Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Nietańcząca Młoda Para
Autor Wiadomość
gosiael 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 11:03 am   Nietańcząca Młoda Para

Witam,

Mam prosbe o poradę w nietypowej [a może w jakiś sposób typowej] sytuacji w jakiej się znależliżmy z moim M.
Nasz ślub i wesele będą za nieco ponad miesiąc, a trzy tygodnie temu mój M. miał wypadek, w którym poważnie uszkodził nogę. Szczęśliwie wszystko jest na dobrej drodze, ale rehabilitacja wymaga czasu. Lekarze mówią, że tańczyć na weselu nie będzie mógł [no może jak wszystko dobrze pójdzie, to jeden taniec i to wolny].
Ja nie wyobrażam sobie bym mogła szaleć na parkiecie, kiedy mój M. będzie zmuszony siedzieć [chociaż on do tego zachęca].
I tak w sumie nie wiemy co zrobić [wesela oczywiście przełożyć nie możemy]. Jak Para Młoda będzie siedziec, to i gościom będzie głupio się bawić. Rożwarzamy, czy nie lepiej wyjść wczesniej z wesela, żeby nie utrudniać zabawy.
Czy ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją ? [Jestem sobie w stanie wyobrazić, że podobna sytuacja może być wtedy, gdy Panna Młoda jest w zaawansowanej ciąży].

Pozdrawaim
:)

Gosia
 
 
Viola 


Wiek: 49
Dołączyła: 28 Gru 2004
Posty: 84
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 11:11 am   

Ja myślę, że wcale nie musicie specjalnie wychodzić wcześniej z wesela (myślę,że wtedy dopiero niektórzy goście mogliby poczuć się urażeni). Uważam, że każdy powinien zrozumieć wyjątkową sytuację i bawic się np. z Tobą.
Poza tym myslę, że będzie to dobra okazja do podzielenia uwagi na gości na parkiecie, którymi zajmiesz się ty oraz na gości przy stole, których będzie zabawiał rozmową twój przyszły mąż :lol:
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 11:12 am   

Przecież chyba większość ludzi z wesela wie że twój przyszły mąż miał wypadek.I zrozumieją że nie może tańczyć.
Nie sądzę żeby gościom było głupio tańczyć gdy Wy będziecie siedzieć.Przecież nikt na weselu nie robi tego co młoda para tylko po prostu każdy się bawi.
A moim zdaniem Ty powinnaś trochę siedzieć z mężem a trochę też potańczyć.Przecież zawsze panna młoda jest na weselach rozchwytywana :D I i tak nie tańczyłabyś cały czas ze swoim facetem.
Ja uważam że nie ma co się tak tym przejmować.Zresztą ja nie umiem i nie przepadam za tańcem więc też nie mam zamiaru dużo tańczyć( choć nie jestem w ciąży) :lol:
A co do wyjścia wcześniej....hm...wydaje mi się że o wiele gorszym nietaktem jest zostawić gości niż nie tańczyć na weselu.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 11:39 am   

Eee... myślę że nie masz się czym przejmować. Mój mąż zdrowy i sprawny wcale za dużo nie tańczył, ja tam natomiast szalałam z kim popadło. Myślę, że Viola dobrze mówi: on zabawia gości przy stołach, a ty na parkiecie. :D
Wiadomo, że nie cały czas tańce, ale nie ma co smętnie siedzieć przy mężu całe wesele. Rodzinka przecież zrozumie sytuację, mąż też. Z mężem się jeszcze nagadasz :wink: , warto w tą noc trochę poszaleć. :mrgreen:

Tak mi się wydaje, że jeśli obydwoje będzie siedzieć z nieszczęśliwymi minami (bo ty nie możesz potańczyć, on - bo to przez niego), to dopiero goście się będą głupio i nieswojo czuć.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Gniesia 


Wiek: 43
Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 123
Skąd: Pilawa
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 11:40 am   

Ja byłam na weselu gdzie też Pan Młody nie mógł tańczyć. Też był po wypadku z nogą w gipsie. I nie było żadnego problemu. Goście się bawili świetnie a Pan Młody??? Skakał na jednej nodze :D Fakt, że tylko kilka piosenek ale przynam się, że mi się udało z nim zatańczyć :smilegirl: Oj ciężko było z nim skakać :jumpjump:

Dodam, że wesele trwało do biłego rana, na drugi dzień były poprawiny a para Młoda do końca z gośćmi była.
_________________
::: 23 lipca 2005r. :::
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 9:15 pm   

Troche posiedz przy stole z mężem, a troche poszalej na parkiecie. Partnerów do panny młodej na pewno nie braknie.

I broń Boże nie wychodź wczesniej. Goscie czuliby sie urażeni i myslę, ze ja na ich miejscu tez. :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
gosiael 

Wiek: 45
Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 20
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 11:07 am   

Witajcie:-)

Bardzo dziękuję za rady. Myślę, że pomysł z zabawianiem gosci przy stołach jest dość dobry. Tym bardziej, ze jest tak, że tak sie składa, ze kilka osób ze strony mojego przyszłego męża nie będzie tanczyc ze względu na żałobę [przynajmniej nie powinno, bo już rózne rzeczy widziałam]. Przyznam jednak, że wariant z szaleństwem na parkiecie podczas gdy ktos komu przed chwilą obiecywało się że się go nie opóści aż do śmierci musi siedzieć, nie specjalnie do mnie przemawia. W to, że partnerów dla mnie nie zabraknie, to nie wątpię :-) ale mimo wszystko czułabym się trochę głupio.
Chociaż z drugiej strony...Mój M. wie, ze tańczyć dla przyjemnosci, to ja mogę z Nim, a tańce z przysłowiowymi wujami, to dla mnie rodzaj towarzyskiego obowiązku.
Ale dzięki waszym radom wariant z wcześniejszym wyjściem odrzucamy.

Pozdrawiam
Gosia
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 1:46 pm   

Faktycznie nie ma co się zasmucać nad wyrost.

To, że Pan Młody miał wypadek wiedzą wszyscy bądź się dowiedzą jak przyjdą, i każdy zapewne zareaguje "normalnie". Czyli będą się bawić z Tobą, a męża będą "zabawiać" przy stole.
Wszystko zależy od was - jeśli ON będzie smutny siedział, to napewno gościom będzie przykro, ale jeśli Młody będzie uśmiechnięty, zadowolony i weseoły /może np: bujać się w takt muzyki/ to myślę, że będzie spoko.

A poza tym ktoś musi też te "starsze panie" zabawiać przy stole :wink:
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Gru 13, 2007 11:07 pm   

wiem, że wąteczek trochę nieaktualny, jednakże przyszła mipewna historyjka na myśl :] mój kolega miał we wrześniu 2007 swój ślub. Wypadek miał dużo wcześniej (zerwał ścięgno grając w siatkę-taki zwykły meczyk- w maju) i niestety pomimo tak odległego czasu-kilkamiesięcy także nie udało mu się przenieść Panny Młodej przez próg ani zatańczyć wymarzonego walca... nie wspomnę już nawet o człapaniu do ołtarza o kulach :(
tak więc przestroga-na rok wcześniej trzeba już na siebie uważać ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl