Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mac-erson
Pon Sie 12, 2013 9:11 pm
"BORYNA" w Rąbieniu AB
Autor Wiadomość
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 1:32 pm   "BORYNA" w Rąbieniu AB

kryszka napisz jaka sala cie tak zauroczyla!! jestem bardzo ciekawa.
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Sie 12, 2013 9:16 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 11, 2003 2:39 pm   

Edyto, wybrałam "Borynę" w Rąbieniu, bliziutko Łodzi i jest super! Wszelkie informacje i zdjęcia wysyłam na e-maila.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 9:53 pm   

kryszka-dzieki. faktycznie sala sliczna tylko szkoda ze tak malo widac. aha daleko to jest za granicami lodzi?

pozdrawiam
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 10:00 pm   

Edyta napisał/a:
kryszka-dzieki. faktycznie sala sliczna tylko szkoda ze tak malo widac. aha daleko to jest za granicami lodzi?


a gdzie tą salę można zobaczyć, nie jadąc do Rąbienia?
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 16, 2003 10:30 pm   

Edytko, starałam się jak mogłam, ale skaner nie jest najlepszej jakości. :cry: Rąbień to jest tak około 3 km od granicy Łodzi, wyjeżdżając z niej ul. Rąbieńską, a więc bliziutko. :lol:

Sisi - jak chcesz mogę Ci przesłać zeskanowany folderek Boryny. Tylko podaj mi maila, a najlepiej wpisz go sobie w profil. :lol:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Lis 18, 2003 11:52 am   Sale weselne

Kryszka, powiedz mi coś więcej o Borynie w Rąbieniu, tez mi sie tam bardzo podoba. Masz jakieś info odnośnie obsługi i jedzonka? :D
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 1:56 am   

Aniu, witaj na forum ! A tak w ogóle to zapraszam do wątku powitaniowego na Plotkach. :lol:

Ja mam zarezerwowaną Borynę, ale na dobrą sprawę to nie próbowałam podawanych tam dań. Zaproponowane menu i fachowość właściciela wystarczająco nas przekonały. Dodam tylko, że sala ta specjalizuje się głównie w organizacji wesel , więc na pewno mają wszystko świeże a nie jak na typowej sali restauracyjnej mogą dać odpadki z całego tygodnia. :evil:

Zresztą spokojnie możesz iść w którąś sobotę obejrzeć sama co jest na stołach. Właściciel powiedział że nie ma problemu tylko trzeba się wcześniej dowiedzieć o której zaczyna się wesele żeby nie przeszkadzać.


A tak w ogóle to jakim cudem są wolne terminy sierpniowe :shock: :?: Jak byłam zamawiać to na starą salę był dopiero mój termin, a na nową był zajęty już wrzesień :!: Coś mi tu nie gra :!: . To ja specjalnie nastawiam się psychicznie na deszcze i zimno, rezygnuję z cieplutkiego sierpnia i szukania innej sali, żeby mi ktoś tu coś kręcił ? :evil:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 9:15 am   

Dzięki Kryszko za info, byłam w Borynie w październiku i wtedy mi powiedzieli że na nową salę nie maja jeszce rezerwacji i szczerze mówiac troszkę mnie zaniepokoiła twoja wiadomość że nie ma juz wolnych terminów, chyba muszę pojechać i to sprawdzić.
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 12:21 pm   Sale weselne

Hej Kryszko, miałaś rację, przed chwilą dzwoniłam do boryny i jestem załamana :( terminów wolnych na sierpień brak a 3 tygodnie temu jeszce były) pozostaje mi październik, więc może bedę miała zaraz po Tobie
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:36 pm   

Aniu, decyduj się na październik ! Będzie mi raźniej. :lol:

Ta sala wg mnie jest wyjątkowa. Chociaż nie wiem jak będzie wyglądała ta nowa, bo pewnie ta właśnie jest wolna, bo po mnie na starej było już zajęte.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lis 19, 2003 4:48 pm   Sale weselne

Tak, wolna jest tylko ta nowa, której jeszcze w sumie nie ma. Podobno ma być dopiero skończona w maju i będzie lustrzanym odbiciem tej starszej. Mi się też strasznie podoba bo jest taka wysoka i można tam nieźle poszaleć bo jest duża. :lol: Wolny jest tylko koniec października niestety :(
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Lis 20, 2003 10:03 am   Sale weselne

Cześć! mam nowe informacje, udało mni się wstępnie zaklepać 2 października 2004 w Borynie na nowej sali. Za późno się zabralismy za szukanie i niestety to jest najbliższy wolny termin. A w sobotę czeka mnie jeszcze objazdówka bo przyjedzie do nas mama mojego Misia i będziemy jeszcze szukać czegoś innego, może znajdziemy wcześniejszy termin, bo w sumie najbardziej to bym chciała żeby było cieplutko 8)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 20, 2003 11:19 am   

Aniu, niestety ja też chciałam ciepło, ale trudno. Jeśli będziemy grzeczne to może będzie cieplutko. :wink:

Przypomniał mi się jeden minus nowej sali w Borynie. Obydwie sale będą miały wspólną kuchnię - tę przy starej sali - i jedzenie będzie jakoś przenoszone przez podwórko. Coś tak facet gadał, ale jak to rozwiążą ostatecznie to nie wiem. Dlatego też nie wzięłąm tej sali bo obawiałam się, że jedzonko będzie chłodne. :?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Czw Lis 20, 2003 11:48 am   Ile wcześniej?

No to ładnie nawet o tym nie pomyślałam i to rzeczywiście trochę dziwne rozwiązanie, żeby obsługa latała z jedzeniem po dworzu. Jadę tam w sobotę więc się muszę koniecznie o to zapytać.

Myślisz, że o coś więcej powinnam sie jeszcze spytać?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 20, 2003 6:53 pm   

Sisi napisał/a:
Aha, na ile osób jest ta sala Boryna??


Na 150 max, ja uważam że 90 jest akuratnie, bo stoły są wtedy ustawione w literę U i jest bardzo dużo miejsca do tańcowania. :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 9:39 am   Sale weselne

Hej Kryszko, byłam w sobotę w Borynie i się wszystkiego dowiedziałam odnośnie kuchni i jedzenia. Więc jest tak: każda sala ma swoją kuchnię i nie będzie nic przez podwórko noszone, natomiast wszystkie dania będa robione 1-2 dni wczesniej przez jedną kucharkę dla 2 wesel, a póżniej jedzenie będzie już odgrzewane osobno i każda sala ma osobną obsługę. Także mam zarezerwowany 2 października na nowej sali. :D
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 9:59 am   

:lol: No to moje gratulacje! Opowiesz mi jak się spisali i na co zwrócic uwagę.


A gdyby wcześniej mi powiedzieli że to ma być odbicie lustrzane starej sali i dwie kucheni to bym się w ogóle nie zastanawiała i brała w ślepo wrzesień lub sierpień. Cholera!!!! :evil: Zmarznę!!! :evil:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 9:59 am   

dziewczyny moja mama widziala wczoraj reklame Boryny na Łódź3
jest zachwycona ta sala!!!!!!!!!
powiedziala tacie o tej sali, ale on stwierdzil ze to jest za daleko i jak ja bym chciala to powinnam gdzies blizej poszukac!!!!

ale mnie sie wydaje ze to nie jest tak daleco!!??
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 10:35 am   Sale weselne

No własnie ja też bym chciała troszkę wcześniej bo w październiku to już może być brzydka pogoda i boje się o sukienke żeby nie była cała brudna na dole. Ale z drugiej strony to nie będzie upałów i sie goscie szybko nie zmęczą.

A co do odległości, no to rzeczywiście nie jest to centrum Łódzi, ale nie jest znowu super daleko. Faktem jest, że jak goście będa wracali do Łodzi taksówkami to mogą sporo zapłacić, dlatego myślę sobie że przed imprezą należy dogadać się z 2-3 taksówkarzami, żeby byli pod telefonem, umówić się na jakąś kwote za rozwiezienie do Łodzi określoną liczbę gości i już. Myślę że to nie jest jakiś poważny problem, bo na pewno każdy taksówkarz chętnie przyjmie taką fuchę, będzie np. od 3-6 pod telefonem i zarobi ze 300zł to chyba mu się będzie opłacało. :mrgreen:
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 5:56 pm   

Edyta napisał/a:

ale mnie sie wydaje ze to nie jest tak daleco!!??


no właśnie...jak daleko ta Boryna jest od Łodzi?? Ile się tam jedzie? Czy organizujecie dla gości jakiś autobus? Jeśli tak, to jak organizujecie powrót? Przecież wiadomo, że będą wracać o różnych godzinach...i co z nimi???
_________________
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 24, 2003 6:58 pm   

a nie znacie moze adresu internetowego boryny??
jesli oczywiscie istnieje
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 1:38 am   

http://www.boryna.com.pl/

Edytko wysyłałam Ci kiedyś folder i tam jest mapka. Jedźcie, bo warto!

Sisi, dokładnie od granicy miasta przy wylocie Rąbieńskiej do Rąbienia to około 3 km. Boryna jest położona przy drodze pomiędzy Retkinią a Aleksandrowem, jakieś 500 m przed tym nowym osiedlem "Zielony Romanów".

My na razie nie organizujemy transportu, rodzinka doszła do wniosku że jak będą chcieli to sami sobie wykupią pokój na miejscu. My bierzemy pokoje tylko dla gości przyjezdnych spoza Łodzi. A poza tym wszystko i tak się okaże przy rozdawaniu zaproszeń. Wynajęcie busika to naprawdę nie jest problem. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Mar 30, 2004 7:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 11:02 am   

kryszko ja tez zdjecia oczywiscie mam!!!
pytam sie bo tak na przyszlosc chce wiedziec
_________________

 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Lis 25, 2003 11:13 am   Ile wcześniej

Ja tak samo robię jak Kryszka, na razie rezerwujemy nocleg dla gości przejezdnych, a transport dla gosci z Łodzi to załatwimy pewnie tydzień przed imprezą.
 
 
wiewiorka 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lis 2003
Posty: 9
  Wysłany: Sro Lis 26, 2003 12:31 am   

Kryszka czy ten Boryna w Rabieniu to moze jest Zielinskich?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 12:53 am   

Zależy których Zielińskich :wink: Właściciel Boryny jest bratem właściciela Zielpolu, nie ma nic wspólnego z rodziną Zielińskich - restauratorów. Przynajmniej tak mi powiedział, jak się go wprost zapytałam.

I witaj na forum. :mrgreen: Zapraszam do posta powitaniowego w Plotkach.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 9:26 am   Ile wcześniej

Kryszko, a czy przy podpisywaniu umowy to ci ten facet dał też do podpisania że cena może ulec zmianie jak będą zmiany w cenie energii iżywności?
troszkę mnie to przeraziło bo w sumie nie jest tam tak spuer tanio i taka umowa to tylko zabezpiecza wynajmującego, a my nie mamy żadnych praw.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:02 am   

Tak, niestety. :evil: Ale dotyczy to tylko jakiś drastycznych podwyżek.
Wiesz, tyle się mówi o tym, że po wejściu do UE wszystko zdrożeje, to się zabezpieczają. A ty ile już płacisz, bo ja 130 zł / osobę, a któraś z dziewczyn pisała, że kosztuje 140 zł.

Np. Jak byliśmy szukać fotografa, to u jednego jeśli zamówi się do końa roku obowiązuje cena 60 zł / poza, a od nowego roku już 70 zł. U drugiego była akurat para która wpłacała zaliczkę na przyszły rok i w tym właśnie momencie dowiedzieli się, że cena zwrosła o 20 zł za pozę :shock: , bo jak się pytali wcześniej o enę to nie powiedzieli że ślub w przyszłym roku. O dziwo, nawet okiem nie mrugnęli. :roll:

Ale trzeba być dobrej myśli, bo się zamęczymy tym wszystkim. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 10:31 am   Ile wcześniej?

Ja też płacę 130zł/osobę i podpisywałam umowę w ten poniedziałek, więc to dziwne że komuś podał wyższą cenę, może mieli jakieś specjalne życzenia odnośnie menu i dlatego. na razie wpłacilismy 800zł zaliczki bo było wczystko na biegu załatwiane i tylko tyle nam się udało zgromadzić. Musiałam szybko podpisac tą umowę bo on sobie jeszcze kogoś zapisał na ten sam termin i się bałam że nas uprzedzą. ten facet ma potworny bałagan w terminach nie zapisuje sobie w kalendarzu rezerwacji tylko na karteczkach i je wczepia gdzie popadnie.

a co do fotografa to nawet się tym jeszcze nie zaczęłam zajmować, na razie szukam dobrego zespołu, a wszystkie inne rzeczy to chyba już w przyszłym roku zacznę załatwiać.


a powiedz mi Kryszko czy u was na weselu będa jakieś dzieci, bo u nas będzie pięcioro maluchów i wszędzie jak się pytałam o cenę dla dzieci to mówili że jest połowa tego co za dorosłych, a w Borynie facet za dzieci chce 130zł i to jest trochę nie fair bo one i tak mało co zjedzą.
 
 
wiewiorka 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lis 2003
Posty: 9
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 6:45 pm   

Kryszka okazalo sie ze bede miala wesele w tym samym miejscu co ty i Ania,tylko szkoda ze ja pierwsza.Ja jeszcze nie widzialam tej sali. Zdalam sie na gust mijej siostry ale widzac wasze opinie chyba dokonala dobrego wyboru :D :D :D :D :D
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 8:15 pm   

Jejku, ale super! Ten wątek powinien chyba zmienić nazwę :wink:

A kiedy będziesz miała wesele? Bo cywilny pamiętam, że masz w Sylwestra. I kiedy siostra robiła rezerwację?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
wiewiorka 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lis 2003
Posty: 9
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 8:39 pm   

28 sierpnia2004.Kiedy Ewa rezerwowala sale to nie jestam pewna, ale wydaje mi sie ze pod koniec sierpnia.Dla upewnienia sie ,ze o tym samym miejscu piszemy podaje Ci dokladniejszy adres:RabienAB ul.Wycieczkowa , wlasciciel-Wieslaw Zielinski(przepraszam nie mam polskich znakow)
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 8:48 pm   

ale macie super
ja jeszcze musze sobie poczekac :cry:
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 8:52 pm   

Tak, tak, to ta sama sala. :lol: Opowiesz nam wszystko co i jak.

A najbardziej jestem ciekawa ceremonii przyjazdu młodych na salę. Bo facet nam powiedział, że robią przy wjeździe taką tradycyjną bramkę, mają mikrofon bezprzewodowy i słychać wszystko jak młodzi negocjują.

Jeśli jesteś ciekawa sali to mogę Ci wysłać zdjęcia z ich folderku na maila.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
wiewiorka 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lis 2003
Posty: 9
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 9:03 pm   

Jasne.KRYSZKA JESLI MOZESZ MI PRZESLAC TE ZDJECIA TO SUUUUPER :P :P :P :P
Bo inaczej to zobacze ja dopiero w pazdzierniku a N. w maju.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 9:14 pm   

:D Podaj mi tylko adres e-mail, bo nie masz go wpisanego w profilu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
wiewiorka 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lis 2003
Posty: 9
Wysłany: Sro Lis 26, 2003 9:16 pm   

Chyba masz racje ten watek powinien zmienic nazwe,moze znajdzie sie jeszcze ktos kto bedzie mial tam wesele :wink: - mam nadzieje ze wczesniej niz ja :mrgreen: :mrgreen:


mynia1@onet.pl
 
 
wiewiorka 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lis 2003
Posty: 9
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 11:48 pm   SALA U BORYNY

CZY KTOS MOZE WIE COS NA TEMAT ORKIESTRY PRZPISANEJ DO TEJ SALI :? :? :? :? :?
Ostatnio zmieniony przez wiewiorka Nie Lis 30, 2003 12:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 11:46 pm   

Z tego co wiem nie ma tam przypisanej orkiestry. Każdy przychodzi z własną. Natomiast właściciel poleca zespoły, które tu najczęściej grają i które umieją bawić ludzi. Ale nie musisz ich brać! Ja np. jak poszłam oglądać taką jedną orkiestrę z jego polecenia to się trochę podłamałam - grali jak orkiestra dęta. :wink:


A dlaczego konkretnie pytasz? Masz jakiś problem?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Wto Mar 30, 2004 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wiewiorka 


Wiek: 49
Dołączyła: 26 Lis 2003
Posty: 9
Wysłany: Sob Lis 29, 2003 12:57 am   

Pytam o orkiestre ,bo czas sie zdecydowac.Myslalam ze moze skorzystam z ich ,ale widze ze nie ze nie bedzie tak HOP :( :( :( DZIEKI za rade.
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 30, 2003 10:10 pm   

kryszka a jakie ceny sa tych orkiestr??
aha i czy to sa orkiestry z prawdziwego zdarzenia (no wiesz : gra na zywo,prawdziwe instrumenty a nie tylko klawisze itd)??
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2003 1:49 am   

Ceny są około 1500 do 1800 zł. Gra jak najbardziej na żywo, ale z instrumentami jest różnie, przede wszystkim zależy to od ilości osób w zespole.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Gru 01, 2003 10:04 am   Ile wcześniej

No wiewiórko w takim razie z niecierpliwościa czekamy z Kryszką na twoją relację z Boryny. Ja też jestem strasznie ciekawa, więc jak tylko będziesz miała jakies nowe informacje odnośnie Boryny to pisz koniecznie. :lol:
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 01, 2003 12:12 pm   

to ceny nie sa jeszcze takie koszmarne
juz mnie straszono ze bedziemy musieli zaplacic ok. 3000-4000 zl
pytam sie dlatego ze ja i R. chcielibysmy w przyszlosci na swoim weselu miec prawdziwa orkiestre
_________________

 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pią Lut 06, 2004 4:48 pm   

Kryszka udało się, nie obyło się jak zwykle bez pomocy ICE'a, ale wróciłam!!
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lut 07, 2004 2:40 am   

Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu! :mrgreen:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 10:44 am   

Kryszko czy ta sala jest faktycznie w tachich pomaranczowych odcieniach jak na zdjeciach??
jesli tak , to czy w rzeczywistosci nie jest to przeszkadzajace??
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 11:55 am   

Edyta napisał/a:
Kryszko czy ta sala jest faktycznie w tachich pomaranczowych odcieniach jak na zdjeciach??
jesli tak , to czy w rzeczywistosci nie jest to przeszkadzajace??

Zdjęcia są ciut ciemniejsze. Ale to naprawdę nie przeszkadza, a sala wygląda cudnie. Wszystko jest ze sobą świetnie zgrane. Wygląda zupełnie inaczej niż inne sale.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 09, 2004 11:57 am   

Boryna ma właśnie rewelacyjne kolory :papa: :peace:
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 1:09 pm   

Kochane dziewczynki Ponieważ w czerwcu 2005 r planuje wyjśc za mąż muszę juz szukać sali, a dzięki wam i waszemu forum sporo dowiedziałm się na ten temat... I niestety wiem iż to juz muszę szukać sali , a ponieważ Boryna mi się bardzo spodobała proszę napiszcie mi co wiesz dokładnie o tej nowej sali...jak to ma być :ponieważ z tego co wiem maja tam być dwie sale obok siebie w związku z tym czy jedno drugiemu nie będzie"przeszkadzać"i ja wyobrażacie sobie przyjazd obydwu wesel jednoczesnie. naprawde jestem w wielkiej kropce bo nie wiem co robić a czas goni.Z góry dziękuje za wszelki info pozdrawiam Aga :) :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl