Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ODYSEJA" w Rzgowie
Autor Wiadomość
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 10:23 pm   "ODYSEJA" w Rzgowie

Ach, nie moglam sie zdecydowal, strasznie trudny wybor. W koncu padlo na....................

ODYSEJE :jumpingmrgreen: w Rzgowie. Restauracja ma swoja strone www.odyseja.org.pl

Urzekl mnie caly teren, olbrzymi ogrod, ogrod zimowy, ptaki w klatkach, palmy :happygirl: , wszedzie kwiaty, rzezby, stoi nawet sztuczny kon :arofla: . W cenie mamy tort, szampan, naglosnienie, dyskotekowe swiatla, stol staropolski i apartament :jezyk2: oraz calonocne wyzywienie z deserami. Juz niemoge sie doczekac.
A tak wogole to wszyscy sie strasznie dziwili, ze w tym roku, gdy pytalam o czerwiec :roll:



edit: poprawiłam literówkę w tytule wątku
kryszka
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 1:56 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 10:24 pm   Re: Zarezerwowalam sale !!!!!!!!

Moje gratulacje!!!!!!!

sala bardzo ładna!! ba... nie tylko sala

czy cena 150zł od osoby nadal obowiązuje???
_________________

 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 10:29 pm   

Niestety :cry:

Probowalismy negocjowac, ale wlasciciel byl nieublagany. Twierdzil, ze ma juz klientow jak rezygnujemy, a mnie tak sie tam podobalo :dance:

Edytko, bylas tam z jakiejs okazji :?: :?: :?:
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 10:32 pm   

Magdzia napisał/a:
Edytko, bylas tam z jakiejs okazji :?: :?: :?:


widziałam tylko na stronie i kiedyś przejeżdżałam
strasznie nam się podobało to miejsce, tylko :
1. drogo
2. i daleko


ale miejsce moim zdaniem bardzo ładne
_________________

 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 13, 2004 11:09 pm   

Ja biore slub w Rzgowie w urzedzie wiec bliziutko :peace: A goscie i tak z roznych stron Polski wiec im bez roznicy.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 9:07 am   

Magdziu, gratuluję znalezienia sali, z której jesteś zadowolona. :)

Szkoda, że zdjęcia na ich stronie www są takie małe i jest ich niewiele. :|

P.S. Magdo, dopiszesz się do tego tematu odnośnie liczby gości na weselu ?
_________________
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 11:05 am   

Asiek napisał/a:
Magdziu, gratuluję znalezienia sali, z której jesteś zadowolona. :)

Szkoda, że zdjęcia na ich stronie www są takie małe i jest ich niewiele. :|

P.S. Magdo, dopiszesz się do tego tematu odnośnie liczby gości na weselu ?


W ogrodzie tego calego obiektu planuje zdrobic sesje zdjeciowa, wiec jak juz bede po to zalacze kilka zdjec. :mrgreen:

Juz sie dopisalam. :wink:
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 5:08 pm   

Magdzia, czy ja dobrze zrozumiałam, że bierzesz ślub w tym roku latem? :)
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Pią Maj 14, 2004 8:49 pm   

Magdziu Gratuluje :D
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 2:57 pm   

Asiek napisał/a:
Magdzia, czy ja dobrze zrozumiałam, że bierzesz ślub w tym roku latem? :)


Mnie wystarczyl miesiac by wszystko przygotowac :lol: Slub biore 12 czerwca :jumpingmrgreen:
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 2:59 pm   

Hmm............ dobra jesteś....
Ja nie wiem czy mi rok wystarczy :roll: :mrgreen: :roll:
_________________

 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 3:17 pm   

Magdzia napisał/a:
Slub biore 12 czerwca :jumpingmrgreen:

Magdzia, czyli dopisać Cię na listę panien młodych? :noway:

Coś mi się kojarzy, że Niuniab ma też ślub 12. czerwca.
_________________
 
 
Jelonek 

Dołączyła: 14 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 5:05 pm   

Magdzia , gratulacje :) szybka z Ciebie kobita
doskonale ,że udało Ci się załatwić wszystko tak szybko:)
teraz tylko odliczaj dzionki i już :)
a Odyseja - dla mnie bomba !! !
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Pon Maj 17, 2004 7:59 pm   

Asiek napisał/a:
Magdzia napisał/a:
Slub biore 12 czerwca :jumpingmrgreen:

Magdzia, czyli dopisać Cię na listę panien młodych? :noway:

Coś mi się kojarzy, że Niuniab ma też ślub 12. czerwca.

Tak, tak wszystko się zgadza
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 03, 2004 8:51 pm   

Odyseja to było pierwsze miejsce, które widziałam
Ogród super!!!
Tylko - moim zdaniem - przesadzili i sfinksy i stare wozy i barok i gotyk; dla mnie było zbyt dużo tego... ale robi wrażenie na pewno!
 
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 9:13 pm   

co do odyseji mam nie miłe wspomnienia, miałam tam miec przyjęcie, !
_________________

 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 9:17 pm   

Możesz rozwinąć temat? Ja myślałam o Odyseji więc jestem żywo zainteresowana. :D
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
PIT 


Dołączył: 21 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 10:03 am   

To ja może przedstawię bohatera

http://www.odyseja.org.pl/index.html

niestety strona nie oddaje :hm: atmosfery


bajeczka123 napisał/a:
Możesz rozwinąć temat? Ja myślałam o Odyseji więc jestem żywo zainteresowana. :D

No wstępne pytanie, czy widziałaś salę i :hm: okolice ?
_________________
Coć dla Ambasadorów
"Wyznawcy" św. Wojciecha
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 21, 2005 9:05 pm   

Widziałam............................. i już nie pytam dalej
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 10, 2005 7:55 pm   

josephine napisał/a:
Odyseja to było pierwsze miejsce, które widziałam
Ogród super!!!
Tylko - moim zdaniem - przesadzili i sfinksy i stare wozy i barok i gotyk; dla mnie było zbyt dużo tego... ale robi wrażenie na pewno!


Byłam tam ostatnio i tez byłam pod wrażeniem. Tyle kiczu i pomieszania stylów to ja dawno nie widziałam. Do tego pełno małych korytarzyków i szefowa zachowująca sie jakby prowadziła nie wiem jaki luksusowy pensjonat. HORROR. :oops:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
joanna_25 


Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2005
Posty: 357
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 11:47 am   

haha! :lol: Jak szukalam sali z moim facetem to tez odwiedzilismy odyseje.Moj facet powiedzial tylko :NIEEEEE! :lol:
Nie wiem kto robil tam wystroj wnetrz...jest okropny!
_________________
Pozdrawiam Cię Gość!


 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 8:01 pm   

joanna_25 napisał/a:
haha! :lol: Jak szukalam sali z moim facetem to tez odwiedzilismy odyseje.Moj facet powiedzial tylko :NIEEEEE! :lol:
Nie wiem kto robil tam wystroj wnetrz...jest okropny!


Ciekawe, mój utwierdzał panią w przekonaniu ze obiekt jest wyjątkowy i stylowy (chyba wielo-) a ja pękałam ze śmiechu. :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
gracjusz 

Wiek: 49
Dołączył: 29 Cze 2005
Posty: 46
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 2:41 pm   odyseja

Miałem przyjemność być gościem na weselu w Odyseji. Nie powiem jestem pod ogromnym wrażeniem tego co tam mnie spotkało. szczególnie zapamiętam poprawiny na powietrzu Był grill i niezliczona ilośc potraw,- piwo lało się strumieniami, a na finał zaśpiewał nam sam Elvis na fajnej scenie :graba:
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 10:19 pm   

bajeczka napisał/a:
obiekt jest wyjątkowy i stylowy (chyba wielo-)

Faktycznie, eklektyczne miejsce :smilegirl:
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 9:21 pm   

Alma_ napisał/a:
bajeczka napisał/a:
obiekt jest wyjątkowy i stylowy (chyba wielo-)

Faktycznie, eklektyczne miejsce :smilegirl:


Jak dla mnie na Halloween się bardzo nadaje - nie narzekaj ;)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 10:24 pm   

Co prawda ja nie widziałam Odysei osobiście, więc może wyciągam zbyt pochopne wnioski... ale strona internetowa skutecznie odstrasza od wizyty w tym miejscu :|
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 25, 2005 9:16 pm   

Alma_ napisał/a:
Co prawda ja nie widziałam Odysei osobiście, więc może wyciągam zbyt pochopne wnioski... ale strona internetowa skutecznie odstrasza od wizyty w tym miejscu :|


To żałuj :wink:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pią Lis 25, 2005 11:51 pm   

Bajeczko, nie kuś, nie kuś... bo pojadę tam jutro! ;)
_________________
chez alma |
 
 
Kasiunia 

Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 11:33 am   Odyseja

Cześć Dziewczyny!
Chciałam bardzo goraco polecić Odyseję na pograniczu Łodzi i Rzgowa.
Miałam tam wesele półtora roku temu na dużej sali. Jedzenie było przepyszne w ogromnych ilościach, obsługa na najwyższym poziomie, duża pietrowa sala ze szklanym dachem i schodami jak we francuskiej rewii, rewelacyjny, zadbany ogród (goście moga z niego skorzystać, a wy zrobic zdjęcia, bo miejs jest mnóstwo) no i cała masa niespodzianek, które szykuje obsługa sali (gratis), a których nie bede zdradzać, bo może któraś z Was bedzie chciała mieć rzeczywiście niespodziankę.
Kasiunia
_________________
Kasiunia
 
 
 
Kasjana 


Dołączyła: 17 Maj 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 21, 2007 12:49 pm   Re: Odyseja

Bawiłam się w odyseji kilka tygodni temu na weselu mojej siostry. Sala jest naprawdę bardzo ładna, obsługa super (aż do przesady często zmienia talerze). Jedzenie było naprawdę pyszne. Może cena jest trochę wysoka, ale za tę salę naprawdę warto dać tę cenę. Jedyny minus, co jest moim subiektywnym odczuciem, to dwa poziomy (na jednym jedzenie, na drugim tańczenie)- były momenty, że nikt nie tańczył, bo gościom nie chcialo zejsc się na dół. Poza tym same super latywy. Polecam.
_________________
Kasjana
 
 
 
shaham 


Wiek: 47
Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 1:56 pm   

Jeśli ktoś spytałby mnie o definicję kiczu, to aby uniknąć długich wywodów, pokazałbym mu rodzimej produkcji Salę weselną Odyseja w Rzgowie, wraz z jej otoczeniem. Oglądając ją można potraktować wszystko jako żart projektanta i zachwalać, że jest przy czym zdjęcia robić i na co popatrzeć, gdy się ktoś przyjeżdża wyszaleć. Ale spoglądając nieco bardziej krytycznie właściciela potraktować można jako ciułacza bubli, wypchanych zwierząt i miłośnika "sztuki starożynej" o pokroju krasnoludków ogrodowych. Mnie osobiście ta mieszanka nie zachwyca, aczkolwiek różne są gusta. Na pewno nie jest to sala jakich się goście naoglądali na innych weselach. Jeśli jednak mogę coś doradzić to nie dajcie się wmanewrować w chwyt marketingowy właściciela pt "wszysko ode mnie jest najlepsze albo będziecie żałowali" Przesłuchajcie też inne zespoły weselne niż te, które on wam poleca i dopilnujcie, żeby jeśli goście zostają na poprawiny, nocując w hotelu na terenie obiektu, faktycznie otrzymali śniadanie, zanim rozpoczną się poprawiny. Bo takie poranne głodowanie przydarzyło się moim gościom weselnym. I nie zapomnijcie, że do kosztów posiłków każdego z gości dochodzi identyczny koszt posiłków każdego członka orkiestry i kamerzysty. Może to i oczywiste, ale ja dowiedziałem się tego od właściciela dopiero na kilka dni przed weselem.
_________________
shaham
 
 
 
kasia_i_wojtek 

Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 32
Skąd: Warszawa/Łódź
Wysłany: Czw Sie 02, 2007 1:43 pm   

shaham napisał/a:
(...)Ale spoglądając nieco bardziej krytycznie właściciela potraktować można jako ciułacza bubli, wypchanych zwierząt i miłośnika "sztuki starożynej" o pokroju krasnoludków ogrodowych. (...)

Mocno powiedziane, ale prawdziwe. Tzn sa rozne gusta, ale nam zdecydowanie nie odpowiadalo nagromadzenie roznych rupieci na salach, przerozne akcesoria, czesto kompletnie nie zwiazane ze soba stylowo czy tematycznie. Do tego brak dekoracji nawiazujacych do charakteru uroczystosci. Miejsce fajne, ale na jakas impreze integracyjna, imieniny albo cos "na luzie".
Pozdrawiam,
Wojtek
_________________

 
 
gregq 

Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 05, 2007 11:12 pm   

Chciałbym przestrzec przed tym miejscem. Jednym słowem KICZ jakiego jeszcze nie widziałem. Wiem, że może to być subiektywne odczucie ale warto się przyjrzeć i powąchać - szczególnie okolice klatek z gąskami gołąbkami i pawiami. Do tego bardzo specyficze podejście właściciela do klientów których ma za nic. Uważajcie. :przestraszony:
Ostatnio zmieniony przez gregq Pią Paź 05, 2007 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dalenka 


Wiek: 40
Dołączyła: 28 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 30, 2007 9:54 pm   

:mrgreen: byłam w Odysei na weselu, komunii i chrzcinach...Cóż...Za każdym razem było to samo jedzenie, za każdym razem ziemniaczki i warzywa na talerzach zimne :kwasny: ale był też piękny, wielki, pycha łosoś! Ale jedzenie to tylko dodatek do "klimatu" tego miejsca :mrgreen: nie chcę nikogo urazić, gusta są różne, ale ja to miejsce poleciłabym raczej komuś baaardzo odważnemu, kto chce z weselnej dekoracji zrobić sobie upiorny żart 8) tam właściciele nagromadzili kompletnie wszystko co może wpaść w ręce!!!koń trojański, wiatrak, ptaki w klatkach, lustrzana kobieta!!! Jak jakiś chory, koszmarny sen! Niewątpliwie miejsce zapamięta każdy gość...W rodzinie u mnie nawet jest to już taki żarcik, jak ktoś słyszy, że rozglądamy się za salą, to zaraz pada pytanie: no jak to, to nie w Odysei?? :twisted: obsługa miła i sprawna i spory parking.
_________________
 
 
polu44 

Wiek: 96
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: gazeta
Wysłany: Sob Sty 19, 2008 1:17 am   mała sala odyseja

czekam na opinie o małej sali w odysei oraz obsludze i kuchni

Dodano: Sob Sty 19, 2008 1:20 am
Czy może ktoś ma zdjęcia lub był na małej sali w Odysei? Jakie wrażenia?
 
 
polu44 

Wiek: 96
Dołączył: 16 Sty 2008
Posty: 4
Skąd: gazeta
Wysłany: Nie Sty 20, 2008 12:17 am   na małej sali w Odysei

czekam na opinie o małej sali w odysei oraz obsludze i kuchni

Czy może ktoś ma zdjęcia lub był na małej sali w Odysei? Jakie wrażenia?
 
 
Anniulenka 

Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 13, 2008 12:09 pm   Re: mała sala odyseja

Wczoraj odwiedziłam Odyseję... No cóż, poczułam się jek w innej krainie:)) Wszystkiego pełno, uśmiech nie znikał mi z twarzy. Ja pojechałam zobaczyć Grotę. Jeśli nadal temat Ciebie interesuje to napiszę coś więcej.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Pią Cze 13, 2008 7:37 pm   

Anniulenka to napisz coś więcej bo za jakiś czas kogoś innego mógŁby zainteresować ten temat
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 13, 2008 6:23 am   

Właśnie wróciła z wesela na tej sali i nie mogę się opanować żeby wszystkich nie przestrzec .
JEST TO NAJGORSZY LOKAL W JAKIM KIEDYKOLWIEK BYŁAM!!!!
O JEDZENIU ZIMNYM SZKODA MÓWI? O WYSTROJU TE? JU? BYŁO TO CO BYŁO HITEM TO PRZECIEKAJ?CY DACH. Dach jest dziurawy do tego stopnia że w pewnym momencie cała orkistra goscie i panstwo młodzi popłynęli..... koszmar po prostu koszmar...... Do tego przy temperaturze 30 stopni na dworze w dzień nie działała klimatyzacja, ale właściciel twierdził że działa. JESZCZE RAZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
BlackAvalanche 

Dołączyła: 25 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 10:23 am   Odyseja to porażka!!!

To bardzo piękne miejsce, w jakim bawiliśmy się. Niestety gorszej obsługi i właścicieli nie spotkaliśmy w żadnym lokalu!!! Wesele, na którym byliśmy było bardzo drogie, jednakże brakowało jedzenia na stołach, często było zimne i podane w bardzo małych ilościach, np. malutkie buteleczki fanty czy coca-coli na kilkanaście osób. Bigos (najgorszy jaki jadłam) w małej miseczce na cały stół. Pieczonego kurczaka nie starczyło na wszystkich! Rosół nalewano nam i podawano nad głową, przez co kilka osób zostało oblanych. Czy nie mozna było podać waz na stół jak w każdej restauracji??? Mało tego wynajeliśmy pokoje, bo welese było 2-dniowe. W łazienkach była tylko ZIMNA WODA!!! A przecież ludzie potrzebowali się odświeżyć na drugi dzień! W pokojach śmierdziało stęchlizną, były pajęczyny i brudne prysznice. Około godziny 4 rano zabrno całe jedzenie... Wyglądało to jakby kelnerki w popłochu na rozkaz szefowej uciekały z jedzeniem, za które płaciliśmy! Na drugi dzień wyniesiono je z powrotem:D A przecież ludzie chcieli sobie pozabierć jakieś jedzenie czy picie do pokoi. Na drugi dzień impreza zaczynała się dopiero po południu! Mało tego, właściciele to skończeni dusigrosze, którzy nawet nie liczyli się z osobistościami takimi jak para młoda! Nie korzystajcie z usług tych ludzi. Dwa razy mniej pieniędzy kosztuje wesele w innych miejscach i na pewno nie są to wesela gorsze! NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SI? ?WIECI.

[ Dodano: Pią Sie 29, 2008 10:06 pm ]
:P :)

[ Dodano: Pią Sie 29, 2008 10:07 pm ]
:P :)
_________________
BlackAvalanche
 
 
jassmina 

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: zgierz
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 12:59 pm   

A ja pomimo zróżnicowanych i często skrajnych opinii zdecydowałam się na zorganizowanie wesela w Odyseji, a dokladnie w Grocie. Nie będzie wielu gości, więc wymiary sali pasuja akurat, a poza tym strrrrasznie mi się podoba to miejsce :lol: szukalam właśnie takiej sali innej niż wszystkie :) Martwi mnie jednak jedna rzecz, a mianowicie akustyka. Obawiam się, czy muzyka odbijająca się o takie ściany nie będzie brzmiała dobrze. Nikt z was nie poruszył tego tematu, więc pewnie wszystko jest w porządku, ale jednak dla mojego spokoju prosze napiszcie o tym pare słów. będę wdzieczna :)
_________________
pozdrówka Jass
 
 
kubaaa 

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 2
Skąd: pl
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 8:30 am   WESELE W ''ODYSEI''

MIALEM WLASNIE WESELE W GROCIE ZAROWNO JA JAK I MOJA ZONA ORAZ WSZYSCY GOSCIE JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI AKUSTYKA SALI WYSMIENITA DUZO SWIATEL SWIEC I POCHODNI,POLECONY PRZEZ SZEFA D.J. BYL OK.CALA OPRAWA WESELA T.J.WYSMIENITE ROZNORODNE POTRAWY OBSLUGA BYLA UBRANA W SKORY JASKINIOWCA KLIMAT ZABAWY W SUPER NIEZAPOMNIANEJ ATMOSFERZE.W TYM SAMYM DNIU BYLO DRUGIE WESELE NA DUZEJ SALI MIELISMY WSPULNY POKAZ FAJERWERKOW-COS WSPANIALEGO :lol: .DOSTALISMY ROWNIERZ OD SZEFOSTWA BARDZO MILE PREZENTY-NIESPODZIANKI.TAKIE WESELE NA DLUGO ZOSTANIE W PAMIECI NASZEJ JAK I GOSCI.POLECAM TEN LOKAL WRAZ Z BAJECZNYM OGRODEM.WESELE W TAKIM MIEJSCU TO STRZAL W DZIESIATKE POZDRAWIAM :lol:
 
 
jassmina 

Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 18
Skąd: zgierz
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 9:33 am   

O to super Kubaaa dzięki za info, uspokoiłes mnie. a Twoja pozytywna opinia dodała mi otuchy:) nam też właściciel mówiło d.ju, ale my chyba jednak chcielibyśmy orkiestre z konkursami, by troche bardziej rozuszac towarzystwo. napisz jednak prosze jaką muzyke grał? bo chyba nie taka typowo weselna?
_________________
pozdrówka Jass
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 01, 2008 10:00 am   

kubaaa - nie pisz proszę dużymi literami - jest to sprzeczne z netykietą i regulaminem forum.

jassmina - o dj proszę kontynuować rozważania w odpowiednim wątku, ten jest o "Odysei".
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
daniela 

Wiek: 41
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Pon Paź 06, 2008 1:40 pm   

Przestrzegam wszystkich potencjalnych gości przyjęć weselnych w restauracji ODYSEJA w Rzgowie przed WIARA w bzdurne, złośliwe, kłamliwe itd. wpisy na stronie FORUM.
Przyznaję, że mnie również troszkę zaniepokoiły , a szczególnie jeden z ostatnich:)

Byłam dwa lata temu jako gość na przyjęciu weselnym w tzw. GROCIE - byłam wręcz zachwycona :) :D podobnie jak wszyscy goście całokształtem przyjęcia i specyficznym klimatem. Byli również na innych przyjęciach moi znajomi w ODYSEJI i też podzielali moją pozytywna opinię.
Obecnie miałam własne wesele na największej sali i z całą odpowiedzialnością muszę stwierdzić ze nawet gdyby szukać haczyków to trudno byłoby je znaleźć. Goście nasi byli wręcz zauroczeni klimatem, wystrojem, jedzeniem ;) Obsługa była na poziomie bardzo dobrej restauracji. Dbali o każdego gościa, grzeczni, dobrze ubrani. Nie można było nie zauważyć dużego zaangażowania szefostwa. Byli widoczni na całej imprezie. Wielkim plusem lokalu są prezenty niespodzianki od właścicieli. polecam również pokaz sztucznych ogni w uroczym ogrodzie.
NIE WIERZCIE W głupie WPISY BEZ SPRAWDZENIA!
Polecam wszystkim przyjecie weselne w takim lokalu a poprawiny w ogrodzie.
Na pewno zostanie wszystkim na długo w pamięci.
Pozdrowienia DLA WSZYSTKICH przyszłych nowożeńców.
:) :) :) :) :)
 
 
pętelka83 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Gru 2007
Posty: 13
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 10:36 am   

witam,

moi znajomi mieli około miesiąc temu wesele w Odysei, nie narzekali na jedzenie czy wystrój, bardzo im się podobało , takie swojskie klimaty. Jedyną rzeczą na którą się skarżyli, było to że z 2 tygodnie przed weselem właściciel kazał im dopłacić ok 10.000 tyś bo niby tak ceny wzrosły. Także byli zdruzgotani przed samym weselem ale już nie mieli wyjścia, a jak umowa była skonstruowana że właściciel sobie na to pozwolił to nie mam pojęcia :(
 
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 5:39 pm   

pętelka83 napisał/a:
właściciel kazał im dopłacić ok 10.000 tyś bo niby tak ceny wzrosły.

:o matko jedyna, co niby tak zdrożało?? I to jest właśnie przykład, że należy pilnować umowy jak oka w głowie, sprawdzać słowo po słowie, a gdy coś będzie nie tak od razu wyjaśniać.
_________________

 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 9:32 pm   

pętelka83 napisał/a:
dopłacić ok 10.000 tyś

przy weselu na 100 osob wychodzi na to, ze cena wzrosla o 100 zl/osobe.. podejrzanie duzo..
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 08, 2008 8:28 am   

Bardzo bym prosiła o podawanie jednak sprawdzonych informacji, a nie tylko jakiś zasłyszanych, które brzmią mało prawdopodobnie.
Identyczną wypowiedź mieliśmy niedawno w innym wątku, co okazało się nieprawdą.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
daniela 

Wiek: 41
Dołączyła: 06 Paź 2008
Posty: 4
Skąd: lodz
Wysłany: Czw Paź 09, 2008 9:07 am   

Kochani nie wypisujcie głupot! Miałam wesele w sierpniu w Odyseji na Dużej Sali i koszt był wyższy od ubiegłego roku tylko o 15 zł. od osoby. Na wszystkich salach ceny wzrosły i to na niektórych dużo więcej, bo sie dowiadywałam.
Pozdrawiam :) ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl