Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
jak to jest z salą dzień przed?
Autor Wiadomość
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 11:20 pm   jak to jest z salą dzień przed?

Dziewczynki!
Jak w temacie - jaki jest zwyczaj? Chodzi mi o ewentualne dekorowanie sali, ustawianie wizytówek itd itp. Czy któraś z Was miała problem z wejściem do sali w przeddzień i wykonaniem powyższych czynności - bo rozumiem, że w dzień ślubu tego nie robiłyście??? A może tak?
Pytam się, bo Boryna mi powiedział, że dopiero w środę w tygodniu przed weselem powie mi czy mogę w piatek przyjść, bo nie wie, czy nie będzie miał na tej sali jeszcze w piątek imprezy... :roll:
Czy on tak może?
Borynianki - jak to było u Was?
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
Bandora 

Wiek: 45
Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 8:46 am   

No faktycznie ciekawostka. Przyznam że teraz dopiero usłyszeliśmy od Ciebie że może być problem. Musimy się dowiedzieć co i jak. Serdeczne dzięki za info i pozdrawiamy Maciej i Monika.
P.S. Pisał chłopczyk :>
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 06, 2005 3:53 pm   

Josephine, moi rodzice weszli do "Boryny" w sobotę rano i porozstawiali wizytówki. Wcześniej nie było potrzeby (więc się nawet nie dowiadywaliśmy), a w sobotę mieli dużo czasu i coś musieli z nim zrobić. :wink:


Ale ja rozumiem właściciela - on tej sali nie wynajmuje tylko na wesela, a jak się trafi klient to wynajmie mu salę w piątek na jakąś imprezkę i zarobi. Moim zdaniem musisz się uzbroić w cierpliwość, niestety.


A jaką chcesz robić dekorację? Musisz robić to osobiście, nie może cię zastąpić ktoś z rodziny / znajomych w sobotę rano?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 11:26 am   

Ufff ....
Już byłam wczoraj i wszystko ustaliłam - mogę przyjechać w piątek, a MUSZ? w piątek, bo w sobote nie zdązę - od 9 jestem u fryzjerki/kosmetyczki itd

Może powinnam dodać, że Boryna się pewnie troszkę wcześniej "negatywnie" nastawił, bo ja zamówiłam stoły - te moje wymarzone okrągłe 10 osobowe od Braci Zielińskich i oni je muszą przywieźć dzień wcześniej bo musimy je przecież rozstawić, zobaczyć jak to będzie wyglądać na tej sali - oni je też ubierają, bo raz że on nie ma obrusów na okrągłe stoły, a 2 - Borynie "troszkę" nie ufam - ostatnio postawił na tych łososiach czerwone świece - wyglądało cudnie :lol:
mam też swoje białe serwetki, białe świece no i swoje kwiatki do swoich (tzn. wypożyczonych - bo do okrągłych stołów muszą byc niższe żeby goście się widzieli) wazoników ...
Pewnie przesadzam, ale chcę, żeby to wszystko "grało" i wyglądało pięknie dlatego muszę pojechać tam koniecznie ja w piątek

JAk już mówiłam Boryna się zgodził - był bardzo miły więc BEZ ZARZUTÓW - ufff...
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 11:47 am   

No to super! :)


Ale mnie zaciekawiłaś tymi stołami i dekoracją - koniecznie pamiętaj żeby po ustawieniu zrobić zdjęcie i nam pokazać. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 2:51 pm   

Nooo, zgadzam się z Kryszką, też bardzom ciekawa tych stołów. :D :wink:
W ogóle, zajęłaś się dosyć profesjonalnie tą organizacją - jak na pannę młodą. Może ty się kiedyś zajmiesz tym na poważnie... :)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 4:19 pm   

Przyłanczam się do dziewczyn, bardzo zacikawiła mnie twoja koncepcja - stoły i dekoracja. Koniecznie zamieść zdjęcia :D
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 9:20 am   

Podziwiam Twoje pomysły odnośnie stołów ale efekt musi byc piękny.
Tak, tak czekamy na zdjęcia.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 10:07 am   

Dzięki dziewczynki!!!
Mnie już momentami to przerasta....
No ale cierp ciało skoro chciało, nie? :wink:

hihi - no to co powiecie na ten mój film, który właśnie kończę montować - to jest film "o nas bez nas" - nagrywaliśmy przez ostatnie parę m-cy naszych gości, którzy opowiadali do kamery co im tzw. ślina na język przyniesie, a teraz to montujemy w taki sposób, że wychodzi z tego taka 10-15 minutowa komedia... :) ??
_________________



"Dziwna rzecz ten wypadek... nigdy go nie ma, dopóki się nie zdarzy..." Kłapouchy
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 10:21 am   

josephine ależ wy macie świetne pomysły! chylę czoła :graba:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 1:35 pm   

No i jak tu się dziwić że dziewczyna nie ma czasu na forum jak tyle pomysłów przerabia? :wink: :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 10, 2005 11:25 pm   

Josephine, jedynie :graba: :mrgreen:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl