Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja "Satyna"
Autor Wiadomość
Malena 
dziennikarzynka:)


Wiek: 38
Dołączyła: 12 Maj 2009
Posty: 4130
Skąd: Lódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 2:56 pm   Restauracja "Satyna"

Dziś przeczytałam u jednaj z forumek o tej sali, z ciekawości zajrzałam na stronke. Wygląda pięknie i elegancko, całość utrzymana w złoto-beżowej tonacji, okrągłe stoliki. Osobiście jej nie znam i nic o niej nie slyszałam, ale może inni podzielą się swoją opinią lub znajdą tu swoją salę.

http://www.restauracjasatyna.pl/
 
 
 
konkret42 

Wiek: 56
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 35
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 4:26 pm   

słyszałem, byłem. Sala w porządku - ładnie - jest nowa. Ściągnęli dobrych kucharzy i obsługę. Uwaga - nad salą jest dyskoteka! Nie ma tez wyjścia do ogrodu - wieczorem nie jest bezpiecznie na zewnątrz. Oprócz tego - pozytyw
_________________
Tomek
 
 
anetka-klem 

Wiek: 51
Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 10:37 pm   

tam jest ładnie!
_________________
Anetka - szczęściara po ślubie!!!!
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 20, 2010 11:57 pm   

Myślałam o tej sali na moje wesele, choć obecność dyskoteki piętro wyżej trochę mnie zaniepokoiła. Mimo to chyba przejade się i obejrzę. Jeśli ktoś tam był i widział tą salę "na żywo" to będę wdzięczna za komentarze.
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 11:46 am   

Miałam okazję być w tym lokalu ze znajomymi. Sala bardzo ładna, pewnie z dodatkowym weselnym wystrojem byłaby jeszcze ładniejsza. Sala jest bardzo świeża, podobno otwarcie tego lokalu było w grudniu. Faktycznie w sąsiedztwie jest dyskoteka co wyraźnie słychać w wc. Wyjście bezpośrednio na ulice, jednak w sobote wieczorem raczej mały ruch jest na tej ulicy. Jedzenie wyśmienite, pieknie podane, ale sprawdza się stare powiedzenie że im drożej w restauracji tym jedzenia mniej. Niestety dwójka moich znajomych bardzo odchorowała wizytę w tym lokalu. Biegunka trzymała ich prawie 2 dni, jedli to samo danie. Może to tylko zbieg okoliczności... Ogólnie ja bym tam wesela nie wyprawiła.
 
 
mi$o 

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 7:35 pm   

Wspaniałe wnętrze, przemiła i fachowa obsługa, smaczne potrawy i rozsądne ceny. Sposób w jaki przedstawiono mi organizację komunii św., świadczy o dużym zaangażowaniu i fachowości. Do zobaczenia wkrótce! Mam nadzieję, że jeszcze w styczniu)))
_________________
mi$o
 
 
estebano 

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: óć
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 8:00 pm   

pysznie... naprawdę warto odwiedzić
_________________
estebano
 
 
Agu24 


Wiek: 38
Dołączyła: 13 Maj 2009
Posty: 323
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 8:19 pm   

Czy ktoś może zdecydował się na zorganizowanie na tej sali wesela? Mnie jakoś odpycha niemiła okolica i ta dyskoteka na piętrze,a takto na stronie www sala prezentuje się pięknie i pewnie gdyby nie te dwie rzeczy zdecydowalibyśmy się na nią.
 
 
Tola09 

Dołączyła: 19 Lut 2009
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 25, 2010 10:08 pm   

Moim zdaniem jedna z ciekawszych sal w Łodzi. Bardzo dobra kuchnia, u nas bez żadnych sesnsacji żołądkowych. Obsługa dobra. Ogólnie lokal z dużą klasą a takich w Łodzi bardzo brakuje. Co do lokalizacji to nie bardzo rozumiem - czy lepsza lokalizacja to ta na rogatkach miasta lub przy drodze szybkiego ruchu? Jako szczur miejski uznaję lokalizację za niezłą :)
 
 
anetka-klem 

Wiek: 51
Dołączyła: 07 Sty 2010
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 9:20 am   

Posłuchajcie. Pisząc ,że ktoś się rozchorował po wizycie w restauracji - robicie bardzo dużą krzywdę właścicielom.
Ja nie wierzę w takie sensacje. Jeżeli ktoś się zatruje - dzwoni na Sanepid i zamykają lokal. Przepraszam ale to brednie.
Ja byłam - ok. Na wesele może nie koniecznie ale restauracja piękna
_________________
Anetka - szczęściara po ślubie!!!!
 
 
ni_kola 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 45
Skąd: Zgierz
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 10:33 am   

Anetka fakty są niepodważalne, aż w takie zbiegi okolicznosci nie wierzę że dwie osoby po wizycie w tej restauracji zatruły się czymś innym. Nikt nikomu nie będzie robił smrodu, może to akurat byl jednorazowy wybryk. Jeśli sytuacja się powtórzy to napewno ktoś to zgłosi do sanepidu. My poprostu juz tam jeść nie będziemy i tyle. Jeśli chodzi o samą sale to zgadzam się, jest śliczna, stylowa. Obsługa sali jest również bardzo sympatyczna. Od właścicieli dowiedzieliśmy się że mozna tam robić wesela do 150 osób, ale ja chyba bym nie zaryzykowała. Zamówilismy salę na tyle osób i jest zdecydowanie większa.
 
 
weronika1984 

Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Mar 24, 2010 8:51 am   

Zdecydowaliśmy się na wesele w "Satynie".
Restauracja stylowa, bardzo ładna, poza tym część ekipy przeszła z "Gęsiego Puchu".
Myślę, że będzie piękne wesele.
 
 
pszczółka 


Wiek: 42
Dołączyła: 17 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Zgierz/Łódź
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 8:16 pm   

weronika 1984 - czy możesz napisać coś więcej?

Jaka cena od talerzyka?

Co w cenie? - jaki posiłki, czy szampan, tort, ciasta, wiejski stół, jakieś dodatkowe atrakcje (typu stół tematyczny, np. rybny)

Czy menu do wyboru i jakie? (choć w przybliżeniu, jeśli coś wiesz)

Na ile osób planujesz przyjęcie?

Czy restauracja będzie na czas wesela zamknięta dla gości czy tylko będzie wydzielona sala/część sali?

Jakie są terminy?

Czy przewidziane są dodatkowe dekoracje ali?

Czy jest miejsce dla zespołu?
 
 
weronika1984 

Dołączyła: 18 Sty 2010
Posty: 2
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 17, 2010 2:36 pm   satyna

Cena to 170 zł, albo 180 zł bogatsza wersja.
menu wybierasz: masz propozycję kilku dań i to z nich układasz menu.
Przykład: Dostajesz propozycję kilku zup, wybierasz z nich jedną.
Oczywiście, jest miejsce na orkiestrę.
My mamy wesele na około 80 osób, a restauracja będzie w tym czasie zamknięta.
Pozdrawiam

[ Dodano: Pon Maj 17, 2010 3:49 pm ]
W cenie za 170 zł przykład: zupa do wyboru: rosół z makaronem, krem brokułowy z prażonymi migdałami, krem grzybowy z groszkiem ptysiowym, klarowna zupa jarzynowa, krem z pomidorów z łyżką śmietany z parmezanem. W cenie 170 zł jest zupa, danie główne, danie po 22, danie po 2, danie po 4. Oprócz tego wykwintne zimne zakąski i sałatki, a na powitanie chleb i wino musujące.W razie pytań pisz.
 
 
Dorica 

Dołączyła: 30 Gru 2009
Posty: 6
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 31, 2010 2:03 pm   

WItam wszystkich,
jestem po weselu w Satynie. Jako resturacja sala ladna ale na wesele moim zdaniem za mala. miejsca do tanczenia jest dla ok 50-60 osob a nie 100 czy wiecej. jedzenie przyzwoite ale porcje niestety bardzo male. jesli chodzi o zimne przekaski to bylo ich bardzo malo, ale moze to zalezy od zamawiajacych. restauracja jest nowa ale ma jakies straszne dziury w suficie. czesc sali ma duze okna i szklany dach, ktory byl bardzo brudny. Ciasta byly dobre. i faktycznie slychac dyskoteke w lazience. ogolne wrazenie mam mieszane
 
 
ola88 
Żona ;)


Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2026
Skąd: Tu i tam ;)
Wysłany: Nie Cze 20, 2010 8:42 pm   

Byłam na weselu w Satynie. Minusem, było mało miejsca do tańczenia. ( tak na 60 osób max ) Jednak jak wszyscy wyszli tańczyć w kółeczku było ciasno + filar który stoi na środku, co do kamerowania przeszkadzało. Drugi minus jak dla mnie że ciasta były w osobnej wnęce, a nie na stołach. Plus: dużo jedzenia i smaczne. Obsługa też na plus.
_________________
 
 
jgw1 

Dołączyła: 23 Cze 2010
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Sro Cze 23, 2010 6:18 pm   

Postanowilam napisac pare slow na temat mojego wesela zorganizowanego w restauracji Satyna w dniu 05.06.2010 roku.Mam nadzieje ze te informacje okaza sie Wam przydatne.Jesli chcecie zorganizowac wesele z klasa, w klimatycznym miejscu z wyrafinowanym jedzeniem i profesjonalna obsluga to wybierzcie wlasnie ta restauracje.Menadzerki Pani Ewelina i Pani Ania to przeurocze osoby, ktore sluza fachowa rada i z uwaga wsluchuja sie w potrzeby klientow.A caly ten serwis w bardzo rozsadnej cenie!My goraco polecamy a nasi goscie sa caly czas pod duzym wrazeniem uroczystosci i imprezy!
_________________
Rockdale78
 
 
tomi77 

Dołączył: 21 Lip 2010
Posty: 2
Skąd: Łodź
Wysłany: Sro Lip 21, 2010 11:28 pm   

witam
Z Gęsiego Puchu dostałem się do SATYNY bo słyszałem, że to podobny klimat i ludzie przeszli z Gęsiego Puchu do Satyny - i to dobrzy ludzie z doświadczeniem. Na dzień dobry poczułem się godziwie przywitany. Pani Manager była tak sympatyczna oprowadziła mnie po Restauracji opowiedziała jak wyglądają wesela - jestem pod wrażeniem, może faktycznie nie jest to tak duża sala na 120 os. ale ma swój klimat i b. dobrą cenę za menu. Spróbowałem z narzeczoną dania z karty wyśmienite, pomimo tego zamówiliśmy małe spotkanie dla firmy - jedzenia było pod dostatkiem po prostu nie do przejedzenia. Dla tej Restauracji daję najwyższą notę, ślub planujemy 2011 mam na oku jeszcze parę restauracji ale na razie Satynie daje najlepszą punktację. Oby tak dalej. ;)
 
 
Agnape 

Wiek: 40
Dołączyła: 22 Lip 2010
Posty: 16
Skąd: UĆ :-)
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 4:15 pm   

Ciekawe wnętrze, miła i sympatyczna obsługa, troszeczkę ciasno, ale na skromne wesele w sam raz.
_________________
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 8:39 pm   

Dziś byłam w Satynie i jestem zachwycona! Pięknie, delikatny wystrój, menu oryginalne, zero rosołków, dekoracja: piękna, chce się tam przebywać, biel, te żyrandole z paciorkami, dyskoteki już nie ma, więc w toalecie można przebywać spokojnie, Pani Manager, świetna kobieta, bardzo pomocna, my chcemy zrobić wesele na 70 osób, więc będę miała okrągłe stoły! Polecam na stylowe wesela! Na 99,9% się decydujemy :)
 
 
MisiaTesia 

Dołączyła: 12 Lip 2011
Posty: 12
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 12:06 pm   

Słuchajcie, nie wiem czy to plotka czy nie, nie sprawdzałam, ale ktoś mi mówił, że w Satynie zawalił się sufit i że najbliższe wesela są odwołane.
 
 
szakilka 


Dołączyła: 23 Lis 2009
Posty: 9
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Sie 01, 2011 4:46 pm   

W tym tygodniu byłam w Satynie na weselu i nie zauważyłam żeby z sufitem było coś nie tak :) Po za tym bawiłam się świetnie, jedzenie było bardzo smaczne a obsługa sympatyczna. Być może przy większych weselach może być nieco ciasno, ale wydaje mi się że 80 to optymalna liczba gości. Jednym słowem - polecam !
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 6:07 pm   

MisiaTesia napisał/a:
e w Satynie zawalił się sufit i że najbliższe wesela są odwołane.


czy wesela są odwołane nie wiem, z tego co napisane powyżej wnioskuję, że nie :) ALE faktem jest, że mieli tam problem z sufitem i musieli zrobić remont, którego jeszcze nie skończyli, a byłam tam w tamten czwartek, ale to, że z sufitem jest "coś nie tak" nie widać jakoś mocno
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
ardillaroja 

Wiek: 51
Dołączyła: 05 Lip 2011
Posty: 51
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 02, 2011 6:53 am   

wg mnie sufit ma się dobrze :P
 
 
justinaa 


Wiek: 40
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1601
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 02, 2011 10:02 pm   

miałam okazję być w Satynie dwa razy
po raz pierwszy na balu "karnawałowym" i po raz drugi - na chrzcinach córki i generalnie uważam, że to całkiem fajne miejsce
po pierwsze bardzo ładny, elegancki wystrój, mogą być stoliki okrągłe, które są ostatnio coraz bardziej popularne, ale w przypadku mniejszych imprez, jeśli jest "nieparzysta" liczba osób (okrągłe stoły są max. do 12 osób), to dają standardowe stoliki, bardzo sympatyczna, chilloutowa muzyczka, parkiet do tańca, całkiem fajnie zagospodarowany kącik dla dzieci, poza tym całkiem ciekawe menu (m. in pyszna zupa krem z kalafiora), miła, sprawna obsługa
na minus jak dla mnie - mała toaleta, jedna dla pań i jedna dla panów, porcje moim zdaniem OK, ale zdaniem panów mogą być trochę małe, a poza tym, nie wiem, czy taki jest standard, ale my dość długo czekaliśmy na zupę, ok. 40 minut, potem poszło już sprawnie
_________________

www.boatmummy.blogspot.com
www.lodzkiemamy.pl
 
 
Maka 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 9:02 pm   

W przyszłym roku bierzemy ślub i chcielibyśmy zorganizować wesele w restauracji "Satyna" czy któraś z Was była tam może ostatnio na weselu lub organizowała swoje? Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje, bo pewnie od czasu pierwszego postu w tym temacie
coś uległo zmianie
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 9:03 pm   

Maka, ja idę tam na wesele we wrześniu ;)
_________________


 
 
Maka 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 17, 2013 9:38 pm   

To obserwuj wszystko, a potem mi opowiesz :) My planujemy ślub na 6.09.2014
 
 
katarzyna_ka 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 17, 2013 7:33 pm   

Ja organizowałam w Satynie przyjęcie weselne zupełnie przypadkowo. Restauracja w której mieliśmy zaplanowane spotkanie została zlikwidowana. Z perspektywy czasu myślę sobie, że miałam szczęście i z pewnością wrócę do Satyny na kolejne rodzinne imprezy. Doceniam szczerość, elastyczność i współpracę z p. Kamilem z Satyny. Pomógł nam tak przygotować stoliki, salę, menu, żeby było tak jak my to sobie wymarzyliśmy. Dodatkowo wychodził poza zakres swoich obowiązków, zorganizował nam wydruki na stoliki i mikrofon do przemówień, rozdał wraz z kelnerami upominki, które przygotowaliśmy dla gości. Kiedy na miejscu okazało się, że mieliśmy niespodziewanych gości, bardzo szybko pomógł nam zmienić ustawienie krzeseł. Jedzenie w Satynie jest smaczne i podane w bardzo estetyczny sposób, na ładnych, białych talerzach. Plusem Satyny jest również jej wystrój, dodatkowo kącik zabaw dla dzieci, przewijak dla niemowląt i krzesełka dla maluszków. Ponieważ my ślub braliśmy w południe, mieliśmy dużo małych gości. Dzieciaki i ich rodzice byli zachwyceni. Na górze zrobiliśmy sobie studio zdjęciowe. Jestem naprawdę zadowolona i polecam Satynę.
_________________
Kasia
 
 
Maka 

Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 23, 2014 6:32 pm   

Dorotka_, jak było na weselu w Satynie?
 
 
Mieciek 

Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 10:06 pm   

Ja mam właśnie za niecały miesiąc wesele w Satynie. Trafiłem tam całkiem przypadkowo, ale wystrój wnętrza jest rewelacyjny no i nie drą kasy za każdy szczegół. Manager podszedł do nas profesjonalnie, zaproponował to i owo, jest bardzo elastyczny. Fajny jest ten pokój na górze gdzie można wszystko zostawić. Dla mnie plusami są miękkie kanapy na zewnątrz, komineki ładny barek; narzeczonej podoba się przede wszystkim kolor wystroju. Sami dekorują salę, nie ma dodatkowych kosztów za obsługę, korkowego, można swoje ciasta. Kible dobrze utrzymane, nie śmierdzi kuchnią (jak w niektórych innych). Parkiet ładny. Jedyny minus to nie do końca atrakcyjne wejście, ale w końcu bawimy się w środku. Plus to także okolica. W weekend nie ma tam samochodów urzędasów z naprzeciwka, obok posterunek straży miejskiej (bezpiecznie). Taki męski głos w dyskusji.
Ostatnio zmieniony przez Mieciek Nie Cze 29, 2014 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
*Dorotka_ 
Moderator


Wiek: 35
Dołączyła: 02 Cze 2012
Posty: 5060
Skąd: Łódź/Wrocław
Wysłany: Nie Cze 29, 2014 10:22 pm   

Maka, wesele było świetne za sprawą Gości - Rodzina i Przyjaciele Państwa Młodych. Obsługa we wrześniu 2013 dała ciała, chociaż jedzenie było pyszne. Z tego co słyszałam - zmienili się właściciele lokalu.

Jak będziesz chciała zapraszam na PW.
_________________


 
 
kate87p 


Wiek: 36
Dołączyła: 23 Lut 2015
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lut 23, 2015 8:13 pm   Sala bankietowa Satyna

Ostatnio organizowaliśmy spotkanie firmowe w satynie. Jestem bardzo zadowolona, jedzenie było pyszne, obsługa miła, rozpalony kominek robił na wszystkich wrażenie i to wnętrze. Przejmowałam się jedynie faktem, iż sala będzie podzielona na dwie rezerwacje, Pan Kamil jednak wymyślił sposób na podzielenie sali, aby nikt sobie nie przeszkadzał i tak było. Wszystkim mogę polecić salę, ja już zarezerwowałam ją prywatnie na moje wesele :)
_________________
Szczęśliwa narzeczona Filipa.
 
 
kapatka 


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2014
Posty: 902
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 02, 2017 7:58 pm   

Jakiś czas temu miałam okazję bawić się tam na przyjęciu weselnym. Z perspektywy gościa nie miałam żadnych zarzutów: pyszne jedzenie, świetny pomysł z zaaranżowanym kącikiem dla dzieci - dla gości z dziećmi to naprawdę fajne rozwiązanie. Wiem też, że para młoda była bardzo zadowolona ze współpracy z salą także myślę, że miejsce jest warte uwagi.
_________________


 
 
Filipnazarek 

Dołączył: 02 Maj 2018
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Maj 02, 2018 10:42 am   

W 2017r. odbyło się w Satynie Nasze wesele na 130os. Bogata oferta dań (kaczka, tatar, płonąca szynka) dobrze zgrywała się z intensywnym harmonogramem wesela. Dzięki temu goście od 16.00 (początek ślubu) do ~4.00 (żurek) mieli bardzo ciekawie zagospodarowany czas. Kaczka, tatar, a szczególnie płonąca szynka zebrały liczne pochwały u gości. Dużym plusem jest to, że sala sama zapewnia dekorację kwiatową (białe róże w wazonach) oraz jest na tyle udekorowana i zbędne są dodatkowe dekorację, dzięki czemu długa lista rzeczy do zrobienia przed ślubem nieco się skraca :) . Znamy bardzo dużo osób, które przynajmniej raz w życiu były u kogoś na uroczystości w tej sali i wszyscy chwalili te sale. My, jako Państwo Młodzi również zaliczamy nasze wesele do udanych. Moja żona jest w ciąży i na pewno zorganizujemy tam chrzciny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl