Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SAXONIA"
Autor Wiadomość
Megan 

Dołączyła: 12 Sie 2004
Posty: 52
Skąd: łódź
Wysłany: Pią Paź 01, 2004 12:45 am   "SAXONIA"

Mialam tam wesel dwa tygodnie temu i jestesmy bardzo zadowoleni. Obsluga wspaniala kelnerzy chodzili jak" w zegarku" a poza tym byli sympatyczni, nie bylo problemu z przyniesieniem kawy czy herbaty jak to sie zdarza. Wszystkie posilki cieple nam smakowaly rowniez przystawki straopolski stol i ciasta byly dobre (tort nie bardzo mi smakowal ale tort mozna zamowic samemu w wojej ulubionej cukierni - my nie chcielismy tracic na to czasu i wyszlo kajak wyszlo:)) )stoly ladnie ubrane do wyboru sa dwa zestawy obrusow i serwetek do tego wlascicielka dobiera swieczki i roze na stoly. Uroku stolom dodawaly owoce i ogrody warzywne. Dosc o jedzeonku ktore naprawde bylo smakowite (kucharz pracowal w soplicowie i w savoy'u)Teraz troszke o samej sali. Na sale prowadzi droga z kostki brukowej wjezdza sie nia na teren posesji(brama zamykana- u nas goscie zostawili samochody na noc i bylo ok).Wokol sali a wlasciwie przed jest ogrod z krzaczkami laweczka itp.znajduja sie rowniez stoliki z krzeselkami gdyby ktos z gosci mial ochote posiedziec na zewnatrz. Na sale prowadzo lade schody. Sala jest w kolorach pistacjowo-ekrowych. Bardzo ladne sa toalety po dwie dla panow i pan. Orkiestra stoi na podescie naprzeciw mlodych. Na sali sa filary a moim zdaniem sa ozdaba sali i wcale nie przeszkadzaja sa one zodobione tiulem i rozyczkami a poniewaz na sali jest neon to ten tiul slicznie wyglada. Rowniez za mlodymi jest ladna dekoracja(dwa duze serca z ekrowych roz z zielonymi listkami a w srodku pomarszcony tiul- wyglada to naprawde ladnie i delikatnie)Moge jeszcze dodac ze sala jest klimatyzowana i w pokoju dla mlodych jest bardzo wygodne duze loze:) jesli ktos ma jakies pytania to prosze pytac


edit: poprawiłam tytuł wątku :)
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 7:44 pm, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Paulina 

Dołączyła: 26 Paź 2004
Posty: 1
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Paź 26, 2004 11:06 pm   

Czy jedzenie jest smaczne?
_________________
Paola
Ostatnio zmieniony przez Mac-erson Pon Mar 02, 2009 12:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Cze 21, 2006 9:05 pm   

W ubiegla sobote bylam na weselu wlasnie w Saksonii i powiem Wam, ze niezbyt mi sie podobalo. Przede wszystkim malo miejsca jak na 75 osob (tyle bylo gosci). Sala w ksztalcie "pociagu", dluga i cienka. Stoly ustawione wzdluz dluzszego boku. Na srodku jeszcze jakies kolumny i z tancami bylo slabo... Moze na mniejsze wesele byloby ok. Jedzenie pozostawialo wiele do zyczenia. Obsluga kelnerska - zenada.
Plusem sa miejsca noclegowe dla gosci (tanie), pokoj dla nowozencow, parking.

Ani ta, ani poprzednia wersja tego postu nie miala na celu urazenia
czyichkolwiek uczuc, w szczegolnosci organizatorow ani tym bardziej Pary
Mlodej, jezeli jednak tak sie stalo, to przepraszam. Chodzilo mi jedynie
o zwrocenie uwagi przyszlym parom mlodym na niektore niekorzystne aspekty sali.
Ostatnio zmieniony przez imbrulka Sro Cze 28, 2006 11:46 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
legitymacja 


Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 7:34 pm   

Ostatnio byłem na weselu w Saxonii i bardzo dobrze się bawiłem.
Jedzenie było bardzo dobre i obsluga kelnerska tez stala na wysokim poziomie.
Nie wiem skąd Twoja opinia Imbrulko ... :roll:
 
 
Pusiak 
- Dyktator


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Lut 2005
Posty: 3311
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 9:27 pm   

hmmm.... cos tu brzydko pachnie chyba....
_________________

 
 
 
imbrulka 


Wiek: 46
Dołączyła: 12 Lis 2005
Posty: 279
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 12:09 pm   

Hmm... Ja tez sie dobrze bawilam, bo najwazniejsze jest dobre towarzystwo i dobry humor :) Wyrazilam tylko moja opinie o sali. Nie podobala mi sie. Co do obslugi: stanowczo uwazam, ze podawanie przez kelnera cieplego dania "przez stol" w wyciagniete rece gosci nie swiadczy o obsludze na wysokim poziomie.
Ale to tylko moja opinia :) jak to na forum, ile ludzi tyle zdan na dany temat :) Pozdrawiam
 
 
paulinasw 

Dołączyła: 26 Cze 2006
Posty: 2
Skąd: łódź
  Wysłany: Pon Cze 26, 2006 1:00 pm   saxonia-po weselu

Witam, 17 czerwca mialiśmy wielka przyjemność organizować nasze wesle w Saxonii. Sala podobała nam sie od samego początku, a niesamowite zaangażowanie wsłaścicielki - Pani Małgosi - urzekło nas. Wszystko odbyło się sprawnie, bez żadnych problemów. Obsługa kelnerów nie pozostawiała nic do życzenia. Nie byli nachalni, jednocześnie w każdej chwili można było ich poprosić o pomoc. Wspomniane przez Imbrulke "podawanie potraw przez stół" było duże lepsze niż przepychanie się między krzesłami za plecami gości. Samo jedzenie i sposób podania jego było bardzo dobre (nad gustami sie nie dyskutuje i nie można wszystkim dogodzić). Dużą popularnością cieszył się wiejski stół - polecamy goraco!
Miejsca do tańca było wystarczajaco dużo - nie było tłoku na parkiecie.
Sama sala jest urządzona bardzo ładnie i z gustem. Przed sala jest b. ładnie utrzymany ogród pozwala na chwilę oddechu podczas zabawy. Niepodważalnym plusem Saxonii jest klimatyzacja oraz duży parking zamykany na noc (goscie moga zostawic samochody). W naszym przypadku zależało nam na kliku miejscach noclegowych dla przyjezdnych gosci, Pani Małgosia przygotowała kilka przytulnych pokoi, a rano za bardzo symboliczną opłatą goście Ci dostali śniadanie i ciepłe napoje. Państwo młodzi mieli do dyspozycji pokój dla nowożeńców.
Podsumowując: jeśli ktoś kiedyś zapyta nas czy znamy jakąś dobra i niedrogą salę weselną bez wahania powiemy: "SAXONIA".
 
 
bajeczka 


Wiek: 43
Dołączyła: 04 Mar 2005
Posty: 940
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 7:33 pm   

Wzniosłe hymny pochwalne :hyhy: :hyhy: :hyhy:
_________________


Życzę miłego dnia i pozdrawiam Cię gorąco Gość :)
 
 
 
Marcino 


Wiek: 41
Dołączył: 05 Sie 2006
Posty: 8
Skąd: Łódź/Anrespol
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 8:06 pm   

Jeszcze jakieś opinie na temat tej sali? Bo chyba jesteśmy zdecydowani...
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 4:48 am   Saxonia na Pomorskiej

Jestem ciekawa jakie są Wasze opinie na temat tej sali :)
Ja będę miała tam wesele w październiku 2007. Zaliczka już wpłacona i mam nadzieję, że nie będę żałować :)
 
 
*Asiek 
Moderator
Czarownica vel Anioł


Dołączyła: 05 Sty 2004
Posty: 2217
Skąd: Kiedyś Łódź
Wysłany: Sro Lis 08, 2006 4:48 pm   

Nikulec napisał/a:
estem ciekawa jakie są Wasze opinie na temat tej sali :)
Ja będę miała tam wesele w październiku 2007. Zaliczka już wpłacona i mam nadzieję, że nie będę żałować :)


Nikulec, wrzuć do wyszukiwarki forum hasło "Saksonia" :wink: - znajdziesz więcej informacji.
_________________
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Lis 09, 2006 1:10 am   

Hmmm jak mogłam przegapić ten temat?! :oops:
Mea culpa :)
A swoją drogą nie wpadłam na to żeby w wyszukiwarkę wklepać nazwę sali z błędem, ale zawsze to jakiś sposób ;)

ps. Prośba do moderatorek forum: poprawcie posty tam gdzie są błędy (a nie jest tych postów znowu tak wiele :) na prawidłową nazwę Saxonia, plissss. Bardzo ułatwi to wyszukanie informacji :]
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 30, 2006 5:59 pm   

Juz jutro bede sie tam bawila na sylwestra :)
Wiec napisze co i jak bylo :)
Salka naprawde ladna, jesli chodzi o jedzonko to byl sylwester, wiec moze inaczej to wyglada na weselu :) a mianowicie : nie bylo az tego tak duzo , calkiem srednio, ale to byl sylwester jak pisalam wiec na weselu moze to wygladac inaczej :)
Z cieplych barszczyk , grosze -zurek , schabik(bardzo malutki) + kartofelki, szaszlyk bigos, malo przekasek zimnych wszystko w galarecie i dwa sledziki :(
bylo ok 110 osob i obslugi 3 osoby, jedni juz dawno zjedli, drudzy dopiero zaczynali jesc jeden posilek roznoszony ok 30 minut:(
Jako sala-wystroj- to wrazenia pozytywne, wlascicielka bardzo mila, tylko jedzonko nie takie jak trzeba i obsluga + jeszcze zle trafiony zespol :(
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
Ostatnio zmieniony przez magda81 Pon Sty 01, 2007 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sty 02, 2007 11:40 pm   

uuuuuuuuu ;(
niezbyt pozytywnie... :(
No, ale w sumie wesele to chyba troszku inna bajka i w sumie sami ustalamy menu. Mam nadzieję, że będzie ok.
 
 
Ropuucha 

Dołączyła: 06 Wrz 2006
Posty: 52
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 4:30 pm   

Na pewno będzie OK. Sama byłam zainteresowana tą salą tylko jak dla mnie jest ona na końcu świata :)
 
 
magda81 


Wiek: 42
Dołączyła: 09 Paź 2005
Posty: 221
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 03, 2007 5:06 pm   

Nikulec napisał/a:
No, ale w sumie wesele to chyba troszku inna bajka i w sumie sami ustalamy menu. Mam nadzieję, że będzie ok.

Napewno bedzie dobrze :)
pisalam to byl sylwester, wiec moze niezbyt sie do niego przylozyli niestety :(
Jestem pewna ze na weselu pokaza sie z lepszej strony :)
Jesli chcesz to mozesz powiedziec ze na sylwestra menu bylo kiepskie :( okropnie odgrzewane brazowe ziemniaki ;( (tragedia)malenki schabik i wszystko w galarecie ;(
Mysle ze na weselu nie dopuszcza takiej gafy, ale zawsze warto powiedziec wlascicielowi o tym co sie slyszalo :) wiec glowa do gory !:)
Napewno wszytsko sie uda i bedziecie zadowoleni :smile:
_________________
jeszcze tylko..

just married
Pozdrawiam Cię cieplutko Gość
 
 
 
Nikulec 

Wiek: 42
Dołączyła: 07 Lis 2006
Posty: 171
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Sty 04, 2007 12:35 am   

No mam nadzieję, bo nie chciałabym, żeby moi goście chodzili nienajedzeni :(
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Paź 07, 2007 5:55 pm   

Jestem świeżuteńko po weselu w saxoni, i powiem szczerze że impreza bardzo się udała :)
Jedyne co w samej sali mnie trochę przeszkadzało to kafelki na podłodze, nogi w tańcu mi się rozjeżdżały :razz:
Toalety, duże, czyste, ważne że panna młoda spokojnie mieściła się ze swoją suknią i osobą towarzyszącą do pomocy :)
Jedzenie było dobre, było go dużo, ja najadłam się samymi ciepłymi posiłkami, a przekąsek na stole było dużo :) nie było masła :) głupie ale może ktoś nie lubi suchego chlebka ale to pewnie da się ustalić jak się wie czego się chce :)
to chyba na tyle jak coś sobie przypomnę to napiszę :)
_________________
 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 4:53 pm   

Imyszka czy bawiłaś się tam 06.10? Jeżeli tak, to czy mogę się spytać z czyjej strony (Pan Młody/Panna Młoda)?
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 6:30 pm   

Pani młodej i pana młodego :) to nasi przyjaciele, a co?? :D
_________________
 
 
 
Mariola 

Dołączyła: 09 Wrz 2007
Posty: 299
Skąd: ...
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 6:50 pm   

:lol: :lol: a to, że jestem rodziną do Młodego
 
 
*lmyszka 
Moderator
EL jak elmyszka :P


Wiek: 40
Dołączyła: 26 Lis 2006
Posty: 2328
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 7:39 pm   

sorry za off topic ale wielkie moderatorki rozumiecie :)

nie poznajesz mnie z avatara?? :) Mariola to twoje imie??, może na PW napisz co by nie krzywić tematu :)
_________________
 
 
 
nikita22 

Dołączyła: 17 Paź 2007
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 10:24 pm   

Mialam wesele 29.09.07 wlasnie w Saksonii. Z czystym sumieniem polecam ten lokal. Przepiekny wystroj, wspaniale jedzenie- podawane z dwoch stron :-) wszystkim smakowalo Ja jako panna mloda skonczylam na pierwszym posilku, dlatego sugeruje sie opiniami moich gosci. Wszyscy bawili sie swietnie do 6.00. Nikt na nic nie zachorowal ani nie narzekal :-) Parkiet swietnie oswietlony, na zdjeciach wyszedl bardzo ladnie. Nie mam zadnych negatywnych wspomnien. Jesli kucharz pracujacy w tym lokalu przeczyta ten post to pragne mu serdecznie podziekowac bo z obslugi najbardziej jego profesjonalizm i usmiech z jakim podchodzil do gosci zapadl mi w pamiec. Polecam!
 
 
galanus 

Wiek: 43
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 09, 2007 8:37 pm   

witam dzięki bardzo ja też pozdrawiam serdecznie ,szukam informacji na temat saxonii to właśnie robię:)

[ Dodano: Pią Lis 09, 2007 8:54 pm ]
Asiek napisał/a:
Nikulec napisał/a:
estem ciekawa jakie są Wasze opinie na temat tej sali :)
Ja będę miała tam wesele w październiku 2007. Zaliczka już wpłacona i mam nadzieję, że nie będę żałować :)


Nikulec, wrzuć do wyszukiwarki forum hasło "Saksonia" :wink: - znajdziesz więcej informacji.
a jak tam z cenami i z terminami w sierpniu -może wiesz coś ?pozdrawiam galanus



edit: usunęłam zbędne cytaty - kryszka
_________________
galanus
Ostatnio zmieniony przez kryszka Pon Lis 12, 2007 10:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
margolka 

Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 07, 2007 12:53 am   

Z zainteresowaniem przeczytałam wszystkie posty w tym temacie, ponieważ mam zamówioną tę właśnie salę na moje wesele - 2 sierpnia 2008. Widzę, że opinie są różne, ale te pozytywne podniosły mnie na duchu. Rzeczywiście pani Małgosia bardzo miła - bardzo dobrze nam się z nią rozmawiało przy podpisywaniu umowy. No cóż, mam nadzieję, że nie będę żałować.
_________________
margolka
 
 
Agha
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sty 14, 2008 1:00 pm   

Brr, odradzam. Dlaczego, już tłumaczę:
Podobno jest specjalny - bezpośredni wjazd do sali, nam Pan go nie otworzył i wjeżdżaliśmy przez jakąś bramę przy której była tablica "NOCLEGI dla ROBOTNIKÓW" i niestety nr tel Saxonii. Wjechaliśmy na jakieś podwórze z koszami na śmieci - okropieństwo, dopiero potem zobaczyliśmy jeszcze jedną bramę, przez którą był wjazd na obszar budynku Saxonii.
Duży parking, kawałek ogródka i koniec dobrego. Elewacja brudna.
Do sali wchodzi się po wykładanych kafelkami schodach. Schody są rozdzielone, łączą się jakby podestem w środku biegu. Bardzo wysokie, nie dla babć, cioć i małych dzieci, o nie!
Kafelki na podłodze. Stoły i krzesła jak w restauracyjkach-pubach przy stacjach benzynowych.
Do pokoi gościnnych wchodzi się po betonowych schodach z przyklejoną tylko wykładziną.
Pokój dla młodych malutki. Łazienka dla wszystkich wspólna!!!!!!!! Korytarz do reszty pokoi jak w akademiku.
Ogólnie wrażenie niemiłe.
I jeszcze sal fakt, że nie pokazywała nam sali właścicielka, ale jej mąż - bardzo niezorientowany w temacie.
 
 
Saxonia 
Firma

Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 15, 2008 3:27 pm   

W nawiązaniu do poprzedniego postu jako firma czujemy się zobowiązani do udzielenia odpowiedzi co do wątpliwości Aghi.
Niewątpliwie nie możemy konkurować z obiektami hotelarskimi sieci Hilton czy Mariott,
jednak staramy się wkładać dużo serca w to co robimy dla osób planujących zorganizować u nas swoje wesele.
Co do rzekomej reklamy „dla robotników” mogę jedynie zapewnić, że nigdy sformułowanie tego typu nie miało tam miejsca.
Zresztą, czy „robotnicy” to jakaś gorsza grupa społeczna, zmuszona do ukrywania się w lesie?
Jeśli chodzi o "pojemniki na śmieci" to występuje on w liczbie pojedynczej.
Jest to element stały, choć niewidoczny podczas imprez.
Myślę, że byłoby znacznie gorzej, gdyby nie było go w ogóle.
Płytki ceramiczne na schodach i ich konstrukcja to jedynie rzecz gustu.
„Kawałek ogródka” to teren o powierzchni ok. 5000 m2.
Może być jedynie zbyt mały do jazdy konnej lub gry w polo ;)
Pokój dla młodych nie posiada może łóżka wodnego i kominka, jednak 21 m2 chyba nie kwalifikuje go jako „mały”.
Pozostałe uwagi trudno komentować.
Ktoś kto u nas gościł, lub też będzie w przyszłości, może się przekonać jak dużo złośliwości jest w przedstawionym opisie.
My życzymy jednak Wam – autorom postu – znalezienia wymarzonego miejsca na organizację wesela oraz samych radosnych i szczęśliwych dni w życiu.
 
 
dorotea 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Lut 20, 2008 12:49 am   

Ja też ostatnio byłam w Saksonii i jak na razie jest na górze mojej listy.
:arrow: Byłam wieczorem, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć o samym budynku z zewnątrz - niczego złego nie dostrzegłam w każdym razie. Zamierzam się tam wybrać jeszcze raz w dzień, żeby zobaczyć ten słynny teren zielony :) , wtedy na pewno uzupełnię moją opinię.
:arrow: Tak jak Agha wjeżdżałam przez to samo podwórko, kontener na śmieci był 8) ale podobno tamta część ma być zamknięta, wjazd ma być przez inną bramę, już oficjalną, a więc problem sam się rozwiąże.
:arrow: W środku ładnie, czysto, estetycznie. Szatnia przy wejściu. Podobno na sali nie było całej dekoracji, ale wg mnie nie szkodzi, nie straciła przez to na uroku
:arrow: Na podłodze są płytki - próbowaliśmy kilku slizgów, na szczęscie bez powodzenia:rotfl: ale w szpilkach może być gorzej...
:arrow: Sala jest prostokątna, nie bardzo wąska na szczęscie
:arrow: Państwo młodzi siedzą dokładnie naprzeciwko podestu dla orkiestry - to plus, natomiast dużym minusem jest to, że łazienki (dwie, duże) też są dokładnie naprzeciwko młodych, po obu stronach podestu :o
:arrow: Minimum na sali to 75-80 osób - to chyba zbyt wysoka granica, bo sala nie jest aż tak duża i jesli wszyscy ruszą do tańca (w co nie wierzę), to zrobi się ścisk :]
:arrow: Menu są trzy do wyboru, 120-140 zł, niestety właścicielka nie daje kopii do domu :? Z tego, co zapamiętałam, to jest 5 ciepłych dan, sporo przystawek, napoje bez ograniczeń. Tort nie jest w cenie. Stół wiejski 8 zł za osobę.
:arrow: sama właścicielka miła, ale nie z tych gadatliwych :lol: , raczej rzeczowa.

Trochę się martwię, czy aby na pewno uzbieram 75 pewnych osób :? Na razie wychodzi nam 80, czyli na styk...
_________________
 
 
Edda 


Wiek: 39
Dołączyła: 24 Lut 2008
Posty: 11
Skąd: Łódź
  Wysłany: Nie Lut 24, 2008 8:30 pm   

Sala jest naprawdę ładna, w pastelowych kolorach, jednak wydaje mi się trochę mała i moim zdaniem 100 osób może się w niej nieźle ściskać. No i ubikacje po dwóch stronach podestu dla orkiestry, w centrum sali, tak nie bardzo, zwłaszcza, gdy jakiś gość będzie miał potrzebę nagłego "zwrócenia" się w tamtą stronę :) lub będzie miał problem z pęcherzem :) Nikomu to nie umknie :)

Co do okolicy, to my też wjechaliśmy przez tę drugą, "gorszą" bramę, pewnie na weselu jest inaczej, ogródek zajmuje tylko kawałek, stoi jedna ławka, chyba ukradziona z parku :) a reszta to betonowe płyty, niezbyt atrakcyjne i mimo to, że teren jest naprawdę duży to nie prezentuje się najlepiej.

Ale sala sama w sobie urokliwa.

Pani właścicielka miła, ale niekonkretna, nie chciała powiedzieć ile będzie ciast na weselu, cytuję: "dużo ciast, bardzo smaczne, każdy się naje!" :)
 
 
dorotea 


Wiek: 43
Dołączyła: 15 Lut 2008
Posty: 24
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 10:16 pm   

Sala urokliwa, to prawda. Niestety ja nie bede miala w niej wesela :zalamany: , choc sie bardzo na nia nastawilam...
Ogladalam sale sama, moja druga polowa pracuje poza Lodzia i jest dostepny tylko w weekendy, tymczasem akurat w najblizszy weekend wlascicielka wyjezdzala na ferie. Miala wrocic 24 lutego, umowilam sie wiec z nia na wstepna rezerwacje do 1 marca (sama podala taki termin). S. udalo się zostac na poniedzialek w Lodzi, wiec 25 umowilismy sie na ogladanie sali, dwa razy rozmawialismy z Pania przez telefon, upewniala sie tez co do terminu... I co sie okazalo na miejscu? S. sale obejrzal dokladnie z mezem wlascicielki (ona byla zajeta z inna para na 2009), a gdy przyszlo do ustalania warunkow finansowych, powiedziala, ze niestety ma dla niego zla wiadomosc, a nasz termin juz oddala komus innemu. Podobno bylismy drudzy na liscie... :evil: Tylko czemu my o tym nie wiedzielismy? :]

PS. S. pocieszal mnie, ze elewacja faktycznie z zaciekami, a krzesla maja metalowe oparcia, wiec raczej nie sa za wygodne :twisted:
_________________
 
 
555 


Dołączyła: 02 Lis 2006
Posty: 1486
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Mar 01, 2008 1:41 pm   

dorotea napisał/a:
niestety ma dla niego zla wiadomosc, a nasz termin juz oddala komus innemu. Podobno bylismy drudzy na liscie...

w swietle opisanych przez Ciebie okolicznosci, jest to fakt, ktory dyskwalifikuje dla mnie te sale calkowicie..
_________________
 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 11, 2008 8:59 am   

Ja będę miała wesele w Saxonii :) . Jest dopiero co po malowaniu (byłam, widziałam), pani bardzo sympatyczna, sala czyściutka, jeszcze nie była do końca udekorowana, plastyczka miała zjawić sie na dniach. I dodatkowo piękny ogród :) . Może na razie tego nie było widać, ale wiosną, gdy wszystko zakwitnie i nabierze kolorów, będzie super :)
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Kwi 26, 2008 4:38 pm   

Kariazu, a kiedy? Bo my mamy zaklepany ten termin, co u mnie w podpisie - czerwiec 2009 :) Sala spodobała mi się od razu, właścicielka również, oglądaliśmy salę po udekorowaniu przed weselem - ślicznie to wyglądało. No i cieszę się z góry na kwitnący letni ogród.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Pon Kwi 28, 2008 7:07 am   

Tissaia napisał/a:
Kariazu, a kiedy? Bo my mamy zaklepany ten termin, co u mnie w podpisie - czerwiec 2009 :) Sala spodobała mi się od razu, właścicielka również, oglądaliśmy salę po udekorowaniu przed weselem - ślicznie to wyglądało. No i cieszę się z góry na kwitnący letni ogród.



24 maja 2008r. :) czyli już tuż tuż :)
 
 
Marzenak 

Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Czw Maj 15, 2008 9:45 am   

Witam !! ! :)
My mamy wesele w Saxonii 7 czerwca, wczoraj byliśmy uzgodnić menu no i inne drobne szczegóły. Jesteśmy Bardzo zadowoleni , sala w tym roku jeszcze ładniej wygląda, Jest prześlicznie ubrana przez Panią Małgorzatę. Wystrój jest zrobiony z ogromnym gustem, nie jest on przesadzony i to się ogromnie chwali . :)
Właścicielka jest przesympatyczną osobą która widać że wkłada całe swoje serce by każde wesele było tym najpiękniejszym dniem dla Par Młodych.
Ogród przed sala jest również bardzo ładny ( wczoraj go obeszliśmy dokładnie ) .
Pokój dla Pary Młodych jest super , nie jest to może apartament ale jak dla mnie to dobrze ( ja księżniczką nie jestem) ale jest tak słodki i tak uroczy że ja sie już nie mogę sie już doczekać, łoże jest po prostu rewelacyjne to trzeba zobaczyć

Mam nadzieje że wszystko się uda w tym dniu a goście nasi będą zadowoleni ..

A sale polecam każdemu Jak na razie wszystko jest w jak najlepszym porządku ..
_________________
w lipcu będzie maluszek :) :)
 
 
spray 


Wiek: 41
Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 20, 2008 1:18 pm   

Właśnie dziś zadzwoniłam do Saxonii żeby się czegoś dowiedzieć na jej temat, bo wczoraj się dowiedziałam od szwagra, że był tam na weselu i sala była całkiem do rzeczy. Pani była przez tel. bardzo miła, rzeczowa, odebrałam ją bardzo pozytywnie. Cena na 2009 rok - 130 i 140 zł od talerzyka, w zależności od menu. Zaliczka 1000 zł. Terminy zostały już takie sobie, wszystko z "R" już pozajmowane, ale i tak się tam przejadę, bo został jeszcze lipiec.

[ Dodano: Nie Maj 25, 2008 10:53 am ]
Byłam, widziałam, to jednak nie to. Sala wizualnie nowa, czyściutka, ładne, pastelowe kolory, ale brakuje jej "tego czegoś". Rzeczywiście sprawia wrażenie "pociągu" no i te filary jednak mnie i narzeczonemu przeszkadzały.
Toalety czyściutkie, w białych kafelkach.
Pokoje nieduże, ale sympatyczne - 25 zł od łóżka.

Ogród zadbany, chociaż jeszcze bardzo młody, nie za wiele się w nim dzieje. Mało ławek, widziałam zdaje się dwie.
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 10:47 am   

byłam wczoraj - sala bardzo ładnie przystrojona, cena bardzo konkurencyjna... jestem ciekawa jak z menu... czy dużo jedzonka i czy smaczne. minusem są faktycznie te łazienki przy orkiestrze...
 
 
Marzenak 

Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 11:09 am   

Witam,
7 czerwca miałam w Saxoni wesele i było po prostu super , wszystko udało sie genialnie . Sala przystrojona przepieknie , jedzienie poprostu rewelacja gości nie mogli sie nachwali. Mielismy to najwyzsze menu i stoły się poprostu uginały . Nie dało się tego przejesc. Obsuga bardzo profensjonalna . Warto też zamówić tort u Pani Małgosi - pyszniejszego w zyciu nie jadłam skórka i sowa (cukiernie) nie maja sznas z tym tortem Poprostu rewelka. W 100 % polecam ta sale . Pani Małgosia zrobiła wszystko żebyśmy byli zadowoleni i tak było . Cudownie wyglada ogrodek wieczorem jak lampki sa włączone . I generalnie wazne jest to ze właścicielka bardzo osobiscie traktuje impreze organizowana przez siebie. Z opowiesci znajomych z innych sal tak nie jest jest sie poprostu kolejnym zarobkiem a tu nie i to jest miłe bardzo miłe.

Nam ten wieczór cały udał sie wspaniale i kazdemu życze tego samego.

P.s
A o jedzenie sie nie martw - jest na pawde pyszne , takie domowe i jest go bardzo dużo :)
_________________
w lipcu będzie maluszek :) :)
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 11:14 am   

dzięki, mam jeszcze jedno pytanie czy bardzo rzucają się w oczy te pyty betonowe na parkingu?? Bo mi akurat bardzo .... a miałaś z poprawinami czy bez? bo jestem ciekawa co oferują na poprawiny? i czy jest stół staropolski
 
 
Marzenak 

Dołączyła: 15 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 11:28 am   

koteczek03 napisał/a:
dzięki, mam jeszcze jedno pytanie czy bardzo rzucają się w oczy te pyty betonowe na parkingu?? Bo mi akurat bardzo .... a miałaś z poprawinami czy bez? bo jestem ciekawa co oferują na poprawiny? i czy jest stół staropolski


NIe mialam porawin ale milam stol staropolski zamowiony dodatkowow - bylo bardzo duzo szynki ( cala taka gigantyczna noga nawet ja zabralam bo nie zedli wszscy goscie nie dali rady :) ) kielbaska pyszny pasztecik ogoreczki i itp. Plyty , wiesz co ja jakos nie zwrocilam uwagi byl tak ten zielony dywan rozlozony jka sie podjezdza. Nam to jakos nie przeszkadzal moze ja nie zwracam uwago na takie rzeczy , widzialam ze goscie byli bardzo zadowoleni i bardzo im sie sala podobala ze nie byl to taki przepych jesli wiesz o co chodzi tylko taka bardzo delikatna i urocza a wieczorem ogrodek wyglada slicznie a generalnie wszystko dzieje sie wieczorem . Jesli masz jeszcze jakies pytanka pytaj ile chesz :)
_________________
w lipcu będzie maluszek :) :)
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Pon Lip 14, 2008 11:21 pm   

zjeździłam trochę Łodzi i muszę przyznać, że i wyglądem i ceną Saxonia kusi.... czytając posty jednak mam mieszane uczucia. Albo peany albo katastrofa...
Planuję wesele na maksimum tej sali czy 120 osób.. Miał może ktoś z Was wesele na tyle osób? Był tłok czy raczej średnio? Bardzo ładna jest dekoracja. Jedyny minus to brak kostki przed sala (nie ma sal idealnych). Jeśli możecie podzielić się fotkami to albo tutaj albo na priv albo maile: kotek03@poczta.fm Chciałabym zobaczyć jak wygląda sala z gośćmi.
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lip 17, 2008 9:17 pm   

Widzieliśmy salę tuż przed weselem (czyimś), beton jest przykryty zielonym dywanem, a ponadto pani Małgosia mówiła, że po tym sezonie zamierzają coś z tym zrobić. Ponieważ wesele mam za rok, mnie to urządza :)
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Czw Sie 14, 2008 6:43 pm   

No to sala zarezerwowana na 100% :D dzięki dziewczyny za rozwianie moich wątpliwości. 4.07.09 - i będzie po wszystkim :P
 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Pon Sie 25, 2008 2:17 pm   

Jakoś sporo czasu minęło od ostatniego wpisu, ale tyle rzeczy na głowie, że na wiele brakuje czasu :) .
24 maja 2008r. odbył się mój ślub. Wesele było właśnie w Saxonii. Muszę napisać, że było świetnie. Właściciele i obsługa sympatyczni i bardzo profesjonalni, jedzenie (mieliśmy zestaw za 120 zł od osoby bez stołu wiejskiego) bardzo smaczne, ogólnie świetna organizacja :) . Może jest to dość daleko (przynajmniej dla mnie, bo ślub odbył się na Chojnach), ale jeśli macie zamiar zrobić wesele na max 90 osób to serdecznie polecam :)
 
 
koteczek03 

Dołączyła: 11 Sty 2008
Posty: 26
Skąd: Boatcity
Wysłany: Pon Sie 25, 2008 2:37 pm   

piszesz,że na maks 90... ja mam na 120 i mam nadzieje, że wszyscy sie pomieszczą i ścisku nie będzie.....
_________________
04.07.2009 :D
 
 
kariazu
[Usunięty]

Wysłany: Wto Sie 26, 2008 7:05 am   

koteczek03 napisał/a:
piszesz,że na maks 90... ja mam na 120 i mam nadzieje, że wszyscy sie pomieszczą i ścisku nie będzie.....


Jeśli mam być szczera, u mnie było 68 osób i było ok, ale koleżanka miała na 115 osób i niestety był ścisk :(
 
 
Tissaia 
pani stara*


Wiek: 38
Dołączyła: 14 Kwi 2008
Posty: 536
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sie 27, 2008 5:26 pm   

Na szczęście po cięciach na liście gości my zostajemy z jakąś setką brutto (tzn. razem z orkiestrą itp. ;)), więc mam nadzieję, że będzie OK.
_________________
*Mój wieczór panieński, etap szaleństw w klubie, przyplątuje się jakiś facet i zwraca do mojej zamężnej już wtedy koleżanki:
-To ty jesteś ta panna młoda?
Koleżanka:
-Nie, ja jestem już pani stara...

Mission accomplished 06.06.09. :)
 
 
magdasid 
kocia mama ;)


Wiek: 44
Dołączyła: 08 Lis 2007
Posty: 369
Skąd: Uć ;)
Wysłany: Wto Wrz 23, 2008 7:08 am   

Moja znajoma była na weselu w Saxonii w sobotę i o to co od niej usłyszałam: jedzenie super, ilość w pełni wystarczająca, obsługa na 6 wręcz, plusem, jak mi powiedziała, jest jedna osoba zajmująca się wyłącznie robieniem kawy i herbaty, na stołach nigdy niczego nie brakowało. Jedyne co jej sie nie podobało to orkiestra, ale na to sala chyba nie ma wpływu. Kelnerzy mają swój stolik na sali z boku, więc na bieżąco widzą, co trzeba dostawić, bądź czy goście mają jakieś prośby, nikt nie biega po sali czy zapleczu i ich nie szuka. Dodam, że koleżanka przepracowała w gastronomii ok. 4 lat świadcząc właśnie usługi cateringowe na weselach :D Jak dowiem się czegoś jeszcze to dam znać .
_________________

 
 
 
Jutka85 

Dołączyła: 30 Wrz 2008
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 30, 2008 7:19 pm   

Zdecydowałam się na Saxonię, ale mam coraz większe watpliwości, ponieważ usłyszałam niedawno bardzo negatywne opinie od osób mających tam swoje wesela. Z pozytywnych opini słyszałam o rewelacyjnym torcie, który można dodatkowo zamówić.

Trochę się zmartwiłam, zastanawiam się nawet nad zmianą sali pomimo utraty zaliczki....
Czy ktoś się może ustosunkować do tych opinii?

Post został zmoderowany, ponieważ jego część była niezgodna z regulaminem.Administrator.
_________________
Jutka
Ostatnio zmieniony przez brazyl Sob Paź 04, 2008 12:18 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Saxonia 
Firma

Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 02, 2008 9:42 pm   

Jeśli posiada Pani jakiekolwiek wątpliwości co do jakości naszych usług, to bez najmniejszych problemów zwrócimy Pani zaliczkę. Nasza firma zawsze stara się, by usługi były wykonywane na jak najwyższym poziomie i zadowolenie naszych klientów i gości jest naszym najwyższym priorytetem. Jeśli jednak posiada Pani co do tego jakiekolwiek wątpliwości - prosimy zgłosić się do nas po odbiór w/w zaliczki.
Na pewno wiele Par ucieszy się z możliwości wykorzystania wolnego terminu w naszej firmie.

Pozdrawiam serdecznie, Saxonia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl