Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Nie Lut 19, 2012 9:53 am
"ARKADIA" - sala zamknięta, obecnie nowy właścicie
Autor Wiadomość
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sob Lip 17, 2010 3:18 pm   

ta, tylko ze w 2006 roku sala znajdowala się gdzieś indziej niż teraz....
_________________
 
 
anita1937 

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 18, 2010 1:00 pm   

Witajcie.Tydzień temu byłam na weselu w Arkadii i ubawiłam się na maxa :lol: JeZeli chodzi o szczegóły to jedzenie na medal,było smacznie,ładnie podane.Posiłki gorące.Bardzo podobał mi się stół staropolski;na którym przez cały czas jest pyszny gorący żurek z kiełbasą......Nie wiem czy to było w standarcie :D ,ale obok był osobny stół z super jakimiś rybami i pieczonymi kaczkami,gęsiami.Super to wyglądało i smakowało.
Jeżeli chodzi o obsługę to średnia wieku 25lat spisywali się ok.
Ogródek jest już gotowy ,można było sobie zapalić na świeżym powietrzu :P
Sala piękna,ładnie dekorowana,klimatyzacja się spisała.
Czytałam poprzednie recenzje i to BREDNIE co piszecie o poprawinach.Ja sobie nie wyobrażam ,żeby na poprawinach miałabym jeść to samo co na weselu,bo odrazu byłoby widać,że jest to obślizgłe i nieświerze.(to nie te czasy komunistyczne)
U nas było wszystko świerze.Mam małe zastrzeżenie tylko do zespołu,trochę za mało hitów.Ógólnie byliśmy bardzo zadowoleni i swoje wesele też tam urządzę.Jak macie jeszcze jakieś pytania,chętnie odpowiem.

[ Dodano: Nie Lip 18, 2010 2:06 pm ]
a zapomniałam jeszcze dodać,że na poprawinach było bardzo słodko ;) czekolada płynęła
z fontanny.Super pomysł,sprawił radość nie tylko dzieciom.Pozdrawiam.
 
 
mari26 

Dołączyła: 25 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 19, 2010 5:39 pm   

no to super, pocieszyłaś mnie anita1937 :) w szczególnosci tym, że jedzenie smaczne a powiedz jeszcze dokładniej czy ten stół z kaczkami itp cieszył się powodzeniem? bo ja też o nim myślę :) a i gdybyś mogła mi na priv wysłac jakie mniej wiecej były gorące dania i co najbardzoej gościom smakowało- byłabym bardzo wdzieczna :)

P.S. jeszcze do wcześniejszego wątku o wystroju to dodam, że byłam ostatnio w arkadii i własciciel powiedział, ze oni nigdy nie mieli białych pokrowców na krzesła tylko zawsze są bordo.
 
 
piwo1981 

Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 6:24 am   20.08.2011 Arkadia - odstąpię salę wraz z orkiestrą

Witam serdecznie, niestety z przymusu muszę zrezygnować z rezerwacji w Arkadii z terminem 20.08.2011. Przedpłata jest w wysokości 2500 plus orkistra Echo z Tomaszowa 600, zapraszam z pytaniami pod numer telefonu 602-787-688
Pozdrawiam
Piotr
 
 
zonka123 

Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 12:59 pm   

Ja miałam wesele w Arkadii 31 lipca. Naprawdę nie ma się do czego doczepić. Jedzenie bardzo dobre, stół wiejski wyśmienity (nic nie zostało). Ja dodatkowo miałam czekoladową fontannę, która również cieszyła się dużym powodzeniem. Sam klimat na sali super w szczególności, że w trakcie wesela palą się nastrojowe świece a dodatkowo są kolorowe światła (nie wiem co prawda czy to czasem nie była zasługa orkiestry). Ogólnie same plusy i naprawdę nie ma się o co martwić!!!!!!!
 
 
mari26 

Dołączyła: 25 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 26, 2010 7:14 pm   

czesc dziewczyny! ja miałam wesele w arkadii w ostatnią sobotę już ochłonęłam, wiec mogę opisać swoje spostrzeżenia i opinie gości. Ale zacznę od tego ze śmiem sądzić po rozmowach z właścicielem ze Anita 1937 to on we własnej osobie, tym bardziej ze niby skąd ktoś kto był tylko gościem weselnym miałby wiedzieć ze „Ogródek jest już gotowy” i kto normalny idzie na wesele a później zapisuje się na forum, czyta wszystkie opinie o danej Sali i daje wypowiedz w 100% pozytywną??jak dla mnie tu śmierdzi właścicielem, ale to tylko moje zdanie.
Do rzeczy: wesele mieliśmy bardzo udane, goście się wybawili wychodzili zadowoleni, bardzo chwalili orkiestrę i wygląd Sali, super dekoracje ALE to już zasługa dekoratorki Eweliny, ktorą serdecznie i z czystym sumieniem polecamy (oczywiście za dodatkową opłatą, ale warto!!!)jedzenia było dużo to fakt i sporo zostało ALE TO znów nie całkiem zasługa Sali tylko tego za zamówiliśmy dużo dodatkowych rzeczy: dodatkowy 5ciepły posiłek, dwie zakąski zimne, stół z kaczkami, gęsiami, kurami, żurkiem itp.-cieszył się dużym powodzeniem , fontanna czekoladowa, co razem nas wyniosło po ponad 200zl/os (nie licząc alkoholu oczywiście oraz tego ze na własny koszt dokupiliśmy jeszcze owoców- arbuzy i winogrona oraz cukierki).

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 8:15 pm ]
To tyle co mogę napisać pozytywnego na temat arkadii bo jeśli chodzi o obsługę to nadal fatalnie mimo tego, ze faktycznie młoda ekipa to cieple dania były beznadziejnie podawane np. najpierw podali bigos goscie zjedli go z chlebem po czym okazywalo się ze podają jeszcze mięsa, ta sama sytuacja z daniem z kluskami slaskimi – a my przeciez nie rozpowiadaliśmy przed weselem każdemu co będzie do jedzenia i ze jak podadzą np. bigos to niech czekają jeszcze z 5min co najmniej na mięsa –to nam się bardzo nie podobalo, jak również to ze kelnerka podchodząc do jednego z naszych gosci na jego prosbe, nie podeszla z kulturą tylko wywaliła tekst „ CO ZNOWU?” (i nie była to żadna pijana natrętna osoba, a nawet gdyby była to i tak ich nadal powinna obowiązywać kultura osobista na najwyższym poziomie, a tej bardzo brakowało). Koleny minus klimatyzacja- nie wyrabiala przy 140osobach a jest już koniec sierpnia i noce są chłodne wiec ja nawet nie chce myśleć co się działo w lipcowe upały…

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 8:16 pm ]
i w moim odczuciu najgorsze na koniec ( o czym niestety dowiedzieliśmy się już po weselu i już po ostatecznym pożegnaniu z właścicielem arkadii). Jak już wszczesniej opisałam wybraliśmy full opcje i miało to obowiązywać dla każdego z naszych gosci, również dla orkiestry, kamerzysty i fotografow ALE jestem zła, zażenowana i zdegustowana tym jak ich potraktowali, tzn na stole za sceną (DZIEWCZYNY ZA NIC W SWIECIE NIE GODZCIE SIĘ NA TO ŻEBY ORKIESTRA SIEDZIALA ZA SCENA!!!) nie postawli im napojów, ciast, owoców na obiad dostali po jednym kawałku miesa bez możliwości wyboru ani dokładki a za wszystko zapłaciliśmy!!! Gdy poprosili o ciasta kelnerka powiedziala im ze wszystkie już stoja na stołach gosci, gdy poprosili o wodę przynieśli im baniak 5litrowy- ŻENADA!!!!!!!!!mieli posprzątać tam ten burdel totalny to z łaski rzucili 1 obrus na te porozwalane panele, ten kąt za sceną wyglada okropnie, a jak chciałam żeby właściciel postawil im stolik przy scenie tam gdzie stoja kwiaty ‘ślubne” to nam zamydlił oczy ze niby orkiestry wolą siedzieć tam z tyłu i mieć wiecej swobody –jasne kur.. przy tej zarówce na kablu wiszącej nad głową-masakara!!! żałuje że dowiedzieliśmy się o tym tak poźno…

[ Dodano: Czw Sie 26, 2010 8:22 pm ]
podsumowując dodam jeszcze, ze gdyby ten właściciel rozmawiał z nami przy podpisywaniu umowy napewno nasze wesele odbyło by się gdzies indziej, szkoda, ze nie ma już pana Grzegorza w ich składzie... był bardziej ugodowy i konkretny, a ten potrafi ładnie czarowac sciemami

[ Dodano: Pią Sie 27, 2010 9:08 am ]
należy się małe sprostowanie w kwestii wypowiedzi tej kelnerki o której wczoraj pisałam, to jednak nie powiedziała tego "co znowu?" do jednego z gosci tylko do drugiej kelnerki, a jeden z gosci to uslyszal. Wiec tu przepraszam i zwaracam honor za tą niespójnosc :oops:

[ Dodano: Pią Sie 27, 2010 9:26 am ]
generalnie co do jedzenia to nie ma sie co załamywac, bo to ze bylo i bedzie na waszych weselach smaczne to jest gwarantowane:) zeby bylo duzo zadbalismy o to za dodatkową oplatą ale i tak raczej glodny nikt wyjsc nie powinien, tylko załamała mnie ta sytuacja z orkiestrą, o ktorej jak pisalam dowiedzialam sie po fakcie i to ze podawanie ciepłych posilkow mi sie nie podobalo. JEsli o dekoracje zadba Ewelina o dobra zabawe wasza orkiestra i sami goscie to wesela beda udane, i tego wlasnie Wam forumki życzę :*
 
 
AnBa 

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 11, 2010 7:06 am   o Arkadii raz jeszcze

Wesele w Arkadii mieliśmy tydzień temu. Było wszystko super. Młodzi, sympatyczni kelnerzy ( 2 panów i 1 dziewczyna). Nie ma już tych starszych panów i tego pijącego-wszyscy podobno pozwalniani. Za kwiaty wcale tak dużo nie trzeba płacić - my się dogadaliśmy z Panem właścicielem i przywieźliśmy swoje a On nam powkładał ładnie do wazonów na stołach. Zespół z sali zadowolony (mają dużo miejsca na sprzęt i dla siebie a nawet na stół, przy którym jedli w przerwach). Mnóstwo miejsca do tańczenia i wygodnie do siedzenia ( u nas było 61 osób w sumie). Jeśli chodzi o ceny, to rzeczywiście są takie, jakie wcześniej już ktoś napisał. Ale cóż..takie czasy i podobno był kryzys. Ogródek jest - mały bo mały, ale fajny i przytulny. Każdemu polecam tę salę.
_________________
AiB
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 12:31 am   

AnBa czyżby właściciel :?: :?: :?:
_________________


 
 
AnBa 

Dołączył: 11 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 7:14 pm   Nie właściciel

izunia_82 napisał/a:
AnBa czyżby właściciel :?: :?: :?:


Nie! Zadowolony z wesela klient!!!
_________________
AiB
 
 
agniesz_ka 

Wiek: 49
Dołączyła: 29 Cze 2007
Posty: 47
Skąd: Łodź
Wysłany: Nie Wrz 19, 2010 7:16 pm   

I ja obiecałam, że napiszę po weselu siostry w Arkadii. Wszystko było ok, tak jak i na naszym weselu w 2009 roku. A nawet lepiej, bo zmienili wystrój i teraz jest jeszcze ładniej :) Jedzenie było ciepło, kelnerzy mili, sympatyczni. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Zawsze o każdej sali są różne opinie, jednym się podoba innym nie. Ja byłam na dwóch weselach tam i uważam, że wszystko było w jak najlepszym porządku.
_________________
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 6:38 pm   

Czas na moja opinię. Wesele odbyło sie w minioną sobotę (25.09.2010)
Było suuuuuuuuuuuuuper! Wszyscy byli salą zachwyceni, kelnerzy sprawowali się świetnie było chyba dwóch młodych, jedna dziewczyna i jeden straszy. Najlepszy był ten straszy, rozmawiał z nami, coś żartował czasem, był miły i uprzejmy jak z resztą pozostali również. Posprzątali po weselu i pomagali nam pakować całe jedzenie które zostało, służyli różnymi pojemnikami oraz pudełkami, których nam zabrakło.
Jedzenie bardzo smaczne, wszyscy byli zachwyceni. (ja osobiscie mialam zastrzezenia co do bigosu, ale pozostałe dania mniam) Najwiekszym powodzeniem cieszyl sie wiejsci stół który był zajeb*sty. Nigdy wczesniej nie widzialam lepszego. I fontanna tez miała ogromne powodzenie (fontanna była na sali, nie wynajmowana) Trafiła nam sie ładna pogodo to i z ogródka ludze korzystali chociaz i tak wiekszosc chodzila przed Wyjscie główne na paieroska. Właściciel to naprawde bardzo fajny człwowiek.
Wszystko udało sie tak jak sobie wymarzylismy mimo wczesnijeszych obaw wynikających z różnych opinii jakie krążą po tym forum. Jesli mialabym jeszcze raz wybierac to na pewno wybralabym Arkadie! W razie jakichkolwiek pytan prosze na pw na wszystkie chetnie odpowiem.
_________________
 
 
agnieszka1984 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 7:22 pm   

My również robiliśmy w Arkadii i mogę z czystym sumieniem polecić bardzo fajna sala dobra jedzenie i miła obsługa.
 
 
badman 

Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 26, 2010 8:37 am   

Umowa podpisana :) Jestem bardzo zadowolona z tej sali, mam nadzieję, że do przyszłego raku nic się nie zmieni :)
 
 
antonówka 

Dołączyła: 23 Sty 2011
Posty: 10
Skąd: pabianice/łódz
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 11:29 pm   

bawiliśmy się u kuzyna na weselu w sierpni i powiem otwarcie było super.; naprawdę sala rewelacyjna i świetna obsługa polecam.
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2011 12:16 pm   

Czy ktoś się orientuje jakie ceny w Arkadii na 2012?? Bede wdzieczna za informacje.


Dodzwoniłam się w końcu.
na 2012 rok min 150 zl za wesele 4 cieple dania,i od 70 do 90 zl za poprawiny, jeszcze nie wiem czym sie różnia, ale jutro jade ogladac sale.

Jesli kogos to interesuje :P
Ostatnio zmieniony przez mrofka_z Wto Lut 08, 2011 3:16 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kaniaa 

Wiek: 36
Dołączyła: 15 Sie 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 10:00 pm   

mrofka_z, i jak sala? jakie odczucia? podobała się?

może też się tam wybiorę...
 
 
mrofka_z 

Wiek: 36
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 416
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2011 12:49 am   

Wiesz co, nie byłam w końcu bo Pan sobie zapomniał na którą się umowiliśmy i pojechał do domu. Ale moi rodzice się tam bawili i byli zadowoleni. Dobry parkiet, przestronna, duża sala. Jedzenie w sumie dobre. Jedyne co to brak tego ogrodu, ale miał być. Miałam się o to pytać, lecz nie było mi dane :) Przejechać się zawsze warto :)
_________________
 
 
fuente 


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 26, 2011 7:37 pm   

Arkadia to jedno z tych miejsc które bardzo braliśmy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na inną salę, ale tylko ze względu na zaplecze ogrodowe. Po prostu jak dla nas ogródek oferowany przez arkadię jest zdecydowanie zbyt mały, jak na wesele latem.
Właściciel Arkadii to fantsatyczny człowiek. Wszystko dokłądnie nam wyjaśnił, oprowadził nas po wszystkich kątach Arkadii, poświęcił nam grubo ponad godzinę, cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, a na koniec doradził nam jeszcze o co pytać przy wyborze sali innych właścicieli i na co zwrócić uwagę przy wyborze sali. Gdyby nie ten malutki ogródek w Aradii pewnie zdecydowalibyśmy się właśnie na to miejsce.
_________________
 
 
Mistique 


Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 33
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 02, 2011 8:11 pm   

Hej :)

Dzisiaj byliśmy z narzeczonym oglądać tę salę :) Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Trochę mnie martwi to, że tak naprawdę do końca nie wiadomo jak to wyjdzie z ceną za menu. (Menu dostaje się do łapki dopiero po podpisaniu umowy..:/) Właściciel wszystko ładnie pokazał i pięknie odpowiedział na każde, choćby najgłupsze pytanie, natomiast jutro idziemy obejrzeć jeszcze jedną salę, która przynajmniej po informacjach uzyskanych ze strony i z rozmowy telefonicznej wygrywała z Arkadią.
Zadaliśmy bardzo dużo szczegółowych pytań, więc jeśli ktoś chce się czegoś dowiedzieć, to pytajcie :) Chętnie odpowiem - ale wybaczcie, za dużo tego było, żeby chociaż w dużym skrócie tu opisać :)
 
 
ernol 

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2012 11:56 pm   

Oglądałem salę z narzeczoną. Z zewnątrz po prostu brzydko, w środku bardzo przyzwoicie, 4 menu do wyboru, samemu należy zapewnić tylko alkohol. Plus - napoje gazowane bez ograniczeń. Dopłaca się tylko za dekoracje stołów kwiatami, ale można samemu zamówić i przywieźć, a oni włożą w wazony. Cena może ulec zmianie max. o 10%. Właściciel b. miły.
 
 
A_Kasperczak 

Dołączyła: 02 Lut 2012
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 05, 2012 12:29 pm   

Pragnę poinformować, że "Arkadia" zakończyła swoją działalność na ul. Obywatelskiej 102/104. Osoby mające zarezerwowany termin wesela na 2012 r. proszone są o kontakt z nowym właścicielem pod nr tel. 668 557 997. Sala nosi obecnie nazwę "Rusałka"
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 07, 2012 9:04 pm   

z racji zakończenia działalności Arkadii proszę o komentarze dotyczące nowej sali Rusałka otworzonej w tym samym miejscu umieszczać w nowym wątku pt. RUSAŁKA.
 
 
Ollcia 


Wiek: 38
Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 19, 2012 8:51 pm   

WAŻNY KOMUNIKAT !! !
Bardzo pilnie poszukuje osób, które mają zarezerwowany termin na wesele na 2012 rok w Arkadii.Jeżeli jest ktoś, kto już podpisał umowę i dał zaliczkę. Sprawa wygląda następująco: Arkadia już nie istnieje i nie ma żadnego kontaktu z właścicielem, który nawet nie raczył poinformować swoich klientów o wypowiedzeniu umowy najmu lokalu na Obywatelskiej...Jeżeli ktoś jest zainteresowany wyjaśnieniem tej całej sytuacji i odzyskaniem straconej zaliczki to proszę o kontakt ze mną tu albo na olciaff@interia.pl Sprawa prosi się o zgłoszenie na policję i ewentualnie prokuraturę.Im będzie nas więcej tm lepiej...Czekam na informację

p.s. nowy najemca lokalu p. Kasperczak otrzymała ksero umów podpisanych przez klientów, ale zostały one odbite w taki sposób że nie ma na nich naszych telefonów i emalii, pewnie po to by utrudnić jej kontakt z nami.
_________________
 
 
Moniquem 

Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 10:04 pm   Arkadia zmiana właściciela

Witam,
jestem jedną z ofiar najemców Restauracji Arkadia na Obywatelskiej. Pan Jarosław i Robert Szydzińscy przestali być najemcami lokalu przy Obywatelskiej i nie raczyli poinformować mnie o tym fakcie jako stronę umowy.

O zmianie właściciela dowiedziałam się przez przypadek - dzwoniąc do Pana Jarka z pytaniem o zmianę nazwy restauracji sądząc że jest to kwestia czysto PR-owa. Pan ze stoickim spokojem poinformował mnie, że sala nie jest już przez nich wynajmowana (podpisując umowę nie wspomnieli o tym, że nie są właścicielami tylko najemcami) i że z racji braku kontaktu nie mogli mnie o tym zawiadomić. Nasza umowa zawiera mój adres zamieszkania, numer telefonu i mail! Pan Szydziński stwierdził, że może wynająć mi salę koło Matki Polki i nie ma problemu. Problem tylko jest taki, że zaproszenia są już wydrukowane a decyzję o wynajęciu sali podjęłam nie ze względu na osobę Pana Jarka tylko miejsce. Pragnę również zauważyć, że gdyby nie zupełny przypadek pewnie dowiedziałabym się o zmianie właściciela na tydzień przed weselem. Nie wiem kto z Was zmienił formę umowy którą Panowie dawali do podpisu ale ja mam zapis o konieczności zagwarantowania zastępczego lokalu i poniesienia dodatkowych kosztów jeśli takie z ich winy wystąpią, także Ola jeśli będziesz chciała złożyć zbiorowy pozew ja jestem na TAK!.
_________________
M.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl