Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja/kawiarnia na skromne przyjęcie dla 20 osób
Autor Wiadomość
Agulka 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
  Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:23 am   Restauracja/kawiarnia na skromne przyjęcie dla 20 osób

Ja nie będę miała wesela z prawdziwego zdarzenia - brak kasy :( ale mimo to chce przezyc ten dzień jakoś uroczyście i zorganizować skromne przyjęcie dla 20 osób w jakiejś małej restauracji (szampan, tort itp) Czy możecie mi coś doradzić
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:39 am   

Restauracja na Lublinku - przy takiej liczbie gości nawet spokojnie będzie można potańczyć. 8)

"Flora" na Szczecińskiej - rzadko robią wesela, więc nie powinni marudzić. A ogród mają piękny. :)

- gdzieś już pisałyśmy o tych salach, więc nie będę powtarzać.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 10:48 am   

A może Restauracja Polska na Piotrkowskiej i Rewolucji?
Jest sala gdzie podają posiłki, przy barze -jak usuną stoliki- można potańczyć, a na górze porozmawiać (z widokiem na tańczańcących).
No pozostaje kwestia kosztów w zależności od zachcianek!
 
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 12:42 pm   

Polecam restaurację "Figaro" na Piotrkowskiej.
Pyszne, jedzonko, profesjonalna obsługa, nastrojowy wystrój! :D
_________________
 
 
Agni 


Wiek: 48
Dołączyła: 02 Sie 2004
Posty: 294
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 1:39 pm   

Widziałam, że takie zasiadane mmniejsze przyjęcia robią w Orfeuszu na Narutowicza - ale nie wiem czy mozna polecić bo nie byłam ale na pewno można sprawdzić co oferują..

W takiej sytuacji najlepiej wybrać lokal blisko koscioła gdzie będzie ślub..

Myśle że prawie kazda restauracja takiego zadania się podejmie. Na niedużym przyjęciu tego rodzaju byłam w restauracji Polskiej przy ulicy Lutomierskiej przy placu kościelnym (moi dziadkowie robili tam 50 rocznicę ślubu) - całkiem przyjemnie choć mały lokal - za to smacznie. Szczególnie polecam Soplicowo - mój brat miał w tym lokalu (ale za poprzedniej nazwy) właśnie obiad weselny dla najblizszej rodziny. Lokal był wtedy otwarty dla innych ale jego wnętrze jest takie że grupę osób można bardzo przyjemnie posadzić w jednej cześci - i nikt wtedy nie przeszkadza. Pozatym jest ogród i można w ładną pogodę zrobić tam.
 
 
Agulka 

Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2005
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 2:27 pm   

Dziękuję za wszystkie rady, gdyby ktoś jeszcze miał jakieś sprawdzone propozycje to będę wdzięczna. Mogłabym prosić o jakieś informacje na temat restauracji Flora? (nie mogłam nic znaleźć)
 
 
gambi 


Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sty 2005
Posty: 509
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 2:45 pm   

ja tez moge polecic restauracje Orfeusz na Narutowicza.

Bylam tam fakt na weselu mojej kolezanki, nie byl to uroczysty obiad, ale restauracja spisala sie na medal.wszystko bylo tak jak planowala moja kolezanka, a jedzonko naprawde dobre! niestety jesli chodzi o ceny to Ci nie moge pomoc, ale jesli chodzilo o cale wesele to byly one przystepne w porownaniu z innymi lokalami.

powodzenia!
_________________

Miłego dnia Gość ;)
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 18, 2005 7:58 pm   

Agulka napisał/a:
Mogłabym prosić o jakieś informacje na temat restauracji Flora? (nie mogłam nic znaleźć)

Tutaj znajdziesz:

http://www.forum.wesele-l...ighlight=#22011

http://www.forum.wesele-l...ighlight=#14394
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
joa 

Dołączyła: 02 Wrz 2004
Posty: 161
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/7
Wysłany: Nie Sty 23, 2005 6:23 pm   Bodega Ole

Ja polecam Bodega Ole , w bramie na Piotrkowskiej miedzy sklepem Vero Moda a Jackie Jones /vis a vis Lodzi Kaliskiej, chyba Piotrkowska 101/.Mały lokalik, ale ładny i myśle, ze byliby szczesliwi majac wiekszy utarg.Jedzenie niezle i po dobrych cenach-ale menu raczej "hiszpanskie" bez fajerwerkow, czyli nie zraziki pod beszamelem na karczochach, ale kurczak a la cos tam, ale polecam, Danie zwykle w okolicach 15 PLN .
A jesli nie Bodega , to polecam knajpke u Józka na Rudzkiej Górze-za 1500 PLN robilismy tam super wieczor dla mojej firmy, mnostwo miesa, alkoholi, sałatek, i zaplacilismy 1500 za jakies 20 osób.Włascicielka-bardzo mila.
 
 
 
strawberrytea 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Lip 2005
Posty: 667
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 10:43 pm   

My robimy przyjęcie na 30 osób. Byliśmy w wielu salach, wykonaliśmy tez sporo telefonów. W końcu stanęło na Art Deco w hotelu Reymont - bardzo sensownie podeszli do tego, wiedzieli o co nam chodzi. Inną bardzo ciekawą propozycją była Oberża Staropolska na Długosza. W przypadku naszego obiadu poślubnego daliby nam tylko pół sali ale robią też wesela - wtedy cała sala do dyspozycji. A co ważne - jedzenia cała masa, mięsa podane na dechach, bez wydzielania porcji.
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 11:51 am   

Agulko, ja jak wstępnie miałam robić obiad na 30 osób zdecydowałam się na kawiarnię Dux, okolica spokojna cicha (Stoki > za M1) i ceny umiarkowane do tego wystój całkiem całkiem tylko max 50 osób tam się mieści, ale w Twoim przypadku jest to tylko zaletą. Jak chcesz podam Ci stronę tej restauracyjki.
Drugim wariantem było przyjęcie w szkole gastronomicznej na Sienkiewicza ceny bardzo przystępne szampan, obiad, ciasta + przystawki to ok 50 zł/os przy czym jest ograniczenie czasowe przy takiej cenie (przyjęcie nie dłużej niż 4 godziny).Przynjamniej tak było jak ja dowiadywałam się w kwietniu.
 
 
Kasiawka 
Żonomama


Wiek: 45
Dołączyła: 17 Lut 2005
Posty: 1150
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 12:04 pm   

Fajna sala jest tez na Pabianickiej tam jest do 60- 60 osób, ja tam chodze zasze na niezłe iminki cioteczki jest nas 30 osób i jest super. To jest za przedostatnie skrzyżowanie nim skręcisz w Rudzką.
_________________

Kasiawka szczęśliwa żona swojego męża
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 12:37 pm   

inka999 napisał/a:
Agulko, ja jak wstępnie miałam robić obiad na 30 osób zdecydowałam się na kawiarnię Dux [...]. Jak chcesz podam Ci stronę tej restauracyjki.

Inka, podaj proszę stronę tej restauracji tutaj. Agulka jest już po ślubie, a taka informacja może się przydać innym. :)
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
inka999 


Dołączyła: 15 Lip 2005
Posty: 67
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lip 20, 2005 1:00 pm   

juz podaję
http://www.dux.ucs.pl/
Anulka rzeczywiście nie będzie korzystać ;-) ale inne przyszłe panny młode może tak
 
 
Marti 

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Lut 2005
Posty: 115
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 30, 2005 10:53 am   

Podobno fajnie jest w Vanilla Cafe róg Przybyszewskiego i Rydza-śmigłego oraz w hotelu Boss- tam koleżanka robiła chrzciny i była bardzo zadowolona. Na 20 osób może jeszcze być "U Szwajcara" na Tymienieckiego.
 
 
bliss 

Dołączyła: 29 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 1:51 pm   uroczysty obiad

Witam

byc może powtarzam sie z pytaniem na forum (jestem tu nowa:))..
Interesuje mnie, gdzie w Łodzi warto zorganizować uroczysty obiad po ślubie cywilnym, na ok. 20 osób.
Orientacyjne ceny mile widziane:))

Pozdrawiam
 
 
resta82 


Dołączyła: 22 Sty 2009
Posty: 51
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 3:33 pm   

Polecam restauracja Marie, na Widzenie, przy ul. Elsnera, byłam tam w sprawie swojego przyjecia weselnego- mają dwie sale i w sam raz na niewielką ilość gości, jedzonko tez w miarę, co do cen to trzeba sie zorientować, ale wiem ze niedrogo.
 
 
pearlania 

Wiek: 41
Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 4:16 pm   

A może Cafe Lulu, jest o niej watek w części o salach.

Ceną ustala się tam w zależności od menu, wygląda to tak, ze siadacie z kucharzem i karta dań i wybieracie, co chcecie na obiad a oni dopiero wtedy Was podliczają, nie ma tam sztywnego menu na przyjęcia czy z góry ustalonej ceny "za talerzyk"
_________________
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 29, 2009 7:05 pm   

bliss napisał/a:
Witam

byc może powtarzam sie z pytaniem na forum (jestem tu nowa:))..

Bliss - wątek o restauracjach dla 20 osób już istniał, więc przeniosłam Twój post tutaj. Przeczytaj proszę posty wzwyż.
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
monique202 

Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 15, 2009 3:45 pm   

Wesela do 50-60 osób organizuje Bacówka na Moniuszki 1a (obok hotelu Grand), miła i fachowa obsługa, wspaniały góralski wystrój. Można się w tym lokalu zakochać! ;)
_________________
monique
 
 
VINTOYRA 

Dołączyła: 02 Lut 2008
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 16, 2009 9:59 pm   

a moze Dwor Giemzow

my początkowo myśleliśmy o takim wasnie lokalu na nasze wesele , ale własnie z racji tego że tam raczej robią przyjęcia weselne niz wesela - zrezygnowaliśmy ....

tzn nie całkiem zrezygnowaliśmy

robimy tam bowiem "podziekowanie dla rodziców"

menu wyszukane i raczej nie należy do najtanszych - ale dania bardzo smaczne i duze porcje.


oto stronę bez problemu znajdziecie w internecie jak wpiszecie dwór gienzów

lokalizacja urocza - jak wies ale blisko lodzi - kierunek na wiskitno a dalej na czarnocin ...
_________________
 
 
NomiMalone 


Wiek: 43
Dołączyła: 30 Mar 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 6:29 am   

No mnie też ten wątek zainteresował. Poszukuję restauracji, na dokładnie 20 os gdzie po slubie moglibysmy zabrac bardzo mi bliską rodzine na obiado-kolacje z szampanem, tortem i toastem za nasze szczęście 8) . Nie chodzi mi o sale z muzyka i tańcami do białego rana, bo do 24:00 spokojnie impreza by sie zakończyła.
Dodam, że mieszkam na Widzewie i tam byłby też ślub.
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 30, 2009 1:56 pm   

Jest też taka restauracja - Styl - na Piłsudskiego 133, bez problemu mozna ja znaleźć w Google. Koleżanka z pracy miała tam obiad po ślubie i jest zadowolona :)
_________________

 
 
 
kpajerska 

Wiek: 46
Dołączyła: 31 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 31, 2009 1:19 pm   

Polecam Prowokację na ul. Wigury - miałam tam przyjęcie na 30 osób w zeszłym roku(6 września 2008r.).
 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 7:44 pm   

Pusiak napisał/a:
Jest też taka restauracja - Styl - na Piłsudskiego 133, bez problemu mozna ja znaleźć w Google. Koleżanka z pracy miała tam obiad po ślubie i jest zadowolona :)
Masz może więcej informacji na temat tej restauracji (ile osób pomieści i jak kształtują się ceny i przede wszystkim czy jedzenie jest smaczne) Z góry dziękuje za wszelkie informacje ;)
Ostatnio zmieniony przez milijka24 Sro Kwi 15, 2009 7:47 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 9:28 am   

milijka24, z informacji od koleżanki:

ślub miała w sierpniu 2008 i wtedy cena za obiad wynosiła 50 zł (w cenie zupa, drugie danie - mięsko + dodatki, szklanka napoju zimnego i szklanka napoju ciepłego - reszta napojów albo płatna, albo trzeba samemu dostarczyć). Jedzenie smaczne, mięso mieli własnej roboty, więc tu nie mogą sie wypowiadać, ale reszta ok. Sale sa dwie: duża (prawdopodobnie po remoncie) do 50 osób i mała (na dole) do 25 osób.
_________________

 
 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 8:03 pm   

byłam tam dzisiaj i w sumie niewiele się zmieniło. Lokal w środku jest śliczny, ale dużo rzeczy musielibyśmy i tak we własnym zakresie załatwiać. Cena za obiad (zupa + drugie danie szklanka napoju zimnego i ciepłego to 50 zł. Mamy około 30 osób (liczba ta może ciut wzrosnąć) więc na tej sali troszkę przyciasno będzie...
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:09 am   

milijka24 napisał/a:
Mamy około 30 osób (liczba ta może ciut wzrosnąć) więc na tej sali troszkę przyciasno będzie...


Na tej dużej też :?:
_________________

 
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:13 am   

my mieliśmy 41 osób w restauracji Art.Deco przy hotelu Reymont, przyjęcie udało się rewelacyjnie.. tutaj wątek o tej sali..
_________________
 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:52 pm   

Pusiak napisał/a:
milijka24 napisał/a:
Mamy około 30 osób (liczba ta może ciut wzrosnąć) więc na tej sali troszkę przyciasno będzie...


Na tej dużej też :?:
Na tej większej nie byliśmy bo mieli awarię i pani nie miała zbytnio dla nas czasu.

Zastanawialiśmy się jeszcze nad kawiarnia parkową w Nieborowie ale mój tata uważa że lepiej w łodzi zrobić niż na 3-4 godziny jechać 120 km w obie strony. Wiec sama nie wiem :zalamany:
_________________

Ostatnio zmieniony przez milijka24 Pon Kwi 20, 2009 9:59 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 2:35 pm   

Restauracja "sloneczna Dolina", o której założyłam osobny wątek. Robimy przyjęcie dla 34 soób - miła babeczka, ładnie i cicho. Niciarniana 41
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
MalaJu 

Dołączyła: 26 Lut 2008
Posty: 2628
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 2:42 pm   

To ja dorzucam moją - restauracja przy Piotrkowskiej 97 u Zielińskich. Ta z metalowym ogrodkiem.
mielismy przyjecie na 45 osob, ale wiem, ze mozna i mniejsze.
 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Kwi 21, 2009 7:05 pm   

Dzesia napisał/a:
Restauracja "sloneczna Dolina", o której założyłam osobny wątek. Robimy przyjęcie dla 34 soób - miła babeczka, ładnie i cicho. Niciarniana 41
Właśnie zarezerwowaliśmy tę salę. Właścicielka jest przesympatyczną osobą
_________________

 
 
konek 

Dołączyła: 03 Maj 2009
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 1:28 pm   

Polecam restaurację "San Remo" w Zgierzu, miałam tam przyjęcie ślubne na 34 osoby. Przyjęcie było bez orkiestry, ale jest tam miejsce dla DJ-a i miejsce na ewentualne tańce. Bardzo miła pani menadżer i szefowa kuchni. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo miła atmosfera. Polecam wszystkim na małe różnego rodzaju przyjęcia.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl