Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kryszka
Pią Paź 20, 2006 2:38 pm
Prezenciki dla gości na ślubie
Autor Wiadomość
Dunia 


Wiek: 47
Dołączyła: 04 Mar 2007
Posty: 167
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 9:13 pm   

Serduszka u nas kupuje się na sztuki i to wcale nie wychodzi bardzo drogo (o ile dobrze pamiętam 60gr za jedno)
A co do drugiej części pytania, to może pomoże ktoś z Łodzi- ja mieszkam w Poznaniu...
_________________

Trzymaj się Gość
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Cze 09, 2007 10:20 pm   

dziekuje za informacje :)

oj rzeczywiscie zapomniałam że Ty Poznanianka :)
_________________
 
 
bastia 


Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 238
Skąd: Łódź / UK
Wysłany: Sro Lip 18, 2007 10:11 am   

My rowniez planujemy zrobic podarunki dla gosci, tylko zastanawialam sie czy zamaist czekoladowych ciasteczek czy serduszek nie wlozyc do woreczka kilku cukierkow bon-bon, takie kolorowe, wydaje mi sie ze moga ładnie kolorowo wygladac, i na folijkach nie maja nic napisane :)



_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 10:16 pm   

prezenciki właśnie zostały wykonane i wyglądają tak




_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 14, 2007 11:38 pm   

piekne :))
_________________
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 12:03 am   

Kochecka a co jest w środeczku tych efektownych zawiniątek? :)
_________________

 
 
 
Koalinha 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:04 pm   Prezent dla gości

Hej, przeczytałam teraz cały ten wątek i już wiem, że bardzo mi pomoże :cool: W Portugalii nie ma ślubu bez obdarowania gości małym prezentem. Z reguły panowie dostają ładnie opakowane cygaro, panie jakieś chusteczki, z reguły zapachowe. Widziałam jeszcze małe buteleczki wina z imionami Młodych i datą ceremonii. Moja znajoma chce dać gościom magnes na lodówkę (z odpowiednimi napisami, na zamówienie) albo sole do kąpieli w podpisanym słoiczku. U nich zawsze jest to dawane podczas wesela. W trakcie imprezy Młodzi obchodzą wszystkich gości, pytają czy wszystko w porządku i przy okazji dają te prezenty. Co mnie zdziwiło: w Portugalii nie różnicuje się, kto jest zaproszony tylko na ślub, a kto również na wesele. Po prostu zaproszenie to zaproszenie i dla każdego jest oczywiste, że po weselu idzie na imprezę.

Na początku myślałam tylko o daniu prezentów gościom w trakcie wesela (by uszanować portugalską tradycję i wprowadzić nowość w mojej rodzinie), ale po przeczytaniu Waszych postów chcę zrobić tak: przy składaniu życzeń cukiereczka dostanie każdy, a na sali jeszcze coś malutkiego dla gości weselnych. Bo wiadomo, cukierka się zje i już go nie ma. A tak będą mieli jeszcze pamiątkę. Portugalczycy kolekcjonują te pamiątki latami :mrgreen: Dla mojej rodziny będzie to nowość, ale na pewno im się spodoba. Gdybym dała prezenty tylko na sali, byłoby to jak dyskryminacja tych, którzy przyszli na sam ślub.

Na razie widzę kilka problemów: jakie cukierki (skoro ślub w sierpniu, to może być gorąco i się roztopią), muszę mieć dwa rodzaje napisów w obu językach, wciąż nie wiem co dać na sali. Jeszcze sporo czasu więc znajdę odpowiedzi :mrgreen:

Dzięki dziewczyny za takie dokładne opisy i zdjęcia. Bardzo przydatne!!! :D
_________________
Monika
9.08.2008.
Ostatnio zmieniony przez Koalinha Sob Wrz 15, 2007 9:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:50 pm   

askapi w środku są mentosy w dwóch smakach - truskawkowe i miętowe :)
wyglądają ładnie i są trwałe tzn nie ma ryzyka że się będą topić w razie upałów (mimo że w październiku upałów nie będzie :) )
_________________
 
 
monia123 

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Wrz 2007
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 20, 2007 11:41 am   

Uważam, że takie prezenciki są w bardzo dobrym guście i gościom będzie na pewno pzyjemnie, jeżeli otrzymają małe zawiniątka. Ja ze względu na brak czasu po prostu kupię cukierki i ładnie zawinę w materiał tiulowy i dołączę wierszyk. 8) a pomysł by doczepić zdjęcia z Parą Młodą jest też fajny
 
 
miluka 

Dołączyła: 25 Paź 2006
Posty: 122
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 7:56 am   

My też zdecydowaliśmy się na takie prezenciki. Na weselu u mojej kuzynki młodzi wręczali gościom małe buteleczki z alkoholem w ładnych pudełeczkach, które zakupili.
My postanowiliśmy wręczać migdałki w czekoladzie z cynamonem w woreczkach z organtyny. Organtynę i wstążeczkę kupiliśmy już na allegro. Woreczki będziemy szyć, to znaczy poprosiliśmy o to babcię.
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 11:59 am   

Mi się bardzo podoba pomysł z lukrowanymi migdałami.
_________________
 
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 6:15 pm   

Ja tez z pewnoscia podaruje migdaly... pamietajcie, powinno byc ich 5 lub wiecej w woreczku!!!

woreczki wykonam sama, albo w formie sakiewek... albo sklonie sie ku mojemu drugiemu pomyslowi...

dragees_fleurs.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 766 raz(y) 83.87 KB

_________________


 
 
 
fastyna 
rudzielec :)


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Wrz 2007
Posty: 582
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 8:49 pm   

takie tylko zawinięte są super. Fajnie może wyglądać do tego tiul albo organza :)
_________________
 
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Paź 18, 2007 5:16 pm   

nasze prezenciki bardzo dobrze się sprawdziły, goście byli zaciekawieni i zachwyceni że o nich pamiętaliśmy :)
_________________
 
 
Olala 
Pani Zona :)


Wiek: 44
Dołączyła: 30 Kwi 2007
Posty: 1410
Skąd: moje miasto
Wysłany: Sob Paź 20, 2007 11:07 am   

wklej fotke :D
_________________


 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 2:21 pm   

ja myslalam o cukierkach w formie serduszek, ale w koncu nie mialam czasu i energii na realizacje tego pomyslu.. za to u nas byla lampka szampana i wspolny toast - bardzo to mile..
_________________
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 4:44 pm   

Dziewczyny a jak Wy przewidziałyście lub przewidujecie liczbe tych drobnych prezencików dla gosci? Na moim weselu będzie ok. 80 osób, ale na samym ślubie nie wiem ile może być. Jak to przewidziałyście?
_________________

 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 6:20 pm   

bardzo mi sie podobają te prezenciki i chyba się zdecydujemy na cukierka zawijanego w tiul z wstążeczka i karteczką z podziekowaniem za przybycie na ślub. Jednak tak się zastanawiam... bo ślub mamy w sierpniu, normalne czekoladowe np serduszka mi się roztopią ,moze macie jakieś inne propozycje cukerachów, które wytrzymają wysoka temperaturkę?
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 7:09 pm   

askapi napisał/a:
Dziewczyny a jak Wy przewidziałyście lub przewidujecie liczbe tych drobnych prezencików dla gosci? Na moim weselu będzie ok. 80 osób, ale na samym ślubie nie wiem ile może być. Jak to przewidziałyście?


na naszym weselu było 120 osób.prezencików zrobiliśmy 200 i dobrze bo niewiele zostało.A to co zostalo postawiliśmy na sali obok księgi gości - dzieciaki miały radochę :D
_________________
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 9:58 pm   

przeglądając dziś allegro w poszukiwaniu jakiś kokardek na butelki natrafiłam na takie pudełeczka na prezenciki dla gości



a potem zobaczyłam jeszcze takie co wyglada uroczo

_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 12:03 am   

faktycznie sliczne ale może powiedz ile takie cudeńka kosztuja?
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Lut 21, 2008 9:04 am   

te sukieneczki i garnitury są po 1,50 za sztukę
http://allegro.pl/item316..._na_rynku_.html

co do tortu to jedno pudełeczko kosztuje 3,99 ale ma już w środku prezent jaki sobie wymyslicie i te ozdoby czyli wstążki i figurka na czubku są dodana gratis
http://allegro.pl/item310...ormie_tort.html
_________________
 
 
askapi 

Wiek: 45
Dołączyła: 01 Kwi 2007
Posty: 166
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 12:17 pm   

Ten torcik prezencikowy wydaje się być ciekawym pomysłem :)
_________________

 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 2:16 pm   

A czy któraś z was mogłaby podpowiedziec ile mniej więcej organzy należałoby kupić aby zrobić około 200 prezencików?
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 2:38 pm   

nie wiem czy dobrze kojarze,ale chyba kochecka takie rboila,wiec moze zapytaj bezposrednio jej-pewnie bedzie mogla Ci pomóc..
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Lut 25, 2008 7:36 pm   

doni_iza my robilismy dokladnie 200 prezencików, ale to ile organzy potzrebujes zależy co tam chcesz wlożyć i na jakie duze kawalki chcesz to ciac.My robiliśmy prezenciki z dwóch warstw organzy - ecru i złotej, w każdym prezenciku było 5 mentosów, a wymiary hmm nie pamiętam ale na pewno sporawo mniejsze niz chusteczka higieniczna - i na taką ilość kupiliśmy 10 m organzy złotej i 10m organzy ecru , przy czym prezencików z tej ilosci wyszlo więcej i jeszcze nieco organzy zostało :)
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 9:07 am   

Kochecka :) dzięki piękne, ja chyba zrobię podobnie jak Ty tez myślałam o mentosach, ale kusza mnie jeszcze lukrowane migdały.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 10:26 am   

mentosy na pewno wychodzą taniej niz migdały, a efekt wydaje mi się , że ten sam :)
widzialam zdjecia prezencikow kocheckiej- slicznie to sie prezentowało :)
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 2:40 pm   

Nie czytalam calego watku, tylko ostatnia strone, wiec nie wiem, czy byla juz mowa o tzw. confetti we Wloszech? Tam na kazdej uroczystosci typu slub, chrzciny, okragla rocznica slubu obchodzona wydaniem przyjecia, komunia, sa rozdawane te confetti, czyli wlasnie jak tu piszecie takie woreczki, sakiewki, pudeleczka, itp. z migdalami w lukrze, chociaz jadlam tez czekoladowe cukieki w lukrze. Te zawiniatka sa bardzo misternie przygotowane i zdobione, materialy przerozne, chociaz dominuje satyna, ale i atlas i papier typu bibula, najczesciej sa upinane w formie kwiatow, jesli panna mloda dba o szczegoly, to forma i kolor kwiatka nawiazuje do jej bukietu czy sukni, w srodku sa jeszcze takie male karteczki z imionami nowozencow, data slubu i slowem "dziekujemy/dziekuja". Czasami przyczepiaja do tych paczuszek jeszcze jakis prezen, np. malenki nozyk do otwierania listow lub jakis bibelot z krysztalu/srebra (oni sie lubuja ozdabianiem domow takimi bibelotami). Te confetti rozdaje sie na weselu, zatem tylko gosciom weselnym i czesto tez wysyla sie lub wrecza osobom, ktore nie mogly przybyc na wesele (ale nie mylic z powiadomieniem o zawarciu zwiazku, confetti daje sie osobom wybranym, a powiadomienie mozna wyslac kazdemu, kto nie byl godzien zostac zaproszonym na slub).
Ja tez bede miala confetti, z racji moich zwiazkow z Italia, przywiezie mi je moja siostra cioteczna w prezencie slubnym :P i juz sie nie moge doczekac, bede rozdawala na weselu, jako pamiatke i podziekowanie za uczestnictwo. Mama sie krzywila, ze chce wprowadzic takie obce zwyczaje, ale ja postawilam na swoim - w koncu to moj slub, a poza tym to podkresli moje zainteresowania. No i bede miala szescioro Wlochow wlasnie na weselu i to bedzie tez uklon w ich strone.
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 2:48 pm   

była mowa ale chyba o innym kraju i nazywa się to Bomboniera-o ile dobrze kojarze. A Ty juz wiesz jakie Twoje prezenciki bedą? czy to ma byc całkowita niespodzianka?
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 4:58 pm   

a ja właśnie słyszałam że jest tak jak opisała elisa69 i to właśnie we włoszech i z tamtąd ten zwyczaj zaczoł goscic u nas :)
_________________
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 7:28 pm   

My chyba zrezygnujemy z takich prezencików dla gości. Myślmy nad ciastem (4 rodzaje), które będzie zapakowane w gustowne pudełko i chyba taki prezencik dostanie od nas każdy gość.
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 8:27 pm   

doni_iza napisał/a:
Kochecka :) dzięki piękne, ja chyba zrobię podobnie jak Ty tez myślałam o mentosach, ale kusza mnie jeszcze lukrowane migdały.


nie ma za co :) w razie czego pytaj :)
a wyglądało to tak




_________________
 
 
marysia 


Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2008
Posty: 492
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 9:55 pm   

bardzo ładnie ci wyszły te prezenciki ale tanie koszty to chyba tez nie są. tak z ciekawości to ile was to plus minus kosztowało??

a my raczej będziemy rozdawać nasze zdjęcia czyli z jednej np. lewej strony będziemy my a po prawej jakiś ładny tekst z podziękowaniem. jak dobrze pogadamy u fotografa to będziemy mieć za darmo :]
_________________
 
 
kochecka 
żona i mama


Dołączyła: 16 Mar 2007
Posty: 1652
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Lut 26, 2008 10:12 pm   

ok 100zl organza + 160 zł mentosy + 17 zł wstążeczka + 20 zł papier na karteczki = 297zł :D
_________________
 
 
elisa69 

Wiek: 54
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 191
Skąd: z Bałut
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 8:51 am   

Olcia - nie wiem, to ma byc calkiem niespodzianka, ale siostra juz wie, jak bedzie wygladala moja sukienka i zaraz tez dostanie zaproszenie, wiec mam nadzieje, ze confetti beda w podobnym stylu.
Licze tez na jej gust, zawsze byl dobry :)
Masz racje, ze to sie tez nazywa bomboniera, tzn. juz taki gotowy pakiecik, bo to co jest w srodku (te cukierki) to sa wlasnie confetti.
Podobno to nie kosztuje duzo, przynajmniej ona mi tak mowila, a ze jest studentka i nie ma za duzo pieniedzy, weic jej wierze. Ona sie wybiera po bomboniery dla nas do miejscowosci Sulmona, skad podobno sie wywodzi tradycja i w ogole, cale miasteczko tylko z tego zyje.
Kochecka - slicznie to wygladalo, wlasnie tak, jak we Wloszech, tylko tam kartecki sa malutkie i chowaja je do srodka; to podanie w koszyku tez wlasnie tak, jak widzialam tam. Pracowalam kiedys w wakacje w restauracji we Wloszech i sie napatrzylam na te wesela i na najfantastyczniejsze sposoby upinania bombonier na roznych stojakach w formie labedzia, fontanny, koszyczkow, itp. i wtedy postanowilam, ze ja tez takie bede miec na swoim weselu :smile:
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 9:18 am   

Kochecka naprawde śliczne te wasze prezenciki, myślę, że będę się na nich wzorować :) , no a jak juz je stworzę to efektami sie pochwale ( ale to jeszcze za jakis czas, bo do wesela daleko) :wink:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 27, 2008 11:39 am   

elisa69 napisał/a:
Nie czytalam calego watku, tylko ostatnia strone, wiec nie wiem, czy byla juz mowa o tzw. confetti we Wloszech?

olciap6 napisał/a:
była mowa ale chyba o innym kraju i nazywa się to Bomboniera-o ile dobrze kojarze.

Na drugiej stronie tego wątku: http://forum.wesele-lodz....ghlight=#150329 (post Duni)


Elisa69 - prosiłabym jednak o czytanie wątków zanim się coś napisze.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 4:16 pm   

U mojej sąsiadki na ślubie za młodymi stała dziewczynka chyba z dziadkiem. Dziadek trzymał duży kosz, a dziewczynka wyjmowała z niego po jednym cukierku Mieszko (one są takie ładne kolorowe i w różnych smakach) i wręczała tym, którzy właśnie złożyli życzenia. Do każdego cukierka była doczepiona karteczka:
Było nam bardzo miło spotkać się z Państwem w dniu naszego ślubu. Dziękujemy, że byliście z nami. imiona, data

Było to bardzo miłe. Karteczkę przyczepiłam sobie do tablicy nad biurkiem i co na nią spojrzę, przypomina mi się ich ślub.

Co prawda oni brali ślub w kwietniu, nie było tak gorąco, zatem cukierki czekoladowe spełniły swoje zadanie. Nie wiem co by się z nimi stało latem. Może mentosy byłyby rozwiązaniem.
Nawet mam pomysł, owszem mentosy w organzie i do tego taka sama wstążeczka jaka była doczepiona do zaproszenia :-)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 4:19 pm   

ciekawe Aguś kto Ci powiedział o tych mentosach-hehehe....

chyba będziemy miały te same prezenicki na slubie, chociaż kolor organzy zmieńmy :D
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 4:31 pm   

hahahah, a ciekawe skąd się Oleńka dowiedziałaś o tych mentosach i kto dał Ci cynk o forum :-D
A pomysł powstał w trakcie pisania. Ale może nie mentosy. A jeżeli już, to małe i duże, żeby było wesoło :-)
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:35 pm   

ja jeszcze myslę o takich kuleczkach maoam -cos w rodzaju mamby,chyba gdzies kiedyś słonko wklajała ich fotke....
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 2:47 pm   

Owszem. Jedyna fotka jaką obecnie znalazłam to gotowe prezenciki Anci19. Wyglądały tak:



A same cuksy można kupić w dużej ilości:



Tylko nigdzie nie mogę znaleźć tych cuksów :kwasny: Poza allegro, ale ja tam nigdy nie kupowałam i jakoś mnie to nie przekonuje :?
_________________
Ostatnio zmieniony przez słonko Czw Kwi 17, 2008 2:50 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 2:56 pm   

No jak to... na pewno są w makro c&c
_________________

 
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 2:58 pm   

Dzięki Cie Kati [smilie=g035.gif] :brawo:
_________________
 
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 2:59 pm   

a Ty Słonko będziesz robić prezenciki na ślub? jesli tak to właśnie takie?
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 3:40 pm   

Chciałabym te cuksy, bo są pyszne i niedrogie. Alternatywą są tylko mentosy, ale to drogo wyjdzie, bo ich nie można kupić w takich dużych paczkach. Migdałów nie znoszę więc odpadają, czekoladowe łakocie też, bo mało estetyczne :) A co do opakowania to właśnie poszukuję - tiul, organza albo taka siateczka jak u Anci19. Olcia nie wiesz, czy w Grażce mają tiul albo jakiś inny materiał nadający się do tego celu? Bo nigdy wcześniej nie zwróciłam na to uwagi :? Ewentualnie może ktoś się orientuje gdzie w Łodzi można kupić takie rzeczy?
_________________
 
 
 
Dorotka847 


Wiek: 39
Dołączyła: 19 Gru 2007
Posty: 426
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 4:51 pm   

Ja też byłam na ślubie na którym były cukiereczki z podziękowaniami dla gosci ślubnych. Wyglądało to tak:
• cukierki solidarności takie kwadratowe w złotych opakowaniach bardzo ładne zresztą i smaczne (szczególnie pistacjowe :razz: )
•opakowane były w przzroczysta folijke zawiązaną sznureczkiem bordowym z dołączonym bilecikiem z Amorkiem :) i napisem dziekujemy ze byliście z nami w tym dniu i imiona pary młodej
•rozdawane były przez świadkow ( dziewczyna i chłopak mieli wielkie torebki takie jak na prezenty i w nich były cukiereczki) jak ktoś złożył życzenia to od razu dostawał prezencik.
Było miło dostac cos takiego na pamiatke cukierek był pyszny :wink: a karnecik wylądował w albumie :)
Bardzo mi sie spodobał ten pomysł i jak tylko nam starczy funduszy to tez cos takiego zrobimy.
_________________
 
 
MałaMi1 

Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 5375
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 5:28 pm   

Słonko, w Grażce są takie rzeczy lecz trzeba kupic hurtowow, wiec myślę, że nie bardzo jestes zaitneresowana...ale ajk chcesz to po niedzieli dowiem się od znajomej, która studiuje na włóknie na PŁ, sama szyje i róbi różniaste rzeczy więc na pewno doradzi, już kiedyś z nia o tym rozmawiaałam. Zapytam o konrketne namiary i Ci dam znać :)
 
 
słonko 
projektant - amator


Wiek: 41
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 2226
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 17, 2008 5:29 pm   

Tylko, że te cuksy do najtańszych nie należą (pewnie dlatego, że takie pyszne :razz: ).
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl