Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Mac-erson
Nie Lut 19, 2012 9:53 am
"ARKADIA" - sala zamknięta, obecnie nowy właścicie
Autor Wiadomość
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Kwi 20, 2005 1:53 pm   "ARKADIA" - sala zamknięta, obecnie nowy właścicie

To jest sala na Lodowej 94. Czy ktoś coś wie na jej temat tzn uczestniczył na jakiejś imprezie w tym miejscu?

Z góry dziekuje za WSZELKIE informacje. :P


edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Wto Lut 07, 2012 9:07 pm, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 12:04 pm   

podobno oki moj brat miał tam studniówke, był zadowolony!!
_________________

 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:14 pm   

Ale studniówka to co innego.......

A na ile było osób i jakie jedzonko? To ostatnie to chyba odpowiednie pytanie do mężczyzny. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Aga13 

Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 11:24 pm   

Byłam tam na weselu. Super dużo miejsca. Na sali się nie pali - duży plus.
Jedzenie super, obsługa ok.
Same superlatywy
 
 
Kassia 

Dołączyła: 28 Paź 2005
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 12:49 am   Arkadia

napiszcie coś więcej proszę. Czy jedzenia nie było za mało?
 
 
Aga13 

Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 8:29 am   Re: Arkadia

Kassia napisał/a:
napiszcie coś więcej proszę. Czy jedzenia nie było za mało?


Witaj Kassia!
Było to wesele na którym zostałam do samego końca. Byłam aż zaskoczona ile jedzenia rodzice i mlodzi zabrali ze sobą do domu.
Wszystko co tylko chcieliśmy pakowaliśmy w pojemniczki "właściciele przypominają jeszcze tuż przed weselem, żeby zabrać pojemniczki".
Wszystkie mięsa z obiadów pakują kucharze na kuchni we własne pojemniki. SUPER.
Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Znam sporo szczegółów dotyczących tego wesela, gdyż pobierał się tam mój brat.
Na pewno nie masz się co martwić o to czy zabawa będzie fajna i czy starczy jedzenia. Jeśli się jeszcze nie zdecydowałaś na tą salę to gorąco polecam.
Pozdrawiam.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
  Wysłany: Nie Paź 30, 2005 7:48 am   ARIADNA

Bajeczka, a widziałaś w ogóle tę salę? Ja wczoraj przejeżdżałam obok i entourage ;) nie wygląda zachęcająco. Ale nie wiem, jak jest w środku.
_________________
chez alma |
Ostatnio zmieniony przez Alma_ Nie Paź 30, 2005 7:41 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aga13 

Dołączyła: 06 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:28 pm   

Miło mi to słyszeć bo jak już wcześniej pisałam sama byłam tam na weselu. A tak przy okazji to znam stronkę internerową Arkadii: www.arkadia-wesela.pl
Jeśli ktoś chce się osobiście przekonać jak tam jest. Ja byłam zadowolona. Mój brat też.
?yczę wszystkim powodzenia w poszukiwaniu sali.
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 10:42 pm   

Byłam dzisiaj w Arkadii, ja zdecydowałam się na tę salę i napisze o nije kilka słów, może kiedyś komuś się przyda.

:arrow: właścicielka bardzo konkretna
:arrow: ceny stosunkowo niskie (od 100 zł z 3 daniami do 130 zł- na 2007 rok; na 2006 ceny o 10 zł niższe)
:arrow: za członków orkiestry płaci się 50 %
:arrow: stół przaśny kosztuje 12 zł za osobę, w przypadku dużych wesle liczą połowę ceny
:arrow: sala jest jużozdobiona ( co parę miesięcy wymieniają cała dekorację)
:arrow: po wesleu można całe jedzenie zabrac ze sobą
:arrow: w zalezności od ceny jedzenie może byc porcjowane bądz na tacach
:arrow: jest pomieszczenie na alko i prezenty, kluczyk dostaje się we wtorek przed weselem
:arrow: zaliczka wynosi 10% a cała resztę płaci się we wtorek przed weselem
:arrow: tylko tort i wiadomo alkohol nie są wliczone w cenę

no to tyle z tych inforamcji co zapamiętałam
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 7:41 pm   

Dokopałam się 8)
Byliśmy tam w zeszłym roku na poprawinach u kolegi Szreka.
Sala jest ogromna i wg. mnie błędem było robienie tam wesela i poprawin na 50 osób (wszyscy poginęli :/ ). W środku całkiem przyjemnie, ale tak jak pisała Alma_, okolica nieciekawa.
Jedzenie średnie. Nie mam pojęcia jak wyszło to cenowo.
 
 
Michauek 


Wiek: 41
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 54
Skąd: Łódź/Wrexham
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 5:46 pm   

Bylem tam na chrzcinach (na 50 osob) i jedzenie bylo super. Jesli takie bedzie na moim weselu (ktore robie w Solarisie) to bede zadowolony.

Faszerowane udka wymiataja, jak oni je wypchali... :roll:
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 6:50 pm   

Michauek napisał/a:
Faszerowane udka wymiataja, jak oni je wypchali... :roll:

Podobno łatwizna. 8) Moja babcia je robi, a dodatkowo robi też faszerowane skrzydełka - to jest dopiero mistrzostwo. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:55 pm   

Faszerować to pewnie nic trudnego, ale jak usunąć kości? :?
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:59 pm   

No właśnie babcia twierdzi, że to łatwizna. Ale ja jakoś mało pojętna jestem, bo pomimo szczegółowych opisów nie mogę sobie wyobrazić tej techniki. :roll: :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 11:01 pm   

To jakiś specjalny system obmacywania jest :roll:
Może ktoś mądrzejszy nam wytłumaczy ;)
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 11:05 pm   

Najlepiej obrazkowo. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
bruni 

Wiek: 45
Dołączyła: 09 Wrz 2006
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 19, 2006 8:28 am   

arkadia jest wystawiona na SPRZEDA?

natknełam sie przypadkiem na oferte na ALLEGRO szukając działki.

Ostrzegam, bo takie misz masze czesto wiązą sie ze sporymi zmianami (na lepsze/gorsze).
_________________
Pozdrawiam
Bruni
 
 
Madlen 


Wiek: 40
Dołączyła: 24 Sty 2006
Posty: 37
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 1:27 pm   

bruni napisał/a:
arkadia jest wystawiona na SPRZEDA?

natknełam sie przypadkiem na oferte na ALLEGRO szukając działki.

Ostrzegam, bo takie misz masze czesto wiązą sie ze sporymi zmianami (na lepsze/gorsze).


Aukcja dotyczy 50% udziałów w firmie.
_________________

 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 1:09 pm   

sala Arkadia została przeniesiona na obywatelska.....

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 12:08 am ]
my podpisaliśmy umowe na sale Arkadia na Obywatelskiej, dawniej ta sala znajdowała się na Lodowej.
koszt wacha się od 110 do 140 złotych za osobę.
własciciele nie zmienią ceny, wiec podpisujac umowe jestesmy pewni ze nie ulegnie zmianie....
w cenie sa:
- 4 posiłki gorące,
- deser lodowy
- zimne przekąski to:

- łosoś norweski w koszyczkach z cytryny
- sledz w oliwie z marynowaną cebula
- galantyna pieczona z kurczaka
- jajko faszerowane z pieczarkami
- schab pieczony nadziewany śliwkami i morelami
- karczek pieczony po staropolsku
- rolada z kaczki nadziewana watrobkami drobiowymi i rodzynkami
- tymbaliki z drobiu
- sałatka z wedzonego kurczaka z kukurydza i ananasem
- sałatka grecka z papryki, pomidora, ogórka, oliwek, bazyli i sera feta

- napoje, kawa, herbata bez ograniczeń,
- 5 rodzajów ciasta
- tort
- szampan dla wszystkich na powitanie
_________________


 
 
Yoanna 
mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 1441
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 05, 2008 11:56 pm   Arkadia

Byałam dziś w Akadii na Obywatelskiej. Poniżej zamieściłam parę zdjęć z nowej siedziby.
Ceny na 2009 wahają się od 120-150 zł za os (jest chyba 6 proponowanych zestawów menu z możliwością dopasowania ich do indywidualnych potrzeb). Cena nie obejmuje alkoholu, sala nie ma przypisanej orkiestry ani kamerzysty. Wliczony jest natomiast tort, są 4-5 siepłych posiłków;).
Sala jest przeznaczona niby na 200 osób.. Wesele organizowane w dniu odwiedzin było na 150-160 i stoły wchodziły już na parkiet..
Mimo bogatej i atrakcyjnej oferty chyba nie zdecydujemy się na tę salę.. Może w/w informację przydadzą Wam :P

IMG_0016.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 772 raz(y) 97.25 KB

IMG_0015.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 735 raz(y) 82.84 KB

IMG_0014.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 729 raz(y) 81.77 KB

IMG_0013.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 690 raz(y) 79.73 KB

_________________
 
 
wanesa 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Lip 10, 2008 7:11 pm   

chyba coś ci sie pomyliło ja terz byłam w Arkadii i wesele było na 100 osób wszystko było super .Czego sie czepiasz tej sali .Miejsca było dużo do tańczenia . Sala super - polecam .

[ Dodano: Czw Lip 10, 2008 7:41 pm ]
Ja zdecydowałam się na tą sale .Pani która z nami rozmawiała wszystko dokładnie wytumaczyła bardź sympatyczna .Sala bardźo ładna dużo miejsca ...........Pozdrawiam
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lip 11, 2008 8:34 am   

wanesa, po pierwsze nieco grzeczniej, bo tu się nikt nie "czepia", tylko udziela informacji. Znasz takie przysłowie, że o gustach się nie dyskutuje :?: Masz inną opinię, to fajnie, przedstaw ją nam tutaj, ale nie obrażając innych użytkowników.

Poza tym między weselem na "ponad 100 osób", jak to ujęłaś, a weselem na 150, czy wręcz 200 osób jest jednak drobna różnica... więc to też o niczym nie świadczy. Właściciel Amadeusza też twierdził, że nasze 130 osób wejdzie u niego śpiewająco, a prawda była taka, że stoły na 100 osób już się nie bardzo miesciły....
_________________

 
 
 
mgrzelak28 

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Nie Sie 03, 2008 9:54 pm   

Może ktoś mi poda więcej informacji o Arkadii na obywatelskiej, był ktoś juz z was tam na weselu itp. Pozdrawiam
_________________
mgrzelak
 
 
pietruszka83 

Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 10:58 pm   Prośba o opinie

Dołączam się do prośby i proszę o opinie o sali, jedzeniu, akustyce itp…
Pozdrawiam
 
 
karolajnaszz 

Dołączyła: 30 Lip 2008
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 6:40 am   

Witam Forumowiczki, gorąco mogę polecić tę salę. Miałam tam wesele i jestem bardzo zadowolona. Sala jest duża, ma ładny wystrój, a łazienki czyściutkie i pachnące. Jedzenie było po prostu wyśmienite. Polecam stół wiejski, duży wybór mięs. Pomimo iż każdy z gości dostał z niego coś do domu, to i tak dużo jeszcze zostało mięsa dla nas. Wszyscy byli również zachwyceni tortem, z dużą ilością bitej śmietany. Muszę przyznać, że dawno nie jadłam tak smacznego. Kelnerzy uwijali się i gościom nic nie brakowało. W zasadzie nie widzę żadnych minusów. Jak będą jakieś pytania, to z chęcią odpowiem.
 
 
brown_amber 

Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 18, 2008 12:56 pm   

A czy jedzenia jest naprawde sporo?Bylam ogladac sale w dniu wesela i bylam zszokowana mala iloscia potraw na stole.Wlascicielka powiedziala ze ze wzgledu na to ze zawsze zostaje duzo jedzenia po weleslu daja go mniej.Ja jednak bym chciala zeby staly az "uginaly" sie od jedzenia...
 
 
annaadamczyk 

Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: LODZ
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 12:39 pm   

Nasze wesele odbyło się w Arkadii na Obywatelskiej w Łodzi 27 września 2008 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z sali i obsługi. Jedzenie było pyszne, w dużych ilościach...jeden z właścicieli jest kucharzem, wiec dania były podawane ciepłe. Tort weselny bardzo dobry, nie za słodki i nie tłusty jak to zwykle bywa na weselach. Stół staropolski-nic dodać nic ując...po prostu super.
Naprawdę gorąco polecam Arkadie jako miejsce na wesele. Sala piękna elegancka, przestrzenna , ciepły cudny wystrój, oświetlenie nadające ciepłego przytulnego klimatu,super parkiet, duża scena dla orkiestry, klimatyzacja, toalety bardzo czyste i bardzo eleganckie, w nowoczesnym stylu. Stoły bardzo elegancko nakryte.
Obsługa- kelnerzy naprawdę dobrze się spisali cokolwiek się poprosiło było wykonane.
Właściciele sali bardzo mili, elastyczni ludzie, bardzo kontaktowi i konkretni. Ugodowi jeśli chodzi o wprowadzenie jakichkolwiek zmian w menu czy w wystroju sali. Naprawdę dopilnowali wszystkiego i dzięki temu goście jak i my Nowożeńcy jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Nie możemy się do niczego doczepić..nawet jeśli bardzo byśmy chcieli.
Jeśli miałabym wyprawiać wesele jeszcze raz to na pewno odbyło by się w Arkadii.
Gorące pozdrowienia dla właścicieli lokalu... jeszcze raz Wam za wszystko bardzo serdecznie dziękujemy. Było extra.
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 1:55 pm   

annaadamczyk napisał/a:
jeden z właścicieli jest kucharzem, wiec dania były podawane ciepłe.

Przepraszam a co ma piernik do wiatraka, idac tym tokiem to jesli wlasciciel nie jest kucharzem to podaja zimne jedzenie? Trzeba bylo napisac ze dobre, sprawdzone jedzenie czy cos w tym stylu ale ze cieple ? heh :d
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Gru 04, 2008 9:27 pm   

Ja z moim narzeczonym od razu zdecydowaliśmy się na Arkadię. Bardzo nam się ta sala podoba. Oglądaliśmy parę innych sal ale Arkadia wygrała. Polecam
 
 
EMRO 


Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 19, 2009 12:57 am   

W piątek podjęliśmy tą ważną decyzję i podpisaliśmy umowę na 17 lipca 2010, [smilie=4.gif] ufff, co za ulga. Bardzo jestem ciekawa waszych opinii na temat Arkadii, bo niewiele ich tutaj.

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Ostatnio zmieniony przez EMRO Pon Sty 19, 2009 12:58 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Asiaelka 


Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 1:38 am   

My z Narzeczonym również zastanawiamy się nad wyborem Arkadii. Nie ukrywam, że ta sala była jedną z naszych faworytek, dopóki nie zadzwoniliśmy, żeby dowiedzieć się czegoś więcej...Czy ta Pani zawsze jest taka niemiła, czy nie ma się czego obawiać, bo po prostu miała gorszy dzień? :|

Generalnie widzę, że sala ze względu na jedzonko i wnętrze jest zachwalana. Mam jednak pytanko odnośnie otoczenia- czy jest tam, gdzie wyjść, aby ochłonąć w czasie wesela? Dla nas ta kwestia jest dość istotna, więc będę wdzięczna za komentarze.
Pozdrawiam!
 
 
EMRO 


Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 1:10 pm   

Cieszę się że w końcu ktoś się tu odezwał:) Witaj Asiaelka! Niewiele tu opinii o Arkadii po przenosinach na Obywatelską. Co do Pani to nie mam pojęcia bo my rozmawialiśmy z przesympatycznym Panem, radzę więc dzwonić na ten pierwszy numer na stronie internetowej tzn ten 500... naprawdę warto tam się przejechać i obejrzeć. Z tego co mi wiadomo trwa sezon studniówkowy więc można zobaczyć jak sala wygląda przy nakryciu dla dużej liczby osób (jeśli oczywiście duże wesele planujecie). Co do otoczenia, hmmm nie jest to sala typu tych z ogrodem, ale nie jst też zlokalizowana bezpośrednio przy ulicy. Jest niewielki balkon, a poza tym po prostu teren na którym będą stały auta gości no i zieleń bezpośrednio przy sali jak widać na zdjęciu. Prawda jest taka, że my organizując wesele na 180-190 osób wybór sali, jeśli chodzi o Łódź i najbliższe okolice, mieliśmy trochę ograniczony. Zawsze jest coś za coś. Sala jest napradę bardzo fajna (na żywo z tymi bardziej kameralnymi światłami) wygląda super.
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 6:51 pm   

Zgadzam się ze wszytskimi pozytywnymi opiniami na temat tej sali. Już nie mogę doczekać się wesela które tam się odbędzie chociaż to jeszcze dużooo czasu. Ja również wszystko załatwiałam z takim przesympatycznym panem. Radzę zgłosić sie do niego. On z pewnością postara się aby klient był zadowolony.
_________________
 
 
wanesa 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 8:55 pm   

Cześc ja byłam kilka razy w Arkadii i jestem zadowolona z rozmów z PANIĄ jest bardżo miła wszystko dokładnie nam powiedziała . A co do tego pana to mam pewne uwagi ,ale nie będę komętować . POzdrawiam

[ Dodano: Czw Lut 05, 2009 8:57 pm ]
Jak ma ktoś jakieś pytania chętnie odpowiem .
 
 
EMRO 


Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 12:57 pm   

Nie miałam przyjemności rozmawiać z Panią z Arkadii, a co do tych uwag, to podziel się proszę wanesa, może zwrócisz nam uwagę na jakąś ważną sprawę dotyczącą organizacji wesela, pozdrawiam!
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 3:10 pm   

Widać ludzie zajmujący się tą salą są po prostu ludźmi i mają swoje gorsze i lepsze dni. Jeden trafi na niemiłego pana, który dla innych jest sympatyczny a drugi trafi na miłą panią, która znów na nastepnych nie wywarla dobrego wrazenia. Najważniejsze, że osoby, które miały tam swoje wesele są zadowolone i nie wyrażają na ten temat negatywnych opinii. Ja chciałam jeszcze tylko powiedzieć, że nie miałam do czynienia z tą Panią i nie mam pojęcia czy jest sympatyczna czy nie. Mną i moim narzeczonym zajął sie od razu Pan i byliśmy zadowoleni.
P.S Ja również z chęcią "wysłucham" uwag wanesy na temat "Pana z Arkadii". Może to pozwoli nam uniknąć jakichś problemów w przyszłości... Pozdr.
_________________
 
 
wanesa 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 8:37 pm   

Co do tego Pana to jest jakiś dziwny 2 razy z nim rozmawiałam i nie wzbudził u mnie zaufania , ale może ja mam takie wrażenie . A z panią już kilka razy sie widziałam i jest bardżo sympatyczna . Nie dugo wybieram sie do Arkadii bo mam troche pytań . Pozdrawiam
 
 
Komarsky 

Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 18, 2009 2:23 pm   

Witam!
Jestem nauczycielem jednej ze szkół srednich i miałem okazję bawić sie na studniówce w tym roku właśnie w sali Arkadia.Sala jest naprawdę ładna i przestronna, pachnąca nowością, eleganckie toalety.Kierownik Arkadii konkretny i kulturalny.
Niestety podawane dania nie należą do wykwintnych, obsługa też nie miała ochoty naprawdę popracować.Jedzenia było naprawdę mało, ale z drugiej strony cena była promocyjna więc może nie można za dużo wymagać.

pozdrowienia Komarsky

Ale kawa była fatalna!!!
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 3:41 pm   

na studniówkach zawsze jest mało jedzenia, na pewno mniej niż na weselach. Osoby mające tam wesela zawsze zachwalały jedzenie oraz dużą jego ilość. Pozdrawiam
_________________
 
 
EMRO 


Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 178
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 3:48 pm   

tysiaak, obyś miała rację.... :confident:
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 12:29 pm   

Ja pamiętam moją studniówkę w YUCE. Jedzenia też było bardzo mało. Na stołach aż tak łyso wyglądało. A na weselach jest tam zawsze mnóstwo smakołyków, stoły zastawione po brzegi. Studniówki zawsze są inaczej traktowane i obsługiwane niż wesela. Jestem pewna, że będziemy z tej sali zadowoleni ;) Świadczą o tym opinie osób, które już miały okazje mieć tam wesele. Nikt sie nie skarżył i nie był nie zadowolony. Tym bardziej jestem spokojna, że wszystko będzie dobrze
_________________
 
 
april82 

Dołączyła: 09 Mar 2009
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Mar 12, 2009 8:48 pm   

Witam serdecznie!

Po krótkich poszukiwaniach wybraliśmy właśnie salę Arkadia.

Z sal które oglądaliśmy na przedbiegu większość odpadła z powodu albo kosmicznej ceny albo: kiczowatej dekoracji, kolorowych jak choinka baloników, dziwnych luster, złotawych ornamentów, płytek na podłodze lub też twardych, metalowych krzeseł. Porażka!:/

W Arkadii od razu urzekła nas ładna, dwukolorowa, jednolita dekoracja, przestronność sali, duży parkiet, pokrowce na krzesła, ciekawe oświetlenie, wyremontowane, czyściutkie łazienki.

Pan z którym rozmawiałam był miły i odpowiedział cierpliwe na moja listę dociekliwych pytań Chwała mu za to!:) Z terminami trochę kręcił i miałam wrażenie, że sugeruje mi zrobienie większego wesela, no ale ja rodziny i znajomych sobie nie namnożę a i nie będę zapraszać obcych ludzi na siłę.

Cena jak na Łódź i te warunki wcale nie wygórowana bo 150-160 zł (do 15% może wzrosnąć i zapewne wzrośnie:/), a w tym: 4 ciepłe posiłki, zakąski, sałatki, ciasta, owoce, tort, szampan i chleb z solą na powitanie, napoje zimne i ciepłe bez ograniczeń, dekoracja, obsługa. Za dodatkowe 12 zł za osobę - stół wiejski.

Nie wiem jeszcze jak z noclegiem w okolicy, bo część gości będzie musiała mieć zapewniony. Wiem, że jest niedaleko jakiś hotel, ale pewnie strasznie tam drogo:( Także jeśli ktoś się orientuje, czy w okolicy nie ma jakiegoś taniego motelu lub prywatnych noclegów, to proszę dać znać:)

Także umowa podpisana na lipiec 2010 r. i dopiero wtedy będę mogła napisać, czy wybór był rzeczywiście trafny.

Koniec!:)))
_________________
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 11:29 am   

Na pewno będziesz zadowolona z wyboru!!! Ja już nie mogę się doczekać sowjego ślubu i wesela!!! :smile:
_________________
 
 
mgrzelak28 

Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Łódz
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 12:27 am   

ja mam tam wesele 22 sierpnia 2009 i juz sie nie moge doczekać. Ja załatwiałam z Pania i była bardzo konkretna więc polcecam
_________________
mgrzelak
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Czw Mar 19, 2009 3:53 pm   

mgrzelak28 Ty masz już w tym roku!!! Zanim sie obejrzysz bedziesz juz po ślubie i weselu. Ja mam jeszcze półtora roku :( Czekamy na wszelkie relacje i zdjęcia z tego pieknego dnia! Każda opinia o Arkadii będzie przydatna
_________________
 
 
littlegerl 

Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 9:45 am   

Moja ciocia była w tym roku na sylwestra na tej sali, była zachwycona.
Ja dziś na 18:00 jadę oglądać salę... podzielę się opinią:)
Sala ta będzie rywalizowała z inną na którą ewentualnie bym się zdecydowała...
Boję się tylko czy jak na weselu będzie około 85 osób ( zapraszam 100 ale wiecie jak to jest...moze ktoś nie dopisać) to oni na tej wielkiej sali nie znikną.. w sensie za duża sala za mało ludzi..
pozdrawiam
odezwę się po obejrzeniu:)
 
 
tysiaak 


Dołączyła: 04 Gru 2008
Posty: 246
Skąd: Pabianice/Łódź
Wysłany: Pią Mar 20, 2009 1:00 pm   

littlegerl odezwij sie koniecznie po obejrzeniu sali i podziel sie swoja opinią!!! 8) U mnie tak samo bedzie, że zapraszam okolo 100 osób, ale to ile przyjdzie to jest osobna kwestia... Myśle, że przy okolo 80 osobach bedzie jeszcze dobrze. Tak przy 50 to byłoby już dość pusto. Ktoś już wczesniej pisał o chrzcianch chyba (nie jestem pewna) gdzie bylo 50 osob i wszyscy pogineli na tej duzej sali. A 85 osob to jest ponad 30 wiecej! takze nie ma sie co martwic ;)
_________________
 
 
syylwunia 

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 3:40 pm   

jeśli chodzi o opinie o Arkadii to sala Bajeczna!! Duża i piękna ale minus to obsługa... co prawda nie wiem jaka jest na weselu ale miałam tam 100dniówke i jedzenie było hmmm... zostawiało wiele do życzenia. ale polecam hotel ambasador!! w lipcu2008 siostra miała tam wesele i było pierwsza klasa!! sala i obsługa super!!
 
 
littlegerl 

Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 6:32 pm   

miałam się odezwać po spotkaniu w sali Arkadia więc:
rewelacyjny właściciel, kreatywny( wziął pod uwagę moją sugestię o fontannie z czekoladą, stweirdził że zastanawia się nad kupnem takiej), konkretny( pokazał salę, toalety, sale tzw. dla młodych i zmęczonych gości, szatnie, opisał jak mogą stać stoły ale nic nie narzucał), ceny przystepne... są 3 rodzaje menu... w różnych cenach za poprawiny 80 zł, z tego co widziałam to na 2010 jest juz sporo rezerwacji... więc jeśli ktos się zastanawia to warto juz sobie "zaklepać". Sala...jest ciekawa...duza, przestronna..., dekoracja ładna...zmieniana co jakiś czas...Ogólnie wrażenie oki.. niestety ja musiałam z sali zrezygnować, na moim przyjeciu będzie około 80 osób...i wydaje mi się że sala na taką ilość jest za duża...niby to dobrze że nie jest ciasno ale nie chcę by goście" pogineli":)
Goraco proponuję sama salę... większość na plus... na podłodze nie ma kafelek...więc nie jest ślisko..
minusy:
hmmm
- dla mnie okolica..... i to ze nie ma jakiegoś miłego...przytulnego i choćby małego ogródka... ja robię wesele latem i sądze że ludzi będa chcieli zaczerpnąć powietrza... więc fajnie by było gdyby na zewnątrz było ciekawiej..
- i brak miejsc noclegowych ( ale miły właściciel powiedział ze jakieś pare numerów dalej jest hotel... i tam mozna nocować)
ogólne wrażenie oki... poza tym słyszałam bardzo dobre opinie o sali..
pozdrawiam
 
 
wiedzmapat 


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 27, 2009 10:05 pm   

My 12 lipca 2008 roku mieliśmy tam swoje wesele i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona.
Na weselu mieliśmy 90 osób i goście siedzieli luźno nie było ścisku ani przepychu.
Z wrażeń gości po weselu słyszałam, że sala jaki i całe wesele bardzo się podobało.
Sala jest bardzo ładnie udekorowana, na krzesłach pokrowce.
W załączeniu zdjęcia z sali robione telefonem, więc są słabej jakości.

Zdjęcie005.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 632 raz(y) 60.37 KB

Zdjęcie004.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 620 raz(y) 54.58 KB

Zdjęcie003.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 590 raz(y) 63.36 KB

_________________


Ostatnio zmieniony przez wiedzmapat Pią Mar 27, 2009 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl