Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam sali na ponad 200 osob.
Autor Wiadomość
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 11:23 pm   Szukam sali na ponad 200 osob.

Szukam sali w Łodzi lub okolicach najlepiej w OSP lub na dzialkach. Jak ktos moglby mi poradzic bylabym bardzo wdzieczna.





Cieplutkie pozdrowienia Gość
Ostatnio zmieniony przez Agnesia Pon Cze 06, 2005 10:41 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 7:52 am   

Na ponad czyli na ile na 300? Bo na dwieście to wiem gdzie jest ale na ponad, hm...
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 10:01 am   

do 300 osób to w Prząśniczce w Arturówku robią wesela.ul.studencka.A o dzialkach nic nie wiem.
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 1:22 pm   

Yuca ul. Złotno 83
Belweder - na Konstantynowskiej - zaraz przy wylocie z Łodzi na Konstantynów.

na pewno jest więcej ale znam te dwie.
_________________
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 3:13 pm   

Yuca, ul Złotno 96, 300 osób na pewno moze i więcej..
bo pod 83 jest salka na 40 osób.
_________________
 
 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 3:23 pm   

Skarabeusz na ul. Łagiewnickiej, z tego, co kojarzę to ta sala nadaje się z pewnością na duże wesela.
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 19, 2005 9:17 pm   

Jest przecież cały wątek o salach na działkach :)

http://www.forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=73
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 21, 2005 9:31 pm   Cześć wszystkim

Cześć wszystkim. Dziękuję za informacje. Mój ślub ma być 17.06.06. Tak naprawdę nie wiem za co się zabrać. Pomyślałam, że powinnam zacząć od sali.




Cieplutkie pozdrowienia Gość
Ostatnio zmieniony przez Agnesia Pon Cze 06, 2005 10:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 8:15 am   Re: Cześć wszystkim

Agnesia napisał/a:
Pomyślałam, że powinnam zacząć od sali.


Całkiem słusznie moim zdaniem :wink:
_________________

 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 22, 2005 5:09 pm   

ja byłam na weselu na 200 osób na sali OSP w Tuszynie, super odnowiona zadbana sala. spokojnie zmiesci sie wiecej osób. przy 200 było duzo miejsca dot anców. do tego tam najczesciej wesela robi moja kucharka, która polecam całym sercem. wspaniała kobieta. wiadomosci i adresy na priv chetnie podam
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 23, 2005 7:24 pm   

Dziękuję wszystkim za informacje. Oleńka wiesz może ile biorą za wynajęcie tej sali?





Cieplutkie pozdrowienia Gość
Ostatnio zmieniony przez Agnesia Pon Cze 06, 2005 10:43 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 24, 2005 8:31 am   

nie wiem ale sie dowiem:)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 25, 2005 7:56 pm   

Słyszałam, że w Konstantynowie jest też duża sala OSP. Czy któraś z was wie coś na jej temat?

Oleńka a twoja kucharka ile bierze od talerzyka?




Cieplutkie pozdrowienia Gość
Ostatnio zmieniony przez Agnesia Pon Cze 06, 2005 10:44 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Agalo 


Dołączyła: 22 Maj 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 7:04 pm   

Salę na 300 osób na działkach P. O. D. im Kościuszki w Łodzi znam jedną i z wyglądu nie polecam. Orkiestra przypisana jest do sali. Znajduje się przy ul. Przybyszewskiego na przeciwko Carrefoure za Statoil. Wysiada się na przystanku tramwajowym Przybyszewskiego 176/216 (czy coś w podobie). Działki są za stacją. Sala jest nieodnowiona - malowanie, orkiestra na dużym podeście, parkiet, toalety także wymagają remontu, kuchni nie widziałam. :)
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 10:00 pm   

Agalo, czy nie pokręciłaś czegoś? Carrefour jest na Chojnach, przy Kolumny. Otworzyli coś nowego na Bałutach, być może nawet Carrefour - ale to też nie Przybyszewskiego. Może chodziło ci o HyperNovą? Bo ona chyba jest właśnie na Przybyszewskiego.... :?
Czy może jeszcze jeden Carrefour otworzyli? :|
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 10:07 pm   

Just_Kate hypernową wykupił carrefour dlatego w Łodzi mamy już 3 hipermarkety carrefour na ul. Kolumny, ul. Szparagowej (jeśli dobrze pamiętam) i ul. Przybyszewskiego.
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 05, 2005 10:17 pm   

Normalnie jak króliki.... :shock: :lol:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2005 9:13 pm   

Jestem załamana...
Właśnie mój tata zrobił mi wykład, że salę musimy mieć w pobliżu domu. Ponieważ sami wszystko będziemy robić, więc liczy się każdy kilometr.
I niestety najbliższa sala na tyle ludzi jest w Konstantynowie. Byliśmy tam z Moim ostatnio
i miejsce to doprowadziło mnie do rozpaczy.
Sala malowana była chyba z 20 lat temu, na podłodze są jakieś płyty pilśniowe. Ubikacje przedstawiają obraz nędzy i rozpaczy. Po prostu koszmar... Będę płakać... :cry:



Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 7:57 am   

Agniesia nie ma co płakać tylko skoro jesteś dorosła i to Twoje wesele to chyba musisz porozmawiac z tata i wytłumaczyć mu pewne rzeczy, myslę, ze jak użyjesz odpowiednich argumentów, to chyba nie będzie chciał Cie unieszczęsliwić w ten Twój wyjatkowy dzień :przytul:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
Dotka 


Wiek: 43
Dołączyła: 12 Mar 2005
Posty: 562
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 9:50 pm   

Agniesia masz jeszcze sporo czasu, może uda się znaleźć inną salę. Trzymam kciuki. Porozmawiaj ze swoim tatą tak jak KasiaK proponuje, tłumacząc że jest to jeden taki dzień podczas którego chcesz czuć się jak księżniczka.
Będzie dobrze. :) :) :)
_________________
 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 11:11 pm   

Niestety tata ma dużo do powiedzenia, ponieważ on za wszystko płaci. Dzisiaj już patrzę trochę optymistyczniej. Po prostu postanowiliśmy zmniejszyć liczbę gości. Byliśmy dzisiaj na sali na Starym Złotnie i bardzo nam się spodobała, więc chyba zdecydujemy się na tę salę. Myślę, że uda nam się tam wszystkich zmieścić, bo pewnie jeszcze ktoś odpadnie, ale to będziemy wiedzieć już jak wszyscy dadzą odpowiedź.

[ Dodano: Pią Cze 17, 2005 11:13 pm ]
Dziękuję wam dziewczynki za słowa pociechy i wszelkie rady.



Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 9:56 pm   

Jakby jednak tata nadal się upierał przy tamtej sali to mu powiedz, że goście nieźle was obgadają jak zobaczą salę i warunki i że wyjdzie na skąpiradło. :wink: :twisted:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 11:35 pm   

Właściwie zadecydowaliśmy z Moim, że rezygnujemy z tamtej sali. Zamierzamy zrobić wesele na Starym Złotnie. Listę już zredukowaliśmy, a myślimy, że jeszcze trochę osób odpadnie. Niektórzy - jeszcze nie rozdawaliśmy zaproszeń - już obgadują u znajomych, że nie przyjdą. Na razie z 237 osób zostało nam 178, po prostu postanowiliśmy nie zapraszać dzieci moiego kuzynostwa. To wszystko jest młodzież, dla której trzeba szykować miejsce. Pożyjemy zobaczymy.
A jeśli chodzi o mojego tatę to on nie przywiązuje wagi do estetyki takich rzeczy. On uważa, że ładny wygląd nie jest konieczny.
Ale się napisałam!



Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 11:47 pm   

ja też polecam Belweder w Kanstantynowie. Co prawda,nie byłam tam na weselu, ale na innej uroczystości, ale polecam.
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Cze 18, 2005 11:59 pm   

No niestety na Belweder to mnie nie stać...



Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 12:34 pm   

A ja napiszę troszkę inaczej. Ja trochę rozumiem twojego tatę. W końcu nie każdego stać na duże, bogate wesele. I choćby się chciało inaczej, to czasem trzeba spojrzeć na sprawy bardziej realistycznie. My zrobiliśmy wesele na 40 osób, bo na większe nie byłoby nas stać. No i zaprosiliśmy najbliższą rodzinkę, taką, z którą najczęściej się spotykamy. Doszliśmy do wniosku, że z tą dalszą widujemy się i tak raz na kilka lat więc nie będą się czuli urażeni. I z tego co wiem, nikt nas nie obgadywał w związku z tym, a jeśli nawet ktoś to zrobił, to pewnie i tak lepiej że tej osoby nie zaprosiliśmy. Jako dorosła osoba ja również mogę zrozumieć, że nie będę zaproszona na wesele jako jakaś tam kuzynka czy cuś... :lol: I nie będę w związku z tym czuła się źle...
A i tak czułam się jak księżniczka, i tak. :mrgreen: To nie zależy od liczby gości.
Agnesia, źle nie będzie, nie martw się. Uważam że ze zmniejszeniem liczby gości to był naprawdę dobry pomysł. :graba: (i się nie przejmuj plotkarami!) :wink:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 1:17 pm   

Dzięki Kasiu. Tylko my właśnie mamy problem z najbliższą rodziną. Tata Mojego ma 6 - cioro rodzeństwa i każdy ma po dwoje dzieci, więc to już jest 47 osób! A do tego jeszcze moja rodzinka! Po prostu szok! Dlatego też szukamy sali OSP. Najgorsze jest to, że o tym ile osób będzie dowiemy się dopiero przed samym ślubem, albo na samym weselu, bo niektórzy nie wiedzą, że trzeba wcześniej informować o nieobecności. No zobaczymy jak to będzie!



Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 2:24 pm   

Agnesia napisał/a:
Dzięki Kasiu. Tylko my właśnie mamy problem z najbliższą rodziną. Tata Mojego ma 6 - cioro rodzeństwa i każdy ma po dwoje dzieci, więc to już jest 47 osób!


Hehe, mój tata ma 4 żyjącego rodzeństwa, mama 3 siostry. Oni też wszyscy mają dzieci, a nawet wnuki. (Ale nie mogę powiedzieć, że ze wszystkimi kuzynami/kami widujemy się regularnie.) U nas na szczęście mój mąż ma niedużą rodzinkę. :lol:

A z tym powiadomieniem o nie-przyjściu na wesele to zróbcie tak, żeby wasi rodzice podzwonili do gości z miesiąc przed ślubem i delikatnie wybadali, kto zamierza przyjechać, a kto nie. Albo wręcz niech rodzice lub wy poproście telefonicznie o to, żeby zdecydowali się wcześniej i dali wam znać. W końcu można zrozumieć, że wesele w dzisiejszych czasach to duży wydatek, i o ile 10 osób przy dużej liczbie gości nie zrobi dużej różnicy, to już 30 osób to spora suma wyrzucona w błoto... :roll:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 3:38 pm   

Tata mojego N.tez ma 6 rodzenstwa, z czego oni maja po 3-6 dzieci i po 2 wnukow... To jest kupa ludzi. My zrezygnowalismy z tych wnukow i troche sie wesele zmniejszylo, do ok.160 osob. Mysle, ze dobrzez zrobiliscie redukujac liczbe gosci. I moze tata nie bedzie juz stwarzal "problemow" :) i tez bedzie zadowolony z nowej sali. koniecznie mu ja pokazcie-najlepiej tego samego dnia idzcie jeszcze na ta stara- niech ma facet porownanie na goraco.
_________________

 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 10:54 pm   

Ta sala, która nam się spodobała była własciwie od początku brana pod uwagę. Wszystko się jednak rozchodziło o tę liczbę gości. Po jej zmniejszeniu powinni wszyscy się zmieścić.
Ewig właściwie to fajnie, że nie jestem sama z taką ilością ludzi, bo jak się czyta posty to wesela na 100 osób są już bardzo duże.



Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 8:33 am   

Tak, wlasnie, 100 osob to dla wiekszosci maximum. Ale co ma powiedziec ten, kto ma WIELKA rodzine...? My zredukowalismy liczbe gosci tylko ze wzgledu na koszty, bo nasza sala pomiesci od 200-250 osob. ALe koszty przy takiej ilosci dzieci sa duze. Niby za dzieci placi sie mniej, ale mimo wszystko jest to duzo, bo co takie dziec zjedza? Czy one w ogole beda siedziec przy stole?Pewnie beda caly czas gdzies biegac itp.,wiec stwierdzilismy,ze nie ma sensu sie w to bawic. Nie wiemy jeszcze tylko jak rozwiazac ta sprawe na poprawinach. W wiekszosci przypadkow rodzice biora ze soba dzieci na poprawiny, ale co jesli jest ich tyle?? Ma ktos jakis pomysl,jak to rozwiazac?? :smut:
_________________

 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 8:05 am   

Słuchajcie, z liczbą gosci naprawdę nie należy przesadzać, bo co z tego, że zaprosimy 200 osób, jak nawet z każdym nie uda nam sie porozmawiać. Ja tez mam ogromna rodzinę, ale dzieki Bogu tylko ze strony taty. Mój tata jest góralem i ma 10 rodzeństwa, a samych kuzynów mam 30, do tego dochodzą dzieci kuzynów, z czego najstarsze z nich jest w moim wieku. Więc selekcja była nieunikniona. I tak z mojej strony jest 50 osób:) Głowa do góry:)
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
Agnesia 


Wiek: 44
Dołączyła: 18 Maj 2005
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 8:21 pm   

Z tą redukcją to nie jest taka łatwa sprawa, bo kogo tu odrzucić, a kogo pozostawić? Można tak jak to zrobiliśmy my i Ewig, poodrzucać dzieci, ale nie zredukuje się wujków, bo jak do ich dzieci nasi rodzice chodzili na wesela, to trudno teraz udać, że się ich " nie zna". A jak wzieliśmy tatę Mojego " za głowę", by zrezygnował z niektórych gości, to miał taka minę, jakby go ktoś chciał harmonią zabić.
Ewig, a z tymi dziećmi na poprawinach to wszystko zalęży, czy płacicie jakieć dodatkowe pieniądze za poprawiny, czy są już od początku wliczone w koszty wesela. Bo jeżeli nie płacicie, to rodzice mogą dzieci przyprowadzić. One i tak jedzą tylko ciasta, cukierki, owoce i bawia się balonami, a to wszystko praktycznie zostaje, więc dzieciaki trochę pomogą w opróżnianiu stołów. Choć to wszystko zależy od właściciela sali, żeby sie krzywo nie patrzył na was, więc to z nim porozmawiajcie.
A w ogóle to już nie szukam sali, bo zamówiliśmy juz tę na Starym Złotnie. I jakoś się będziemy musieli zmieścić.
_________________
Szczęśliwa żona i mama!!!

Cieplutkie pozdrowienia Gość
 
 
 
ewig 


Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 244
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 8:26 pm   

Gratuluje. :) Mam nadzieje ze sie zmiescicie i ze bedziesz zadowolona. A co do poprawin, to jesli ktos jest na weselu, to nie doplacamy za poprawiny, ale mamy kilka osob, ktorych nie zapraszamy na wesele,tylko na same poprawiny i wtedy placimy za nie. Nie wiem jeszcze jak to bedzie, ale na szczescie jest jeszcze sporo czasu. :)
_________________

 
 
monesssa 

Wiek: 35
Dołączyła: 03 Lis 2007
Posty: 21
Skąd: Dublin
Wysłany: Pon Lis 05, 2007 3:27 am   

jest nowo wybudowana, bardzo ładna sala pod Łęczycą albo w samej już Łęczycy od strony Łodzi.nazywa się Venezia.ceny wcale niewygórowane (120/os) a sala, podjazd i otoczenie piękne.Nawet parkingowy jest:) My nie mieliśmy tak wesela tylko dlatego, że sala jest za duża:) i na ok50 osób właścicielka powiedziała, że mogą zorganizować i salę wizualnie zmniejszyć( jakąś kotarą zasłonić połowę chyba) ale tylko w tygodniu, bo w soboty tylko wielkie weselicha. sala naprawdę piękna...
_________________
>>>mam męża i go kocham<<<
 
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 1:07 pm   

Yuca może pomieścić chyba około 450 osób. Jest dwupiętrowa.
_________________
 
 
sliczna_mycha 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pon Gru 14, 2009 7:52 pm   sale weselne na 200 osob w okolicach Łodzi

szukam sali na 200 osob w okolicach Andrespola. Słyszałam ze w Kraszewie jest taka sala i w Brójcach. Moze macie jakies namiary na te sale ?? Bylabym bardzo wdzieczna.

pozdrawiam

[ Dodano: Czw Gru 24, 2009 2:16 pm ]
Interesujamnie również sale w OSP!!!


pozdrawiam

zycze wesołych swiąt
 
 
iwka1962 

Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Wto Sty 26, 2010 12:13 am   

Czy może coś znalazłaś .Pytam ponieważ sama poszukuję sali bez kateringu na 200-220 osób i jest bardzo ciężko.
Ostatnio zmieniony przez iwka1962 Wto Sty 26, 2010 12:15 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sliczna_mycha 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 2:44 pm   

zdecydowalam sie z rodzicami na sale w Andrespolu w OSP jest bardzo duza wiec spokojnie pomiescisz do 220:) znajduje sie zaraz przy glownej ulicy obok przychodni. dojazd rewelacyjny jezdzi PKS ,4 busy!!!

sala kosztuje na dzien dzisiajeszy 1500 zl plus dodatkowo media no i oczywiscie za stluczki jakies podczas wesela (razem z poprawinami)

jest calkiem ladna,pod koniec 2009 oddana do uzytku po calkowitym odbudowaniu, lazienki super ekstra, kuchnia duza i przestronna wiec kucharki sie nie namecza:) ma byc chlodnia jeszcze (teraz sa lodowki), plytki na podlodze antyposlizgowe, stoi prowizoryczny podest dla orkiestry ale beda budowac nowy, stoly i krzesla nowe w odcieniu brazu Piekne:)

jedynym minusem jest to ze nie mozna jej niczym przystroic,wiec mozesz zapomniec o dekoracji scian i sufitów balony tez nie wchodza w gre, ale ma byc specjalnie ozdobiona sciana dla pary mlodej.

wstepnie pisze sie umowe i placi zadatek (ja placilam 400 zl). Stwierdzilam jednak ze jak bede odbierac klucze od wlasciciela to podpisze z nim normalna umowe na ktorej bedzie wszystko wyszczegolnione liczniki ,stan wyposazenia kuchni itp.

nigdy nic nie wiadomo:)

jakbys miala jeszcze jakies pytania to smialo pisz kontakt tez mam to podam

pozdrawiam
 
 
Agnieszka19 


Dołączyła: 27 Paź 2006
Posty: 1715
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 2:49 pm   

A nie masz jakiś fotek?
_________________


Nasz dzień 26.04.2008
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 3:01 pm   

iwka1962 napisał/a:
Czy może coś znalazłaś .Pytam ponieważ sama poszukuję sali bez kateringu na 200-220 osób i jest bardzo ciężko.

Wątek przeniesiony do istniejącego już tematu. Przeczytaj proszę posty wzwyż.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
iwka1962 

Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Sro Sty 27, 2010 9:53 pm   

Dziękuję bardzo ,i na pewno ją odwiedze, jeśli masz jakieś zdjęcia to z chęcią bym je zobaczyła.
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 4:09 pm   

Chciałam polecić nową salę bankietową Fabrykant na ul. Siedleckiej. Dostałam ich ulotkę na targach w hali Expo. Sala jest naprawdę duża, właściel twierdzi że zmieści się na niej 250 osób. Cena za talerzyk na rok 2010 to 160zł. Do sali jest przypisana orkiestra, ale można z niej zrezygnować. Na podłodze są płytki, ale z tego co nam powiedziano w części tanecznej ma być kładziony prkiet. Warto zobaczyć. Nam się sala podobała, ale dla naszych 70 gości (to jest min.) chyba trochę za duża. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to podam namiary.
 
 
iwka1962 

Dołączyła: 25 Sty 2010
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 9:35 am   

Jeśli masz kontakt to bardzo prosiłabym o podanie go ponieważ nie mogę nigdzie go znależć. Myślę tu o sali w Andrespolu .Z góry serdeczne dzięki.
Ostatnio zmieniony przez iwka1962 Pią Sty 29, 2010 9:37 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sliczna_mycha 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 4:47 pm   

niestety nie wpadlam na pomysl zeby robic zdjecia sali wiec nic nie mam:((((

po weekendzie napisze kontakt do sali:))

pozdrowionka
 
 
gorzatka 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:29 pm   

Cześć,
poszukuje sali na 250 osób, no nawet może troszkę więcej w Łodzi i jej okolicach... z wykluczeniem tych OSP ;) macie jakieś ciekawe propozycje??:) Z góry dziękuje za pomoc :)

Pozdrawiam,
Gorzatka
_________________
 
 
sliczna_mycha 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 8
Skąd: ŁÓDŹ
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 9:42 am   sale na 250 osob

czemu wykluczasz OSP??tam tez są piekne sale!!!!!
 
 
gorzatka 

Wiek: 37
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 12:04 pm   

A spotkałaś się z jakąś interesującą salą na 250 osób w OSP ?? :)
_________________
 
 
wojtas82 

Dołączył: 22 Mar 2011
Posty: 11
Skąd: Brzeziny
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 12:29 pm   

witam,
słyszałem, że w Brzezinach otworzyli dosyć dużą salę. Jak tamtędy przejeżdżałem to widać, że jeszcze nie wszystko gotowe ale prace idą pełną parą. Z tego co wiem to mają tam kilka sal?? Podobno ta największa jest piękna... Może warto byłoby się pofatygować??
Jeśli będą potrzebne jakieś namiary to mogę czegoś więcej się dowiedzieć.
Pozdrawiam
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 12:47 pm   

Bliżej okolic Bełchatowa np. w Grabicy lub też w Szczercowie są duże sale OSP.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl