Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
podziękowanie dla rodziców i gości po ślubie
Autor Wiadomość
DORIANNA 

Dołączyła: 11 Lut 2005
Posty: 1
Skąd: ŁÓDŹ
  Wysłany: Sro Lip 20, 2005 10:47 pm   podziękowanie dla rodziców i gości po ślubie

witajcie, My już po ślubie 25.06.2005 a teraz odebraliśmy nasze fotki szt 400 + 100 plener i chcemy wysyłać po 1 szt do gości wraz z podziękowaniem za udziałw naszych zaślubinach i weselu :-) poszukuję tekstu.. pomożecie?
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 11:38 am   

Jest już wątek z podziękowaniami dla rodziców.... http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2339
Natomiast jeśli chodzi o gości, to chyba jeszcze nikt nie wymyślił :)
_________________

 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 3:28 pm   

O, przegapiłam taki temat. :roll:


My mieliśmy też wysłać takie podziękowania gościom, wszystko miałam już przygotowane, ale w końcu nie zrobiłam odbitek i nie wysłaliśmy. :? Trochę mi głupio z tego powodu. Myślicie że jeszcze wypada, prawie rok po ślubie? :roll:


Ja mam napisane coś w tym stylu: "Serdecznie dziękujemy za obecność na naszym ślubie/weselu, za wszystkie życzenia, kwiaty, prezenty. /podpis/" Dodatkowo każdemu można napisać coś osobistego. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 4:01 pm   

Czy ja wiem... Istnieje powiedzenie, że lepiej późno niż wcale :) Więc może jeszcze warto powysyłać :)
_________________

 
 
 
dr Dolittle 


Wiek: 45
Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 4:32 pm   

Wyślijcie ze wsteczną datą i jak by co to bedzie na pocztę :lol:
_________________
Tempora mutantur et nos mutamur in illis
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 4:55 pm   

Ale podstępny jesteś :)
_________________

 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:22 pm   

kryszka napisał/a:

My mieliśmy też wysłać takie podziękowania gościom, wszystko miałam już przygotowane, ale w końcu nie zrobiłam odbitek i nie wysłaliśmy. :? Trochę mi głupio z tego powodu. Myślicie że jeszcze wypada, prawie rok po ślubie? :roll:

Kryszko chyba już nie ma sensu :) .
Ale przyszło mi teraz do głowy, że możecie wysłać podziękowania na waszą rocznicę ślubu i napisać coś takiego, że wspominając tamten czas spędzony w gronie gości chcielibyście jeszcze raz podziękować za to, że byli wtedy z wami... itd, cóś takiego :wink: .
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:30 pm   

No to jest jakiś pomysł, i może nawet całkiem dobry :)
_________________

 
 
 
Żaneta 
Jestem mamusią

Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lip 2005
Posty: 925
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 5:42 pm   

mnie też się wydaje,że taki pomysl jest dobry i może kiedyś go wypróbuję!
muszę podsunąć ten temat mężowi bpo po weselu gościom nie dziękowaliśmy!
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 6:10 pm   

Dzięki. :) Pomysł z wysłaniem równo na rocznicę nie jest zły.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 9:06 pm   

Wiecie ja w natłoku spraw tez zapomniałam o podziękowaniach. Trochę mi głupio. Zdjęcia to trochę kosztowna sprawa, ale może wyślemy podziekowanie w jakiejs innej formie?
Macie jakiś pomysł? Może po prostu jakieś kartki pocztowe, ozdobne... nie mam pojecia? a wypadałoby wysłac bo wiem, że niektórzy goście mieli trudną sytuacje życiową, materialną itd. a mimo to hojnie nas obdarowali. jestem im bardzo wdzieczna. :D
_________________


:)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 5:22 pm   

Czy ja wiem czy zdjęcia to kosztowna sprawa?
Licząc tak pi razy oko, przy 100 gościach, minus Młodzi, rodzice, rodzeństwo, dziadkowie, chrzestni, którzy raczej dostają więcej zdjęć, dla pozostałych po jednym zdjęciu na parę/rodzinę z podziękowaniem, to zostaje około 30-40 zdjęć. Odbitka 10x15 cm to około 70 gr, więc wychodzi 30 zł.
Do tego jakiś fajny papier a rozmiarze A4 po 50 gr, więc 20 zł.
Za ozdobną kartkę zapłaciłabyś więcej. :wink:
Plus w jednym i drugim przypadku koperta za 5 gr i znaczek za 1,30. :)

Tanio, a ładnie. :D



Kiedyś znalazłam coś takiego w sieci, ale niestety nie wiem jakiej firmy:



Podziekowanie.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1106 raz(y) 39.93 KB

_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
pallas 
Firma

Dołączyła: 12 Paź 2005
Posty: 95
Skąd: z domku :)
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 6:29 pm   

kryszka napisał/a:
Kiedyś znalazłam coś takiego w sieci, ale niestety nie wiem jakiej firmy:

Obrazek



Hm - więc jesli chcesz cos takiego to po prostu zrób sama To dość prosty wzór - składana kartka A4 na 3 częsci Naniesiony tekst w wordzie i wklejony obrazek Jak chcesz to nawet mogę ci przygotowac coś w tym stylu do druku i podesłac na maila I podziękowanie gotowe :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 12, 2005 6:35 pm   

Pallas dzięki , ale akurat mi nie trzeba mówić co i jak zrobić :wink: (gdzieś jest mój wątek o moich "dekoracjach"). Też się lubię w to bawić. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 7:00 pm   Podziękowania dla gości

Wiem że pisałyście o prezencikach dla gości a ja wymyśliłam że zrobie coś takiego jak winiety na stół tylko że tam będą bez imienne podziękowania dla gości. Co myślicie o takim czymyś a może macie jakieś inne pomysły. W tej drugiej wersji tekst jest taki sam jak w pierwszej tylko się nie wiedziałam jak zrobić żeby tekst był na wieszku w wordzie sie daje a tu nie ale co tam ważny jest wzór


Ostatnio zmieniony przez Agatka_P Pon Mar 13, 2006 8:30 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 7:35 pm   

Agatko, strasznie zakręcone to ostatnie zdanie. :lol:


Domyślam się, że chodzi o to, dlaczego tekst jest niewidoczny? Kliknij na obrazku, wybierz właściwości i przenieś go na spód/pod tekst (w zależności jaką masz wersję Worda).


Moje uwagi: wywaliłabym "dziękują" - jakoś bez sensu brzmi "dziękujemy", a potem "dziękują". Państwo Młodzi wystarczy. :)
A dwa, to Łódź, dnia całym słowem, nie skrótem.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 7:40 pm   

W wordzie wiem jak to się robi ale żeby było w jpg to się nie da w wordzie ja robiłam w paintcie i tam chyba nie ma czegoś takie jak przesuń pod spód

[ Dodano: 13-03-2006 ]
Poprawiłam teraz może być? Myślałam żeby tam pod napisem państwo młodzi dodać nasz imiona. A wogóle pomysł może być?? Myślałam żeby takie coś postawić zamiast wieniet albo na talerzyku każdej osoby
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 8:04 pm   

No tak, zapomniałam napisać... pomysł mi się podoba. :D

Teraz może być. Faktycznie, imiona byłyby lepsze. Może nawet zamiast Państwo Młodzi?

A, ale po Łódź musi być przecinek, a po 2006 odstęp i dopiero r. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 8:05 pm   

Już poprawiłam a która wersja lepsza?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 8:22 pm   

Łódź, dnia :wink:


Chyba bym wybrała wersję nr 1. Ale do czasu ślubu to jeszcze ci się z tysiąc razy zmieni. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 13, 2006 8:31 pm   

Już teraz chyba jest ok. pewnie tak ale może i nie :)
 
 
*misia* 


Dołączyła: 04 Mar 2006
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 11, 2006 10:43 am   

Agatko bardzo mi się podoba Twój pomysł podziękowań, ale mam jedno pytanie. Rozumiem, że są to podziękowania jak napisałam stojące na stole, więc z jakiego papieru je wykonujesz, czy kupujesz jakiś specjalny papier taki jak są na zaproszenia jak tak to gdzie???
_________________
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:37 am   

Jeszcze nie drukowałam ich i nawet nie myślałam na czym bym mogła,bo do mojego slubu jeszcze daleko ale spróbowała bym na zwykłym białym kartonie i zobaczyła bym jak to wyjdzie jak by wyszło źle to może kupiła bym papier do zaproszeń.
 
 
pinia_pinia 

Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 331
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lip 30, 2006 12:10 am   Podziękowania dla gości

Dzięki tej stronie możemy bezpłatnie zaprojektować animowane podziękowania dla gości i wysłaś je mailem :) Bardzo ładne moim zdaniem.

http://kfstudio.printia.p...ziekowania.php?
 
 
sylwia 


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Lut 2006
Posty: 507
Skąd: Toruń
Wysłany: Nie Lip 30, 2006 9:32 am   

Ta forma podziękowania za udział w weselu jest bardzo dobry.Takie podziękowanie do znajomych i przyjaciół wyśle,bo z rodziny nie każdy ma emaila.Wzory też są bardzo ładne
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 24, 2008 11:51 pm   

Znalazłam jeszcze kilka propozycji podziękowania dla gości:

Dla taty


Dla mamy


Dla gości



Szczegóły na stronie:
http://marketweselny.pl/P...ategory,47.html
_________________
 
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 01, 2008 11:48 pm   

Powiem szczerze, że też nie pomyślałam o podziękowaniach dla gości. Fajny pomysł :D .
_________________


 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 9:41 pm   

Dodaję podziękowania dla rodziców, tylko że w troszkę innej formie. Pełni ono formę księgi w której wkleja się zdjęcie Młodej Pary jako pamiątkę ze ?lubu. Na dole księgi jest tekst przysięgi małżeńskiej. Można również wpisać imiona Młodych, datę ?lubu, miejscowość.
Na księdze są również widoczne wstążki-według twórców księga może pełnić funkcje poduszeczki do obrączek :?
Cena 34zł + koszt przesłania (Format A4)
http://www.art-hand.krako...owania&catId=12

Mi osobiście nie podchodzi taka forma podziękowania, ale oceńcie same :D

Kryszko, dziękuję za pomoc :)

1'.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 869 raz(y) 42.84 KB

2'.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 783 raz(y) 40.74 KB

_________________
Ostatnio zmieniony przez Klaudynka Nie Cze 22, 2008 9:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 22, 2008 9:46 pm   

dziewczyny, moze to OT, ale wklejajcie obrazki bezposrednio do postow, zwlaszcza jak jest to sporo zalacznikow..
_________________
 
 
Martysia 
mammolina


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sie 2007
Posty: 538
Skąd: Milano
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 11:51 am   

a my dla gości mamy śliczne kremowe bomboniery czyli woreczki tiulowe z migdałami, bo to obowiązkowe we włoszech, a i w polsce się ostatnio rozprzestrzenia. znaleźliśmy b. fajną firmę, jak coś to podam namiary na priva.
_________________
 
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 29, 2008 1:16 pm   

My po oczepinach, zrobiliśmy podziękowanie dla rodziców. Mieliśmy ułożone słowa, ale w końcu powiedzieliśmy tylko kilka słów, wręczyliśmy rodzicom po róży i zatańczyliśmy w kółku do piosenki Ewy Bem. (orkiestra sama wybrała nam piosenkę)

W przypadku podziękowań dla gości - mamy zamiar teraz poodwiedzać ich ze zdjęciami i płytą, a prócz tego chcemy im dać w prezencie zdjęcie grupowe, które robiliśmy pod kościołem i jedno nasze na pamiątkę :-)

Gro naszych gości zabrało sobie na pamiątkę wizytówki, które robiliśmy sami. :-)
Ostatnio zmieniony przez Agha Pią Sie 29, 2008 1:17 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 4:17 pm   

My będziemy gościom podczas składania życzeń pod kościołem wręczać w woreczkach z organzy czekoladki lub np. rafaello z dołączoną karteczką z podziękowaniami za przybycie ;)

Coś takiego:
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
majcia_ch 

Dołączyła: 12 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 03, 2011 3:09 pm   

My naszym Rodzicom w ramach podziękowań wręczyliśmy zaproszenia na kolację :)
Wrócili po 24.00 a mamy podobno chciały zamawiać trzecią butelkę wina ;) więc chyba się podobało :D :D :D
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 11, 2011 1:17 pm   

my mamy w ramach podziękowań dla gości przed kościołem ciasteczka z "wróżbą".w środku jest karteczka z cytatem Jana Pawła II oraz dziękujemy za przybycie-imiona i data.wszystko popakuję w woreczki z tiulu i przewiążę wstążeczką:) już się nie mogę doczekać:))

a dla rodziców kosze,też sama będę je robiła-w środku koszulki super mama/tata, alkohol(likier dla mam,whisky dla tatusiów) oraz czekoladki-bo cała 4 je uwielbia:)
_________________


11.06.2011r.

 
 
yorkwomen 

Dołączyła: 04 Lut 2011
Posty: 8
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 5:58 pm   

u mnie było tak że daliśmy rodzicom po kuferku a w środku dobra whisky i specjalne szklanki wygrawerowane :) i było git
 
 
justine81 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lis 2009
Posty: 595
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 3:39 pm   

A my zastanawiamy się nad albumami dla rodziców, takimi fajnymi, gdzie zdjęcia się wkleja. Chcemy zebrać zdjęcia moje i Miśka począwszy od dzieciństwa aż do teraz oraz zostawić trochę pustych kartek aby mogli sobie wklejanie zdjęć kontynuować. Trochę pracy nas czeka ale myślę, że będzie im się podobało. Co sądzicie?
_________________

Maciusiowy dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14968
 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2011 2:22 pm   

Znalazłam oryginalne podziękowania dla gości - breloczki

na stronie http://www.decorisus.pl/p...i_01/br/pg.html

Bardzo ładne i trwałe :)
_________________
 
 
ewa.krzys 


Dołączyła: 17 Lut 2011
Posty: 2643
Skąd: z niedaleka
Wysłany: Czw Lip 14, 2011 7:53 pm   

Mamy jeszcze mnóstwo czasu do ślubu, ale tak myślę ciężko dziś nad tym (mam wenę) i wymyśliłam:
- dla gości czekoladki z naszym zdjęciem i datą ślubu ze strony http://designwww.nazwa.pl...kazjonalne.html lub jakieś inne, dobre cukierasy z dopiętą karteczką z podziękowaniem za przybycie.

- dla rodziców natomiast kupimy antyramę, taką, np. 30x40 lub większą, i wstawimy nasze zdjęcia od początku naszego związku do ślubu i po ślubie dodamy kilka zdjęć od fotografa, oczywiście ładnie podpisane :) I tak myślę, że za to co dla nas robią wywalimy ich na dobrą kolację 8)
_________________


 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 12:09 pm   

http://allegro.pl/pudelka...1788808261.html

Co sądzicie o takich pudełeczkach na ciasto? Wydają mi się być piękną alternatywą do tych plastikowych :smile: Na koniec poprawin, gdy każdy z gości będzie się z nami żegnał chcielibyśmy podziękować za przybycie słodkościami... Podoba mi sie też wierszyk umieszczony na pudełeczku:
"Dla naszych miłych Gości
wyrazy podziękowania i słodkości
Dziękujemy"
Co o nich sądzicie? Boję się trochę, że takie papierowe pudełko jest jednak nietrwałe :wink:
_________________
 
 
MlodaGaska 

Wiek: 46
Dołączyła: 18 Kwi 2011
Posty: 143
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 1:03 pm   

Wioneczka napisał/a:
Na koniec poprawin, gdy każdy z gości będzie się z nami żegnał


Czyżby poprawiny oznaczały koniec wesela? :o
_________________
 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 1:22 pm   

W mojej okolicy odbywa się to tak, że na drugi dzień (niedziela) są poprawiny. Trwają zazwyczaj mniej więcej od godziny 16 do 22. Goście, którzy odjeżdżają już na koniec do domów podchodzą do Młodych i dziękują za miłą zabawę, natomiast Młodzi dziękują im za przybycie i obdarowują małą paczuszką ciasta. Zatem poprawiny to już koniec uroczystości weselnych :)
_________________
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 29, 2011 1:36 pm   

Wioneczka napisał/a:
Co o nich sądzicie? Boję się trochę, że takie papierowe pudełko jest jednak nietrwałe :wink:

Są bardzo trwałe. Są tekturowe, grube, mój sąsiad w tamtym roku dawał w takich pudełeczkach ciasto.


A co można rodzicom dać na podziękowania na ślubie cywilnym? Robił ktoś z Was podziękowania na ślubie cywilnym? Wydaje mi się, że jakiś upominek można dać albo jakaś kolacja we czwórkę? Co myślicie?
 
 
Wioneczka 

Wiek: 38
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 37
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 2:10 pm   

Myślę, że taka kolacja, już na spokojnie po wszystkich stresach związanych z uroczystością byłaby najfajniejszym podziękowaniem :) Sama rozważam taką formę podziękowań. Ewentualnie podobają mi się też kosze ze słodyczami, jakimś dobrym alkoholem - wydaje mi się, że taki prezent też byłby fajny :) Kwiaty -są piękne, ale bardzo krótkotrwałe... Cieszyć się nimi można w zasadzie tylko chwilę. Ja pozostałabym przy kolacji, myślę że rodzicom będzie bardzo miło :smile: Jestem natomiast raczej przeciwniczką jakiś statuetek, dyplomów, wazonów itp. :kwasny:
_________________
 
 
paulinkaaMU 


Wiek: 37
Dołączyła: 15 Sie 2009
Posty: 1509
Skąd: Pabianice/Wrocław
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 12:07 am   

Wioneczka napisał/a:
Co sądzicie o takich pudełeczkach na ciasto?


Wioneczka, te same pudełka mam w "ulubionych", tylko jeszcze nie zabrałam się za zamówienie, bo mamy nie wiedzą jeszcze ile ich ma być :wink:

Wioneczka napisał/a:
Na koniec poprawin, gdy każdy z gości będzie się z nami żegnał chcielibyśmy podziękować za przybycie słodkościami.



u nas będzie dokładnie tak samo :)

A co do trwałości pudełek - ok, ostatnio byliśmy na weselu, gdzie ciasto było w podobne pudełka zapakowane i nic się z nimi nie stało.
_________________


 
 
 
Justyss 

Wiek: 33
Dołączyła: 15 Wrz 2010
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2011 6:22 pm   

My gościom po ślubie rozdawaliśmy (tzn świadkowa rozdawała) cukierki w celofanowych woreczkach z karteczką z podziękowaniem za przybycie.


Mamom na podziękowanie daliśmy kwiaty:

Tacie:

Dodatkowo będą jeszcze albumy ze zdjęciami ślubnymi.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl