Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie kupić suknię na poprawiny?
Autor Wiadomość
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 14, 2005 10:41 pm   Gdzie kupić suknię na poprawiny?

Może któraś z Was ma namiary na miejsca gdzie mozna dostać coś fajnego na poprwainy??
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 2:46 pm   

Na piotrkowskiej w Moda i Styl jest sporo sukieneczek
:D
_________________

 
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 9:36 pm   

Dzięki, a czy kojarzysz może numer lub jakiś punkt charakterystyczny na którym to jest odcinku??
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 9:55 pm   

Zaraz przy Jaracza idąc w stronę centralu po lewej stronie :graba:
_________________

 
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 15, 2005 9:59 pm   

Dzięki piękne :-)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 8:38 am   

Wczoraj byłam w sklepie Hexeline i są ekstra sukienki w takie wzory różne, ale eleganckie, lub gładkie całe, piękne zwłaszcza taka różowa na ramiączkach do samej ziemi mi się spodobała...tylko ceny.... :?
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 7:59 pm   

no właśnie, ceny:-) szczerze mówiąc to szukam czegoś w rozsądnych cenach bo tak naprawdę to takiej sukienki raczej już nie założę na inną imprezę. A le do Hexy zajżę tymbardziej że wygląda na to że to suknia w moim kolorze:-)
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 12:48 am   

Spróbuj może też w Agata Re na Zielonej przy Gdańskiej. Widziałam przez okno coś wizytowego, różowego. Może cena będzie rozsądna.
 
 
Lena 

Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 27, 2005 8:24 pm   

Ja po maratonie po Galerii i biegu po Piotrkowskiej mam dość i chyba będę kieckę szyć na drugi dzień bo nic ciekawego nie znalazłam, więc teraz szukam dobrej krawcowej. A za namiary wielkie dzięki. To co widziałam w tych wszystkich miejscach zbierając w jedną kieckę mogłoby dać niezły efekt.
 
 
martynika 

Dołączyła: 31 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 8:01 am   

Ładne wieczorowe suknie widziałam wczoraj w Poezji na Sienkiewicza. Zdecydowanie bardzo eleganckie, ale takie z twórczym polotem. Jak dla mnie na poprawiny w sam raz. A jak jeszcze zdecydujesz się u nich na suknię ślubną to masz zniżkę na całości. Polecam zobaczyć. ?lubne zresztą też, bo mają dużo innych niż w pozostałych sklepach.
 
 
green_tea 


Wiek: 43
Dołączyła: 20 Wrz 2005
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 10:15 am   

W którym dokładnie miejscu jest ta Poezja? Czy to jest róg Sienkiewicza i Tuwima?
 
 
martynika 

Dołączyła: 31 Sty 2006
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 10:17 am   

ul. Sienkiewicza 35, właściwie można to nazwać rogiem Sienkiewicza i Tuwima :wink:
 
 
bety2006 

Wiek: 45
Dołączyła: 02 Maj 2006
Posty: 12
Skąd: Łask
Wysłany: Pon Maj 15, 2006 9:30 am   

Ja zazwyczaj kupuje sukienki na Ptaku, ceny nie są takie złe chociaż w hali Polros (taka dużo nowa hala) widziałam super sukienkę ale kosztowała 800 zł, ale wybór jest naprawde spory. Proponuje jednak na zakupy wyprać sie w tygodniu, jeśli jest to oczywiście możliwe, nie ma wtedy takich tłumów.
_________________
:)
 
 
 
emilkaa 
więcej niż mama


Wiek: 41
Dołączyła: 28 Gru 2005
Posty: 674
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 5:14 pm   

ja nie moge znalezc zadnego fajnego sklepu - suknie na poprawiny bede jednak szyla... mama sie troche martwi ze do konca nie bedzie wiadomo co z tego wyjdzie no ale... zaryzykuje ;D
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 18, 2006 8:35 pm   

Ja przedwczoraj kupiłam sukienkę na poprawiny na Górniaku. Wokół tej wielkiej hali są małe butiki i w jednym z nich (od strony rynku) sprzedawcą jest młody, bardzo sympatyczny facet. Ma nawet taki rozmiar jak 34. Moja sukienka jest liliowo - fioletowa, dwuczęściowa. Spory wybór. Za jednym zamachem kupiłam ja sukienkę, moja świadkowa i jej mama.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl