Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Hades
Autor Wiadomość
monula 


Wiek: 44
Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Łódż
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 11:40 pm   Hades

Hej,

czy ktos z was byl moze na weselu w Hadesie? A moze sam organizaowal tam wesele? jakie wrazenia? :hmm : Prosze o opinie.
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 10:48 am   

Troszeczkę o "Hadesie" było tutaj: http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2104
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Czw Kwi 21, 2005 9:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 10:28 pm   

Ja idę za dwa tygodnie na wesele do hadesu i chętnie zdam relacje
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 10:53 pm   

Ja i moja przyjaciółka miałyśmy tam naszą osiemnastkę i byłyśmy bardzo zadowolone, rodzice też. Jedzenie było super. Od tego czasu sala trochę się zmieniła, rozbudowali ten lokal. Rok temu ta sama przyjaciółka miał tam swoje wesele. I znowu było bardzo dobrze, smacznie, ładnie podane i byłam przekonana , że moje wesele też tam się odbędzie. Wyszło jednak inaczej. Kiedy pojechaliśmy z moim P oglądać salę z rodzicami właścicielka skutecznie nas zniecheciła. Tak z nami rozmawiała jakby nie zależało jej na kliencie. A najgorzej, że kiedy wspomnieliśmy o orkiestrze, że mamy swoich znajomych...itd, to stwierdziła, że "jeśli położymy jej imprezę fatalną muzyką to ona nie będzie za to odpowiadać". Nie było to miłe zagranie. Po tych słowach mój przyszły teść po prostu odwrócił sie na pięcie i wyszedł a my juz sie nie upieralismy przy tym lokalu i wesele będzie w Solarisie.
Ale oprócz niesympatycznej właścicielki nic nie da się Hadesowi zarzucić.
_________________


:)
 
 
monula 


Wiek: 44
Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Łódż
  Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 4:03 pm   

dagmara napisał/a:
Ja idę za dwa tygodnie na wesele do hadesu i chętnie zdam relacje


To swietnie bardzo chetnie poczytam co zaobserwowalas :) moja znajoma ma tam wesele ale dopiero we wrzesniu wiec jeszcze troche czasu a im szybciej sie wszystkiego wywiem tym lepiej. Czekam z niecierpliwoscia na info:)
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 4:35 pm   

Hm, swoją drogą ciekawe kto mądry wymyślił nazwę sali - Hades. 8)
Pewnie miało być egzotycznie i tajemniczo, tylko ktoś nie doczytał kim był Hades. Tak kombinuję. :wink:
Sorrki, ale osobiście choćby nie wiem, jakie to cudo było, nie zrobiłabym wesela w "Hadesie" - na zaproszeniach wyglądałoby to jak nazwa firmy pogrzebowej... :roll:
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:17 pm   

Mnie też ta nazwa niezbyt fortunnie się kojarzy :wink:
_________________

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 9:31 pm   

Moja mama też powiedziała kategorycznie "nie", została poparta przez tesciową i nawet mi wejść tam nie dały. :!:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 10:04 am   

Tak OT: wiązankę zamawiałam w "Hadesie" - kwiaciarni na Legionów, przy której jest biuro pogrzebowe. 8) Teściowa też z tego powodu nie miała wesołej miny. :wink: :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 11:32 am   

OT (c.d. :lol: ) Wiesz Kryszka co innego zamawiać wiązankę (swoją drogą, ja zamawiałam w kwiaciarni "Skrzydlewska" 8) na Piotrkowskiej), a co innego wyprawiać wesele, pisać nazwę na zaproszeniach, itp.
Dla mnie to przygnębiająca nazwa i już (- Gdzie mieliście wesele? - W "Hadesie". :shakeU: :monster: :lol: :lol: :lol: )
_________________
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 3:45 pm   

Asiek napisał/a:
OT (c.d. :lol: ) Wiesz Kryszka co innego zamawiać wiązankę (swoją drogą, ja zamawiałam w kwiaciarni "Skrzydlewska" 8) na Piotrkowskiej), a co innego wyprawiać wesele, pisać nazwę na zaproszeniach, itp.
Dla mnie to przygnębiająca nazwa i już (- Gdzie mieliście wesele? - W "Hadesie". :shakeU: :monster: :lol: :lol: :lol: )


:lol: a moja mama nigdy nie kupuje kwiatów u "skrzydlewskiej ".Mówi tylko że nikt z rodziny się jeszcze na tamten swiat nie wybiera.Wiązanki ślubnej tym bardziej nie pozwoli mi kupić w żadnej "skrzydlewskiej" czy w "hadesie".Jak mówiłam o restauracji "hades"to też powidziała :nie ma mowy!
nie wiem o co jej chodzi :lol: jakiś nowy przesąd?czy co? :shock:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 01, 2005 8:15 pm   

A ja wszystkie "większe" imprezy uwieńczałam bukietem robionym w kwiaciarni u Skrzydlewskiej na Zgierskiej... Bardzo mi się podobał ich sposób ubierania kwiatów.
No i przecież nie każda kwiaciarnia "Skrzydlewska" jest przy zakładzie pogrzebowym :roll:
np. te w hipermarketach, a po drugie gdzie metka?
_________________

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 01, 2005 8:59 pm   

Kati napisał/a:
A ja wszystkie "większe" imprezy uwieńczałam bukietem robionym w kwiaciarni u Skrzydlewskiej na Zgierskiej... Bardzo mi się podobał ich sposób ubierania kwiatów.
No i przecież nie każda kwiaciarnia "Skrzydlewska" jest przy zakładzie pogrzebowym :roll:
np. te w hipermarketach, a po drugie gdzie metka?


Taaaaaaaaaaaaak - przekonaj mamę z ugruntowanymi poglądami :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Maj 01, 2005 9:08 pm   

Tak tylko próbowałam :lol:
_________________

 
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 10:27 pm   

Już mogę coś powiedzieć o tej sali gdyż byłam tam na weselu. Wnętrze bardzo ładne, ale z tego co wiem są tam trzy sale... Jedyne co mi sie nie podobało to kwestia kwietów ...chcieli postawić na stole sztuczne kwiaty, ale na szczęście para młoda szybko wybiła im to z głowy. Jeśli chodzi o jedzonko to naprawdę było ładnie podane,dobre i wystarczająco dużo. Jeśli ktoś ma jakieś pytanka to proszę szybciutko bo na gogąco to jeszcze wszystko pamiętam.
Właśnie przypomniał mi się jeden minus.... bardzo ślisko, wiele pań leżało na podłodze.
Ostatnio zmieniony przez dagmara Czw Maj 12, 2005 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filmowiec 
Firma

Wiek: 43
Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 12, 2005 2:31 am   

filmowalem raz w hadesie i ogolnie moje wrazenia sa ok poza jednym usadzili mnie raze ma kapela na tarasie a noc byla dosc zimna wiec po weselu bylem chory...
_________________
Marcin vel filmowiec:)
 
 
 
monula 


Wiek: 44
Dołączyła: 03 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: Łódż
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 9:45 pm   

Ja tez jechalam obejzec Hades ale po obejzenu nie bylam zbytnio zachwycona...weszlismy obok do Adriatico i mnie zatkalo. Zdecydowalismy sie w sumie w godzine. A co do nazwy to faktycznie ciekawe kto ja wymyslil :P
_________________
 
 
 
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 12:12 pm   

Monula czy zdecydowaliście się na Adriatico? Ja mam wesele właśnie w Adriatico i dlatego pytam :) Dla mnie z Hadesem to nie ma żadnego porównania, zadnego.... Jak weszliśmy do Adriatico to juz z niego nie wyszliśmy :30: (bez rezerwacji) :) Właściciel wygląda na prostego człowieka (hihi) ale sala ładna.
 
 
 
Magma 


Wiek: 42
Dołączyła: 22 Kwi 2005
Posty: 21
Skąd: Łódź/Bydgoszcz
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 8:40 pm   

a ja byłam teraz 2 lipca na weselu w Hadesie i było ekstra. Sala bardzo ładna, super orkiestra (ale nie wiem, czy młodzi sami jej nie załatwiali). Jedzenie też w miarę. Chociaż ja nie za bardzo lubię, jak zalewają wędliny i inne galaretą, ale to kwestia gustu.
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 23, 2005 1:59 am   10 czerwca 2006 Hades

Ja z moim Miśkiem jak zobaczyliśmy tą salę to uznaliśmy, że gdy zobaczą ją nasze mamy, to nie będą chciały oglądać innych sal :P ...i tak jakby miał rację :P Wesele w Hadesie na pewno będzie wyjątkowe - sala jest wyjątkowa, wyjątkowo miła pani, która się tym zajmuje, i znaleźliśmy wyjątkową orkiestrę..więc tylko teraz brakuje nam wyjątkowych wspomnień z wesela :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Sob Paź 08, 2005 4:07 pm   hades 03.06.2006

a ja mam wesele w czerwcu 2006 i czekam na opinie osób ktore tam byly na weselach.
ja jak tam weszłam to juz nie chciałam wyjsc, sympatyczny Pan jasno wszytko nam przedstawił, sala bardzo ładna mająca swoj klimat. w czerwcu tego roku bylismy zobaczyc jak jest przygotowane wesele i bylam pod wrazeniem!! bardzo ładnie udekorowane stoły, duzo jedzenia,schody prowadzace do srodka ubrane kwiatami superrrrr...juz nie moge sie doczekac swojego dzionka:)
pozdrawiam
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 11:45 am   :)

Hehe..ja też nie mogę się już doczekać Naszego Wielkiego Dnia :) Wesele organizujemy tydzień po Tobie Marto, więc nie zdemolujcie nam sali :wink: A a propos organizacji samego wesela to moja koleżanka miała tam swoje wesele 16 lipca i była pod wrażeniem. Goście tez sobie chwalili tą salę, więc chyba nie mamy się o co martwić :) Będziecie korzystać z jaguara oferowanego przez Hades?? Ktoś już go widział? Bo szef restauracji miał go w niedalekiej przyszłości odnowić i udostępnić za niewielką opłatą parom młodym :) Ciekawe jak to cudo wygląda ?:) Pozdrawiam :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 11:53 am   

monula napisał/a:
Ja tez jechalam obejzec Hades ale po obejzenu nie bylam zbytnio zachwycona...weszlismy obok do Adriatico i mnie zatkalo.


:?: niech mi ktoś opisze to Adriatico...bo strasznie ciekawa jestem jak to wygląda że tak ludzie się zachwycają.
Albo najlepiej zdjęcia niech ktoś wklei jak może.pliz! :iconpray:
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 6:56 pm   

Joasiu - tutaj jest cały temat o "Adriatico": http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=2104 :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 8:55 pm   

nie korzystamy z jagura oferowanego przez hades, tylko jedziemy limuzyna-lincolnem białym
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:00 pm   do Marty

Hej Marto. Jak mozesz to wejdź na ten link http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=976 i dopisz się do sali w Hadesie, bo czuję się samotna ...:P
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:10 pm   do vanillaxxx

byliscie moze w hadesie ogladac sale jak jest przygotowana na wesele?
my bylismy na godzine przed przyjazdem młodych i gosci.....superrrrr
nie chciałam wyjsc :D
a ten stoł staropolski taki smaczny...wedlina taka swieza ze az sok płynał z niej
a mnie slinka na sam widok:)
pozdrawiam
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 10:28 pm   do Marta24

Pewnie, że bylismy :) 10 września dokładnie :) Przy okazji podpisaliśmy umowe, porobiliśmy zdjęcia na pamiatke :) a co do stołu wiejskiego to jak my bylismy to właśnie "się robił" - dokładali dekorację:) Sala jest bajeczna. Jak byliśmy to sala była nakryta na 100 osób (tyle ile bedzie u nas) w kolorze żółto-białym. Czułam się jak na łące, aż miałam wrażenie, że jest wiosna i czuję kwiaty :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 10:17 pm   Re: Hades

ogladalam, ogladalam....faktycznie, nie wiem kto wymyslil to nazwe, ale przeciez nie nazwa najwazniejsza:),dlaczego niewybralismy hadesu?
u znjaomej byly niezbyt cieple posilki...moze to byl wyjatek...
a glowny powod to to, ze sala z jedzonkiem oddzielona od tanecznej..u mnie to odpada, bo moi goscie chca widziec i ogladac..:) a niektorzy po prostu bawic sie nie moga.. z tego wzgledu odpadl tez amadeusz
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 10:34 pm   

Oddzielenie sali tanecznej od jadalnej zależy tak naprawdę od liczby gości. Byłam na weselu gdzie było ok. 70 osób i wszystko odbywało się razem w tej części w głębi sali.
_________________


:)
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lis 08, 2005 11:02 pm   

w hadesie te sale nie są az tak bardzo od siebie oddzielone,a ma to swoje plusy gdyz niektórzy chca porozmawiac podczas wesela a gdy wszystko odbywa sie na jednej sali to bywa to niemozliwe ze wzgledu na grajaca orkiestre:)
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 11:30 pm   

Marta24 napisał/a:
w hadesie te sale nie są az tak bardzo od siebie oddzielone,a ma to swoje plusy gdyz niektórzy chca porozmawiac podczas wesela a gdy wszystko odbywa sie na jednej sali to bywa to niemozliwe ze wzgledu na grajaca orkiestre:)

pewnie masz racje:) jednak u mnie w rodzinie to odpada na 100% :) no coz, pogadac zawsze sobie moga, niekoniecznie na moim weselichu, ale przeciez to kazdego indywidualny wybor, jedni wola to, a drudzy tamto
pozdrowionka
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 2:35 pm   

Pozwolisz Marto24 że sie z Tobą nie zgodzę :) U mnie tańce i wesele były na jednej sali, orkiestra grała dość głośno, a problemów z rozmowami nikt nie miał, nawet Ci najstarsi goście :)
_________________

 
 
 
Marta24
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 11, 2005 3:34 pm   

pusiak....oczywiście w belwederze ten problem nie wchodzi w grę wiem bo byłam tam na weselu, ale to zalezy od sali i od odległości orkiestry od stołów.
tez chcielismy miec wesele w belwederze ale niestety pan powiedział, ze w czerwcu robi wesela od 140 osób u nas bedzie maksymalnie 100 wiec belweder odpadł, natomiast ja miałam na mysli solaris tam jest jedna sala ale orkiestra ma swoje miejsce bardzo blisko stołów i moim zdaniem było by to meczące dla gosci siedzacych najbliżej głosników...

pozdrawiam...
 
 
Linka 


Wiek: 45
Dołączyła: 29 Mar 2005
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 10:24 pm   

Marta24 napisał/a:

natomiast ja miałam na mysli solaris tam jest jedna sala ale orkiestra ma swoje miejsce bardzo blisko stołów i moim zdaniem było by to meczące dla gosci siedzacych najbliżej głosników...


skrzywiamy wątek o Hadesie - to po 1 :) , a po 2 to nie zgodzę się, że orkiestra podczas wesela w Solarisie przeszkadza w rozmowach. Moja babcia i starsza ciocia dyskutowały przy stołach przez całe wesele, bo obie nie tańczyły - więc jeśli starszym osobom nie przeszkadzało to chyba nie jest to znów takie uciążliwe a w ogóle pogadać można też w ogrodzie. :D
_________________


:)
 
 
Martita 
Mamunia Jasiunia:)


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lis 2005
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 22, 2005 2:38 pm   

Oglądałam "Hades" wczoraj i musze powiedziec ze tez mi sie podobalo. Jak dla mnie mial tylko dwa minusy. Poniewaz mam wesele na 100 osób musielibysmy korzystac z dwoch sal, które niestety na dzień obecny różnią się bardzo wysttrojem wnętrza (choć podobno od marca 2006 wszystko juz bedzie jednakowe). Drugi feler to niestety odleglosc - jak dla mnie troszke za daleko...
_________________
 
 
 
vaniliaxxx 


Wiek: 40
Dołączyła: 07 Wrz 2005
Posty: 101
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 1:14 am   

Jeżeli chodzi o Hades, to gdy byliśmy tam w styczniu czy w lutym (skleroza mnie bierze ?? :P ) to Właściciele zakupili nowe krzesła - jaśniutkie - biało, żółto, różowe - takie pomazane, ale delikatnie :) Jak weszam to prawie sali nie poznałam :P Mimo, że poprzednio było bajecznie, to teraz było 10 razy lepiej :) Mamy juz zdjęcia prawie oddanego do użytku jaguara :) Cena to około 300-400 zł :) Trzeba przyznać, że Hades inwestuje w siebie - w sumie w ciągu półtora roku urządził ogród z miejscem na grill, ognisko, oczko wodne z wodospadem i mostkiem :) Wymiana krzeseł, jaguar... Na prawdę zasługują na miano pałacu :)
_________________

SERDECZNIE POZDRAWIAM Gość :D
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Mar 28, 2006 10:24 am   

ja raz byłąm na komunii w 'Hadesie' ... jakieś dwa lata temu.. i to niestety zadecydowało o tym, że nawet nie byliśmy już tej sali oglądać...

powód: JEDZENIE :kwasny:

a i wystrój średnio nam się podobał.

o odległości od domu nie wspomnę :zdziwko:
_________________
 
 
Olinek 

Wiek: 44
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 11:28 am   

Wczoraj byliśmy z Narzeczonym oglądać salę w Hadesie i musze powiedzieć, że robi wrażenie. Obejrzeliśmy przedtem wiele sal i żadna jakoś nam do gustu nie przypadła. Faktycznie wystrój sal różni sie nieco od siebie, ale nam równiez powiedziano, że w przyszłym roku ma się to zmienić. Może rzeczywiście nazwa jak na wesele mało jest fortunna:) ale przecież nie o nazwę chodzi :)
Robimy wesele na okolo 100 osób, zatem wykorzystamy wszystkie sale. Być może rzeczywiście minusem może być fakt, że goście będą siedzieli w innej sali niż będą tańce ale myślę, że ma to swoje plusy. No i ten ogród... :)
Cena tez wygląda dość przystępnie, więc chyba się na Hades zdecydujemy. Jedynym minusem jest rzeczywiście odległość, ale to można jakoś przezwyciężyć :)
Buziaczki
 
 
 
Marta 

Wiek: 42
Dołączyła: 01 Kwi 2006
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 7:16 pm   

Witam, ja mialam wesele w hadesie 03.06.2006 i bylismy bardzo zadowoleni, goscie byli zachwyceni jedzeniem i obsługą w hadesie,szczerze polecam tą sale naprawdę, przygotowanie, wystrój wszystko na wysokim poziomie!! Jesli chodzi o te podzielone sale to nie sa one żadnym problemem,orkiestre słychac jak grają a nie zagłuszają tych co chca porozmawiac przy stołach, a poza tym jak ludzie chcą się bawic to sie bawią i nie ma znaczenia czy wesele jest na jednej sali czy na dwóch.
Jeśli chodzi o odległość to nie jest taka straszna jeszcze zalezyw którym kosciele sie ma slub,my mielismy w kosciele na widzewie i jechalismy z koscioła na sale 10 minut.

P.S. jesli bede kiedykolwiek robiła jakies przyjecie to tylko tam!!
 
 
 
Olinek 

Wiek: 44
Dołączyła: 10 Sie 2006
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 26, 2006 2:47 pm   hades

Wielkie dzięki Marto za info :D Zatem powoli moje wątpliwości się rozwiewają, co mnie bardzo cieszy! :) Moje najlepseze życzenia na tej " nowej drodze" :D
Pozdrawiam
Olinek
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:31 pm   

No to moje wrażenia mogę oddać taką ikonką :shock: . Dla mnie żadnego porównania z Adriatico obok czy innymi salami, więc nie mogę zrozumieć jakim cudem mają tam rezerwację na rok do przodu.

Na wejściu powitał nas odorek jedzenia - jak w barze mlecznym. :roll: Sala mało reprezentacyjna, płytki na podłodze wymagają wymiany, jakieś koszmarne bohomazy na ścianie (na stronce i w folderze mają coś jednolitego), głośniki zwisające ze ścian w części jadalnej.

Plusem może być to, że faktycznie sala na dużą liczbę osób oraz pokoje hotelowe, w przeciwieństwie do Adriatico.

Oddzielenie sali jadalnej od tanecznej korytarzem (choć szerokim) dla mnie osobiście jest nie do zaakceptowania, ale to kwestia upodobań.

Ogólne wrażenie jak z poprzedniej epoki.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 27, 2006 3:34 pm   

pomijam juz sama nazwe - nadaje sie na Zakład Pogrzebowy, ale nie na sale weselną!
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
GosiaM. 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 11, 2007 8:12 pm   

Witam! Widzę, że wątek o Hadesie jest już od jakiegoś czasu "martwy". Czyżby nikt się nie interesował już tą piękną (wg mnie :) ) salą?

Dzisiaj zarezerwowaliśmy ją z Narzeczonym na 13 września 2008. Odwiedziliśmy kilka sal oferujących pokoje do wynajęcia i ta, okazała się najbardziej atrakcyjna ze swoją ofertą oraz wystrojem. Jest niemalże idealna, a właściciel potrafi naprawdę zrobić swojemu lokalowi niezłą reklamę (kto wie, może w jakimś stopniu to też wpłynęło na naszą decyzję).

Najpierw, tak jak moi "przedmówcy" :) obawiałam się tego, że są prawdę mówiąc 2 sale, ale dzisiaj (po dokładnym przyjrzeniu się) przekonałam się, że w niczym to nie przeszkadza. Te 2 sale oddziela taras, więc na nim będzie także słychać muzykę, a przejście między nimi jest na tyle szerokie, że można tam tańczyć i muzyka bez żadnych przeszkód będzie słyszalna na sali ze stołami.

W sobotę, podczas oględzin, widziałam przystrojone stoły, gotowe do wesele. Pięknie wyglądały (i na pewno nie było czuć barem mlecznym kryszka :] ). Być może od 2006 r. coś uległo zmianie, tego juz ocenić nie mogę ;) .

Wrażenie na mnie zrobiły też krzesła (prześliczne). Niestety nie doczekałam widoku stołu wiejskiego (który koniecznie na naszym weselu będzie), ponieważ miał być gotowy za 40 min.

Jeśli chodzi o ceny, to są prawie identyczne we wszystkich oglądanych przez nas salach. A darmowych 8 pokoi, ma dla nas znaczenie.

Mam nadzieję, ze odezwie się ktoś, kto planuje bądź miał już wesele w tym samym miejscu i podzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz udzieli rad, o co można u właściciela powalczyć :)
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 2:57 pm   

Wybralismy te sale. Minusem jest oddzielenie czesci tanecznej od konsumpcyjnej, ale przy zespole, ktory chodzi do gosci i odpowiednim naglosnieniu, impreza nie powinna stracic na atrakcyjnosci i dynamice.
Bardzo ladna sala, ladny wystroj. Odpowiadalo nam to, ze polaczony jest styl elegancki z wiejskim (bar kryty strzecha). Cena nie wygorowana, gratis 2 pokoje (noworzency + pokoj dla rodzicow). Do tego bardzo ladny ogrod (miejsce do zdjec, czy chwili odpoczynku dla gosci) i zadaszony taras (jest gdzie zapalic papierosa). Mysle, ze to dobry wybor... wbrew nazwie ;)
Pozdrawiam,
Wojtek
_________________

Ostatnio zmieniony przez kasia_i_wojtek Czw Sie 02, 2007 2:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gebka 


Wiek: 40
Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 816
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 2:58 pm   

bylam kiedys tam na weselu te oddzielne pomieszczenia nie sa problemem okriestra bardzo zachecala tylko byl wodzirej ktory poprostu to prowadzil
 
 
 
moniafarm 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:32 pm   

Ja mam wesele w Hadesie 06.09.2008r. Mam nadzieje, że będzie fajnie.Kilku moich znajomych tam świętowało i wiem od nich, że było bosko.

To jedna z ładniejszych sali i bardzo miła obsługa.
 
 
GosiaM. 

Wiek: 42
Dołączyła: 12 Lut 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Gru 12, 2007 6:10 pm   

Do osób mających wesele w Hadesie w przyszłym roku:
Byłam ostatnio na stronie internetowej Hedesu (nowa oprawa) i zauważyłam, że opłata ze wesele jest droższa o 10 zł od osoby - teraz wynosi ona 155 zł :( Umowę na poczatku tego roku podpisywałam na 145 zł.
Czy wie ktoś może czy mimo umowy, będziemy płacić wyższą stawkę? W umowie jest punkt mówiący o tym, że płaci się wg stawek na dzień wesela :/
Myślę, że jest to trochę nie w pożądku, ponieważ decydowałam się na salę kiedy ceny były niższe... Przy 100 osobach obecnych na weselu, jego cena wzrośnie o 1000 zł :/ Ech...
_________________
 
 
moniafarm 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 30, 2007 2:45 pm   

Gosiu, jak ja podpisywałam umowe, to Pani z którą załatwialiśmy sprawy ostrzegła nas, że może sie zdarzyć, że ceny pójdą w góre. Ona nas o tym informowała i podkreśliła to kilka razy, że cena za osobe może wzrosnąć od 5 do 10 zł.

Ja o tym wiedziałam.
Pocieszę CIę tym, że gdzie indziej ceny i tak są większe, a sale gorsze.

Pozdrawiam serdecznie. Monia.
 
 
nina82 
Firma

Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Zgierz
Ostrzeżeń:
 2/3/7
Wysłany: Sro Sty 02, 2008 7:25 am   

Gosiu muszę przyznać racje Monice.
Trudno by było się nie spodziewać podwyżki (tym bardziej, że umowę podpisywałas z tego co mówisz na poczatku 2007 roku) jeśli wszyscy wiemy co z cenami wszystkiego stało się w tym roku. Wzrost ceny wesela o kilka procent względem wzrostu cen w gospodarce to i tak pestka :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl