Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"BELWEDER" w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:01 pm   

no powiem szczerze, ze troszke mnie zmartwilas.... ja coprawda mam informacje z innego zrodla-od malzenstwa ktore bralo slub we wrzesniu w tym roku i byli bardzo zadowoleni... zarowno z sali jak i jedzenia... sama juz nie wiem co o tym myslec... z placeniem po weselu to raczej niemozliwe, bo wszyscy, ktorzy sie zdecydowalismy na ta salę podpisalismy juz umowe, w ktorej jest napisane, ze musimy zaplacic przed weselem...
pozostaje nam jedynie miec nadzieje,ze wszystko bedzie jakos w miare... bo troszke zbyt pozno na zmiane umowy- facet na pewno na taką zmianę by sie nie zgodził...
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:10 pm   

Szczerze mówiąc strasznie mnie dziwią te skrajne, sprzeczne informacje o Belwederze :(
_________________
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:12 pm   

Nie mialam zamiaru was zmartwic na prawde....Bedzie dobrze...z tym ze my tex mielismy placic przed wszystko ale sie nie zgodzilismy,poniewaz mielismy rowniez poprawiny i wlascieciel poszedl nam na reke.Doplacilismy reszte (nie cala)po poprawinach ze wzgledu na to jedzenie!
Malo tego w dniu wplacenia "niby"calosci gosciu zazadal od nas doplaty , poniewaz nie bylo tyle osob ile mialoby byc!!!!!Paranoja - jaki zdzierus!!Ja podpisaliscie umowe na np 150 osob to za tyle placiecie a jak bedzie mniej to wam doliczy!!- liczcie sie z tym i uwazajcie na to!!
A propos remontu to zrobiony jest ogrod i wyglada fajne natomiast reszty remontu poki co gosciu nie przewiduje wiec sie nie martwcie...
Bedzie dobrze wazne byscie wy sie dobrze bawili i byle orkiestra dopisala a sala i jedzenie to tylko przystawka, ale uwazajcie na to co podpisujecie i co uzgadniacie(wszystko na papierze wtedy bedzie jasne i klarowne)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:17 pm   

bezza a kiedy dokładnie miałaś to wesele???
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:17 pm   

nie wiem jak Ty Sylweczko,ale my właśnie zdecydowaliśmy, że jadąc do tego Pana wydrukuemy te wypowiedzi i bedziemy negocjowac doplate po weselu. powiemy ze sa rozne zdanai na jego temat i ze boimy sie ze nawali.moze wtedy kolesia ruszy ze rozne opinie o nim krązą i sie ugnie i troche ogarnie w tej kwesti...

my podpisalismy oprocz umowy zalacznik do umowy-spisalismy tam wszystkie dodatkowe rzeczy ktore nam obiecal, zeby pozniej sei nie wykrecal... typu np ile bedzie osob z oblugi,jak z jedzeniem, co ile na ile osob i takie tam, bo w umowie tego nie bylo... podpisal sie pod tym,wiec ewentualnie bedziemy go tym nękać...
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:23 pm   

mielismy wesele we wrzesniu.To ze podpisaliscie aneks do umowy i wlacieciel sie podpisal pod tym to bardzo dobrze!!-mcie jakis dokument przynajmniej bo my na to nie wpadlismy
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:28 pm   

załącznik podpisalismy ze wzgledu an to iz roznie sie slyszy o roznych lokalach-pewne rzeczy chcielismy miec na pismie,zeby nei było na słowo, bo wtedy łatwo sie ze wszystkiego wycofać... mam andzieje,ze to pomoze :]
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:29 pm   

Olcia my wydrukowaliśmy te wcześniejsze negatywne opinie i chcieliśmy mu to pokazać przed podpisaniem umowy, ale on twierdzi, że to może jego konkurencja to pisze, bo każdy może sobie tak napisać nie podpisując się pod tym swoim nazwiskiem, że tego nie można sprawdzić itp.
My też mamy załącznik do umowy!
Naprawdę nie wiem co o tym myśleć! Nie chciałabym, żeby cokolwiek popsuło nam nastrój tego dnia. Za lokal i jedzenie płacimy bardzo duże pieniądze, licząc na to, że wszystko będzie jak należy.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:32 pm   

no ja tez mam taką nadzieje... w koncu 160zł od osoby to nie jest mało... ale my sprobujemy z nim negocjowac doplate czesci peniedzy po weselu...moze sie zgodzi...
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:35 pm   

bezza ale konkretnie którego dnia września było wasze wesele??

Olcia spróbujcie oczywiście, bo my próbowaliśmy i się nie zgodził! Też nam na tym zależało, bo nas pieniądze są znacznie większe, bo robimy również poprawiny ;)
_________________
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:36 pm   

Nie chce dokladnie pisac dokladnie ktorego wrzesnia...wczym to pomoze ??
Na pewno nie jestem z zadnej konkurencji !! !!! chce was tylko ostrzec a po co mam miec pozniej jakies nieprzyjemnosci z tego tytulu??
Ostatnio zmieniony przez bezza Pon Lis 19, 2007 9:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:40 pm   

tak Sylweczko, Wy macie poprawiny,ale my mamy kilkadziesiat osob wiecej niz wy na weselu ( z tego co kojarze)... wiec dla nas to tez jest istotne...
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:48 pm   

Olcia oczywiście dla każdego to jest istotne, w końcu to są nasze ciężko zarobione pieniądze :)

bezza no tak się składa, że znam osoby, które miały tam swoje wesela i często tam bywałam, a skoro Ty nie masz odwagi napisać kiedy było Twoje wesele, to tym bardziej dziwi mnie, że masz odwagę pisać negatywną opinie o lokalu! Poza tym logujesz sie pierwszy raz na forum tylko po to by to napisać? Traci w ten sposób Twoja wiarygodność, przynajmniej dla mnie! Bo ja mam odwagę podpisać się zawsze pod swoimi słowami imieniem i nazwiskiem!
_________________
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:55 pm   

Rozumiem ze mozesz byc podirytowana moja opinia ale kiedys musialam napisac i kiedys musial byc ten 1 raz a ze akurat to dzisiaj nastapilo to juz nie moja wina...Mozesz mi nie wierzyc ale wlasnym weselu"moze wspomnisz moje slowa npisane"...
A to ze sie nie podpisuje to wole byc anonimowa ...łódź jest jednak mala i nigdy nie wiadomo kogo sie spotka jeszcze na drodze...(moze to zrozumiesz kiedys)-bez urazy
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:58 pm   

dziewczynki, nie kłóćmy sie, lepiej pomyslec jak ten problem mozna rozwiazac jesli sie pojawi, a jesli sie nie pojawi to tym lepiej dla nas. a poza tym trzeba byc dobrej mysli- jedynie to nam pozostaje... :-) mi sie lokal bardzo podoba i mam nadzieje,ze moje pozytywne zdanie bedzie takze po moim weselu...
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:01 pm   

Ja się nie irytuję Twoją opinią, bo każdy ma prawo do swojej własnej! Tobie może coś nie smakować, a komuś będzie to smakowało i to jest normalne!
Ja się irytuję Twoją postawą! Widocznie masz swoje powody, że nie chcesz się ujawniać!
Dziwne że na forum zalogowałaś się dopiero po ślubie! Wcześniej nie było Ci potrzebne?
Bardzo dziękuję za "ostrzeżenia", mam nadzieję, że nie będę wspominać Twoich słów, cokolwiek miała ta Twoja wypowiedź oznaczać!!!
_________________
 
 
jpuasz 


Dołączyła: 17 Maj 2006
Posty: 1210
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:06 pm   

bezza napisał/a:
Ludzie drodzy prosze was nie robcie tego bledu co my - placcie po a nie przed!!!!!!!!WTEDY ON BEDZIE SIE STARAL ZEBY BYLO WSZYSTKO DOBRZE BO WLASCIELOWI ZALEZY TYLKO NA KASCE!!


Co do powyższego, to mówiąc szczerze nie znalazłam żadnej sali w której można było płacić po weselu, więc tak naprawdę nie rozumiem tego zarzutu. Pomijając fakt, ze po części rozumiem tutaj właścicieli, bo myslę, ze każdy miał sytuacje, że np młodym nie smakowały jakies potrawy i postanowili nie zapłacić całości pieniędzy. I nie mówię o sytuacjach, kiedy jedzenie jest naprawde nie do zjedzenia, tylko o takich, gdzie np gościom smakowało a młodzi stwierdzili, ze oni mają inny gust i im już nie. No niestety nie da się trafić w gust każdego :]

A odnośnie poniższego stwierdzenia:
bezza napisał/a:
Malo tego w dniu wplacenia "niby"calosci gosciu zazadal od nas doplaty , poniewaz nie bylo tyle osob ile mialoby byc!!!!!Paranoja - jaki zdzierus!!Ja podpisaliscie umowe na np 150 osob to za tyle placiecie a jak bedzie mniej to wam doliczy!!- liczcie sie z tym i uwazajcie na to!!


równiez jestem zaskoczona, bo to tym bardziej obowiązuje w każdej sali weselnej, no chyba, ze wesele jest w mało "chodliwych" miesiącach. Ty miałaś we wrześniu, który nalezy do popularnych terminów i nie dziwię sie, ze właściciel zażądał zapłaty. Bo jeżeli sala jest np na 120 osób, ktoś na tyle podpisuje a na weselu jest 70 osób, to właściciel na tym traci - jedzenia jest na 120 osób, bo tak było zaplanowane i nadwyżka się zmarnuje. Także szczerze mówiąc nie rozumiem tych "argumentów". Nie komentuję tutaj jakości jedzenia, czyli zimnych potraw i zapleśniałego chleba, bo w tej kwestii chyba tylko Ty i Twoi goście mogą się wypowiedzieć :)
_________________
Pozdrawiam :)
Paulina



 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:13 pm   

fakt-jesli chodzi o doplaty to jak podpisywalismy umowe z wlascicielem belwederu to on sam pwoiedzial zeby w umowie napisac ile ludzi bedzie minimum, bo wiecej zawsze moze byc,a jesli bedzie mniej to moze byc problem. dlatego pomimo tego ze wesele planujemy na 150 osob wpisalismy w umowie 135 gdyby niektorzy sie nie odliczyli....
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:23 pm   

bezza jeśli możesz to proszę napisz dokładnie jakie mieliście zastrzeżenia i co było nie tak, to będziemy wiedzieli na co uważać i jak przed tym się ustrzec!
_________________
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:31 pm   

uwazajcie np za "trony" za 2 trony dla mlodych wlascieciel chce 400 zł.Na pewno wam o tym nie powiedzial.My ich nie wzielismy bo szkoda nam bylo pieniedzy mimo tego ze sa piekne no ale ...jednak 400 zł...
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:37 pm   

o widzisz to jest konkret! Bardzo dziękujemy! Bo na to byśmy nie wpadli, tym bardziej, że pytaliśmy kilkakrotnie za co jeszcze życzy sobie jakieś dodatkowe opłaty! Właściciel powtarzał, że w tej stawce jest to wszystko wliczone!
Napisz jakie jeszcze pułapki zastawiał właściciel Belwederu, może dzięki temu nam uda się w nie nie wpaść!
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 10:37 pm   

kurcze a moze ktos jeszcze mial weselw tym roku? kazdy mial takie schizy w wlascicielem? czy to moze wyjatek? moglby sie ktos jeszcze odezwac w tej kwestii, bo na razie opieramy sie na oppinii jednej pary... nie chce mi sie wierzyc ze jest dodatkowa opłata za te trony-faktycznie nic nie wspominał na temat dopłaty za te siedzenia...

[ Dodano: Wto Lis 20, 2007 12:37 am ]
bezza, a moze jeszcze pojawiały się jakies niespodzianki? jesli tak to napisz koniecznie,musimy wiedziec na co byc przygotowanym...
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 3:48 pm   

Dziewczyny, proszę nie najeżdżajcie tak na Bezzę! Wiem, że emocje mogą trochę ponieść i jesteśmy w stanie wyskoczyć z zębami na każdego kto atakuje nas i nasze wybory, ale trochę rozsądku się przyda.

Bezza nie napisała, że sala jest do kitu tylko, żeby uważać na pewne rzeczy. Jeśli ktoś sugeruje, że jest to post konkurencji to chyba nie przemyślał tego dokładnie. Konkurencja w salach weselnych jest tak duża, że nie da się podnieść swoich notowań obsmarowując jedną tylko firmę.

Nie oczekujcie też, że każdy kto planuje ślub będzie korzystał z tego forum, albo z jakiegoś forum wogóle. Natomiast jeśli coś się nam nie spodoba w firmach, które nas obsługiwały to forum jest pierwszym miejscem gdzie będziemy chcieli się tym "pochwalić". Trudno się więc dziwić, że nagle pojawia się nowa osoba która swoje wesele już miała. A jeszcze trudniej się dziwić, że pisze posty tylko w jednym temacie.

Co do Belwederu to ja również odwiedziłam tą salę jak szukałam sali na swoje wesele. Jak weszłam to aż mi dech zaparło, taka jest wielka, przestronna i ładna. Ale jak zobaczyłam jedzenie, które wnosili na stoły to mój entuzjazm niestety opadł. Właśnie ze względu na jedzenie zrezygnowałam z tej sali. Na pocieszenie powiem wam, że jestem pod tym względem wyjątkowo wybredna, bo moja mama rewelacyjnie i wykwintnie gotuje. Do tego ważne jest dla nas to, żeby jedzenie było przepięknie podane. W Belwederze kuchnia nas nie satysfakcjonowała.

Warto skorzystać z ostrzeżenia, żeby bardziej zwrócić uwagę na pewne szczegóły. To, że u Bezzy coś nie wyszło nie przesądza o tym, że na waszych weselach też będzie źle, ale przezorny zawsze ubiezpieczony :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 4:00 pm   

nie rozumiem, Ewo czemu piszesz w liczbie mnogiej (np.dziewczyny). żaden z moich postów nie był skierowany do bezzy żeby na nia"najeżdzac" badz brac pod uwage , że to konkurencja.. moze przeczytaj jeszcze raz uwaznie, bo to ze sylweczka poddala taka mozliwosc iz moze byc to ktos chcacy zaszkodzic, nie jest powodem, zeby teraz wszystkich stawiac po stronie podejrzewających bezze... mysle zreszta,ze zadna z nas nie miala akurat takich mysli...
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 5:29 pm   

Tak generalnie uogólniam. Nie chciałam was krytykować, jedynie poradzić, żebyście wzięły pod uwagę posty Bezzy. A ponieważ ten problem dotyczy zarówno ciebie jak i Sylweczki, to trochę pozwoliłam sobie wrzucić was do jednego worka :oops: Przepraszam jeśli cię uraziłam. Trzymam kciuki, żeby wasze wesela całkowicie obaliły posty Bezzy.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 5:35 pm   

nie uraziłaś lecz chciąałm Ci uswiadomic Ewuniu ze ja biore te uwagi jak najbardziej pod uwage... mam nadzieje,ze nie powtorzy sie taka sytuacja. dzis np dostalam kontakt do pary ktora tez miala wesele we wrzesniu w belwederze i chce pogadac z nimi jak to bylo u nich... mam nadzieje ze z bezzą był to jakiś wyjątek i ze inni powiedza mi jakeis pozytywne uwagi :-) a ogolnie nei amywyjscia-trzeba zyc z nadzieją ze bedzie ok :)
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 5:39 pm   

Ola, do wesela jeszcze kilka miesięcy, wszystko może się wydarzyć! Nie ma co martwić się na zapas. Najważniejsza na weselu i tak jest muzyka i goście. Cała reszta to sprawy trzeciorzędne. Przecież nikt dzisiaj z głodu nie umiera i nie idzie na wesele po to, żeby się najeść, ale żeby się dobrze bawić. Będzie dobrze.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 5:48 pm   

no tak,ale kazdy z nas mimo to chce zeby wszystko było idealnie.... i jak zapobiec temu zeby nie bylo neprzyjemnych niespodzianek? :|
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 5:52 pm   

Olcia, nie ma sal idealnych, zawsze wybieramy to co najbardziej zbliża się do naszego pojęcia ideału i tyle :( A starać się zawsze trzeba. Dlatego właśnie ja jestem bardzo wyczulona na wszelkie negatywne uwagi i będę się starała pamiętać o nich przy dogrywaniu szczegółów.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 5:56 pm   

no tak, dlatego podpisalismy zalacznik do umowy i uwzglednilismy w niej jakies negatywne uwagi forumek, ale wczesniej nie slyszelismy zadnych schizow np.z tronami... a teraz juz za pozno zeby cos w tej kwestii dograc... pozostaje miec jedynie nadzieje,ze jakso to bedzie ...
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 7:41 pm   

Ja nie chciałam nikogo urazić ani na nikogo najeżdżać po prostu miałam swoje powody, by sie dowiedzieć kiedy było to wesele. Ale bezza widocznie miała swoje powody, by tego nie ujawniać i ok. Każdy ma prawo napisać tylko tyle ile chce i zostać anonimowym.
Być może moja reakcja była zbyt ostra, ale to ze względu na emocje, jakie towarzyszą sprawom ważnym! Tutaj też pojawiła sie pewna nieścisłość (z płaceniem przed czy po), ale może to tylko sformułowanie mylące, dodatkowo to pierwsze posty tej osoby, ale przede wszystkim chyba ciężko mi było w to uwierzyć, bo nie mieści mi się w głowie np.jak można podać spleśniałe pieczywo.

Dla mnie bardzo cenne są informacje i opinie, szczególnie te negatywne. Bo dzięki nim być może uda mi sie ustrzec przed tego typu sytuacjami. Dlatego jestem wdzięczna wszystkim, którzy dzielą sie swoimi doświadczeniami na forum.

Jeżeli chodzi o podejrzewanie, że to wypowiedzi konkurencji, to napisałam wyraźnie, że nie ja na to wpadłam, tylko właściciel sali, tak nam powiedział. Nie są to moje podejrzenia, bo uważam, że poważne firmy mają znacznie lepsze sposoby na pozyskiwanie klientów.

bezza jeśli coś jeszcze Ci przyjdzie do głowy, odnośnie haczyków w Belwederze, to koniecznie daj znać!

Jeśli ktoś poczuł sie urażony moimi wypowiedziami, to bardzo przepraszam :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 7:45 pm   

no co Ty Sylweczka, mysle ze nie wszyscy sie dobrze zrozumielismy,ale bez przesady zeby odrazu czuc sie urazonym, mysle ze bezza doda jeszcze cos od siebie,zebysmy mogli miec jakies podstawy czego sie ewentualnie trzeba pilnowac. jak ja sie dowiem czegos, od tej pary, o ktorej wspomnialam, to tez dam znac na forum :-)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 7:50 pm   

Olcia cieszę się, że tak myślisz :)

Czekam na wszelkiego rodzaju informacje, sama również postaram się dotrzeć do swoich źródeł, bo chciałabym uniknąć tego typu przykrych niespodzianek na swoim weselu :)
_________________
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 8:37 pm   

Reasumujac....sala jest przepiekna a zawsze i tak znajda sie osoby ktore obgadaja ,czy to jedzenie czy orkiestre czy kiecke....wazne by to byl wasz cudowny dzien!!:):)
Ja mialam CUDOWNE WESELE I na pewne rzeczy nie zwracalm uwagi,wiec DZIEWCZYNY NIE MARTWCIE SIE!!!!Głowy do gory to beda wsze piekne chwile!!!!!i nie stresujcie sie sala to pryszcz wazne byscie byli w pozyciu malzenskim SZCZESLIWI -czego szczerze wam z moim mezem zyczymy!:):)

[ Dodano: Wto Lis 20, 2007 8:46 pm ]
Dziekuje Ewcia za zrozumienie.....

Ja chce was tylko ustrzec przed rzeczami na ktore byscie nigdy nie wpadly...., czy podpisujac umowe z wlascicielem czy wogole z organizacja wesela.
Sama mialam swoje wesele niedawno wiec sama wiem po sobie ze o pewnych sprawach nigdy nie pomyslisz!!-to jest normalne wkoncu wesele ma sie raz w zyciu:):)
A to ze u nas wyszlo tak a nie inaczej to moze byc nam tylko przykro ...typu splesnialy chleb itd....
Podjedzcie np z nienacka na ta sale i wejdzcie do kuchni ,my tak zrobilismy i zobaczylismy jak przygotowuja jakies menu na wesele.... zobaczylismy kucharzy nawet pogadalismy z nimi tak po krotce,rozmawiallismy z wlascicielka kuchni-bardzo sympatyczna mloda dziewczyna "(opowiedziala nam od str kuchni rozne rzeczy).Szczerze mowiac uspokoila nas bardzo.

To na co warto zwrocic uwage to:
-zabrac wszystko po weselu(jesli macie poprawiny)chodzi oczywiscie o jedzenie-w innym razie zobaczycie to SAMO na poprawinach
-klimatyzacja(jesli macie w goracych upalnych wrecz miesiacach)to koniecznie podpiszcie aneks do umowy by klima byla non stopo zalaczona!(wlascieciel wylacza ja z oszczednosci co jakis czas )-a wiem to stad iz znajomi nasi byli tam na weselichu w zeszlym roku i bylo tak goraco ze nie dalo rady wytrzymac!!
-wracajac do oszczednosci pana Grzesia to pyta nawet orkiestre jaki bedziie pobor pradu z ich sprzetu!!
-aha i NIE DAJCIE SIE ZLAPAC na jego tani chwyt ze za orkiestre,kamerzyste,fotografa sie nie palci (jedzenie za talerzyk) gdyz na tej sali palci sie za te osoby 100%(a dostaja jedzenia malo gdyz "oni"sa w pracy!!!!!-a to nie male pieniadze bo pare set zl za tyle osob!!!!!!!!!!!!
-obsluga jest ok ale malo osob
-kupcie plastikowe opakowania zeby zabrac jedzenie bo w wyposazeniu sali tego nie ma

To tak z grubsza jak sie nam cos jeszcze przypomni to napisze.....
Ostatnio zmieniony przez bezza Wto Lis 20, 2007 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 8:48 pm   

hehe, w pozyciu zapewne bedziemu :D dziekujemy za zyczonka :-)

a skoro bezzu juz tu jestes-to masz jeszcze jakies uwagi? na cos jeszcze powinnismy zwrocic uwage? czy obsluga byla ok? czy podczas wesela byl ktos za wszystko odpowiedzialny? czy w lazienkach bylo czysto ?
moze to banalne sprawy,ale tez istotne...

[ Dodano: Wto Lis 20, 2007 8:53 pm ]
my juz niektore z tych rzeczy zapisalismy w zalaczniku do umowy, fakt nie wpadlismy na pomysl z ta klimatyzacja.
jesli chodzi o kamerzyste i orkiestre to odrazu nam powiedzial ze placi sie 100%.
zapisalismy tez ze gwarantuja nam po czesci plastikowe pojemniki po weselu abysmy mogli w nich zabrac jedzenie. ilosc osob z obslugi tez mamy zapisane :-) postaramy sie jeszcze wcisnac mu do podpisu jeszcze jeden zalacznik... z tymi uwagami,ktore wymienilas :]
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 8:55 pm   

A widzisz my nie pomyslelismy ze placi sie za orkiestre 100%, ate pojemniki kupcie na wszelki wypadek to jest pare groszy a nie bedziecie musieli sie prosic...
Obsluga bardzo mila tylko troszke za malo kelnerow moim zdaniem (mozna wynajac wiecej ale sie placi za dodatkowe osoby)
Ostatnio zmieniony przez bezza Wto Lis 20, 2007 8:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 8:58 pm   

ok,jak mi coś jeszcze wpadnie do glowy to zapytam...

a z tym pomieszczeniem obok udostepnionym dla nas wszystko było ok? mam na mysli ta taka mneijsza sale jadalna w ktorej niby mamy trzymac alkohol lub inne pierdoły
Ostatnio zmieniony przez MałaMi1 Wto Lis 20, 2007 8:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 9:02 pm   

Olcia my nie korzystalismy z tej salki wiec nie potrafie nic na ten temat napisac
Po prostu nie byla nam ona potrzebna
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 9:06 pm   

to tak z ciekawosic spytam-gdzie trzymaliscie alkohol i prezenty?
my chcemy korzystac z tego pomieszczonka, gdyz chcielibysmy na kilku materacykach polozyc tam dzieciaki, zanim pojada z rodzicami na ostateczne spanko :)
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 9:12 pm   

Olcia tata moj pojechal prezenty zawiezc do domu,zas alkohol mielismy w lodowkach w tym barku kolo stolow.Kelnerzy donosili nie bylo problemu
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 9:25 pm   

Dziękujemy za dodatkowe informacje, będziemy musieli jeszcze pewne rzeczy uwzględnić w kolejnych rozmowach z właścicielem!
Wszędzie można się spotkać z nieuczciwością :(
Jak myślicie ile powinno być osób z obsługi (kelnerek, kelnerów)?
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lis 20, 2007 9:40 pm   

my zapisalismy ze na naze 135-150 osob ma byc 8 osob z oblugi, zgodzil sie na to wlasciciel i pod tym podpisal :-) wydaje mi sie to wystarczajaco . oczywiscie zapisalismy ze te 8 ma byc na sali a nie włączajac kucharza, osobe od zmywaka itp
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 16, 2008 8:27 pm   

Czy był ktoś ostatnio na imprezie w Belwederze i może podzielić się swoimi wrażeniami/refleksjami???
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lut 17, 2008 8:26 am   

sama jestem ciekawa,czy cos sie tam zmienilo-ja moge powiedziec tylko tyle,ze czesto kolo Belwederu przejezdzamy jadac do rodzicow mojego A. i była tam ostatnio jakas imrpezka,wiec oczywiscie podpatrzylam co sie dzieje-na pierwszy rzut oka, rpzez te duze oszklone drzwi przy dobrymosiwetleniu,nie bylo widac aby cosik sie zmienilo :] parkiet tamgdzie byl i taki jaki byl :) stoly tez:) z tego co mi mowil na jesieni wlasciciel,mieli oddac do uzytku jakis parking,z boku mial byc wjazd a parking gdzies z tylu,ale nie widzialam,aby cos sie zmienilo w tej kwestii-wiec moze na wiosne cos beda robic....a Ty Sylweczko kiedy teraz sie do Belwederu wybierasz na jakies rozmowy? my zamierzamy jechac wmaju,zeby dogadac dekoracje, i zadac reszte pytan ktorych nie zadalismy jak bylismy podpisac umowe-np o te fotele dla Pary Młodej, czy trzeba za nie dodatkowo płacic ?? :? trzeba klaryski podpytac,bo ona ma chyba wesele przed nami, moze bedzie tam wczesniej jechac niz my..
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 6:42 pm   

Muszę Wam powiedzieć, że dziś przejeżdżałam obok Belwederu i bardzo się ucieszyłam, bo ustawili przed nim rusztowania! Wcześniej martwiłam się, że zostanie taki odpadający z zewnątrz tynk :o Ale chyba właściciel postanowił odnowić troszkę lokoal 8)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Mar 16, 2008 7:39 pm   

jak dal mnie dotychczasowy tynk nie był zły, szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnego odpadania :] ale fajnie w sumie...

[ Dodano: Wto Cze 10, 2008 2:43 pm ]
z informacji klarysy,która za niecałe 2 tyg.ma tam swoje wesele, wiem, że zmienił się właściciel sali.... jestesmy pełni nadziei, że bedzie mu zalezalo na utrzymaniu renomy sali :wink:

[ Dodano: Czw Cze 19, 2008 11:38 pm ]
więc tak...bylismy na sali na spotkaniu z nowym włascicielem- przemiło zostalismy zaskoczeni...Pan młody, miły i widać , że dobrze mu z oczu patrzy ;) powiedział, co jeszcze planuje zrobić (remonty), że zależy mu na utrzymaniu dobrej opinii o sali itd. Powiem tylko, ze powiekszyli parking, z tylu sali powiekszaja ogród...no a co do tej spaskudzonej sciany-sam przyznal ze kiepski kolor wyszedl i reszta pozostanie juz odnowiona ale w tej dawnej kolorystyce :) Kolejnym milym zaskoczeniem jest to, że za dzieci do 3 lat nie będziemy wogóle placic , za dzieci starsze połowa ceny :) więc dla nas to duzo, w poprzedniej wersji nawet za malenkie dziecko płaciliśmy 100%. Kolejna fajna sprawa-nie ma tak jak do tej pory, że firma dekorująca jest przypisana do sali, powiedział, że owszem teraz współpracują z firmą dekoria, jednak nie narzuca....my jednak własnie chyba z tej firmy skorzystamy, bo widzieliśmy ubrana salę materiałami na wesele jednej z forumek i nam sie bardzo pdoobało...teraz mamy przyjechać na 2-3 tyg przed ślubem ustalić szczegóły...no to chyba tyle w skrócie :)

mam nadzieje,ze po weselu naszym moja opinia bedzie ejszcze lepsza ;)

teraz czekamy na sprawozdanie klaryski-bo ona ma wesele w Belwederze w ten weekend :)
 
 
lila 

Dołączyła: 21 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sob Cze 21, 2008 4:40 pm   

Witam wszystkich!
Czy ktoś miał już wesele w Belwederze po zmianie właściciela? Jakie wrażenia?
Interesuje mnie czy zaproponowany jadłospis (który sprawia wrażenie skromnego na ulotce), jest taki w rzeczywistości.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 01, 2008 10:19 am   

od nas z rodziny dwie pary były na weselu w Belwederze, powiedzieli, że jedzenia było wystarczająco i nikt nie był głodny...bardzo im smakowało... jesli zaś choci o nowego własciciela, to naprawdę ja jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem... i myslę, że facet się bedzie starała aby ludzi przyciągnąc... jedynie z forumek klaryska miała tam teraz wesele tzn 21-ego więc czekam sama z niecierpliwościa na relację... :roll:
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 6:52 pm   

tak, mialam tam wesele 2 tyg temu. jestem bardzo zadowolona. jedzenia bylo bardzo duzo i bylo smaczne. tort podobno przepyszny (z bita smietana) ale ja niestety nie zjadlam. na stolach wystarczajaco przystawek, nie wiem czy malo - dla mnie wystarczajaco, a zostalo tez miejsce zeby polozyc tam jeszcze cieply posilek.

klimatyzacja byla do naszej dyspozycji, ale niestety goscie ciagle zostawiali otwarte drzwi wiec ja wylaczylismy a zostawilsmy nawiew i otwarte drzwi i okna.

obsluga bardzo mila, bylo ok 6 kelnerow (wesele na 120 osob).

nie zauwazylam brakow w alkoholu, zostalo nam go strasznie duzo, a roznosili kelnerzy.

ogolnie - polecam! :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 08, 2008 8:14 pm   

klarysko miło się to wszystko czyta.... dziekujemy za info :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl