Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"BELWEDER" w Konstantynowie Łódzkim
Autor Wiadomość
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 12:42 am   "BELWEDER" w Konstantynowie Łódzkim

Byłam w Belwederze na sylwestrze rok temu... fantastycznie :) Zarówno muzyka jak i jedzenie z obsługą... sala ładna, w ciepłych kolorach - polecam dla nieduzych (do 100 osób) wesel.

edit: poprawiłam tytuł wątku :)
Pusiak
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sie 13, 2012 8:52 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 12:58 am   

Kati, Belweder jest raczej na dużo powyżej 100 osób. Sala jest ogromna i kobieta w ogóle nie chciała z nami rozmawiać gdy usłyszała że planujemy maksymalnie 90 osób.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kasik 

Dołączyła: 10 Paź 2003
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 9:59 am   Belweder

Sala na duże wesela - myślę, ze conajmniej powinno być 120 osób aby nie wydawała sie pusta.

My początkowo się na nią zdecydowalismy, wpłaciliśmy juz nawet zaliczkę ale po pewnym czasie zmieniliśmy decyzję.
Dlaczego?

Ponieważ przeglądając jeden zespół (grał właśnie na tej sali) okazało się, że jest dość mało jedzenia na stołach - a zapewniali, ze będzie sie on uginał pod jego ciężarem.

Ale ostatnio słyszałam, że jeśli chodzi o jedzenie to jest go na tej sali dosć dużo.

Tak sobie, myślę że chyba para (której przypadkiem wesele oglądaliśmy) mogła tylko tyle go zamówić - no ale wpłynęło to w pewnien sposób na naszą decyzję. I chyba dobrze sie stało, bo i tak było mniej osób niz przewidywalismy początkowo - a sala jak wspomniałam jest duża.

Podsumowując - sala bardzo ładna,na duże wesele a co do jedzenia to mogę tylko powiedzieć to co usłyszałam - sporo go i smaczne :)
_________________
Pozdrawiam :)
Mężatka od 4 października 2003r.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Maj 06, 2004 8:36 pm   

Na sylwestrze było 110 osób :?
_________________

 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 24, 2005 10:24 am   Belweder

Bardzo fajna, duuuuża sala w Konstantynowie Łódzkim. Ceny mniej wiecej porównywalne, 145 zł/osoba (bez poprawin), w cenie wszystko, poza alkoholem (jest za to lampka szampana dla gosci na pierwszy toast). Można za dodatkową opłatą mieć stół staropolski (chyba około 800-900 zł, nie jestem do końca pewna). Bardzo ładny wystrój, sala utrzymana w różnych odcieniach bordo, bardzo to ładnie wygląda, duży parkiet, podium dla orkiestry, możliwość wyjścia przed restaurację, szatnia (150 zł trzeba dopłacic szatniarzowi), barek, gratis pokój dla młodej pary (niestety tylko do składowania prezentów, kwiatów, ewentualnie do krótkiego odpoczynku, a nie do spania :( ) Mankamentem jest rozmiar sali, może sie tam zmieścić 400 osób, nie urządzają przyjęć mniejszych niż na 100 osób. Załączam zdjęcie, jak chcecie to popatrzcie :D

belweder.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 985 raz(y) 3.8 KB

_________________

 
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lut 28, 2005 5:49 pm   

Dla mnie to jest tragedia takie dopłacanie np. szatniarzowi lub babci kiblowej. Nie dosyc, ze zgarniaja niezla kase, to jeszcze dziaduja na czyms takim jak oplata za szatniarza.
To nie dotyczy tylko Belwederu, ale paru innych miejsc w miescie.
Np. szatnia płatna w knajpie-nie dosyc, ze piwo kosztuje np. 8-9 PLN, to jeszcze plac za szatnie i toalete.Tragedia.Wolałabym, zapłacic 50 groszy wiecej za cokolwiek i cene szatni czy czegkolwiek miec ukryta w konsumpcji i miec komfort wyboru-zostawiam plaszcz czy nie i na pewno za to nie płace...
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 8:46 am   

Naprawde nie wszystko Ci jedno czy zapłacisz bezpośrednio szatniarzowi, czy wliczysz to w cenę posiłku :?: I tak zapłacisz i tak zapłacisz, a już komu to chyba obojetne. Zwłaszcza, że wydaje mi się, że płacąc bezpośrednio szatniarzowi zyskujesz pewność, że pieniadze trafia własnie do niego i człowiek na tym zarobi :?: I faktycznie spotkaliśmy sie z tym w kilku miejscach, ale jakoś Nas to nie drażni do tego stopnia, żebysmy mieli rezygnowac z ładnej sali z tak błahego powodu... i nie widze w tym żadnej tragedii... zwłaszcza, że przy kilkunastu tysiacach wydanych na wesele te 150 złotych to nie jest jakaś straszna kwota...
Ale Ty oczywiscie masz prawo do własnego poglądu na tę sprawe i nie zamierzam Ci na siłe narzucac swojego punktu widzenia... pomyśl tylko, czy warto dla takiej drobnostki od razu odrzucac fajne miejsce na wesele :)
_________________

 
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Mar 15, 2005 5:24 pm   

Pusiak, przepraszam, ze odebrałaś to tak osobiście. Ten Belweder + szatniarz po prostu naprowadzil mnie na ten temat-Belwederu nie znam, natomiast draznia mnie takie rzeczy -tak jak opisałam w przypadku pubów na przykład.
I wole miec to ukryte w cenie piwa. A to czy własciciel zapłaci swoim kelnerom,szatniarzom, etc. to mnie nie obchodzi.To sprawa między właścicielem a pracownikiem.W końcu nie ludzie z ulicy są tymi barmanami/szatniarzami/kelnerkami, tylko pracujacy na zasadzie jakiejś umowy.
A tak w ogóle, to taki szatniarz to ma zycie!150 PLN za noc? Szwaczki u mnie w pracy zarabiaja 40 PLN dziennie.
 
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 18, 2005 11:03 am   

joa, spoko nie ma sprawy :) A co do życia szatniarza, to jeszcze zależy ile ma takich nocy w miesiacu :D Pozdróffki
_________________

 
 
 
Mefiu 


Wiek: 45
Dołączył: 10 Maj 2005
Posty: 66
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sro Sie 24, 2005 10:29 am   BELWEDER

Witam, może za późno na cokolwiek, ale chciałem się dowiedzieć waszych opini o tej sali. Ja mam tam ślub z Pusiakiem i mnie się sala podoba, jest duża, jasna, właściciel wydaje sie profesjonalistą...więcej powiem już po weselu. Wadą tego lokalu może być limit gości (od 100 osób) oraz cena, w tym roku 150 PLN/osobe. Po weselu powiem czy warto, a teraz czekam na ewentaulne wasze uwagi :)
_________________




Pozdrawiam Gość
 
 
 
pawel.musaszi 


Wiek: 43
Dołączył: 26 Wrz 2005
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 2:36 pm   

Jestem ciekaw Twojej opinii na temat sali i organizacji, jak się spisała obsługa itp.??!!!
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 3:10 pm   

Odpowiem Ci za siebie i Mefiu :)
Sala jest duża, przestronna, podzielona na część stołową i część taneczną. Oczywiście w ten sposób, że wszystko widać :) Właściciel jest bardzo przyjaźnie nastawiony do klientów, da sie z nim ponegocjować to i owo, przy podpisywaniu ostatecznej umowy omawiacie z nim menu i organizację tego dnia, a także ewentualnie kilku poprzednich (typu kiedy ma przyjść dekorator, kiedy przywieźć wódkę, itp. ). W Naszym przypadku było super, obsługa sprawna, miła, wszystko na czas i elegancko wykonane. Jedzonko pycha (to zresztą można sprawdzic na codzień w części restauracyjnej) :!: Osobiście uważam, że jest to jedna z najlepszych sal w Łodzi, zresztą sam fakt, że jak rezerwowaliśmy termin rok przed ślubem to był to ostatni wrześniowy termin, mówi chyba sam za siebie :) Także gorąco polecam :)

Załączę kilka zdjęć samej sali, oczywiście dekoracja krzeseł, sufitu i ścian nie jest standardowa :)

Belweder2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 981 raz(y) 89.81 KB

Belweder3.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 959 raz(y) 89.68 KB

Belweder.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 960 raz(y) 42.04 KB

_________________

 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 1:13 pm   

Pusiak, Mefiu, moglibyście podać mi namiary na tę salę? Ma może jakiś adres www?

Już sama nie wiem, co robić, zdaje się, że mojej "sali idealnej" jeszcze nie wybudowano :?
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 8:42 pm   

BELWEDER - ul. Łódzka 173, Konstantynów Łódzki; tel. 211 35 69, 211 35 73
Niestety nie mają swojej strony www. No i pamiętaj, że mają limit gości.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 9:08 pm   

Stronę udało mi się znaleść :)

http://www.restauracja-belweder.pl/

Limit - tzn. od 100, tak?
_________________
chez alma |
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 11:57 pm   

O, a my wszyscy tak szukaliśmy tej strony. :30: Już wpisuję ją do wszelakich spisów. :) Szkoda tylko, że działa tylko pod Explorerem. :roll:


Tak, o takim limicie pisał Mefiu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 7:40 pm   

Dzięki kryszko :)
Od siebie dodam tylko, że ten limit dotyczy chyba tylko okresu, kiedy jest mocne obłożenie, ale biorąc pod uwagę, że sala jest duża, to mniejsza ilość gości niż 100 osób mogłaby zginąć na niej :)
Alma, jak chcesz mogę Ci przesłac parę zdjęć jak to wyglądało u Nas z dekoracją itp.
_________________

 
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 9:05 pm   

Mnie ten link nie działa :?
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Alma_ 


Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 3531
Skąd: z całkiem bliska
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 9:09 pm   

kryszka napisał/a:
Szkoda tylko, że działa tylko pod Explorerem. :roll:

Bajeczko, może dlatego?
_________________
chez alma |
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 28, 2005 9:15 pm   

Za siódmym razem poszło :)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 11:16 am   

gdy zaczynalismy nasze poszukiwania sali na przyjecie weselne byl to jeden z pierwszych przez nas ogladanych lokali.
zauroczyl nas klimat, kamerlanyi salonowy. wystroj ladny. wlascicile mily i raczej rzeczowy.

jednak po tym jak zobaczylismy jak wygladaja inne sale nawet w podobnym klimacie (jak np. Ambasador) wrocilismy tam aby zerknac raz jeszcze i... zobaczylam juz zupelnie co innego: wielki kwadrat oklejony dookola ladna tapeta i tyle. a sala faktyczniew wydala nam sie wieksza za drugim razem, za duza na nasz ilosc gosci.
 
 
motylica 
Firma
more than a woman.


Wiek: 43
Dołączyła: 16 Mar 2006
Posty: 588
Skąd: łdz
Wysłany: Wto Mar 21, 2006 10:23 am   

jeszcze raz odnośnie 'Belwederu' ...

sala ta była w czołówce przy pierwszych przeglądach.
stylizowane wnętrze - kojarzy m isię osobiście ze stylem w 'Ambasadorze' - jednak wykonaniem sporo odbiega.

największym minusem podczas organizacji wesela latem jest brak ogrodu. plac między bramą a wejściem jest wybetonowany i w bezpośrednim sąsiedztwie dośc ruchliwej ulicy niestety :(

zaplecze kuchenne wydaje się być za to dobrze zorganizowane... włąściciel trochę pewny siebie ale konkretny i wygląda na takiego, z którym można się dogadać :)

jak dla mnie cena dość wygórowana jak na wspomniany brak ogrodu i brak jakichkolwiek miejsc noclegowych - nawet dla nowożeńców.
_________________
 
 
karola 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2
Skąd: Konstantynów
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:03 pm   

My z M. też najpierw zajrzeliśmy do Belwederu z uwagi na to że blisko mieszkamy, ale rzeczywiście sala jest wielka i mała ilość gości zupełnie nie pasuje do tej sali. Jest limit ale zrobią wesele dla mniejszej liczby osób w sezonie, oczywiście z dopłatą ( ok 30 zl od talerzyka). A poza sezonem w normalnej cenie, no ale to pewnie dopiero pod koniec października. Zdecydowaliśmy się na salę na ?ródłowej (na ogródkach działkowych). Bardzo fajna sala, byłam tam już kilka razy i jest naprawdę świetna.
 
 
agnes 

Dołączyła: 29 Paź 2006
Posty: 21
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lis 26, 2006 11:42 pm   

witajcie!
Czy ktoś ostatnio bawił się na weselu w Belwederze? Przeczytałam wszystkie posty, ale może wiecie coś nowego:) Jakie jest tam jedzenie? Ogłądałam in stronę www i przyznam, że zdjęcia potraw robią "średnie" wrażenie. Czy talerze, to ten "cudny" komplet z taniego duralexu? Ogólnie sala mi się podoba i mocną biorę ją pod uwagę.

Jestem świeżo po wizycie i mogę dodać kilka szczegółów:
- barek przeniesony na salę główną
- NOWO?? - przebijają ścianę i będzie wyjście do ogrodu - to na pewno doda uroku sali
 
 
Maja_Kris 


Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2007
Posty: 1020
Skąd: Łódż/Kanzas
  Wysłany: Czw Mar 15, 2007 3:51 pm   UWAGA! BELWEDER!!!!

Nie wiem jakie macie doswiadczenia z ta sala ale ja ja odradzam calym sercem tak mocno jak jest piekna.

Obsluga jest okropna!! dziewczyny chodza w bluzkach ktore kiedys byly biale, zapominaja co kto chcial - dostalam kawe po 5 godzinach po tym jak przypominalam o niej z tysiac razy

Kelnerki wraz z kolegami okradly mojemu bratu caly barek z ekskluzywnych alhocholi

Tort zniknal doslownie 10 min po polnocy

Na drugi dzien wszystko stalo tak jak na weselu. nie posprzatane!!!! I malo tego- wedliny nawet nie byly schowane nie mowiac juz o dolozeniu czegokolwiek!!!

bylo zaplacone miedzy innymi za ryby - nie bylo zadnej!

moglabym tak wymieniac i wymieniac....

jak juz macie zaklepane to UWAGA placcie po a nie przed!!!!!!





Połaczyłam temat z już istniejącym.Korzystaj proszę Maju z wyszukiwarki :)
_________________
najszczęśliwsza żona na świecie :)
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Czw Mar 15, 2007 8:00 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Havana 

Dołączyła: 20 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2007 7:12 am   Belweder - tylko na duze wesele

Bylam na weselu w Belwederze. Jedzenie b. smaczne ale mało, tak wiec wodke trzeba bylo zagryzac marynowana pieczarka i wszyscy b.szybko sie upili. sala dobra na b. duze wesele - ok. 200 osob. przy mniejszej ilosci gosci ma sie wrazenie, ze goscie zle sie bawia bo jest pusto na parkiecie.
 
 
zuzia 

Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 7
Skąd: łódz
Wysłany: Czw Lip 12, 2007 8:45 pm   BEZNADZIEJA!!!

BELWEDER ZAWODZI

Mało jedzenia a na dodatek zimne!!! Na czysty talerzyk czeka się po 15-20minut a o następnym kieliszku można zapomnieć. Kilka potraw między innymi "flaki" były niejadalne z powodu przesolenie. Ogólnie gdyby nie orkiestra to wesele skończyło by się najpózniej o 24.
Na szczęście orkiestra była suuuuper!!! Dzięki niej wesele ogółem było udane ale sali nie polecam.
 
 
marta1984 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 05, 2007 11:50 am   dekoracja sali Belweder

Czy któraś z was mogłaby mi przesłać zdjecia dekoracji sali Belweder:) bardzo prosze:) bo cena dekoracji tej sali (zaznaczam ze OBOWI?ZKOWA - nie mozna sobie udekorować wg własnego uznania tylko jest sie zmuszanym do udekorowania jej przez panią która sie tam tym zajmuje) to koszt 1500zl! wiec zastanawiam sie czy naprawde warto wydac te pieniadze czy czukac innej sali.
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Paź 01, 2007 11:05 am   BELWEDER (Konstantynów Łódzki) - proszę o Wasze opinie!

Planuję wesele w restauracji Belweder w Konstantynowie Łódzkim chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego lokalu!Liczę szczególnie na osoby które organizowały tam swoje wesela, dajcie znać na co zwrócić uwagę, jeśli możecie prześlijcie zdjęcia lub filmy! Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki!Pozdrawiam :)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 10:48 pm   BELWEDER (Konstantynów Łódzki) - proszę o Wasze opinie!

Planuję wesele w restauracji Belweder w Konstantynowie Łódzkim chciałabym poznać Wasze opinie na temat tego lokalu!Liczę szczególnie na osoby które organizowały tam swoje wesela, dajcie znać na co zwrócić uwagę, jeśli możecie prześlijcie zdjęcia lub filmy! Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki!Pozdrawiam :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez SYLWECZKA Pią Paź 05, 2007 1:26 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 9:38 am   

Ja miałam wesele na tej sali, ale było to ponad dwa lata temu i nie wiem, czy coś się nie zmieniło, a sądząc po postach moich porzedniczek, zmieniło się dużo - mnie osobiście bardzo się podobała sala, nie polecam organizowania tam mniejszych wesel niż 150 osób, bo parkiet wygląda pustawo przy mniejszej ilości gości :) Jedzenie było super, obsługa też, dwa minusy za to, że podobno pracownicy zabrali część mięsa z obiadów po weselu (a mieliśmy je zabrać My) - zaznaczam tylko, że ja to słyszałam od mojej tesciowej, nie widziałam na własne oczy, a drugi za to, że na poprawinach część na której wcześniej stały stoły została odgrodzona parawanami - przypuszczam, że nie było posprzątane.
Kiedy robiłam wesele nie było obowiązkowej dekoracji, robiliśmy ją na własne życzenie w firmie poleconej przez właściciela - wyszła super :) Posiłki smaczne, dużo jedzenia, wszystkie prośby załatwiane szybciutko. Nie mam zastrzeżeń.
_________________

 
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 03, 2007 7:01 pm   BELWEDER (Konstantynów Łódzki) - proszę o Wasze opinie!

Pusiak dzięki za odpowiedź!
Czy ktoś jeszcze miał wesele w tym lokalu???
Czekam na opinie!
Z góry dzięki!Pozdrowionka :)

[ Dodano: Pią Paź 05, 2007 12:45 pm ]
No cóż nie doczekałam się na więcej opinii o Belwederze.
W każdym razie decyzja zapadła!
Moje wesele odbędzie się właśnie tam!!! :)
Już nie mogę się doczekać!
_________________
Ostatnio zmieniony przez SYLWECZKA Pią Paź 05, 2007 1:25 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 11:56 pm   

Sylweczka, a na kiedy planujecie wesele w Belwederze? my dziś wstępnie zarezerwowaliśmy termin 23 sierpień 2008. Sala nam się strasznie podoba. Mam nadzieję, że to jedzonko też będzie dobre-bo jedynie tego się obawiamy...
 
 
jaol 

Wiek: 46
Dołączyła: 29 Maj 2007
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 11, 2007 10:28 am   

Dziwią mni te krytyczne uwagi pod adresem Belwederu. Bawiłam się tam na weselu w sierpniu tego roku i jako gość odniosłam bardzo dobre wrażenie. Sala jest bardzo ładna, zadbana i panuje przytulna atmosfera. Jedzenie też było O.K.
Na tyłach jest urządzony ogródek. Korzystali z niego głównie palacze. Reszta gości świetnie się bawiła. Ogólnie wesele było bardzo udane.
Ale podkreślam, nie organizowałam tego wesela. Jest to ocena GO?CIA.
_________________
jaol
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 10:32 pm   

W ostatni weekend moi znajomi byli na weselu w Belwederze jako goscie-wrócili bardzo zadowoleni. Mówili, że bardzo dobra obsługa, jedzenie dobre, a sala robi super wrażenie. Z tego co mówiła im Pani Młoda należy uważać co sie podpisuje w umowie, gdyż właściciel często wykręca się przed weselem, mówiąc , że sobie nie przypomina jakichś ustaleń a nie zapisane jest to w umowie, więc nie musi się wywiązywać. Poza tym byli zadowoleni. My jutro idziemy podpisać umowę.... Mamy nadzieję, że będzie ok;-)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 10:54 am   

Nasze wesele odbędzie się w Belwederze 16.08.2008r.
Zebraliśmy dużo bardzo pozytywnych opinii o tym lokalu, tylko na tym forum te negatywy, ale stwierdziliśmy, że te z forum trudno sprawdzić, a nasze są potwierdzone i pewne, wiec nie obawiamy się!Liczymy na piękne wesele i dobre jedzenie!
Pozdrowionka:)
:wedding:
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 11:04 am   

widze , że liczymy na to samo :-)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 11:12 am   

Olcia widzę, że sie zgadzamy!Pewnie dlatego też wybraliśmy tą samą salę;)
:wedding:
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 11:18 am   

dokładnie tak. ciesze sie ogromnie, że nie tylko ja jestem tak pozytywnie nastawiona odnoście Belwederu. ja myslę, ze wszystko pójdzie po naszej mysli ;-) inaczej być nie może :-)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 21, 2007 11:47 am   

ja też nie widzę innego wyjścia:)
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 2:03 pm   

powiedz mi a wy wzieliscie ten standardowy zestaw menu podczas wesela czy coś jeszcze dobieraliście a jesli tak to czy za to dopłacaliście? zdecydowaliście się na stół przaśny? my robimy go we wlasnym zakresie-mamy znajomego kucharza ktory sie podejmie przygotowania rzeczy na stół wiejski dlatego zrezygnowaliśmy z propozycji z belwederu. A Wy macie wesele z poprawinami? bo my bez i jest to weselicho na około 150 osób.

[ Dodano: Pon Paź 22, 2007 2:08 pm ]
Sylweczka, a zdecydowaliście sie już na fotografa? my znaleźliśmy super fotografa artyste z sieradza, który oprócz super zdjęć robi jeszcze książkę z całego ślubu i wesela, zrobił na nas ogromne wrażenie.... I od razu się na niego zdecydowalismy! tak więc jesteśmy kolejny krok do przodu :-)
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 22, 2007 8:08 pm   

Nasze wesele będzie na 110 osób i robimy poprawiny z tą samą ilością gości!Jeden dzień to za mało żeby się porządnie wybawić!!
Stół przaśny robi nam Belweder, ciasta i tort też oni nam organizują!Mamy swoje dojścia, ale stwierdziliśmy, że nie jest to tak duża różnica w cenie, żeby był sens dodatkowo się tym zajmować, angażować znajomych, przewozić wszystko itp.

Co to fotografa to możesz przesłać mi namiary, bo ostatecznie jeszcze nie podpisaliśmy umowy, więc możemy przejrzeć jeszcze jakąś ofertę:)
:wedding:
_________________
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 01, 2007 8:35 pm   

uff, ale mnie pocieszylyscie. mam wesele w belwederze w czerwcu, umowe podpisalam juz w lutym. a potem pojawilo sie tu pelno strasznych opinii. az spac w nocy nie moglam ;) jedzenie jest kwestia gustu, rozumiem, ze niektorym moze nie smakowac. u nas bedzie ok 120 osob.
a co robicie z dekoracja? i wiecie moze jak sala bedzie wygladac po remoncie? troche sie boje jak ja zmienia ;)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 1:45 pm   

hmmm no my nie słyszelismy nic o remoncie- a Ty co o tym wiesz i od kogo ? :roll: co do dekoracji to my sie piszemy na ta od nich ale bez balonów, tylko ubranie sali materiałami. Bardzo nam sie podobało, jak bylismy oglądać salę przed jakimś weselem, zwłaszcza ubranie krzeseł wstążkami. a Wy na co sie zdecydowaliście?
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 4:30 pm   

Z tego co pamiętam to właściciel wspominał o odnowieniu parkietu, nic więcej o remoncie nie przypominam sobie! Mam nadzieję, że nie zmienią wystroju i sala zachowa swój klimat!
Piszcie jeśli znacie jakieś szczegóły!
Pozdrowionka
:wedding:
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 11:00 pm   

też mam taką nadzieję, bo mi się bardzo podoba taka jaka jest :-)
 
 
klarysa 

Dołączyła: 01 Lut 2007
Posty: 895
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:24 pm   

zamawialismy sale w lutym, byl juz wtedy jakis remont. pan powiedzial, ze ma zamienic parkiet z miejscem na stoly, zrobic wyjscie do ogrodu i ogrod. i ogolnie sale mial troche zmienic, ale zachowujac ten sam klimat. nie wiem czy remont juz byl czy dopiero bedzie. my sale zobaczymy ponownie po nowym roku
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:33 pm   

no my bylismy podpisywać umowę w październiku. Nie wiem jak pakiet wyglądał wcześniej, ale jak dla mnie jest ok. Wiem, że stoły z parkietem nie zostały zamienione. Jest wyjście z sali na ogród (wiem, że jakiś czas temu tego nie było), w ogrodzie są ławki ze stołami, huśtawka i studnia -teren ogrodzony. Może to juz był i ten remont-nie mam pojęcia... a może masz jakieś zdjęcia z czasu gdy podpisywałaś umowe? sala obecnie wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach w galerii na stronie Belwederu, tak samo ogród za salą.mozesz wejsc i porównać czy coś się zmieniło od czasu jak Ty tam byłaś....
 
 
SYLWECZKA 


Wiek: 39
Dołączyła: 01 Paź 2007
Posty: 680
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 10:34 pm   

Wyjście do ogrodu i ogród już są, ale tej zamiany miejsc o której piszesz jakoś sobie nie wyobrażam. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało ...
_________________
 
 
bezza 

Dołączyła: 19 Lis 2007
Posty: 11
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 19, 2007 8:49 pm   

Witam serdecznie ...nie chcialabym Was wszystkich zalamywac ale..mialam wlasne wesele w Belwederze w tym roku dokladnie we wrzesniu,wszystko byloby super gdyby nie Jedzenie w belwederze!!!!!!!!!!!!!!!!Jest okropne , zimne , kolezanka moja wziela chleb ktory okazalo sie mial cala warstwe pleśni pod spodem!!!!Zrobilismy awanture temu smiesznemu wlasciecielowi po weselu ale to i tak nie poskutkowalo!!Bardzo malo jedzenia , wiecej bylo talerzy i zastawy na stolach niz calej zawartosci.A na poprawinach dali nam dokladnie to samo co na weselu!!- nawet nie poukladali tego jedzenia jaos ladnie tylko w ten sposob wszystko stalo jak zostawilismy po weslu!!!

Ludzie drodzy prosze was nie robcie tego bledu co my - placcie po a nie przed!!!!!!!!WTEDY ON BEDZIE SIE STARAL ZEBY BYLO WSZYSTKO DOBRZE BO WLASCIELOWI ZALEZY TYLKO NA KASCE!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl