Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hades
Autor Wiadomość
GosiaM. 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 8:21 pm   

Macie rację dziewczyny... Pytałam, ponieważ miałam cichą nadzieję, że ktoś mi odpowie, że jednak mniej będzie nas kosztowało wesele. Oczywiście właścicielka informowała nas o możliwych podwyżkach.
Ale jak pisze moniafarm: takiej ładnej sali byśmy nigdzie nie znaleźli za taką cenę :)
Pozdrowienia!
_________________
 
 
moniafarm 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 18, 2008 12:16 am   

Chciałam się Ciebie Gosiu zapytać czy też masz na jesień wesele w Hadesie? Tak wynika z moich obliczeń. :) Ja mam(jak już pisałam w pierwszą sobotę września). Jeszcze dużo czasu....Ale wiem na pewno, ładną mamy sale, naprawde. Nie marw sie drobnymi podwyżkami pienięznymi, takie wesele ma się tylko raz w życiu.
Pozdrawiam CIę bardzo serdecznie, Monia. :)

I pamiętajmy o jednym, nie ma idealnego mijesca na wesele, zawsze jest coś NIE TAK.ALe co tam.....
 
 
GosiaM. 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 6:10 pm   

moniafarm dobrze liczyłas :) Wesele mam 13.09.2008. Będziemy się więc mogły podzielić wrażeniami, a może będziesz mi mogła cos podpowiedzieć, z tego względu, że masz troszkę wcześniej wesele:) Chaciaż pewnie ciężko będzie znaleść czas w tak gorącym okresie, jaki będziemy miały we wrześniu, żeby wejść na forum ;) Pozdrowienia!
_________________
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Wto Lip 15, 2008 12:16 pm   

My już jesteśmy po weselu :)
Wrażenia dotyczące sali: fantastyczna obsługa, bardzo pomocna szefowa - pomoże, doradzi, podpowie. Kelnerzy dobrze się spisują, są mili, uprzejmi i sprawnie obsługują gości. Barman i drink-bar również był i goście byli zachwyceni :) Zwłaszcza panie... ;)
Jedzenie bardzo dobre, było go na tyle dużo, że zostało nawet po obdarowaniu gości :) Stół wiejski również uginał się pod kiełbasami, smalcem i różnymi innymi przysmakami.
Bardzo przydał się ogród i taras dla palących.
Sala konsumpcyjna i taneczna chociaż były nieco oddzielone od siebie (nie było widać tańczących), nie sprawiły kłopotu kapeli - parkiet nie świecił pustkami, ale koniecznie trzeba wybrać kapelę która wychodzi do gości od czasu do czasu żeby ich rozruszać.
Reasumując - to był bardzo dobry wybór i na wesela 80-90 osób możemy Hades śmiało polecić :)

Pozdrawiam,
Wojtek
_________________

 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
  Wysłany: Wto Lip 15, 2008 12:33 pm   

Sala mnie zachwyciła, ale..... Piszesz, że jedzenia dużo. Jak ostatnio rozmawiałam z Panią kierownik i dostałam menu to wychodziło po 1 kotlecie na osobę (żeby przekonać się jakie mają jedzenie specjalnie wybrałam się tam na kolację. Fakt jedzenie pyszne, świetnie podane itd... ale sama porcja niewielka... :zalamany: sam widok i zapach nie zapełni brzucha typowego weselnika...) Wielka szkoda. Bo sam lokal uważam za bardzo fajny.
Jeśli masz jakieś zdjęcia to z mogłabym prosić na priva? (głównie chodzi mi o stoły... )
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
  Wysłany: Sro Lip 16, 2008 8:47 am   

koteczek03 napisał/a:
Sala mnie zachwyciła, ale..... Piszesz, że jedzenia dużo. Jak ostatnio rozmawiałam z Panią kierownik i dostałam menu to wychodziło po 1 kotlecie na osobę (żeby przekonać się jakie mają jedzenie specjalnie wybrałam się tam na kolację. Fakt jedzenie pyszne, świetnie podane itd... ale sama porcja niewielka... :zalamany: sam widok i zapach nie zapełni brzucha typowego weselnika...) Wielka szkoda. Bo sam lokal uważam za bardzo fajny.
Jeśli masz jakieś zdjęcia to z mogłabym prosić na priva? (głównie chodzi mi o stoły... )

Uwierz mi, naprawde gosci mielismy lubiacych zjesc :) Posilkow cieplych jest sporo, do tego wedliny, salatki, stol wiejski, ktory my akurat mielismy - wszystko tak naprawde daje naprawde duza porcje jedzenia. Jesli ktos koniecznie musi miec duzy kazdy posilek, bez zostawienia miejsca na inne pysznosci, to moze to rzeczywiscie byc mala porcja.
Zreszta, o ile pamietam, jesli sala Ci sie bardzo podoba to reszte mozna uzgodnic... pewnie policza dodatkowo, bo porcje beda XL, ale za to polaczysz 2 rzeczy - ladna sale i dobre jedzenie :) A taka impreza zdarza sie (niestety :( ) tylko raz... Postaram sie poszukac zdjec na ktorych widac stoly...
_________________

 
 
moniafarm 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 8:03 am   

Cześć,
właśnie odpoczywam po właśnym weselu, które miałam w Hadesie 6 września :)

Powiem tylko tak było - BOSKO.

Z ręką na sercu polecam to miejsce do zabawe. Wszystko oceniam na 5, naprawde !

Buziaczki, Moniafarm :) ))
 
 
Aga-L 

Wiek: 48
Dołączyła: 05 Mar 2008
Posty: 5
Skąd: Łódż
Wysłany: Pią Wrz 12, 2008 3:52 pm   

Również chciałam się wypowiedzieć w temacie HADESU. 2 sierpnia moja siostra miała tam wesele. Potwierdzam zdanie kasi i wojtka. Obsługa rewelacyjna :padam: :kwiat: Nie trzeba było czekać na kelnera jak na zbawienie, ani szukać ich gdzieś po kątach. Sami wyczuwali potrzeby gości :) Nawet namiętne i upierdliwe nękanie np o klimatyzację znosili z uśmiechem :) Pani Wiesia baardzo pomocna, doradzi co trzeba, więc radzę słuchać i nie stresować się w kwestii jedzenia. Uważaliśmy, że za mało zamówiliśmy, a połowa z tego została zabrana. Zastępczyni Pani Wiesi jest również strasznie miłą i rzeczową osobą. Jedzenie, cóż... niestety nie pojadłam, ale tylko dlatego, że zabrakło mi czasu :lol: Jedynie co udało mi się przekąsić, to ciepłe posiłki. Biały barszcz palce lizać, do dzisiejszego dnia mam jego smak w ustach, mniam, mniam. Pozostałe też wyśmienite :) Z zeznań gości tych najbardziej wybrednych wiem, że przystawki rewelacyjne! Przaśny stół ociekał jedzeniem, szynka, salcesony, kaszanki, rolady, smalczyk, przepyszne ogórki, no i grzybki (jeden gość jak tylko się zorientował zabrał całą miskę :) ) Aż chce się wyć, że się nie pojadło :) )
Goście, którzy zostali na noc byli zachwyceni śniadaniem, świeże, pyszne i podane w 3 minuty :) Sala może nie jest najlepiej wystrojona, ale nie ma problemu, żeby ktoś z zewnątrz dostroił :) Z wielkim uśmiechem na ustach i bardzo szczerze polecam tą salę. Nie będziecie zawiedzeni, a Wasz wielki dzień będzie jeszcze wspanialszy, tak jak mojej siostry :) ) Dziękujemy Pani Wiesiu Pani jak i całemu personelowi.
Agnieszka, Ania i Tomek łącznie z rodzicami
 
 
Butterfly84 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 06, 2009 5:47 pm   

Na temat wesel w Hadesie słyszałam wiele opinii z "pierwszej ręki" i wszystkie były pozytywne. Dlatego też to był mój number one jeśli chodzi o wybór sali na nasze wesele. Pojechaliśmy na miejsce, właściciel, mimo iż się gdzieś spieszył, znalazł dla nas chwilę na rozmowę. I niestety okazało się, że wesele na 50-60 osób, bo takie planujemy, w miesiącach bardziej popularnych tzn. maj-październik raczej nie wchodzi w grę, chyba że zorganizowalibyśmy je w piątek lub w jakieś święto, np. 15.08 ( z tym, że w 2010 r. wypada ono w niedzielę...). Oczywiście wtedy moglibyśmy liczyć na znaczne upusty i bonusy ale cóż, ten piątek odpada jak dla nas. Wiele osób będzie spoza Łodzi, nie chcielibyśmy ich stawiać w takiej sytuacji. A szkoda... Bo do Hadesu mamy bardzo blisko, opinie ma bardzo dobre.... Wrócimy tam, jeśli okazałoby się, że w innych miejscach nie ma już terminów.
Pozdrawiam.
 
 
Madzik13 


Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2009
Posty: 88
Skąd: Koluszki/ Borowa
Wysłany: Sro Paź 07, 2009 9:48 am   

byłam na weselu tam kilka lat temu i bardzo mi sie podobało, sala elegancka, hitem był barman który robił drinki. a najbardziej gościom odpowiadało szybkie wyjscie z sali na taras.. bo to lipiec był i grzało ;)
_________________
 
 
 
Inka85 


Dołączyła: 16 Wrz 2010
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 4:05 pm   

Czy może ktoś ostatnio miał wesele w Hadesie lub bawił się tam na weselu przyjaciół? :) Chętnie poznałabym nowsze (mam nadzieję równie dobre;)) opinie :)
 
 
sloneczkoo 


Wiek: 35
Dołączyła: 21 Sie 2008
Posty: 972
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 11:38 pm   

Bawiłam się tam w tamtym roku powiem tak:
jedzenie - mi smakowało było tego sporo jednak jeśli chodzi np. o szaszłyki to pół stołu miało a drugie pół nie, musieli już wybrać inne mięso.
Obsługa - ok nie można im nic zarzucić, lubią zagadać do gości.
Wiejski stół - nie jadłam ale podobno pycha.
Klimatyzacja - co dziś pamiętam kałuże wody pod nimi.. obsługa nie zawsze potrafiła nad nimi zapanować.
Łazienki - niezbyt eleganckie.
Parkiet - nie za duży ale dało rade 90 osób ;)
Sala - sama w sobie ładna nie potrzebna dekoracja.
_________________


Dzienniczek -> http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=11584 :D
 
 
 
Helenka 

Dołączyła: 01 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 01, 2013 5:07 pm   

Hej chciałabym odświeżyć temat. Czy ktoś ostatnio robił wesele w Hadesie? bardzo jestem ciekawa waszych opinii i cen za osobe?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl