Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
THE TIME
Autor Wiadomość
=MiLi= 


Wiek: 37
Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 897
Skąd: Rtk, ale z Bałut
Wysłany: Pią Sie 10, 2007 9:51 pm   

Nie, to nie Krzysiek, to Arti ;)
_________________
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 11:54 am   

Hejka, mam do Was pytanko..jak wyglądał marsz weselny wykonany przez zespół Time skoro Oni nie mają akordeonu? Podobno wogóle nie wychodzą przed salę witać młodych tylko witają dopiero na sali.Jak to było u Was??
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 12:02 pm   

ja miałam powitanie na sali, nawet nie pomyślałam o tym aby było przed :) sala to uniemożliwiała :) a co do marsza weselnego, to gra się go na sali?? myślałam że tylko na wyjściu z kościoła
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 18, 2007 8:33 pm   

U mnie było przed salą - orkiestra była w środku, prowadzący z mikrofonem przed. Marsza chyba nie grali, nie pamiętam. Po "100 lat" była chyba jakaś przygrywka do siadania za stołami.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 20, 2007 10:13 am   

beacia napisał/a:
Hejka, mam do Was pytanko..jak wyglądał marsz weselny wykonany przez zespół Time skoro Oni nie mają akordeonu? Podobno wogóle nie wychodzą przed salę witać młodych tylko witają dopiero na sali.Jak to było u Was??

U nas grali na sali, a goscie odspiewali sami sto lat przed salka, Pan kamerzysta "sklepal" :cool: wszystko ladnie w calosc i na filmiku podlozyl muzyke orkiestry pod powitanie
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
beacia 

Dołączyła: 05 Sie 2007
Posty: 69
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 22, 2007 2:01 pm   

Oki, dzięki za odpowiedzi :) My też zdecydowaliśmy się na Time :)
 
 
Aniaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 159
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 9:48 pm   

czy zespol time ma juz jakas strone. tak wszyscy zachwalaja ze chcialabym sie przekonac na wlasne uszy
z gory dziekuje
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 26, 2007 10:16 pm   

na razie strony nie mają, ale podobno już ją tworzą :)
_________________
 
 
 
JulkaE 

Dołączyła: 27 Sie 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sie 27, 2007 11:48 am   strona

Niedługo będę na weselu z tym właśnie zespołem ;) Po pobieżnym przewertowaniu paru stron, odnalazłam stronę THE TIME :cool:

Post zmodyfikowano, link do stronki przeniesiono do tematu "Nasze zespoły"
Pusiak


[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 5:46 pm ]
Obiecałam sobie, że podzielę się moimi spostrzeżeniami po weselu...a więc :cool: :
Odpowiednio dobrany repertuar (trafili w gusta)
Zabawa do końca (do białego rana)
Piosenki na życzenie (to miłe)
Szczególną uwagę, ja i mój mężczyzna skierowaliśmy w stronę delikatnej bląd wokalistki (niestety ze strony www nie można dowiedzieć się jak ma na imię. Na stronie w rudych włosach :razz: ), która śpiewała z taką energią, zaangażowaniem i emocją, że aż nas ciarki przechodziły. To nie tylko nasze odczucia. Taka perełka :) Niestety na stronie nie ma utworów w jej wykonaniu (niezrozumiałe dla mnie), więc musicie wierzyć na słowo.
Goście i młodzi wybawieni i zadowoleni. Polecam
_________________
bajkowo...
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Czw Sie 30, 2007 12:38 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Wto Paź 02, 2007 2:23 pm   

Postaram się to wytłumaczyć :)
Dziewczyna o rudych włosach to nowa wokalistka, a Krzysiek dośc długo przygotowywał sam stronę www. Może nie zdążył nagrać zadnych piosenek z nią ( choć to raczej niemożliwe), albo chowa taką perełkę przed światem.

Cieszy mnie pozytywna opinia o tym zespole. W końcu to nam będę grać na weselu :)
Pozdrawiam.
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 14, 2008 9:13 am   

Polecam zespół TIME, to właśnie oni zagraja na naszym weselu :D Mili, profesjonalni i sprawdzeni, bawiliśmy sie przy ich muzyce na weselu i sylwestrze - było bardzo fajnie! [smilie=banana.gif]
 
 
Exotic 


Wiek: 36
Dołączyła: 20 Lis 2007
Posty: 55
Skąd: Łódź - Chojny
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 1:28 pm   

Bardzo prosilabym na priv o nr telefonu do tej kapeli ;)
_________________
:(
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 25, 2008 2:28 pm   

Namiary są w wątku Nasze zespoły - http://forum.wesele-lodz.pl/viewtopic.php?t=1426
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
k_uba 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 5
Skąd: piotrków
Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 7:47 pm   witamy

mamy ogromną prośbę a nawet dwie: czy możecie odstąpić do przesłuchania płytę z Waszego wesela i czy moglibyśmy zajrzeć dyskretnie na Wasze wesele, posłuchać jak gra TIME. proszę o kontakt e-mail: k_uba@op.pl lub 509020829
Pozdrawiam
anetka i kuba
_________________
k_uba@op.pl
 
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 9:05 am   

a nie łatwiej umówić się z zespołem i ich obejrzec, posłuchać?
_________________
 
 
k_uba 

Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 5
Skąd: piotrków
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 12:51 pm   time

Byliśmy i słuchaliśmy ale jednak chcieliśmy posłuchać ich w realu. Nagranie nigdy nie odda całego brzmienia ale chcemy też usłyszeć ich nagranie (nie tylko takie co chciał nam sam krzysiek pokazać). pozdrawiam
_________________
k_uba@op.pl
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 9:18 pm   Re: time

k_uba napisał/a:
Nagranie nigdy nie odda całego brzmienia ale chcemy też usłyszeć ich nagranie (nie tylko takie co chciał nam sam krzysiek pokazać).

Zaręczam, że materiał pokazowy nie różni się od tego, co prezentują na weselu. :)

Raczej trudno będzie ci zdobyć czyjeś nagranie z wesela (np. ja w życiu bym nikomu obcemu go nie wypożyczyła, bo licho wie co się z tym może stać).
Najlepiej zapytać się bezpośrednio zespołu kiedy i gdzie grają i poprosić w waszym imieniu o zgodę Młodych na kilkuminutową wizytę na ich weselu w celu posłuchania zespołu.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 19, 2008 10:28 pm   

Szczerze mówiąc, jak wyszliśmy od pana Krzysia z Time, byliśmy niesamowicie oczarowani. A ponieważ droga do drugiego zespołu była długa i dojazd ciężki, to cały czas zastanawialiśmy się, czy już nie olać i nie zostać przy Time. Odwiedziliśmy jednak drugi zespół (to był Paradox) i było to niezwykle ciekawe porównanie, bo gruntownie zweryfikowaliśmy nasze poglądy na temat orkiestry.

Po pierwsze, w tej chwili nie jesteśmy zdecydowani ani na jedno, ani na drugie, natomiast porównanie uświadomiło nam plusy i minusy obu zespołów oraz obu sposobów podejścia do wesela.

Pan Krzysiek był sympatyczny i bardzo podobało nam się nagranie pod względem dźwiękowo-muzycznym, natomiast nie wydawał się nam wspaniałym konferansjerem. Nie wiem, jak się sprawdza na żywo, ale to, co prezentował na taśmie nie powalało. A przecież osoba konferansjera dużo znaczy. W dodatku jeśli chodzi o indywidualne podejście do wesela, to nie stwierdziliśmy, żeby się specjalnie interesował, czego oczekujemy, a pewną moją propozycję zbył kpiącą uwagą. W przeciwieństwie do niego pani Małgosia z Paradoksu była bardzo zainteresowana tym, jak sobie wyobrażamy imprezę i podeszła do nas z dużą ilością serca i zaangażowania. Jeśli chodzi o osobowość, to dystansowała go o kilka długości niestety. Natomiast Time zdecydowanie zrobił na nas lepsze wrażenie, jeśli chodzi o muzykę.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
Kajulecka 

Wiek: 44
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 16, 2008 9:46 pm   TIME - nasz zespół

28 czerwca :)
Dziękujemy z całego serca w imieniu swoim i gości, że Time zagrał u nas na weselu. Wszyscy wspaniale się bawili, wszystkim się podobała muzyka!
Kontakt z Krzysztofem super, bez żadnych zastrzeżeń!
Wokalistki niesamowite!
Już pożałowaliśmy, że nie mieliśmy kamerzysty. Wóczs moglibyśmy posłuchać i teraz świetnej muzyki :(
Krzysiu! Czekam na obiecane wspólne piwko!

Pozdrawiamy
Karolina i Marcin
 
 
marzen.marzen 

Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 9
Skąd: łódź/gdynia
  Wysłany: Nie Sie 31, 2008 10:06 pm   dziękuję

Chciała bym Wam wszystkim podziękować, dzięki Waszym opiniom zdecydowaliśmy się na zespół Time, mimo, że ja nawet nie miałam przyjemności porozmawiać z Panem Krzysztofem. Niemniej jednak mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu to nadrobię.:-) bo umowa już jest podpisana :)
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 18, 2008 11:57 pm   

Witam.

Moi znajomi polecili mi zespół Time bawili się z nimi 2 razy na sylwestrze bardzo go chwalili i właśnie czytałam o nich wasze opinie no i widzę że ich polecenie może okazać się strzałem w 10.

Niebawem wybierzemy się do nich na spotkanie.

pozdrowienia paulina
 
 
Madlen_ 


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 515
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 16, 2009 11:47 pm   

Hej
info dla sympatyków teraźniejszych i przyszłych zespołu TIME.

Sam Krzysztof się ożenił:)))

Wreszcie go jakaś dziewczyna dopadła:) :D


P.S.> Mam nadzieję, ze się nie pogniewa, że tak to ogłosiłam...ale nie mogłam:)))))))))
 
 
sistermonn 
:)


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Lip 2007
Posty: 905
Skąd: Łódź - Górna
Wysłany: Nie Sty 18, 2009 9:39 pm   

To w takim razie gratulujemy Krzysiowi :) i Marcie :) i Zyczymy wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia i zdrowego i szczęsliwego małego człowieka :)
 
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 08, 2009 2:07 pm   

Hej.

Dołączamy do fanów zespołu:-).
My również zdecydowaliśmy się na T.Time.

Przesłuchaliśmy kilka zespołów ale po prezentacji zespołu Time nie mamy wątpliwości że jest to najlepszy wybór. Niektóre utwory śpiewają lepiej niż w oryginale a to się rzadko zdarza jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

To co widzieliśmy na płycie jest rewelacyjne.
Krzysiek wspaniale prowadzi imprezę nie tylko przy stole ale również ze sceny, takiego kontaktu z gośćmi nie widzieliśmy nigdzie indziej. Krzysiek jest wspaniałym wodzirejem, podchodzi do ludzi i widać że potrafi rozruszać całą imprezę, cały czas jesteśmy pod wrażeniem klimatu z płyty a podobno na żywo jest rewelacja.

Pozdrawiamy serdecznie.
 
 
Olsika 

Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: ŁÓDZ
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:15 am   

U nas też 15 sierpnia 2009 zagra the time,zobaczymy jak sie spiszą :) :)
 
 
arturo34 

Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: łódż
Wysłany: Czw Cze 25, 2009 8:25 pm   

przeglondajac internet znalazlem duzo ciekawych opini na temat zespolu ktory gral u mnie na weselu a mianowice zespol TIME i musze sie podzielic bardzo pozytywna opinia na ten temat mnie nie zdziwila bo u mnie tez nie zawiedli i spisali sie na medal ......... :)
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 26, 2009 8:23 am   

U nas na weselu zagrał właśnie zespół TIME i spisali się znakomicie :) . Goście nie schodzili z parkietu :) . Nie dosyć, że fajnie grają, śpiewają i prowadzą imprezę to jeszcze są przesympatyczni. Polecam gorąco :)
_________________
 
 
bajla83 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 10, 2009 8:20 am   

Byłam na weselu na którym grał the Time i była rewelka. Jedyne co to po godzinie 3 ciej rzadziej grali (robili dłuższe przerwy) z tego co zauważyłam a niektórzy czuli niedosyt.
 
 
gabi1986 


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 63
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 17, 2009 6:21 pm   

Witam,jestem coraz bardziej przekonana żeby podpisać umowę z zespołem Time.Po przeczytaniu waszych opinii i spotkaniu z P.Krzysztofem ;)
Mam tylko pytanie do osób,które korzystały w usług tego zespołu,czy p.Krzysztof proponował Wam wideofilmowanie które wykonuje ''jego firma''? Jestem ciekawa,czy to jakaś nowość którą wprowadzili czy już od dawna zespól zajmuje się także wideofilmowaniem??
_________________
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 7:30 am   

Gabi1986 to jest nowość, Krzysiek wprowadził filmowanie od tego sezonu :-)
_________________
 
 
agataka 

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Wrz 2009
Posty: 100
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 11:45 am   

Nasze wesele dopiero w lipcu ale bedzie i zespol time i ich filmowanie...filmowanie nie bylo w planach ale na przesluchaniu w sprawie zespolu, bardziej czulam sie jak na spotkaniu w sprawie filmowania:) chyba go to wkrecilo i nie mogl przestac mowic o filmach ktore nam puszczal. Ja mialam chwile ze sama sobie tlumaczylam w glowie "skup sie na muzyce!!":) Wrazenie mam bardzo pozytywne ale konkretną reklame (lub antyreklame;) wystawie za rok. Ahha...filmy które nam puścił a nagrywane przez jego firmę były naprawde dobrej jakości...i takie malo nudne, bardziej mobilne:) kamerzysta starał się uchwycic ciekawe momenty a nie stal przy jakieis jednej cioci w kacie sali, osoby sie nie swiecily:) nie wiem od czego to zalezy pewnie od sily lampy...ale strasznie sie wychodzi jak wszyscy sie tak blyszcza...
Dodoam jeszcze ze film ktory nam pokazal byl przed zmontowaniem prosto z kamery bo sie upieralismy by zoabaczyc cos swiezszego. Ale to chyba swiadczy ze nie maja nic do ukrycia;)
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 08, 2009 10:38 pm   

Jak pięknie śpiewają wokalistki :D
byliśmy tylko na przesłuchaniu, ale wystarczyło :smile: . Dopóki nie zobaczyliśmy kolejnego zespołu to ten jako pierwszy był numerem jeden :)
to nas zauroczyło najbardziej :) jednakże chyba jednak nie zdecydujemy się na nich bo brakuje nam trochę takiej biesiady z akordeonem przy stole. Oczywiście można zamówić dodatkowo, ale wiadomo to też dodatkowy koszt...
o Filmowaniu też się nasłuchaliśmy i naoglądaliśmy, aczkolwiek raczej nie powaliło mnie to filmowanie, czegoś w nim brakowało :/ nie lubię przesadnych kwiatków, motylków serduszek i mozaik ale no coś by się jednak przydało...
Siedzieliśmy tam z godzinę, przez to spóźniliśmy się do kolejnego zespołu, ale warto było, bo to naprawdę przemiły człowiek i życzliwy, chociaż trochę chwalipięta, ale chyba chwali się bo faktycznie ma czym i nie są to puste słowa. Zespół gra rewelacyjnie. :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 10:29 am   

My też wybraliśmy filmowanie robione przez Krzyśka i jakość rzeczywiście jest rewelacyjna.

Cytat:
nie lubię przesadnych kwiatków, motylków serduszek i mozaik ale no coś by się jednak przydało...


Te animacje i serduszka można sobie wybrać nawet nam pokazywał różne kwiatki i inne rzeczy na filmie ale my nie chcemy za dużo takich i tak ma być zrobione tylko w kilku miejscach. Najważniejsze że film jest bardzo fajnie zrobiony i rzeczywiście bardzo mobilny :D .

Wzieliśmy również z biesiadą gdyż uważam że na zespole nie ma co oszczędzać bo najwięcej można stracić a to przecież ślub i wesele to będzie pamiątka na całe życie. :)
 
 
Olsika 

Dołączyła: 05 Mar 2009
Posty: 9
Skąd: ŁÓDZ
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 11:57 am   

U nas grał The time 15 sierpnia i baaardzo sie nam podobał:)spisali się rewelacyjnie!!
 
 
gaga_83 


Dołączyła: 04 Sty 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 07, 2009 1:40 pm   

Hmmm ... chwalipięta troszkę owszem :) Ale nie przeszkadza im to w pracy, czego się bardzo obawiałam :) Naszą przygodę z zespołem THE TIME zaczęliśmy w styczniu ubiegłego roku, gdy podpisaliśmy umowę. Przesądziło o tym troszkę zrządzenie losu - grali oni u mojej koleżanki na weselu - po obejrzeniu płyty stwierdziliśmy, że są rewelacyjni i bardzo byśmy chcieli by grali u nas. Jednak koleżanka zgubiła do nich kontakt, a nawet nie pamiętała jak się nazywają... Ja w tym czasie znalazłam jakiś zespół w internecie, pokazałam jej go i się okazało, że ... to właśnie jej zespół :) Spotkanie było bardzo sympatyczne. Wówczas nie mieli w ofercie kamerzysty, którego załatwiliśmy sobie osobno. Kolejne spotkanie odbyło się półtora roku później, dwa tygodnie przed ślubem - wówczas pojawiły się wątpliwości, a wszystko przez zachowanie Krzysztofa. Nie dość, że cały czas wspominał o swoim kamerzyście (oczywiście w samych superlatywach) to na dodatek troszkę przesadzał z opinią o innych kamerzystach - nikomu nic nie ujmując oczywiście :) . A ustalenia związane z muzyką zostały przełożona na "w trakcie wesela", gdyż nie wiadomo było jak się będą zachowywać goście i jak potoczy się impreza. Dzisiaj, po weselu, z czystym sumieniem mogę ich reklamować wzdłuż i wszez po calej szerokości geograficznej :) Ludzie z parkietu nam nie schodzili (moja siostra - wróg nr 1 wesel - także :) , kolega, który nie umie tańczyć stwierdził, że na nasze kolejne wesele (??) przyleci jako pierwszy - przetańczył całą noc, a koleżanka, której to było wesele nr 6 w tym roku powiedziała, że na żadnym nie widziała tylu ludzi bawiących się na parkiecie:):):) ), wszystko było tak jak chcieliśmy, a ustalenia dotyczące przebiegu imprezy w trakcie nikomu nie przeszkadzały :) A nawet nasz kamerzysta był calkiem całkiem :) Także, jak dla nas i naszych gości, zespół był REWELACYJNY !!
_________________
od 19 września 2009 szczęśliwa Żona Męża :-)
 
 
PositiveAga 
PozytywneInspiracje


Wiek: 36
Dołączyła: 21 Cze 2009
Posty: 1844
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 6:01 pm   

Hej dziewczynki :)
Jestem już prawie na 100% zdecydowana na ten zespół ale jeszcze napiszcie jak wyglądają oczepiny?, czy zespół ma dużo pomysłów na zabawy?, czy goście bawili się dobrze?
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 6:09 pm   

PositiveAga napisał/a:
jak wyglądają oczepiny?

Tak jak chcecie. :lol: My zabaw nie lubimy, więc było krótko i treściwie.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
doni_iza 

Wiek: 42
Dołączyła: 29 Paź 2007
Posty: 1974
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 1:31 pm   

kryszka napisał/a:
Tak jak chcecie.


Dokładnie tak jak napisała kryszka, zespół dostosowuje oczepiny do życzenia młodych. U nas świetnie się sprawdzili, było zabawnie i treściwie, bez zbędnego przedłużania i przynudzania :) .
_________________
 
 
anuszkaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 777
Skąd: Zgierz
Wysłany: Wto Lis 24, 2009 8:35 am   

ja jestem świeżo po rozmowie z p. Krzyskiem. Bo to nasz pierwszy zespol i wlasciwie jestesmy juz na nich zdecydowani. Pokazal nam praktycznie caly film z wesela, opowiadal o muzyce i samym filmowaniu. i zdecydujemy sie chyba na te obie opcje. Jednak zespol i kamerzysta musza byc zgrani :)
Siedzielismy dwie i pol godziny(!) u niego, ale bylo warto. Jutro mam niby kolejne spotkanie z innym zespolem, ale zobaczymy czy w ogole pojedziemy.
Krzysiek to fajny czlowiek i widac, ze to co robi to jego pasja
_________________
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Gru 29, 2009 12:50 pm   

Już po naszym weselu, więc mogę w 200% polecić ten zespół - spisali się rewelacyjnie.
Wspaniale grali i mieli super podejście do wszystkich gości.
Piosenki które śpiewają to same najlepsze przeboje do tego wykonane naprawdę na najwyższym poziomie, nawet przeszło to moje oczekiwania które i tak były wysokie :D .
Rozruszali nawet najmniej tanecznych gości z mojej rodziny którzy nie lubią tańczyć a przy ich muzyce hulali pod sam sufit.
Krzysiek ma wspaniałe wyczucie prowadzenia zabawy i od początku do końca profesjonalne podejście do wszyskich.

Polecam zespół The Time moim zdaniem jest REWELACYJNY !! !
 
 
gocharoz 


Wiek: 37
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 8:56 pm   

Ile chcą za wesele i poprawiny??
_________________
 
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Sob Mar 20, 2010 8:52 pm   

gocharoz napisał/a:
Ile chcą za wesele i poprawiny??


najlepiej skontaktuj sie z zespolem :wink: oni udziela Ci pelnych informacji :cool:
_________________

 
 
niootka 

Dołączyła: 26 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Maj 21, 2010 3:25 pm   

no i klamka zapadła.. Też zdecydowaliśmy się na ten zespół i mam nadzieję że nie będziemy żałować.. 8) Ale spotkanie przebiegło w naprawdę miłej atmosferze i jesteśmy pełni nadziei, że zespół spełni nasze oczekiwania :)
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 13, 2010 10:18 pm   

Witam

Ponownie spotkaliśmy się z zespołem The Time w sierpniu na weselu u mojej kuzynki i byliśmy bardzo mile zaskoczeni jak weszliśmy na salę a tu zespół który u nas grał :D
Była nawet dedykacja dla Nas(pierwszy taniec z naszego wesela)za co bardzo bardzo dziękujemy Krzyśkowi. Ponownie Super zabawa do białego rana.

Gorąco polecam i pozdrawiam.
 
 
agnieszka1984 

Dołączyła: 29 Sie 2008
Posty: 8
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Wrz 30, 2010 7:11 pm   

Zespół The Time grał również na naszym weselu i jesteśmy z nich mega zadowoleni. Rewelacyjnie bawili gości, mieli krótkie przerwy i pięknie śpiewali, wszyscy goście byli zachwyceni ich występem, spełniali wszystko co było ustalone. Grają naprawdę dla każdego i rzeczywiście odniosłam wrażenie że niektóre piosenki lepiej niż oryginalne wersje. U Nas grali też przy stołach z akordeonem i wyszło naprawdę super Krzysiek doskonale potrafi rozruszać ludzi.
Pierwszy taniec dostali parę dni przed weselem i zaśpiewali nam go wspaniale za co serdecznie dziękujemy.
Nasze wesele zapamiętamy jako wspaniałą uroczystość do końca życia a to wszystko dzięki zespołowi The Time.
Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim.:-).
Ostatnio zmieniony przez agnieszka1984 Czw Wrz 30, 2010 7:13 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amira 


Dołączyła: 14 Kwi 2009
Posty: 403
Skąd: Łódź/Warszawa
Wysłany: Nie Paź 10, 2010 2:33 pm   

zespol gral wczoraj u nas na weselu i jestesmy zachwyceni :D goscie nie moga sie ich nachwalic i bardzo dobrze sie bawili :smile:
bardzo serdecznie dziekujemy i z calego serca polecamy ich :D
_________________

 
 
malapipi84 

Wiek: 40
Dołączyła: 29 Wrz 2010
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Sob Paź 16, 2010 9:21 pm   

U nas też będą grali na weselu
w sierpniu:):):) mam nadzieje ze wszystko wyjdzie super !! :lol:
_________________

 
 
etylinek 

Wiek: 38
Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 8
Skąd: ŁDZ
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 11:07 am   

Jak wygląda sprawa konferansjerki na przyjęciach?
Zabawa jest prowadzona dowcipnie czy raczej w stonowany sposób?
Ciekawi mnie to, czy np. potrafią sobie poradzić z "upierdliwymi" gośćmi którzy np. "walczą" o flaszki przy oczepinach itp. i w sposób kulturalny uspokoić tych niepokornych.

Ciekawi mnie również kwestia muzyczna, na stronie słyszałem że panie ślicznie śpiewają co do męskich głosów hm.. miałem lekkie zastrzeżenia. A jak to wygląda na żywo na weselu?

Czy zespół proponuje jakieś swoje innowacyjne zabawy (nie kolejne odgrzewane kotlety jak na większości wesel)?

Z góry dzięki za wyczerpującą i obiektywną odpowiedź :)
_________________
Moja aura zajebistości zagina czasoprzestrzeń ;)
Ostatnio zmieniony przez etylinek Wto Paź 19, 2010 11:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Paulina.Nowa 

Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 43
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 19, 2010 9:58 pm   

Cytat:
Jak wygląda sprawa konferansjerki na przyjęciach?


Myślę że możecie być spokojni, według mnie Krzysiek poradzi sobie bez problemu z każdym weselem wystarczy pojechać na spotkanie i porozmawiać i już będziecie wiedzieć że to jest to. My po spotkaniu nie mieliśmy wątpliwości co do konferansjerki.
Poza tym jest tutaj bardzo dużo o ich prowadzeniu imprezy trzeba poczytać więc jeżeli wszystkim się podobało to chyba coś znaczy :) .

Męski wokal to głównie Krzysiek śpiewa bardzo dużo piosenek i jest w tym naprawdę dobry bez żadnych zastrzeżeń.
Na żywo śpiewa Pięknie więc bez obaw.
Co do zabaw to wszystko się da załatwić z nimi najlepiej pojechać i porozmawiać są naprawdę bardzo otwarci na propozycje.

My jesteśmy bardzo wdzięczni Krzyśkowi za wspaniale poprowadzone wesele. :lol:
 
 
taja 


Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 2193
Skąd: łódź bałuty-rtk
Wysłany: Czw Gru 23, 2010 10:23 am   

no i my się zdecydowaliśmy :) nie widzielismy się jeszcze z zespołem, wiemy tylko tyle co wyczytaliśmy na forum i posłuchaliśmy na stronie internetowej zespołu.

wybór zupełnie w ciemno. dzieki waszym pozytywnym komentarzom.
teraz czekamy na odpowiedź mailową kiedy pojechac na podpisanie umowy.

szczerze wam powiem, że nie myślałam, że może być taki problem z zespołami. na 529 :) dni przed weselem na 11 napisanych przeze mnie maili z zapytaniem, czy są wolni, dostałam tylko 4 odpowiedzi na tak.hmmm...później zaczęłam się zastanawiać, dlaczego zespół the time, skoro jest taki dobry, ma wolny termin...
ale cóż.
zdania już nie zmienimy, teraz tylko pozostaje nam podpisac umowę i liczyc na to, że na naszym weselu spiszą się na medal.

a tak to własnie jest, o gustach nie ma co gadać. ja na przykład nie chciałam mieć nic wspólnego z wiejska biesiadą, zależało mi przede wszystkim na pięknym wokalu :)

mam nadzieję, że dobrze wybrałam.
szkoda tylko, że nie mają perkusji...
ojjj, marudzę!! ważne, aby gości bawili
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl