Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"BELWEDER" w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 1:00 am   

Bawiłam się na tej sali w ostatnią sobotę na weselu brata.
Moje spostrzeżenia są następujące:
- wesele było na 130 osób i było uczucia pustego parkietu - może zależy to od ustawienia stołów, orkiestry lub samych gości.
- jedzenie bardzo dobre i dużo.
- ogródek cieszył się sporym powodzeniem nie tylko wśród palaczy.
- parking niewystarczająco duży - jedne samochody pozastawiały inne. Ledwo wystarczyło miejsca na to, żeby podjechał samochód młodych. Aż strach pomyśleć jak to wygląda przy większej liczbie gości.
- obsługa - najsłabszy punkt tej sali. Było chyba tylko 4 kelnerów (ja u siebie miałam 4 na 70 osób!). Siedziałam przy bocznym stole, ale tuż przy głównym. Jak dostawałam jedzenie to ci przy głównym już zwykle byli "po", albo właśnie kończyli. Między posiłkami w ogóle nie można było ich złapać. Ciężko więc było zdobyć herbatę/kawę lub poprosić o wódkę/wino, gdy brakowało na stole. Skończyło się na tym, że wina na weselu brakowało mimo, że ostatecznie zostało sporo po weselu. Jedynie wtajemniczeni chodzili do barku i donosili sobie butelki.
- po imprezie obsługa przyniosła styropianowe pudełka i powiedziała, że sami możemy sobie popakować to co zostało na stołach. Nie wiem czy to normalne, mam tylko porównanie do Piemontu, gdzie kelnerzy wszystko sami popakowali, łącznie z mięskami i pozlewaniem alkoholu. Tutaj żadnych mięs obiadowych nie dostaliśmy(mimo że zostały pewnie jakieś), bo przecież nie leżały na stołach :roll:
- toalety małe i na dodatek nie zamykały się :-/ Co gorsza były 3 pomieszczenia: jedno miało znaczek, że to damska, dwa pozostałe niepodpisane. W związku z czym i ze względu na brak zamknięć większość kobiet chodziła do tej jednej podpisanej, a tam tylko dwa kibelki były.

Pomiędzy podpisywaniem umowy, a ustalaniem menu zmienił się manager/właściciel/ktoś z kim się wszystko ustala i z tego co brat opowiadał to na lepsze. Podobno widać było, że się stara i mu zależy na dobrej opinii. Ustalanie menu przebiegało bardzo przyjemnie.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 2:43 pm   

miło mi to słyszec-tzn te pozytywne rzeczy :) jesli chodzi np o ilosc kelnerow-my zapisalismy ze na nasza ilosc osob (135-150) bedzie 8 osób z obslugi-takie szczegoly trzeba jednak obmyslec podczas podpisywania umowy :] ciesze sie tym bardziej ze o te wlasnie szczegoly zadbalismy spisujac zalacznik :)

noi zadowolona jestem z tego,ze jedzenie dobre i duzo, bo na tym mi bardzo zależało :)
 
 
aka 


Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 179
Skąd: Pabianice / Szkocja
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 4:12 pm   

Cieszę się, że mogłam pomóc.
Ani ja, ani mój brat nie pomyśleliśmy o ustaleniu liczby kelnerów. Tylko, że ja miałam wesele gdzie indziej i nie było z tym problemu, a tutaj to był główny problem. Skoro jednak będzie u Was ośmiu to powinno być w porządku.
Najbardziej smakowało mi mięso w sosie i chyba obwinięte boczkiem - nie pamiętam jak się nazywało.
Z mięsem były problemy z dostępnością, ale to ze względu na kelnerów, a nie na brak mięsa - jak się udało jakiegoś złapać i poprosić o dodatkowego de'volaile'a to donieśli, jak ktoś nie pomyslał o łapaniu kelnerów to nie miał.
_________________
 
 
mati84 

Dołączyła: 16 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 11:49 am   Wspaniała sala

Wesele mieliśmy 12 lipca tego roku. Możemy wypowiedzieć się o wszystkim w samych superlatywach. Sala jest poprostu fantastyczna. Mieliśmy wesele na 96 osób. Nikt nie robił nam z tego powodu problemu! Nie mieliśmy wrażenia "pustki" na parkiecie. Naszym zdaniem jak ludzie potrafią się bawić to żadnej "pustki" nie ma. Poza tym sala jest przestronna dzięki czemu nikt się o nikogo nie obija... Jedzenia było poprostu mnóstwo. Stół uginał się pod różnymi smakołykami:) bardzo dużo jedzenia zostało, gdyż nie sposób było to wszystki zjeść. Obsługa sali fantastyczna. Wystarczyła jedna prośba i kawa czy herbata była w mgnieniu oka. Ogród piękny, cieszył się dużym powodzeniem. Super akustyka sali:) Nowy właściciel Belwederu to przesymatyczny człowiek, z którym można uzgodnić wszystkie szczegóły. Serdecznie polecam tą salę... coś niesamowitego:)) Dodatkowo mieliśmy fantastyczną dekorację sali, która dopełniła całości:)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 1:04 pm   

Cieszy mnie ogromnie kolejna pozytywna opinia :D
Mam nadzieję, że po swoim weselu też będę mogła taką napisać :)
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 8:18 am   

co do toalet - srodkowa jest dla niepelnosprawnych, a takie zazwyczaj sa damsko-meskie. meska rzeczywiscie nieopisana, ale goscie domyslili sie, ze jak jedna dla pan to druga dla panow ;) zamki w kabinach tez by sie przydaly, ale to nie pierwsza sala weselna na ktorej ich brakue - jakis dziwny zwyczaj ;)

co do parkietu - to juz kwestia gosci a nie sali. jakby 120 osob tanczylo na raz to bylby nawet za maly, ale wiadomo, ze ktos zawsze siedzi. u nas wystarczyl na hulanki i zabawy, a pustawy byl tylko na poczatku i koncu (przywitania - pozeganania gosci)

mnie smakowal strogonow :)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 9:27 am   

to dobrze klarysko,bo my na strogonow się zdecydowaliśmy :D
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 11:37 am   

Bardzo proszę o kontakt na PW osobę, która ma wesele w Belwederze 15 sierpnia 2008!!!
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 7:39 pm   

Sylweczko,czyzby ktoś dzień przed Wami miał wesele w Belwederze?? :?
 
 
coxone 

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 29, 2008 1:11 pm   super wesele w Belwederze........prawdziwy profesjonalizm.!!

Ostatnio byłem na weselu w restauracji Belweder w konstantynowie ...okazało sie ze sala jest przepiekna jedzenie było wysmienite powaga z jedzeniem nie przesadzam duzo miesa widac ze robione z dobrych produktow ...widac ze szef kuchni zna sie na zeczy ...obsługa tez niczego sobie dawała rade chodz byli wybredni goscie ....a noi super zrobiony wiejski stoł i dekoracje na lustrach przepiekne ...Ogolnie sala godna POLECENIA ..... :wink:
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 1:13 pm   

a na tym weselu byłaś jakoś teraz? jak już był ten nowy właściciel? super sie czyta takie opinie-od razu podbudowują ;)
 
 
coxone 

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 1:37 pm   Belweder świetna Restauracja

tak byłem w tym miesiacu jak jest nowy własciciel ...zadbał o wszystko zreszta widac było ze pracownicy znaja sie na zeczy i mozna im w pełni zaufac ....jednak głownym filarem jest super smaczna kuchnia ......mysle ze jak macie wesele to nie musicie sie niczym przejmowac jak robicie je własnie w Belwederze.... :wink:
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 1:40 pm   

dzięki wielkie za taką opinie :) mamy tam wesele za 25 dni i super się czyta tak pozytywne opinie, bardzo sie cieszę że takowe się pojawiają co raz częsciej :)
 
 
coxone 

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 29, 2008 1:46 pm   super Sala weselna Belweder

Wiem jedno moje wesele napewno odbedzie sie w belwederze i mam nadzieje ze personel i renoma do tego czasu sie zachowa ..no i oczywiscie szef kuchni ten sam..... 8)
 
 
Jacek1975 

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 2:29 pm   

Ostatnio bylem na weselu u mojej siostry w restauracji belweder . Bylo świetnie . Super wielka sala . Personel spoko. Ale najlepsze co z tego było to jedzenie pyszne .
_________________
Jacek1975
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 3:42 pm   

hmm a mnie jakoś dziwnie pachną te posty powyżej :]
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
 
 
izunia_82 

Wiek: 41
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 3:47 pm   

Mi też te posty wydają się podejrzane. Mam wrażenie, że coxone i Jacek1975 to jedna i ta sama osoba. Tak wnioskuję po mailu :roll:
_________________


 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 4:12 pm   

?enująca kryptoreklama :-?
 
 
coxone 

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Lip 29, 2008 4:28 pm   dziwne oszczerstwa...:/

niewiem czemu kojarzycie mnie z osoba o nicku jacek niemam z ta osoba nic w spolnego ale czy niedobrze jezeli podoba mu sie restauracja wyraza na ten temat swoja opinie .Tym bardziej jezeli wynika z jego opowiesci iz było to wesele jego siostry....ja akurat byłem swiadkiem mojego brata.........
 
 
Debussy 
pedagog specjalny


Dołączyła: 16 Lut 2008
Posty: 1712
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 8:37 pm   

Już ci wyjaśniam kolego.
Twój mail to :arrow: coxone@wp.pl
Natomiast Pana Jacek1975 :arrow: radekcoxtwoo@wp.pl

najbardziej zastanawia to najpierw "coxone" a potem "coxtwoo".. widzisz analogię?
Nie rób z ludzi kretynów :|

Dobra, ale to chyba zbaczanie z tematu.
W każdym razie kryptoreklama będzie czymś normalnym przy tak dużej konkurencji.
Chociaż tak, czy siak to nieładnie. :]

P.S.
Mimo to jednak wierzę, na podstawie bardziej wiarygodnych postów, że Belweder jest świetnym miejscem na wesele :P
_________________
Są tajemnice, które tylko niebo może ostatecznie odkryć...
Ostatnio zmieniony przez Debussy Wto Lip 29, 2008 8:41 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
coxone 

Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 8:51 pm   

to jakis głopi zbied okolicznosci i mam nadzieje ze jacek sie zgłosi na forum i to wyjasni...ogolnie chciałem sie wypowiedziec na temam dobrego lokalu na forum a zostałem tak potraktowany ze proboje cos reklamowac paranoja......
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 8:52 pm   

coxone nie pogrąząj się
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 29, 2008 9:30 pm   

Panowie mają to samo IP - co idealnym dowodem nie jest, ale w świetle pozostałych "zbiegów okoliczności" wystarczającym dowodem.

?eby oszukiwać na tym forum potrzeba trochę więcej sprytu. :twisted:

Niniejszym uprzedzam, że każdy kolejny post tych panów będzie usuwany, podobnie jak dyskusja dotycząca tych panów.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sie 05, 2008 2:11 pm   

Te posty są dziwne ale to jest nic bo nowy właściciel jest naprawde ok i mocno dba o klienta my jesteśmy bardzo zadowoleni po rozmowie z nim a jak bedzie po weselu to się zobaczy:-)
_________________
 
 
jusia1006 

Dołączyła: 06 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 06, 2008 10:43 pm   RESTAURACJA BELWEDER JEST ?WIETNA!!!!!!!!!!!!!! POLECAMY!!!

Mieliśmy wesele w Belwederze 02 sierpnia 2008r.

Wszystko było super!!! Jedzenie wysmienite! Sposób podania, obsługa i całokształt piękny!!! Naprawdę sala godna polecenia! Bawiliśmy się extra!!! Pan Mikołaj (nowy właściciel) wspaniale dopilnował nawet najmniejszych szczegółow, bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek!!!! Wesele pod względem sali, obsługi, jedzienia i sposobu jego podania oceniamy na 10/10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chętnie byśmy je powtórzyli! :)

Pozdrawiamy Pana Mikołaja, całą wyśmienitą obsługę i życzymy samych sukcesów!

Polecamy w 100% przyszłym Parom Młodym i Gościom!!!

Justyna i Paweł Zalewscy
 
 
Maxi 

Dołączyła: 13 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 12:34 am   Pogubiłam się nieco....

Może ktoś jeszcze miał w ciągu ostatniego roku wesele w restauracji Belweder i może podzielić się wrażeniami?

Powiem szczerze, że się pogubiłam, ze względu na niektóre skrajne opinie, a bardzo zależy mi poznaniu Waszych opinii.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 12:38 am   

ja mam wesele 23-ego sierpnia więc już niedługo-chetnie podziele się informacjami...na razie 100% pozytyw...odkąd jest nowy własciciel, są same pozytywne opinie, a wlasciciel naprawdę fajny koles i idzie się z nim dogadac :) na razie nie było zadnej wpadki, choc juz jestesmy po ostatecznych ustaleniach...teraz już tylko czekamy na wesele, a zaraz po nim wrzuce nasz aopinie :) mam nadzieje, ze bedzie rownie pozytywna jak do tej pory ;)

poza tym na pewno Sylweczka, ktora ma tydzien przede mna weselicho tez wklei opinie, klarysa miala w czerwcu-uwazam ze to calkiem swieza opinia od doswiadczonej forumki, dlatego uwazam ze wiarygodna :)
 
 
Maxi 

Dołączyła: 13 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 12:54 am   

Dzięki Olciu za szybką odpowiedź, pozwoliłam sobie skrobnąć do Ciebie maila.
Serdecznie pozdrawiam:)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 10:24 am   

Nasze wesele będzie już pojutrze :smile: :D
Potwierdzam opinie Olci o nowym właścicielu !! Bardzo miły człowiek i stara się realizować nasze pomysły !!
Po weselu dam znać jak wszystko wyglądało :) mam nadzieję że będę mogła napisać równie miłą i pozytywną opinię jak osoby wypowiadające się w ostatnim czasie :D
_________________
 
 
Maxi 

Dołączyła: 13 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 12:39 pm   

Też mam nadzieję, że wszystko Wam się idealnie uda:)

Powodzenia i trzymajcie się cieplutko!

Z pewnością będzie super:)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 23, 2008 10:05 pm   

Restauracja Belweder to najlepsze miejsce na wymarzone przyjęcie !! !! !!
Właściciel- Pan Mikołaj zadbał o wszystko i spełnił w 100% wszystkie nasze wymagania.
Nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń do lokalu. Właściciel stanął na wysokości zadania, starannie zaplanował i zorganizował nasze wesele. Cała załoga Belwederu z uśmiechem na ustach, błyskawicznie spełniała nasze życzenia. Zarówno właściciel jak i reszta ekipy służyli nam radiami podpowiadali ciekawe rozwiązania, sprawdzone na wcześniejszych przyjęciach. Poprzez połączenie doświadczenia załogi Belwederu i uwzględnienie przez nich naszych pomysłów, mogliśmy przeżyć wesele naszych marzeń. Cała oprawa przyjęcia, pyszne jedzenie- w bardzo dużych ilościach, pięknie podane; stworzyło niepowtarzalną atmosferę imprezy na bardzo wysokim poziomie.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy właśnie ten lokal, nasi goście wypowiadają się o nim w samych superlatywach, wszyscy zapowiadają, że jest godny polecenia i sami powrócą do niego organizując swoje przyjęcia. My także stwierdziliśmy, że tak wspaniałe wesele było godne przeznaczenia każdych pieniędzy, bo niepowtarzalne wspomnienia pozostaną w naszej pamięci na zawsze, a przy nadarzających się okazjach będziemy odwiedzać z naszymi bliskimi restaurację Belweder.
Z tego miejsca jeszcze raz dziękujemy Panu Mikołajowi, Kelnerkom, Kelnerom, Kucharzowi oraz całej pozostałej części ekipy za zaangażowanie w swoją pracę i zorganizowanie nam cudownego wesela z poprawinami.
Pozdrawiamy serdecznie
SYLWIA I RAFAŁ KRÓL
_________________
 
 
Magda i Mariusz 

Wiek: 41
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 07, 2008 1:14 pm   

Czwartego października mieliśmy wesele w sali Belweder. Całą organizacją zajął się nowy właściciel sali - p. Mikołaj. Impreza przebiegła bez zarzutów, dlatego też zdecydowaliśmy się dodać komentarz na forum ślubnym. Nasze wesele było zorganizowane na 130 osób. Jedzenia było pod dostatkiem, zarówno na przyjęciu weselnym, jak i na poprawinach. Serdecznie polecamy salę Belweder w Konstantynowie Łódzkim i jednocześnie dziękujemy panu Mikołajowi za zaangażowanie w przygotowaniu wesela.
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 13, 2009 10:55 pm   

Przekazuję iż restauracja Belweder ma jeszcze kilka wolnych terminów w 2009r.
Może komuś poszukującemu sali na ten rok się przyda.

Byłem w Belwederze w ostatni weekend i byłem pozytywnie zaskoczony renowacją sali oraz obsługa i jedzeniem.
 
 
gabrycha 

Wiek: 43
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 1:49 am   

Mac-erson napisał/a:
byłem pozytywnie zaskoczony renowacją sali oraz obsługa i jedzeniem

Moi rodzice też w ten sam weekend na balu w Belwederze i stwierdzili, że jedzenie było paskudne. Nawet herbata i kawa smakowały ohydnie, więc każdemu smakuje co innego :)
 
 
Jacek1975 

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 22, 2009 4:05 pm   

Nie wiem czemu kojarzycie mnie z osobnikiem coxone .... po prostu mam radekcoxtwoo poniewaz radek i cox to byly moje przezwiska w szkole... Radek dlatego ze mam tak na nazwisko a COX dlatego bo w mlodosci bardzo mi sie podobala aktorka Courtney Cox i nazwali mnie coxtwoo jako drugi. :) A w Belwederze ostatnio bylem u mojej cioci na 50-leciu i takze bylo wspaniale . :]
_________________
Jacek1975
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Lut 23, 2009 11:55 am   halo

Powiedzcie mi czy zdarza się tak,że jednego dnia odbywają się 3 wesela naraz?
_________________


 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 12:41 pm   

EEee... za moich czasów to tam była jedna sala weselna.... wiec i wesele jedno, ale może coś sie zmienilo :?:
_________________

 
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 12:47 pm   

Koleżanka pomyliła chyba Belweder z Boryną :roll: :)
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 3:17 pm   

tzn chodzi mnie o to,że są tam 3 sale (40,60 i 300 osób).I czy zdarza się tak,że 3 wesela odbywają się jednocześnie.

[ Dodano: Pon Lut 23, 2009 3:29 pm ]
Wiesz co chyba masz racje.Od tego szukania sali mam mały mętlik w głowie :razz: .Znacie jakieś zespoły godne polecenia?
_________________


 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 3:37 pm   

W "Borynie" nie ma sal na taką ilość osób, więc może chodzi o Yucę albo coś innego...


mała9364 napisał/a:
Znacie jakieś zespoły godne polecenia?

Od tego mamy cały dział Muzyka i tam zapraszam.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
fiona83 

Dołączyła: 19 Kwi 2006
Posty: 2952
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 3:44 pm   

Wygląda na to, że mała9364 ma rację :
Cytat:
Do państwa dyspozycji udostępniamy trzy sale na 40, 60 i 300 osób.


Tu link
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 3:50 pm   

Byłam ostatnio na Weselu w Belwederze niby wszystko ok ale nie było jakoś suuuper!!
Jedzenie średnie rewelacji nie było na poprawinach jedzenie wyglądało jak by było odgrzewane i było letnie!!! ogólnie sala fajna!!!
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 5:09 pm   

nie -na tej sali odbywa sie tylko jedno wesele -zawsze :) i to wlasnie na tej duzej, mala jest wtedy oddawana wynajmujacym jako magazyn badz do przechowania prezentow-jak kto chce, u nas na niej spaly dzieciaki.
 
 
mała9364 


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Lut 2009
Posty: 458
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 9:34 am   info

Dzięki za informacje:)
_________________


 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 1:03 am   

Zastanawiamy się z Narzeczonym nad zorganizowaniem naszego przyjęcia weselnego właśnie w Belwederze i dlatego bardzo proszę osoby, które miały ostatnio tam wesele lub bawiły tam jako goście o wszelki informacje ;) będę bardzo wdzięczna zwłaszcza jeśli olciap6 coś napisze, bo chyba Ona ostania z forumek miała tam wesele. Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam - Bella :)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 9:00 am   

jest o czym mowic,wiec napisze na pewno-teraz jestem w pracy,ale po chetnie sie wypowiem
 
 
Bella 
misiowa żona

Wiek: 40
Dołączyła: 04 Maj 2008
Posty: 849
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:12 pm   

olciap6 napisał/a:
napisze na pewno-teraz jestem w pracy,ale po chetnie sie wypowiem

Trzymam za słowo i już nie mogę sie doczekać relacji ;) bo powiem szczerze że trochę mnie zaniepokoiło to stwierdzenie...
olciap6 napisał/a:
jest o czym mówić

choć mam nadzieję, ze w pozytywnym znaczeniu :)

[ Dodano: Pon Paź 05, 2009 9:06 am ]
Na prawdę nikt ostatnio nie miał wesela w Belwederze? a może ktoś bawił się tam na czyimś weselu lub innej uroczystości? bardzo proszę o wszelkie informację, interesuje mnie głównie kwestia jedzenia: czy nie jest go za mało (bo menu nie wygląda zbyt bogato) oraz czy smaczne? no i jeszcze taka kwestia czy w czasie Wesela jedzenie jest uzupełniane, jeśli tak to do której godziny, bo wiem, że na niektórych salach wykładają wszystko na początku, a potem zdarza się, że talerze na stołach święcą pustkami :( no i jak relacje z właścicielem? wydaje się bardzo ok ale wiadomo, ze na początku to zazwyczaj jest ok a potem dopiero w trakcie wychodzi jak jest na prawdę... Pozdrawiam - Bella :)

PS. Olcia jak będziesz miała chwilkę to napisz coś ;)
_________________
 
 
bogna87 

Wiek: 37
Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2010 7:59 pm   

Hej dziewczynki :) i nie tylko :lol:
Piszę pierwszy post na forum, choć zalogowana jestem już dość długo.
Chciałam się zapytać, czy któraś z Was ma jakieś nowe wieści o Belwederze?
We wtorek jade podpisać umowę, więc moze coś podrzucicie. :?: :!:
Pozdrawiam :eek:
 
 
 
Aga N. 

Dołączyła: 31 Mar 2010
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 11:44 am   

Witajcie!
Jesteśmy zainteresowani zorganizowaniem naszego wesela w Belwederze. Bardzo proszę osoby, które w ostatnim czasie bawiły się tam na przyjęciu o informacje. A może ktoś organizował własne wesele?
Bella, zdecydowaliście się na Belweder?
Bogna, czy umowa już podpisana?
Pozdrawiam serdecznie, Aga
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 12:13 pm   

powiedz co konkretnie Cie interesuje jesli chodzi o ten lokal. My mielismy tam wesele w sierpniu 2008, juz za nowego wlasciciela.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl