Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mac-erson
Pon Sie 12, 2013 10:11 pm
"BORYNA" w Rąbieniu AB
Autor Wiadomość
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 1:18 pm   

Agnieszko, ja miałam w Fantazji gdzie były 3 wesela i wogóle nie widziałam "innych" Pań Młodych.
Spoko organizatorzy tak to planują, że nawet tego nie zauważysz.
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 1:34 pm   

dzięki bardzo za odpowiedz galionko, ale w wiem iż w Fantazji sale są w osobnych budynkach a w borynie sale są niestety obok siebie "przyklejone" :(
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 2:17 pm   

Ale chyba są odzielne wejścia?
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 2:32 pm   

z tego co wiem to tak! ale u mnie jak zwykle pozostaje jakieś ale-jak to będzie w rzeczywistosci (przecież to mam być moje wesele)-ale jestem samolubem :oops: :?:
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2004 2:34 pm   

agnieszka napisał/a:
z tego co wiem to tak! ale u mnie jak zwykle pozostaje jakieś ale-jak to będzie w rzeczywistosci (przecież to mam być moje wesele)-ale jestem samolubem :oops: :?:


Ja też miałam takie obiekcje, ale nie było tak źle.

Ja nawet nie widziałam innej pary młodej...nie masz się co martwić będzie ok.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 17, 2004 1:10 am   

Agnieszko, z Boryną i tymi dwiema salami jest tak: jak widzisz zdjęcie z wejściem do sali, tam gdzie jest ułożony dywan i balony to wejście do starej sali. Po lewo, zupełnie oddzielnie będzie nowa sala z wejściem, że tak napiszę, na rogu budynku. Pomiędzy tymi salami pan mi mówił, że będzie jakiś murek czy ogrodzenie z kwiatami, żeby goście sobie nie przeszkadzali. Ale tam jest tak duży teren, że goście musieliby robić wycieczki żeby sobie wchodzić w drogę. :wink:
A jeśli chodzi o przyjazd młodych to na pewno sobie poradzą. Do nowej sali będzie zatrudniona dodatkowa obsługa, także z ich strony nie powinno być żadnego obsuwu i nie zabraknie rąk do pracy.

Proponuję Ci udać się osobiście do Boryny. Mi już we wrześniu obiecywali wizualizację nowego projektu, także może w końcu ją mają. To byś sobie wszystko dokładnie obejrzała co i gdzie ma być. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Sisi 

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 278
Skąd: Nijmegen
Wysłany: Sro Lut 18, 2004 3:04 pm   

agnieszka napisał/a:
Kochane dziewczynki Ponieważ w czerwcu 2005 r planuje wyjśc za mąż muszę juz szukać sali, a dzięki wam i waszemu forum sporo dowiedziałm się na ten temat... I niestety wiem iż to juz muszę szukać sali ,
:?


Aaaaa nie zalamuj mnie :smut: tez planujemy slub na czerwiec, a moze nawet jeszcze wczesniej (kwiecien, maj), ale nie szukamy jeszcze sali, bo mnie w Polsce nie ma, a chcialabym sama cos wybrac. Boje sie, ze jak wroce pod koniec czerwca, to mi tylko 2006r. zostanie :smut: .
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 2:52 pm   

Vitaycie!!! :30: właśnie dołączyłam do Forum. Na swoje wesele wybrałam Salę u Boryny, ponieważ właśnie ta sala mi się bardzo spodobała. Oglądałam poza nią jeszcze 3 (Ambasador, Prząśniczka, Amadeusz - odpadł gdyż nie oferuje miejsc noclegowych). Ale wyobraźcie sobie ze "mój termin" na 25 czerwca 2005! był już zajęty :( Cóż zmieniłam na 18. W niedzielę jadę podpisać umowę. ZACZ?ŁO SI?!!!


Kryszko wizualizacji nie ma jeszcze, ale za to nowa sala przybiera już jakiś kształt. Jak byłam tam w piątek to kończyli podwieszać sufit. Hiiihihi B?DZIE OK
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 06, 2004 4:29 pm   

W końcu Kati. :wink: Zaglądaj do nas częściej i oczywiście pisz śmiało.


Kati napisał/a:
Ale wyobraźcie sobie ze "mój termin" na 25 czerwca 2005! był już zajęty :( Cóż zmieniłam na 18. W niedzielę jadę podpisać umowę. ZACZ?ŁO SI?!!!


Następna Borynianka. :D Kati, ja sobie nie muszę wyobrażać, bo myśmy jak podpisywali umowę we wrześniu 2003 to już były zajęte 3 soboty czerwca 2005. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
  Wysłany: Czw Mar 11, 2004 7:55 pm   

powoli łapię dryg przygotowań... planuje... planuję.... :) nie mam pojęcia tylko co z orkiestrą na tą salę bo tam nie ma przypisanej. Hmmm ale cieszę się że to właśnie tam udało mi się zarezerwować. zatem ślub 18 czerwca :lol:
 
 
 
agnieszka 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Lut 2004
Posty: 98
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Mar 11, 2004 9:01 pm   

Gratulacje Kati! :)
bardzo dobry wybór!
prawde mówiąc Boryna była jedną z dwóch sal które zakwalifikowałam do ścisłego finału "moich sal".
...ale Boryna jest dla mnie troche daleko..a pozatym mój skarb zachwycił się ta druga salę-więc wybraliśmy Eden.

P.S
kati nie napisałaś gdzie bedzieś miała wesele w starej czy nowej sali?

kati czy wiesz iz jesteśmy już dwie czerwcowe przyszłoroczne panny młode :D
a czy wyobrazałaś sobie iż trzeba zaczynać załatwiać to wszystko tyyyyyyyyle wczesniej???
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Sro Mar 17, 2004 2:18 pm   

Ależ skąd Agnieszko... nie myślałam że to tak sie długo czeka. Ale cóż czerwiec cieszy się ogromną popularnością i dlatego już teraz wszystko załatwiam. Gratuluję Wam wyboru sali. Wesele mam w starej sali
 
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 2:45 pm   

A ja jestem troszkę załamana, bo ta nowa sala jest duzo mniejsza od starej i na dodatek będzie w nieco innych kolorach o czym przy podpisywaniu umowy pan nawet nie wspomniał a wręcz mówił że nowa sala ma by odbiciem lustrzanym starej. Chyba jak odbicie lustrzane to wielkość powinna być taka sama a tu okazuje się że jest o wielę węższa. w sumie to nam za bardzo nie przeszkadza, bo i tak 60-70 osób się tam spokojnie zmieści, ale fak jest taki że jest mniejsza
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 2:51 pm   

Ania napisał/a:
A ja jestem troszkę załamana, bo ta nowa sala jest duzo mniejsza od starej i na dodatek będzie w nieco innych kolorach o czym przy podpisywaniu umowy pan nawet nie wspomniał a wręcz mówił że nowa sala ma by odbiciem lustrzanym starej. Chyba jak odbicie lustrzane to wielkość powinna być taka sama a tu okazuje się że jest o wielę węższa. w sumie to nam za bardzo nie przeszkadza, bo i tak 60-70 osób się tam spokojnie zmieści, ale fak jest taki że jest mniejsza


no to nie ładnie e strony tego pana

Trzymam kciuki - bedzie dobrze :glaszcze:
_________________

 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 6:31 pm   

Ania, no to ładnie! :evil:
Dobrze że ja jednak nie zdecydowałam się brać w ciemno tamtej sali żeby był lepszy termin. Bo u nas wychodzi nam coraz więcej gości i w takim razie mógłby być problem ze zmieszczeniem.


Kati napisał/a:
Boryna mi się spodobała i też miała hotel :) 90 zł za pokój dwuosobowy (może spać więcej - np. 3 a właściciel się nie wtrąca. )


Kati, nam facet powiedział 75 zł za pokój dwuosobowy, czyli połowa normalnej ceny. :roll:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lip 15, 2005 3:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 6:37 pm   

kryszka napisał/a:
Kati napisał/a:
Boryna mi się spodobała i też miała hotel :) 90 zł za pokój dwuosobowy (może spać więcej - np. 3 a właściciel się nie wtrąca. )


Kati, nam facet powiedział 75 zł za pokój dwuosobowy, czyli połowa normalnej ceny. :roll:

Czyżby gościu ustalał ceny tak jak mu się podoba? :shock:
_________________
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:06 pm   

Oj, coś Boryna ostatnio mi podpada. :evil: A tu jeszcze wejście do Unii i pewnie chcieliby podnieść ceny. Chyba będziemy się musieli tam przejechać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:09 pm   

Kryszko, chyba rzeczywiście dobrze żebyście się tam przejechali.
Przynajmniej będziesz wiedziała co i jak.
A tamte warunki masz na piśmie, czy tak "na twarz"?
_________________
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:34 pm   

Nie nie Kryszko... 75 bez śniadania, 90 ze śniadaniem
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:39 pm   

Kati napisał/a:
Nie nie Kryszko... 75 bez śniadania, 90 ze śniadaniem


Hmm... coś tam było o śniadaniu, ale nie pamiętam dokładnie co. Ale w takim razie by się zgadzało, na szczęście. :)



Asiek, akurat ceny hotelu nie mamy na piśmie, ale jak widać już się wyjaśniło. :D
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 7:44 pm   

My chcieliśmy pokój ze śniadaniem i dlatego liczy nam 90 od pokoju, a nie 75. Wychodzi cena śniadania 12,50 zł za osobę
 
 
 
stefka 


Wiek: 43
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 17
Skąd: Aleksandrów
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 9:22 pm   

Ja dzisiaj byłam "U Boryny". Sala zrobiła na mnie niesamowite wrażenie a cennik jeszcze większe :) ...tym bardziej, że lista gości na moim i M. weselu liczyłaby 120 osób.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 29, 2004 10:17 pm   

stefka napisał/a:
Ja dzisiaj byłam "U Boryny". Sala zrobiła na mnie niesamowite wrażenie a cennik jeszcze większe :)


Stefka, wrażenia cenowe na plus czy minus? :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 12:30 am   

Mnie też najbardziej odpowiada U Boryny, a chyba dużo więcej nie mam do obejrzenia :cry:
a czy ktoś już tam miał wesele? i mógłby podzielić się wiadomościami, bo sala jest bardzo ładna, faktycznie jedna z naj w okolicach (ta nowa też nabiera bardzo ładnych kształtów, jeszcze bez kolorów, ale pan mówił, że będą "ciepłe")
aha... no i te z Was, które wybrały Borynę - decydujecie się na 5 ciepłych posiłków? nie wiem, czy to nie za dużo, bo byłam na takim jednym weselu to posiłek podawali co 1h 15 min - do 1,5 h? jak uważacie?
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 12:36 am   

josephine napisał/a:
aha... no i te z Was, które wybrały Borynę - decydujecie się na 5 ciepłych posiłków? nie wiem, czy to nie za dużo, bo byłam na takim jednym weselu to posiłek podawali co 1h 15 min - do 1,5 h? jak uważacie?


Myśmy też mieli pomysł żeby z czegoś zrezygnować, bo wydaje nam się że wszystkiego jest za dużo. Ale właściciel powiedział, że wolałby nie, bo to wpływa na odbiór sali przez gości. I nie chciałby żeby ktoś posądził go o skąpstwo i kiepskie żarcie. I ja taki punkt widzenia mogę zrozumieć. :) Ale jak coś zostanie to nie będzie to problem, bo możesz sobie wszystko zabrać ze sobą.



A kiedy w ogóle planujecie ślub Josephine?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 12:37 am   

kryszka napisał/a:
Oj, coś Boryna ostatnio mi podpada. :evil: A tu jeszcze wejście do Unii i pewnie chcieliby podnieść ceny. Chyba będziemy się musieli tam przejechać.



Kryszko jezeli bedzie chciał podnieśc ceny ze wzgledu na Unię Europejska to bedzie to oznaczało że chce oszukać. Ceny usług nie maja prawa sie podnieść. :evil:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 12:41 am   

tweety napisał/a:
kryszka napisał/a:
Oj, coś Boryna ostatnio mi podpada. :evil: A tu jeszcze wejście do Unii i pewnie chcieliby podnieść ceny. Chyba będziemy się musieli tam przejechać.



Kryszko jezeli bedzie chciał podnieśc ceny ze wzgledu na Unię Europejska to bedzie to oznaczało że chce oszukać. Ceny usług nie maja prawa sie podnieść. :evil:



Tak, tak, ale wiesz, ceny żywności itp. Ludzie już panikują i robią zapasy, bo wszyscy wokół mówią tylko o podwyżkach. Jakby co będą musieli mi udowodnić na papierze co zdrożało i dlaczego podnosi cenę. Nie dam się. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 1:10 am   

Chcieliśmy 25 czerwca 2005 :)
Ale ten termin jak wiadomo w Borynie zajęty; na pozostałe 3 terminy czerwca na nową salę jak byliśmy tydzień temu jeszcze miejsca były i na sierpień też (nawet na obie), więc cały czas myslimy, jeszcze jeździmy i oglądamy co się da dosłownie ale im dalej tym gorzej :(
a wracając do pierwszego pytania: czy znane są relacje z zabawy w Borynie?
My byliśmy w tą sobote przed weselem w Solarisie i choć lokal bardzo pozytywne wrażenie zrobił, to nalewanie szampana o 16:20 (wesele na 18 ) nie zrobiło na mnie dobrego wrażenia - chociaż może tak jest wszędzie????
przystawki to wyglądały jakby juz co najmniej godzinkę stały :(
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 1:30 am   

Niestety nikt z forumowiczów nie był tam jeszcze na weselu. W którąś najbliższą sobotę może się przejadę w końcu zobaczyć jak to się odbywa, przynajmniej przed weselem, to zdam relację.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Ania 


Wiek: 43
Dołączyła: 18 Lis 2003
Posty: 416
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 9:17 am   

Ja we wrześniu byłam tam własnie przed weselem, oczywiście na starej sali, stoły były bardzo ładnie nakryte, wszystko pasowałao do siebie idealnie.

Kryszko ja też będe walczyć. To całe wesele jużź i tak pogrąży mnie w okropnych długach.
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 9:32 am   

Josephine ja mam wesele w Borynie na starej sali 18.06.2005.
25.06.2005 to był też "mój" termin, ale już na początku marca jak rezerwowałam go nie bvło
 
 
 
tweety 


Wiek: 40
Dołączyła: 31 Sty 2004
Posty: 258
Skąd: łódź/londyn
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 7:14 pm   

kryszka napisał/a:


Tak, tak, ale wiesz, ceny żywności itp. Ludzie już panikują i robią zapasy, bo wszyscy wokół mówią tylko o podwyżkach. Jakby co będą musieli mi udowodnić na papierze co zdrożało i dlaczego podnosi cenę. Nie dam się. 8)



Tak bedziemy walczyc o swoje jakby co :shotgun:
_________________

Zeby Tobie Gość slonko ciagle swiecilo :)
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 9:51 pm   

Kati napisał/a:
Josephine ja mam wesele w Borynie na starej sali 18.06.2005.
25.06.2005 to był też "mój" termin, ale już na początku marca jak rezerwowałam go nie bvło


może uda nam się zarezerwować na 18 na nowej? :)

Na Borynę jesteśmy juz prawie zdecydowani - przeszkadza nam tylko troche to "drugie wesele"; takie mamy mieszane uczucia (np. czy nie słychać, bo to przez ścianę).
A jakby obok miał ktoś znajomy :) to juz nie wydaje się takie złe :30: a nawet bardzo sympatyczne 8)
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Wto Mar 30, 2004 10:01 pm   

hihih ale by był numer :) Fajnie by było
Pan co prawda zapewniał że wesela się nie pomieszają, a sala jest wygłuszona - ale zawsze się można pomieszać celowo :hm:
 
 
 
Edyta 


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Paź 2003
Posty: 1008
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 11:26 pm   

to jak już tyl;e o tej "Borynie" rozmawiamy, to +/- ile jedzie się tam samochodem od Centrum ?? ??
Może od pl. Wolności???
_________________

 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Nie Kwi 04, 2004 11:32 pm   

+/- to myślę że 20-25 minut, hmm nie wiem jak inni
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 12:58 am   

Nie mam pojęcia, bo mnie interesuje tylko droga z Łagiewnik do Boryny.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 1:01 am   

Ufff Wybraliśmy!!!!
Dzisiaj (tj niedziela) byłam u Boryny i cos tam im sie stało z wykładziną, coś przesiąkło, czy zalało, nie wiem ale wykładzina odciągnięta i suszą - Pani mówiła dość pokrętnie, jutro jadę rezerwować to dowiem się więcej z pierwszego źródła, czyli od właściciela :)
zdarzyło sie to na starej sali, bo nowa jeszcze "w proszku" jak to Pani określiła
ponoc wykładzina zaczęła się odklejać, więc poprawiają - to w sumie dobrze, nie?
Piszę, jakby ktoś wybierał się obejrzec po raz pierwszy, bo teraz nie odkryje pełnego uroku tego miejsca
PS
Słyszałyście coś o planach zagospodarowania lasu obok? /alejki, lampy/

-Boryna górą!!!-
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 1:15 am   

kurczę, zastanawiam się czy to dobry pomysł tak w ciemno rezerwować salę której nie widziałaś na żywo? mam pewne obiekcje szczerze mówiąc, bo brak pewności czy nowa sala się spodoba, facet mówił że ma być taka sama a ktoś wspomianał że podobno mniejsza, taki mały chaos informacyjny powstał...
trzeba się chyba z tym przespać i dopiero podjąć decyzję
czy są jakieś pułapki w umowie? czy można tę umowę negocjować czy nie?
T.
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 1:24 am   

josephine napisał/a:
PS
Słyszałyście coś o planach zagospodarowania lasu obok? /alejki, lampy/

Szczerze mówiąc nawet nie oglądałam tego lasu, więc nic nie wiem. Ograniczyłam się do wjazdu i placyku przed wejściem do starej sali.


Josephine, a gdzie jest wykładzina w Borynie?! Co prawda dawno tam byłam, ale chyba bym pamiętała. I w holu i na sali wydawało mi się, że jest tam coś a'la marmur.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 1:33 am   

thiti napisał/a:
czy są jakieś pułapki w umowie? czy można tę umowę negocjować czy nie?
T.

Umowa jest bardzo standardowa. Jeśli chcesz być pewna możesz dopisać swoje punkty, bo tak to większość jest "na gębę" w sensie że dla pana to jest oczywiste i dlatego nie ma tego w umowie. Jeśli chodzi o inne negocjacje to chyba tylko dotyczące ceny, i trochę wątpię w odniesienie sukcesu na tym polu. 8)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 2:43 pm   

Kryszko tam na sali na bank nie ma marmuru ani niczego ala marmur... wykładzina jest tylko taka solidna, przemysłowa.
 
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 8:12 pm   

hello :)
wróciłam, zarezerwowaliśmy na 18tego (czerwca 2005)!!!!
Kati - mamy razem (obok) wesela!!!
Thiti, nie wiem, czy byłaś w środku, ale przecież ta nowa sala jest już prawie skońćzona, nawet juz kolory malują, pan mówi, że około 20tego kładą wykładziny (będą podobne jak w dużej), zresztą tam już wszytsko widac jak na dłoni - układ sali, jakie profile ścian, gdzie scena (będzie trochę większa od tamtej na "starej" sali), gdzie światła, są już luksfery także dla mnie nie jest to kot w worku tylko kwestia 2-3 tygodni wykończenia (może pomyliło Ci się z tym obok w stanie surowym?).
Zresztą pana (czy też dekoratora?) gust mi odpowiada, wątpię, żeby "nagle" coś skaszanił, a kolorki będa podobne - już mówiłam.

Kryszka, to jest wykładzina!!! Taka fajna, że wygląda jak marmurek, bo mój luby też był przekonany, że marmurek, ja nie - bo pamiętam, że sprawdzałam, czy nie jest za "ślisko". :)
Dzisiaj byłam, oglądałam - zdecydowanie wykładzina.

I uwaga... jedna nowość: moja sala ma nr 3, stara - nr 4 :lol:
1 i 2 będą "kiedys od strony lasu - i Pan juz ponaklejał takie numery na drzwiach i przypomina o istotnej rzeczy - umieszczeniu tych numerków na zaproszeniach ;)

Co do lasu - to jeszcze tego lata ma byc tam takie przejście (tylko dla gości) i stawik i ławeczki i alejki i lampeczki...

no dobra, rozmarzyłam się ale tak sie cieszę, że mam to z głowy....
 
 
 
Kati 


Dołączyła: 23 Lut 2004
Posty: 3262
Skąd: :)
Wysłany: Pon Kwi 05, 2004 8:15 pm   

Josephine 18.06.2005??

Ciekawe czy nam się goście nie pomieszają hihihihi


Josephine masz jakiś gości przyjezdnych?? Ciekawe czy hotel będzie już gotowy caly czy tylko ta część co teraz
 
 
 
thiti 

Wiek: 47
Dołączyła: 30 Mar 2004
Posty: 86
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 12:52 am   

fakt, pomyliłam z budynkiem obok, widziałam w środku tę niewykończoną salę co mnie trochę uspokoiło :)
podobno 9 maja ma być tam komunia więc muszą się uwijać :)
która z Was będzie jako pierwsza wystąpi w Borynie? chyba Kryszka?
a tak w ogóle to jakoś nie mogę się doliczyć kto już zarezerwował Borynę?
Kryszka, Kati, Josephine, czy jeszcze ktoś? może trzeba było hurtem załatwić z jakimś rabatem ? ;)
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 1:43 am   

thiti napisał/a:
która z Was będzie jako pierwsza wystąpi w Borynie? chyba Kryszka?
a tak w ogóle to jakoś nie mogę się doliczyć kto już zarezerwował Borynę?
Kryszka, Kati, Josephine, czy jeszcze ktoś? może trzeba było hurtem załatwić z jakimś rabatem ? ;)


Pierwsza będzie Wiewiorka, ale niestety jakiś czas temu zniknęła z forum. :( Przede mną będzie jeszcze Ania - 2 października na nowej sali. :mrgreen:
A o rabacie nie zapomnę przypomnieć... :wink:
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
josephine 

Wiek: 44
Dołączyła: 29 Mar 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 7:58 am   

Kati
do przyszłego roku ma być już ta druga część hotelu zrobiona - tam będzie dodatkowo 20 pokoi, a gości przyjezdnych raczej nie będzie, najwyżej dwa pokoiki (no i nasz... :) )
nie martw się :) - jakoś damy radę

Aha!
No i w ogóle zdążyłam, bo już ktos tak wstępnie (telefonicznie) zaklepał 18 i 11 czerwca, ale że my przyjechaliśmy wcześniej... :)

j.
 
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 5:22 pm   

Wracając z basenu w niedziele pojechała sobie to Wasze cudo obejżec. No fajne, fajne:)

Pan mi jeszcze powiedział ze ten taras-podjazd bedzie przerobiony. powyjmuja tak z 6 m
wzdłóż kostke i maja tam zasadzić żywopłot, który bedzie oddzielał gości weselnych. Wykładzina był w stanie rozbebłanym ale pan mówił ze wszystko bedzie ok.


Nie podoboało mi sie jedno psuło cały urok. Mianowice szafa z napojami (taka jak w sklepach na coca-cole,oszklona) przy barku beee tego nie powienno tam byc. Porażający efekd elegancji tak zniweczony:(
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 5:42 pm   

olenka napisał/a:
Nie podoboało mi sie jedno psuło cały urok. Mianowice szafa z napojami (taka jak w sklepach na coca-cole,oszklona) przy barku beee tego nie powienno tam byc. Porażający efekd elegancji tak zniweczony:(

Akurat to nie jest nic dziwnego.
Z tego co zauważyłam takie szafy są w każdej restauracji z oddzielnym barem - nawet w ekskluzywnej "Malinowej". :wink:
Nie wiem, jak to wygląda w "Borynie", ale jeśli jest "w obszarze" baru to OK.
_________________
 
 
olenka 


Wiek: 46
Dołączyła: 13 Gru 2003
Posty: 457
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 06, 2004 8:36 pm   

Tak Asiek masz racje stoi obok baru:) barku , ale nie wszyscy młodzi maja bar zamówiony i nie beda kozystac.
zdaje sobie sprawe ze przestawianie takiej szafy na dobre jej nie wyjdze :) ale jakoś mi nie pasuje:)

a taki łady łososiowy kolor sali mi sie bardzo podoba (mam go w domku na ścianach):)
_________________
--------------------------------------------------
--##@@ ślubuję 18 września 2004 @@##--
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl