Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak szukacie sali?
Autor Wiadomość
swinki3 

Dołączyła: 30 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 15, 2015 10:33 pm   Jak szukacie sali?

Temat w sumie ogólny, tak od początku to jak szukacie sali? Czy wpisujecie po prostu w google i wchodzicie na strony sal? Czytacie mnóstwo opinii?Tylko tutaj na tym forum? (Nie będziemy oczywiście reklamować tutaj innych portali), ale powiem Wam, że nie jest to łatwa sprawa, ilość stron do przejrzenia jest spora, każdy ma inną opinię, objechać wszystkie nie sposób :)

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
 
ewelis24 

Dołączyła: 27 Lip 2015
Posty: 10
Skąd: łodź
  Wysłany: Sob Paź 17, 2015 8:25 am   100 % google

Powiem tak ja swoją salę weselną , kamerzystę , fotografa oraz zespół muzyczny mam z opinii internetu :) :)

Organizuję swoje wesele w Łodzi a pochodzę z innej części Polski.
Nigdy nie uczestniczyłam tu na przyjęciach , nie widziałam sal, nie bawiłam się przy muzyce.

Gdy już wiedziałam że zbliża się temat : dzień wesela .
Było yyyyy jak ja znajdę salę jak ja nie wiem co tu gdzie jest jak wygląda jakie jest jedzenie .
Przez dwa tygodnie siedziałam szukałam , czytałam :
Google : sale weselne Łódź :)
Google : opinie o np . zajazd u Przemka.

Dzwoniłam do sal które spodobały mi się na zdjęciach pytałam o warunki , cene , wolne terminy . jak było ok to jechałam oglądać

Po tysiącach telefonów po kilku zjeżdżonych miejscach po przeczytaniu opinii w końcu wybrałam :)

Niestety było pare sal które nie miały opinii więc je odrazu odrzucałam

i tak samo wybrałam zespół muzyczny :) :)

Polecam osobą które mają taki problem jak ja o oglądanie filmów sal ze stron kamerzystów - są pięknie zaprezentowane :)

Na początku najlepiej jest wybrać styl sali jaki wam odpowiada np styl starodawny (dworek) czy nowoczesny ,


Powodzenia :)
Ostatnio zmieniony przez ewelis24 Sob Paź 17, 2015 8:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
luizjanna 

Dołączyła: 01 Wrz 2016
Posty: 2
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 3/3/7
Wysłany: Czw Wrz 01, 2016 11:58 am   sala weselna

Ja też szukałam sali według opinii innych. Rozważałam kilka opcji - usunięta kryptoreklama. Dorotka_
Ostatnio zmieniony przez Dorotka_ Czw Wrz 01, 2016 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl