszukiwarki oraz uważnie przeczytać dany dział, żeby nie powtarzać informacji.

4. O niektórych takich salach są nawet osobne wątki. Się poświęciłam i je wstawiam, ale to ostatni raz. Po to są oczy i wyszukiwarka żeby samemu szukać.
OSP Stare Złotno
IGRA?KA
działki ul. ?ródłowa
Sala Kalino
Wesele na działkach
OSP Gadka Stara
Sala Kalinko
Sale OSP
OSP w Pabianicach
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 11:55 am   

Do tej listy dodałabym jeszcze OSP w Tuszynie.Nie jest daleko od Łodzi,a sala jest duża,klimatyzowana,miejsce na orkiestrę jest,łazienki pięknie wyremontowane niedawno(prlu nie pamietają,bo sam budynek z początu lat 90tych bodajże).
Spokojnie wejdzie 100 osób.Ja byłam tam na weselu gdzie się blisko 200 osób bawiło.
Zaplecze kuchennne w porządku-wszystko jest.
Tu było o osp(i jest adres tej sali również)
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2547
Ostatnio zmieniony przez kaledonia Czw Cze 21, 2007 12:12 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mietka 
double trouble


Wiek: 46
Dołączyła: 28 Cze 2007
Posty: 1749
Skąd: Łódź/Żabiczki
Wysłany: Czw Lip 26, 2007 12:05 pm   

Poleski Ośrodek Sztuki. pałacyk z 3 duzymi salami i z duzym ogrodem.
_________________
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sro Sie 01, 2007 3:14 pm   

salę na ?ródłowej gorąco polecam. Na 80 czy 100 osób będzie idealna, wręcz luz :D :wink:
_________________
 
 
 
zianek 

Dołączył: 14 Kwi 2007
Posty: 5
Skąd: mogę to wiedzieć
  Wysłany: Pon Sie 13, 2007 7:14 pm   

:cool: :cool: :cool: Hello!!!! czy jest ktos chetny zrobic male podsumowanie sal z wlasna obsuga? moze pojawily sie jakies nowe?????? moze jakas polecacie w lodzi badz w zgierzu?????

poki co przygladam sie salom na dzialkach i ich poszukiwanie jest dla mnie nieco utrudnione bo nie znam konkretnych adresow (poza zrodlowa) :razz:

bede wdzieczny za spisanie w jednym miejscu waszych opini na teamt poszczegolnych miejsc. Zapewne bedzie to pomocne nie tylko dla mnie ale i dla innych forumowiczow :wink:

Pozdrowki :cool: :cool: :cool:
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 15, 2007 1:37 pm   

sale VIVAT na Grunwaldzie gmina Aleksandrów Łodzki mozna wynajac bez obsługi
 
 
 
calipso1000 

Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 26, 2009 7:58 pm   

pozwolę sobie podbić temat, bo bardzo bardzo poszukuję sali bez obsługi
 
 
mavika 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 5:40 pm   Sala weselna bez cateringu

Witam. Za ok 1,5 roku zamierzamy wziąć ślub, ale póki co, jestem w tej sprawie całkiem zielona :) Na początek chciałam spytać o salę weselną w Łodzi lub w Zgierzu do 100 osób, ale samą salę. Kucharki, wystrój, tort itp chcę załatwić we własnym zakresie. Możecie mi coś polecić?
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 6:06 pm   

Nie jestem w tym zbyt zorientowana, ale z tego co mi wiadomo sale OSP nie mają cateringu. ;) A wątek o salach OSP jest na forum, więc na pewno coś tam znajdziesz. :)
_________________
 
 
mavika 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 6:08 pm   

Dzięki, a czy w salach zajmujących się całą obsługą wesel można zrezygnować z ich cateringu itp, czy łączy się to nierozerwalnie?
 
 
Misiak87 
Misiakomamusia:)


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2007
Posty: 1983
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Czw Wrz 17, 2009 8:41 pm   

Nie mam pojęcia, ale zazwyczaj przy wynajmowaniu sali płaci się za osobę, czyli już wszystko masz wliczone w tą cenę. Musiałabyś zadzwonić do sali, która Cię interesuje, i spytać czy istnieje taka możliwość. Może gdzieś tak jest. A może jakaś forumka jeszcze wie... :)
_________________
 
 
rene244 

Wiek: 50
Dołączyła: 14 Paź 2008
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 7:59 am   

najlepiej wynająć samą salę, a do niej obsługę, która albo zrobi wszystko za ciebie, albo sama zrobisz zakupy, a oni wszystko ci przygotują i posprzątają.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 8:06 am   

mavika - istniał już identyczny wątek, więc je połączyłam. Przeczytaj proszę posty wzwyż.
 
 
mavika 

Dołączyła: 17 Wrz 2009
Posty: 80
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 8:13 am   

przepraszam, nie zauwazylam.
 
 
dudus15 

Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: kutno
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 11:55 am   sala

Poszukuje sali do wynajecia najlepiej Kutno lub okolice Kutna ...e-mail : ewelina8213@wp.pl
 
 
aniela17 

Dołączyła: 06 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: bałuty
Wysłany: Wto Mar 06, 2012 11:14 am   sala bez cateringu

lukas napisał/a:
Edyta napisał/a:
nie ma sprawy Lukas pomozemy

ale moze przeczytasz to co juz dziewczyny proponowaly
poczytaj wszystkie posty w dziale sale weselne!!!!!!!!
tam od paru tygodniu ludzie pisali o roznych propozycjach
jak nie bedzie ci to odpowiadalo to bedziemy radzic cos dalej

jak cos to pytaj!!!!!!!!!


przeczytalem i sa tam prawie same hotele i domy weselne podczas gdy ja potrzebuje sama sale


Witam!
szukam sali w Łodzi na 30-40 osób. Nietypowy termin bo marzec, chcemy koledze wyprawić 30te urodziny. Czytałam wszystkie wątki o ogródkach działkowych, niestety o tej porze roku ciężko się tam dzodzwonić:( Nie mogłam też nigdzie znaleźć namiarów na ROD Azalia może ktoś zna do nich telefon? Może ktoś zna jakąś salę bez obsługi i jedzenia? Chcemy wszystko sami zorganizować i ściąć mocno koszta.
Z góry dzięki za pomoc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl