Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Sale Weselne Bełchatów
Autor Wiadomość
renataroman 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 16
Skąd: Belchatow
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 3:37 pm   

ola88 napisał/a:
renataroman napisał/a:
Jak żył śp Krakowiak
no u nas np. miał wielkie "ale" że świadek nie chciał iść do komunii, albo to że chcieliśmy godzinę 17 mówił że ok, ok i ze w ogóle niby zapisał w zeszycie (bo byliśmy tak ponad rok przed rezerwować godzinę - co nawet wtedy jeszcze nie było zeszytów na dany rok) i jak przyszło później co do czego okazało się że godzina 17 była już zajęta :P i musieliśmy inną godzinę brać.
Widać mało wpływowi byliśmy ;)


renataroman napisał/a:
Ja jednak myślę że przy odpowiedniej argumentacji z większością z nich się wszystko załatwi...
myślę że wystarczy przejechać się po kancelariach i popytać.

Wpływowi jak wpływowi ,marudzi każdy z nich ale ogólnie to mówiło się że za kasę wszystko się załatwi i wydaje mi się że tak jest wszędzie tylko pomarudzić -pomarudzą ale przecież chyba nie wyzuca ?...

[ Dodano: Sro Mar 19, 2014 3:39 pm ]
nawet samobójcą robią pogrzeby co kiedyś było nie do pomyślenia więc nie rozumiem jaki problem z postem tym bardziej że sprawa dotyczy pojedyńczego przypadku :lol:
 
 
Romus_Julcia 

Wiek: 45
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 26
Skąd: Bełchatów, Radomsko
Wysłany: Sro Mar 19, 2014 8:47 pm   

ola88 napisał/a:
anana, a byłaś we wszystkich Bełchatowskich Kościołach? Może jednak gdzieś się zgodzą :) Bo to wesele jeszcze przed Wielkanocą? A jak nie znajdziecie w Bełchatowie to może w okolicznych miejscowościach poszukać, może coś się uda :)

Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 7:41 pm   

Dzięki dziwczyny, podbudowałyście mnie do tej " walki" :) a tym czasem również dla innych zainteresowanych powstaje nowy hotel w Słupi, wesela mają być extraaaaa ! :lol:
_________________
ania
 
 
renataroman 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 16
Skąd: Belchatow
  Wysłany: Pią Mar 21, 2014 8:04 pm   

widze ze juz chyba cos masz na oku?!, pochwal się który księżulek się "złamał"
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią Mar 21, 2014 9:45 pm   

Żaden się nie złamał :| ale jak zrealizuję mój plan działania :mrgreen: to się pochwalę co i jak.

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:47 pm ]
Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.[/quote]
A czy wy też pobieraliście się w piątek ? :-)

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:50 pm ]
ahhh dziewczyny tak na marginesie - chodzi mi o zwykły piątek nie podczas wielkiego postu i mimo wszystko dla proboszcza na dolnośląskim np. to nie do przyjęcia.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D
_________________
ania
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Czw Kwi 03, 2014 10:39 pm   

Dziewczyny napiszcie coś więcej o Arkadii przy Wawrzkowiżnie- bo znajoma tam trafiła wolny termin ale się obawia bo ogólnie to niezbyt ciekawe opinie krążą o tym miejscu…
Jak to się ma z rzeczywistością?ponoć to typowa hamówka? jak z obsługą i czystością, jedzenie ??osobiście słyszałam że jeszcze gorzej niż w Barbórce byłam tam na weselu obsługa masakra,jedzenie zimne u Maziarza ale nigdy nie byłam w Arkadii.
_________________
Ania
 
 
kociaczek5556 

Dołączyła: 24 Mar 2014
Posty: 14
Skąd: bełchatów,zelów
  Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 8:06 am   

Ania9999 napisał/a:
Dziewczyny napiszcie coś więcej o Arkadii przy Wawrzkowiżnie- bo znajoma tam trafiła wolny termin ale się obawia bo ogólnie to niezbyt ciekawe opinie krążą o tym miejscu…
Jak to się ma z rzeczywistością?ponoć to typowa hamówka? jak z obsługą i czystością, jedzenie ??osobiście słyszałam że jeszcze gorzej niż w Barbórce byłam tam na weselu obsługa masakra,jedzenie zimne u Maziarza ale nigdy nie byłam w Arkadii.


Chyba Karpatia nie Arkadia…, szczerze mówiąc to średni ten lokal z wyglądu,mało miejsca ale nigdy tam nie byłam na weselu ,samo to miejsce przy drodze na elektrownie wcisnięte pod jakąś rurę :kwasny: . Natomiast w Barburce na weselu obiad podano mi chłodny,panie kelnerki -(każda z innej parafii )nie za bardzo profesjonalne-jak zupa się wylała sierocie to 15 minut czekaliśmy żeby to posprzatala wylala 1/3 taleza,jedzenie maja chyba przywozone. Lokal w centrum miasta sprawia wrażenie nowoczesnej fajnej restauracji ale od środka nieporozumienie :smile: ludzi kusi chyba cena za talerzyk .Osobiście nie zdecydowałabym się na zorganizowanie tam swojego wesela.
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Pią Kwi 04, 2014 6:44 pm   

0czywiscie chodzi o Karpatie przy Wawrzkowiżnie sama tylko tam kiedyś przejazdem po jakąś wodę weszłam ale to bardziej w tygodniu mi podrzedną knajpę przypominało niż salę weselną.

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2014 6:45 pm ]
Aczkolwiek na weselu tam nigdy nie byłam więc warto podpytać :wink:
_________________
Ania
 
 
AK 08.2015 

Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Bełchatów , Zelów
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 8:31 am   

Ania9999 napisał/a:
0czywiscie chodzi o Karpatie przy Wawrzkowiżnie sama tylko tam kiedyś przejazdem po jakąś wodę weszłam ale to bardziej w tygodniu mi podrzedną knajpę przypominało niż salę weselną.

[ Dodano: Pią Kwi 04, 2014 6:45 pm ]
Aczkolwiek na weselu tam nigdy nie byłam więc warto podpytać :wink:

nie chce tu nikogo obrazic bo wiadomo jak jest z pieniedzmi ale barborka i ta Karpatia to chba najgorszy wybor z lokali weselnych

[ Dodano: Wto Kwi 15, 2014 2:00 pm ]
anana napisał/a:
Żaden się nie złamał :| ale jak zrealizuję mój plan działania :mrgreen: to się pochwalę co i jak.

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:47 pm ]
Zapytaj w Parznie lub w Grocholicach - bardzo ładne Kościoły i może nie będą tak zmanierowani jak w Bełchatówku.
My załatwiliśmy wszystko w Parznie i ksiądz wydawał się być bardzo przystępny i wporządku.

A czy wy też pobieraliście się w piątek ? :-)

[ Dodano: Pią Mar 21, 2014 9:50 pm ]
ahhh dziewczyny tak na marginesie - chodzi mi o zwykły piątek nie podczas wielkiego postu i mimo wszystko dla proboszcza na dolnośląskim np. to nie do przyjęcia.

[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D [/quote]
Aniu zaintrygowała mnie twoja sprawa z waszym ślubem, poszłaś z tym do przodu?
 
 
kamila26 

Wiek: 35
Dołączyła: 15 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: opole
Wysłany: Wto Kwi 15, 2014 6:38 pm   

jak macie problem z wyborem sali na wesele, proponuje przejrzeć oferte restauracji Laura, mają dobre jedzenie i profesjonalną obsługę.
_________________
kamila26
 
 
ada121 

Dołączył: 18 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Gdansk,Opole
  Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 2:20 pm   

Słuchajcie Laura jest the best ja też tam kiedyś byłem na weselu i nie widziałem nigdzie takiego przepychu ,zresztą właściciel bardzo przyjemny gośc to co o nim mowia to bzdura nie wierze ze kogos moglby oszukac .Najlepszy wybor w tych pseudo salkach bełchatowskich. szczerze polecam i zgadzam sie z kolezanka w zupelnosci Jan w porownaniu z nim to lipa
Ostatnio zmieniony przez ada121 Pią Kwi 18, 2014 2:21 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 10:51 pm   

Nie zgadzam się z opinią powyżej. Owszem należy rozpatrzyć propozycję Laury natomiast na mnie ona nie zrobiła większego wrażenia ( różni ludzie - różne gusta). Miałam okazję zweryfikować jak wygląda tam wesele i nie najadłam się a jakość potraw pozostawia wiele do życzenia. Propozycja Jana bez porównania, kuchania bez zarzutu. Osiągnięcia szefa kuchni mówią same za siebie. "Wymiata" Przysiółek - minusem jest jednak limit liczby gości na weselu :/ . Nie chcę robić nikomu reklamy, sama wybrałam jeszcze inną salę :) opinią podzielę się po wszystkim bo wybrałam w ciemno.
P.S
Po 2-óch miesiącach szykania sali na mojej liście znalazło się około 40 obiektów i polecam - Dwór Słupia, Jan, Wrzosowa w Kamieńsku, Przysiółek, Osada rybacka Sereczyn i trochę dalej od Bełchatowa - Malutkie Resort, Kolumna Park, Dziekie Wino. I NIKT TU JESZCZE NIE WSPOMNIAŁ O NAJPIĘKNIEJSZEJ SALI OSP W DŁUTOWIE WIĘC JA TO ROBIĘ :)
Ale podkreślam każda ma swój gust i inne proirytety pod kątem wesel.
Życzę zadowalających poszukiwań !

[ Dodano: Sob Kwi 19, 2014 10:56 pm ]
[ Dodano: Czw Mar 27, 2014 9:21 pm ]
Dziewczyny a jaki zespół ? Kogo polecacie ? :D [/quote]
Aniu zaintrygowała mnie twoja sprawa z waszym ślubem, poszłaś z tym do przodu?[/quote]

Tak znalazła się sala na sobotę i chyba nie będę musiała się upraszać o błogosławieństwo w piątek, ale dowiedziałam się również że w Drużbicach to nie byłby duży problem :D więc tak jak przypuszczałyście w mniejszych miejscowościach gdzie nie ma 6 ślubów dziennie a i czasami żadnego ojczulkowie są bardziej przychylni ;)
_________________
ania
 
 
ADA333 

Dołączyła: 20 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: belchatow
Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 7:54 am   

obdzwonilam czesc orkiestr na przyszly rok i powiem wam ze nie wyglada to optymistycznie, wiekszosc jest zajeta moze podpowiecie na prv do kogo mozna jeszcze sie zglosic w tym temacie,za wszystkie posty z gory dziekuje :smile:
_________________
ADZIA
Ostatnio zmieniony przez ADA333 Nie Kwi 20, 2014 7:54 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Nie Kwi 20, 2014 5:28 pm   

Spruboj poszukac gdzies dalej nie tylko w okolicach belchatowa, czasami trzeba doplacic za dojazd ale w porownaniu co ceny za calosc to wyjdzie nie duzo :) hmmmm tak na marginesie dobrych muzykow rzeczywiscie brakuje
_________________
ania
 
 
andziaaa 

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Szczerców
Wysłany: Czw Kwi 24, 2014 7:32 pm   

Ja osobiście zastanawiam się nad Hotelem Turmot w Klukach, byliśmy tam w tamtym roku na Sylwestra i było naprawdę fajnie. Nie wiem jeszcze jak z cenami, ale chyba jest taniej niż w Bełchatowie bo 250zł od osoby to dla mnie zdecydowanie za dużo :)
 
 
renataroman 

Dołączyła: 03 Lis 2013
Posty: 16
Skąd: Belchatow
Wysłany: Pią Kwi 25, 2014 7:12 pm   

andziaaa napisał/a:
Ja osobiście zastanawiam się nad Hotelem Turmot w Klukach, byliśmy tam w tamtym roku na Sylwestra i było naprawdę fajnie. Nie wiem jeszcze jak z cenami, ale chyba jest taniej niż w Bełchatowie bo 250zł od osoby to dla mnie zdecydowanie za dużo :)

Chetnie bym pomogla ale w Turmocie nigdy nie byłam ta lokalizacja taka troche cieżka przy trasie szybkiego ruchu ,ktos wie jak tam z jedzeniem i obsługa?
 
 
beti891 

Dołączyła: 02 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: bełchatów
Wysłany: Sro Maj 14, 2014 2:09 pm   

Hej. Dziewczyny a możecie powiedzieć coś o sali OSP w Łękińsku? W sumie to z braku laku sala zarezerwowana, ale chciałabym usłyszeć jakieś opinie na jej temat.
 
 
madzialena88 

Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: łódzkie
Wysłany: Czw Maj 15, 2014 9:57 pm   

Kilka ładnych lat temu się tam bawiłam, wspomnienia jedne z lepszych:) z tym że wiele od tamtego czasu się mogło zmienić
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
  Wysłany: Sro Maj 21, 2014 12:25 pm   

anana napisał/a:
Dzięki dziwczyny, podbudowałyście mnie do tej " walki" :) a tym czasem również dla innych zainteresowanych powstaje nowy hotel w Słupi, wesela mają być extraaaaa ! :lol:


Byliśmy w tym dworku w Słupi ale tam chyba można zrobić małe przyjęcie a nie wesele , nie ma sali, dla mnie to korytarz i po kątach poupychani ludzie,miejsca na okolo 40 osob do tanca nawet nie ma miejsca nie wiem kto tam sie zdecyduje na wesele , cenami zachecaja ale nie sadze żeby lokal mial branie.
_________________
Ania
 
 
missiak177 

Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 6
Skąd: Zelów
Wysłany: Sro Maj 21, 2014 7:58 pm   

A ja polecam nowo powstałą sale weselną w Lubcu koło bełchatowa.
Sam sie dowiedzialem o niej przez przypadek ale juz mam ją zarezerwowaną na wesele w przyszlym roku.

Sala nówka dopiero było pierwsze wesele w kwietniu po świetach ;)
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Maj 22, 2014 6:20 pm   

Bardzo ładna ta sala w Lubcu a czy są tam jakieś noclegi ?
P.S
Dziewczyny ile płaciłyście za ślub w kościele :) ?? ?

[ Dodano: Czw Maj 22, 2014 10:16 pm ]
Ania9999 napisał/a:
anana napisał/a:
Dzięki dziwczyny, podbudowałyście mnie do tej " walki" :) a tym czasem również dla innych zainteresowanych powstaje nowy hotel w Słupi, wesela mają być extraaaaa ! :lol:


Byliśmy w tym dworku w Słupi ale tam chyba można zrobić małe przyjęcie a nie wesele , nie ma sali, dla mnie to korytarz i po kątach poupychani ludzie,miejsca na okolo 40 osob do tanca nawet nie ma miejsca nie wiem kto tam sie zdecyduje na wesele , cenami zachecaja ale nie sadze żeby lokal mial branie.


No właśnie tak jak podkreślałam w poprzednich postach rzecz gustu. Sala wygląda zachęcająco jednak jest to miejsce na eleganckie wesele, być może nie duże ale ma swój klimat i w porównaniu z dworkiem w Domiechowicach konkurencyjne ceny. Niestety zdięcia można zobaczyć tylko na facebooku - https://www.facebook.com/...?type=3&theater
_________________
ania
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Maj 24, 2014 9:34 pm   

Cytat:
Dziewczyny ile płaciłyście za ślub w kościele :) ?? ?

mnie również ta kwestia bardzo interesuję... :roll:
 
 
missiak177 

Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 6
Skąd: Zelów
Wysłany: Wto Maj 27, 2014 11:47 am   

sa 3 pokoje
no sala ładna, rzecz gustu jednemu sie bedzie podobac drugiemu nie :)
 
 
anana 

Dołączyła: 07 Lut 2014
Posty: 23
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Cze 03, 2014 6:37 pm   

NO DZIEWCZYNY HALO CO Z TYM KOŚCIOŁEM :d ?? ???? A CO Z SUKIENKAMI GDZIE CO I JAK I ZA ILE :p PISZCIE SWOJE DOŚWIADCZENIA
_________________
ania
 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Cze 03, 2014 9:39 pm   

anana, to jest wątek o salach, zajrzyj do tych tematów
http://www.forum.wesele-l...=2286&start=500
http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=9155
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
chryzantema 

Dołączyła: 04 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lip 04, 2014 8:49 pm   

Witam.
Ślub: Kościół Narodzenia NMP (Kościuszki). Strzał w dziesiątkę! Przepiękny, kameralny, kazanie super. Łączne koszty ślubu: 1500 zł
Sala: Dworek Stara Szkoła. Wszystkim się podobało. Wystrój ok. Ale drugi raz nie wybralibyśmy tego miejsca. Zdecydowanie bardziej Jan - obsługa profesjonalna, wiadomo za co się płaci.
DJ zamiast zespołu. Nie bójcie się DJ'a! Zabawa była doskonała. O połowę mniejsze koszty. Jeśli jest dodatkowo doskonałym wodzirejem, sprawdzi się dużo lepiej niż zespół. Uwierzcie.
Wódka: Stumbras Pure. Droga, ale warto.
Suknia: Salon Adora. Polecam serdecznie.
Makijaż: Pani Iza z salonu Isabella na Mielczarskiego. Próbowałam już makijażu w wielu miejscach, ale ta Pani jest naprawdę niezastąpiona :)
Fryzura: Pani Kasia z salonu Belleza. Serdecznie polecam :)

Dziewczyny przygotowan do wesela jest cała masa. Jeszcze więcej pieniędzy.Ale nigdy nie zastanawijacie się, czy na pewno było warto. Było. Ten dzień będziecie wspominać do końca życia, chociaż minie tak szybko jak piękny sen...
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Lip 09, 2014 10:27 am   

ada121 napisał/a:
Słuchajcie Laura jest the best ja też tam kiedyś byłem na weselu i nie widziałem nigdzie takiego przepychu ,zresztą właściciel bardzo przyjemny gośc to co o nim mowia to bzdura nie wierze ze kogos moglby oszukac .Najlepszy wybor w tych pseudo salkach bełchatowskich. szczerze polecam i zgadzam sie z kolezanka w zupelnosci Jan w porownaniu z nim to lipa

Coś mi tu śmierdzi autoreklamą - jeden pościk wychwalający właściciela i lokal !! !
Czyżby było tak kiepsko z Laurą ? :kwasny:
współczuje
_________________
Sylwia
 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 14, 2014 5:27 pm   

Poszukuję kogoś do oprawy muzycznej w kościele.. skrzypce, chór...może macie kogoś do polecenia? :-)
ślub we wrześniu na dolnoslaskim ;-)
 
 
madzialena88 

Dołączyła: 29 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Lip 14, 2014 9:20 pm   

hej dziewczyny! nie było łatwo wybrać salę, ale udało się! :) po wielu kilometrach przejeżdżonych, padło na Kubusia- zobaczymy jak będzie:) zamiast orkiestry wybraliśmy "ekipę" Wodzireja Piotra Pająka:) również jak karolina99 szukamy skrzypka na błogosławieństwo/kościól:) jak ktoś kogoś zna, ładnie proszę o namiary:)
 
 
laciapane 

Dołączyła: 16 Gru 2013
Posty: 4
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 31, 2014 7:17 pm   wesele

hej, ja zdecydowałam się na sale w Zwierzchowie, co do kościoła to na szczęście wybraliśmy zespół który w cenie na oprawę ślubu w kościele i grę na skrzypcach w domu u młodej. Znalazłam przypadkiem dziewczynę, która śpiewa w kościele, może któraś z was bedzie zainteresowana to wysle na priv. Cena za ślub na binkowie to koszt 800zł w tym roku, mam nadzieje, że się to nie zmieni za rok ;)
 
 
M4rcysi4 


Wiek: 34
Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 4350
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Lip 31, 2014 10:03 pm   

laciapane napisał/a:
Cena za ślub na binkowie to koszt 800zł w tym roku, mam nadzieje, że się to nie zmieni za rok ;)

Boże widzisz i nie grzmisz! Nadzieja, że się nie zmieni? Raczej nadzieja, że ograniczą te koszty do jakichś normalnych stawek...
_________________
 
 
Lanki92 

Dołączyła: 22 Lis 2013
Posty: 9
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon Sie 11, 2014 8:09 pm   

Dziewczyny możecie polecić jakiegoś fryzjera, kosmetyczkę i kwiaciarnie w Bełchatowie?
_________________

 
 
ava 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lut 2008
Posty: 3728
Skąd: Bełchatów/Łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2014 8:37 am   

Lanki92, spójrz sobie na ten temat http://www.forum.wesele-l...opic.php?t=4107
We wrześniu mnie i moje siostry (w tym pannę młodą) będzie malować p. Olga Michalska http://www.mobilnakosmetyczka.info/ Jeśli nie zapomnę to po wszystkim napiszę jak wyszło :wink:

Co do kwiaciarni, to ja i moja siostra miałyśmy bukiety z kwiaciarni Irys na Wojska Polskiego (taka mała zaraz przy rynku), byłyśmy zadowolone. Moja druga siostra też będzie tam zamawiała bukiet na ślub.
_________________
Nasz ślub - 05.09.2009r.

 
 
karolina99 

Dołączyła: 27 Gru 2012
Posty: 135
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 12, 2014 11:11 am   

włosy: ja polecam p. Bogusią z salonu MODERNO
makijaż: Aleksandra Poborska (ma fanpage na FB), Jystyna z salonu Beauty

pozdrawiam :D
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
  Wysłany: Sro Sie 13, 2014 8:59 pm   fryzjerka,kosmetyczka

Lanki92 napisał/a:
Dziewczyny możecie polecić jakiegoś fryzjera, kosmetyczkę i kwiaciarnie w Bełchatowie?

Ja osobiście polecam Panią Żanetę z Mielczarskiego salon LA visage z tego co wiem to kosmetyczki też są warte polecenia ...
_________________
Sylwia
 
 
madziek 

Dołączyła: 14 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: łodzkie
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 12:25 pm   

A może któraś z Was robiła wesele w Laurze? Słyszałam, że jest bardzo fajnie, że miła obsługa i dobry catering. Właśnie z narzeczonym zaczynamy powoli myśleć nad miejscem :)
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 9:35 pm   

madziek napisał/a:
A może któraś z Was robiła wesele w Laurze? Słyszałam, że jest bardzo fajnie, że miła obsługa i dobry catering. Właśnie z narzeczonym zaczynamy powoli myśleć nad miejscem :)

Wydaje mi się że jak za te pieniądze które biorą to są fajniejsze i konkretniejsze miejsca w okolicy mnie ta sala nie urzekła zaliczyłam tam dwa wesela na tle innych było bardzo przeciętnie ale lepiej niż w Kubusiu i Karpatii może nawet i Starej Szkole….
Na ile osób robicie to wesele ?
_________________
Sylwia
 
 
AK 08.2015 

Dołączył: 12 Kwi 2014
Posty: 11
Skąd: Bełchatów , Zelów
Wysłany: Czw Sie 14, 2014 10:18 pm   

[quote="madziek"]A może któraś z Was robiła wesele w Laurze? Słyszałam, że jest bardzo fajnie, że miła obsługa i dobry catering. Właśnie z narzeczonym zaczynamy powoli myśleć nad miejscem :) [/quot
fakt nie chce nic sugerowac ale powinnas sie jeszcze rozejzec Laura napewno nie jest najlepszym wyborem w oklolicy .... ile teraz biora za wesele z poprawinami i co w tym jest?
 
 
madziek 

Dołączyła: 14 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: łodzkie
Wysłany: Wto Sie 19, 2014 1:54 pm   

wesele chcemy na 100 osób, podano nam widełki (z poprawinami): 240 -260, mi się właśnie tam bardzo podoba, jak byliśmy z narzeczonym to zrobili na nas bardzo dobre wrażenie :)
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Czw Sie 21, 2014 9:28 pm   

A ile dan goracych i reszta dodatkow w tej opcji i tej?
_________________
Sylwia
 
 
madziek 

Dołączyła: 14 Sie 2014
Posty: 3
Skąd: łodzkie
Wysłany: Pon Sie 25, 2014 3:15 pm   

Wiesz co, to już się ustala indywidualnie, właściciel jest bardzo miły i kontaktowy - u mnie narzeczony głównie o tym rozmawiał, gdzieś to miał oczywiście zapisane, poszukam to napiszę, co było dokładnie w menu :)
 
 
Iwonicze 

Dołączyła: 23 Gru 2013
Posty: 15
Skąd: lodz belchatow
  Wysłany: Wto Sie 26, 2014 1:42 pm   

Fakt smierdzi tu autoreklama Laury tez bylam tam na weselu i było bardzo przecietnie .Nie wiesz na jakie menu zdecydowałaś się na swoje wesele??? Osobiście uwazam ze nie lepszego jedzenia i obsługi jak w Janie i Przysiółku.
_________________
Iwona
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
Wysłany: Wto Sie 26, 2014 9:05 pm   

To bardzo proste Przysiółek to hotel więc restauracja chodzi na co dzien i przerabia ludzi z całej Polski, mają do czynienia z dużym przekrojem klientów i różnymi wymaganiami ,rasowi kelnerzy itd Jan tez ma restauracje czynna co dziennie. Z drogi podjezdza sporo klientow wiec i jakosc musza trzymac- to właśnie przekłada się na bardzo dobra kuchnie z obsługą min wesel. Pozostale lokale to sale weselne ktore otwiera sie przed weekendem zeby uszykowac weselicho wiec profesjonalisci się u nich nie zatrzymaja na długo bo nie zarobia tyle co w pracy na co dzien bo jaka płaca taka praca zawsze tak bylo!
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 7:53 am   

Znajoma zastanawia sie nad dworkiem slupia byl tam ktos na weselu potrebne sa informacje
jak z jedzeniem podobno ma to jakis gosc z radomska
_________________
Sylwia
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 10:39 am   

sylwiasylwia, dworek słupia to dość nowa sala na rynku, bo bodajże od połowy czerwca.
Rodzicie byli ostatnio na weselu i są zadowoleni :) tylko to nie było w dworku - tylko taki wielki namiot - nie wiem czy to kwestia że na weselu było ok.130 osób. Czy jak na mniejszą liczbę osób to jest to w dworku. Więc był to wielki namiot. Najlepiej przejechać się i sprawdzić na miejscu co i jak :)
Ale rodzice bardzo zadowoleni wrócili :)
_________________
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sro Sie 27, 2014 11:08 pm   Słupia

ola88 napisał/a:
sylwiasylwia, dworek słupia to dość nowa sala na rynku, bo bodajże od połowy czerwca.
Rodzicie byli ostatnio na weselu i są zadowoleni :) tylko to nie było w dworku - tylko taki wielki namiot - nie wiem czy to kwestia że na weselu było ok.130 osób. Czy jak na mniejszą liczbę osób to jest to w dworku. Więc był to wielki namiot. Najlepiej przejechać się i sprawdzić na miejscu co i jak :)
Ale rodzice bardzo zadowoleni wrócili :)

No własnie!!! moi znajomi byli na podobno pierwszym i ostatnim weselu w tym roku i mówili że nie radzą sobie z podmokłym terenem że pełno komarów i to nie jest kwestia jakis swiec dymnych i braku srodkow czy ze ktos o tym nie pomyslal tylko z tym jest tam naprawde duzy problem z bagnami pobliskimi, laski w szpilkach plasajace po trawie a nasz klimat nigdy 100% nie dopasuje sie do wesela w namiocie Ten wlascieciel nerwowy nawet wywalil klienta ktory na podjazd pod dworek podjechal swoim autem-nowobogacki baran ,ogolnie lipa; w dworku jeden czy dwa pokoje. "moczary dookola" W kuchani nie maja na miejscu pomimo tego co mowia to wszystko przyjezdza- osobiscie nie zaryzykowalabym …poniekad naprawde ladnie w wizualnym aspekcie ale musialaby obok stanac restauracja z prawdziwego zdarzenia z kuchnia i izolacja sali od wewnatrz zeby stanowic realne zagrozenie dla sal z okolic,!!!!... !
_________________
Sylwia
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Czw Sie 28, 2014 10:11 am   

Moi rodzice sobie salę chwalilj :) więc kto co lubi :)
_________________
 
 
Ania9999 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 18
Skąd: radomsko
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 6:16 pm   Re: Słupia

[quote="sylwiasylwia"]
ola88 napisał/a:
sylwiasylwia, dworek słupia to dość nowa sala na rynku, bo bodajże od połowy czerwca.

No własnie!!! moi znajomi byli na podobno pierwszym i ostatnim weselu w tym roku i mówili że nie radzą sobie z podmokłym terenem że pełno komarów i to nie jest kwestia jakis swiec dymnych i braku srodkow czy ze ktos o tym nie pomyslal tylko z tym jest tam naprawde duzy problem z bagnami pobliskimi, laski w szpilkach plasajace po trawie a nasz klimat nigdy 100% nie dopasuje sie do wesela w namiocie Ten wlascieciel nerwowy nawet wywalil klienta ktory na podjazd pod dworek podjechal swoim autem-nowobogacki baran ,ogolnie lipa; w dworku jeden czy dwa pokoje. "moczary dookola" W kuchani nie maja na miejscu pomimo tego co mowia to wszystko przyjezdza- osobiscie nie zaryzykowalabym …poniekad naprawde ladnie w wizualnym aspekcie ale musialaby obok stanac restauracja z prawdziwego zdarzenia z kuchnia i izolacja sali od wewnatrz zeby stanowic realne zagrozenie dla sal z okolic,!!!!... !

MOJA ZNAJOMA TAM BYŁA NA WESELU I TEŻ MÓWI ŻE SĄ BAGNA DO OKOŁA I PEŁNO KOMARÓW, KUCHNIA TEŻ PONOĆ PRZECIĘTNA :roll:
_________________
Ania
 
 
zbranzy 

Dołączyła: 12 Kwi 2014
Posty: 75
Skąd: belchatow , lodz
  Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 9:17 pm   SŁUPIA

CENY JAK W SAN FRANCISCO - DLA KONKRETNEJ KLIENTELI TYLKO W OKOLICACH TAKIEJ BRAK …
JAKOSC NIE ADEKWATNA DO CENY :!:
 
 
sylwiasylwia 

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 17
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Wto Wrz 02, 2014 9:54 pm   

chryzantema napisał/a:
Witam.
Ślub: Kościół Narodzenia NMP (Kościuszki). Strzał w dziesiątkę! Przepiękny, kameralny, kazanie super. Łączne koszty ślubu: 1500 zł
Sala: Dworek Stara Szkoła. Wszystkim się podobało. Wystrój ok. Ale drugi raz nie wybralibyśmy tego miejsca. Zdecydowanie bardziej Jan - obsługa profesjonalna, wiadomo za co się płaci.
DJ zamiast zespołu. Nie bójcie się DJ'a! Zabawa była doskonała. O połowę mniejsze koszty. Jeśli jest dodatkowo doskonałym wodzirejem, sprawdzi się dużo lepiej niż zespół. Uwierzcie.
Wódka: Stumbras Pure. Droga, ale warto.
Suknia: Salon Adora. Polecam serdecznie.
Makijaż: Pani Iza z salonu Isabella na Mielczarskiego. Próbowałam już makijażu w wielu miejscach, ale ta Pani jest naprawdę niezastąpiona :)
Fryzura: Pani Kasia z salonu Belleza. Serdecznie polecam :)

Dziewczyny przygotowan do wesela jest cała masa. Jeszcze więcej pieniędzy.Ale nigdy nie zastanawijacie się, czy na pewno było warto. Było. Ten dzień będziecie wspominać do końca życia, chociaż minie tak szybko jak piękny sen...


CHODZI O TA PIERWSZA SALE W GROCHOLICACH CZY TA NOWA ? ZNAJOMY MÓWIŁ ŻE NA TEJ NOWEJ TEŻ ZACZELI OSZCZEDZAĆ NA KLIENTACH.WSZYSTKO PIEKNIE JAK SIE UMOWE PODPISUJE PÓŻNIEJ RÓŻNIE TO BYWA- ZNAJOMA SIĘ ZASTANAWIA BO 6 LAT TEMU BRAT MIAL WESELE I BYL ZADOWOLONY, MOŻE KTOŚ MIAŁ TAM OSTATNIO WESELE I PODZIELI SIE SPOSTRZEŻENIAMI Z GÓRY DZIEKUJE.
_________________
Sylwia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl