Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Klub Lekarza na ul. Czerwonej - NOWE ROZWIĄZANIE ?
Autor Wiadomość
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Paź 04, 2004 9:23 am   Klub Lekarza na ul. Czerwonej - NOWE ROZWI?ZANIE ?

Jest jeszcze jedna sala

- to jest Klub Lekarza na ulicy Czerwonej (jadąc od centrum ulicą Piotrkowską mijamy Katedrę a potem Kościół św. Mateusza i następna uliczka to Czerwona).
Sala mieści się pałacyku, do dyspozycji gości jest również ogród.

Czy ktoś tam już balował?
Macie jakieś opinie z tego miejsca?

Rozkład sali mogę przesłać na maila - napiszcie co myślicie o takim rozkładzie sali!!!
Czy według Was to dobre rozwiązanie?

Poniedziałkowe słoneczne uściski :)
 
 
 
monicleo 


Wiek: 45
Dołączyła: 23 Sie 2004
Posty: 124
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 12:43 pm   

Moi znajomi robią tam wesele w kwietniu, jak chcesz moge zapytać o coś konkretnego... ;)
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 11:11 pm   

Kwestia z Klubem Lekarza wygląda następująco: płaci się OIL za wynajęcie sali, a cenę cateringu ustala z stałym dostawcą Klubu. Jest nim osoba z niewątpliwie dużym doświadczeniem hotelarsko-gastronomicznym, ale zbiera negatywne opinie dotyczące umiejętności organizacyjnych. Chodzi głównie o to, że wiele rzeczy robionych jest na ostatnią chwilę. Może się zdarzyć, że jeszcze dwa tygodnie przed weselem nie będziecie znać ceny i składu menu. Co nie znaczy, że wesela tam nie są udane. Wręcz przeciwnie. Zaletą miejsca jest oddalenie od centrum, więc żule miejskie raczej się nie zjawią. Jest też ogród, gdzie można ustawić tzw stół wiejski, a kuchnia jest smaczna. Natomiast trzeba w kontaktach z restauratorem mieć nerwy jak postronki i byc asertywnym. Ja niestety tych cech nie posiadam, więc chociaż miałam tam poczynioną wstępną rezerwację, zdecydowałam sie na inny lokal, gdzie marketingowe podejscie do klienta jest dużo lepsze. Ale jeżeli któraś z Forumek potrafi ustawiać usługodawcę do pionu, to polecam jak najbardziej.
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 11:20 pm   

Dziękuję za tę opinię :)
Czekam na następne
 
 
 
Filomena 

Dołączyła: 31 Sie 2004
Posty: 365
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 04, 2004 11:42 pm   

Dalsze informacje
Kwota za wynajęcie zależy od tego, czy umowę podpisuje lekarz - jeżeli tak, 1000 PLN, dla osób spoza 2000. Ale lepiej się upewnić, czy nie ma ograniczeń dla wynajmowania sali osobom spoza kręgu lekarskiego, bo coś takiego wspominał kelner. Co do menu - dostałam próbne po tygodniu oczekiwania i po tym jak mój narzeczony ponaglił restauratora. Menu interesujące, ale nie wszytko wycenione, w pliku worda, nie w excelu, więc sama musiałam przeniesc i podliczyć ostateczną kwotę. Restaurator twierdzi, że na przyszły rok cena średnia 130 - 140 PLN, a w tym roku nie podjąłby się realizacji wesela za mniej niz 120. To menu, które mi przedstawił zawierało dość sporą ilość alkoholu i dużo przystawek - wegług moich szacunków wychodziło 179 za osobę. Niestety nie udało mi się potem ustalić rzeczywistej ceny, bo ten pan nie odpowiadał na telefony, a na wiadomość zostawioną na poczcie głosowej z prośbą o oddzwonienie w sprawie spotkania osobiscie nie zareagował. Na tym zakończyłam (z akceptacją narzeczonego i rodziców z obu stron) swoją przygodę z Klubem Lekarza. Ale jeżeli sala sie komuś podoba i potrafi ustawić tego pana to dlaczego nie. Znajoma mojej mamy była na weselu w klubie co prawda 3 lata temu i była zachwycona.
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 05, 2004 8:41 am   sala lala la

Bardzo Ci dziękuję - jasne że pomogłaś.
Muszę wszystko dokładnie posprawdzać.

Faktycznie to trochę mało profesjonalne takie obsługiwanie klientów...

Pozdrawiam słonecznie :)
 
 
 
Agatka 

Dołączyła: 06 Paź 2004
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2004 10:51 pm   

Ja też się zastanawiałam nad tą salą. Tam jest bardzo ładne wnętrze i ogród dla gości - więc jak będzie ciepły miesiąc to można tam też postawić jakieś jedzonko :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 3:53 pm   

Opium, w temacie o cenach napisałaś, że w Klubie Lekarza jest od 120 do 170 zł za osobę, w zależności od menu.
170 zł to bardzo dużo (zwłaszcza jeśli jest to bez poprawin) - co jest wliczone w tę cenę?
_________________
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 08, 2004 10:06 am   

Cena zależy od mozliwości płacących - a róznice w cenie od surowców z których są wykonywane potrawy. Możesz mieć rosół i koltela na pierwsze ciepłe danie lub krem ze szparagów i zawijańca. Oczywiście górnej granicy nie ma - bo z tego co wiem są tam wesela z kawiorem i podejżewam że wtedy cena nie gra juz roli dla organizujących wesele.
A wracajac do pytanka: w cenę wliczone są 3 (<-chyba) cieple posiłki, masa przekąsek, napoje bez ograniczeń, ciasta i owoce, oraz tort (sprawdzony - przepyszny), a wszystko podane z taką klasą...
...mniam...
 
 
 
tequilaband 
Firma

Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 9:51 pm   

Witam

Grałem na tej sali w zeszłym roku i jak dla mnie (kilka sal już widziałem:) ) to jest katastrofa. Obsługa beznadziejna, jedzenie również nie lepsze. Rozkład sali również nie jest najlepszy, przynajmniej jak dla zespołu(wolimy mieć kontakt wzrokowy z gośćmi i przede wszystkim z młodymi).

Pozdrawiam
ps Jeszcze jedno mi się przypomniało, po przyjechaniu na salę dowiedzielismy sie od zarządzającego tą salą, że mamy grać po cichu, ponieważ proboszcz(czy jakiś inny duchowny) dzwoni regularnie po policję i bywa, że są niemiłe sytuacje na weselu. My akurat graliśmy dla policjanta tak że wszystko było OK, ale kto wie jak to bywa...
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 10:40 pm   

Dzięki,
to mnie wcale nie pociesza, bo na 90% będę miała tam wesele...

Więc możę jeszcze ktoś napisze coś na pocieszenie?
 
 
 
szaruga 

Dołączyła: 25 Kwi 2005
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 1:15 pm   

Cześć Opium...
ja mam właśnie wesele w klubie lekarza i niestety wszystkie negatywne informacje jakie tutaqj przeczytałam są chyba prawdziwe...
od siebie dodam, że słyszałam, że jak pada deszcz - panowie z ochrony rzucają się i na siłe zamykają drzwi do ogrodu i pod zadnym pozorem ich już później nie pozwalają otwierać, bo maja przykaż chronić zabytkowy parkiet... :-(
po kolei pojawia się problem za problemem - restaurator rzuca nam kłody pod nogi. jest strasznie zajętym człowiekiem i generalnie ma mało proklientowskie podejście. jak dla mnie również proponowane przez niego ceny są trochę z kosmosu w stosunku np do ilości potrawy (np cena kawy, herbaty, wody mineralnej i soków (180 litrów) dla 90 osób została skalkulowana na poziomie ponad 1500 PLN!!!! a wiem że soki są z lider price (przelane w dzbanki...)).
my mamy z nim również straszny problem, bo po raz kolejny olał nasze prośby o przedstawienie menu dla wegetarian, nie uwzglednia naszych checi odnośnie wiekszej ilości sałatek (zaproponował 1), serów (bo oprócz schabu musi być i jarska przekąska), koreczków... sprawa z alkoholem też nie jest prosta - bardzo wydziwia i cos bedziemy zmuszeni u niego zakupić po bardzo nieatrakcyjnych cenach, nie jest lekko...
tym nie mniej - wnętrza w pałacyku mnie zachwyciły i właśnie tam chcę mieć wesele...
napisz jakie masz własne doświadzczenia,
pozdrowienia :-)

[ Dodano: Czw Lis 03, 2005 11:43 am ]
Mimo tego co napisane powyzej zdecydowałam się zrobić wesele właśnie w klubie lekarza...
Wesele bardzo udane - trwało do 8 rano... Nie grał orkiestra ale DJ, który spisał się swietnie :) )
jeśli chodzi o kwestie organizacyjne: rozmowa z restauratorem jest faktycznie trudna, ale pomimo obaw jest on profesjonalistą i mimo że ilości i porcje które proponuje wydają się być bardzo małe strasznie się tego obawiałam) - w ostatecznym rozrachunku wszystkiego było naprawdę duzo za dużo (postawiliśmyna swoim i zminiliśmy - w górę - ilości proponowane przez restauratora - i było to kompletnie niepotrzebne)
Cena było dość wysoka (ale głóównie to przez naszze obawy i wybór menu) i oczywiuście nie obejmowała poprawin (robilismy garden-party u rodziców w ogrodzie) - co równiez podwyższyło nam koszty (dodatkowo poprosilismy znajomego o spakowanie i przewiezienie jedzenia i obsługę + piwo na poprawinach).
reasumując: mimo wielu nerwó i obaw wesele zostało zorganizowane na 6 i kazdemu to mijsce polecę...
jeśli ktoś ma pytania: piszcie
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Sob Cze 23, 2007 11:51 am   

Szaruga,czy mozesz podac jakies namiary na restauratora?(telefon?) na ile osob jest ta sala i czy parkiet taneczny miesci sie w tej samej sali co stoly z jedzeniem?
 
 
jo 


Wiek: 42
Dołączyła: 19 Maj 2007
Posty: 40
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Cze 24, 2007 6:46 pm   

Tez mnie interesuje ten lokal, czy macie moze jakies zdjecia?
Czy mozna miec okragle stoly?
Wszelkie informacje beda b cenne!
 
 
 
Cytrynka81 

Dołączyła: 17 Cze 2007
Posty: 33
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 9:38 pm   

Znam ten lokal,sama rozwazam go pod swoje wesele.martwia mnie jednak pewne minusy.Jest to dosc zadbany dworek,ale o planie rozkladowym mieszkalnym,czyli niekoniecznie dostosowanym do zabaw weselnych.Po prostu wesele rozlozone jest po kilku salach (dokladnie 4) - gdzie indziej sie tanczy,gdzie indziej sie je,gdzie indziej sa ciasta i barek alkoholowy.Daje to pewna przestrzen w poruszaniu sie po lokalu ale nie sprzyja integracji gosci miedzy soba oraz gosci z orkiestra.Orkiestra wlasciwie nie ma kontaktu z goscmi czy mliodymi bo ich nie widzi.Mimo wszystko mam ten lokal na swojej liscie TOP 5,koncowe miejsce ale jednak sie zalapal:)
 
 
Esme 


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Kwi 2007
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 19, 2007 11:16 am   

Ale mnie straszycie... :o a ja bardzo poważnie myślałam o zorganizowaniu wesela tam. Szczerze mówiąc nie pomyślałam, że osobny pokój taneczny może być przeszkodą, tym bardziej, że można wystawić drzwi. Bardziej postrzegam to jako zaletę, wiem że wiele osób zwyczajnie krępuje się tańczyć gdy dużo osób siedzi przy stołach i patrzy :lol:
A jeśli chodzi o Pana Jedzonko to kontakt jeszcze przede mną 8)
 
 
tomcia 


Wiek: 39
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 320
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 8:33 pm   

odświeżam wątek- był ktos może ostatnio na jakiejś imprezie w Klubie Lekarze? Ciekawa tez jestm jaka średnio cena teraz obowiązuje...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl