Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
"SŁONECZNA DOLINA"
Autor Wiadomość
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Czw Mar 05, 2009 10:47 am   "SŁONECZNA DOLINA"

Jesli ktos robi niewielkie przyjęcie, takie do 50 osób, to polecam tę restaurację. My własnie robimy tam przyjęcie weselne na 34 osoby. Tę restaurację otwarto nie tak dawno (moi rodzice mieszkają na Niciarnianej i ją zauważyli), dlatego np. na lato jeszcze są terminy (ale np. na komunie w maju już mają zapełnione wszystko). Babeczka super, konkretna, pomysłowa i widać, że zna się na rzeczy. Kiedy jej powiedzieliśmy, że chcielibyśmy zmieścić się w 80 zł na osobę, to powiedziała, że to jest taka kupa jedzenia, że nie damy rady. Widziałam przykładowe menu za 50 zł - ile tam jedzenia! Tym bardziej, że latem nie chcemy żadnych wędlin, raczej stawiamy na owoce, sałatki itp. Wiem, że będziemy zadowoleni:) Początkowo mieliśmy termin na marzec, ale przełozyliśmy ślub na 1 sierpnia, i dobrze. Tam sa dwie salki, na dole i na górze, jest tarasik, więc np. latem mogą goscie wyjść zapalić. Za orkiestrę - doliczają 10 zł do osoby. Polecam, bo bardzo mi się tam spodobało, a restauracja i babeczka warta polecenia. Niech się jej interes kręci ;) To jest Niciarniana 41, za przychodnią.
Zapomniałam dodać, że ona ma własnego cukiernika, więc tort jest w cenie. Z jednej strony trochę się obawiam, bo fajnie jest samemu to załatwić, ale z drugiej - zdamy się na nią, nie musimy sie tym martwić. Powiedziała nam, jakie on torty robi i gdzie można spróbować np. jego ciast.


edit: zmieniłam tytuł wątku :)
Pusiak
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

Ostatnio zmieniony przez Pusiak Pią Mar 06, 2009 2:08 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 10:57 am   

Dzesia czy mogłabyś podać mi numer telefonu. My właśnie poszukujemy salki na obiad ślubny dla najbliższej rodziny
_________________

 
 
katarynka 


Wiek: 45
Dołączyła: 21 Kwi 2008
Posty: 170
Skąd: lodz
Wysłany: Nie Maj 31, 2009 10:24 pm   

byłam tam i szczerze mowiac za bardzo mi sie nie spodobało - grzyb na scianie :(
_________________
_________________
 
 
kip8884 

Dołączyła: 28 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 6:57 pm   

A mi się tam podoba. Może wystrój na początku nie rzuca na kolana, ale wystarczy zejsc do salki na dole, która jest bosko urządzona.
Prowadzi to kobieta, bardzo rezolutna, wszystko robi sama, powoli, ale skutecznie:)
Stoły ubiera sama, ceny wcale nie odstraszają.
Jedzenie jest pyszne!!!.
i powiem wam Kochani jedno.
Czasem kierujemy się wyglądem sali...ale potem narzekamy na jedzenie.
Tu na jedzenie nie bedziecie narzekac. a sala bedzie bardzo dobrze wystrojona.
Zawsze mozecie przyjsc w tygodniu na obiad i sprobowac.
Kobieta jest bardzo elastyczna, ustala menu bardzo profesjonalnie i wcale nie ma parcia na szkło. Czasem mialam wrazenie, ze bardziej jej zalezy na tym, zeby moim gosciom sie podobalo a nie zeby tylko kasa byla.
Ma zaufanych ludzi w pracy. Kucharze- mąz i syn, po odpowiednich szkołach.
Kelnerzy uśmiechnięci i bardzo pomocni.

Reasumując, bardzo polecam tę restaurację.

jak ktoś potrzebuje nr to podam
xxx
Pani ma na imię Amelia

edit: usunęłam nr telefonu. Takie dane podajemy na priv albo w odpowiednim wątku-spisie.
Pusiak
Ostatnio zmieniony przez Pusiak Wto Lip 28, 2009 7:08 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
milijka24 


Dołączyła: 15 Kwi 2009
Posty: 23
Skąd: łódź
Wysłany: Wto Sie 25, 2009 6:09 pm   

ja już po ślubie i mogę napisać swoją opinię.
Wszystko jak najbardziej w porządku. Jedzenie naprawdę pyszne a porcje ogromne. Wszystko było tak jak chciliśmy.
Mieliśmy przyjęcie 4,5-godzinne, obiad dwudaniowy, na deser lody. Na stole ciasta, owoce, sałatki owocowe, kawa, herbata, soki... itd. Wszystko podawane elegancko i sprawnie.
My dodatkowo ustaliliśmy sobie że będzie grał u nas p. Jurek, który w tej restauracji gra na wieczorkach tanecznych i to był strzał w dziesiątkę.
Goście również byli zadowoleni a to najważniejsze :)
_________________

 
 
Dzesia 


Wiek: 39
Dołączyła: 12 Gru 2006
Posty: 64
Skąd: z Łodzi
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 9:42 am   

My również już po i jesteśmy zachwyceni, zresztą goście również. Nasze przyjęcie miało trwać do 22, w praktyce przedłużyło się godzinę, bo gościom tak się podobało. Wystrój delikatny - dokładnie tak, jak chcieliśmy, bez przepychu, pięknie udekorowany stół. Obiada podawany przed dwoje kelnerów, a potem o wszystko dbała osobiście pani Amelia - dyskretnie, miło i naprawdę szalenie uprzejmie. Szczerze polecam! Kobieta jest bardzo sympatyczna, doradza, poleca. Na stole miało byc tylko kilka potraw, a wyglądało, jakby się od nich stół uginał, tak były ułożone. Wszystko bardzo, bardzo smaczne, duze porcje, tak że goście mnóstwo rzeczy jeszcze do domu zabrali. Jedynie nam pan Jurek średnio pasował, ale to już można przecież sobie samemu załatwić "grajka". Było fantastycznie i szczerze polecam. Zresztą tydzień wcześniej wesele miała tam moja kuzynka na 60 osób - od wuja słyszałam, że również wszyscy zachwyceni. Moja koleżanka w lutym robi tam chrzciny, także będę niała dodatkowe informacje za pół roku:)
_________________
www.sygnaturka.blox.pl

 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Paź 28, 2009 10:37 am   

Witam,
3 października w Słonecznej Dolinie odbyło się przyjęcie weselne mojego brata. Wszystko wyszło rewelacyjnie. Jedzenie przepyszne i dużo, sala ładnie przystrojona, właściciele uśmiechnięci i życzliwi. Talerzyki zawsze czyste. Nikomu nic nie brakowało. Jednym minusikiem jest toaleta do, której trzeba schodzić po schodach.
Jednak salę polecam, bo właścicielom naprawdę zależy na tym, żeby każdy wyszedł uśmiechnięty!
Aaaa i polecam gorąco szarlotkę z bitą śmietaną! Palce lizać ;)
Grał u brata p. Jurek, który potrafi zabawić gości i poprowadzić sensownie całą imprezę. Także jego również polecam ;)
_________________

 
 
Dasia1975 

Dołączyła: 03 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lut 09, 2010 10:08 am   Słoneczna Dolina

Dwa dni temu za podpowiedzią koleżanki :) urządziliśmy w Słonecznej Dolinie uroczysty obiad z okazji chrztu naszego synka. Z całą pewnością wrócimy jeszcze kiedyś z innej okazji do Pani Amelii i Słonecznej Doliny! Od samego początku bardzo przyjemna i profesjonalna obsługa. Ustaliliśmy menu, tu oczywiście nie zostaliśmy bez pomocy, bowiem Pani Amelia podpowiadała nam co się sprawdza na takich uroczystościach, a co nie. Nie było żadnego nacisku, ani pospiechu. Mieliśmy podany całkowity koszt, ustaliliśmy wystrój (cudowny romantyczny ecru - biel i troszkę błękitu - na środku stała piękna ikebana z żywych kwiatów: tulipanów, goździków i irysów). Nasi goście i my byliśmy oczarowani przygotowanym stołem. Mieliśmy przygotowany również z boku obok naszych krzeseł stoliczek dla maluszka (do przewinięcia, nakarmienia). Wszędzie subtelne światło świec... w tle spokojna muzyka. A jedzonko - rewelacja! Ciepłe, smaczne i naprawdę spore porcje. Na początku miałam obawy, czy to co zamówiliśmy (nie chcieliśmy porcjowanych obiadów czyli podawanych na talerzu) wystarczy, ale podpowiedzi Pani Amelii były słuszne. Wszyscy goście, nawet najbardziej wymagający, wyszli zadowoleni i najedzeni. Dodam jeszcze, że Pani Amelia zajęła się przez chwilkę naszym maluszkiem, abyśmy głodni, spokojnie mogli zjeść gorący rosołek :) Cudowna, wrażliwa kobietka!
Po obiadku było ciasto, owoce (również b. ładnie podane) i tort z bitą śmietaną :) A serniczek, chym... Cały czas miła i dyskretna obsługa. A przede wszystkim czyściutko!
Nie widzieliśmy podczas zamawiania zdjęć z innych uroczystości, wyglądu stołów, tortów itp. (kilka z wesela koleżanki), czekaliśmy na tę chwilę i warto było! Na koniec Pani Amelia po wyjściu gości bardzo sprawnie zapakowała nam jedzonko, które pozostało i wręczyła przepiękną ikebanę :) Jeśli koś z Was chciałby urządzić kameralne, miłe spotkanie, to na pewno polecam te kawiarenkę :) Nie ma w wystroju barokowego przepychu, ale zapewniam, że podczas uroczystości jest cudowny klimat i smaczne jedzonko, a podejmując wybór sali, właśnie o to nam chodziło! Dziękujemy!
_________________
Dasia
 
 
ew154 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Cze 08, 2010 4:50 pm   

Witam

Jestem świeżo po swoim weselu w Słonecznej Dolinie i mogę zdac relację.
Sala jest po malowaniu dzięki czemu nabrała elegancji i uroku. Jestem zachwycona profesjonalizmem Pani Amelii. Widziałam Jej zaangażowanie w to, aby każdy szczegół dopięty był na ostatni guzik- wystrój, jedzenie, atmosfera, nawet zabawy nam prowadziła. Cały czas bardzo dyskretnie czuwała nad wszystkim - wystarczyło że mamie upadła łyżeczka, a Pani Amelia nagle i niewiadomo skąd pojawiła się z czystą. Stoły były zniewalająco przybrane, a wiązanka dekorująca stoi u mnie do dziś jakby była świeżo robiona.
Rany dziewcyny jakbym ja chciała powtórzyc ten dzień!!!
Jeszcze jedno - jedzenie.......przepyszne, a ilości ogromne !! Jeszcze w niedzielę wykarmiłam całą rodzinę :)
Szczerze polecam tą salę. Ja wiem, że zrócę do niej i mam nadzieję, że za rok na chrzciny :)
Pani Amelio Dziękujemy za tak wspaniałe wesele!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Edyta i Adam
_________________
 
 
 
youzyczka 

Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 30, 2010 9:11 pm   

po waszych wypowiedziach zaczęłam brać pod uwagę "słoneczną dolinę". planuję przyjęcie weselne na nie więcej niż 50 osób. mój mr. right się uparł, że nie chce tradycyjnego, wielkiego wesela, więc zgodziłam się na małe, ale wciąż chcę tańcy i faktycznego świętowania, jak to jest na wielkich imprezach. czy możecie mi powiedzieć czy w tym lokalu jest gdzie potańczyć i czy można ustawić przyjęcie tak, żeby zaczynało się koło 19 i trwało większą część nocy?? a jak z otoczeniem?? czy macie może jakieś zdjęcia samego lokalu?? będę wdzięczna za każdą odpowiedź
_________________


dzienniczek--> http://www.forum.wesele-l...p=427521#427521
 
 
ew154 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 3:49 pm   

Spokojnie pomieścisz tam 50 osób i będziecie mieli wystarczająco miejsca na tańcowanie. Budynek jest ogrodzony, zapewniony jest parking zamykany (przynajmniej tak było u mnie). Przed wejściem na salę jest mały taras, gdzie można posiedzieć, a jednocześnie widzieć co się dzieje na sai. Sam budynek jest schowany za przychodnią, dzięki czemu daje pewną intymność dla gości weselnych i nikt obcy nie kreci się przy budynku.
Szczerze powiem, że obawiałam się tego miejsca, ale z chwilą mojego wesela WSZYSTKIE obawy minęły - profesjonalizm, ludzkość, a przede wszystkim zaangazowanie Pani Amelii i swietne umiejętności kucharzy wspominam do dziś i już nie mogę się doczekać, kiedy tam wrócę, a pojawię się na pewno, bo sali tej bedę się trzymać. Co do zdjęć -mam zdjęcia sali, dekoracji stołu ze swojego wesela mogę przesłać.

[ Dodano: Nie Lip 04, 2010 3:51 pm ]
co do godzin weselnego pobytu to nie ma problemów , ja byłam na sali od 17.30. To Ty decydujesz
_________________
 
 
 
youzyczka 

Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 35
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lip 04, 2010 6:38 pm   

ew154, dziękuję bardzo za odpowiedź, dzięki niej ten lokal jest moim faworytem. niestety obecnie przebywam daleko od domu i tylko internet mi został, żeby to jakoś zacząć planować. więc muszę okroić pomysły do minimum, żeby w sierpniu jak przyjadę całego urlopu nie spędzić jeżdżąc od sali do sali i nie wiedząc czego się spodziewać. byłabym wdzięczna za zdjęcia, mój adres email to youzyczka@wp.pl
pozdrawiam :razz:
_________________


dzienniczek--> http://www.forum.wesele-l...p=427521#427521
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 6:26 pm   

hej, czy ktos moglby wkleic lub wyslac mi na priva zdjecia tej sali, ale juz udekorowanej? znalazlam kilka zdjec lokalu, ale bez dekoracji i troche sie przerazilam jak zobaczylam gole, pomaranczowe i metalowe, barowe krzesla.... a wy tu wszyscy piszecie a pieknych dekoracjach. z gory dziekuje
 
 
ew154 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lut 11, 2011 2:28 pm   

Witajcie
Ja mam troche fotek z sali ze swojego wesela
przesyłam w załączniku mały skrót, gdzie widać stół, główny parkiet i przeszklenie w suficie i podświetlenie

sala.JPG
Pobierz Plik ściągnięto 1352 raz(y) 64.77 KB

_________________
 
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Nie Lut 13, 2011 2:18 pm   

dzieki. stol rzeczywiscie wyglada pieknie :) i widze, ze sciany zmienily kolor. teraz na pewno sama tam pojade, zeby wszystko sprawdzic
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 12:24 am   

ew154, czy istnieje mozliwosc ze wyslesz mi troche wiecej zdjec? prosze :)
adres wysle na prw jesli tylko zechcesz mi wyslac pare zdjec. pozdrawiam
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Pią Mar 18, 2011 1:47 pm   

tu sa moje zdjecia ze Slonecznej Doliny; sala, miejsce dla orkiestry. zdjecia robione w "normalny" dzien

DSCN3843.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1182 raz(y) 55.97 KB

Untitled.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 1090 raz(y) 46.78 KB

Ostatnio zmieniony przez ania2011 Pią Mar 18, 2011 1:51 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Pon Mar 21, 2011 4:30 pm   

ania2011, Dziekuje bardzo :)
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
ania2011 

Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 56
Skąd: Lodz
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 11:03 am   

Zadziorek -proponuje samej tam pojechac. miejsce ma bardzo dobre opinie i nie jest bardzo drogie. kobieta, z ktora rozmawialam ma doswiadczenie w organizowaniu przyjec i jest otwarta na propozycje.
w moim przypadku, gdybym tam organizowala przyjecie we wlasnym zakrasie musialabym zajac sie tylko alkoholem, owocami, i dodatkowo zaplacic za dekoracje sali (nie wiem ile to kosztuje).
Ja zrezygnowalam z robienia tam wesela, bo nie podobala mi sie okolica (budynek jest otoczony betonowym parkingiem i takim tez skarpami, co szczegolnie teraz zima wygladalo nieciekawie), a szukalam czegos z ogrodem. po za tym wystraszylam sie tym, ze nie ma tam klimatyzacji, a glowna sala nie ma w ogole okien. doplyw powietrza jest albo przez glowne drzwi, albo przez okna w lazience i kuchni -na zasadzie przeciagu
 
 
Zadziorek 

Wiek: 41
Dołączyła: 14 Maj 2010
Posty: 503
Skąd: Z krainy Oz
Wysłany: Wto Mar 22, 2011 11:38 am   

ania2011, :) o prawda najlepiej by bylo sie tam przejechac i zobaczyc, ale chwilowo robie interneowe rozeznanie, gdyz nie mieszkam w Polsce (niestety), o ile to mozliwe ogladamy sale na stronach i decydujemy, ktore zobaczymy 'na zywo' podczas naszej wizyty w maju. Dziekuje za zdjecia, jak i za nakreslenie jak to wyglada :) - bardzo pomocne sa takie opisy. Pozdrawiam
_________________

http://www.forum.wesele-l...pic.php?t=14803
 
 
Malwina_łódź 


Wiek: 37
Dołączyła: 30 Gru 2007
Posty: 1291
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2011 10:42 am   

Wreszcie mam chwilkę, żeby napisać ponownie o Słonecznej Dolinie ;)
3 września odbyło się tam przyjęcie mojego Synka (chrzciny).
Jak zwykle wszystko było w jak najlepszym porządku, jedzenie przepyszne, bardzo ładnie podane, a Pani Amelia i jej Mąż bardzo pomocni i życzliwi.
Jak zawsze mogliśmy liczyć na rady dotyczące organizacji przyjęcia, wyboru Menu.
Gościom się bardzo podobało i również zachwalali jedzenie.
Bardzo dużo jedzonka rozdaliśmy i sami zabraliśmy do domu.
Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Słoneczną Dolinę.
Nikt nie będzie żałował wyboru.

Pani Amelio bardzo dziękujemy!

Malwina, Łukasz i Maksyś :)
_________________

 
 
Lenkam 

Dołączyła: 14 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 1:42 pm   

Ja również mam wesele na ok. 50 osób w Słonecznej Dolinie.
Na razie idzie wszystko po naszej myśli, właściciele pomocni.
Mają teraz swoją stronę internetową więc jakieś zdjęcia można tam obejrzeć.
_________________
 
 
jadziulka 

Dołączyła: 20 Maj 2012
Posty: 1
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 5:39 pm   

zachęcające są Wasze opinie:)

Ja planuję zrobić tam przyjęcie ślubne jesienią,
czy ktoś zna aktualne ceny za "talerzyk"?

:roll:
 
 
Deco-Strefa 
Firma

Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 180
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 20, 2012 10:07 pm   

Rózniez mogę dorzucić pozytywną opinię o "Słonecznej Dolinie". Organizowaliśmy tam przyjęcie z okazji roczku synka.
Było bardzo sympatycznie: jedzenie pycha!, obsłudze nie mam nic do zarzucenia.

Nie wiem jak wygląda sprawa w przypadku dekoracji sali na przyjęcie weselne. U nas było tak, że do kosztorysu zostało doliczone 10% na dekoracje i rzeczywiście był udekorowany stół (bukiet kwiatowy, tkanina na stole), były baloniki i "ścianka" urodzinowa (w przypadku przyjęć weselnych pewnie jest wykorzystywana do dekoracji za Parą Młodą, ale oczywiście jest inaczej przybrana).

W każdym razie - bardzo polecam! I podejrzewam ,że jeszcze zorganizuję tam nie jedno przyjęcie.

jadziulka, - u nas nie było odgórnej ceny za "talerzyk" - koszt został wyliczony na podstawie tego co sobie wybraliśmy z menu. Plus wspomniane 10% na dekorację.
 
 
kwiatuszek_*= 

Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lis 2011
Posty: 9
Skąd: łódź
Wysłany: Nie Maj 27, 2012 6:33 pm   

SUPER SUPER SUPER !! ! Pani Amelia jest najlepszą na świecie kucharką, organizatorką przyjęć i przesympatyczną osobą. Wczoraj miałam w Słonecznej Dolinie przyjęcie weselne. zabawa do północy dla 30 osób. koszt za talerzyk ustalany indywidualnie, ale spokojnie jeden z najniższych a jedzenie o bardzo wysokim standardzie. Jesteśmy z mężem zachwyceni profesjonalnością pani Amelii. Wszystkim bardzo polecamy Słoneczna dolinę.
 
 
 
Lenkam 

Dołączyła: 14 Maj 2012
Posty: 8
Skąd: łódź
Wysłany: Pon Maj 28, 2012 2:42 pm   

Jadziulka nie ma ceny za talerzyk, w naszym przypadku było tak, że ustaliliśmy jakie chcemy menu, pani policzyłam jakie potrzebne ilości dla 50 osób wyszła jej jakaś ogólna kwota a potem podzieliła to przez 50 osób i tak wyszła jakaś kwota za talerzyk.
Dziś idę ustalać szczegóły, wszak toż to już za 5 dni :)
Muszę jednak dodać, że właścicielka ma bardzo fajne pomysły :)
_________________
 
 
ew154 

Dołączyła: 16 Lut 2010
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Cze 06, 2012 11:00 am   

Już nie mogę się doczekać, kiedy odwiedzimy Panią Amelię w sprawie organizacji chrzcin naszej córeczki :)
pozdrawiam
_________________
 
 
 
emilky 

Dołączyła: 11 Sty 2017
Posty: 1
Skąd: Łódź RTK
Wysłany: Sro Sty 11, 2017 9:16 am   Wesele 50 osób

Witajcie,

byliśmy oglądać salę - wszystko organizacyjnie okej, ale proszę tych, którzy mięli tam swoje wesele, rozwiejcie proszę moje wątpliwości co do:

- miejsca i przestrzeni - do tańczenia - nie jest ciasnawo (my będziemy mięli ok 50 osób)?

- dekoracji standardowej stołów (w cenie) - jest wystarczająca, estetyczna itp.?

- jak z temperaturą, wymianą powietrza - nie jest duszno? bo chyba klimatyzacji nie ma...

Co do jedzenia - wiem że jest super, widziałam same pozytywne opinie.

Emilky
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl