Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Paź 20, 2006 3:38 pm
Prezenciki dla gości na ślubie
Autor Wiadomość
Markasiak 


Dołączyła: 19 Mar 2008
Posty: 67
Skąd: Uć
Wysłany: Sro Cze 18, 2008 11:27 pm   

przepraszam za tą literówkę. Miałam mało czasu :) Rzeczywiście się pomyliłam :)
_________________


Dziękuję serdecznie! I ja Was pozdrawiam dziewczyny!!! :)
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:30 pm   

Moje prezenciki (bomboniery) wygladaly w koncu tak:
Rozdawalam w USC, po 1 na pare/rodzine skladajaca zyczenia, oraz po weselu, rano przy sniadaniu dla kazdego goscia weselnego.
(Olciu, zaluj, ze nie przyszlas, bo bys dostala prezencik :smile: )

08_0114.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1559 raz(y) 58.79 KB

08_0108.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1352 raz(y) 29.56 KB

_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:37 pm   

prezeniciki były przecudne...bardzo żałuję, że nie przyszłam,ale wierz mi -sprawy prywatne, rodzinne mnie zatrzymały i niestety nie miałam na to wpływu...ale wiesz Elu, że bardzo chciałam być... licze na wybaczenie, a nad prezencikami pozostaje mi sie pozachwycać na odległośc :cry:

ale są prześliczne :smile: :smile: :smile:
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:42 pm   

No, moge wybaczyc, strasznie lalo tego dnia i pare osob utknelo w korkach...
trzeba bylo przyjechac do Starego Folwarku, mialas niedaleko z domu :mrgreen:
Jesli sie jakos spotkamy, np na czyims slubie (wybierasz sie do kogos?), to dostaniesz prezencik (mam kilka jeszcze).
Interesowal Cie koszt, otoz moja wloska siostra powiedziala, ze takie jak moje kosztuja w Rzymie (bo jeszcze trzeba wziac pod uwage region) 2,40 euro za sztuke, ona dostala znizke po znajomosci i placila po 2 euro...
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:51 pm   

oj Elu będę szczęśliwa jeśli taka pamiątkę dla mnie zostawisz.... :roll: wracam na początku lipca a potem postaram się na jakis ślub dostać którejś z forumek, to się może zgadamy :)
no powiem szczerze,że do najtanszych te prezenciki nie należą, ale są naprawdę cudne i robia ogromne wrażenie...goście pewnie też byli zachwyceni...

czy gdzieś na forum są Twoje zdjęcia ze ślubu? masz jakiś swój wątek poślubny?
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:58 pm   

Nie.. 8) dzis dopiero po raz pierwszy od slubu weszlam na Forum i najpierw nadrabialam zaleglosci (zreszta nie wszystkie, do Twojego watku jeszcze nie dotarlam :wink: ), cos tam powrzucalam w pare watkow i cieszy mnie taki zbiorowy odzew od wielu z Was .... :lol: dzieki, ze o mnie nie zapomnialyscie...
Ale zaloze nowy watek - sprawozdanie ze slubu i wesela, mam juz nowy komputer i swietnie mi chodzi, nie wywala, mam mase zdjec, takze takich malych, do zamieszczania, tylko woli mam malo .... :kwasny: rozleniwilam sie nie chodzac do pracy, a poza tym - mam wciaz akryle od czasu slubu i fatalnie mi sie w nich pisze .... :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam - Ela
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 1:24 pm   

to jak już wątek bedzie to daj linka na pw żebym go nie omineła albo gdzies zeby nie umknal mojej uwadze :)

ok konczymy ten OT :]
 
 
anuleczkam 

Wiek: 40
Dołączyła: 09 Sie 2007
Posty: 151
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 24, 2008 4:50 pm   

U mnie na weselu, przy każdym nakryciu, będą najpierw "Zasady zachowania na weselu", które zrobiłam sama. A goście, w ramach podziękowań, dostaną Nasze wspólne zdjęcie (Piotra, Tosi i moje).
_________________
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 29, 2008 1:12 pm   

U nas w końcu przepadł pomysł na prezenciki po ślubie. Jednak w przypadku gości zaproszonych na ślub, moi rodzice starali się podejść do wszystkich i im podziękować.

Ponieważ tuż przed życzeniami zrobiliśmy sobie z gośćmi zdjęcie na schodach kościoła, planujemy teraz pochodzić po sąsiadach, którzy przyszli na ślub i po znajomych i wręczyć im po kopii zdjęcia, jako formę podziękowań. Prócz tego, wiem, że jeżeli przyjdziemy ze zdjęciem, to i chwilkę zostaniemy, poopowiadamy, a to czasem jest lepsze, niż cukierek pod kościołem :-)
sama wiem, jaką przyjemność sprawiliśmy sąsiadom przychodząc do nich na herbatkę i wręczając zaproszenie na ślub, zamiast wrzucać je do skrzynki czy dawać w progu...
 
 
Ola.P 

Wiek: 42
Dołączyła: 19 Sie 2008
Posty: 61
Skąd: Łódź/UK
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 4:42 pm   

Ja rok temu byłam na weselu u przyjaciól i podpatrzyłam inny sposób.

Zaraz po ślubie, przy składaniu życzeń, przy Młodych stał chłopiec (ten co niósł wczesniej obrączki do ołtarza) z koszyczkiem kokosowych, okrągłych jakby cukierków-ciasteczek. Każdy był ładnie, estetycznie opakowany z dołączoną karteczką:
Dziękujemy K. i B.
Każdy po złożeniu życzeń brał sobie tego cukierka.

Nigdzie wczesniej nie spotkałam sie z tym ,ale pomysł fajny. ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 06, 2008 4:47 pm   

Ola.P - pomysł z cukierkami to na forum nie nowość. ;) Włączyłam więc Twojego posta do istniejącego już wątku.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 10:41 am   

ja z cukierkami rozdawanymi po ślubie spotkałam się nie raz, zawsze w koszyczku rozdawało je jakies małe dziecko. My na razie nie wiemy jaka formę mają przybrac podziękowania i gdybamy.
_________________
 
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 8:26 pm   

U nas nie było prezencików na ślubie. Na weselu były- kupiłam takie malusieńkie, okrągłe świeczki w kolorze papieru od zaproszeń (zaproszenia robiliśmy sami), zrobiliśmy małe sześcienne pudełka z tego papieru. W środek włożona była świeczka i karteczka z podziękowaniem. Całość obwiązana wstążeczką. Taki prezent stał przy każdej wizytówce (zresztą zrobionej z tego samogo papieru).

Oprócz tego, prezenty dostały Anny, bo mieliśmy ślub 26 lipca. Każda z nich dostała pakunek z wiśniami w czekoladzie i małym szampanem.
 
 
Lejdi 

Dołączyła: 02 Sie 2008
Posty: 7
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 12:42 pm   

EwaM napisał/a:

Oprócz tego, prezenty dostały Anny, bo mieliśmy ślub 26 lipca. Każda z nich dostała pakunek z wiśniami w czekoladzie i małym szampanem.


wow, czyli wychodzi na to, że u mnie wszyscy goście powinni dostać prezenty, bo ślub bierzemy w Boże NArodzenie:)

a tak poważnie podoba mi się pomysł z cukierkami przed kościołem czy USC, a prezenty (od mikołaja) może dostaną dzieciaki....
pomyślę jeszcze, a może ktoś z Was ma ciekawy pomysł na drobne prezenty śłubno-świąteczne...
czekam na sugestie
 
 
ppola 
Birdwoman


Wiek: 41
Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 2189
Skąd: Kanzas
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 2:34 pm   

Mi sie podoba sama idea prezencikow, ale jeszcze nie wiem w jakiej formie bysm miala to zrobic, moze woreczek z cukierkami i migdalam, nie wiem ;) a w dniu naszego slubu urodziny i imieniny bedzie miala moja mama - to bedzie dopiero problem ;)
_________________

Obudź się Gość :D
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 26, 2008 2:41 pm   

W makro są co roku do kupienia takie czekoladki do powieszenia na choince w kształcie małych mikołajów, szyszek, bombek itp. Nie pamiętam ceny, ale my co roku kupwaliśmy dwa opakowania na choinkę.
Będziesz miała słodki prezent, ładnie zapakowany i w dodatku świąteczny.
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 4:57 pm   

Znalazłam taki prezent dla gości w formie aniołków. Przy małej liczbie gości myślę że taki prezent zdaje egzamin, natomiast przy dużej liczbie gości kwota jest odpowiednio większa-dużo większa :-) dla porównania- jeden, mały aniołek kosztuje przeciętnie 4,90zł

aniołek.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1135 raz(y) 37.79 KB

_________________
 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 8:31 pm   

aniolki sa sliczne.. na allegro mozna je znalezc juz za 1 zl od sztuki i zaluje troche, ze nie pomyslalam wczesniej o takim prezenciku :))
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 9:59 pm   

No proszę, szukałam na allegro, ale widocznie przeoczyłam :) Wezmę w takim razie aniołki pod uwagę :wink:

[ Dodano: Pon Lut 09, 2009 3:18 pm ]
Tutaj jest artykuł na temat upominków dla gości :)
_________________
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 4:18 pm   

Znalazłam coś i się zakochałam. proste funkcjonalne eleganckie... chcę to mieć :D :D :D

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 5:23 pm   

caixa ale chcesz to tez wykorzystac jako wizytowki?
 
 
EwaM 


Wiek: 41
Dołączyła: 30 Lip 2007
Posty: 2535
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 5:33 pm   

Super pomysł! I można samemu zrobić. I to najlepiej z moimi ulubionymi Ferrero Rocher :buja w oblokach: Chociaż z Raffaello też super by wyglądało, trochę bardziej ślubnie. Tylko, że Raffaello akurat nie lubię :wink:
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 5:50 pm   

zupełnie zapomniałam napisać że tak jak planowałam prezenciki pojawiły się na moim ślubie. Robiliśmy je sami w dwa wieczory przed ślubem :smile: . To były cukierki z solidarności (takie kwadraciki) zapakowane przezroczystą folię z dołączonym karnecikiem (z napisem Dziękujemy że byliście z nami w tym dniu. Nasze imiona i data ślubu). Dokładnego zdjęcia nie mam ale fotograf zrobił takie zdjęcie :wink: :
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dorotka847 Pią Lut 20, 2009 5:53 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 7:47 pm   

olciap6 napisał/a:
caixa ale chcesz to tez wykorzystac jako wizytowki?


No tak właśnie pomyślałam... Może troszkę inaczej wyglądać będa wizytówki ale zasada właśnie taka :)
 
 
ewcia29 
Żoneczka i mamuśka


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Maj 2008
Posty: 384
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 8:28 pm   

Ja kupiłam aniołki na allegro i jest na nis napis Chcemy wam za przybycie podziękować i na pamiątkę aniołka podarowac! Ewelina i Adam i data slubu :razz:
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 9:22 pm   

Ja zrobiłam pudełka w środek włożymy czekoladki w kształcie serca.
 
 
Rycerz_Błędny 

Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 7:08 pm   

A my zastanawiamy sie nad podziękowaniami w formie aniołków, widzieliśmy ładne w sklepie weselnym [xxx] za 1,70 zł jest aniołek elegancko zapakowany i juz z bilecikiem z wierszykiem, naszymi imionami i datą. Pewnie sie na nie zdecydujemy jak juz tylko bedziemy wiedziec ile dokładnie gości bedzie na slubie :)
pozdrawiam



edit: usunęłam adres ze względu na podejrzenie wielokrotnej reklamy tego użytkownika
kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Mar 23, 2009 8:38 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ambrozja 


Dołączyła: 06 Lis 2008
Posty: 1434
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 7:22 pm   

My będziemy mieć lukrowane migdały. Chcę z jasnożółtego tiulu zrobić woreczki i przewiązać ciemnozłotą wstążką.
_________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom - Bolesław Prus
 
 
 
rajeczka 

Dołączyła: 05 Sty 2008
Posty: 309
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 2:23 pm   

Ja myslalam o koszu z cukierkami przy zyczeniach przed kosciolem ..ale jeszcze nie wiem do konca..poza tym chcemy rozdawac ciasto w pudelkach i jakas flaszeczke na odchodne kazdej z rodzin.Mysle, ze moze to by w zupelnosci wystarczylo
_________________
Ostatnio zmieniony przez rajeczka Sro Lut 25, 2009 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 11:18 pm   

Znalazłam coś śmiesznego :D





Mydełka



Mini album



Mini roślinki :D



Nowe zastosowanei dla Tic Tacow :D

 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 11:33 pm   

pomysły fajne,ale jakie są ich koszta to już inna sprawa :]
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 25, 2009 11:36 pm   

olciap6 napisał/a:
pomysły fajne,ale jakie są ich koszta to już inna sprawa :]

Cóż... czego się nie robi, zeby być oryginalnym ;P
 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 09, 2009 12:57 pm   

rajeczka napisał/a:
Ja myslalam o koszu z cukierkami przy zyczeniach przed kosciolem


My tak będziemy robić. Uważam, że to jest bardzo dobry pomysł, a i koszty niewielkie.
_________________
 
 
Klaudynka 


Wiek: 38
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 1321
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 6:59 pm   

Bomboniera - czyli prezenty dla gości weselnych :)
_________________
 
 
 
Sagarika 

Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 6:55 pm   

my mamy kilka pomysłów na podziękowanie dla gości-i nie wiem,na który się zdecydować.
przed kościołem,jako że będzie o wiele wiele więcej ludzi niż na ślubie,chcemy w koszu mieć cukierki(znalazłam na allegro z własnym wspólnym zdjęciem,tekstem i datą naprawdę ślicznie zrobione) i po życzeniach każdy się poczęstuje takim,
a na weselu przy talerzyku w pudełeczku podziękowanie-i właśnie albo czekoladka,albo taka różyczka jak jest na tortach opłatkowa,tylko nie mogę trafić na taką hurtownię cukierniczą w łodzi.
jeszcze bardzo podoba mi się pomysł-zresztą rok temu u mojej przyjaciółki na weselu tak było-że na poprawinach młodzi witali każdego,dziękowali za przybycie i wręczali cukierki z kasza-któe im zostały sprzed kościoła
_________________


11.06.2011r.

 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 12:41 pm   

My na allegro kupiliśmy takie właśnie cukierki z naszym zdjęciem, sami zrobiliśmy pudełka na te cukierki. I pod koniec imprezy (jako że mieliśmy krótkie przyjęcie) podziękowaliśmy wszystkim gościom i przeszliśmy po sali żeby każdy sobie taki pakuneczek wziął. Takie cukierki ze zdjęciem to świetna sprawa, szczególnie jeśli goście się z czymś takim nie spotkali :) :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez milijka24 Pią Sie 28, 2009 12:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ssysia 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 30
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 9:03 pm   

my mieliśmy cukierki - ponieważ ślub był w lipcu musieliśmy zrezygnować ze wszystkich cukierków w czekoladzie więc zdecydowaliśmy się na krówki - pakowane w organze





cukierek.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 939 raz(y) 29.11 KB

cukierek2.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 904 raz(y) 64.16 KB

 
 
darling 


Wiek: 41
Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 181
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Wrz 30, 2009 2:02 pm   

My tak jak planowałam zdecydowaliśmy się na cukierki w koszu. Na allegro zamówiliśmy cukierki z naszym zdjęciem i tekstem, że dziękujemy za przybycie. każdy gość po wyjściu z kościoła i złożeniu życzeń był takim cukierkiem obdarowywany.
Muszę przyznać, że cukierki robiły furorę (zwłaszcza to zdjęcie na papierku) i miałam już wiele pytań od przyszłych panien młodych gdzie coś takiego załawtwić. także polecam :)
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 19, 2009 8:20 pm   

Mnie spodobał się pomysł z pudełeczkami załadowanymi cukierkami. Myślę, że szczególnego znaczenia nabiorą, gdy wykona się je w miarę możliwości samemu i wręczy wszystkim gościom pod kościołem tuż po ceremonii.
_________________
 
 
caixa 

Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 1076
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 10:48 am   

U nas na weselu były pudełeczka z cukierkami w środku. Zrobiliśmy je sami (przy baaardzo dużej pomocy mojej koleżanki)
Na ślubie w koszu ozdobionym kwiatami dawaliśmy cukierki owinięte w tiul z przyczepionymi życzeniami :)
 
 
klara76 


Wiek: 47
Dołączyła: 06 Sie 2006
Posty: 538
Skąd: łódź-bałuty
Wysłany: Wto Paź 27, 2009 8:04 am   

ja dzisiaj na allegro znalazłam coś takiego



są też taksty podziękowań - mogą być na ślub, komunię lub chrzciny
_________________
 
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 10:31 am   

Właśnie o takich aniołkach albo o ... misiakach myślałam [smilie=e058.gif] miśki byłyby produkcji mojej siostry także wyszłoby taniej :)
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 12:02 pm   

Ciekawe pomysły. A powiedz, Kakonka, z czego Twoja siostra wyprodukowałaby takie misie, z jakiej masy?
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 5:31 pm   

z gipsu ceramicznego :) ma formy do odlewów i działa :)
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 05, 2009 8:46 pm   

Świetna sprawa. Nawet sama chętnie bym się pobawiła w produkcję figurek aniołkowych, czy też misiowych (kiedyś nawet robiłam maski), jednak ciągle chodzą mi po głowie jakieś słodkości do jedzenia, choć to zdecydowanie mniej trwałe :wink:
Hm..., chyba muszę jeszcze przemyśleć sprawę.
_________________
 
 
kakonka 
Ptysia


Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 1805
Skąd: Zgierz/Aleksandrów
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 10:59 am   

u nas będą miśki raczej :) no włąśnie ta nietrwałość słodkości mnie do nich nie przekonuje, chybą, żę słodkości damy gościom, którzy zjawią się tylko na ślubie :D
_________________
 
 
Greginia 
improvers salseros


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 511
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 08, 2009 5:23 pm   

W moim pomyśle wręczanie prezentów (jakie by one w rezultacie nie były) ma miejsce tuż po ceremonii w trakcie składania życzeń, czyli wszystkim przybyłym gościom. Jedyny warunek otrzymania prezentu, to złożenie nam życzeń :)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 4:57 pm   

U nas także będą prezenciki, myślałam żeby to troszkę rozdzielić i prezenty dla gości weselnych położyć przy każdej winietce a prezenty dla gości tylko ślubnych będą rozdawane przy życzeniach przed kościołem.
Wszystko powinno pójść sprawnie ponieważ życzenia będziemy mieć na sali zaraz po wejściu razem prezentami od gości. A życzenia od gości ślubnych pod kościołem.
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 5:30 pm   

Moja siostra była ostatnio na weselu i dla gości prezenciki były w postaci czekoladek ze zdjęciem jak i również każdy dostał kieliszki z grawerem ich imion i daty przy każdym talerzyku był :) te kieliszki dość fajny prezencik :) bo jak ktoś będzie później z niego pił za kilka lat, wspomni sobie że to z wesela od tej i tej osoby :) my myślimy na pewno nad tymi czekoladkami, a czy coś jeszcze to się zastanawiamy :)
_________________
 
 
Weira 


Wiek: 38
Dołączyła: 07 Lis 2008
Posty: 649
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 6:00 pm   

ola88 napisał/a:
każdy dostał kieliszki z grawerem ich imion i daty przy każdym talerzyku był :) te kieliszki dość fajny prezencik :) bo jak ktoś będzie później z niego pił za kilka lat, wspomni sobie że to z wesela od tej i tej osoby


Dla mnie bombowy pomysł.. przypadł mi do gustu, tylko zastanawia mnie koszt, zakup kieliszków + grawer. Ola88 a może orientujesz się ile zapłacili za ten prezent?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl