Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ŚPIEWAJĄCY FORTEPIAN z Warszawy
Autor Wiadomość
LeS 

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 2
Skąd: Wawa
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 1:57 pm   ?PIEWAJ?CY FORTEPIAN z Warszawy

polecam na ślub i wesele zespól Fortepian. Przed ślubem zaczynają 10-15 minut, także jak schodza się goście to im muzyczka gra w kościele. Koleś z zespołu był organistą i ma wszelkie papiery aby grać na organach, czasem proboszczowi o tym się przypomni. No a wesele to już superek , ale co będę pisał zobaczcie sami:

a tu ich strona

Namiary przeniesione do tematu "Nasze Zespoły"
Pusiak
_________________
szablony stron
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Sro Wrz 05, 2007 10:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 13, 2005 9:04 pm   

Fajny zespół - tylko ta cena ................. :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Dan 


Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:19 pm   

Nooo :lol:
_________________
Pozdrawiam!
 
 
pluszak 

Dołączył: 29 Lis 2005
Posty: 17
Skąd: ldz
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 3:22 pm   

:D a co to jest fajna cena?
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 6:03 pm   

bajeczka napisał/a:
A Fortepian to ma faktycznie fajna cene - dzwoniłam tam :)

Bajeczko, ile?
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 9:07 pm   

Wiesz co nie pamietam dokładnie, ale w okolicach 3500-4000. :)

Aha i robili straszny problem z przysłaniem demo. I w koncu go nie przysłali :roll:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 9:13 pm   

bajeczka napisał/a:
Wiesz co nie pamietam dokładnie, ale w okolicach 3500-4000. :)
Aha i robili straszny problem z przysłaniem demo. I w koncu go nie przysłali :roll:

Hehe, lubie takie podejście do klienta, podobnie potrakotwała mnie Pani w Ambasadorze... No cóż, to mają o jednego klienta mniej ;)

A 3,5 - 4 tys. za zespół to jednek "trochę" za dużo :roll:
_________________
chez alma |
 
 
Paula-S 


Wiek: 41
Dołączyła: 25 Sie 2006
Posty: 102
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 8:49 pm   Zespół "FORTEPIAN" z Warszawy

Bardzo spodobał mi się ten zespół więc go zarezerwowałam, ale jestem ciekawa czy ktoś z Was widział ich jak grają na żywo? Wiem, że zdarza się im występować w Łodzi wiec będę wdzięczna za jakieś opinie. :D
_________________
Mężatka od 09.06.2007r. :]
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 26, 2006 8:52 pm   Re: Zespół "FORTEPIAN" z Warszawy

Paula-S napisał/a:
Bardzo spodobał mi się ten zespół więc go zarezerwowałam, ale jestem ciekawa czy ktoś z Was widział ich jak grają na żywo? Wiem, że zdarza się im występować w Łodzi wiec będę wdzięczna za jakieś opinie. :D


Gratuluje - z tego co pamietam mnie sie na płycie podobali, ale ta cena................. :zalamany:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
ochen 

Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 10:17 pm   Mnie też się podobają

To co znalazłem na ich stronie jest bardzo profesjonalne i wyróżniające się orygialnością. Niestety mogę polegać tylko na stronie tego zespołu. Jestem zainteresowany opiniami uczestników tego forum. Co do ceny: możesz powiedzieć jaka jest cena prowadzenia wesela?

pozdrawiam,
ochen
 
 
myszkatygryska 

Wiek: 41
Dołączyła: 13 Mar 2009
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 12:27 pm   

Zespół już nie z Warszawy. Podobno już okolice Łodzi. Natomiast cena zaporowa... Zespół cudowny, bawiłam się u nich na weselu polsko- francuskim w zamku w Półtusku. Polecam jeśli ktoś dyponuje dośś obszernymi finansami...
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Mar 16, 2009 9:08 pm   

w zeszlym roku brali za samo wesele 6 tys zl :]
 
 
marthel 

Dołączyła: 22 Mar 2009
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 24, 2009 4:16 pm   

W tym roku biorą 6,5 tysiąca. Plus 650zł za każdą rozpoczętą godzinę. Biorąc pod uwagę że w zespole jest 3 ludzi w tym jedna wokalistka i tylko 2 instrumenty to trochę przegięcie:) Zobaczcie sobie jeszcze zespół commers band. Rewelka! Sami ich nie wzięliśmy gdyż potrzebują dużej sali u nas by się nie zmieścili...
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 9:44 am   

Po długich poszukiwaniach zespołu zdecydowaliśmy się na ŚPIEWAJĄCY FORTEPIAN. Oglądając filmy z ich wesel byłam zachwycona. :razz:
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 1:18 pm   

a tak z ciekawosci-ile teraz pieniazkow za wesele biora? :)
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 9:35 am   

6,5 tys :? :? Cena z kosmosu gdy porównywaliśmy z innymi zespołami.
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 10:38 am   

za samo wesele? no sporo sporo ale wiesz-czasem warto miec porzadny zespol....my tez placilismy duzo za swoj jak na tamten czas bo 2008 rok ponad 4 tys za samo wesele,ale nie zalujemy-bylo warto, grali na zywo i naprawde z klasa, wiec mysle ze i z Waszego wyboru bedziecie zadowoleni :) udanego weselicha zycze !! !
 
 
sachmet 


Dołączyła: 17 Kwi 2010
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2010 10:53 am   

Dzięki za życzenia :razz: Zespół robi wrażenie, maja różne części artystyczne, graja na żywo na pięknym białym fortepianie więc jeśli chodzi o oprawę muzyczną nie mam się o co martwić :smile: :smile:
_________________



Dzienniczek ==> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11479
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 12:29 am   

Drogie Panie, czy miałyście do czynienia z tym zespołem lub bawiłyście się na weselu, na którym on grał? Szukam naprawdę rzetelnych i szczerych informacji... Zastanawia mnie, czy 3 osoby w zespoły to nie bedzie za malo - a nie stać nas na 4, bo koszt jest sporo większy.
Czy znacie Hanię, ktora jest członkinią Fortepianu i zarazem wokalistką? Czy umieja poprowadzić dobrze oczepiny?
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 12:52 pm   

W roku 2008 byłam w Piemoncie w Pabianicach, gdy był ten zespół. Grał w sładzie 4 osobowym. Nie wiem czy obecnie jest to ten sam zespół, ale wtedy na tej sali w ogółe się nie sprawdził jako zespół weselny. Nie ten repertuar, który goście chcieli słuchać. Mieli umowę na dwa dni, ale po pierwszym dniu mu podziekowano. Na drugi dzień z polecenia szefowej przyszedł jeden muzyk i zagrał tak jak potrzeba. Goście byli zszokowani, że tak można poprowadzić zabawę i nie smucić tak jak w pierwszy dzień.
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 12:58 pm   

A zapowiadają się niby tak super, nie wspominając o cenie, która przewyższa ceny innych zespołów... Co znaczy smętnie? Wiem, że na pewno nie grają disco polo, ale mają niby spory repertuar. A jak z oczepinami?
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 2:30 pm   

Ten zespół jest bardzo przeciętny. To, że się przebierają w różne stroje praktycznie na weselu nie ma znaczenia, gdyż najważniejsza jest dobra zabawowa atmosfera, której brakuje, a nie granie standardów jazzowych. Bardziej nadają się na rauty koktaile i firmowe imprezy. Oczepiny zwyczajne, nie pozostały mi w pamięci. Cena wysoka, bo warszawka się ceni; dojazd, nocleg itp. Na twoim miejscu bym zrezygnowała, by nie przeżyć też rozczarowania.
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 3:31 pm   

Bardzo, bardzo niedobrze, bo nie bardzo mam mozliwość rezygnacji:(:( A kto był wówczas na weselu w Piemoncie: Hania, Artur-saksofonista i klawiszowiec, grający na fortepianie czy jakis inny skład?
 
 
julia1105 

Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 12
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 8:03 pm   

Niestety nie znam imion, bo to nie było moje wesele no i w końcu to już 4 lata. Opisuję tylko moje wspomnienia i reakcje gości. Pamiętam, tylko, że przywieżli mały biały fortepian no i ten niepasujący repertuar.
 
 
malenstwo12 

Dołączyła: 01 Lut 2012
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2012 9:26 pm   

W każdym razie dziękujemy za opinię. Czy ktoś jeszcze coś wie na temat wspomnianego zespołu? Żadnych pozytywów?
 
 
arimka 

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Wto Sie 28, 2012 7:16 pm   ŚPIEWAJĄCY FORTEPIAN-WESELE NA 100%:)

Czytamy posty i w szoku jesteśmy, że do wyrażania opinii na temat tak fantastycznego zespołu zabierają się najwyraźniej Ci, którzy zwyczajnie na weselu chyba przysneli albo za dużo popili../ Nam Fortepian grał 3go sierpnia 2012 i było rewelacyjnie. :D Ze 120 gości nie było nikogo, komu by się nie podobało. Repertuar po prostu dla ludzi na poziomie, więc nie dziwne, że nie spodobał się komuś mało w tej kwestii wymagającemu, 'majteczki w kropeczki' to nie ich bajka, i na pewno nie nasza. Muzę grają na cudnym poziomie, instrumentalnie klasa, głos wokalistki przepiękny, a piosenki do tańca, do śmiechu, do zabawy i, przede wszystkim, wykonane jak na koncercie dla Vip-ów. U nas zadowoleni byli wszyscy, wspominamy do dziś i na pewno polecimy każdemu. Jeśli chodzi o cenę, płaci się za jakość i tu zdecydowanie się opłacało. Oprócz tego podsuneli nam mnóstwo pomysłów, dzięki którym nasze wesele było jeszcze ciekawsze i bardziej niezapomniane. Zadbali o super oświetlenie i do tego mieli niebanalne kreacje - każdy zestaw ubiorów pasował do repertuaru. POLECAMY!!!! (M&P N.)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl