Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sebastian Kaczorowski
Autor Wiadomość
katrin_sebrak 

Wiek: 38
Dołączyła: 24 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Kluki
Wysłany: Sro Wrz 24, 2008 7:51 pm   Sebastian Kaczorowski

Chciałam Wam polecić tego fotografa - Sebastian Kaczorowski z Bełchatowa. Robi niesamowicie piękne zdjęcia i do tego nie jest drogi. Nam robił reportaż z całego dnia. My i cała nasza rodzina jesteśmy zachwyceni. Będę go polecała każdemu.
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pon Maj 04, 2009 2:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
agunia84 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2007
Posty: 3627
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 11:42 am   

Mi też się podobają jego zdjęcia, ale niestety mój K. jest nie ugięty i mamy tylko kamerzystę.
 
 
gosc
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 25, 2008 2:58 pm   

To dość interesujące, że Pani katrin_sebrak ma ten sam adres IP co polecany przez Nią Pan Sebastian Kaczorowski. Zalogowaliście się Państwo na forum w tym samym czasie. Domyślam się, że jesteście maŁżeństwem. Proszę nie robić mężowi reklamy bo forumowicze nie Łapią się na takie rzeczy. Poza tym autoreklama jest na forum zabroniona, zgodnie z regulaminem. Wprawdzie to nie Pani robi te zdjęcia ale zapewne czerpie korzyści z zarobkowania męża. Więc jest Pani mocno na rękę taka reklama.

Wątek zamykam.

[ Dodano: Pią Wrz 26, 2008 4:23 pm ]
UzyskaŁam wyjaśnienia od użytkownika katrin_sebrak, że nie jest Ona w żaden sposób związana z Fotografem, o którym mowa w tym wątku.
Identyczne adresy IP katrin_sebrak oraz Fotografa świadczą o użytkowaniu tego samego komputera w miejscu pracy.
W związku z ww. wyjaśnieniami wątek ponownie otwieram.
 
 
mischelle22 


Wiek: 42
Dołączyła: 27 Gru 2003
Posty: 1211
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 10:17 am   

Moment - skoro użytkują komputer w miejscu pracy a pan Kaczorowski jest fotografem to Pani katrin_sebrak jest jego pracownicą.
Wiec moim zdaniem to jest bezczelna autoreklama!!!
_________________

 
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 11:07 am   

Witam.
Chciałem tylko nadmienić iż kontaktowałem się z Paniami "Moderatorkami", cudzysłów nie jest przypadkowy, w celu wyjaśnienia tego nieporozumienia (pracuje w firmie zatrudniającej kilkaset osób a Pani katrin_sebrak absolutnie nie jest moją pracownicą, natomiast numer IP nie musi być numerem komputera a zewnętrznym numerem np. internetowej sieci osiedlowej)). Takimi opiniami i komentarzami ktoś specjalnie próbuje popsuć dobrą opinie o mojej osobie. Panie "Moderatorki" potraktowały mnie jak kłamliwego gówniarza, a moja interwencja u Administratora pozostała bez odzewu. Dobrze by było by moderowaniem tak dużego forum zajmowały się osoby kompetentne.
Pozdrawiam
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 11:47 am   

kaczorowski_fot napisał/a:
Witam.
Chciałem tylko nadmienić iż kontaktowałem się z Paniami "Moderatorkami", cudzysłów nie jest przypadkowy, w celu wyjaśnienia tego nieporozumienia (pracuje w firmie zatrudniającej kilkaset osób a Pani katrin_sebrak absolutnie nie jest moją pracownicą, natomiast numer IP nie musi być numerem komputera a zewnętrznym numerem np. internetowej sieci osiedlowej)). Takimi opiniami i komentarzami ktoś specjalnie próbuje popsuć dobrą opinie o mojej osobie. Panie "Moderatorki" potraktowały mnie jak kłamliwego gówniarza, a moja interwencja u Administratora pozostała bez odzewu. Dobrze by było by moderowaniem tak dużego forum zajmowały się osoby kompetentne.
Pozdrawiam

Czuję się urażona. :evil: Np. ja nie dostałam od "Pana" (cudzysłów nie jest przypadkowy) żadnej wiadomości, więc obrażaniem moderatorek hurtem wystawił "Pan" sobie najlepsze świadectwo.
Radzę w przyszłości zastanowić się zanim zacznie "Pan" obrażać ludzi.
_________________
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 1:25 pm   

Przepraszam bardzo faktycznie napisałem zbyt ogólnikowo. Miałem na myśli oczywiście "Moderatorki" które dokonały wpisów w tym temacie.
Swoja drogą jestem ciekaw czy Pani poruszy tą sprawę i doprowadzi do jej wyjaśnienia.
Pozdrawim
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 2:10 pm   

kaczorowski_fot napisał/a:

Swoja drogą jestem ciekaw czy Pani poruszy tą sprawę i doprowadzi do jej wyjaśnienia.

Z tego co widzę to sprawa jest wyjaśniona już w tym temacie, więc nie bardzo rozumiem co miałoby być jeszcze wyjaśnione?
Padło podejrzenie, że to autoreklama, fotograf zareagował wyjaśnieniem, że mimo iż nr IP taki sam to nie pisała pierwszego posta jego żona, pracownica tylko ktoś obcy.
Jakich jeszcze wyjaśnień tu trzeba?
_________________
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Sob Paź 03, 2009 6:38 pm   

Z czystym sumieniem, zarówno ja, jak i mój mąż możemy polecić Pana Sebastiana Kaczorowskiego. Zdjęcia są o wiele ładniejsze niż się spodziewaliśmy, a cena naprawdę atrakcyjna :) W naszych oczach to prawdziwy profesjonalista, choć w kościele zrobił wiele fotek, był tam dla nas właściwie niewidoczny :lol: Kontakt z Nim był bezproblemowy, zdjęcia widzieliśmy już 3 dni po ślubie :)
Jesteśmy baaaaaaaardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na Jego usługi. Patrząc na te profesjonalne fotki mogę się tylko domyślać, jak bardzo byśmy żałowali, gdybyśmy zdali się jedynie na cyfrówki gości :roll: A dzięki Niemu mamy piękną pamiątkę z najważniejszej chwili naszego życia :)
Jeszcze raz POLECAM :smile:
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 11:11 am   BLOG - FOTO Kaczorowski

Witam po długiej przerwie
Zapraszam na mój blog związany z fotografią ślubną.
www.sebastiankaczorowski.blogspot.com
Mile widziane komentarze i uwagi.
Pozdrawiam
_________________
FOTO Kaczorowski
 
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Wrz 14, 2010 12:21 pm   

Swoją opinię na temat tego fotografa wyraziłam już wyżej, ale dorzucę jeszcze jedną uwagę - z każdym rokiem Jego zdjęcia są coraz piękniejsze :smile: Tak się złożyło, że miałam okazję oglądać reportaże SK z trzech wrześniowych ślubów - jeden z 2008 r., drugi z 2009 r. (nasz) i ostatni ze ślubu mojej siostry sprzed kilku dni. Wszystkie są super, ale na przykładzie tych trzech reportaży widać jak SK się rozwinął. Rzuciło mi się to w oczy właśnie po obejrzeniu zdjęć mojej siostry, która brała ślub w tym samym kościele co ja - więc warunki dla fotografa niby te same, ale pojawiło się wiele nowych ciekawych ujęć i pomysłów. Zdjęcia są piękne, a młodzi bardzo zadowoleni :)
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
ejo
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 27, 2010 12:46 pm   

Sebastian Kaczorowski we wrzesniu 2008r robił zdjęcia na weselu mojej koleżanki (osobiście jej go poleciłam) gdyż widziałam fotki innej znajomej której strzelił całkiem fajną sesje:) . Niestety moja koleżanka nie była do końca zadowolona tzn. fotki były naprawdę ładne i większości gości sie podobały, ale młodzi nie byli do końca zadowoleni bo fotograf nie dawał im znać że robi zdjęcia i na większości fotek raz jedno, raz drugie zamiast spojrzeć sie na niego w odpowiedniej chwili, miało odwróconą głowę itp. W sumie to chyba jedyny zarzut jaki miała moja koleżanka, ale wydaje mi się ze to kwestia dogadania się z tym Panem, dlatego ja i tak go polecam, i jak będę szukała fotografa na swoje wesele na pewno wezmę go pod uwagę :wink:
Ostatnio zmieniony przez ejo Pon Wrz 27, 2010 12:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 1:04 pm   

Dyskusję o reportażu wydzieliłam z tego tematu. Pozdrawiam. :)
_________________
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 1:47 pm   

Jesteśmy z Darkiem po sesji plenerowej u Pana Sebastiana Kaczorowskiego. Bardzo jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonej sesji plenerowej. Zdjęcia nam się podobają, że nawet jeszcze nie wybraliśmy, bo ciężko jest się zdecydować :) W miłej atmosferze były robione zdjęcia a uśmiech nigdy nie schodził nam z twarzy :)
_________________
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Wrz 29, 2010 6:49 pm   

ejo napisał/a:
Sebastian Kaczorowski we wrzesniu 2008r robił zdjęcia na weselu mojej koleżanki (osobiście jej go poleciłam) gdyż widziałam fotki innej znajomej której strzelił całkiem fajną sesje:) . Niestety moja koleżanka nie była do końca zadowolona tzn. fotki były naprawdę ładne i większości gości sie podobały, ale młodzi nie byli do końca zadowoleni bo fotograf nie dawał im znać że robi zdjęcia i na większości fotek raz jedno, raz drugie zamiast spojrzeć sie na niego w odpowiedniej chwili, miało odwróconą głowę itp. W sumie to chyba jedyny zarzut jaki miała moja koleżanka, ale wydaje mi się ze to kwestia dogadania się z tym Panem, dlatego ja i tak go polecam, i jak będę szukała fotografa na swoje wesele na pewno wezmę go pod uwagę :wink:


Zawsze przed rozpoczęciem reportażu, a także przed kolejnymi jego etapami przypominam Młodym by zerkali w stronę aparatu, jeśli tego nie robią to nie mogą mieć do mnie o to pretensji, a na pewno nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek machania czy wołania w celu zwrócenia na siebie uwagi. Wykonuję nowoczesny reportaż ślubny, gdzie staram się być niewidocznym, dzięki czemu mogę uchwycić wszystkie ważne momenty w sposób jak najbardziej naturalny.
_________________
FOTO Kaczorowski
Ostatnio zmieniony przez kaczorowski_fot Sro Wrz 29, 2010 7:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Monikaa88 

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 03, 2010 12:27 am   

Witam!!! Ja również bardzo serdecznie wszystkim polecam fotografa pana Sebastiana Kaczorowskiego.Zdjęcia które robi są naprawdę rewelacyjne :)
Początkowo zdecydowałam się tylko na zdjęcia w plenerze i w kościele.Odpuściłam sobie fotografowanie na weselu ze strony pana Sebastiana (zdałam się na zdjęcia robione przez rodzinę ze zwykłych cyfrowych aparatów ).Ale po długo oczekiwanym spotkaniu z panem Sebastianem skusił mnie swoją ofertą i fotografował na przyjęciu weselnym.I to była najlepsza decyzja jaką zrobiłam fotki wyszły super dużo fajnych ciekawych ujęć :) .
Cała rodzina również była zachwycona zdjęciami ,nawet "irlole" z pracy :D
Co tu się więcej rozpisywać ........przekonajcie się sami na pewno nie będziecie żałować :D
Pozdrawiam :)
 
 
kaczorowski_fot 
Firma


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 53
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lis 24, 2010 10:16 am   

Dzięki Monisiu za miłe słowa :wink:
Dzięki też za wszystkie pozostałe opinie od zadowolonych klientów. :)
_________________
FOTO Kaczorowski
Ostatnio zmieniony przez kaczorowski_fot Sro Lis 24, 2010 10:17 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pon Sty 17, 2011 9:43 pm   

My również podpisaliśmy umowę z panem Sebastianem. Zarówno mnie, jak i narzeczonego urzekły jego zdjęcia. Ma talent, widzi to, czego inni nie dostrzegają :-) Szukaliśmy właśnie takiego fotografa, a trafiliśmy do niego przez zupełny przypadek :)
_________________

 
 
Monikaa88 

Dołączyła: 03 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sty 19, 2011 3:36 pm   

Fijołkowa napisał/a:
My również podpisaliśmy umowę z panem Sebastianem. Zarówno mnie, jak i narzeczonego urzekły jego zdjęcia. Ma talent, widzi to, czego inni nie dostrzegają :-) Szukaliśmy właśnie takiego fotografa, a trafiliśmy do niego przez zupełny przypadek :)


Bardzo dobra decyzja na pewno nie bedziecie zalowac :D
 
 
Fijołkowa 


Wiek: 38
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 149
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: Pią Cze 24, 2011 9:52 pm   

Jesteśmy już po Naszym Wielkim Dniu oraz sesji plenerowej :) z niecierpliwością czekamy na efekty pracy pana Sebastiana :) Dziś rozbudził naszą ciekawość kilkoma pięknymi fotografiami, więc nie mogę doczekać się efektu finalnego :) Współpraca z panem Sebastianem to czysta przyjemność, profesjonalista w każdym calu! :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl