Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"ZAJAZD SKORPION" w Poddębicach
Autor Wiadomość
elza 

Dołączyła: 02 Paź 2004
Posty: 8
Skąd: Jastrzębie
  Wysłany: Sob Paź 02, 2004 7:03 pm   "ZAJAZD SKORPION" w Poddębicach

Czy może ktoś z Was organizował wesele w zajeździe Skopion? Bardzo proszę opiszcie swoje wrażenia z tego miejsca. Planujemy wesele w lipcu i kusi nas klimatyzacja w tej sali.
_________________
:)30. 07. 2005 :)
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Mar 10, 2009 11:07 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
opium 


Wiek: 42
Dołączyła: 29 Wrz 2004
Posty: 181
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 02, 2004 11:08 pm   

Nie wiem czy byliście tam i oglądaliście salę, ale w internecie wygląda to zachęcająco. Ponieważ już się sparzyłam na zachwycaniu się salami w necie, to polecam obejżeć na własne oczy :) Wiem tylko że ta duża ładna sala jst na ddduuużżżeee wesela, mniejsze imprezy odsyłają do jakiejś innej resauracyjki - już nie tak ciekawej...
Pozdrawiam
 
 
 
elza 

Dołączyła: 02 Paź 2004
Posty: 8
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: Nie Paź 03, 2004 3:02 pm   

Bardzo dziękuję za odzew!

Dużą salę już widzieliśmy i bardzo nam się podobała:) :) :)
Niestety nie wiemy jak wygląda organizacją imprezy. Chodzi mi o jedzenie, obsługę.
Wprawdzie menu było przyzwoite, jednak nie wiem czy ilościowo wystarcza na tyle, aby goście nie byli głodni. Poza tym ciekawa jestem czy właścieciel przy rozliczeniu nie próbuje jakiś dziwnych sztuczek. Nasłuchałam się historii typu: że kotletów było mniej niż wcześniej zpowiadano, że na herbatę i czysty talerzyk trzeba było czekać godzinami itp.. To są doświadczenia znajomych z niektórych imprez na ?ląsku. Ja właśnie tego najbardziej sie obawiam a nie znam nikogo, kto wyprawiał wesele właśnie w Skorpionie.
_________________
:)30. 07. 2005 :)
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 06, 2004 6:39 pm   

Elza, czy jest to lokal przy wjeżdzie z Łodzi do Poddebic? Jeśli tak, to byłam tak na weselu i o jedzenie nie masz co się martwić, było go mnóstwo. Co dwie, trzy godziny były podawane różnorodne dania na gorąco. Wszystko było pyszne i swieże.
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
elza 

Dołączyła: 02 Paź 2004
Posty: 8
Skąd: Jastrzębie
Wysłany: Sro Paź 06, 2004 9:10 pm   

To jest zajazd już przy samych Poddębicach. Dziękuję Olciu za wiadomość!!! Uffff kamień spadł mie z serca. :jumpingmrgreen:
Bo tak naprawdę wesele jest dla nas ale i tak smopoczucie i żołądki gości są bardzo ważne.
_________________
:)30. 07. 2005 :)
 
 
Olcia.W 


Wiek: 45
Dołączyła: 26 Kwi 2004
Posty: 118
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 4:27 pm   

Elza, jeśli o jedzonko chodzi, to ja byłam na weselu pod wrażeniem. Co prawda, stoły nie uginały się po jedzeniem, ale za to ciepłych dań był ogrom. I może też dzięki temu nikt nie spił się. I dania były naprawdę pyszne i świeże.
Moja przyszła rodzina(rodzina mojego narzeczonego) była tm też kilka razy na Sylwestrze i też byli bardzo zadowoleni.
_________________
* *Ślubujemy 3-go września 2005* *
 
 
 
adamdial 

Wiek: 38
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 4:16 pm   

macie może jakiś link aby można było obejżeć ten zajazd w necie?
 
 
adamdial 

Wiek: 38
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 10:41 am   

orientuje sie ktoś ile kosztuje wesele od osoby w podębicach w zajeździe skorpion?
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 8:51 pm   

adamdial napisał/a:
orientuje sie ktoś ile kosztuje wesele od osoby w podębicach w zajeździe skorpion?


A oni telefonu nie mają zeby zadzwonic i zapytac? ;)
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
adamdial 

Wiek: 38
Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Lut 21, 2006 8:55 pm   

telefon mają, ale chciałem sie tutaj zapytać narazie tak orientacyjnie.
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sie 30, 2007 8:02 pm   

Witam !! byłam w lipcu na weselu w większej sali,ładna,dużo ciepłych posiłków i bardzo smacznych :mrgreen: obsługa cały czas sie uwijala..non stop czyste talerzyki. :mrgreen: ...niektórym goścom to przeszkadza,pyszny tort :razz:
ogólnie bardzo mi sie podobalo....sama sie rozglądam teraz za sala :P cena SUPER jak na warunki łodzkie.....minus bardzo daleko

-menu w obu salach jest takie same ,nie widziałam tej pierwszej sali,podobno jest starsza i na mniejsza liczbe osób(to ta bezposrednio od ulicy),II skorpion jest okolo 150 m za nią

SKORPION 1- cena 90 zł wesele +20 zł poprawiny
SKORPION 2-sala nowsza-robia wesela tylko powyżej 150 osób


Namiary podajemy tylko i wyłącznie na priw.
_________________
Ostatnio zmieniony przez mischelle22 Sob Wrz 01, 2007 12:26 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
geodetka84 

Wiek: 40
Dołączyła: 25 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 25, 2007 7:35 pm   

Jeśli chodzi o sale Skorpion w Poddębichach to byłam w lipcu na weselu tam i powiem,że bardzo mi się podobało.Z tego co wiem to wystrój sali zależy od noworzeńców mój kuzyn płacił za dekoracje 400zł,jedzenie było smaczne i było go dużo,a obsługa co chwile zmieniała zastawe więc na to nie można narzekać..... :)

[ Dodano: Wto Wrz 25, 2007 7:58 pm ]
Kontakt z Poddębicami to [xxx]

Ps.Wie ktoś, czy mają stronkę?Jeśli tak to poproszę o adres.....z góry dziękuję :)


edit: namiary podajemy na priv - kryszka
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pią Lis 23, 2007 2:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aness 

Dołączyła: 15 Sie 2007
Posty: 81
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Wrz 30, 2007 1:55 pm   

zapomniałam że kontakty podaje sie na priv :oops: jak by ktoś potrzebował tel. do Skorpion 1 lub skorpion 2 to proszę o kontakt na priv
 
 
Madzik2009 

Dołączyła: 07 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: Wto Paź 07, 2008 1:24 pm   

Czy był ktos może w tym roku na weselu w Skorpionie? Lub może organizował tam swoje...? Mamy tam już zamówiony termin ale nadal wątpliwości są... Piszcie proszę... :?
_________________
Wesele w 2009
 
 
Kociadło 


Wiek: 39
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 2269
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 08, 2009 2:59 pm   

Trafiliśmy do Skorpiona zupełnie przypadkiem i niespodziewanie - na tą mniejszą salę - nie wiem jak duża ale jest tam całkiem sympatycznie.
Byłam pod wrażeniem jedzenia - ja jestem wybredzioch i do tego nie przepadam za mięsem - ale tam było po prostu rewelacyjne - niebo w gębie.
Jedzenia było masę i jak stwierdzili goście nie do przejedzienia - stół pełny pyszności co jedno danie to lepsze.
Nie wiem jak duża sala i obsługa bo byliśmy tam chwilkę ale jak ktoś robi tam wesel to o jedzenie na pewno bać się nie musi.
_________________
 
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 6:48 pm   

Bardzo poważanie rozważamy zrobienie wesela w małej sali (latem 2010), trochę martwi mnie to przechodzenie z sali jadalnej do sali do tańczenia, o jedzenie jak widzę martwić się nie muszę, bo każdy bardzo zachwala, ale czy ta mała i duża sala ma na pewno tą samą kuchnie? Szczerze powiem, że najbardziej zachęca na tej sali cena, ale mam kilka obaw. :? Czy ktoś z Was może bawił się tam ostatnio albo planuje wesele w przyszłym roku?
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 12:26 pm   

A może ktoś się z niej rozmyślił z terminu w 2011roku, najbardziej interesują mnie miesiące czerwiec, sierpień i wrzesień. Była bym wdzięczna za powiadomienie. Oczywiście się odwdzięczę:)
pozdrawiam Jola
_________________
Jola
 
 
Winter 

Wiek: 39
Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 25, 2010 12:19 pm   

A jaka jest cena od talerzyka :) ?
 
 
Aga1986 
Żołnierzowa Żona


Wiek: 38
Dołączyła: 15 Wrz 2009
Posty: 1572
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 02, 2010 12:59 am   

na 2010 r było chyba 120zł od osoby, najlepiej tam zadzwonić i o wszystko wypytać :)
_________________



Tam skarb Twój, gdzie serce Twoje...
 
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 15, 2010 10:19 am   

My mamy zarezerowany termin na wrzesień 20011 roku, cena z poprawinami 130 zl ale moze o 10 zl wzrosnac
 
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Sro Cze 30, 2010 3:53 pm   

Smaczne jedzonko tam mają :P Takie porcje że nie da rady zjeść wszystkiego he he :)
 
 
Mariposa. 


Dołączyła: 28 Paź 2010
Posty: 41
Skąd: In the air.
  Wysłany: Czw Gru 02, 2010 4:38 pm   SKORPION w PODDĘBICACH

Kochani ! Byłam na weselu w sali Skorpion w Poddębicach. Wszystkim, którzy mieszkaja w okolicach serdecznie polecam. Dużo smacznego jedzenia, napojów, ciast... Wszystko cieplutki, na czas i w ogóle... Wiem, że są 2 sale. Ja bawiłam się na tej dużej, ale jest również mniejsza. Duża jest naprawdę duża i bardzo sympatyczna ;) Znajomi, którzy mieli tam wesele mówili, że jest tam bardzo miłe szefostwo i że nie było zadnych problemów z niczym :) Po weselu zabrali wszystko co chcieli (jeśli chodzi o jedzenie ). Jeszcze raz gorąco polecam ;)
_________________
Hasta maniana el novio.
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Pon Gru 06, 2010 4:46 pm   

martusiaaaaaa napisał/a:
My mamy zarezerowany termin na wrzesień 20011 roku, cena z poprawinami 130 zl ale moze o 10 zl wzrosnac


Hmm jak ja się pytałam w tamtym roku to mówili mi 180zł, a nie sądzę ze cena tak spadła.
_________________
Jola
 
 
Bartek86 

Wiek: 38
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 27
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 10:14 pm   

Bawiłem się na tej sali w sierpniu 2010 (to była duża sala)
Jedzenia nie dało się przejeść i wszystko na prawdę bardzo dobre - jedna z lepszych kuchni weselnych jaką miałem okazję smakowć
Z Tego co wiem młodzi płacili 150zł od talerzyka + poprawiny
Gdyby ta sala była bliżej Łodzi na pewno organizował bym tam swoje wesele
 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Pon Sty 10, 2011 5:58 pm   

co do jedzenia to oczywiście sie zgadzam , nie do przejedzenia i wyśmienite. Ja próbowałam zarezerwować sale na własne wesele ale się nie udało:(
_________________
Jola
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 11:47 am   

Nie wiem czy byl juz temat na forum, ale.... Zajazd Skorpion ma już siedzibę swoją w Zgierzu :)
 
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 11:19 pm   

siedziba w zierzu rusza od czerwca tego roku...
znajduje sie na ul. konstantynowskiej 24 :)
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
gimfade 

Dołączyła: 02 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: lodz, londyn
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 3:48 pm   

hey

Czy ktos moze ma linka do tego lokalu?
Nie moge znalesc na internecie...;(
Pomocy...!!!!!!!!!! :smile:

[ Dodano: Sob Kwi 02, 2011 3:55 pm ]
ok
znalazlam ale nie ma zbyt duzo zdjec na tej stronie,
poza tym lokal nie wyglada zbyt rewelacyjnie wewnatrz....;( :o
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 11:43 am   

Zdjęc z wewnątrz ze Zgierza jeszcze nie ma, te ktore są na stronie z wewntątrz to Poddębice.....

Czy nie wyglada rewelacyjnie wewnątrz... zależy kto czego oczekuje
 
 
 
Marcka 


Wiek: 35
Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 405
Skąd: łódzkie ;)
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 1:08 pm   

ja również byłam w tamtym roku na weselu w Skorpionie, na dużej sali, koszt to 150zł z poprawinami; a na małej sali 120zł również poprawinami :)
Tylko problem <jak dla mnie to była problem :kwasny: > był w tym, że na dużej sali może być wesele ponad 150 osób, a na małej max 120 - choć jak pytałam Panią o tą małą salę to stwierdziła, że "120 to może być ciasna, więc lepiej 110".
Także chciałam tam mieć swoje wesele, ale terminy półtora roku wcześniej były zajęte a planuję wesele na 120-130 osób więc nie bardzo.
A i jeszcze jedna uwaga, mała sala jest podzielona na część jadalną i taneczną - mnie osobiście się to nie podobało, gdyż wręcz trzeba przejść przez mały korytarzyk do sali tanecznej. :?
Poza tym zgadzam się, że jedzenia było sporo, wiejski stół rewelacja, dekoracja taka sobie, parkiet rónież wporządku -> choć na weselu było ok 160 osób i jak dla mnie było to w sam raz aby się pomieścić na parkiecie do tańca ;)
A dodam jeszcze, że obsługa była spoko, przynosili natrętom herbatki;) choć jak się poszło potańczyć to tależyk z niedokończonym jedzeniem znikał :cry: ale tego się chyba nie da uniknąć :kwasny: - ojcowie byli odpowiedzialni za wódkę.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marcka Sob Kwi 23, 2011 1:13 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sob Lip 02, 2011 8:39 pm   

ja miałam w tym roku ślub w Skorpionie w Poddębicach (ale tym mniejszym, od Łódzkiej).
Wzięliśmy mniejszą z dwóch sal, zaproszonych mieliśmy z DJ-em i fotografami około 50 osób. Sala okazała się wystarczająca.

Dekoracje organizuje za dodatkową opłatą sam zajazd, są skromne, ale estetyczne. Ja, jako osoba niewierząca, musiałam jedynie rano przed imprezą odpiąć obrazek z Matką Boską, który przyczepiono nam na dekoracji za plecami. Nie ma za to żadnych dekoracji drzwi i schodów, warto sobie to jakoś samemu zorganizować.

Jedzenie wybieraliśmy sami. Dostaliśmy przykładowe menu weselne - ale z racji, że cała moja rodzina jest z Poddębic i wszyscy mniej więcej kojarzą co warto, a czego nie warto zamawiać w zajeździe - tata z babcią wzięli się za indywidualne ustalanie zamówienia. Ogólnie wyszło albo 125 albo 130pln za osobę. Plus stół wiejski 700 albo 800pln (przepraszam, nie mam przed sobą menu, wszystko zostało u taty). Plus noclegi 50pln za osobę. Plus dekoracja 450 albo 500.

Stoły były ustawione w literę L. Parkiet był malutki, ale na taką ilośc gości wystarczający. Mimo klimatyzacji jest tam dość duszno, ale po 3 godzinach już było chłodnawo, a koło 10 wieczorem trzeba było już wyłączyć klimatyzację, bo niektórym było za zimno.

Jedzenia jest w tej cenie BARDZO dużo. To co zostanie można sobie zabrać. A zostaje masa, my pożyczyliśmy kilka lodówek, jedzeniem została obdarowana cała najbliższa rodzina - mimo że następnego dnia były u nas w domu mini-poprawiny i teoretycznie po tym powinno zostać niewiele.
Na stole cały czas coś stoi, jest pełno przekąsek. Warto dopytać się o chłodzenie napojów, jakbym dziś miała decydować to jednak poprosiłabym panią z zajazdu o przygotowanie dużej ilości lodu do soków.

Właściwie jedyne, co jakoś tam mi się nie spodobało - to skwaszone miny kelnerek. Nie wiem czy miały gorszy dzień (wiadomo, różnie bywa), ale już przy weselu mogły chociaż udawać mniej złe :( .

No ale nawet mimo kelnerek - impreza była super, zajazd się sprawdził.

















 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 1:25 pm   

ineczka7, mam pytanko czy ten tort widoczny na zdjęciu to jest tort, ktory oferuje Skorpion w cenie ? Czy zamawialiscie gdzies? Pytam z ciekawosci, bo ma wesele w skorpionie ale w Zgierzu i mamy w cenie tort, stąd ciekawosc jak on wyglada :)
 
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 2:39 pm   

martusia - skorpion chyba w ogóle nie zaoferował nam tortu (ale nie pamiętam na 100% :( ), rodzice po prostu poszli z paroma zdjęciami do cukierni w poddębicach i tam nam przygotowano tort i rano dostarczono do zajazdu (to jest 10-litrowa wersja).
Jakby co polecam as-pal z poddębic, miałam wiele obaw (bo to głównie piekarnia z tego co mi mama mówiła), a tort nie dość, że był przepiękny, to jeszcze wszystkim bardzo smakował.

w kolorze wyglądał tak (był kremowy bo miałam kieckę ecru i mi welon ucisnął na mózg, że tort też musi być ecru :D ):


 
 
jola87 

Dołączyła: 16 Lis 2009
Posty: 29
Skąd: Szadek
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 8:50 pm   

Śliczny tort, taki elegancki :) jestem nim zauroczona :) Sala również prezentowała się ślicznie:)
a tak poza tematem miałaś ślub cywilny czy kościelny ?
_________________
Jola
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Pon Lip 04, 2011 11:21 pm   

Cywilny :)
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 11:38 am   

śliczny torcik.... w kolorze jeszcze lepiej się prezentuje, a jeśli jeszcze mogę być dociekliwa to jak z ceną za kg takiego torcika?
 
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Wto Lip 05, 2011 4:47 pm   

rodzice dali 500pln (za 10 litrów).

Kwiaty były specjalnie dokupowane przez cukiernię, żeby były podobne do tych ze zdjęcia. Róże były prawdziwe, reszta sztuczna.
 
 
figazmakiem 

Dołączyła: 26 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 12:42 pm   

duża sala wygląda pięknie, mniejsze sale pozostawiają wiele do życzenia: płytki zamiast parkietu i nieodświeżone wnętrza - tragedia. Jedzenie dobre i obsługa też miła, ale cenowo drogo.
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 07, 2011 1:17 pm   

Cenowo drogo? hmmm czy to na pewno o tej samej sali mowa?
 
 
 
ineczka7 

Dołączyła: 24 Maj 2011
Posty: 36
Skąd: Poddębice
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 7:52 pm   

figazmakiem napisał/a:
duża sala wygląda pięknie, mniejsze sale pozostawiają wiele do życzenia: płytki zamiast parkietu i nieodświeżone wnętrza - tragedia. Jedzenie dobre i obsługa też miła, ale cenowo drogo.


droga? Przecież Skorpion jest bardzo tani.
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 12:12 am   

hej ja mam zdjęcia sali Skorpion ze zgierza .. chętnym osoba moge przesłać na meila:) pisać na priv
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 12, 2011 12:22 pm   

dawewe napisał/a:
sali Skorpion ze zgierza
a w temacie mowa o Poddębicach
 
 
nika345 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 10
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Paź 20, 2011 8:19 am   

Witam, czy miał już ktoś wesele w Zajeździe Skorpion w Zgierzu na Konstantynowskiej? Rozważam zorganizowanie tam wesela i poszukuję informacji w tym temacie.
 
 
Karolaaa 


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: UK
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 10:01 pm   

Zajazd w Zgierzu to ten sam właściciel co w Poddębicach - a że sala w Zgierzu otwarta jakiś miesiąc temu to można wierzyć że będzie tak samo dobra jak w Poddębicach.
Słyszałam że wesele które było na sali Skorpion w Zgierzu to bajka. Dużo i dobre jedzenie, ładna sala - chociaż jeszcze ubogo ubrana bo cały czas pracują nad tym. Obsługa fantastyczna. Moja mama była specjalnie na zwiadach u swojej fryzjerki, a jutro jedzie dogadać szczegóły i mam nadzieję podpisać umowę. Sama nie mogę bo nie ma mnie w Polsce - ale to forum napawa mnie dobrymi przeczuciami :)
 
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Pią Paź 21, 2011 10:16 pm   

Karolaaa, sala w zgierzu została otwarta w czerwcu a nie miesiac temu ... pierwsze wesele było juz w czerwcu
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
Karolaaa 


Wiek: 35
Dołączyła: 11 Sty 2009
Posty: 49
Skąd: UK
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 3:59 pm   

dawewe, Pan na sali nam powiedział że pierwsze wesele było 3-go września, napisałam tak to tak mi powiedzieli na samej sali.

Czy ma ktoś zdjęcia tej mniejszej sali w Skorpionie w Zgierzu??

[ Dodano: Nie Paź 23, 2011 4:05 pm ]
dawewe, widzę że będziemy miały wesele w ten sam dzień w tym samym zajeździe :)
_________________
 
 
 
dawewe 


Wiek: 35
Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 311
Skąd: Aleksandrów /ZGIERZ
Wysłany: Nie Paź 23, 2011 10:03 pm   

karola ja mam kilka fotek z wesela z czerwca z mniejszej sali :)
wiec pierwsze wesele było w czerwcu... hehe
_________________


Mój ślubny dzienniczek
 
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 12:06 pm   

Witam.
W koncu musze sie wypowiedziec, az grzech, ze tyle czasu uplynelo.

My mielismy wesele 10.09 w Skorpionie w Zgierzu, na mniejszej sali - wesele 90 osob.
Wszystko bylo rewelacyjne. Obsluga sprawna, szybka i bardzo uczynna, panie ubrane jednakowo (czarny dol i biale bluzeczki), elegancko i zarazem skromnie. Uwijaly sie blyskawicznie, posilki roznosily prawie w 5 sekund, zmienialy talerzyki. My dodatkowo wynajelismy kelnera do roznoszenia alkoholu i napoji, rowniez bez zadnych zastrzezen!
Jedzenie przepyszne, ilosci nie do przejedzenia, po weselu i poprawinach zabralismy dwa, pelne, duze kartony po bananach miesa, do tego baniak bigosu, baniak gulaszu i mnostwo jedzenia z wiejskiego stolu i wcale nie myślcie ze nasi goscie malo jedli, po prostu tego tyle bylo! Obowiazkowo musze napisac wiecej na temat wiejskiego stolu, kaszanka, pasztetowa i salceson pooooooooooemat (podobno bo ja nie jadlam bo nie mialam miejsca, ale goscie zachwycali sie na maksa i prawie kazdy kto wychodzil wolal pętko kielbachy ;p ).
Sama sala - czysciutka, zero brudu, na krzeslach biale pokrowce, na stolach super stroiki w wazonach, co prawda sztuczne, czemu ja bylam przeciwna ale jak zobaczylam je na zywo to jestem jak najbardziej na tak! Dodatkowo na stolach świeczniki-wazony, w srodku ktoryc sa świece, owoce w dekoracyjnych miskach-wazonach, wszystko tworzy bardzo ladną calosc. Toalety: meska i damska, w damskiej 3 kabiny w meskiej nie bylam.
Fajnym pomyslem jest rowniez balkon dla orkiestry, orkiestra jest wyzej, widoczna i trudniej dostepna dla natretnych wujkow ;p
Wlasciciele bardzo sympatyczni, mili i pomocni, nie bylo dla nich rzeczy niemożliwych, o co prosilismy to bylo. Coz moge jeszcze napisac, po prostu POLECAM z czystym sumieniem.

aaaaa bym zapomniala tort rowniez byl pyszny!
 
 
 
nika345 

Dołączyła: 20 Paź 2011
Posty: 10
Skąd: Zgierz
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 2:53 pm   

Serdecznie gratuluję!! I cieszę się, że wszystko się udało :) Napawa mnie to dużym optymizmem i przekonuje do tego lokalu :) Mam tylko wątpliwości do tego wynajętego kelnera. Czy to znaczy, że obsługa wesela nie zajmuje się napojami i alkoholem? I samemu trzeba się zatroszczyć o ich roznoszenie po sali?
 
 
martusiaaaaaa 

Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2007
Posty: 141
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 26, 2011 9:40 pm   

nie wiem jak z napojami, ale z alkoholem na wiekszosci sali zajmuje sie najczesciej ojciec mlodego, a ze moj tesciu jest wiekowy, to postanowilismy go wyreczyc kelnerem, a w skorpionie pierwsze napoje sa postawione a potem roznosi ktos z rodziny, dlatego my wzielismy dodatkowo tego pana, koszt albo 200 albo 300 zl za dwa dni dokladnie nie pamietam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl