Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy suknia musi być modna?
Autor Wiadomość
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:18 pm   

Potrzebuję waszej pilnej porady bo ja juz nie wiem co robić.

Zamówiłam suknię z kolekcji Cymbeline model Ouragan, suknia jest przepiękna i naprawdę z wszystkich które przymierzałam w tej się najlepiej czułam i wyglądałam super (sorki za moją wrodzona skromność) no ale teraz to juz nie jestem pewna, bo jak sie okazuje suknia jest z kolekcji z 2001 lub 2002 roku, no i nie wiem czy ona jest nadal modna, no i dwa lata temu bylismy na ślubie u jednej koleżanki która miała ta samą suknię no i jak to będzie wyglądać jak będe w jakims niemodnym starym modelu. A z drugiej strony to w salonie tego mi nie powiedzieli że ona taka stara tylko mi sie później skojarzyło ze ta koleżanka miała taka suknię i podzwoniłam po innych salonach i moje obawy się potwierdziły.
Tylko mi nie wytykajcie że ja muszę być na topie i mieć coś z kolekcji 2004 tylko mi powiedzcie coś takiego żeby mnie przekonac że dobrze wybrałam. Nawet nie moge jej wam wkleić zeby pokazać bo nigdzie nie moge znaleźc zdjęcia. :cry:
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:26 pm   

No no moje gratulację, będziesz wyglądać bajecznie - śliczna.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:27 pm   

Aniu!!! no co Ty!!!!!

przecież nie jest najważniejsze abyś miała modną suknię!!!!!!

daj spokój!!!!

Skoro suknia zrobiła na Tobie takie wrażenie, to to nie jest istotne z którego roku pochodzi!!!

Ty dobrze się w niej czujesz, ładnie wygladasz - to sie liczy a nie moda!!!

Ile dziewczyn zamawia jeszcze starsze suknie bądź też starodawne!!! Ale to mniejsza z tym!!!



Głowa do góry :przytul:
_________________

 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:36 pm   

Dzięki Edytko, ale ja mam taki niesmak że ten facet mi o tym nie powiedział, niby coś tam mówił że musi zadzwonic i sprawdzic czy będzie jeszcze materaiał na gorset ale nie powiedział że suknia jest z kolekcji 2001, czuje się trochę oszukana, bo cena jest normalna a nie z promocji. a na dodatek jak dzwoniłam do salonu w Poznaniu to mi pani powiedziala że juz tego modelu nie naja bo parę osob się pytało ale jak potwierdzała czy jest materiał na gorset to go juz nie było i obawiam się że chcą mie wyrolować.
A poza tym to na weselu będzie pare takich dosyć "modnych osóbek" i obawiam się ze po kątach będa cos gadać. Wiem że to głupie co wypisję bo zakochałam się w tej sukni juz jak pierwszy raz ja oglądałam.
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:52 pm   

Edyta napisał/a:
Aniu!!! no co Ty!!!!!

przecież nie jest najważniejsze abyś miała modną suknię!!!!!!

daj spokój!!!!

Skoro suknia zrobiła na Tobie takie wrażenie, to to nie jest istotne z którego roku pochodzi!!!

Ty dobrze się w niej czujesz, ładnie wygladasz - to sie liczy a nie moda!!!

Ile dziewczyn zamawia jeszcze starsze suknie bądź też starodawne!!! Ale to mniejsza z tym!!!



Głowa do góry :przytul:



Zgadzam sie z Edyta.
 
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 1:52 pm   

Aniu co nie założysz zawsze ktoś coś obgada,
nie ma się co tak tym przejmować.

Bardziej bym się obawiała że coś kombinują w tym salonie :dead: żeby mieć klientkę
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 2:04 pm   

No ja tego tak nie zostawię dzisiaj się tam wybiorę i sobie to wyjaśnimy :dead:
 
 
Akacja 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Lut 2004
Posty: 199
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sro Cze 16, 2004 10:11 pm   

Aniu najwazniejsze bys slicznie wygladala i dobrze sie czula!!! Osobiscie bardzo mi sie podobaja sukienki z roznych kolekcji nie tylko najnowsze i najwazniejsze by sukienka byla dopasowana do osoby a te pare latek co to jest no ja tam pewnie bym nawet nie potrafila odroznic kolekcji 2001 od 2004 czy 2003. Liczy sie jakie Ty zrobisz wrazenia w tej sukni -swojej wymarzonej sukni niz to ze suknia bedzie mega na topie ale nie dla ciebie prawda?!

Usmiechnij sie i sprawdz czy napewno jest material i na wrazie czego umow sie moze wczesniej na 1 przymiarke bo jak zobaczysz juz suknie bedziesz spokojniejsza! :) pozdrawiam :) A
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 12:00 am   Czy suknia musi być modna?

Aniu, nie przejmuj się. :graba: Suknia jest piękna, na pewno wyglądasz w niej ślicznie. :D

A na "modnisie" na weselu nic nie poradzisz, zawsze znajdzie się ktoś komu coś się nie będzie podobało. :evil: Najważniejsze jest to że ty będziesz wyglądać i czuć się wspaniale. :D

A tak wygląda twoja Cymbeline:


Tył gorsetu:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 12:37 am   

Suknia jest cudowna! Aniu, ludzie nie orientują się, z której to kolekcji, a suknia jest przepiękna. Na pewno zrobisz wspaniałe wrażenie. Nikomu nawet nie przyjdzie do głowy, że to nie model 2004 :) .

Na pocieszenie dodam, że jest podobna do mojej :) , nawet nie wpadłam na to, by sprawdzać, ile lat istnieje mój model :roll: .
_________________
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 6:56 am   

Moim zdaniem suknia musi się Tobie podobać, a nie z jakiej jest kolekcji :roll:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 8:02 am   

?liczna... poprostu. Też mam ją u siebie na kompie :mrgreen:

heh, kiedy moja mama brała ślub z tatą, miała szytą sukienkę. Rok później tę suknię wzięła na swój ślub jej przyjaciółka... Nie zważała na to że mama będzie na weselu... poprostu jej się aż tak podobała.
Uważam, że liczy się klasa sukni i jej urok, a nie rocznik. To nie wino 8)
_________________

 
 
 
Agata 


Wiek: 45
Dołączyła: 14 Sty 2004
Posty: 139
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 5:34 pm   

Suknia śliczna!! I mało się liczy z jakiego roku jest model. Na szczęście mamy teraz takie czasy, że wszystko jest modne. Najważniejsze, żeby strój pasował do osoby! A z tymi modelami i z którego roku one są, to bardzo dziwna sprawa jest - podoba mi się suknia Pronupti, w Polsce jest ona w katalogu z tego roku, a jak ją chciałam kupić w firmowym sklepie Pronupti w Paryżu (przez przypadek się tam znalazłam :D ), to okazało się, że jest to stary model i nie ma jej w produkcji :shock: . A podobno sukienki nawet zamówione w Polsce szyte są właśnie we Francji... I bądź tu mądry!
Wniosek: najważniejsze, że się dobrze w niej czujesz i z pewnością będziesz pieknie wyglądała!
_________________
jestem żoną. I bardzo mi się to podoba :)
 
 
 
niuniab 

Wiek: 48
Dołączyła: 01 Lut 2004
Posty: 121
Skąd: Sopot
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 6:11 pm   

To nam pannom młodym wydaje się, że suknie są niemodne, bo znamy na pamięć wszystkie nowe i stare kolekcje. Ale goście weselni nie są na bieżąco i patrząc na państwa młodych nie wiedzą z jakiego roku jest ta suknia, czy garnitur. Ja kupując swoją nie kierowałam się modą, czy najnowszą kolekcją, wybrałam taką, która podobała mi się najbardziej i miałam głęboko gdzieś wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie.
_________________
Ślub 12.06.2004
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 6:18 pm   

Dziękuję wam moje kochane od razu mi się lepiej zrobiło że mam takie wsparcie :lol:
Kryszko skąd wiedziałaś że to ta suknia, nic o niej ni mówiłam przecież jak wygląda???
Wczoraj byłam w salonie żebuy się z nimi rozmówic ale suknia jest nadal w sprzedaży, bo pani juz też się zmartwiła ze jestem niezadowolona i na dowód pokazałam mi że zamawi taką jeszcze dla innej dziewczyny. Więc juz jestem cała happy. I bardzo Wam dziękuję.
 
 
gosia 

Wiek: 46
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: własnego M.
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 8:04 pm   

niuniab napisał/a:
To nam pannom młodym wydaje się, że suknie są niemodne, bo znamy na pamięć wszystkie nowe i stare kolekcje. Ale goście weselni nie są na bieżąco i patrząc na państwa młodych nie wiedzą z jakiego roku jest ta suknia, czy garnitur. Ja kupując swoją nie kierowałam się modą, czy najnowszą kolekcją, wybrałam taką, która podobała mi się najbardziej i miałam głęboko gdzieś wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie.


Niuniab, nic dodac nic ując :spoko:
_________________
31 sierpnia 2002
9 stycznia 2006 - Mati
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 8:46 pm   

niuniab napisał/a:
To nam pannom młodym wydaje się, że suknie są niemodne, bo znamy na pamięć wszystkie nowe i stare kolekcje. Ale goście weselni nie są na bieżąco i patrząc na państwa młodych nie wiedzą z jakiego roku jest ta suknia, czy garnitur. Ja kupując swoją nie kierowałam się modą, czy najnowszą kolekcją, wybrałam taką, która podobała mi się najbardziej i miałam głęboko gdzieś wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie.


Zgadzam się w 100%!!!!
Te modnisie, co u Ciebie będą na ślubie to są równiez na bieżąco w kwestii mody ślubnej????!!!
nie wydaje mi się, chyba nie jest to "stały" obszar zainteresowań...

Aniu!!!
A Kryszka wiedziała, bo podałaś nazwę modelu...

Głowa do góry! Suknia piękna!!! :D
 
 
 
just_Kate 

Wiek: 47
Dołączyła: 26 Mar 2004
Posty: 719
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 9:58 pm   

Aniu, w 100% zgadzam się z dziewczynami, poza tym jeśli chodzi o trendy (a nie rok kolekcji), to ta suknia jest supermodna. Gdzieś o tym dziewczyny pisały, że jakaś suknia z kolecji tegorocznej od zeszłorocznej różni się tylko szalem, więc może nowsze wersje tego modelu są (lub byłyby) bardzo podobne. :D

A ja na pocieszenia dodam, że ja wypożyczam sukienkę, i nie mam zielonego pojęcia z jakich czasów ona pochodzi :wink:
 
 
dagmara 

Wiek: 45
Dołączyła: 10 Mar 2004
Posty: 212
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 10:06 pm   

Bardzo ładna suknia i mimo że z kolekcji nieco starszej to nadal bardzo modna!!!!!!!!!!!!!!!1
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 17, 2004 11:30 pm   

Ania napisał/a:
Kryszko skąd wiedziałaś że to ta suknia, nic o niej ni mówiłam przecież jak wygląda???

josephine napisał/a:
Aniu!!!
A Kryszka wiedziała, bo podałaś nazwę modelu...


Dokładnie. :lol: A że ta i Oxford bardzo mi się podobają od razu wiedziałam czego szukać. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 8:07 am   

No ładnie przez całe to zamieszanie z suknią już nie pamiętam co piszę.
a te modnisie się orientują w kolekcjach ślubnych bo od dwóch lat wszyscy nasi znajomi po kolei się pobierają więc jak model z 2002 to one już go na pewno widziały. Ale już się tym wcale nie przejmuję, suknia mi się bardzo podoba i dobrze się w niej czułam. Kupimy do niej jeszcze welon i będzie bardzo ładnie wyglądać. Bardzo Wam dziękuję.
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 9:33 am   

moze nie bede zbyt popularna i zaraz na mnie naskoczecie, ale proponuje jednak Aniu, kup sobie suknie z tegorocznej kolekcji, bo same Twoje rozwazania i obawy, swiadcza o tym, ze w sukni z ubieglorocznej kolekcji (czy tez nie daj Boze jeszcze starszej) bedziesz sie czula fatalnie - zastanawiajac sie co modnisie powiedza itp. :shock:

i nie zapomnij wszystkim rozdac katalogow z tegoroczna kolekcja, bo niektorzy, by sie nie zorientowali, ze to tegoroczny model. :|
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
becia 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2004
Posty: 103
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 11:52 am   

Ja nie zwracam uwagi też na najnowsze trendy, bo zamawiają sukienkę chciałam bolerko ze starej kolekcji a nie z najnowsych. Wcale się tym nie przejmuje, bo takie mi se podobałao i chcę się czuć dobrze a nie modnie.
:roll:


ślubuję 25.09.2004r
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 12:54 pm   

Nei zachowaj swoje uszczypliwe uwagi dla siebie, bo nie prosiłam o takie podbudowanie. Z sukni nie zrezygnowałam bo jestem nią zachwycona, a katalogów też rozdawać nie będę, więc nie rozumiem czemu miał służyć twój post. Ale dzięki. :lol:
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 1:19 pm   

moj post nie mial sluzyc niczemu, zwyczajnie powala mnie takie podejscie:

"kochane forumki - RATUNKU!!! - zamowilam niemodna sukienke - co moje "modne" kolezanki powiedza??? - poklepcie mnie troche po ramieniu i powiedzcie, ze dobrze zrobilam"

OT
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
pipi 


Wiek: 47
Dołączyła: 11 Lut 2004
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 2:04 pm   

Nei masz trochę racji, ale też nie masz racji :mrgreen:

Postawiłam tezę i teraz postaram się jakoś wyjaśnić w miarę krótko.
Podchodząc ogólnie do życia zmienia nam się poczucie problemu, w sensie gdzie odczuwamy, że jest problem, a co bierzemy za błahostkę. :roll:

Dla Ciebie problem "Czy suknia musi być modna" - jest nieistotny, no bo są znacznie większe problemy.
Natomiast dla Anny jest to ciut istotniejsza kwestia - po prostu dla niej jest to ważne.

Skoro dla Anny jest to ważne, staram sie podejść do sprawy serio i nie zbywać tematu.

:dead: Chyba trochę namieszałam i nie mam pewności czy się wyraziłam jasno - bo nie zawsze mi to dobrze wychodzi
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 2:21 pm   

dobra pipi, w ten sposob rozpatrujac sprawe masz zupelna racje :)

Aniu, moze rzeczywiscie moja uwaga o katologu byla nie na miejscu, ale post jak najbardziej, bo skoro kwestia mody jest taka wazna dla Ciebie, to moze warto zamowic suknie z tegorocznej kolekcji jakos bardzo zblizona do tej Oxford czy Ouragan, wtedy bedziesz sie czula bardziej komfortowa w "Twoim Dniu"
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 2:22 pm   

Nei sprowadzasz sprawę która dla mnie jest dosyć istotna do nonsensu i ze mnie kpisz. Nie napisałam tego posta żeby mnie ktoś po ramieniu poklepał a tym bardziej żeby mnie od snobki wyzywał. A ty właśnie mnie tak potraktowałaś i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Mój ślub i wszystkie przygotowania do niego traktuje bardzo na serio i nie sprowadzam tego tylko do płaszczyzny rewii mody.

Rozumiem twoje "powalenie" mojego podejścia do sprawy ale to teraz ty robisz z tego komedię, w której ja nie mam ochoty uczestniczyć.
 
 
nei 


Wiek: 47
Dołączyła: 15 Paź 2003
Posty: 83
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 2:37 pm   

wybacz, ale musze

Cytat:
no i jak to będzie wyglądać jak będe w jakims niemodnym starym modelu


i co bys pomyslala gdybym to ja tak napisala???
_________________
pozdrawiam
oluś
 
 
Kiwax 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Mar 2004
Posty: 324
Skąd: Łódź/Zgierz
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 2:40 pm   

Aniu, rozumiem Cię. Wiem jak to jest czuć się źle w jakimś ciuchu, czuć się pod obstrzałem modniś. Ale jeśli naprawdę podoba ci się ta sukienka to nie rezygnuj. Ktoś dobrze napisał - przecież na bank (jesli nie wychodzą za mąż owe modnisie) nie interesują się modą slubną, więc pewnie nawet nie rozpoznają co to za firma i model. A tak na pocieszenie - przy pierwszej wizycie w salonie usłyszałam, że to co ja chcę jest juz przecież niemooooodne (poparte było odpowiednia miną). Ale ja to olewam. A będe miała fason sukienki taki jaki się nosiło w epoce Księstwa Warszawskiego - więc na bank starszy niż 2001 :)
Poza tym taka sukienka chyba nigdy nie była na topie. Więc się nie przejmuj, kupuj to - co Ci się podoba i w czym się dobrze czujesz. Bo Twoje samopoczucie w tym dniu jest najwazniejsze a nia Twoich koleżanek!!
:graba:

Poza tym - to moje osobiste zdanie i nie mam zamiaru nikogo obrażać - dla mnie slub to nie rewia mody - ot co :)
_________________
Kiwax zamężny :)
---------------------
 
 
 
Magdzia 


Wiek: 44
Dołączyła: 06 Maj 2004
Posty: 347
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 18, 2004 3:25 pm   

Ja wogole nie znam modeli sukien, a tym bardziej roku z ktorego pochodza mimo iz slub bralam tydzien temu. I nigdy mnie nie interesowalo, czy suknia ktora zaloze bedzie modna. Musiala byc piekna dla mnie i taka kupilam.
Rozumiem cie Aniu, twoje rozterki bo sama mialam rozne, ktore inni ludzie traktowali jako smieszne. To jest jedyny i niepowtarzalny dzien w zyciu i kazda z nas chce wygladac wyjatkowo, czego i tobie zycze.
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 9:49 am   

Magdzia napisał/a:
Ja w ogole nie znam modeli sukien, a tym bardziej roku z ktorego pochodza

Ja mam tak samo. :mrgreen:
Rozterki Ani nie bardzo rozumiem :roll: - albo mi się coś podoba i to biorę albo mi się nie podoba.
Tak jak napisała Kiwax - ślub to nie rewia mody.
Nawet przez myśl mi nie przyszło zastanawiać się z którego roku jest model mojej sukni. Podobała mi się, to była TA JEDYNA, więc ją wybrałam.
Nie wiem, czy byłam modna czy nie, ale na pewno czułam się w tym dniu pięknie i wyjątkowo. :serduszka:
Czego wszystkim przyszłym pannom młodym również życzę! :)
_________________
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 12:30 pm   

Aniu ja powiem tylko tyle- suknia jest śliczna !
a co do wyboru posłuchaj samej siebie i swojego serduszka,i nie zwracaj uwagi na komentarze innych.....
:D
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 2:26 pm   

A ja Anię doskonale rozumiem. :) Co z tego że wiem że w czymś wyglądam super i świetnie się czuję, kiedy bezsensowne gatki i docinki "życzliwych" mogą popsuć nam humor. I łatwo wtedy mówić "nie przejmuj się nimi", możemy je puszczać mimo uszu a coś tam i tak zawsze zostanie. :?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
anna.b 


Wiek: 47
Dołączyła: 18 Lut 2004
Posty: 171
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 8:05 pm   

Aniu, nie sposob dogodzic kazdemu. Zawsze znajdzie sie osoba, ktorej moze sie nie spodobac nawet suknia z najnowszej kolekcji, najdrozszej firmy. Zatem moge tylko podpisac sie pod tym, co napisaly dziewczyny: najwazniejsze, abys Ty sie dobrze czula w swojej sukni, a ta wybrana przez Ciebie jest przepiekna. Glowa do gory :spoko:
_________________
* Ślub 18 września 2004 *
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 20, 2004 10:20 pm   

Aniu, dobrze, że humor Ci się poprawił.

Zobaczysz jakie zrobisz wrażenie na swoich gościach!!!!

bo to przecież suknia ślubna, biała i jedyna w swoim rodzaju!!!!!!!!!!!
_________________

 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 9:56 am   

nei napisał/a:
wybacz, ale musze

Cytat:
no i jak to będzie wyglądać jak będe w jakims niemodnym starym modelu


i co bys pomyslala gdybym to ja tak napisala???


Każda z nas w tym jedynym i wyjątkowym dniu chce wyglądać niepowtarzalnie, jeżeli ty tego Nei nie rozmumiesz to twój problem. Wkurza mnie jak po prostu robisz sobie ze mnie jaja i nie chodzi o to co napisałaś tylko o formę jaką wybrałaś. A z drugiej strony twoja krytyka moich rozterek udowodniła mi że zupełnie mnie nie obchodzi co inni powiedzą.
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 10:26 am   

Aniu,
ja nawet nie wiem jakiej moja suknia jest firmy (oprócz tego, że made in Poland) :roll: . Nie przyszło mi do głowy zastanawiać się nad tą kwestią, bo SUKNIA ?LUBNA NIE MUSI BY? MODNA :!: Uwierz mi, lubię dobrze wyglądać, fajnie się ubrać, itd. Ale suknia slubna po prostu nie wpada dla mnie w kategorie rzeczy modnych i niemodnych. Dla mnie musi być wyjątkowa, piękna i ślubna :wink: .
_________________
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Cze 21, 2004 10:35 am   

Ja Sisi tez tak uważam, dlatego nie zmieniłam zdania i jest to suknia którą sobie wybrałam już dawno i cały czas była u mnie nr. 1 i od samego początku wiedziałam że będe się w niej dobrze czuła.

Zdenerwowałam się na ten salon, bo gdyby mi od razu powiedzieli to wszystko byłoby ok, bo i tak bym ją zamówiła. Naprawdę głupio im się zrobiło jak poszłam im o tym powiedziec na następny dzień. Ale z drugiej strony pani zrobiła się taka milutka że dostanę od nich do tej sukni welon za połowę ceny.
 
 
scorpionka 

Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 54
Skąd: stolica
Wysłany: Czw Sie 12, 2004 2:15 pm   

Moja suknia jest z kolecji z 2003 roku.
Dzieki temu jest tansza.
Zreszta, ja chcialam kupic nowa tansza bo fundusze ograniczone.
 
 
aggna 

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 319
Skąd: Bełchatów
  Wysłany: Sro Lut 09, 2005 7:39 pm   

JA CHCIALAM MIEC TAKA SAMA SUKNIE SLUBNA JAK TY A SLUB MAM 2006, ALE NIE MAM LADNYCH PLECOW NA TEGO RODZAJU GORSECIK :cry:
 
 
szoko 


Wiek: 46
Dołączyła: 04 Sie 2004
Posty: 99
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 2:54 pm   

Dołoże swoich pięć groszy:
w sumie to za jakieś 5-10 lat, oglądając zdjęcia slubne nikomu nawet do głowy nie przyjdzie, ze dana suknia była z kolekcji 2002 czy 2004. Najważniejsze, żeby panna młoda czuła się bajecznie, a w którym modelu? ?adna różnica.
A swoją drogą gdyby jednego roku okazało sie że najmodniejsze są suknie typu "Syrenka" czy wówczas wszystkie jak jeden mąż podążyłyby za modą? nie sądzę.
 
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 17, 2005 7:48 pm   

Ja wogole nie zwracam uwagi na mode i patrze na to co mi sie podoba i w czym sie dobrze czuje bo to jest najwazniejsze. wrecz nie chce mi sie ogladac najnowszych katalogow, bo suknie w nich wygladaja 5 razy lepiej niz w rzeczywistosci, poza tym ich ceny bywaja niebotyczne.
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl