Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Fantazja
Autor Wiadomość
malinka1989 


Dołączyła: 08 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 02, 2013 7:40 pm   Moje odczucia :)

Wiem, że już dużo było pisane w temacie Fantazji, ale postanowiłam, że i ja sie wypowiem :)
W skrócie rewelacja! Nasze wesele odbyło się dwa tygodnie temu i nie mogę znaleźć nic do czego mogłabym się przyczepić. Sala piękna, jedzenie bardzo dobre i w ogromnych ilościach - słowem nie do przejedzenia. Bardzo dobra obsługa; mieliśmy problem z dostosowanie temperatury: każdy z gości czuł się inaczej i nie było problemu, żeby zmieniać temperaturę na klimie chyba ze cztery albo pięć razy. Bardzo podobała nam się ceremonia wejścia inna niż widziałam na innych weselach: na powietrzu, z szampanem, a potem wejście do sali. Do tego na pamiątkę dostaliśmy puchar z naszymi imionami i było to bardzo miłe.
Gorąco polecam tą salę. Do tanich nie należy: 195 zł od talerzyka przy ubranych wszystkich krzesłach, ale na prawdę było warto :)
_________________
 
 
Malina10012 

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 27, 2013 2:34 pm   

Hej:) My mieliśmy wesele w Fantazji muszę powiedzieć, że sala jest rewelacyjna! Od razu dodam, ze bardzo jestem wdzięczna wszystkim forumowiczom, bo wasze opinie wiele pomogły nam w podjęciu decyzji co do naszego wielkiego dnia. A teraz do rzeczy na temat sali. Kontakt z właścicielem bez zarzutów, wszystko załatwione sprawnie, szybko, właściciel szedł nam na rękę ile mógł. Sala śliczna, duża, stoły pełne jedzenia na prawdę nie ma potrzeby stroić ich przez florystów. Stoły są zapełnione jedzeniem i piciem. Niech nikogo nie przeraża to, że napoje podawane są w buteleczkach po 300ml. Na prawdę dla nikogo nie zabrakło, obsługa donosiła je dosłownie co chwilę a dzięki temu nie zdarzyło się nikomu pić wy-gazowanej coli:P Osługa tez bardzo sprawna, miła i pomocna. Sala dobrze klimatyzowana i tak jak wspomniała poprzedniczka nie jest problemem poprosić o obniżenie albo podwyższenie temperatury:) Odpowiem na swoje pytanie sprzed paru miesiecy filary na środku nie przeszkadzają młodym widzieć zabawy na sali a znajdujacy się tam barek jest fajnym miejscem na postawienie wina, piwa bądź cukierków dla gości w trakcie wesele jeżeli nei zatrudnia sie barmana;) Ogólna ocena sali 6+ :D
Dużym atutem sali przynajmniej w naszym przypadku był duży hotel jaki posiadają na terenie obiektu. Większość naszych gości była przyjezdna i dzieki temu ułatwiło to życie i nam i gościom. pokoiki nie drogie, schludne. W cenie śniadanie dla gości. Duży parking.
Marcela i Michał
 
 
Sikoreczka_1988 


Wiek: 35
Dołączyła: 07 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Wrz 06, 2013 11:09 am   Sala pod Kaskadami !!

Już po... :smile:

Tak więc prawie miesiąc po najważniejszym dniu w naszym życiu napisze troszkę o sali pod Kaskadami..
Bawiło się u nas 120 gości i powiem szczerze że było akurat! Przy stołach każdy siedział wygodnie, nie było ścisków oraz na parkiecie też każdy miał swoje miejsce.. Właściciel oferuje że pomieści się tam aż 180 osób ale jak dla mnie to za dużo.. Według mnie 130 osób to maks!

Przywitanie jest przez właściciela sali, my akurat mieliśmy na dworze przed salą bo była ładna pogoda. Nasze mamusie trzymały chlebek a właściciel mówił co i jak ;) Bardzo fajnie to wygląda.

Sala ładna,mająca swój klimat. Jak dla mnie nie potrzeba jej dodatkowo dekorować. Na stołach stoją duże świeczniki z żywymi różami, w ten sposób nie trzeba stawiać dodatkowych wazoników z kwiatami. Sala oferuje od siebie "ołtarzyk" nad młodymi. Ja jestem wielką przeciwniczką sztucznych kwiatów i poprosiłam o zdjęcie tej dekoracji. Po zdjęciu zostaje lustro, ja przymocowałam do niego dwa serca wykonane z ratanu (właściciel godzi się na samodzielne udekorowanie ściany za młodymi). Na sali znajduje się też oddzielne pomieszczenie zamykane na klucz, w środku są dwie duże lodówki na alkohol i sejf na swój własny pin, po oczepinach można schować pieniążki i nie martwić się że ktoś coś "pożyczy" :razz:

Jedzenia od groma! Ciepłe posiłki NIE są porcjowane! W ten sposób każdy je ile chce.. Wszystko jest świeże i bardzo smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo podobało mi się to że jest oddzielne menu dla wegetarianina. Stół wiejski wart swojej ceny! Każdy zachwalał swojską kiełbaskę i smalec ;)
Tort w cenie. Do wyboru mamy chyba 4 lub 5 smaków. Pyszny! Tak jak już wiele osób pisało Fantazja słynie z dobrego jedzenia i jest to w 100% prawdą! Napoje bez ograniczeń...

Kolejnym wielkim plusem jest piękny ogród! Przy ładnej pogodzie goście mają gdzie pospacerować i odpocząć. Wodospady, fontanny, ławeczki, dużo zieleni... na poprawinach sprawdził się plac zabaw dla dzieci! SUPER!

Podsumowując sala spisała się na 6+ , z właścicielem można dogadać się pod każdym względem a to też jest ważne!
Dla ceniących dobre jedzenie jest to jedna z najlepszych sal w Łodzi! 8)
_________________
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 9:00 pm   

W 100 % potwierdzam to co napisała poprzedniczka :D
Mieliśmy przyjęcie na sali lustrzanej. Wszystko super!

My poprawin nie mieliśmy na sali, ale tego jedzenia starczyło na cały następny tydzień. Przepyszne :)
Goście byli też zadowoleni z pokoi noclegowych i śniadanka rano (choć po weselu już przejedzeni byli).

Chrzciny jeśli będą też pewnie tam zorganizujemy. :P
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
monis_ka 

Dołączyła: 17 Wrz 2013
Posty: 10
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Wrz 17, 2013 5:20 pm   

Cześć :) dziewczynki, powiedzcie mi jak wygląda kwestia przystawek w Fantazji? Kilka dni temu byliśmy oglądać sale, Fantazja bardzo nam się podoba. Dostaliśmy ofertę od właściciela, wszystko fajnie, tylko nie bylo tam wspomniane o przystawkach. Właściciel wspominał , że "wszystko jest w cenie", z rzeczy podstawowych oczywiście, więc na logike przystawki chyba też...ale wolę dopytac ;) Mamy duży dylemat między Fantazją właśnie a Malagą... Będę wdzięczna za wszelki sugestie. Malagi nie znam zupełnie, menu bardzo bogate, wbrew opiniom właścicielka bardzo miła...ale podsumowując opinie mieszane. W Fantazji miałam okazję być kilka razy, jako fotograf, bo zajmuję się m.in. fotografią ślubną, więc byłam, ale...w pracy... ;) Sala zawsze wywierała na mnie pozytywne wrażenie, ale wiadomo lepiej dopytać osoby, które organizowały tam wesele. A nie ukrywam, że wolalabym skorzystać z sali, na której miałam okazje być... Proszę o wsparcie :)
_________________
monikafoto.pl Zapraszam :)
 
 
Malina10012 

Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Wrz 30, 2013 5:50 pm   

Hej przytsawki jak najbardziej w cenie na stołach miedzy posiłkami lerzą zestawy wędlin swojskich, owoce, ciasta, sałatki.
 
 
lilaloo 

Dołączyła: 10 Cze 2014
Posty: 3
Skąd: lodz
Wysłany: Wto Cze 10, 2014 10:11 pm   

Chcialabym polecic wszystkim Fantazje!Mielismy tam najpierw przyjecie po slubie cywilnym na sali od wjazdu a potem wesele na tej najwiekszej sali na koncu,w obu przypadkach jedzenie nie do przejedzenia,mieso nie znika zaraz po obiedzie,kazdy moze najesc sie do woli,stale donoszone konczace sie potrawy,wedliny pieczone a nie sklepowe swiecace w upaly;-)powiem krotko stoly sie uginaly!Ponadto bezproblemowi wlasciciele,doceniajacy klienta a nie czyhajacy na latwy zarobek.Doradzaja,konsultuja,pelen profesjonalizm.Reasumujac wspolpraca z wlascicielami Fantazji przebiegla tak,ze w nawale przygotowan weselnych o sale bylam spokojna;-)
 
 
marpia 

Dołączyła: 16 Kwi 2013
Posty: 3
Skąd: łódzkie
Wysłany: Pon Wrz 01, 2014 2:10 pm   

Cześć.
Tydzień temu mieliśmy wesele w Fantazji w największej sali - Sali pod Kaskadami. Było dokładnie 142 gości weselnych (łącznie z naszą dwójką).
Piszemy, ponieważ jesteśmy bardzo zadowoleni z sali, szczególnie ze współpracy z Właścicielem, z którym od początku nie było jakichkolwiek problemów. Właściciel zawsze - z racji wieloletniego doświadczenia - służył nam pomocą, wsparciem oraz pomysłami, brał również pod uwagę nasze pomysły oraz sugestie. Wyjątkowe i niecodzienne było powitanie właściciela wraz z naszymi Rodzicami.
Zarówno goście weselni, jak i orkiestra czy kamerzysta - bardzo zadowoleni - jedzenia i porcji absolutnie nie brakowało, stoły pięknie udekorowane. SMACZNIE! Bardzo dużo przekąsek na stołach. Przepyszny tort, oblegana fontanna czekolady oraz bardzo dobre wyroby na stole wiejskim.

Jednym słowem - wszyscy usatysfakcjonowani i zadowoleni.
Dziękujemy.

Marta i Marcin
 
 
nina29 

Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 1
Skąd: wwa
Wysłany: Pon Wrz 15, 2014 10:18 am   

Byłam w sobotę 13go na weselu w Fantazji.Dziś aż z ciekaowści zerknęłam w internecie jakie wspomniana sala ma opinie i oczy mam jak denka od szklanek ,bo kazdy sale chwali, a to co ja widziałam w sobotę to była masakra.

Uprzedzam,że nie jestem z żadnej konkurencji czy coś, po prostu wydaje mi się,że albo ktoś robi sztuczną dobra opinię tej sali, bo jednak opinie państwa młodych obiektywne nie są-bo co, państwo młodzi mają napisac,ze było do kitu? albo coś tu jest nie halo. Młodzi zawsze bedą chwalić to,co wybrali, goście jednak mają często inne odczucia.

Takze ja salę odradzam.

1.Nie wiem jak nazywa się ta sala-wchodzi się do niej od razu na wprost z ogrodu, to sala w nowym, wiekszym budynku, gości było ok 110 osób, wg mnie sala jest na max 80-90.Stoły ustawione były strasznie ciasno, goście i kelnerki chodzące między stołami musiały sie przeciskac przy okazji obijając się o krzesła na których siedzieli goście.Wiecznie mnie ktoś potrącał z racji tej ciasnoty.

Już wiem, to sala pod kasakadami-na stronie piszą ,że jest do 180 osób-chyba wtedy,kiedy cała jest zastawiona stołami, bo przy 110 osobach był ścisk i niewiele parkietu.
2.wystrój-kwestia gustu, dla mnie trochę staroświecki.Łazienki eleganckie, przestronne i bardzo czyste.
3.Powitanie przez gospodarza-kwestia gustu, za nowoczesnie nie wygląda ;) , dla mnie kiczowato.Ale kto co lubi.

4.Jedzenie-masakra.Tłuste, niewyszukane i mało! Krem brokułowy rozrzedzony, drugie danie podane było na półmiskach-zwijki i kotlety pod pierzynką z pieczarek i sera polane...ketchupem 0_0-jak w tanim barze mlecznym!Goście po prostu patrzyli, usmiechali się do siebie tylko....
Drugie danie zostawiono na stołach-nie wiem po co, przeciez nikt potem nie będzie jadł zimnych kotletów.Chyba w celu zrobienia sztucznego tłoku na pustym stole.
Była też jakas zupa z mięsem, w smaku przypominała sos pieczeniowy 0_0, pływały w niej...surowe pieczarki.Szok.
Ogólnie jedzenie jak w barze mlecznym, a jednak skoro płaci się prawie 200 zł za talerzyk oczekuje się zamian odpowiedniej ilości jedzenia i jedzenia adekwatnego do takiej uroczystości jak wesele.Ludzie są teraz bardziej wymagający,dania głownie i przystawki powinni być bardziej wyszukane, elegancko podane, smaczne w odpowiedniej ilości do danej liczby osób.


Jeśli chodzi o przystawki to masakra...ost na chrzcinach, gdzie siostra płaciła 110 zł, było 4 razy tyle jedzenia...

W salaterkach były np buraczki lub starkowana marchewka-ludzie, co to za menu???
sałatki-z pieczarkami i porem, druga z kukurydzą i szynką podane były w pucharkach jak do lodów-porcja dla 1 osoby-komicznie to wyglądało.Bo przy stole gdzie siadziało ok 12 osób stały 4 takie pucharki. Pólmisek wędlin ok, jakiś mały ze sledziem i tak naprawdę to było wszystko.Od jakiś 8 lat nie wiedziałam aby na stole stały owoce i ciasto-przeciez standardem są słodkie stoły, gdzie wszystko jest elegancko podane.Nie wiem skaąd było ciasto-ale okropne, czekoladowe ze sliwkami było ze zwazonym kremem, który smakował jak margaryna z kakao, kokosowe suche, sernik nie pierwszej świezości. Panowie nie mieli czym wódki zagryzac-stól wiejski bardzo ubogi: salcesony,psztetowe, kiełbasy i 1 szynka.Dosyć tłusta swoją drogą.Poza tym do ogórka kiszonego i smalcu podaje się wiejski, razowy chleb a nie zwykły, biały :)

Jednakże przebojem był sposób podania herbaty i kawy-nigdy czegos takiego nie widziałam.Normą są dystrybutory z kawą i herbatą do wyboru na słodkim stole-tu kelnerki roznosiły wspomniane napoje. Na plastikowej tacy wyłozonej najtanszymi, pozalewanymi napohjami serwetkami stały filiżanki z juz zrobioną herbata , bez spodków, bez łyżeczek!!! Po prostu goście nie wierzyli oczom! Podejrzewam,ze w kuchni herbata zaparzona była w wielkim dzbanku i rozlewana do filizanek. A kawa...mielona, na 100%, widac było po filiżankach nią pozalewanych.Masakrycznie to wygladało, standard jak w przydrożnym, tanim barze.

Tort od Jasia i Małgosi-w smaku i wyglądzie zgodny z trendami sprzed 10-15 lat ;) Sama chemia bezwyglądau.

Noclegi były w budynku pierwszym,zaraz po wjeździe za bramę.Cóz mogę powiedzieć..oczom nie wierzyliśmy,ze takie przybytki mają jeszcze rację bytu.Wersakli z wysłużonymi poszewkami z kory, wystrój zapewne niezmienny od jakiś 15 lat....

Postanowiłam napisać, bo żal mi przyszłych Młodych Par, które zwiedzione opiniami z netu, które nijak mają się do rzeczywistości płaca za organizowane tam wesele gigantyczne pieniądze,a potem opinia jest jaka jest.Jeśli ktoś z Was ma tam zarezerwowaną salę dopytujcie o szczegóły, walczcie o swoje-pytajcie jak jest podawana kawa i herbata, żądajcie dystrybutorów, słodkiego stołu, pytajcie o ilośc przystawek, ich rodzaj, wagę itd wybierajcie jakieś normalne dania zamiast kotletów polanych ketchupem... 0_0

Naprawdę, co roku jestem na kilku weselanych, z racji pracy często byłam w hotelach w róznych regionach Polski ,ale takiego "standardu" to chyba nigdy nie widziałam.
Państwo Młodzi będą zawsze zadowoleni, bo są zaaferowani sytuacją, emocje robią swoje i mnóstwa rzeczy nie widzą, goście zawsze będą im mówić,ze wesele wspaniałe,aby ich nie uradzić.Bo co mają powiedzieć???
Ale niestety opinia,że wesele było położone, a sala do kitu i ,że były puste stołu ,zostanie.
Oby Was to nie spotkało.
Ostatnio zmieniony przez nina29 Pon Wrz 15, 2014 10:33 am, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
dziduunia 

Dołączyła: 18 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Lip 13, 2015 9:39 am   

sala fantazja

osobiscie nie bylismy ogladac sali gdyż cena i to co powiedzial Pan z ktorym rozmawialam przez telefon mnie zaskoczylo.

cena z tego co pamietam to 180 zł za talerzyk (glowy nie dam sobie uciąć). ale najdziwniejsze bylo to ze jak zapytalam o termin konkretnej sali (jest ich chyba 5) to Pan powiedzial ze akurat ta jest zajeta, ale MOZE BYĆ WOLNA NA NASZ TERMIN czytaj: wszystko się da poprzestawiac. wniosek: wspolczuje parom idacym na swoje wesele na wymarzoną salę a tu psikus - jest dla kogos innego., a ty ladujesz gdzies gdzie nei chcialas/es być. tak to zrozumialam.

generalnie plusy za noclegi, otoczenie (oczywiscie wnioskuje po zdjeciach) i sale wydają się być ladnymi miejscami.

o minusach wspomnialam wyzej:)
Ostatnio zmieniony przez dziduunia Pon Lip 13, 2015 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slubzcharakterem 
Firma


Wiek: 46
Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 83
Skąd: Łódź, Wiśniowa Góra
Wysłany: Pon Lut 01, 2016 11:10 pm   

Podziwiam właściciela tej sali - Pana Krzysztofa, który sam osobiście dba o całą organizację i wszystkie szczegóły. Mało kto poradziłby sobie tak dobrze z nadzorem nad obsługą wszystkich tych sal na raz, a Jemu wychodzi to świetnie.
_________________
Ślub z charakterem
Zabiorę Cię właśnie tam...Gość
 
 
kaledonia 


Wiek: 40
Dołączyła: 08 Wrz 2006
Posty: 409
Skąd: już nie Retkinia
Wysłany: Nie Lut 14, 2016 1:00 am   

slubzcharakterem napisał/a:
Podziwiam właściciela tej sali - Pana Krzysztofa, który sam osobiście dba o całą organizację i wszystkie szczegóły. Mało kto poradziłby sobie tak dobrze z nadzorem nad obsługą wszystkich tych sal na raz, a Jemu wychodzi to świetnie.

Zgadza się.
Jest bardzo rzeczowy i pomocny. Odpowiadał na wszystkie pytania.
Kontakt dobry.
Goście zakwaterowani w pokojach też byli zadowoleni , my też (nocowaliśmy po weselu).

Pewnie,że jedzenie mogłoby być bardziej wyszukane, ale kto by to jadł, bo na pewno nie nasze rodziny. Wesele to nie bankiet dla VIPów :lol:

Jeśli będziemy kiedykolwiek organizować chrzciny to zgłosimy się ponownie do Fantazji.
_________________

ślub cywilny 01.12.2012
 
 
WuduWudu 

Dołączyła: 05 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 15, 2017 6:14 pm   

Dziwią mnie pochlebne opinie nt Fantazji. Wystrój rodem z PRLu, sala z grillem ma fototapety wodospadów... sala na ok. 60/70 osób ciemna, niska, klaustrofobiczna, wystrój fatalny. Właściel (chyba) zniechęca, cena min 175 do 225 ok. Jedyny plus, że pełno noclegów na miejscu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl