Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
GRACJA
Autor Wiadomość
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:19 pm   GRACJA

Czy ktoś zna może łódzki zespół GRACJA?

Jeśli tak to proszę o wrazenia. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Kwi 17, 2008 9:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:26 pm   

Bajeczko znalazłam stronkę tego zespołu

Tu był link do strony internetowej

Myśmy przesłuchali ich demo. I było w porządku. Natomiast na filmie z czyjegoś wesela już nie było tak rewelacyjnie jeśli chodzi o wokal, ale znowu nie jestem Elą Zapendowską :D

O tym zespole (obecnie Capella) więcej tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=6444
_________________


:)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Cze 21, 2007 7:05 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 9:28 pm   

Stronkę też widziałam, kasetę z wesela również. Ale to co innego być i oglądać na żywo dlatego pytam nieśmiało............... :wink:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
aniaw 

Dołączyła: 12 Lip 2004
Posty: 13
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Pią Maj 27, 2005 3:22 pm   

Ja odradzam

na płycie brzmia zupełnie inaczej niz na żywo

na weselu zalatywało mi trochę żenadą i amatorszczyzną

wydawało mi sie że płytke mieli dość przereklamowaną :roll:
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 2:06 pm   

Ja odradzam zespol Gracja, gdzie liderem jest Pan Artur. Na spotkaniu informacyjnym bardzo dziwnie sie zachowywal mowiac, ze sala taneczna na dole, a jadalna na gorze to bezsens, bo bedzie poglos ... i do tego komentowal rowniez inne nasze wybory dot. sali i innych cateringow, kuchni, ...
Nie wiem czy mial zly dzien, ale tak sie moim zdaniem nie zacheca klientow.
Jezeli chodzi o muzyke, to w sumie nie bylo najgorzej (dvd z wesela, na ktorym grali), ale jak dla mnie brakowalo ... werwy i zycia.
Nie zdecydowalismy sie.
_________________
 
 
FifthAvenue 


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Lut 2006
Posty: 1028
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Paź 15, 2006 6:52 pm   

Miałam wątpliwą przyjemność, zupełnei przez przypadek wczoraj ogladać demo z wesela, na którym grał zespół Gracja. Nie wiem czy to był przypadek, czy jest to demo, które "krąży" - jesli ta druga opcja to bardo mocno zastanawiam się, kto przy zdrowych zmysłach w ogóle by się na ten zespół zdecydował. jak dla mnie - totalna porażka. potencjał to tam może i jest, ale po tym co zobaczyłam i usłyszałam (a niewiele się właściwie dało usłyszec - fatalne nagłosnienie, "lekki" fałsz....) - w życiu bym tego zespołu nie wybrała a już na pewno nikomu bym nie poleciła.
Ale może to takie demo, moze "na żywo" są fajni..... :niepewny:
_________________
DON'T HATE ME BECAUSE I'M BEAUTIFUL.HATE ME BECAUSE YOUR MAN THINKS I AM !


[/url]
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 20, 2006 10:59 pm   

z tego co kojarze to swojego czasu w Łodzi byly dwa zespoly pod krypotonimem GRACJA, osobiscie znam tylko jeden
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 3:29 pm   

Czytam ten wątek i jestem lekko zdumiona, bo u mnie na weselu 2 września 2006 roku grał właśnie zespół Gracja z Retkini i to już chyba trzeci z zespołów o tej nazwie, bo w moim zespole grał Tomek i Jarek plus ich wokalistka, która akurat u mnie była gościnnie z innego zepsółu, bo ta "ich" miała kłopoty zdrowotne. Powiem szczerze opinia młodej pary to błahostka, bo najważniejsze jest to czy gościom się podoba, więc może uznacie, że moi goście nie byli tacy wysmakowani jak Wy.. ale bawili się rewelacyjnie, więc jeśli chodzi o zespół Gracja w składzie Tomek i Jarek to ja z czystym sumieniem polecam.
_________________
Sylwia :)
 
 
zespół Cappella 
Firma

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 4
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Cze 21, 2007 5:21 pm   Zespół Gracja_1 - obecnie zespół Cappella

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.W związku z bałaganem , który zrobił się na forum w wątku "zespół gracja", aby odróżnić od siebie wszystkie te zespoły pod współną nazwą gracja, nasz zespół Gracja_1 reprezentowany przez Piotrka postanowił zmienić nazwę na Cappella. Prosiłbym adminów i moderatorki o wydzielenie ze wspólnego wątku postów dotyczących zaspołu Gracja_1 i przeniesione ich do nowego wątku "Zespół Cappella ( dawniej Gracja_1 )". Dziękuje serdecznie za wszystkie dotychczasowe opinie na temat naszego zespołu.

Gorąco pozdrawiam Piotrek
Zespół Cappella ( dawniej Gracja_1)
_________________
zespół cappella ( dawniej gracja_1 )
 
 
 
Agnes_24 

Dołączyła: 17 Kwi 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 9:36 am   

Witam po raz pierwszy na forum:))
Proszę o jakieś nowe informacje na temat zespołu Gracja z Łodzi (skład - Jarek, Tomek i ich wokalistka- Monika). Byliśmy już na prezentacji- ogólne wrażenie na plus:) ale chciałam uzyskac opinie osób bawiących się przy tym zespole!!
_________________
:) )
 
 
tygrysek19841 

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 03, 2008 11:22 pm   

witam wszystkich u nas na weselu 20.09.2008 grał zespol GracjaŁódź pod kierownictwem Jarka H.
zespol jest godny polecenia jezeli ktos pisal onim zle to nie mial racji albo sie pomylil z zepolem. My i rowniez nasi goscie bylismy zachwyceni ta orkiestra. zespol zna sie na rzeczy. zespol jest podstawa na weselu i wlasnie ta orkiestra nas o tym upewnila.Orkiestra spisala sie na 102 hehe. POLECAMY GRACJEŁÓD? POD KIER. JARKA H.
 
 
madzikgsp 

Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 7:47 pm   

Ja osobiscie nie polecam zespolu Gracja pod przewodnictwem Panow Tomka i Jarka. Mialam wesele w pazdzierniku 2007 roku i uwierzcie, prosze, ze zaluje iz dalismy sie namowic na piekne gadki p. Tomka z Retkinii. Zamowiona byla dziewczyna grajaca na saksofonie, ale na weselu dowiedzielismy sie, ze jest chora (wiec tekst z chora dziewczyna wciskaja wielu klientom...). Wybranej przez nas piosenki dla rodzicow nie opracowali w ogole, o czym poinformowali na 2 godziny przed jej wykonaniem. Jak im powiedzielismy ,ze pod zadnym pozorem nie maja grac "Kochanych rodzicow mam", to byli wielce zawiedzeni i w koncu zagrali to co im kazalismy, ale widac bylo ze w ogole nie cwiczyli.
Obiecali zabawianie gosci przy stole (tzw. biesiade), wyszli tylko raz do stolow i na tym sie skonczylo. Oprocz tego dosc dlugie przerwy miedzy kolejnymi utworami, a przerwy na jedzenie tez niczego sobie (zupelnie jakby i sie nie chcialo grac). Widzialam,ze goscie nie byli zbytnio zadowoleni i to bylo bardzo smutne.
Po prostu nie polecam tego zespolu.
 
 
tygrysek19841 

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 11:23 pm   

to ja nie wiem co wy mieliście za orkiestre!!! A co z przerwmi do barzdo przesadzone!!! przerwy mieli gora 10 minut z zegarkiem w reku doslownie bo p.Jarek ma powieszony stoper na szyji! I tych przerw nie mieli za duzo. serdecznie pozdrawiamy GracjeLodz
 
 
lebuk 

Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 04, 2009 7:22 pm   

Mielismy wesele 25 lipca 2009. Gral u nas lodzki zespol Gracja w skladzie Jarek i Tomek wraz z wokalistka. Byli rewelacyjni, na prawde. Grali muzyke biesiadna w najwyzszym wydaniu. Goscie byli zachwyceni i do puki zespol nie schodzil na przerwe wszyscy tanczyli. Co do przerw to Jarek mial stoper zawieszony na szyi i przerwy mieli nie dluzsze niz 12 min. Grali seriami po 45 min wiec dluuugo. Jesli chodzi o spiewanie to robili to bardzo czysto i bez zadnych fauszow. Rewelacyjnie. Ogolnie co chcielismy i co uzgodnilismy przy podpisywaniu umowy zagrali bardzo profesjonalnie. Wesele prowadzili z humorem i werwa. Poprawiny takze. Mieli konkursy w ilosci odpowiedniej tak zeby nikt sie nie nudzil. Zespol ten moge polecic kazdemu kto chce miec wesele wesole i udane. Pozdrawiam przy okazji Jarka i Tomka
 
 
eryka 

Dołączyła: 09 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Sie 09, 2009 4:00 pm   

Cześć pozdrowionka dla was jeśli chodzi o zespół Gracja łódź to bawił nas ten zespół Pan Jarek Tomek oraz wokalistka której nie było widać zza nut , ale było słychać że ho ho ho Babka jest po szkołach bo spytałam ją o to zaimponowała mi śpiewając dżage no i Bajm był lepszy niż Beaty na prawdę wiem co mówię ukończyłam muzyczną w klasie fortepianu , słychać bardzo dobrze, czysty głos brawo /nie wiem jak ma ta Pani na imie, ale chyba Mona czy coś takiego / . .Bardzo podobało mi się na poprawinach gdy włączyli karaoke i goście mogli sami śpiewać wtedy dopiero był śmiech jak my śpiewamy na prawdę.
Wesele bardzo fajne polecam poprawiny super .Pozdrawiam zespół. ;)

[ Dodano: Nie Sie 09, 2009 4:14 pm ]
Odnośnie gracji łódź jeszcze powiem że Pani wokal to Monia mój mąż zapamiętał blondynkę z mocnym głosem jak powiedział jak murzynka śpiewa.pozdrawoam

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 3:15 pm ]
Pozdrowionka jeszcze jedno po przeczytaniu waszych wypowiedzi zespół Gracja ten od Pana Jarka który potwierdzam ma na szyi ten dziwny zegarek grał bloki 50 -45 - 55 minut bo dochodziliśmy z rodzinka i błagaliśmy o przerwy więc nie wiem co wypisujecie za bzdury to chyba nie o tym zespole mówimy , a i utwory były z lat od 60 -2009 dużo szybkich nowości szczególnie w wykonaniu Pani M. PO FRANCUSKU , ANGIELSKU nawet opa opa było świetnie i nie piszcie bzdur jak ktoś nie wie czego chce to niech zaprosi chór na wesele .Cała moja Rodzinka jest zadowolona a mój mąż pozdrawia Panią M. I JA TEŻ świetny wokal . DZIĘKUJEMY . E i F. 8)
_________________
eryka
 
 
amanda 

Wiek: 50
Dołączyła: 17 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 4:37 pm   

Na weselu byłam i mało piłam nieźle się ubawiłam grała GRACJA Z ŁODZI PANOWIE JAREK i ?nie pamiętam imienia i Pani Monika .
Zabawa była doskonała dużo długo grali po 40-45 minut i przy stołach na żywo też dużo różnorodność utworów sprawiła że wszyscy dobrze się bawili bo np. było tango no to starsi biegną za chwilę walc i za chwilę roc lub np. kukulska zakochani albo np bajlando , bajm , szalona ,wężyki , greckie , bardzo dużo piosenek i grali przy stołach sokoły i takie dla starszych babcia była pod wrażeniem .Mieszali wszystko dla wszystkich i dobrze był utwór ups , śpiewała Pani wokalistka ma niepowtarzalna barwę głosu faktycznie ktoś wczesniej pisał murzyńska barwa , ale to takk\ jakby śpiewała celin dion w połączeniu z Tiną T . fajny głos pytalismy czy można kupić płyte z jej głosem , ale nie nagrała szkoda bo zrobiłaby babka karierę te wszystkie górniakowe i dody mogą się schować .Pozdrawiamy zespół od Grażyny i Renatki gracie bardzo fajnie i Pan nie znam imienia dobrze prowadził imprezę . Dużo gagów było .Wesele bardzo udane .hej tzrymajcie się i tak dalej bawcie ludzi , . :smile:
 
 
Bartek i Agatka 

Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 6:20 pm   

Dla nas SUPER ZESPÓŁ!!! 3 października 2009 roku mieliśmy wesele i wybawiliśmy się najlepiej ze wszystkich wesel na których byliśmy... Przy tym zespole nie ma stresu, świetnie się z nimi gada, są bardzo otwarci i co najważniejsze świetne grają... Do tej pory goście do nas dzwonią i wychwalają orkiestrę... Gorąco POLECAMY!!!
 
 
krzyżak 

Wiek: 74
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: szklarska poręba
Wysłany: Nie Sie 08, 2010 6:08 pm   

WITAM WSZYSTKICH BYLIŚMY W SOBOTĘ DWA TYG. WSTECZ NA WESELISKU GRAŁ ZESPOLIK GRACJA W SKŁADZIE JMT od imionek tych ludzi.
Chcemy tutaj powiedzieć JESTEŚMY ZADOWOLENI były fajne kawałki,nowości dużo dyskoteki świetne wokale Pani Monika śpiewa kapitalnie ! reszta również.
Na początek dałbym więcej nowości, a te lata wcześniejsze bo grają tematycznie to później,ale to moja sugestia.Podobały nam się oczepiny super poryczeliśmy trochę i ta rywalizacja świetnie.Tak powinno wyglądać wesele była biesiadka był stół no kapitalnie.
Bawiłem się na 6 weselach ,ale to było na wysokim poziomie zwłaszcza,że kultura osobista zespołu jest na 10.
Dziękujemy Krzyżaki i pozdrawiamy was. :D
 
 
onaaga 

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 47
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 06, 2011 4:01 pm   

podbijam - ma ktoś świeże informacje na temat tej orkiestry?
 
 
karolcia938 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 04, 2011 1:26 pm   

Byłam na ich weselu rok temu, grają muzykę dance'ingową. Wokalistka bardziej wyje do mikrofonu niż śpiewa, wydłuża ostatnie sylaby, przez co piosenka robi się zwyczajnie nudna. Ludzie wychodzili z sali na papierosa i wracali dopiero na ciepły posiłek. Jak dla mnie śpiewali sami dla siebie, a kto miał ochotę to sobie tańczył w przeciwieństwie do zespołu np Comix z Ksawerowa, przy którym naprawdę chciało się tańczyć i to oni 'wyrywali' gości zza stołu. No i nie mają perkusji, przez co brakuje im ikry. Osobiście uważam, że na salę ta orkiestra się nie nadaje, już bardziej do restauracji.
 
 
kicajoncy 

Wiek: 45
Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 1:38 pm   

Wszedłem Comix nie maja strony a wokalistka pamiętam ją tak strasznie nie wyje ale śpiewała na weselu u mojego kumpla z gracją
semka

[ Dodano: Pon Sie 29, 2011 1:41 pm ]
wokalistka z comix śpiewa teraz tez z innym zespołem
Wokalistki śpiewają z różnymi zespołami warto spytać kto będzie śpiewał na danym weselu
Poprzednia wokalistka jak już pisałem z Gracji to pracuje w Teatrze śpiewa świetnie rewela
słuchałem ja na festynach byliśmy w Warszawie zaprosiła nas tam śpiewały też inne gwiazdy

[ Dodano: Pon Sie 29, 2011 1:47 pm ]
zapomniałem warto w umowie zaznaczyć czy dana wokalistka będzie na waszym weselu to teraz nagminne że one grają w różnych kapelach a jak się nie pojawi wasza zaznaczona wokalistka to wyciągać konsekwencje albo podpisywać z wokalistką oddzielną umowę wiem że profesjonalne wokalistki mają swoja firmę działalność no bo przecież jak inaczej nazwać się wokalistką Zespół to jedna firma a wokalistka to druga mnie to zajęło trochę czasu nim to zrozumiałem
Oczernianie ludzi na forach jest karalne art. jest na to więc lepiej znać dobrze wokal innego człowieka bo można beknąć a anty reklama jest ścierwem w tym kraju
_________________
Arek
 
 
pantam123 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 2:31 pm   

Cześć brałam ślub w tym roku bardzo jestem zadowolona z Gracji łódzkiej chłopaki dobrze śpiewali ubawiliśmy się wszyscy dziewczyna piosenkarka Monika zaznaczyłam i sprawdziłam czy jest była śpiewała bardzo dobrze nie wiem czy śpiewa jeszcze w innych zespołach,ale śpiewa świetnie natomiast kawałek cudownych rodziców zaśpiewała tak wysoko jak w operze,że wszyscy się popłakaliśmy,natomiast inne piosenki śpiewała bardzo niskim głosem prawie zachrypniętym nie wiem jak ona to robi,ale ma piękny głos.
Ostatnio słuchałam ją na you tube podoba mi się strasznie.
Polecam zespół,ale nie wiem czy teraz trzeba umowę podpisywać z piosenkarką my tego nie robiliśmy,
Papatki ;)
_________________
Mrówka
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 2:37 pm   

pantam123, kicajoncy, bardzo mi was miło powitać na forum szkoda tylko że piszecie z tego samego IP peany na cześć wokalistki, bo wydaje mi się to conajmniej dziwne :roll:
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
pantam123 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 2:55 pm   

Zasięgam informacji my jesteśmy z Pabianic mieszkamy teraz w łodzi zaraz zadzwonię do koleżanki i zapytam o zespół poproszę ją o wpis z Pabianic tam mieli wesele będziecie mieli świeże wiadomości na temat zespołu jeśli to jest taki problem,aby ustalić kto jest dobry,a kto źle wykonuje swoją pracę,a jeszcze jedno u nas wokalistka nie mieszka.Trójkąty nie fe

[ Dodano: Pon Sie 29, 2011 5:00 pm ]
Znalazłam zmobilizowałam się mam moją wokalistkę z naszej imprezy
na której cyt:,,cześć piszę '' ale warto mam jej karaoke na yout rehab karaoke Monika i dove sono z teatru wielkiego śpiewa karaoke mnie się podoba tym bardziej,że tu śpiewa nisko,a tu wysoko bardzo fajnie,a na weselu zespół razem śpiewał superek :razz:
Mam płytę z wesela mogę pokazać jak ktoś chce,ale piszcie na maila do mnie. :D
mój mąż mówi ciał ciał

[ Dodano: Pon Sie 29, 2011 5:21 pm ]
Jeżeli Gracja jest zajęta to jest jeszcze 1 zespół ja uważam godny polecenia to z Filids nazwa ale prowadzi to Michał graja fajna muzykę weselną a nazwa filids zaprowadzi was na ich stronę oni tez grają muzykę irlandzką polecam Salę weselną tą naszą nie polecam, ale nie napiszę nazwy.
siemanko :smile:

edit: usunięta część postu nie na temat
_________________
Mrówka
Ostatnio zmieniony przez ppola Pon Sie 29, 2011 11:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
karolcia938 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 29, 2011 11:22 pm   

Nie mam pojęcia czy comix ma swoją stronę czy nie, bo mnie to nigdy nie interesowało byłam tylko na dwóch weselach gdzie oni grali. Forum jest od tego, żeby wyrażać własne opinie, może przegięłam z tym, że wyje do mikrofonu, ale nie wiem jak to inaczej nazwać.
 
 
pantam123 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 10:41 am   

Witam obiecałam,że nie wejdę już na to forum,ale ponieważ Pani do mnie odpisała prywatnie dlatego tutaj dopisuję .Pani nie pamięta daty ślubu wesela to już fajnie,ale pamięta Pani Panią M i nazwę zespołu ma Pani płytę z wesela czy nie ? bo Pani nie? Napiszę krótko zniesławienie kogoś kto nie był w tym czasie w kraju jest karalne chyba czytała Pani regulamin? wchodzi Pani anonimowo i zniesławia podałam Pani kontakt do zespołu do P. M radzę przeprosić i napisać kto śpiewał wtedy z zespołem jeżeli Pani w ogóle była na weselu gracji kiedykolwiek. Znowu proszę do mnie nie pisać nie odpiszę już na forum trzeba pisać prawdę ja napisałam. Mały margines może się Pani nie podobać i już tyle wystarczy wpisać bo mnie Pani wokal wybitnie się nie podoba,a dobrze jest się wypowiadać jak się zaśpiewa chociaż 1 piosenkę wokalistki proszę poćwiczyć sobie zakochanych Kukulskiej chętnie posłucham Pani Madziu.
_________________
Mrówka
 
 
karolcia938 

Dołączyła: 29 Lip 2011
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 11:36 am   

Już się gubię czy to był do mnie post, bo nie przypominam sobie, że mam na imię Magda :roll: No ale nie ważne, tutaj mogę być nazywana nawet Zosią, Jagodą albo Asią, wisi mi to. Niech będzie, źle to nazwałam P. Monika(ALBO INNA WOKALISTKA Z TEGO ZESPOŁU) wydłuża końcówki (użyłam złych słów) i tak to zostawmy. Jednym się to podoba, innym nie. To są tylko moje odczucia i w żaden sposób nie chciałam nikogo tym obrazić. Dostałam także od pani 4 wiadomości pod rząd ( naprawdę, jedna by wystarczyła). cyt 'że to nie mozliwe nigdy w jej karierze nie było sytuacji,aby ona pracowała na weselu,a ktoś inny na poprawinach ponieważ ona nie gra wesel z poprawinami' - i tutaj już się zaczęłam gubić. Jeśli naprawdę nigdy nie doszło do takiej sytuacji, to należą się pani wielkie przeprosiny. Jednak jestem na 100 % pewna, że na weselu i poprawinach były dwie inne wokalistki (już nie wnikam kto to był). pantam123 napisała także ''Zaczynam zbierać moich gości weselnych do wpisywania się na tym '' Bardzo się cieszymy, prawdziwe opinie to skarb i wiele osób na ich podstawie umawia się z zespołami na rozmowę. A co do mojego wokalu, no niestety mało komu się podoba, ale mało kogo to interesuje na tym forum, nikt nie jest idealny :)

[ Dodano: Wto Sie 30, 2011 11:47 am ]
A i tak mi się przypomniało. Z comixem byłam na jednym weselu i jednej imprezie karnawałowej i nie było tam żadnej wokalistki ! ( mówię o zespole z Ksawerowa).
 
 
pantam123 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 3:52 pm   

Witam to mi wystarczy wszystko jasne
wysłałam raz nie 4 razy forum w budowie tak?mogą być problemy tak napisano :smile:
Będę nieznośna i chyba jeszcze będę,ale czekam na dowód płytę z wesela na którym Pani była bo już nikt z nasze paczki nie wierzy,że była Pani na weselu gracji tylko tej drugiej grupy.
Sprawdzę jeszcze czy maja działalność ktoś o tym już pisał ciekawa sprawa.
Proszę dalej reklamować swój zespół na ich miejscu ale dziwnym trafem nie można tam wejść opinie nie działają,a wszystkie inne zespoły działają to chyba nie wina forum.?. :cry:
Z poważaniem Joasia S i Dagmara teraz jesteśmy dwie przy jednym komputerze jesli to dla kogoś problem :D

[ Dodano: Wto Sie 30, 2011 3:55 pm ]
Zachęcam jednak Panią do rozmowy na maila prywatnego jeśli już Pani musi bo to wstyd tak tutaj wypisywać :twisted: a fe

[ Dodano: Wto Wrz 27, 2011 9:48 am ]
Cześć dla wszystkich byłam drugi raz na weselu z gracją z łodzi dwa tygodnie temu i było świetnie jesteśmy bardzo zadowoleni.
Poszliśmy około 5.30 i bolały nas nóżki świetny repertuar,a rehab zajeb.........y bomba Pani M pozdrawiam Panią jest Pani ;) świetną wokalistką
Dla wszystkich : moja opinia jest jak najbardziej wiarygodna będę ten zespół polecała wszystkim,którzy chcą się dobrze i szybko bawić i posłuchać dobrych głosów.
pozdrawiam bardzo Mrówka już z domku ;)
_________________
Mrówka
 
 
Agnieszka_Paweł 

Dołączyła: 01 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 5:51 pm   

Witamy,
przed ślubem szukaliśmy wielu informacji na tym forum, ale jakoś konta nie mieliśmy potrzeby zakładać. Teraz wreszcie nadarza się okazja. Ślub mieliśmy 10.09 br. i chcielibyśmy wystawić opinię dotyczącą orkiestry z którą mieliśmy okazję współpracować :)
Jednym słowem rewelacja! Mieliśmy niewielu gości, co było wyzwaniem, ze względu na to że żeby sala była w miarę zapełniona - trzeba było ruszyć praktycznie wszystkich ;)
Dla Jarka i Tomka to nie było problemem - parkiet był cały czas zapełniony, a miłe słowa pozwoliły również wyluzować się parze młodej :wink: Szczególnie pomocne były żarty podczas stresującego pierwszego tańca :D
Goście po zabawie również zachwalali, więc myślę że o czymś to świadczy.
Szczerze możemy polecić Grację :)
Pozdrawiamy serdecznie,
Agnieszka i Paweł.
 
 
ewelcia346 

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 4:00 pm   Zespół Gracja Łódź

Gorąco polecam zespół Garacja pod kierownictwem Jarka H. 14.04. b.r bawili moich gości na naszym weselichu. Są rewelacyjni pod każdym względem - po prostu prawdziwi profesjonaliści. Goście jak również my sami jesteśmy zachwyceni tym zespołem nie mogłoby być lepiej. Bez problemu na zyczenie zagrają każdy kawałek. Jeśli ktoś będzie potrzebował więcej informacji to proszę pisać, chętnie na nie odpowiem. Przy okazji gorąco pozdrawiamy zespół :lol: Ewelina i Krystian.
_________________
ewelcia
 
 
AgaNika 


Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 654
Skąd: z Krainy Deszczowców
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 9:26 pm   

U nas na weselu również grał zespół Gracja na czele z Jarkiem i Tomkiem. Co do wokalistki to Monika już z nimi nie współpracuje - obecna ma na imię Gosia i uważam, że śpiewa dużo lepiej od poprzedniej (fakt, że z tym wydłużaniem końcówek Monika trochę przesadzała). Nie było żadnego problemu z repertuarem, ponieważ nasze oczekiwania zbiegły się z klimatami, w których czują się najlepiej. Moim zdaniem jeden z panów (niestety nie zarejestrowałam który) jest fenomenalny w repertuarze Elvisa i K.Krawczyka :) Według nas świetnie dali sobie radę, gdyż nasi goście okazali się nie lada wyzwaniem dla zespołu, ale spisali się na 6-tkę. Jesteśmy (razem z naszymi gośćmi) bardzo zadowoleni z zespołu i oczywiście serdecznie go polecamy :D
Aga i Cezary - 26 maja 2012
_________________
 
 
 
Rysiek1234567 

Wiek: 48
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Łowicz
Wysłany: Pon Sty 27, 2014 2:01 am   GRACJA

:( ZESPÓŁ FATALNY
nie ma przykro to stwoerdzić pojęcia o śpiewaniu
a śpiewaczka denna kompletnie nie potrafi złapać dźwięków masakra słowem:( fatal

[ Dodano: Pon Sty 27, 2014 2:03 am ]
przestańcie sobie wpisywać pozytywy bo wstyd!!:(:(:(
_________________
Rysiek
 
 
 
sylwanika 

Wiek: 42
Dołączyła: 11 Lut 2006
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2014 12:41 pm   

Miałam wesele na którym grał zespół Gracja w 2006 roku byli świetni, w 2008 grali u Znajomych byli zadowoleni w 100%, 2009 rok to wesele naszych Przyjaciół było rewelacyjnie też o zabawę dbał zespół Gracją oraz w 2012 roku byłam na dwóch weselach, gdzie również trzymali świetnie fason :) nie wiem kim jest pan Ryszard, ale 5 wesel w ciągu 6 lat z Gracją choćby z dwiema Wokalistkami, chyba daje mi obraz realny tego zespołu i z perspektywy Pary Młodej i Gościa weselnego. Pozdrawiam serdecznie :)
_________________
Sylwia :)
 
 
aneciu5 

Dołączyła: 11 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: londyn
Wysłany: Sob Kwi 02, 2016 10:33 pm   

Witam szukam namiarów na zespół GRACJA z Łodzi w składzie Jarek i Tomek ,ktoś coś ?Pozdrawiam :)
_________________
aneciu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl