Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Adam Gierakowski
Autor Wiadomość
kasialenarczyk 

Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Cze 28, 2011 1:00 pm   Adam Gierakowski

Rewelacyjny fotograf, wczoraj odebrałam albumy i jestem tak zadowolona że postanowiłam napisać. Plener,studio i reportaż -rewelacja..Dziękuje Panie Adamie
P.S Makijaż super się trzymał :) a i jeszcze jeno chrzciny niedługo hehe :D
 
 
mari_1980 

Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 08, 2011 7:05 pm   

Robiłam również foty ślubne u Gierakowskiego z pleneru bardzo zadowolona jestem robiliśmy w pałacu poznańskim i manu :D naprawdę super a jeśli chodzi o resztę to jeszcze zrobiliśmy sobie foty w studio ale tylko dla siebie :D :D bo ala rozbierane ślubne oczywiście :D heh
 
 
BaśkaKep 

Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lip 21, 2011 11:19 pm   

Dziewczyny byłam dziś u Gierakowskiego oglądać foty za półtora roku mam wesele i zamówiłam u niego termin mam nadzieje że będę zadowolona...wybrałam tylko plener i reportaż zastanawiam się jeszcze nad tą opcją album intymny dla młodych ale nie wiem..mari jak możesz to napisz mi jak to wyglądało bo widzę że to robiłaś ...a Gierakowski ma takie foty na wyłączność i nie mógł mi pokazać...W ogóle to dostałam ich z polecenia koleżanka robiła tam foty córce komunijne ....zobaczymy czy bedzie ok za półtora roku dam wam znać hhaha :D

[ Dodano: Czw Lip 21, 2011 11:23 pm ]
a i jeszcze jedno ile miałyście fotek z pleneru ?? czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje
 
 
mari_1980 

Dołączyła: 08 Lip 2011
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Lip 22, 2011 1:31 pm   

Baśka na pewno będzie ok ja jestem zachwycona fotami Adam współpracuje razem z żoną Olą bardzo fajni ludzie przez co stworzyli nam niesamowity klimat byliśmy wyluzowani ...album dla nas ala rozbierane jest super np.miałam gorset zdjęty i była wtulona w męża naprawdę fajne pomysły były i fajne ujęcia...naprawdę jestem zadowolona pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 
 
BaśkaKep 

Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 8:41 am   

Mari dziękuje za odpowiedz i foty które mi pokazałaś..Rewelacyjnie wyglądałaś super :)naprawdę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl