Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Paź 20, 2006 2:38 pm
Prezenciki dla gości na ślubie
Autor Wiadomość
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 18, 2012 11:32 pm   

można wykorzystać zwykłą kolorowa bibułę (nie karbowaną)
 
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 17, 2012 1:01 pm   

M4rcysi4 napisał/a:
Z tego co widzę to ten cukierek jest najpierw zawinięty w celofan, a później w nieprzeźroczysty papierek, który de facto nie musi być już "folią".


Dokładnie, wystarczyłby nawet sam papier ozdobny ;)
 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 2:14 pm   

a co powiecie na prezenciki-winietki w formie kolczyków? :)







Ostatnio zmieniony przez noirsoleil Nie Cze 17, 2012 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kalanchoe 


Dołączyła: 12 Wrz 2011
Posty: 718
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 6:17 pm   

noirsoleil, ciekawe.
Ale widzę, że jeden kolczyk dla jednej osoby. Jak przyjdzie para, to kobitka się ucieszy, a jak przyjdzie ktoś sam? Dostanie kolczyk od kogoś komu się nie spodobał?
Ładnie to wygląda ;)
 
 
isavelek 

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 141
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 6:23 pm   

Mi osobiscie sie nie podobaja z prostego wzgledu nei kazdy moze nosic kolczyki... A co do innych pomyslow to rozmyslam caly czas nad pomyslem zaciagnietym od pewnej dziewczyny z forum ( przyznam sie ze nie pamietam od ktorej). Mysle nad herbatami dekoracyjnymi inaczej kwotnaca herbata w kulkach :)
 
 
Iris 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 1904
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 8:02 pm   

Mi też ten pomysł z kolczykami nie przypadł do gustu, głównie dlatego, że w tej sytuacji prezent dostają tylko panie, a co z biednymi panami? ;) Poza tym niektóre panie nie mogą nosić kolczyków, w których np. bigle są metalowe, inne z kolei w ogóle nie mają przekłutych uszu, a jeszcze do tego pozostaje kwestia gustu jeśli chodzi o kolczyki. Nie wszystkim się wszystko podoba najogólniej rzecz mówiąc :)
_________________

 
 
noirsoleil 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 17, 2012 10:32 pm   

No cóż, nie wszystkim się dogodzi. Faktycznie, prezent dla Pań tylko, aczkolwiek Panowie mniejszą wagę przywiązują do takich rzeczy i jakoś nie czuli się urażeni. Przyznaję, że nie pomyślałam o osobach, które nie mogą nosić kolczyków z nieszlachetnych kruszców... :/ Może idealnym pomysłem kolczyki nie są, ale gościom się podobały. :)
 
 
 
Partyshow_pl 
Firma

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 59
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw Gru 06, 2012 9:43 pm   

U nas często na weselach spotyka się podziękowania dla gości, ale już na sali. Są to mini prezenciki, najczęściej czekoladki z przypiętymi podziękowaniami, albo same podziękowania w formie wierszyka i najczęściej każdy gość ma takie coś obok swojego talerza.
_________________

 
 
Zuza12345 


Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 1191
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sro Lut 13, 2013 8:07 pm   

pamiętam że któreś panny młode chciały mieć lizaki w podziękowaniu dla gości ..
znalazłam fajny pomysł na "zapakowanie"

może komuś się przyda

 
 
chococolady 

Dołączyła: 26 Sty 2013
Posty: 214
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 1:01 am   

Pomysł z lizakiem jest świetny!

My planujemy osobno upominki po ślubie - cukierek i osobno prezenty dla gości weselnych. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze co to będzie. Chciałabym, żeby upominek był trwały i przydatny. Na weselach w mojej rodzinie były już: aniołek robiony na szydełku, eleganckie serwetki i drewniane łopatki do kuchni - wszystkie ciekawe i dodatkowo służyły jako winietki, może więc któraś z Was wykorzysta je u siebie :)
W internecie na prezenty dla gości znalazłam jeszcze propozycje: niewielkich kwiatków w doniczkach - stół był cały w kwiatach i dodatkowo w każdym z nich była tabliczka z imieniem gościa, zakładek do książek, szklanych podstawek pod kubek, wachlarzy, miarek w kształcie serca. Pytanie tylko, które wybrać z nich i nie zbankrutować ;)
_________________


 
 
mynia_89 


Wiek: 34
Dołączyła: 12 Sty 2012
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 9:17 am   

chococolady, Też mam dylemat jakie wybrać podziękowania dla gości weselnych. Na początku myślałam o muffinkach, chciałam je sama upiec, ale stwierdziłam że dzień przed ślubem nie będę miała pewnie na to czasu. Myślałam też o aniołkach z gipsu albo jakiś mini dżemikach :P
_________________
 
 
Karolain 

Wiek: 38
Dołączyła: 12 Cze 2012
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 14, 2013 9:45 am   

My na podziękowania dla gości pod kościołem wybraliśmy małe woreczki z organzy a w środku po 5 żelków malinek + karteczka z podziękowaniem - "Dziękujemy za przybycie, zaczynamy nowe życie!", przewiązane jeszcze turkusową kokardką (niestety nie mam zdjęcia ). Wyszły naprawdę bardzo fajnie no i te malinki są dużo tańsze niż np. migdały w lukrze. A na weselu przy każdym talerzyku stało takie pudełeczko z winietką http://dekoprint.pl/0038B tylko z papieru w kolorze ecru również przewiązane turkusowa kokardką z krówką w środku. Pudełeczka robiliśmy sali, roboty sporo (bo wycinaliśmy aż 200 takich pudełek) ale satysfakcja gwarantowana
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 19, 2013 7:00 pm   

U nas jako podziękowania za przybycie na ślub będą na bank cukierki, ponieważ wiem, że będzie dużo młodzieży, którą uczę :D Nie wiem jeszcze jak to dokładnie będzie wyglądać, bo jeszcze trochę czasu mam, żeby to obmyślić ;)
Dla gości weselnych chcemy zamówić piękne drewniane ołówki z grawerem w stylu "Dziękujemy. J. i T." i nasza data. Dlaczego ołówki? Bo mój T. jest grafikiem i ilustratorem, a ja nauczycielką, a dodatkowo często bawię się w hand-made :D Na ołówkach znajdą się także własnoręcznie wykonane wiatraczki w naszych kolorach przewodnich :) coś takiego...
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
 
 
marthussia 


Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 11:51 am   

U nas najprawdopodobniej będzie standardowo - pod kościołem cukierki. Jeśli chodzi o salę to obecnie brak pomysłów. :(
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 20, 2013 9:46 pm   

Znalazłam ostatnio na allegro spersonalizowane zakładki do książek (nasze imiona, data ślubu) i myślę, że jak nic lepszego nie wymyślimy to jako mole książkowe zdecydujemy się na nie :)
 
 
angelina 

Dołączyła: 02 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 8:04 am   

U mnie na ślubie dla gości mieliśmy gipsowe aniołki w woreczkach z winietką.
Aniołki były w 6 różnych wzorach z kolorową atłasową wstążeczką. Goście byli nimi zachwyceni!! Są bardzo oryginalne i wyszukane.
A zamawiałam je w sklepie internetowym Limonka Studio. Mają tam duży wybór takich prezentów. Poza aniołkami migdałki szczęścia i czekoladki.
Polecam, jeżeli chcecie zaskoczyć swoich gości.
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 4:41 pm   

alex88, podoba mi się pomysł :D
_________________
 
 
alex88 

Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 334
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 6:47 pm   

Juska, w razie czego służę linkiem :)
 
 
MagiaZlota_pl 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: POLSKA
Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 2:27 pm   

Pomysł z kolczykami byłby tylko dla wybranych i to w dodatku Pań,więc moim zdaniem także odpada... Aniołki czy inne ozdoby to już jak najbardziej tak.
 
 
Skyler 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Sty 2013
Posty: 808
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 9:49 pm   

A ja generalnie zanim, znalazłam pomysł z butelkami, myślałam o herbatach na wagę. Koleżanka ma sklep i dostałabym fajny rabat, a jednak większość z nas pija herbaty. można na te woreczki zakupić karteczki z podziękowaniem albo naklejki. Na pewno może być to tez fajny prezent przy życzeniach
_________________
Skyler

 
 
ZoltyTulipan 


Wiek: 35
Dołączyła: 04 Maj 2012
Posty: 1217
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 8:12 pm   

My zawinęliśmy po trzy landrynki, najpierw w celofan, potem w kolorowe bibułki i to wszystko przewiązane tasiemką z karteczką:

W koszyczku:
_________________
 
 
nestor 

Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 15, 2013 2:42 pm   

Ostatnio na weselu znajomych (facet Hiszpan), każdy z gości dostał cygaro :)
_________________
Adwokat Łódź - adwokatmikolajczyk.pl
 
 
tygrysek7773 
Żołnierzowa żona


Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 445
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 16, 2013 8:08 pm   Aniołeczki

My mieliśmy takie aniołki ze wstążeczkami zgodnie do kolorystyki wesela-białe i różowe wstążki. A aniołki białe, z perłowymi skrzydełkami.


3430396041_6.jpeg
Pobierz Plik ściągnięto 514 raz(y) 41.8 KB

_________________

 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Lis 17, 2013 2:07 pm   

A u nas będą takie:



:)
_________________

 
 
Julka.a 

Dołączyła: 18 Lis 2013
Posty: 17
Skąd: Zgierz
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 12:20 pm   

Widziałam gdzieś ostatnio takie fajne kolorowe spersonalizowane lizaki i ciasteczka z wróżbą dla każdego. Podoba mi się też pomysł z taką małą świeczką i podziękowaniami ;)
 
 
asimi 


Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2010
Posty: 408
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 9:38 pm   

im więcej inspiracji, tym większy problem w podjęciu decyzji. Temat podziękowań chodzi mi od dawna po głowie....

fajne też są takie świeczki
_________________


Nie rań osoby, której nie możesz zabić
 
 
Paolina 


Dołączyła: 03 Cze 2012
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 10:31 pm   

Nasi goście otrzymali spersonalizowane lizaki tego typu:

Plus dla gości weselnych były miodziki:
i migdały:
w zgrabnym pudełeczku:
_________________
Pozdrawiam słonecznie Gość! ;)


 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 9:00 pm   

dziewczyny, moze pomozecie :P

szukam i nie moge znalesc szablonu kwadratowe pudełeczka całkowicie składanego bez użycia kleju, takiego jak na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=Ngu5TVB865o

znalazlam je w dosc przystepnej cenie - 59 gr/szt, ale koszt przesylki mnie zabije. myslalam, ze jak pojde z szablonem do jakiejs drukarni to mi takie pudeleczka zrobia....
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 10:07 pm   

Sisska, znalazłam coś takiego... bez kleju, niekoniecznie identyczne z tym z filmiku
Ale może znajdziesz to czego szukasz, gdzieś tu: http://chomikuj.pl/bubu19...NEGO+WYKONANIA, jakbyś nie miała konta na chomiku to powiedz, ściągnę co potrzebujesz :)
_________________
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 10:14 pm   

no wlasnie to widzialam, ale bardziej podoba mnie sie kwadracik :P

ktos juz mnie uswiadomil, ze jednak brzegi musza byc jakos klejone... ale tak mysle, ze w sumie niekoniecznie :P bo przeciez skoro spod jest skladany to brzegi po prostu sie stykaja... chociaz na tym filmiku co wrzucilam to jednak chyba sa sklejone, skoro to juz jest gotowe do zlozenia "spodu"

tak czy siak poszukam na tym koncie chomikowym, dzieki.
_________________
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 04, 2014 10:27 pm   

Sisska, może coś takiego, chociaż nie do końca jest to ten sam szablon co na filmiku



lub coś takiego jak gift-box-11 ale tutaj bok trzeba juz kleić
_________________

Rafałek 09.04.2014 | 3200g | 55cm | 10pkt Apgar
 
 
KaMika 


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sie 2013
Posty: 755
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 2:33 pm   

na chwilę obecną naszym pomysłem są magnesy coś w tym stylu
_________________

Kochamy Cię Klaudusia <3
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 08, 2014 4:03 pm   

KaMika, powiem Ci, że bardzo poważnie myślałam o takiej pamiątce, ale mój T. stwierdził, że nie chce "wisieć" na czyjejś lodówce i pomysł padł :D
_________________
 
 
Linka91 

Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sie 2013
Posty: 109
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 23, 2014 8:35 pm   

My chcemy cukierki z imionami i zdjęciem (podczas życzeń mój brat będzie kosz trzymał i rozdawał), a na weselu chciałam nasze zdjęcie z podziękowaniem rozdać :)
_________________



Dzienniczek: http://www.forum.wesele-l...p=748478#748478
 
 
NataliaG 

Dołączyła: 06 Mar 2014
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 06, 2014 10:06 pm   

KaMika super pomysł!!! Właśnie takiego rozwiązania poszukiwałam! Nie zajmuje miejsca na półce, a zawsze jak ktoś będzie w pobliżu np. lodówki może rzucić okiem. Naprawdę super pomysł. Podkradam :)
_________________
Data ustalona: 26.07.2014,
Sala zamówiona,
Zaproszenia ślubne wybrane: http://www.parka.com.pl/z...lubne-lilly.php
Przygotowania pełną parą ;)
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 15, 2014 11:31 pm   

U nas na ślubie chyba nic nie będzie, może cukierki z naszymi imionami? (zobaczymy bliżej ślubu jak przytłaczająco wygląda kosztorys :roll: )
A dla gości weselnych będziemy sami robić małe miodziki z podziękowaniami <3
 
 
ithanielle 


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Wrz 2013
Posty: 1947
Skąd: okolice Łodzi
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 3:50 pm   

Klareczka napisał/a:

A dla gości weselnych będziemy sami robić małe miodziki z podziękowaniami <3


Mamy podobne podziękowania :)
Tylko my zdecydujemy się chyba na konfiturki truskawkowe :)
_________________

 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 7:43 pm   

Klareczka, u nas będą cukierki z naszymi inicjałami :)
_________________
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 9:35 pm   

ithanielle, My na razie myślimy o miodzie, a ja jeszcze chciałam przemycić migdały do środka, tak w ramach symbolu :) ale mój M. mówi, że będzie to wyglądało dziwnie, jakby coś przypadkiem wpadło... no to jeszcze trzeba dopracować :P
Chociaż własna konfiturka z sercem zrobiona też ma niesamowity urok... będziemy się zastanawiać :)

Catylyn89, na czym polegają te cukierki? inicjały są "w środku"? jakaś stronka, gdzie się zamawia? :)
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 9:59 pm   

Klareczka, http://www.ciuciukrakow.pl/ stąd będziemy brać... Byliśmy ostatnio na pokazie robienia takich cukierków i się zakochaliśmy...

Inicjały masz w środku robione na specjalne zamówienie, możesz też inne symbole zlecić, obrączki czy dwa złączone serca :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Catylyn89 Nie Mar 16, 2014 9:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 10:36 pm   

w Fabryce Karmelu w Zgierzu tez robia takie cukierki i lizaki z inicjalami mlodych czy data slubu: https://www.facebook.com/...452819928160948
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---
_________________
Ostatnio zmieniony przez Sisska Nie Mar 16, 2014 10:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Klareczka 


Dołączyła: 23 Lut 2014
Posty: 90
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 10:57 pm   

Super te cukierki dziewczyny :D !
Mam tylko pytanie - one są jakoś osobno pakowane? czy 200osób po kolei wkłada rękę w jedzenie i sobie bierze :smile: ?
 
 
Catylyn89 


Wiek: 34
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1836
Skąd: Krk
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 11:01 pm   

Sisska, u mnie paczka 100g 8 zł, przy większych zamówieniach schodzą 20% z ceny.
_________________
 
 
Rusałka_Maja 


Dołączyła: 12 Kwi 2012
Posty: 3448
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 11:38 pm   

Catylyn89 napisał/a:
Klareczka, u nas będą cukierki z naszymi inicjałami :)
Obrazek


Kurcze bardzo fajny pomysł :D
_________________


 
 
Moniak 

Wiek: 38
Dołączyła: 27 Lip 2013
Posty: 61
Skąd: Pabianice / Paryż
Wysłany: Nie Mar 16, 2014 11:54 pm   

u nas były kartki z podziękowaniami (dystrybuowane na długo po weselu, kiedy już mieliśmy zdjęcia od fotografa i mogliśmy profesjonalnie się przygotować) a w trakcie wesela kieliszki z wygrawerowanymi naszymi imionami i datą - zrobiły furorę, jeszcze po weselu musiałam domawiać dużą partię, gdyż mimo, ze dla wszystkich były przewidziane, to widocznie niektórzy zabrali sobie więcej ;p no i od razu komplecik dla nas, komplecik dla rodziców, teściów... teraz co imprezka, to w "naszych" pamiątkowych kieliszkach :D
_________________
 
 
koniczynka84 


Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 1649
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 17, 2014 10:54 am   

My mieliśmy magnesy - dwa zestawy, aby para nie otrzymała jednakowych upominków:


_________________
 
 
Wizaz.waw.pl 
Firma

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 33
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 12:04 pm   

Bardzo fajny pomysł,już dawno nie spotkałam się z tym aby na prezent dla gości były takie magnesy,to bardzo fajna pamiątka w przeciwieństwie do np: ciasteczek,chociaż liczy sie gest i intencje:)
_________________

 
 
Sisska 


Wiek: 36
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 1153
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 6:49 pm   

Klareczka napisał/a:
Super te cukierki dziewczyny :D !
Mam tylko pytanie - one są jakoś osobno pakowane? czy 200osób po kolei wkłada rękę w jedzenie i sobie bierze :smile: ?
mozesz zamowic gotowe paczuszki - pakowane po ok 100 gr, lub mniejsze w zaleznosci, ile potrzbujesz. mozesz zamowic wszystkie na raz i sama pakowac.

na candy barach czesto sa roznego rodzaju zelki, cukierki i sa one wszystkie razem - 200 osob moze wkladac palce do pojemnika.
_________________
 
 
Juska 


Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 3084
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 20, 2014 6:56 pm   

Catylyn89, ale mnie napaliłaś tymi cukierkami... już mi się uknuł niecny plan :P
_________________
 
 
m@jeczk@ 

Wiek: 32
Dołączyła: 23 Maj 2014
Posty: 3
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią Maj 23, 2014 1:21 pm   

Nie wyobrażam sobie jakbym miała każdemu z gości podarować mały prezencik. Biorąc pod uwagę, że w zasadzie wszyscy złożą życzenia to zastanówcie się ile pieniędzy pójdzie na takie pierdoły! Jeśli ktoś ma mnóstwo pieniędzy albo liczba gości składa się z 10 osób to można o czymś takim pomyśleć, ale moim zdawniem jest to wydziwianie. Na prezent zasługuje świadek, świadkowa oraz rodzice :)

Usunęłam link z podpisu. Moderatorka Asiek
Ostatnio zmieniony przez Asiek Pon Paź 27, 2014 4:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl