Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
organizacja dnia ślubu
Autor Wiadomość
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Mar 08, 2005 1:26 pm   organizacja dnia ślubu

Czas zorganizować dzień ślubu !

chciałam żebyście podzieliły się swoimi doświadczeniami (mężatki) i planami(niemężatki ;) )

problem mnie dosięgnął kiedy zaczęłam umawiać fryzjera i kosmetyczke - na szczęście to w jednym miejscu - ale i tak nie wiedziałam o której się umówić :roll:

i wyszło tak:
?LUB: 17.00:

:arrow: plan panny młodej:

godz. 11.00 - 11.30 paznokcie
godz.11.30- 13.00 fryzjer
godz.13.00- 13.40 makijaż (w tym czasie fryzura mamy :) )

godz.14.00 - w domu: przekąska żeby nie paść przed ołtarzem?? czy coś jadłyście? (byłyscie w stanie)
godz. 14.30 - przygotowania przed strojem? co jeszcze?
godz.15.30-zakładanie stroju

godz.16.00 - pełna gotowość - przybywa młody z rodzicami
godz. 16.20 - wychodzimy (weźmy czas na załadowanie się w kiecce do samochodu i kilka zdjęć)

będe dopisywać inne punkty: nie wiem czy o wszystkim pamiętam :shock: ale jeszcze mam na myśli czas na przygotowanie do założenia sukni i tu problem: prysznic delikatny już we fryzurze imakijazu??? :shock: może się udać : jak było u was??? potem balsamik, perfumki, bielizna i suknia - wszystko jakieś 1-1,5godz??? zupełnie nie wiem..

gotowym trzeba byc jakąś godzinkę przed ślubem? tak mi się wydaje (zależy jak daleko do koscioła)..

:arrow: plan pana młodego:

-odebrać kwiaty
-przygotować się (fryzjer paznokcie - chyba dzień wcześniej może?)
-ubrać się.. ;)
-przybyć do panny młodej nie zapominajac o rodzicach :lol: i kwiatach..

piszcie!


:graba:
Ostatnio zmieniony przez Agni Wto Mar 08, 2005 1:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
juttah 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Paź 2004
Posty: 49
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 1:35 pm   

No ja podobnie planuje, tyle że paznokcie chyba zrobie w piątek, bo po co mam się jeszcze tym martwić. Najgorsze jest to, że my przed ślubem mamy jeszcze fotografa o 15:30 i zupełnie nie mam pojęcia jak to razem rozplanować ?..?..?..?..?
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 1:40 pm   

ja tez mam fotografa o 15 30 czyli domku wychodzimy o 15 czyli o 14 30 musze być gotowa( mało czasu)! makijaz robie sama! ja mam fryzjera o 9 tej więc zostanie mi duzo czasu a paznokcie w piatek! a ubieranie tak długo ci nie zajmie, zobaczysz 9wystarczy , że ktoś pomoze) :lol:
_________________

Ostatnio zmieniony przez megi Wto Mar 08, 2005 1:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 1:41 pm   

z fotografem to nie mam pojęcia - ale napewno są tu dziewczyny które miały - może coś doradzą...

ja fotografa nie umawiałam właśnie też z tego powodu.. nawet z naszym reportazystą zobaczymy się dopiero pod kościołem :)

co do paznokci - też o tym myślałam ze dzień wcześniej, tymbardziej że robię po prostu francuski więc w razie czego można poprawić jakieś uszczerbki?
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 1:42 pm   

ja tylko zaznaczę że paznokcie można zrobić dzień wcześniej wieczorem np.
jak ktoś ma suchą skórę to rano po śniadaniu można sobie samemu zaaplikować maseczkę relaksacyjną i nawilżającą - tego nigdy za dużo ;)
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 2:25 pm   

tez planuje podobnie jak wy. ale napewno bedziemy mieli zdjecia przed i dodatkowo cala rodzina mojego J przyjezdza w dniu slubu, wiec bede miala urwanie glowy.
nie zaplanowalam tego jeszcze szczegolowo, ale to co mysle ze warto zrobic to:
przygotowac sobie jakas liste z niezbednymi rzeczami, ktore trzeba zrobic, zabrac ze soba, ewentualnie uwzglednic na niej przesady, ktore chcecie spelnic. ( np myslalam o tym, zeby nie zapomniec wlozyc pieniedzy do bucika, bo pieniazki zawsze sie nam przydadza) :lol:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 2:48 pm   

Agni, ja miałam ślub o 17:15. Ale miałam to wszystko bardziej w czasie rozłożone. U fryzjera byłam wcześniej - koło 10 (bo zapomniałam że się na manicure francuski zapisałam na wcześniejszą godzinę jeszcze :roll: ) I miałam tam jednocześnie i fryzurkę i paznokietki robione.
Potem w domu zjadłam coś - z trudem, ale to był taki moment przed burzą :lol: I koło 13:00 przyjechała makijażystka.
Ubierałam się na pół godziny przed wyjściem a i tak się okazało że musiałam stać w "pełnym rynsztunku" przez jakieś 10 minut. (bałam się rzecz jasna usiąść :wink: )
No i wychodziliśmy zdaje się 20 czy 15 minut przed 17. Jechaliśmy najpierw do rodziców po błogosławieństwo, ale i tak byliśmy tam za wcześnie. Od rodziców wyszliśmy o 17:00 i przed kościołem byliśmy na czas (17:05).

Aha, i kąpałam się i całą resztę robiłam rano, bo właśnie żal mi było i pazurków i fryzury. :)

Ale faktycznie dobrze jest sobie zrobić taki plan - ja też miałam - i potem, w miarę możliwości, się go trzymać. I tą listę z niezbędnymi rzeczami. Ja sobie wszystkie kosmetyki i niezbędniki spakowałam wcześniej i mąż mi to zawiózł wszystko do hotelu, w którym mieliśmy wesele. Tak więc jak wychodziłam z domu to tylko małą kosmetyczkę siostra miała przy sobie. ;)

Ale mężczyźni to mają dobrze. Zauważcie że oni to prawie nic nie mają do roboty. Mój to chodził po domu i się nabijał z tego, że ja taka zdenerwowana chodziłam. :hm:
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 3:16 pm   

Just_Kate : to faktycznie ten fryz miałaś wczesnie ;) ale makijaz już o tej samej porze - więc kolejny plan zaczyna się zgadzać :graba:

a z tą karteczką niezapominajką ;) to nie wiem co ma na niej być? tzn. z takich nie do zapomnienia to zestaw kosmetyków przygotować no i może te pieniążki w butach - ale to już rodzice pewnie przypilnują :graba:

wolałabym ubierać się u siebie z moim lubym, ale nasz kot jest nieobliczalny - więc z powodu na suknie ubieram się u rodziców i w ten sposób wyszło bardzo tradycyjnie :D
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 08, 2005 3:27 pm   

Agni, jeśli chodzi o tą listę rzeczy ważnych, to ja musiałam pamiętać m.in. o:

:arrow: wzięciu jednej zmiany ubrań na dzień 'po', bo przecież nie zeszłabym na śniadanie w ślubnej :wink: :lol:
:arrow: kosmetykach do kąpieli i po kąpieli, do mycia włosów (troszkę to trwało :lol: :lol: )
:arrow: kosmetykach do makijażu oczywiście (i właściwie razem z siostrą miałyśmy dwa komplety)
:arrow: dodatkowej parze pończoch (która okazała się niezbędna)
:arrow: spinkach na 'wszelki' i agrafce do spódnicy (bo słyszałam że spódnice mają tendencję do opadania)
_________________
Życzę miłego dnia Gość ;)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 8:09 am   

Mam zgryz... Chciałam umówić się na makijaż z koleżanką-kosmetyczką, ale ona może zacząć najwcześniej o 15. ?lub jest wprawdzie o 19, ale o 17.30 zdjęcia, a wcześniej błogosławieństwo i to 15 km od Pabianic. Poradźcie, zrezygnować z sentymentów i umówić się z kim innym... czy a nuż zdążę?
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 9:27 am   

Gosiaczek
wybralabym chyba kogos innego. wydaje mi sie ze ciezko bedzie zdazyc ze wszystkim, jesli makijaz bedzie o 15. a w ten dzien warto ograniczyc sobie takie stresy do minimum.
moze warto pogadac z kolezanka i poprosic o 14. mysle ze to by duzo pomoglo, a dla niej nie jest to taka olbrzymia roznica
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Czw Mar 31, 2005 9:31 am   

Dziewczyna wykłada w jakimś studium dla kosmetyczek i wcześniej jej po prostu nie będzie... Nic, to poszukam kogos innego, mam nadzieję, że zrozumie
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 4:56 pm   

gosiaczek: policz sobie czas od plnaowanego wyjścia - na ubranie nie potrzeba więcej niż 1/2 godzinki, potem tylko przyjeżdża młody i błogosławieństwo - a makijaż pewnie gdzieś godzinkę - na styk powinnaś się wyrobić ;)
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 5:56 pm   

Ostatecznie narzeczony, kiedy będzie po mnie jechał do Lutomierska, może mnie zabrać od kosmetyczki ;)
 
 
megi 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Lut 2005
Posty: 739
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 7:22 pm   

zaczynam powoli się zastanawiac jak zorganizowac wielki dzien dziewczyny slub mam o 17 15 zdjecia 15 30 fryzjer o 8 napiszcie mniej więcej te co juz maja po jak mniej wiecej to bedzie przebiegało, o której makijaz , orkiestra, i kamere na która umowic, plis powiedzcie cos :wink:
_________________

 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 7:44 pm   

Mój wstępny plan:

10:00 podpisujemy dokumenty w kancelarii

(meliska i przygotowanie domu na przyjęcie męża)

12:00 fryzjer
(obiad)
14:00 kosmetyczka
ok.15:00 - 15:20 jade do rodziców
(czas na relaks, kąpiel alboco)
16:00 ostateczne przebranie
ok. 16.30 spodziewam się kamerzystów, fotografa, NARZECZONEGO :smilegirl:
ok.17:10 wyjeżdżamy na zdjęcia na 17:30

a potem wszystko toczy się własnym torem....

W tak zwanym międzyczasie (lub dzień wcześniej) trzeba będzie rozstawić wizytówki na stołach, ale to jeszcze do uzgodnienia.

Jestem tak roztrzepana, że jeśli nie spiszę sobie na kartce, spóźnię się NA PEWNO
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 15, 2005 9:05 pm   

No nie wiem czy kąpiel po fryzjerze to dobry pomysł............ :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 8:49 am   

No właśnie kąpiel po fryzjerze, hm, moje włosy by tego nie wytrzymały... :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 9:06 pm   

KasiaK napisał/a:
No właśnie kąpiel po fryzjerze, hm, moje włosy by tego nie wytrzymały... :wink:


Już widze u sibie te smętne strączki zwisające po obu stronach twarzy......... :(
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon Maj 16, 2005 9:33 pm   

Jeszcze nie mam dokładnego planu dnia, ale myślę,że będę musiała wstać chyba o 6 rano, żeby zdążyć na ślub na 13. A wy się wyśpicie do 10, buuuu :(
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 9:09 am   

Jejku, przecież nie wejdę do basenu ;) )) Zresztą jeśli będzie taka pogoda jak dziś, żadna woda w kąpieli mi już nie zaszkodzi (olaboga olaboga !! ! jak będzie tak lało, jak wsiąść pod domem do samochodu żeby nie upaprać kiecki?!?!)
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 9:28 am   

gosiaczek napisał/a:
(olaboga olaboga !! ! jak będzie tak lało, jak wsiąść pod domem do samochodu żeby nie upaprać kiecki?!?!)


Moja siostra miała ślub 29 lipca 2000 roku, nawet na pół sekundy nie przestał lać wtdey deszcz, od rana lało sie strumieniami. Tez sie bała o sukienkę, ale
:arrow: auto podjechało pod klatkę, miała więc może 2 maetry do przejścia
:arrow: sukienkę podniosła sobie do góry ( tren na ręku)
:arrow: sprawna pomoc świadkowej - czyli mnie :)
:arrow: do/ z Kościoła ( Katedra) też miała auto pod schodami więc bardzo blisko, no i ze trzy wielkie parasole nad sobą.

Na sali obejrzałyśmy z mamą czy nie ma "błota", plam i innych , nie miała ani jednej kropelki brudu!!!

Myslę, że to nie problem bo dla chcącego nic trudnego, więc ja się deszczem nie martwię, i Ty też nie myslę, nie masz powodów :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
fjona 


Dołączyła: 20 Paź 2004
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 10:47 am   

o rany dziewczyny, jak to wszystko czytam to aż mnie kręci w żołądku z emocji! :D
tak sie cieszę, że to już tak blisko i pewnie lada dzień zrobię swój własny plan dnia, choć wydaje mi się, że skorzystam z planu Agni bo też tak sobie wyobrażam pierwsza część dnia.
_________________
 
 
gosiaczek 

Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 645
Skąd: stąd i z owąd
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 11:03 am   

KasiaK napisał/a:
Tez sie bała o sukienkę, ale
:arrow: auto podjechało pod klatkę, miała więc może 2 maetry do przejścia


U mnie może co najwyżej za bramę a i tak ścieżka i trawa do pokonania... Jakoś to będzie :mrgreen:
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 11:41 am   

Skopiowałam sobie wasze plany i stworzyłam swój, wiem terz co mam czego nie, a jak będzie wyglądał ten dzień samo jakoś wyszło po ustaleniach z fotografem, kamerzysta, i fryzjerką... :wink:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 12:50 pm   

KasiaK napisał/a:
Skopiowałam sobie wasze plany i stworzyłam swój, wiem terz co mam czego nie, a jak będzie wyglądał ten dzień samo jakoś wyszło po ustaleniach z fotografem, kamerzysta, i fryzjerką... :wink:


Masz to ustalone na ponad 4 miesiące wczesniej???

Gratuluję zorganizowania. U mnie pewnie to bedzie wszystko ustalane na ostatnią chwilę. :)

A może się zawezmę, mam w końcu ponad rok czasu.................. :mrgreen:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 12:52 pm   

bajeczka napisał/a:

Masz to ustalone na ponad 4 miesiące wczesniej???

Gratuluję zorganizowania. U mnie pewnie to bedzie wszystko ustalane na ostatnią chwilę. :)

A może się zawezmę, mam w końcu ponad rok czasu.................. :mrgreen:


ja juz tak mam , że lubie mieć wszystko wcześniej, co do godzin to jeszcze nie wiem, ale ogólny harmonogram kto pokim ma znami "audiencję" juz wiem :mrgreen:
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
tusia_queen 

Wiek: 42
Dołączyła: 21 Gru 2004
Posty: 288
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 3:52 pm   

zastanawiam się właśnie jak zaplanować dzień ślubu??
na razie wiem, że

Slub o 17:30

o 17 chciałabym wyjść z domu (z P. spotykamy się w kościele)

o 16:30 ubieranie (chyba, że makijaż wcześniej się skończy..)
o 15:30 przychodzi do mnie makijażystka

na 13 planuję umówic się do fryzjerki

kąpiel chyba rano, może po fryzurze??
jak się uda coś zjeść to będzie dobrze..
_________________
 
 
 
Anion 

Wiek: 40
Dołączyła: 27 Sie 2004
Posty: 240
Skąd: śląsk
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 9:58 pm   

Ja mam slub o 13, planuję pobudkę ok. 7.30 i na 8.00 do fryzjera. Ale tak naprawdę to jeszcze nie wiem. Jak znam życie to szczegółowy plan będzie pewnie dzień wcześniej. :)
_________________
 
 
Ewelianna 


Wiek: 42
Dołączyła: 10 Cze 2005
Posty: 40
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 4:23 pm   

Ja planuję i cały czas boję się ,że z czymś nie dam rady. Na razie plan jest taki:

?LUB 19.15

- 10.00 fryzjer, paznokcie, makijaż (wszystko w jednym miejscu)
- ?? ?
- 16.30 zdjęcia w plenerze
- 18. 30 błogosławieństwo
- 18.50 wyjazd z domu

Szczegóły później :blackglassesgirl:
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]
pozdrawiam cię cieplutko Gość
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 07, 2005 11:15 am   

No u mnie na razie sprawa przedstawia się następująco...
:arrow: pobudka śniadanie i kąpiel relaksująca od 7.30 do 9.00
:arrow: 9.00 świadkowa ma fryzjerkę umówioną (ciekawe kto ją tam zawiezie :?: )
:arrow: o 9.30 manicure (pedicure dzień wcześniej)
:arrow: od 11.00 kosmetyczka i makijaż
:arrow: około 13.00 powrót do domu, lekki prysznic (jeśli będzie potrzebny), może coś przegryźć (jeśli dam radę coś przełknąć :D )
:arrow: 13.30 powoli zaczynamy się szykować ze świadkową
:arrow: o 14 przyjeżdża orkiestra fotograf i kamerzysta
:arrow: 14.45 kończymy ubieranie a chwilkę wcześniej (jak wróci z kwaiatami Pan Młody)robotę zaczynają fotograf i kamerzysta
:arrow: 15.00 błogosławieństwo
:arrow: około 15.30 wyjeżdżamy do kościoła
:arrow: okolo 16.45 świadkowie podpisują dokumenty (My podpisaliśmy w piątek :D )
:arrow: 17.00 ślub (z mszą)
:arrow: około 19.00 przyjeżdżamy na salę.... i WESELICHO :D
a potem to jak wyjdzie :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Nie Wrz 11, 2005 5:07 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 5:56 pm   

Chyba lepiej dzień wcześniej. Potem z miarę świeżym lakierem będziesz miała trudność żeby przypiąć Młodemu kwiatek albo zrobić cokolwiek ze swoim strojem.

Ale ja ogólnie jestem przewrażliwiona na tym punkcie, bo jeszcze nie zdażyło mi się, żeby lakier naprawdę bezpiecznie stwardniał przez godzinę czy dwie. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 6:06 pm   

Ja też jestem za tym, żeby manicure zrobić dzień wcześniej dlatego ja idę jutro na godz. 18:00 żebym już nic nie musiała robić ;) a w sobotę idę na 11:00 do salonu gdzie mnie uczeszą i umalują wracam do domku pewnie jeszcze coś zjem o 14:30 błogosławieństwo więc już muszę być ubrana potem fotograf na 15:30 o 17:00 ślub a potem zabawa do białego rana :D
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 08, 2005 9:29 pm   

umówiłam sie na 9.30 w sobotę, świadkową odbierze ktoś inny i zawiezie do kosmetyczki gdzie sie spotkamy.... będę miała robiony tylko manikiur francuski i mam nadzieję, że do 13.30 stwardnieje na mur :)
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 10, 2005 11:00 am   

Plan jest taki:
11.00-13.00 fryzura i makijaż (czy nie za wcześnie? czy wytrzyma?)

13.30-14.30 ubranie się w suknię, przypięcie welonu ( to chyba nie zajmie tyle czasu :roll: )

14.15 przyjeżdża K. z bukietem

14.30 wyruszamy na sesję fotograficzną

15.00-16.00 sesja foto

16.30 przyjazd do domu

17.00 błogosławieństwo

17.30 wyjazd do kościoła

18.00 ślub

co o tym sądzicie? nie zapomniałam o czymś?
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 11, 2005 5:06 pm   

Wprowadziłam do swojego planu pewne modyfikacje :)
_________________

 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 4:15 pm   

Mam problem ze zorganizowaniem sobie dnia ślubu.

Ceremonia jest o 18.00. Przedtem muszę tylko uczesać się, umalować i ubrać. No i błogosławieństwo.

16.30 przybycie Pana Młodego
17.00 błogosławieństwo
17.40 wyjazd do kościoła

Czy to OK? Błagam doświadczone forumki o pomoc!!!!!
Bo zupełnie nie wiem na którą umówić pana który będzie naszym kierowcą :roll:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 5:02 pm   

Moim zdaniem lepiej by było jakby narzeczony przyjechał na 17 bo błogosławieństwo trwa naprawdę chwilkę
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 5:10 pm   

To zależy jak długo chcecie celebrować tą chwilę.
Czy będzie długa przemowa itd. Bo moje błogosławieństwo było ekspresowe i to które gdzieś widziałam też takie było. Góra 10 min i wio samochodem :graba:

Acha mnie się omsknęło z czasem ubierania bo był problem z wpięciem welonu, no i w efekcie spóźniliśmy się do fotografa, a mnie się nie chciało siedzieć jak ta kretynka w sukni ślubnej i czekać aż mój luby przebieży, no i siedział w stołowym i na mnie czekał ( to był efekt zamierzony), ale czekał dłużej niż to sobie umyśliłam :wink:
 
 
Mika 


Wiek: 44
Dołączyła: 19 Mar 2005
Posty: 1034
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 5:22 pm   

Pipi mój też czekał bo za wcześnie przyjechał a błogosławieństwo też mieliśmy w ekspresowym tempie, wszystko tak szybko poszło, że mieliśmy sporo zapasu dzięki czemu mamy kilka fotek cykniętych na Stawach Jana :)
_________________
http://www.biurotassa.pl
 
 
 
Kot 


Wiek: 45
Dołączyła: 27 Kwi 2005
Posty: 1423
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 7:42 pm   

no to błogosławieństwo na pewno nie bdzie trwało zbyt długo
macie zupełną rację w naszym przypadku 17.00 będzie w zupełności wystarczająca :wink:
_________________
... pamiętasz była jesień....

 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 04, 2005 10:51 pm   

u nas ma to wygladac tak:
9.30 fryzjer
11.30 makijaż
13.30 zdjęcia
( więc wczesniej będzie ubieranie, spotkanie z narzeczonym, ok 13 z minutami wyjazd na zdjęcia. Plener ma potrwać ok 2 godzin, a potem powrót do domu)
16.00 Błogosławieństwo
17.00 ?lub

MIejmy nadzieję, że wszystko się tak ułoży :wink:
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
sękuś 

Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 95
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 05, 2005 9:20 am   

Ja miałam ślub o 18.30, mój dzień ślubu wyglądał następująco:

8 - pobudka i sniadanie
9-11 - wizyta na sali w celu ułożenia wizytówek, odbiór kwiatów dla rodziców
11 - kawka w domciu,odpoczynek
12.30 - manicure
14 - fryzjer i makijaz
16.15 - powrot do domu
17.00 - zalozenie sukienki
17.30 - zjawia się kamerzysta
17.45 - zjawiają się goście i Jacek
17.50 - błogosławieństwo
18.10 - jestesmy przed kosciolem (duzo, duzo za wczesnie)
Wlasnie przez to, ze bylismy troszke za wczesnie przed kosciolem siedzielismy w samochodzie i sie denerwowalismy, bo ja chcialam isc juz :)

A co do fryzury, mysle, ze dobrze zrobiona wytrzyma cala noc, moje wlosy niepokorne, niedajace sie ujarzmic wytrzymaly cala noc.
Gdzies mam zdjecie fryzury nad ranem to zaraz wstawie.
 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 1:00 pm   

Ja też już układam mój plan:

?LUB - 17.00

7 - pobudka, prysznic, śniadanie???
7.40 - wyjazd do fryzjera
8 - 11 - czesanie

potem powrót do domu, moment na złapanie oddechu, może coś zjem

12.30 - makijaż
14 - ubranie się
14.30 - przybywa pan młody + błogosławieństwo
15 - wyjeżdzamy na zdjęcia
17 - ślub

Liczę na to, że upięcie włosów wytrzyma długo...

Doradzcie - może coś zmienic?
 
 
Edi 

Wiek: 40
Dołączyła: 24 Cze 2005
Posty: 430
Skąd: sprzed komputera
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 8:15 pm   

Rorrim rezerwujesz aż 3 godziny na fryzjera???
Ja bym tyle nie usiedziła 8)

A tak swoją drogą jakie fryzurę chcesz skoro jest taka czasochłonna? :?:
_________________
Ja chce powtórki z 23 września 2006 !! !

 
 
rorrim 


Dołączyła: 08 Cze 2005
Posty: 338
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 8:38 pm   

Do fryzjera jadę około 30 minut więc automatycznie rezerwuję nieco więcej czasu.

A co od fryzury - mam potwornie oporne włosy - zupełnie nie chcą się skręcać ani układać. Ułożenie samej fryzury nie zajmuje więc tyle czasu ile przygotowanie włosów... Ostatnio, gdy miałam czesanego koka na wesele siedziałam w salonie 2 godziny... :?

Teraz może i zarezerwowałam czas trochę na wyrost - nie byłam jeszcze na fryzurze próbnej - ale lepiej mieć czasu za dużo niż za mało.
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:37 am   

Wiem, że mam jeszcze dużo czasu na takie plany, ale niedługo będę zaklepywać godzinę w kościele i myślałam o 18, ale teraz zaczynam się zastanawiać, czy to jednak nie za wczesnie... Może lepsza byłaby 19?

No bo jeśli o 18, to plan dnia wyglądałby tak:

18 -
17:30 - wyjazd do kościoła
17:00 - 17:20 - błogosławieństwo
16:30 - 17:00 - poprawki stroju, makijażu, fryzury
16:00 - 16:20 - powrót z sesji
13:30 - 16:00 - sesja plenerowa
13:00 - 13:20 - dojazd na sesję
12:30 - 13:00 - ubieranie
11:00 - 12:30 - makijaż
8:30 - 10:30 - czesanie
8:00 - 8:30 - śniadanie
7:30 - 8:00 - toaleta
7:00 - pobudka

A ja chciałam się wyspać... :?
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:50 am   

ze mna nie pogadasz, mam slub o 17 :)

ale ja nie mam sesji plenerowej, wiec sporo czasu w kieszeni.

mysle, ze w Twoim przypadku, czerwiec i sesja, 19 nie jest zla.
tylko zastanow sie czy faktycznie sie wyspisz ... czy i tak nie wstaniesz o tej 7, bo 'juz dluzej nie bedziesz mogla' ... :)
_________________
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:54 am   

Zastanawiam się...
Dodatkowo sesja później (ok. 15) byłaby lepsza z punktu widzenia korzystniejszego światła.
Tylko obawiam się, że 19 to trochę za późno, bo wtedy wesele rozpoczęłoby się przed 21.
Mogę też przełozyć sesję na inny dzień :?

A może założyłam za dużo czasu na poszczególne czynności?
_________________
chez alma |
 
 
szczako 

Wiek: 44
Dołączyła: 11 Lis 2005
Posty: 2216
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 03, 2006 11:59 am   

Alma_ napisał/a:
Dodatkowo sesja później (ok. 15) byłaby lepsza z punktu widzenia korzystniejszego światła.


no fakt. zdjecia najfajniejsze sa o wschodzie i zachodzie ... ja zdecydowanie stawiam na zachod.

a jezeli chodzi o to ile czasu na wszystko sobie przeznaczylas ... to juz nie pomoge, bo z autopsji na razie nic nie moge powiedziec :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl