Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
ADRIATICO (Andrespol) - co sądzicie o tej sali?
Autor Wiadomość
Jola 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Sty 2005
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 26, 2005 11:01 am   ADRIATICO (Andrespol) - co sądzicie o tej sali?

Drogie forumowiczki, może któraś z Was miała wesele w Andrespolu w Domu weselnym ADRIATICO? To dosyć nowa :) sala i szukam kogoś kto był tam na weselichu (swoim lub jako gość). Wystrój jest piękny i zarezerwowaliśmy tam termin ale nie wiem jak organizacja na samym ślubie, jedzenie itp...

Proszę Was o poradę czy warto robić wesele na tej sali. Napiszcie swoje spostrzeżenia.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Cze 22, 2015 12:40 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
paueczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 1:43 pm   

Witam serdecznie:)
śledzę forum już jakiś czas i dopiero teraz postanowiłam się do niego przyłączyć.
Salę Adriatico zarezerwowaliśmy już w kwietniu mimo, że wesele mamy dopiero w sierpniu 2008. Bardzo nam się podobała, menu było bardzo interesujące jak na cenę, którą będziemy płacić.
Zmartwiły mnie niektóre opinie o sali bo wydawało mi się, że wszystko jest w porządku. Salę
wybraliśmy po tym jak znajomi mieli w niej wesele i byli bardzo zadowoleni.
Jeśli ktoś z Was bawił się tam na weselu w ostatnich miesiącach bardzo proszę o opinie.
Pozdrawiam :)
 
 
 
al_hambra 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Wrz 05, 2007 7:56 pm   

Ponieważ wiele zawdzięczam temu forum w przygotowaniach do mojego wesela chce się podzielić z przyszłymi młodymi parami swoimi doświadczeniami. Tak wiec jeśli chodzi o sale wybrałam właśnie Adriatico. Obeszłam wcześniej wiele sal i muszę przyznać, ze niewiele jest w Lodzi gustownych sal. Adriatico należy no nielicznych, które są urządzone ze smakiem. Nie podoba mi się styl sal gimnastycznych przystrajanych balonami. Tu nie potrzebny był żaden dodatkowy wystrój. Super są lustra na suficie. Mam kilka zdjęć robionych w ich odbiciu i wygląda to tak jakby ktoś robił zdjęcie przez otwór w suficie. Wesele miałam na 90 osób. To jest niby minimalna ilość gości jaka życzy sobie właściciel, ale moim zdaniem to jest 'optymalna' ilość gości. Idealnie, żeby na parkiecie nie było tłoku ani luzu. Ja się bawiłam tam super i jestem przekonana, ze goście także.
A teraz o właścicielu... Tyle się tu o nim naczytam, z aż się obawiałam spotkania z nim. Teraz wiem, ze co niektórzy tu mocno przesadzają. Normalny sympatyczny człowiek. Jedyne co można mu zarzucić to bezwzględność i niechęć do jakichkolwiek ustępstw. Mam tu na myśli to, ze chciałam wytargować 50% za dziecko, co gdzie indziej jest normalne. Tu, nie było mowy o czymś takim. Miejsce siedzące to miejsce siedzące. No cóż, nie byłam pocieszona, ze nie udało mi się tego załatwić, i ze za orkiestrę tez musiałam zapłacić 100% ale w zamian dostałam naprawdę profesjonalny serwis a jedzenia tyle, ze do dzisiaj wszyscy mówią, ze 'tyyyle tego jedzenia było....' i na prawdę pięknie podane i przystrojone. Jeśli się chce mieć eleganckie wesele to trzeba się liczyć z kosztami. Mogę się domyślać, ze jeśli ktoś chce przeprowadzić swoja uroczystość w jakiś nietypowy sposób i będzie chciał załatwić to z tym właścicielem to może mieć trudności, ale naprawdę nie wiem co by to mogło być. Mi nic nie brakowało i niczego bym w przebiegu mojego wesela nie zmieniła. Generalnie mówiąc - POLECAM.

Adriatico.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1087 raz(y) 26.74 KB

_________________

 
 
paueczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 06, 2007 9:44 am   

Uuff:)
Kamień spadł mi z serca:)
Szczerze mówiąc to po tym co wcześniej czytałam to byłam przerażona.
Jeśli chodzi o właściciela to po prostu pilnuje interesu. Zresztą za rok sama się przekonam:)
 
 
 
al_hambra 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Wrz 2006
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 07, 2007 10:09 pm   

Tak sobie myślę, że jedyne o co by można się dopytać u właściciela to kieliszki z szampanem dla młodych do rozbicia. Ja sie nie pytałam bo miały być. I były... ale zwykłe... nawet nie związane. Tak jak teraz patrzę na swoje zdjęcia to może i by fajnie wyglądało jakby były jakieś takie inne. Widziałam w sklepach z różnymi gadżedzikami. Może warto samemu kupić....
_________________

 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 3:42 pm   

nie wiem sama co mam juz myslec...Sala jest piekna a z wlascicielem na samym poczatku tez nie moglam sie dogadac..ale jakos poszlo.wesele mam w sierpniu 2008. jak narazie jestem na dobrej drodze...o kieliszki sie pytalam...nawet nie tylko o kieliszki..wydrukowalam sobie cala liste pytan z tego forum i na wszystkie mi odpowiedzial:)hehe troche sie na poczatku zdziwil ale jestem zadowolona i blagam nie stresujcie mnie az tak :P
PS fajne zdjecie przy sphinxie:)tez takie mam:)
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
Ostatnio zmieniony przez oleczkaaa Sob Wrz 15, 2007 3:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
paueczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 9:57 am   

Witam:)
Oleczka chyba mamy tam wesele w zbliżonym terminie:)
My tez mamy w sierpniu 2008. Wiesz co, jeśli mogłabyś podrzucić mi pytanie, które zadałaś właścicielowi. Chętnie bym przeczytała o co pytałaś i co powiedział a może i mnie coś się nasunie. Ponieważ sale mamy już zarezerwowaną kilka miesięcy ale mamy jechać i obejrzeć ją przed weselem jakimś i może w jeden z najbliższych weekendów się wybierzemy. Będę miała wtedy okazje popytać jeszcze.
Ah i jeszcze chciałam spytać jaką minimalną liczbę gości podał Wam właściciel i ile jak na Wasze oko wejdzie tam osób?
Pozdrawiam serdecznie
 
 
 
Koalinha 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 11:03 am   

Cześć dziewczyny.

Nie mam z tą salą w sumie nic wspólnego, na swoje wesele wybraliśmy inną, a w Adriatico nawet nie byliśmy. Czytałam jednak ten wątek z ciekawości i może niepotrzebnie martwicie się niektórymi opiniami. Nie do końca wierzę w autentyczność (niektórych z nich). Zwróćcie na to uwagę. Opinia Joli jest w porządku, dziewczyna sporo udzielała się na Forum. Ale: LOLA, teściowa i piotr_lodz napisali na Forum tylko 1 (!) post i to akurat o tej sali i akurat negatywny... Dziwne, nie? Karolnie111 (ta sama sytuacja, jeden post w całej swej bytności na Forum) zarzucono reklamę (prawdopodobnie słusznie), a nikt nie zauważył, że ich posty są antyreklamą? :) Proszę, nie przejmujcie się tak bardzo wszystkimi postami, bo nie każdy pisze szczerze.

Nie bronię ani sali, ani właścieciela, może i jest burakiem, który nie ubiera się wizytowo na spotkania z klientami, chcę tylko napisać, byście nie panikowały tak bardzo, tylko się z nim spotkały ;)
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
paueczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 11:16 am   

Ja już się z nim widziałam bo przecież jakoś musiałam zarezerwować tą salę. Zgadzam się z tym, że nie był ubrany wizytowo ale poza tym nie zauważyłam jakiegoś wielkiego buractwa:/
A z tymi opiniami to może i masz rację:)
Dzięki za słowa otuchy:D
 
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 2:18 pm   

Dzieki Koalinha :) Twoja wypowiedz spowodowala ze lepiej sie poczulam...masz bystre oko skoro nawet zauwazylas ze osoby ktore sie udzialay na forum naja po 1 poscie na swoim koncie :P hehe

Paueczka84... pytania ktore zadalam wydrukowalam sobie z forum na ktorym piszemy :) jest tu taki temat o co pytac przy wyborze sali weselnej...
Jesli chodzi o sale to zadna mnie tak nie urzekla (poza tym mam dosc blisko co tez sie niewatpliwie liczy) Jak na moje oko wejdzie tam nie wiecej niz 110 osob!! Ja podposalam umowe na 90 osob ale tylko dlatego ze mam weselicho w piatek, normalnie wlasciciel podpisuje umowe na 100 osob. I jeszcze chcialam dodac ze bylam tam juz przed weselem i naprawde wg mnie pieknie przystojone stoly, duzo ciasta, mnostwo owocow i wszystko z klasa :) jedyne co zmieniam na tej sali to te okropne serduszka z rozyczek wiszace nad para mloda (podobno w ptaku mozna kupic cos co bedzie pasowalo do tej sami a nie tak strasznie sie wyroznialo). I chcialabym tez zeby przed nami nikt nie siedzial..zeby kamerzysta mial dobry dostep do pary mlodej i nikt nas nie zaslanial ;)

Co do wlasciciela to nie zwrocilam zupelnie uwagi na jego wyglad...ale jego corki wygladaly wyjsciowo na weselu przed ktorego rozpoczeciem bylam :)
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 4:25 pm   

Pozwolę się sobie sama zacytować:
kryszka napisał/a:
Sala [...] moim zdaniem na pewno nie na 150 osób. :shock: Góra 70 bym powiedziała. Jak oglądaliśmy stoły były ustawione na 100 osób i już był ścisk i bardzo mało miejsca do tańczenia.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Koalinha 


Wiek: 38
Dołączyła: 11 Sie 2007
Posty: 212
Skąd: Łódź / Portugalia
Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 4:58 pm   

Nie ma sprawy, nic wielkiego nie zrobiłam, ale cieszę się, że udało mi się podnieść Was na duchu. Po prostu z tymi postami było tak, że data opublikowania była taka sama jak zarejestrowana na Forum. A jak kliknisz sobie na użytkownika to widzisz, ile ma postów, i tak jakoś to wyszło. Widziałam, że się interesujecie tą salą, więc napisałam. To wszystko :)

Najważniejsze, żeby się Wam podobało. Skoro Oleczkaaa widziałaś tę salę na chwilę przed weselem, było dużo jedzenia i ładny przystrój, to chyba duży plus. Powodzenia w dalszych przygotowaniach :)
_________________
Monika
9.08.2008.
 
 
bee 

Wiek: 39
Dołączyła: 29 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 11:24 am   

Byłam w Adriatico w lutym tego roku na weselu u kolegi i powiem szczerze, że teraz myślałam o tym, by ją zarezerwować też na własne. Bardzo mi się tam podobało, jedzenie OK, sala bardzo ładna, supersprawna klima, ale były i minusy... Kolega miał na weselu około 90 osób i przy stołach było ciasnawo, a ja planuję wesele na około 110 osób... Po drugie, dyskryminują palaczy :smile: dla palących zaproponowali jakąś klitkę - magazyn na palarnię i ci ludzie tam się gnietli na dwóch metrach kwadratowych w kłębach dymu. Wydaje mi się, że właściciel powinien przewidzieć jakieś porządne miejsce na palarnię, w końcu to impreza. Po trzecie, na parkiecie są kolumny (fialry) - o ile pamiętam, to chyba dwa, które trochę przeszkadzają w tańcu...
 
 
paueczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 8:06 am   

Mam nadzieję, że u nas z pomieszczeniem nie będzie problemu bo jest to sierpień wiec powinno być ciepło. Ale swoja droga jak tam już pojadę zobaczyć ją przed weselem to zapytam .może coś da się zrobić w tym temacie.
pozdrawiam
 
 
 
Margot 

Wiek: 45
Dołączyła: 03 Paź 2007
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 8:52 pm   

Witam Cię Paueczka84 i Oleczkaaa!

Ja również zdecydowałam się na salę Adriatico. Naprawdę sala robi wrażenie, tylko... komentarze niektórych osób bardzo mnie martwią. Jak każda z nas bardzo bym chciała, by ten dzień był wyjątkowy i miło się wspominał zarówno przeze mnie, mojego M., naszych rodziców i oczywiście gości. Dziewczyny, jeśli mogłabym prosić to napiszcie mi o co pytałyście właściciela i co Wam odpowiedział. To by mnie trochę uspokoiło.
Oleczkaaa, gratuluję wyboru kościoła (czy to Twoja parafia? Czy wybrałaś kościół tylko z tego względu, ze udzielają tam ślubów w piątek?), ja też będę tam brała ślub w czerwcu 2009 roku :)
 
 
paueczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 19, 2007 4:28 pm   

Witam:)
Czy wiecie może jaka jest teraz cena za osobę w Adriatico?
Jak podpisywałam umowę było 150 zł / osobę. I aż wstyd się przyznać ale na umowie nie mam tego:/ A podobno zdrożało. Myślę, że nie powinno być problemów i nie powinnien zmienić zdania co do ceny. Ale troszkę się stresuję. Jutro jadę na salę więc wszystkiego się dowiem.
Pozdrawaim

[ Dodano: Wto Paź 23, 2007 10:51 am ]
W ostatnią sobotę byłam na sali zobaczyć jak wygląda przed samym weselem. Bardzo mi się podobało. Jedzenia było bardzo dużo, ładna dekoracja, na stołach różyczki w wazonach. Wesele było przygotowane na 113 osób i myślę że to max, chociaż właściciel mówi, że do 130 może zmieścić. Ogólne wrażenie super:D
 
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 10:44 am   

Witam paueczka84 :) Ja w umowie zaznaczylam ze mam placic 150od osoby! bo od przyszlego roku ma to wszystko isc w gore a po 100zl od osoby wiecej to jest kupa kasy! Ja mysle zebys sie przejechala do Adriatico i w umowie umiescila klauzule ze placisz 150 zl od osoby. Przyznam Ci sie szczerze ze ja tez o tym najpierw zapomnialam ale oprzytomnialam jak bylam wlasnie zobaczyc sale przed weselem!

Margot a jesli chodzi o kosciol to juz ostatecznie i bez zmian stanelo na kosciele w Mileszkach ;) ale to nie moja parafia ;p po prostu mi sie podoba i pasuje do calej oprawy weselnej ;)

Co do Adriatico to jeszcze chcialam dodac ze jest to tak przepiekna sala ze nie wyobrazam sobie zebym nie miala tam wesela!! Bo jak ja zobaczylam to myslalm ze mi oczy na wierzch wyjda ;) :P jest naprawde swietna i podobno pyszne jedzienie (slyszlam juz kilkakrotnie od znajomych ktorzy sie tam bawili). I jesli chodzi o filary to ja jestem jak najbardziej za - dodaja uroku ;)
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 12:54 pm   

paueczka84 napisał/a:
Witam:)
Czy wiecie może jaka jest teraz cena za osobę w Adriatico?
Jak podpisywałam umowę było 150 zł / osobę. I aż wstyd się przyznać ale na umowie nie mam tego:/ A podobno zdrożało. Myślę, że nie powinno być problemów i nie powinnien zmienić zdania co do ceny. Ale troszkę się stresuję. Jutro jadę na salę więc wszystkiego się dowiem.
Pozdrawaim

[ Dodano: Wto Paź 23, 2007 10:51 am ]
W ostatnią sobotę byłam na sali zobaczyć jak wygląda przed samym weselem. Bardzo mi się podobało. Jedzenia było bardzo dużo, ładna dekoracja, na stołach różyczki w wazonach. Wesele było przygotowane na 113 osób i myślę że to max, chociaż właściciel mówi, że do 130 może zmieścić. Ogólne wrażenie super:D


W ostatnia sobote oglądałam ta sale i jak dla mnie 130osób to tam w życiu nie wejdzie no chyba, że bez tańców. Sala sprawia wrażenie małej, choc jest bardzo ładana. Niestety duże wesela odpadaja, według mnie to i na 100 osób bedzie już ciasnawo.
 
 
paueczka84 

Wiek: 39
Dołączyła: 05 Wrz 2007
Posty: 7
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 3:08 pm   

Też mam takie odczucie:) Więc my będziemy mieli na 100:D
 
 
 
@Mac-erson 
Administrator
forum.wesele-lodz.pl


Wiek: 51
Dołączył: 10 Lis 2006
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 30, 2007 6:52 pm   

100-110 osób wchodzi tam na pełnym luzie. Przy 130 osobach rzeczywiście jest ciasnawo ale byłem tam tez i na takim weselu.
Należy tylko wziaśc pod uwagę mały podest przy wyborze orkiestry. Nie każdy zespoł się tam rozstawi :)
 
 
gabika00 

Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 08, 2008 1:24 pm   

No wiec wlasnie po przeczytaniu opinii zaczynam sie martwic troszke, tym bardziej, ze ja siedze z chlopakiem w Londynie a wszystko zalatwiaja rodzice moi :) Juz napisalam mamie, zeby podpisala z nim jakas umowe jak wplaci zaliczke:) I zaczyna mnei martwic, ze on taki **** :/ Ale znajac moja mame to sobie z nim poradzi :)
Slub mam w przyszlym roku w czerwcu :) Mam nadzieje, ze wszytsko jakos pojdzie...
 
 
 
arabella 

Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 2
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 12:04 am   

Gabika, ja tez mam tam wesele w przyszlym roku. na chwile obecna wszystko jest okey. fakt, facet nie jest zbyt elokwentny.. ale czy musi byc? ma chyba ludzi, ktorzy za niego zajmuja sie kwestami organizacyjnymi. jak zaczna sie jakies "jazdy" a watpie.. to dam znac, pozdrawiam:)
 
 
goga 

Dołączyła: 11 Cze 2008
Posty: 1
Skąd: woj. łódzkie
Wysłany: Sro Cze 11, 2008 8:50 pm   

Hej

Ja miałam tam wesele w maju 2008 i szczerze mówiąc jedyną rzeczą, do której nic nie mam to wygląd sali. Ja miałam zastrzeżenia do posiłków (oczywiście stoły były obficie zastawione i jeśli chodzi o przekąski i ciasta było ok).

Natomiast .... :

- jak zapewniał właściciel miało być dużo jedzenia, nieporcjowane posiłki, na półmiskach, full wypas. W rzeczywistości jedzenia na półmiskach było tylko tyle, żeby zakryć puste miejsce. Barszczyk na bardzo małych "miseczkach" a porcje lodów tak obfite że wzbudzały uśmiech na ustach gości (naprawdę, całą porcję lodów można było zjeść "na dwie łyżeczki"). Tort trzeba przyznać był bardzo dobry. Porównując inne wesela, na których byłam, stwierdzam, że pod względem jedzenia było przyzwoicie i nikt głodny nie wyszedł (ale miało być dużo bardziej "obficie" - tak można było wnioskować z wcześniejszych rozmów).
- jeśli chodzi o godziny posiłków była zbyt długa przerwa między dwoma "większymi" posiłkami, ponieważ jak zjedliśmy pierwszy posiłek o godz. 18:30 to później był dopiero o 24:00 (w trakcie był barszczyk czerwony, ale nie wszyscy lubią i niektórzy nie jedli).
Podczas spisywania umowy właściciel nam mówił, że tort podają o 23:00, no ale tydzień przed weselem ustalając szczegóły dowiedzieliśmy się że będzie o 24:00 a po oczepiny, więc wypadało uprzedzić orkiestrę, a jak się okazało o 24:00 był ten posiłek a o 1:00 był tort i dopiero później oczepiny (no a oczywiście obsługa nam powiedziała, że tak od dawna robią, więc chyba coś nie tak żeby właściciel takich rzeczy nie wiedział!)
- jeśli chodzi o napoje - umawialiśmy się z właścicielem na coca cole i soki tymbark w małych butelkach. Tymbark był ale tylko o smaku jabłkowo - miętowym, co nie każdemu przypadło do gustu. Była też coca cola, z tym że na jedną butelkę tymbarka i coli przypadały 4 butelki oranżady (takiej ohydnej jak za dawnych czasów)- o tym nie było wcześniej mowy
- miały być soki w dzbankach - na początku był jeden rodzaj dziwnego koloru ... myślałam, że są to tangi rozpuszczone, po czym okazało się że są to napoje z kartonów (bo poszłam zapytać gdzie są soki i obsługa pokazała mi rzekome rzekome kartony soków).

Podsumowując: gdybym miała organizować tam wesele jeszcze raz, wszystkie kwestie które poruszaliśmy w rozmowach spisała bym w umowie. Dobrym wyjściem byłaby też wpłata tylko częsci pieniędzy przed, a reszty dopiero po weselu, jeśli oczywiście wszystkie warunki umowy zostały by spełnione (właściciel niestety mówił że takie rozwiązanie nie wchodzi w grę). Dobrze, że zapisaliśmy godzinę końca imprezy w umowie, ponieważ na ostatnim spotkaniu właściciel chciał nam skrócić imprezę o godzinę.
_________________
Gosia
Ostatnio zmieniony przez goga Sro Cze 11, 2008 9:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 12:19 pm   ta sala...

Akustyka tragiczna. Już sam kształt tej sali (trójkąt, a raczej rąb) pozostawia wiele do życzenia, bardzo mała scena (może i dobra dla 2 "parapetów", ale dla normalnego zespołu nie); jedzenie raczej przeciętne, ogródek - sorry, ale taras mam większy i to w centrum miasta). Jest tysiąc lepszych sal.
_________________
 
 
oleczkaw 

Wiek: 42
Dołączyła: 16 Mar 2008
Posty: 40
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw Cze 19, 2008 5:29 pm   

No właśnie..... ten "trójkątny" wygląd. To był nasz główny powód, żeby nie decydować się na tą salę....
_________________
 
 
alekss258 

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 7:27 pm   

Witam :) jestem pierwszy raz na tym forum. Adriatico zarezerwowałam juz rok temu a wesele mam we wrześniu. Sale poleciła mi koleżanka która miała tam wesele i była bardzo zadowolona, a teraz kiedy czytam te opinie zaczynam się martwić!!! Bardzo proszę o świeże wiadomości!! Jest to dla mnie strasznie ważne. Z góry dziękuję
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 10:23 am   

Witam
Mialam tam weselicho 08.08.2008 roku i jestem calkowicie zadowolona!!!!!Nie ma w tym wszystkim czty prawdy i wcale sie nie przejmuj!!Sala cudowna i jej ksztalt nie powoduje tego ze zle sie dzwiek slyszy, scena, fakt mala ale u mnie akurat graly 4 osoby ( w tym perkusista) i nie zadne parapety ale porzadni i rewelacyjni ludzie ( jednak z gory wiedzieli ze mama scena bedzie). Jedzenie full wypas!!Moi goscie byli bardzo, ale to bardzo zadowoleni!!A z drugiej strony jak ktos idzie sie nazrec na wesele ( to i tak w Adriatico sie naje i to porzadnie) a nie tanczyc to jest chyba cos nie tak... Co do wlasciciela to rozsadny czlowiek!!Wszystko to co chcialam miec na sali dodatkowo mialam!!ZERO problemow!!

Z CALEGO SERCA POLECAM TA SALE!!PROFESJONALIZM PELEN, PIEKNY WYGLAD I PRZYTULNY OGRODEK!! JESTEM NIA OCZAROWANA!!

Pozdrawiam
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 10:52 am   hej

Piszesz, ze na tej sali:
Sala cudowna i jej ksztalt nie powoduje tego ze zle sie dzwiek slyszy
myślę, że z Twojej i gości strony, tak to odbieraliście, lecz pewnie nie masz wyobrażenia jak sie pracuje jako muzyk na sali, ze złą akustyką, gdzie odbija się dźwięk i wszystko się słyszy z opóźnieniem - po 8 godzinach ma się już "dyskotekę w głowie" wokal "jedzie obok", mikrofony się sprzęgają. Trauma. :kwasny: Może trzeba się było zapytać zespołu jak im się tam pracowało?! I uwierz mi muzycy idą na wesele do pracy, a nie "się nażreć". No, ale cóż każdy ocenia według siebie. Pozdrawiam.
_________________
 
 
oleczkaaa 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Wrz 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 12:45 pm   

wyobraz sobie ze wiem co tzn bo sama spiewalam w zespole i to dlugo! Ale jak para wybiera sale to wybiera ja pod siebie a nie pod orkiestre!! niestety.. A z tym jedzeniem to chyba sie nie zrozumialysmy!po prostu nie rozumiem oszczerstw kierowanych w strone wlasciciela Adriatico! wszystkiego bylo full!! i niczego nie zabraklo.. nie wiem po co tez ludzie strasza sie nawzajem ze cos bylo nie tak!! BO NA WESELU ALL JEST I BYLO OK!!Koncze udzielanie sie juz w tym temacie, gdyz swoje zdanie wyrazilam i jeszcze raz napisze:
Z CAŁEGO SERCA POLECAM T? SAL?!!

pozdrawiam
_________________
08.08.2008 r. :) :) Moja MAGICZNA data :)
Ostatnio zmieniony przez oleczkaaa Sro Sie 20, 2008 12:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maratha 
Firma


Wiek: 42
Dołączyła: 16 Kwi 2007
Posty: 66
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 1:10 pm   Ależ Oleczkoooo

Chyba coś źle zrozumiałaś! ? Ja nie piszę, żadnych "oszczerstw kierowanych w strone własciciela Adriatico! " (bo był dla nas naprawdę sympatyczny), tylko mam zarzuty, co do samej sali - pomieszczenia! A to jednak nie to samo. Nie sądzisz? Nie podobało mi się tam i tyle. Chyba mogę mieć własne zdanie? i pozdrawiam koleżankę po fachu.
_________________
 
 
PaulinaW 

Dołączyła: 04 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 3:33 pm   

:D Jestem szczęśliwą mężatką. Miałam ślub w Adriatico 30.08.2008. Sala świetna. Obsługa na wysokim poziomie. Talerzyki ciągle czyste. Jeśli chodzi o jedzenie to tak mnie nastraszyliście tymi porcjami, że na prawdę się martwiłam. Wszystkiego było pod dostatkiem, niczego dla nikogo nie zabrakło. Wszystko było pyszne. Porcje były mniejsze, ale ciepłe posiłki podawane co półtorej godziny były nie do przejdzenia. Jeśli ktoś chciał jeszcze jedną porcję or razu dostawał.
Napoje i nieszczęsna Coca-cola...tak Pana dopytywałam o to, że w końcu postawił 3 skrzynki zeby każdy mógł sobie dobierać, a i tak zostały ruszone, bo kelnerzy ciągle donosili na stół.
Na prawdę polecam salę. Jakby robiła jeszcze raz wesele to nie miałabym, żadnych wątpliwości, którą salę wybrać.
Polecam gorąco.

A organizatorowi dziękuję za świetne wesele:D
 
 
jarek_00 

Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 2
Skąd: Koluszki
Wysłany: Sro Cze 24, 2009 11:55 am   

Witam,

widzę, że dawno nikt nic o tej sali nie pisał... czyżby nikt tam nie miał wesel w ostatnim czasie???? Ja mam zamówioną tą salę na czerwiec 2010, mojej narzeczonej bardzo się podobała, mi też. Jeśli ktoś był tam na weselu w ostatnim czasie to proszę o jakieś opinie.
_________________
19.06.2010
 
 
Tusia83 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pią Paź 09, 2009 4:48 pm   Sala ADRIATICO

Witam,
Gorąco polecam salę weselną ADRIATICO w Andrespolu. Mieliśmy tam wesele w zeszłą sobotę 3 października 2009r. Szukaliśmy sali na 100 osób, z pokojami dla przyjezdnych gości, blisko Widzewa i ta sala wydała nam się najodpowiedniejsza. Podczas wesela do swojej dyspozycji mieliśmy dużą salę, małą salę ze stołem wiejskim i drinkbarem, apartamenty dla gości oraz ogródek. Właściciel profesjonalny, udzielał odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Salę rezerwowaliśmy z 1,5 rocznym wyprzedzeniem, przez ten okres cena za talerzyk nie zmieniła się. Obsługa bardzo miła. Musieliśmy jedynie zakupić alkohol, cała reszta została załatwiona przez ADRIATICO. Przyjemna atmosfera. Potrawy pyszne, stoły bogato zastawione, jedzenia bez ograniczeń, a to co zostało dostaliśmy spakowane do domu. Goście byli zachwyceni, my również.
Na wesele dla 100 osób sala idealna, dla większych wesel mogłoby być trochę ciasno.
W razie jakichkolwiek pytań piszcie, postaram się odpowiedzieć :)
Gorąco polecamy!!!
Marta i Łukasz
 
 
 
mrozanek 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Lut 2010
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 8:25 pm   Re: Sala ADRIATICO

Witam..
Ja również jestem zainteresowana tą salą, planujemy wesele na pazdziernik 2011 roku.. i musze przyznac że szukanie sali przyprawia mnie o zawrot głowy :? , bo albo za mała ilosc gosci (u mnie ma byc 80 osób) albo cena taka że się włos na głowie jeży.. i juz sama nie wiem co mam robic.. orientujecie się może czy na tej sali jest jakis limit gosci? i jaka w tej chwili jest tam cena od talerzyka? bede wdzięczna za odpowiedź.. Ewentualnie moze możecie mi polecic jakaś sale na ok 80 osób?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 23, 2010 10:00 pm   

mrozanek napisał/a:
Ewentualnie moze możecie mi polecic jakaś sale na ok 80 osób?

Proponuję przejrzeć odpowiednie wątki:
http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=976
http://www.forum.wesele-l...topic.php?t=243
 
 
agataiwitek 

Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 4:01 pm   

właśnie odpoczywamy po naszym wczorajszym weselu w Adriatico i jesteśmy podobnie jak nasi goście zachwyceni:) sala wyglądała pięknie szczególnie, że jest kilka nowości np nowe obrusy i dekoracja na scianie, jedzenie pyszne i w ogromnej ilości, sprawna i miła obsługa. bardzo dziękujemy, polecamy i jestesmy szczęsliwi, że zdecydowaliśmy się na ten właśnie dom weselny.
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 06, 2010 8:09 am   

agataiwitek napisał/a:
właśnie odpoczywamy po naszym wczorajszym weselu w Adriatico i jesteśmy podobnie jak nasi goście zachwyceni:) sala wyglądała pięknie szczególnie, że jest kilka nowości np nowe obrusy i dekoracja na scianie, jedzenie pyszne i w ogromnej ilości, sprawna i miła obsługa. bardzo dziękujemy, polecamy i jestesmy szczęsliwi, że zdecydowaliśmy się na ten właśnie dom weselny.


Agata a na ile mieliście to wesele?? czy wszyscy się zmieścili? Bo ja mam mieć ok 120 osób w tym już orkiestra i fotografowie i troszkę się boję że będzie ciasno :? A ta dekoracja na ścianie to jak to wygląda?
 
 
asiam259 

Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 2:57 pm   

Witam!
Ja niestety jestem już po swoim weselu i bardzo gorąco polecam Adriatico otóż miałam wiele wymagań, co do wesele i wszystko to, co chciałam zostało spełnione.
Sala prześliczna tak jak już wcześniej pisali agata i witek są nowość, piękne nowe obrusy, dekoracja nad młodymi i możliwość wynajęcia pokrowców ( za nie niestety trzeba dopłacić)
Jedzenia bardzo dużo i bardzo smaczne. Gorąco polecam!!!
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 4:04 pm   

Graliśmy w maju br. Akustyka straszna tak jak pisała Maratha, kształt sali i piękne "pudło rezonansowe" nad parkietem sprawiają, że na scenie zespół się prawie nie słyszy. Na scenie miejsca malutko. My skompresowaliśmy się w 3 (perkusja, klawisz, wokalistka), ale niestety saksofonista już musiał stać przed sceną.

Obsługa bardzo miła, jedzenie też OK. Trochę niebezpieczne są schody w korytarzu, potykało się tam sporo ludzi i to nie tylko gości (to można zrozumieć po paru godzinach wesela:) ), ale również obsługa.

Kiedyś grając z innym zespołem właściciel podczas I tańca wyciągnął nam wtyczkę od przedłużacza z prądu. Niestety jedyne gniazdko było w kuchni, a on stwierdził, że musi przygrzać danie :) A po weselu powiedział, że jesteśmy za dużym składem i żebyśmy tutaj więcej wesel nie podpisywali :)

Ale to było parę lat temu, teraz już były gniazdka na scenie i było OK. Chociaż nad ranem młodzi mówili, że właścicielka zachowała się bardzo niegrzecznie wypraszając ich i używając dosyć mocnych słów. A za parę godzin mieli poprawiny...
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
 
 
jacek 
Firma

Dołączył: 10 Lis 2005
Posty: 87
Skąd: łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Wto Cze 01, 2010 7:29 pm   

my również tam graliśmy i ogólnie jest OK jedzonko dobre w normalnych ilościach a jeślichodzi oakustyke to fakt nie jest za ciekawie ale mimo tego ,mozna sie wybronic sprzetem a co do sceny no to faktycznie nie jest za duza no ale niestety sale nie sa tylko dlakapeli ktora jest w pracy ale ogolnie jest ok
 
 
asiam259 

Dołączyła: 24 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 8:35 am   

U nas na weselu grał zespół Czaban Band z Lublina i wszyscy goście bawili się świetnie i nikt nie mówił, że słyszy „ pudło rezonansowe”. My wybieraliśmy sale pod siebie i swoich gości a nie pod orkiestrę a zresztą, jeśli orkiestra potrafi grać to wszędzie dobrze zagra i zabawi gości.
A i jeszcze jedno nie rozumiem oszczerstw pod adresem właściciela przesympatyczny człowiek który nie robił żadnych problemów. Jeszcze raz polecam z czystym sercem ADRIATICO i zespół CZABAN BEND.
 
 
Haliśka Band 
Firma


Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 8:51 am   

Zgadza się, goście słyszą wszystko OK ja mówiłem o warunkach na scenie. Niestety jeżeli zespół nie będzie miał dobrego odsłuchu to i wykonanie może nie być najlepsze.

A co do oszczerstw. To o czym pisałem nie jest oszczerstwem tylko sytuacją, która miała miejsce.

To że młodzi salę wybierają pod siebie jest jasne jak słońce, tylko nieraz warto spojrzeć na niektóre rzeczy np tj. scena która jest akurat w przypadku Adriatico na góra 3 osoby i jeżeli się mysli o zespole 4-5 osobowym to wystąpią małe problemy.

Tak jak mówiłem również sala jest OK, obsługa i jedzonko również, a te pare incydentów..no cóż jesteśmy tylko ludźmi :)
_________________
Niebanalny repertuar + wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym = Wesele Marzeń z zespołem muzycznym Haliśka Band
Ostatnio zmieniony przez Haliśka Band Sro Cze 02, 2010 8:59 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
emiprzemek 

Dołączył: 11 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 7:18 am   opinia o sali i przyjęciu

Witam wszystkich na Forum!
Wesele mięliśmy 04.06.2010 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sala i przygotowanie przyjęcia w Adriatico było na bardzo wysokim poziomie. Jedzenia dużo i bardzo smaczne, wszystko co zostało mogliśmy bez problemu zabrać, obsługa (bardzo miła) pomogła zapakować. Goście byli pod wrażeniem, my także jesteśmy bardzo zadowoleni i o to chodziło.

Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości podczas przygotowań!
 
 
ulus31 

Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 22
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 11, 2010 8:09 am   

emiprzemek, a na ile mieliście gości Wasze wesele??
_________________
 
 
honett 

Dołączyła: 10 Cze 2010
Posty: 22
Skąd: LDZ
Wysłany: Czw Cze 17, 2010 9:13 am   

Moja siostra miała wesele w Adriatico i była zachwycona! Nawet najbardziej wymagający goście, którzy preferują domowe jedzenie byli nasyceni i najedzeni i zadowoleni.
Obsługa bardzo miła, było wszystko co potrzeba i jak się o coś poprosiły to szybko wracały z uśmiechem, ale nie ma co się dziwić skoro jako kelnerki biegają córki właściciela i mają oko na wszystko. Nie to co jak byłam na weselu w Borynie... brud pod stołem, brak cukru na stole i nikt się tym nie interesował, bo właściciel sale pewnie odwiedza raz na jakiś czas i samowolka.
 
 
smoczek 

Dołączyła: 17 Cze 2010
Posty: 3
Skąd: zgierz
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 9:32 am   

byłam tam w zeszłym tygodniu na weselu znajomej. z punktu widzenia gościa wszystko super, tak jedzenie, bardzo dużo na stołach, smaczne posiłki, też nie odczułam żadnego dyskomfortu ze wzgledu na kształt sali w odbiorze muzyki.
A panna młoda tez była bardzo zadowolona, mimo wielu stresów przed, mówiła że wszystko się udało po jej myśli. wiadomo jak sie kobiety przez weselem stresują.
 
 
Bella_34 

Dołączyła: 29 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 6:36 pm   

Ja byłam na weselu w Adriatico na początku czerwca. Sala robi dobre wrażenie jedzenie pyszne, muzyczka fajna, co do właściciela to nie poznałam bo byłam jako gość,ale młodzi mi mówili, że o nic się nie musieli martwić, chyba zrobię też tam swoje wesele :)
 
 
agataiwitek 

Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 5:28 pm   

przepraszam, że odpowiadam na pytanie tak późno...na naszym weselu razem z fotografem i rkiestrą było 115 osób i nie było ciasno, wszyscy tańczyli i nie wydaje mi się żeby były z tym jakieś trudności. Przy takiej liczbie gośći Właściciel zaproponował, żeby stolik dla orkiestry był poza ta główną salą i tak też było. co do dekoracji to mnie osobiście podoba się o wiele bardziej niż wcześniejsza bo jest skromna-tylko bordowy tiul a za nim palą sie drobniutkie lampki-jak takie choinkowe, bez żadnych udziwnień. Są też nowe lnianae obrusy z bordowymi bieżnikami, lniane serwtki i bardzo ładna nowa zastawa-duże kwardatowe talerze wyglądają naprawde elegancko.
 
 
TiM 

Dołączyła: 02 Lip 2010
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Sie 13, 2010 5:25 pm   

A czy ktos cos wie na temat tortu?? Jak wyglada jaksmakuje?? pozdrawiam:)
_________________
TiM
 
 
zar 

Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 6:10 pm   

Witam ja miałam wesele 03.07.2010 i muszę powiedziać, że sala SSSUUUPEERR. Obsługa i jedzenie na najwyższym poziomie , właściciel bardzo miły godził się na wszystko o co go tylko poprosiłam. Co do tortu to 3 piętrowy kokosowy - smaczny. Jedzenie na sali wyśmienite i bardzo, bardzo dużo, po weselu wszystko pakują. Więc jeśli jeszcze ktoś się wacha co do wyboru tej sali to ja gorąco polecam.!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl