Strona korzysta z plikow cookie w celu realizacji uslug zgodnie z Polityka prywatnosci.

Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookie w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.

Forum Weselne miasta Łodzi Strona Główna Forum Weselne miasta Łodzi
Forum weselne, wesele i ślub w Łodzi i woj. łódzkim

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Wasze albumy zdjęć ALBUM
Regulamin forum REGULAMIN
Reklama w serwisie REKLAMA

Poprzedni temat «» Następny temat
Tekst na tort.
Autor Wiadomość
artnow 


Wiek: 44
Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 30, 2004 2:13 pm   Tekst na tort.

Mamy zamowione 2 torty. Jeden bedzie tradycyjny 3 pietrowy, a obok niego bedzie lezal tort w formie ksiegi. Ogladalem juz cos takiego i bardzo ladnie sie komponuje.

Powiedzcie mi tylko co mozna wypisac w tej ksiedze ?? ? Jakis wierszyk albo sentencja ??
 
 
 
kryszka 
z doskoku ;)


Dołączyła: 09 Paź 2003
Posty: 4836
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 12:03 am   

Pomysł z wierszykiem jest fajny. Może to być np. cytat który będzie na zaproszeniu, o ile takowy oczywiście będzie.
Tyle że albo ten tort musi być duży albo wykwalifikowany cukiernik który drobnym "drukiem" ładnie to zrobi. Bo jeśli będzie to wyglądać podobnie jak "Sto lat" na tortach to będą to ogromne litery. :roll:

A może zwyczajnie: imiona Młodych, data i jakiś obrazek (np. serduszko, obrączki)?
_________________

"Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
 
 
artnow 


Wiek: 44
Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 31, 2004 10:35 am   

Z tymi imionami data i obraczkami chyba niezly pomysl. A jesli chodzi o cukiernika to robi bardzo ladnie te torty a sa tak pyszne, ze jak bylem na weselu, na ktorym byl ich tort to pierwszy raz widzialem zeby na weselu sie ustawialy kolejki po dokladke tortu. Cala tajemnica tkwi w tym z\e jest leciutki i nie jest super slodki. Jak ktos chce moge polecic.

U nas 3 pietrowy bedzie o smaku tiramisu, a ksiazeczka kawowo kakaowa.
 
 
 
Agniesia 


Dołączyła: 28 Wrz 2004
Posty: 77
Skąd: Lubin
Wysłany: Sob Paź 23, 2004 3:23 pm   

ja nie widzialam jeszcze u nikgo takiego tortu. ale to moze i fajny pomysl.

tylko jak to pozniej podzielic - dla kogo ten tort? a dla kogo ten piętrowy?
_________________
Kocham Krzysia ;P
Nasz dzień: 16 lipca 2005
 
 
Kasia21 


Wiek: 41
Dołączyła: 29 Sie 2004
Posty: 233
Skąd: Łódzkie
Wysłany: Sob Paź 23, 2004 10:39 pm   

Uuuu.... Ja znam przypadek gdzie na weselu wjechał tort w kształcie księgi i księga sie rozleciała. Jedna i druga połowka znalazły się na ziemi i tyle zostao ze słodkości
_________________
Nigdy ne jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej....
 
 
 
aniam 


Dołączyła: 13 Wrz 2004
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 28, 2004 10:16 am   

artnow napisał/a:
Jak ktos chce moge polecic.


Bardzo chetnie... czekam na jakis kontakt :allinone:
_________________
Szczęśliwa żona...
 
 
 
Justyna 

Dołączyła: 21 Mar 2005
Posty: 5
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią Maj 20, 2005 9:10 am   dedykacja na torcie

dziewczyny podpowiedzcie mi jakaś fajną dedykacje na tort. nie chciałabym tradycyjnego pietrusa, tylko dwie księgi tylko teraz myślę co tam napisać. dzieki za kazdy pomysl.pozdrawiam

[ Dodano: Wto Cze 28, 2005 12:43 pm ]
hej. ja juz jestem po swoim slubie. co do tortu to tak jak sie uparłam byl w kształcie księgi i w sumie ten pomysł byl dobry. kelner tak szybko go pokroil ze zniknąl w oka mgnieniu a bylo 16 kg. cukiernik, ktory go wykonywal, pierwszy raz robil takiego duzego torta na wesele w ksztalcie ksiegi i troche przeholowal bo zamaist 12 kg bylo 16 ale i tak wszystko poszlo i gosciom smakowal a to najwazniejsze:) pozdrawiam wszystkie przyszłe mężatki i obecne
 
 
niem 


Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Cze 16, 2011 12:45 pm   

i co napisałaś na torcie - księdze?
 
 
Magdzik
[Usunięty]

Wysłany: Czw Cze 16, 2011 3:26 pm   

Fajny temat ja myślałam nad jakimś napisem na torcie do cywilnego. Ale nie mam pojęcia co jakąś sentencję :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
statystyki odwiedzin z innych stron


Publikowanie w całości lub fragmentach treści zawartych na Łódzkim Forum Weselnym bez zgody administratorów forum jest zabronione.
Reklamy
www.foto-sobieraj.com.pl