Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
O.W.Sz. "Cesarka" k/Strykowa
Autor Wiadomość
Amy 


Wiek: 44
Dołączyła: 17 Sie 2004
Posty: 245
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 9:01 am   O.W.Sz. "Cesarka" k/Strykowa

a czy ktoś słyszał o tym miejscu:

www.cesarka.pl

ja bardzo chce miec wesele plenerowe i nad wodą, a ten ośrodek jest nad rzeką i maja ciekawą ofertę z tym związana
_________________
Emi

 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 9:11 am   

Byłam tam na kilku imprezach, wprawdzie nie ślubach, ale takich imprezach an 40 osób.
i tak:

1. jest trochę daleko od Łodzi ( mam namysli np. jazdę taksówką - około 100 zł kosztuje jak dobrze pamiętam i to na teofilów), z pomoca jakieś mapki nie powinno być większych problemów z dojazdem i trafieniem
2. sama sala jest po jakimś remoncie i powiedzmy, ze może być, z tym, ze dla mnie sala jest ciemna
3. jedzenie całkiem dobre, można sobie zamówić czego dusza zapragnie
4. ośrodek nad jeziorem więc przy ładnej pogodzie wizja przyjęcia powiedzmy w plenerze
5. mały parking
6. właścicielka bardzo miła, zawsze udawało mi się z nią coś wynegocjowac taniej dla firmy
7. ogólnie w skali 1-10 to tak 6,5
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 14, 2005 11:22 am   

Ja też znam to miejsce i mam mieszane uczucia. Okolica owszem ładna. Ale:
- sala nie za duża (nie wiem na ile osób Amy planuje przyjęcie) rzeczywiście ciemna i nie jakaś elegancka, może troche lepsza od niektórych sal działkowych..
- obok, tuż za murem jest wytwórnia jakichś win..., zapach jest "upajający" :lol:
- i w końcu jest to ośrodek wczasowy, więc musisz wziąć pod uwagę, że latem będą się tam kręcić obcy ludzie , a zimą (nie wiem kiedy Wasz ślub) dojazd może być utrudniony
(wąska szosa dojazdowa, ok. 2 km, od skrętu ze Strykowa)
_________________


:)
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 24, 2006 3:10 pm   

Ja byłam tam na Sylwestrze i powiem wam, że NIGDY tam moja noga więcej nie postoi. Za parę płaciliśmy ok 300zł. :shock: W zamian dostaliśmy coś strasznego. Było bardzo ciasno. Na naszym stole (przy którym siedziało 10 osób) stał jeden wielki półmisek z wędliną, maleńka slaterka sałatki, maleńki tależyczek ze śledzikami (chyba ich tam było tylko z 5 kawałeczków), półmisek z rybą po grecku, i coś tam jeszcze, główne miejsce na stole zajmował WIELKI stroik świąteczny, który zajmował najwięcej miejsca(tak, żeby nie trzeba było stawiać innych potraw i żeby nie było pusto na stole). Po ok 2 godzinach zakąski się skończyły i nikt nic nie doniósł. Obsługa fatalna. Sala do tańcach wyłożona terakotą-tragicznie się ślizgały buty. Poza tym, ludzie wychodzili na zewnatrz i wnosili do środka śnieg, on się roztapiał i było jescze gorzej. Niektórzy się przewracali na tym błocie. Po północy miała być przejażdżka saniami. Niestety nie mieliśmy tej przyjemności, bo były tylko jedne sanie. NIE POLECAM!!!
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:35 am   

A jak było z muzyką? Czy była jakaś orkiestra? I gdzie dokładnie odbywał się ten bal? W jadalni-stołówce w tym samym budynku co recepcja czy w "hotelu" ?
_________________


:)
Ostatnio zmieniony przez Linka Pon Wrz 25, 2006 8:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mada 

Wiek: 42
Dołączyła: 24 Wrz 2006
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 8:54 am   

Jeżelichodzi o muzykę to był DJ (jak go prosilismy o jakąś piosenkę to nie, bo on ma ustalony repertuar i wie co ma grać). A "bal" odbywał się w budynku (nie nazwałabym tego hotelem) na dole (można powiedzieć że to była jadalnia), a na górze były pokoje(jak ktoś chciał to mógł sobie wykupić taki pokoik, żeby się przespać). Sala do tańczenia składała się jakby z dwóch przylegających do siebie sal.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 9:14 am   

Wydaje mi się, że Cesarka może być fajnym miejscem na popołudniowego grilla nad wodą, jeśli w takiej konwencji chcemy zorganizować przyjęcie weselne. Na imprezę zamkniętą nadaje się już mniej, brak tam po prostu odpowiedniego zaplecza.
_________________
chez alma |
 
 
Agatka_P 


Wiek: 41
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 1093
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 25, 2006 9:30 am   

Ja tam kiedyś byłam z tatą na jakiejś imprezie myśliwskiej, ale żadnej sali nie widziałam. Ogólnie ośrodek bardzo ładny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl