Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale OSP
Autor Wiadomość
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 9:45 pm   Sale OSP

Poniewaz poszukuję własnie tego typu sal, więc napiszę czego się dowiedziałam. Chyba nie ma tu takiego tematu. Może komuś się któraś z moich informacji przyda.

OSP w Aleksandrowie Łódzkim ul. 11-go listopada 9 130-140 osób, co prawda nie wiem jak wygląda, w środku, bo nie było faceta z kluczami, ale mogę podać telefon do niego.
OSP na Starym Złotnie też do 140 osób. Sala w miarę zadbana, o tę salę strażacy dbają.
Ok. 1200 zł + media.
OSP w Konstantynowie Łódzkim do 220 osób. 1500 zł + media. Otej sali już pisałam i opiszę ją jednym słowem katastrofa.
OSP w Tuszynie ul. Młynkowa 36 przy ?ródlanej. Sala do 300 osób. 1200 zł + media. Oleńka pisała, że sala ładna i odnowiona.



Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 9:59 pm   

Sala OSP na Grodzisku (okolice Bronisina, Rzgowa). Kiedyś byłam tam i oglądałam. Sala ładna i duża. Kibelki mogą być, choć mogłyby być lepsze. Moja koleżanka będzie tam robiła swoje wesele w październiku. Niestety nie znam ceny i innych szczegółów.
_________________
 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 11:04 pm   

Dzisiaj byłam na sali na Starym Złotnie. na ścianach panele. Nowe stoliki i trochę krzeseł. Ubikacje w nowych płytkach, nie takich z przed 20 lat. Rozmawiałam także z kucharzem, który na jutro szykował wesele. Mówił, że jeszcze trochę rzeczy można by zmienić w kuchni. Myślę, że i tym się zajmą w swoim czasie, bo widać, że w salę inwestują.



Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 30, 2005 3:01 pm   sale OSP

Mogę tylko dodać od siebie - warto dostać sie na sale na Nowym Złotnie na ulicy Płatowcowej 8 .Tam znajduje sie Sala Taneczna. Naprawde super sprawa - jak na sale OSP
 
 
 
Calinka 


Wiek: 43
Dołączyła: 21 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2005 4:29 pm   

Do podanych przez Agnesie sal OSP dodam jeszcze OSP Bronisin, tam właśnie zaklepalismy naszą salę. Sala jest po remoncie, część jadalna oddzielona od części tanecznej (sala w literę L). Z jednej strony sie cieszę, że jest tak odzielnie, ale z drugiej boję się, że nie wszyscy będą wszystko widzieć. A moze ktoś juz miał tam wesele lub był tam jako gość :?:
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 25, 2005 2:55 pm   

Zgadzam się z Agniesią co do sali OSP w Konstantynowie Łódzkim... Byłam, widziałam i chyba już wiem jakiej sali nie szukam... :?
I dodam jeszcze jedną salę OSP - może komuś się przyda - OSP w Chorzeszowie, niedaleko Łasku - ładna sala w pięknej okolicy, do 100 osób.
A ja szukam dalej... :roll:
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 24, 2005 6:34 pm   

ostatnio widziałam salę w Woli Cyrusowej - zajrzałam tylko bo akurat przygotowywali wesele ale na pierwszy rzut oka bardzo mi się spodobała.
No i 5 km od niej, w Niesułkowie, jest śliczny drewniany kościół :)
_________________
W naszej zielonej kuchni
 
 
jocker79 

Wiek: 44
Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2005 5:05 pm   Sale osp

Witam!!
Co do sali OSP w Konstantynowie to sam nie wiem, ale sali tej przydałby się mały remont. Oglądaliśmy ją tydzień temu tuż przed samym weselem..... Gdyby nie dekoratorka to byłoby strasznie.....Do tego mają brązową zastawę z luminarcu. Ogólnie sala duża, na 1 piętrze, na podłogach jakaś wykładzina pcv, na sali do tańca dechy......lekko wytarte...
_________________

 
 
 
Bombasik 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 1:00 pm   wesele w sali OSP

Nikt nie pisał o salach OSP, a w okolicach Łodzi ostatnio na prawdę dzieje się w tej kwestii. Ostatnio oddano do użytku przepiękną sale w Kalinie, na bronisinie też jest ładnie. Ja sama mam wesele w Kalinku i mam nadzieję, że wszystko będzie fajnie. Chcieliśmy takie prawdziwe wiejskie wesele, a te odnowione sale OSP są o niebo ładniejsze niż te na działkach. To takie moje zdanie. Czy może ktoś miał wesele w którejś z sal OSP w okolicach Łodzi? :)
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 1:07 pm   

:arrow: Nasze sale

:arrow: Sale OSP - i z tym właśnie wątkiem został połączony Twój.


Zgodnie z Regulaminem forum zalecam korzystanie z wyszukiwarki i uważne przeczytanie rzeczonego Regulaminu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Bombasik 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:36 pm   

ojej.... :oops: no tak, ochrzan dostałam.... :zalamany:
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 10:42 pm   

Eee tam, zaraz "ochrzan"... dobrą radę ;)
_________________
chez alma |
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 9:49 am   

Właśnie byliśmy na weselu w takiej sali. I powiem jedno: było okropnie. Sama sala, a właściwie dwie, wyglądały nieźle. Miały przyjemny kolor i były ładnie udekorowane. Podłoga drewniana ( bardzo stara i nie polakierowana), do tańczenia też była do przeżycia- przynajmniej nie było ślisko.
Jednak straszny był brak klimatyzacji. Mimo, że nie było upałów w ten weekend i wszystkie okna były otwarte, pot spływał po wszystkich. Wejście do sali z jedzeniem, gdzie przebywało ok. 130 osób, przypominało wejście do piekarnika :twisted: . W sali do tańczenia nie było lepiej, gdyż po dwóch tańcach musieliśmy wychodzić na dwór, aby ochłonąć i otrzeć pot z czoła.
No i dochodzi do tego kiepski stan toalet ( ładnych, ale nie sprzątanych), a także zapachy z kuchni, której otwarte drzwi znajdowały się tuz przy wejściu na salę z jedzeniem. Nie zaglądałam tam nawet, bo gdybym się przyjrzała dokładnie, pewnie nic by mi przez usta nie przeszło.

Generalnie wniosek jest taki: gdyby była klimatyzacja i była zapewniona osoba do sprzątania toalet, a także kuchnia miałaby zamknięte drzwi- byłoby ok. Bez tego- trudno mówić, że było elegancko. Bardziej mi się to kojarzyło z filmem ‘Wesele’ lub ‘Zróbmy sobie wnuka’. Takie typowe, wiejskie wesele.
 
 
Bombasik 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 11:22 am   

oł, gaszszsz..... Ty mnie nie strasz Megusia, bo boję się jak nie wiem, że właśnie przez tą "klimę", a raczej jej brak będzie kicha, bo mi goście pouciekają na dwór. Ale bądź co bądź ja osobiście przyznać muszę, że takie wesela wiejskie mają swój klimat - jedyny i niepowtarzalny! Oby było wszystko okej.

A co do mojej sali w Kalinku to jest ładna, odnowiona, na podłodze niestety nie ma parkietu, ale ma to też swoje plusy, bo nie jest ślisko przynajmniej i da się tańczyć. Sala jest na 200 osób, kuchnie i kibelki w kafelkach nowiutkich, wszędzie czyściutko i jasno. Jedynym mankamentem są te nieszczęsne ławki zamiast krzeseł. mam nadzieję, że moi goście mi to jakoś wybaczą. Zwłaszcza paniom może być nie fajnie przechodzić w sukniach... :( Trochę się boję komentarzy... Ale póki co - głowa do góry! Najważniejsze, że będę z NIM już na zawsze... :lol: Nareszcie!
_________________
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 11:26 am   

Bombasik, po pierwsze wszystko zależy od pogody :) Jak nie bedzie zbyt wielkiego upału, to i brak klimy nie bedzie przeszkodą :) A poza tym wszystko zależy od indywidualnego odbioru przyjęcia - jak sie gościom bedzie podobac i sie będą bawic super, to i na klime nie zwróca uwagi :)
_________________

 
 
 
Megusia 

Wiek: 40
Dołączyła: 01 Maj 2006
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 28, 2006 11:34 am   

Bombasik, nie martw się. To były moje wrażenia- nie podobało mi się tańczenie ze spoconymi 40-latkami, którzy sobie na dodatek popili.
Jeśli Tobie nie przeszkadzają ławki czy brak klimy, to nie ma się czym martwić. Przecież chodzi o dobra zabawę i naprawdę są ważniejsze sprawy niż wybór sali. Ważne, żeby jedzenie było smaczne i ładnie podane, no i żeby zespół podrywał wszystkich do tańca :D
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 12:43 pm   

Teraz starają się zakładać kilmatyzacje we wszystkich salach osp. Ja mam wesele w osp w Gadce starej gdzie np. jest kilmatyzacja. poza tym byłam na 3 weselacxh w osp w środku lata i wcale nie było aż tak gorąco. Także proszę się nie martwic :smile:
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
Sylwiam 

Dołączyła: 03 Wrz 2008
Posty: 70
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: Pią Lut 13, 2009 12:33 pm   OSP Konstantynów

OSP Konstantynów
Katastrofa:
1. Sala jest na piętrze (nie każdej starszej osobie lub takiej, która za dużo wypiła to odpowiada).
2. Wymaga ogromnych kosztów dekoracji (brzydkie, brudne ściany, brzydkie podłogi, brudne okna, nawet firanki trzeba prać przed weselem).
3. Kuchnia w fatalnym stanie (po pierwsze bardzo mała - a przy bardzo dużych weselach potrzebne jest nawet 8 osób do obsługi - więc nie ma się tam gdzie pomieścić; sala jest nawet na jakieś 200 osób, a w kuchni tylko jeden mały zlew - nie wiem kto taką salę dopuścił do użytku, każdy inspektor z Sanepidu powie Wam, że w kuchni powinny być co najmniej 3 zlewy; oprócz tego jeden zlew to także problem z umyciem takiej masy brudnych naczyń; piec gazowy z popękaną płytą z wiecznie ulatniającym się gazem - bez komentarza)
4. No i w końcu toalety pozostawiające wiele do życzenia.

[ Dodano: Pią Lut 13, 2009 12:36 pm ]
OSP Lutomiersk:

Sala nie taka duża - na około 120 osób, jedna (tzn. goście siedzą przy stołach i tańczą na tej samej sali), ale świeżo po remoncie (nie wymieniono jedynie podłogi): przyjemne kolory ścian, nowoczesne oświetlenie, ogólnie przyjemnie - Polecam.

Minus - sala na piętrze.

[ Dodano: Pią Lut 13, 2009 12:39 pm ]
OSP Mirosławice

Sala na około 130-140 osób, na parterze. Dwie sale: do tańca i sala na której są ustawione stoły, przedzielone niewielką ścianką. Sala do tańca nowa - jasne ściany, nowoczesne oświetlenie. Sala na której są stoły ma być podobno remontowana w tym roku - tzn. malowanie ścian, wymiana oświetlenia. Świeżo wyremontowane toalety.
Latem możliwość wystawienia drewnianych stołów i ławek przed salą.
_________________
Sylwia
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pią Lut 01, 2013 1:18 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RKB 

Dołączyła: 04 Lut 2009
Posty: 12
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 6:28 pm   

Ja nie chciałam mieć wesela w restauracji tylko na sali OSP. Wybrałam salę OSP w Dąbrowie Rusieckiej (koło Ruśca, droga na Wrocław). Mam świetną kucharkę ze Szczercowa ktora poleciła mi tą salę dlatego że jest ona bardzo dobrze wyposażona. W tamtym roku była remontowana na zewnątrz i w środku. Wiem że są tam pokoje, ale nie wiem ile dokładnie, oczywiście w cenie wynajęcia sali. Bylam tam dwa lata temu na weselu i byłam bardzo zadowolona. Na sali nie ma żadnych filarów które przeszkadzają nie tylko gościom ale także kamerzyście, podloga była drewniana więc nie było ślizgo - ale nie wiem czy coś się nie zmieniło po tym remoncie. Niestety nie mają swojej strony aby obejrzeć salę.
 
 
igunia 

Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 7
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Mar 22, 2009 5:29 pm   

hej ja wybrałam sale w mirosławiach kosztuje 800 zl + jakies 200 zł za gaz itp sale tak naprawde wybrałam tylko dlatego ze mam cała rodzine z poznania a sama pochodze z łodzi a w konstatntynowie mam zamowiony hotel
sala jest cały czas w remoncie zrobione sa toalety taki maly hol do kuchni i jak ostatnio przejezdzałam zdawało mi sie ze jest robione malowanie jake dla mnie jest nawet ok (tylko mojej mamie nie podoba sie to ze sa dwie sale jedna do tanczenia a druga do jedzenia ale to juz zalezy od gustu)
 
 
honey190 

Dołączyła: 25 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 25, 2009 2:06 pm   Sale w okolicach Strykowa

Czy ktoś może wie, gdzie sa ładne sale w okolicach Srykowa lub w Łodzi na ogródkach działkowych??
 
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 10:32 pm   

Byliśmy z k i teściami na komuni w Osp Lutomiersk
ja dla nas porażka
1. jedzenie niesmaczne - ani smaku ani wyglądu w większości ( jedynie mięsa były ok), jedzienie "wczorajsze'', nieswierze,
2. wygląd - jak na Osp ujdzie w tłoku ale i ta mozna się czepiać dosłowienie wszystkiego
3. obsługa ujdzie ale szału nie ma - jak mozna nie wymieniać sztućcy - ja tego po prostu nie rozumiem, jak można zostawić ludziom brudne sztućce i kazać im jeśc nimi przez całą imprezę
4. herbata w szklankach w których poparzyli sobie łapki chyba wszyscy ( cienkie szkło bez uchwytów)
5. toalety - nie ma spłuczki tylko pokretełko-śróba czy tak to tam nazwać wiec co starsi nie wiedzeli jak się obsługiwac wiec efekt wiadomy jak się wchodziło :?
ogólnie - słabo
_________________
 
 
 
niesia2708 
Kociara :)


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Cze 2008
Posty: 2700
Skąd: Piotrków/Tomaszów
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 10:37 pm   

Kociadło napisał/a:
jedzenie niesmaczne - ani smaku ani wyglądu w większości ( jedynie mięsa były ok), jedzienie "wczorajsze'', nieswierze,

Kociadło napisał/a:
obsługa ujdzie ale szału nie ma - jak mozna nie wymieniać sztućcy - ja tego po prostu nie rozumiem, jak można zostawić ludziom brudne sztućce i kazać im jeśc nimi przez całą imprezę


To chyba nie wina sali a kucharek i obsługi, która na ogół nie jest przypisana do sali tylko każdy zamawia "swoją" indywidualnie....
_________________

Ostatnio zmieniony przez niesia2708 Nie Maj 30, 2010 10:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 12:40 am   

Cytat:
To chyba nie wina sali a kucharek i obsługi, która na ogół nie jest przypisana do sali tylko każdy zamawia "swoją" indywidualnie....
też tak uważam, że to nie wina sali OSP, tylko kucharek :)
_________________
 
 
mcgmcg 

Dołączyła: 31 Maj 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 1:30 pm   

SALA OPS NA STARYM ZŁOTNIE jak ddla mnie to na 80 osob ale pan powiedzial ze wejdzie 130 ładna i zadbana koszt 800 + media
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Sro Sty 18, 2012 11:15 pm   

hej a co wiecie o sali OSP w aleksandrowie Łódzkim.. ile osób pomieści i ile sie płaci za wynajem
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
kathy2885 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 19, 2012 12:51 pm   

Zachęcam Was do obejrzenia sali w "Złotej Kaczce", a o wszystkie szczegóły możecie dowiedzieć się na fanpage'u na facebooku, naprawdę warto :) Polecam i pozdrawiam :)
_________________
Kathy
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 9:05 pm   

Postanowiłam się podzielić moimi spostrzeżeniami co do sali OSP Chechło II koło Pabianic. Sama prawdopodobnie będę mieć tam wesele.

Ogólnie sala ma dużo plusów jak dla mnie, czyli:
:arrow: klimatyzacja
:arrow: jedna sala do tańczenia i jedzenia, na ok. 150 osób
:arrow: ładne toalety: 3 damskie i 3 męskie (nie jest to jakiś super wysoki standard, ale nie są obskurne)
:arrow: zamykana szatnia, którą można wykorzystać jako kantorek
:arrow: odremontowana klatka schodowa
:arrow: ładna, przyjemna, przestronna kuchnia
:arrow: taras
:arrow: nowe stoły i krzesła, więc nie ma potrzeby zakładania pokrowców
:arrow: spokojna okolica
:arrow: wszystko jest na piętrze
:arrow: scena dla orkiestry (ale to chyba wszędzie jest)

Minusy:
:arrow: zniszczony parkiet, ale ma być wymieniany w tym roku (2013)
:arrow: brak w pobliżu noclegów
:arrow: zniszczony sufit (ale to można zakryć dekoracją)

aktualny koszt: 1100zł+media

Byliśmy także oglądać salę OSP w Brójcach i to, co mogę o niej napisać:
:arrow: na 150 osób
:arrow: dwie sale: do tańczenia i jedzenia, przy czy ta do tańczenia jest wyremontowana, jest duża scena, natomiast z tą do jedzenia jest już gorzej..
:arrow: sale znajdują się na piętrze, natomiast toalety na parterze (1 męska i 2 damskie, standard średni)
:arrow: kuchnia nieduża
:arrow: niewielki koszt wynajmu
:arrow: nowe krzesła
:arrow: odremontowana klatka schodowa

aktualny koszt: 700zł+media
_________________
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pią Lut 01, 2013 1:15 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 07, 2013 1:31 am   

dawewe napisał/a:
hej a co wiecie o sali OSP w aleksandrowie Łódzkim.. ile osób pomieści i ile sie płaci za wynajem


Graliśmy tam dwukrotnie. Raz na chyba ok 150 osób i to było w sam raz.
Jak graliśmy tam w upał to była katastrofa pomimo, że młodzi załatwili olbrzymie jak szafy pancerne, klimatyzatory. Niestety oprócz wątpliwego zapachu, to nie dały rady.
No i te schody. Dla niektórych starszych, czy bardzie wstawionych to spora przeszkoda, tym bardziej, że były bardzo słabo oświetlone. A toalety na dole :)

Cena niestety nie znam. Obsługa była bardzo OK, posiłki również, ale nie wiem czy to jest ekipa na stałe przypisana do sali.
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez Haliśka Band Pon Sty 07, 2013 1:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 01, 2013 1:44 pm   

Mogę dodać jeszcze swoje spostrzeżenia odnośnie sali OSP Stara Gadka.
:arrow: dwie sale przedzielone ścianką z "oknami" (bez szyb) na 200 osób
:arrow: sale na piętrze
:arrow: toalety ładne odremontowane, minus taki, że wydobywa się z nich nieprzyjemny zapach; są na dole
:arrow: sala odremontowana, ładny sufit, stary parkiet, w połowie w boazerii
:arrow: średniej wielkości kuchnia
:arrow: klimatyzacja
:arrow: duży parking przed salą
:arrow: duża scena dla orkiestry
:arrow: nowe krzesła, nie trzeba ich dodatkowo dekorować
:arrow: udostępniony wiejski stół, nie trzeba dodatkowo wypożyczać

Aktualne koszty kształtują się następująco:
1400 zł wynajem + media
4zł/os. za zastawę
5zł/obrusu za pranie
200zł w przypadku pozostawienia kuchni w nienależytym porządku
_________________
Ostatnio zmieniony przez bambolea Pią Lut 01, 2013 1:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 10:38 pm   

Ja polecam salę OSP w Wiśniowej Górze, wygląda cudownie. Już mamy tam termin.
Tak wygląda sala: (max. 100 osob)

Ostatnio zmieniony przez Julia_ja Nie Sty 12, 2014 11:32 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 10:48 pm   

Bardzo futurystyczny wygląd i ta antygrawitacja :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 12, 2014 11:30 pm   

Mam nadzieję, że to same pozytywy ;)
_________________

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 12:07 pm   

My wybraliśmy salę OSP w Grodzisku:

- duża sala na piętrze do 180 osób
- na tym samym piętrze znajduje się salka na ok. 30 osób (przez nas będzie wykorzystana jako fotobudka)
- wyremontowana (nowy parkiet, brak boazerii, pomalowana)
- możliwość wypożyczenia zastawy
- duża kuchnia
- duży parking pod salą
- dość duży, podwyższony parkiet dla orkiestry
- noclegi w pobliżu - 2 km od sali (w linii prostej) znajduje się Hostel Ozimar - wybudowany dwa lata temu, z możliwością wynajmu na cały weekend (30 miejsc noclegowych).

Koszt ok. 1000 zł + media
_________________

 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 5:27 pm   

Haliśka Band :smile:

Julia_ja napisał/a:
Mam nadzieję, że to same pozytywy

Raczej próba zwrócenia Twojej uwagi, że wstawiłaś zdjęcie do góry nogami i ciężko ocenić jak sala wygląda:)
_________________

 
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Sty 13, 2014 8:55 pm   

OSP Piątkowisko

Plusy
+ Sala składa się z 2 częściowo oddzielonych oknami pomieszczeń: dużej sali tanecznej i małej jadalnej. W jadalnej da się spokojnie porozmawiać.
+ Spora, dobrze wyposażona kuchnia z jednolitym serwisem.
+ Bezpośrednie wyjście z kuchni na sale jadalną i boczne na korytarz, który prowadzi na salę taneczną i schody.
+ Ładne, wyremontowane toalety (kiedyś brzydziłam sie tam wchodzić)
+ Klimatyzacja
+ Moim zdaniem to sala na 150-220 osób (150 jeszcze nie ginie, przy mniejszym weselu radziłabym ograniczyć się do sali tanecznej.)
+ spory parking (w zeszłym roku położono kostke na większej jego części)
+ mobilna scena, więc można ją ustawić wg życzenia młodych

Minusy
- Sale są na piętrze, nad garażami, zaś toalety na dole
- Na sali jadalnej, pod sufitem jest widoczna rura od klimatyzacji, ale ma być zabudowana w tym, albo przyszłym sezonie. Na szczęście da się ją zamaskować.
- Nie wiem o co chodzi z palmą na klatce schodowej (jeśli nie byłyście na sali, to nie zrozumiecie moich wątpliwości)

Posiadają wiejski stół, ale nie wiem czy to plus czy minus, bo mi się strasznie nie podobał.

Cena to chyba 1500 zł + media. Ale nie dopłaca się osobno za wyposażenie kuchni (w za tym wiejski stół).
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 12:02 am   

Przepraszam, korzystam z tableta i u mnie wyświetla się dobrze, zapewne urządzenie jest tak inteligentne, że ujmuje mojej inteligencji ;) zaraz zmienię, przepraszam :)

Aha, nie zmienię, bo minęło 600 minut. Zamieszczę ponownie w takim razie :)

Ostatnio zmieniony przez Julia_ja Wto Sty 14, 2014 12:28 am, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 8:38 am   

my mamy sale w starej gadce.chyba jedna z ladniejszych na tyle osob w poblizu.sala na 200 osob.dwie osobne sale:jadalne i taneczne.<wiem sa plusy i glownie minusy,ale kazda impreza tam jest udana ;) >chlodniaa i mroznia z tego co pamietam...
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
Julia_ja 


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 780
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 8:50 am   

Ładna sala też na około 200 osób jest jeszcze w Bronisinie Dworskim :) też są plusy i minusy
_________________

 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 10:54 am   

Słyszałam, że odnowili Gadkę, ale nie sądziłam, ze aż tak. Nie przypomina już sali, na której miałam połowinki.
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 14, 2014 6:50 pm   

qlaudia wg mnie najfajniesza w okolicy, a minusów nie ma wcale aż tak dużo. My byliśmy mega zadowoleni i na pewno byśmy teraz odkonali tego samego wyboru.
_________________

 
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 14, 2014 11:55 am   Poszukuję sali OSP lub na działkach na 170 osób

Poszukuję sali na maks 170 osób.
Ponieważ większość gości jest z Łodzi, szukam sali, która nie będzie za bardzo oddalona od miasta. Szukam sali OSP lub sali na Ogródkach Działkowych. Niestety przy tak dużej rodzinie nie stać mnie na restaurację czy też sale balowe/bankietowe. Dzwoniłam już w różne miejsca, ale niestety maks gości to 120-150 osób. Większość ogródków działkowych wstrzymała organizowanie zabaw przez wzgląd na jakieś nowe przepisy, które zabraniają wzbogacania się. Wesele chciałabym urządzić we wrześniu 2015, więc zależy mi na czasie. Byłabym wdzięczna dziewczyny, gdybyście też mi przesyłały PW z telefonami.
 
 
qlaudia 


Dołączyła: 21 Lip 2013
Posty: 569
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 7:14 am   

osp andrespol osp gadka stara.to sa sale warte zainteresowania.odnowione i do 200? osob.my mamy na gadce na 160 osob
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=16477 <<mój dzienniczek :]
 
 
mimeczka 


Wiek: 38
Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 817
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 9:25 am   

Na Gadce sala jest teoretycznie do 200 osób, na tyle organizują tam Sylwestry, ale wg mnie musi być już bardzo ciasno. Zobacz jeszcze Górkę Pabianicką, tam też jest duża sala.
_________________

 
 
 
zespół TAURUS 
Firma

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 17
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 10:16 am   

Witam serdecznie,jak mogę się wypowiedzieć w tym temacie to napiszę z doświadczenia iż na Gadce Starej nie widzę więcej niż 160 osób to max na tej sali .My graliśmy tam wesele na 130 osób i było akurat,jeśli ktoś tam obiecuję wesele na 200 osób to chyba bez sali do tańca.Kierujcie się logiką a nie tym co wam wmawiają ludzie chcący zarobić kasę,przepraszam za mój wywód ale jak się słyszy co obiecują sale a jak to później wygląda to 2 bajki .
_________________
Rzetelność uczciwość pasja to jest to co nas wyróżnia !! !
 
 
bambolea 


Dołączyła: 22 Lut 2012
Posty: 397
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 10:26 am   

Julia_ja, pięknie odremontowali tą salę w Wiśniowej Górze :) Gdyby nie to, że jest za mała to na pewno byśmy tam zorganizowali swoje wesele (były takie plany dopóki nie zobaczyliśmy rozmiaru sali).
_________________
 
 
Terry 


Dołączyła: 04 Sie 2013
Posty: 1725
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 11:02 am   

Jeśli już pomyślisz już o Górce Pabianickiej, to zajrzyj też do Piątkowiska. Sala jest klimatyzowana.
 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 10:16 am   

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, czekam oczywiście na więcej:) Na pewno wezmę pod uwagę salę w Piątkowisku i w Andrespolu (Andrespol mam bliżej). Najbardziej zależy mi na tym, żeby sala nie była zbytnio oddalona od centrum Łodzi. Na salę w Piątkowisku będę musiała jechać 30min, jeżeli o mnie zależy to jest to najmniejszy problem, ale sugeruję się też rodziną i czy dla nich nie będzie to zbyt duża odległość. Czy wy też zwracałyście uwagę na km? Wiem, że wesele jest raz w życiu (bynajmniej u mnie mam nadzieję tak będzie :) ), i nie chciałabym później słyszeć, że jak to my mieliśmy daleko salę.
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 10:18 am   

agniesia0588 napisał/a:
nie chciałabym później słyszeć, że jak to my mieliśmy daleko salę.


na pocieszenie napiszę, że byłam na weselu, gdzie sala oddalona była od kościoła o ok. 60 km, więc głowa do góry :)
Wybierz taką salę, która Ci się spodoba :)
_________________

 
 
agniesia0588 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sty 2014
Posty: 52
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 10:32 am   Sala OSP Bukowiec

Myślę, że ta informacja przyda się w przyszłości nie jednej parze. Byłam oglądać w lutym salę OSP w Bukowcu. Według Pani, która zajmuje się tą salą (mieszka nawet w pobliżu) sala pomieści maksymalnie 230 osób. Posiada dużą i małą salę, na dużej można spokojnie rozsadzić gości, jest naprawdę ogromna i można poszaleć z ustawieniem stołów. Druga z kolei jest o połowę mniejsza. Gdyby wszyscy goście wyszli na parkiet to byłoby tłoczno. Podest dla orkiestry jest ruchomy, więc wesele przy mniejszej ilości osób można zrobić tylko na jednej sali (pani stwierdziła, że zmieści się na niej 180 osób gdy zrobi się tam również parkiet to tańczenia). Kuchnia jest duża i przestronna, jest wszystko czego potrzebują kucharki. Bawiłam się tam kiedyś i kucharki bardzo sobie chwaliły tą kuchnię. Jest mała chłodnia, naczynia, obrusy i można wynająć stół wiejski od pobliskiej szkoły. Dwie małe ubikacje (1 osobowe) umywalka + kibelek. Dwie sale są oddzielone korytarzykiem do którego się wchodzi z zewnątrz i w nim znajdują się łazienki. Przed salą jest bardzo dużo miejsca, pomieści się naprawdę sporo aut. Można również wystawić sobie ławki, krzesła dla gości. Sala jest również ogrzewana.
Wystrój można obejrzeć na B&K

Koszta:
wynajem sali (od wtorku do wtorku) - 1000zł + liczniki (woda, gaz, energia)
śmieci - 100zł
naczynia - 2zł/osoba
obrus - 2zł/szt.
wiejski stół - 50zł

telefon: 42 214 00 52
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl